Фильтр
 • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань надання безоплатних соціальних послуг та соціальних послуг з установленням диференційованої плати

  28 липня відбулося засідання міської комісії з питань надання безоплатних соціальних послуг та соціальних послуг з установленням диференційованої плати під головуванням заступника міського голови Максима Головньова.

  Під час засідання членами комісії було розглянуто 9 заяв від осіб похилого віку та осіб з інвалідністю про надання їм соціальних послуг у відділенні соціальної допомоги Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 • У міській раді відбувся тренінг щодо процесів розвитку громад в умовах децентралізації

  27 та 28 липня у Лисичанській міській раді відбувся ще один дводенний тренінг за ініціативи Луганського регіонального відділення Асоціації міст України у рамках Проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DGE) USAID.

  У тренінгу взяли участь спеціалісти структурних підрозділів міської ради, представники Новодружеська, Білогорівської, Вовчоярівської та Малорязанцівської селищних (сільських) рад, громадськість.

 • Пам'ятка учасникам АТО

  Державна служба у справах ветеранів війни та учасників АТО

 • У міській раді відбулось позачергове засідання виконкому

  Сьогодні, 27 липня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому затвердили протокол міської комісії з питань визначення потреби в субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

 • Між міською радою та Представництвом NRC підписано Меморандум про взаєморозуміння

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін та представниця Норвезької Ради у справах біженців (NRC) Аліса Артюх підписали Меморандум про взаєморозуміння, згідно з яким між міською радою та Представництвом NRC будуть скоординовані зусилля щодо облаштування на території міста станцій санітарної обробки рук з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

 • Підвищення обізнаності щодо реформ та процесів врядування на основі громадської участі

  Під такою назвою, 21 та 22 липня, у Лисичанській міській раді пройшов тренінг за ініціативи Луганського регіонального відділення Асоціації міст України у рамках Проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DGE) USAID.

  У тренінгових заняттях взяли участь керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, депутати та керівники структурних підрозділів міської ради, голови Новодружеської та Привільської міських рад Андрій Гайдуков та Максим Гура, представники Білогорівської, Вовчоярівської та Малорязанцівської селищних (сільських) рад, громадськість.

 • У міській раді відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

  Сьогодні, 23 липня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому погодили проєкт міської Програми фінансової підтримки Кінотеатру Дружба на 2020 рік, ухвалили рішення про перерозподіл видатків міського бюджету міста Лисичанськ, передбачених відділу культури та Лисичанській міській раді на 2020 рік та виділили кошти на вшанування військовослужбовців, які звільняли Лисичанськ.

 • Ніхто не уникне законного покарання за посягання на територіальну цілісність та суверенітет України

  24 червня 2015 року співробітниками Служби безпеки України затримано мешканця м. Лисичанськ, колишнього кадрового військовослужбовця ЗС України, який в період квітня-липня 2014 року діяв у складі непередбаченого законом збройного формування так званого «ЛНР».

  Встановлено, що громадянин К. входив до керівного складу одного із підрозділів «ЛНР», що дислокувалось у м. Лисичанськ, організовував захоплення адміністративних будівель та патрулювання бойовиками м. Новодружеськ.

  Окрім того, також приймав безпосередню участь у бойових діях на стороні НЗФ «ЛНР» проти сил антитерористичної операції на території Луганської області.

 • Щодо надання медичної допомоги вагітним, породіллям та новонародженим

  Про надання медичної допомоги вагітним, породіллям та новонародженим доповів начальник відділу охорони здоров’я міської ради Ігор Бондаренко вчора, 21 липня, під час чергового засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради.

  Окреслюючи ситуацію Ігор Валерійович повідомив, що акушерсько-гінекологічна допомога у місті надається у жіночій консультації, пологовому відділенні, гінекологічному відділенні та патології вагітності при Лисичанській багатопрофільній лікарні, яка на цей час працює як опорна лікарня в Луганські області.

 • Відбулось чергове засідання виконкому Лисичанської міської ради

  Сьогодні, 21 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому розглянули та затвердили рішення про будівництво та архітектуру, про опіку та піклування, про облік та розподіл житлової площі та про забезпечення дотримання житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

 • Про якість води водойм в місцях купання

  Ні спекотна погода, ні бажання освіжитися, ні удавана такою чистою і прозорою вода в найближчому ставку, річці або озері не привід для того, щоб нехтувати елементарними правилами безпеки і не думати про наслідки такого купання.

