"Твій вибір, друг - безпечний рух" (фоторепортаж)

Під таким гаслом, вчора, 28 лютого, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) пройшов 21 міський конкурс веселих та кмітливих юних інспекторів дорожнього руху (КВК ЮІР).

Харизматичні та яскраві команди з п’яти шкіл міста змагалися на сцені за право виходу на регіональний конкурс КВК ЮІР. Учасниками заходу були такі команди: «Веселі кадри» (ЗОШ № 14), «Сто кілометрів» (ЗОШ № 7), «Зебра» (ЗОШ № 12), «Третя рота» (ЗОШ № 4) і «Сигнал 13» (ЗОШ № 13).

Знання та артистизм учасників оцінювало журі: головний спеціаліст відділу освіти Лисичанської міської ради Алла Журило, координатор дитячої міської організації «ДОЛЯ» Ксенія Хайруліна та керівник театрального гуртка ЦПРШМ Анна Дарміна.

Команди-учасники змагалися в трьох конкурсах: привітання «Живи за правилами», конкурс новин та музичне домашнє завдання «Рух дозволено». В залі зібралися школярі, що прийшли підтримати своїх однокласників та друзів та повболівати за них.

Яскравий тематичний одяг учасників, дотепний гумор та талановите виконання тримали глядачів весь час на одному подиху.

Кожна команда мала свою «ізюминку», чим і вирізнялася з поміж інших. Команда «Третя рота» винайшла новий музичний інструмент «Жезлофон», запропонувала глядачам автоновини у вкладі дотепних «блондинок», цікаву гумористичну сценку з машинками та зазначила, що завтра наступить весна. Команда «Веселі кадри» розповіла правила дорожнього руху у викладі новин каналу «Безпечний рух», продемонструвала відеоролик «Єралаш» власного виробництва, в якому розповідається про роботу ЮІР їх школи. Команда «Сто кілометрів» показала дотепні сценки про інспекторів ДАІ. Команда «Сигнал 13» запропонувала в новинах свій відеорепортаж з рідної школи та у пісенному викладі розповіла про безпечний рух. Команда «Зебра» показала дорожні знаки та правила руху в пісенній формі та виконала цікавий танок.

За підсумками запеклої боротьби І місце посіла команда ЗОШ № 4, ІІ місце — команда ЗОШ № 13, ІІІ місце — команда ЗОШ № 12. Переможців нагородили почесними грамотами. Команда переможець — «Третя рота» (ЗОШ № 4) буде представляти м. Лисичанськ на регіональному конкурсі КВК ЮІР.

Алла Журило подякувала всім педагогам, які готували учасників та зазначила, що команди запалили зал та журі позитивом та приємними емоціями.

Зазначимо, що залучення широкого кола школярів до участі в подібних заходах направлено на запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму, прищеплення неповнолітнім поваги до професії працівника поліції.

Фото у фотогалереЇ (21 шт.)