  За результатами повторних лабораторних досліджень води поверхневих водойм м. Лисичанська вміст у воді лактопозітівніх кишкових паличок перевищує нормативні значення.

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

   Сьогодні, 21 липня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  Під час засідання експертною комісією були розглянуті наступні питання:

  - номенклатури справ на 2020 рік Комунального закладу «Лисичанська загальноосвітня школа I-II ступенів № 29 Лисичанської міської ради Луганської області»;

  - описи справ постійного зберігання та справ з кадрових питань наступних установ та організацій: Комунальної установи «Територіальне медичне об’єднання м. Лисичанськ», ТОВ «Строй-Ленд»;

 • Вода - джерело життя

  За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), щорічно у світі внаслідок вживання питної води низької якості вмирає майже 5 млн. чоловік. Інфекційна захворюваність населення, що пов’язана з водопостачанням, становить 500 млн. випадків на рік. ВООЗ визнає проблему забезпечення населення якісною питною водою головним розділом програм охорони здоров’я людини. Це дає підставу вважати проблему гігієни водопостачання, тобто забезпечення населення доброякісною питною водою, самою актуальною проблемою сучасності, яка вимагає комплексного розв’язання.

 • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань визначення потреби в субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

   Сьогодні, 20 липня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань визначення потреби в субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, на якій були розглянуті наступні питання:

  - про формування потреби щодо направлення субвенції з державного бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа;

 • У міській раді відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

  Сьогодні, 17 липня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Рішенням виконкому була створена міська комісія з питань визначення потреби в субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та внесено зміни до рішення виконавчого комітету від 03.09.2019 № 420.

 • У міській раді відбулась нарада з питань поширення карантинного бур'яну амброзії полинолистої

  Сьогодні, 15 липня, у міській раді відбулась нарада з питань поширення карантинного бур’яну амброзії полинолистої.

  У заході взяли участь заступник міського голови Андрій Якимчук, начальник управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ Віталій Сахань та спеціалісти управління, начальник управління фітосанітарної безпеки та головний спеціаліст — державний фітосанітарний інспектор відділу карантину рослин Головного управління Дерпродспоживслужби Ігор Ляскевич та Ірина Баштова, очільники комунальних підприємств міста, які відповідають за благоустрій.

 • У міській раді відбулась зустріч ветеранів і учасників АТО/ООС з представниками влади та органів місцевого самоврядування

  Сьогодні, 10 липня, у міській раді відбулася зустріч ветеранів і учасників АТО/ООС з представниками влади та органів місцевого самоврядування.

  У заході взяли участь керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, депутати міської ради, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради, начальник відділу Міністерства у справах ветеранів України у Луганській області Сергій Копилов, заступник директора Департаменту масових комунікацій Луганської обласної адміністрації Андрій Зайцев, представники Луганської обласної адміністрації, обласного військового комісаріату та громадських організацій.

 • У міській раді відбулось чергове засідання виконавчого комітету

  Сьогодні, 7 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому розглянули та затвердили рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

  Окрім того, на черговому засіданні були затверджені рішення по перерозподілу видатків міського бюджету Лисичанська на 2020 рік, передбачених Управлінню з виконання політики міської ради в галузі ЖКХ, відділу охорони здоров’я та відділу освіти міської ради.

 • У Лисичанську відбулась комісія з питань присвоєння назв об'єктам топоніміки міста Лисичанська

  Сьогодні, 3 липня, у міській раді відбулась комісія з питань присвоєння назв об’єктам топоніміки міста Лисичанська.

  Зі вступною промовою виступив міський голова — голова комісії Сергій Шилін, який зазначив основні напрямки роботи комісії та оголосив порядок денний.

  Під час засідання було розглянуто листи Українського інституту національної пам’яті за зверненням громадян щодо перейменування вулиць Стаханова, Маршала Жукова, Карла Маркса, Карла Лібкнехта, Клари Цеткін, Рози Люксембург, Жовтневої, Героїв Сталінграду, Леваневського відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

 • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

  Сьогодні, 2 липня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

  Під час засідання члени комісії, розглянувши питання про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, про встановлення опіки над дитиною, про надання неповнолітній дитині повної цивільної дієздатності, про влаштування дитини в школу-інтернат, про необхідність державної реєстрації народження дитини, про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та про відчуження житла, вирішили винести дані питання на розгляд виконавчого комітету міської ради.

 • Соціально-економічне становище Луганської області у січні-травні 2018 року

  Головне управління статистики у Луганській області повідомляє про соціально-економічне становище Луганської області у січні—травні 2018 року (дані наведені без урахування частини тимчасово окупованої території у Луганській області).

  Населення

 • Про проведення комплексної перевірки в Лисичанському міському краєзнавчому музеї

  Без названияВідповідно до графіка проведення перевірок діяльності служб діловодства, експертних комісій та архівних підрозділів юридичних осіб-джерел формування НАФ, вчора, 30 червня, архівним відділом Лисичанської міської ради було здійснено комплексну перевірку діяльності експертної комісії, служби діловодства та архівного підрозділу комунального закладу «Лисичанський міський краєзнавчий музей».

 • Лисичанський пункт європейської інформації

  Європейський Союз сьогодні — один з найбільших торгових ринків світу. Для українського бізнесу євроінтеграція буде дуже позитивним кроком для модернізації економіки, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного товаровиробника, надасть сприятливі умови для інвесторів, сформує нові правила ведення бізнесу та сприятиме соціальному та економічному зростанню громадян і держави в цілому.

  Державна служба є ключовим елементом системи державного управляння.

 • Гепатит А

  Основные факты:

  - Гепатит А – это болезнь печени вирусного происхождения, которая может протекать как в легкой, так и тяжелой форме.

  - Вирус гепатита А (HAV) передается при потреблении загрязненных продуктов питания и воды или при прямом контакте с инфицированным человеком.

  - Почти все люди полностью выздоравливают от гепатита А с пожизненным иммунитетом. Однако очень незначительная доля людей, инфицированных гепатитом А, может умереть от молниеносного гепатита.

  - Риск инфицирования гепатитом А связан с отсутствием безопасной воды и плохой санитарией и гигиеной (например, грязные руки).

  - Для профилактики гепатита А имеется безопасная и эффективная вакцина.

 • Щодо необхідності знищення карантинного бур'яну - амброзії полинолистої

  Шкідливість даного бур'яну виключно велика. Розвиваючи потужну надземну масу і кореневу систему, амброзія сильно висушує грунт і пригнічує культурні рослини, позбавляючи їх не тільки вологи, але і поживних речовин.

  Шкідливість амброзії полинолистої цим не вичерпується. У період цвітіння її пилок викликає алергічне захворювання - поліноз, який проявляється в підвищенні температури, запаленні слизових, сильних нежиті, сльозотечі, головних болях. Щоб запобігти поширенню амброзії, боротьбу з нею необхідно проводити щорічно до цвітіння і утворення насіння.

 • Щодо необхідності знищення карантинного бур'яну - амброзії полинолистої

  Шкідливість амброзії полинолистої виключно велика. Розвиваючи потужну надземну масу і кореневу систему, амброзія сильно висушує грунт і пригнічує культурні рослини, позбавляючи їх не тільки вологи, але і поживних речовин.

  Окрім того, у період цвітіння її пилок викликає алергічне захворювання — поліноз, який проявляється в підвищенні температури, запаленні слизових, сильних нежиті, сльозотечі, головній болі. Щоб запобігти поширенню амброзії, боротьбу з нею необхідно проводити щорічно до цвітіння і утворення насіння.

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за июнь 2011 года

   

   

   

   

   

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за 6 месяцев 2011 года

   

   

   

   

   

 • В Україні буде створено Єдину Помісну Православну Церкву

  Вселенський православний патріарх Варфоломій зробив історичну заяву. Об’єднання українських православних в єдину церкву практично вирішене!

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за июнь 2013 года

   

   

   

   

   

 • Долги населения – актуальный вопрос

  В работе жилищно-коммунального хозяйства одним из основных проблемных вопросов были и остаются долги населения. На сегодняшний день суммарный долг жителей города только за услуги ЖЭКов составляет порядка 8 млн. 733 тыс. грн.

  По указанию городского головы, лисичанские коммунальщики ведут активную работу по погашению долгов: проводится разъяснительная работа, населению предлагается ряд вариантов погашения задолженности, ведется исковая работа.

 • Вітаємо лисичан, які блискуче склали ЗНО-2020!

  В Україні завершилася основна сесія ЗНО-2020. Учні, які подолали встановлений експертами бар’єр, отримали рейтинговий результат за шкалою від 100 до 200 балів, який будуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти, що розпочнеться з 1 серпня.

  Цього року, порівнюючи з минулим роком, суттєво зросла кількість учасників зовнішнього оцінювання, які отримали максимальний результат — 200 балів! Про це під час брифінгу щодо попередніх результатів ЗНО повідомив в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет. За його словами, кількість осіб, які набрали максимальний тестовий бал і отримали 200 балів цього року — 447, це більше на 63%, ніж минулого.

 • Відділ культури Лисичанської міської ради оголошує конкурсний добір на посади

  • директора комунального закладу «Лисичанська централізована бібліотечна система»
  • директора комунального закладу «Лисичанський міський Палац культури»
  • директора комунального закладу «Палац культури ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська»
  • директора комунального закладу «Лисичанський Палац культури «Діамант»
  • директора комунального підприємства «Кінотеатр «Дружба»
  • НВК «Гарант» у суперфіналі проєкту «Освітній марафон»!

   18 липня завершився третій інтенсив для освітян Донеччини та Луганщини в рамках проєкту «Освітній марафон», під час якого оголосили 10 суперфіналістів.

   Понад сім місяців команди працювали над стратегіями своїх закладів освіти, які допоможуть впровадити якісні зміни у школі. За цей час учасники навчились будувати стратегії, формувати ефективні комунікації з громадою, дізнались про дієві методи в інклюзивному навчанні, захистили свої проєкти та переконались, що зміни у школах — не міф, а реальність вже багатьох закладів завдяки завзяттю вчителів та керівників, партнерству з батьками та школярами.

  • О работе коммунальных предприятий города за I полугодие 2011 года

   За I полугодие 2011 г. за средства, выделенные из городского бюджета, коммунальными предприятиями города выполнены следующие работы:

   КП «Лисичанский Дорремстрой»

   • по содержанию дорог на сумму 561,1 тыс. грн.
   • по содержанию тротуаров на сумму 257,3 тыс. грн.
   • по текущему ремонту дорог в объеме 8,5 тыс.м2 на сумму 732,9 тыс.грн.
   • по капитальному ремонту дорог в объеме 2,2 тыс.м2 на сумму 288,0 тыс. грн.
   • Объем выполненных работ по содержанию и текущему ремонту жилого фонда по КП ЛЖЭК № 1,3,5,6,8 за январь - июнь 2010 года

    № п/п

    Виды работ

    ед.

    изм.

    ЛКП

    ЖЭК 1

    ЛКП

    ЖЭК 3

    ЛКП

    ЖЭК 5

    ЛКП

    ЖЭК 6

    ЛКП

    ЖЭК 8

    Всего

    1.

    Ремонт мягкой кровли

    м2

    1870

    4191

    4261

    970

    108

    11400

    2.

    Ремонт шиферной кровли

    м2

    930

    1907

    -

    1465

    102

    4404

    3.

    Ремонт подъездов

    шт.

    36

    14

    21

    16

    5

    92

    4.

    Ремонт оголовков дымовентканалов

    шт.

    40

    15

    126

    30

    43

    254

    5.

    Устройство коньков шиферной кровли

    м/п.

    265

    835

    -

    527

    141

    1768

    6.

    Прочистка дымовентканалов

    шт.

    90

    112

    78

    238

    21

    539

    7.

    Ремонт входных козырьков

    шт.

    12

    11

    15

    31

    1

    70

    8.

    Ремонт крылец

    шт.

    12

    10

    79

    13

    8

    122

    9.

    Герметизация инженерных вводов

    шт.

    4

    1

    5

    3

    -

    13

    10.

    Ремонт температурных швов

    м/п

    58

    -

    25

    -

    -

    83

    11.

    Штукатурка цоколя

    м2

    227

    293

    41

    316

    112

    989

    12.

    Установка дверей

    шт.

    33

    37

    7

    9

    4

    90

    13.

    Ремонт окон

    шт.

    43

    61

    174

    29

    15

    322

    14.

    Ремонт дверей

    шт.

    40

    56

    132

    62

    9

    299

    15.

    Ремонт отмостки

    м2

    65

    183

    37

    2

    89

    376

    16.

    Ремонт электропроводки

    м/п

    561

    634

    694

    1340

    157

    3386

    17.

    Ревизия ВРЩ

    шт.

    30

    104

    97

    15

    16

    262

    18.

    Окраска газового коллектора

    м/п

    118

    943

    4

    -

    94

    1159

    19.

    Остекление оконных переплетов

    м2

    45

    138

    157

    89

    10

    439

    20.

    Ремонт парапетных плит

    м2

    16

    145

    24

    20

    -

    205

    21.

    Ремонт ливнестоков

    м/п

    102

    300

    144

    75

    2

    623

    22.

    Окраска цоколя

    м2

    1900

    3530

    174

    4914

    125

    10643

    23.

    Окраска окон, дверей

    м2

    650

    134

    343

    31

    120

    1278

    24.

    Ремонт балконов

    шт

    11

    4

    5

    3

    -

    23

    25.

    Ремонт слуховых окон

    шт.

    19

    21

    22

    25

    16

    103

    26.

    Установка узлов учёта электроэнергии

    шт.

    5

    -

    -

    11

    2

    18

    27.

    Ремонт скамеек

    шт.

    24

    51

    92

    44

    21

    232

    28.

    Ремонт детских игровых площадок

    шт.

    7

    15

    8

    7

    5

    42

   • Объем выполненных работ по содержанию и текущему ремонту жилого фонда по КП ЛЖЭК № 1,3,5,6,8 за январь - июнь 2010 года

    п/п

    Виды работ

    ед.

    Объем выполненных работ

    изм.

    ЛКП

    ЛКП

    ЛКП

    ЛКП

    ЛКП

    Всего

     

    ЖЭК  1

    ЖЭК 3

    ЖЭК 5

    ЖЭК 6

    ЖЭК 8

    1.

    Ремонт мягкой кровли

    м2

    1870

    4191

    4261

    970

    108

    11400

    2.

    Ремонт шиферной кровли

    м2

    930

    1907

     -

    1465

    102

    4404

    3.

    Ремонт подъездов

    шт.

    36

    14

    21

    16

    5

    92

    4.

    Ремонт оголовков дымовентканалов

    шт.

    40

    15

    126

    30

    43

    254

    5.

    Устройство коньков шиферной кровли

    м/п.

    265

    835

     -

    527

    141

    1768

    6.

    Прочистка дымовентканалов 

    шт.

    90

    112

    78

    238

    21

    539

    7.

    Ремонт входных козырьков

    шт.

    12

    11

    15

    31

    1

    70

    8.

    Ремонт крылец

    шт.

    12

    10

    79

    13

    8

    122

    9.

    Герметизация инженерных вводов

    шт.

    4

    1

    5

    3

     -

    13

    10.

    Ремонт температурных швов

    м/п

    58

     -

    25

     -

     -

    83

    11.

    Штукатурка цоколя

    м2

    227

    293

    41

    316

    112

    989

    12.

    Установка дверей

    шт.

    33

    37

    7

    9

    4

    90

    13.

    Ремонт окон

    шт.

    43

    61

    174

    29

    15

    322

    14.

    Ремонт  дверей

    шт.

    40

    56

    132

    62

    9

    299

    15.

    Ремонт отмостки

    м2

    65

    183

    37

    2

    89

    376

    16.

    Ремонт электропроводки

    м/п

    561

    634

    694

    1340

    157

    3386

    17.

    Ревизия ВРЩ 

    шт.

    30

    104

    97

    15

    16

    262

    18.

    Окраска газового коллектора

    м/п

    118

    943

    4

     -

    94

    1159

    19.

    Остекление оконных переплетов

    м2

    45

    138

    157

    89

    10

    439

    20.

    Ремонт парапетных плит

    м2

    16

    145

    24

    20

     -

    205

    21.

    Ремонт  ливнестоков

    м/п

    102

    300

    144

    75

    2

    623

    22.

    Окраска цоколя

    м2

    1900

    3530

    174

    4914

    125

    10643

    23.

    Окраска окон, дверей

    м2

    650

    134

    343

    31

    120

    1278

    24.

    Ремонт  балконов

    шт

    11

    4

    5

    3

     -

    23

    25.

    Ремонт слуховых окон

    шт.

    19

    21

    22

    25

    16

    103

    26.

    Установка узлов учёта электроэнергии

    шт.

    5

     -

     -

    11

    2

    18

    27.

    Ремонт скамеек

    шт.

    24

    51

    92

    44

    21

    232

    28.

    Ремонт детских игровых площадок

    шт.

    7

    15

    8

    7

    5

    42

   • Информация о работе коммунальных предприятий города за I полугодие 2010 года

    За I полугодие 2010 г. за средства, выделенные из городского бюджета коммунальными предприятиями города, выполнены следующие работы:

    КП «Лисичанский Дорремстрой»

    - по содержанию дорог на сумму 461,9 тыс. грн.

    - по содержанию тротуаров на сумму 188,0 тыс. грн.

    - по текущему ремонту дорог в объеме 32,1 тыс. м2 на сумму 1 762,8 тыс. грн.

    - по дорожной разметке на сумму 21,0 тыс грн.

    КП «Лисичанскгорсвет»

    - по содержанию линий наружного на сумму 662,0 тыс. грн.

    - по содержанию светофоров на сумму 43,0 тыс. грн.

    КП «Лисичанскзеленстрой»

    - по содержанию и текущему ремонту зеленых насаждений на территории города на сумму 300,0 тыс. грн. (в том числе выполнена формовочная обрезка 67 деревьев, удалено 225 аварийных, посажено 2 194 м2 цветников, восстановлено 3 603 м2, покошено 336,0 тыс. м2 газонов и др.).

    ЛКАТП № 032806

    - по содержанию городских туалетов – 17,1 тыс. грн.

    - вывезено от населения ТБО в объеме 82,2 тыс. м3, в том числе от жителей частного сектора – 11,7 тыс. м3.

    - по ликвидации 22 несанкционированных свалок на сумму 94,1 тыс. грн. (вывезено 2 554,9 м3 мусора, очищено 6 240 м2 территории города).

    КП «Лисичанская ритуальная служба»

    - по содержанию и благоустройству кладбищ на сумму 171,2 тыс. грн. (в том числе вывезено 591,2 м3 мусора с 55 несанкционированных свалок, расположенных на территории действующих кладбищ города).

    - по захоронению 24 безродных и доставке 166 трупов в морг на сумму 179,9 тыс.грн.

   • Дружба та братство - найбільше багатство

    У 2011 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про заснування нової пам’ятної дати — Міжнародного дня дружби. 30 липня цього року свято відзначить свій десятирічний ювілей.

    Великі мислителі минулого стверджували, що життя без дружби — ніщо, а виключити її з життя — все одно, що позбавити світ сонячного світла. Кожен із нас шанує та цінує дружні стосунки, бо відшукати людину, з якою можна розділити всі печалі і радості — справжня удача.

   • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за июнь 2012

    alt

     

     

     

     

     

   • Мультидисциплінарна команда терцентру продовжує надавати соціальні послуги особам похилого віку та особам з інвалідністю

    Незважаючи на карантинні обмеження, мультидисциплінарна команда Лисичанського територіального центру продовжує надавати соціальні послуги особам похилого віку та особам з інвалідністю, які мешкають у віддалених районах міста.

    В червні-липні місяці поточного року командою здійснено виїзди до мешканців мікрорайонів шахти «Матроська», заводу ГТВ та мікрорайону склозаводу «Пролетарій». Ветеранам, пенсіонерам та особам з інвалідністю, відповідно до їх потреби, було надано інформаційно-консультаційні послуги та послуги перукаря. Всього перукарем терцентру під час виїздів обслуговано понад 80 осіб.

   • Щодо послуг догляду вдома та паліативного догляду за місцем проживання підопічних терцентру

     Керівництвом та фахівцями відділення соціальної допомоги вдома постійно (планово та позапланово) здійснюються перевірки роботи соціальних робітників на закріплених дільницях за місцем проживання клієнтів відділення.

    Метою перевірок є оцінка якості надання соціально-побутових послуг, дотримання графіку відвідувань клієнтів відділення, виконання посадових обов’язків соціальними робітниками. Одночасно проводиться анкетування отримувачів соціальних послуг з метою визначення об’єктивної оцінки та поліпшення якості надання послуг, вивчення реального стану соціального обслуговування відділенням соціальної допомоги вдома.

   • Закликаємо дотримуватись правил пожежної безпеки в екосистемах

    Шановні громадяни! Не випалюйте суху траву, не розводьте багаття у лісі, не створюйте смітників на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх.

    Нагадуємо, що самовільне випалювання рослинності або її залишків, розпалювання вогнищ та застосування відкритого вогню в лісових масивах суворо забороняється чинним законодавством.

    Якщо ви помітили загоряння в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

   • Информация о поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за 6 месяцев 2010 года

      ЖЭК 1 ЖЭК 3 ЖЭК 5 ЖЭК 6 ЖЭК 8 Итого по ЖЭКам Горсвет КАТП Итого
    Кол-во лицевых счетов 8483 7158 11024 4745 2493 33903 10695 31535 76133
    Начислено (тыс. грн.)                  
    Квартирная плата 1492,70 1184,90 1840,80 722,10 344,50 5585,00 508,10 1142,10 7235,20
    Льготы 90,20 75,40 65,00 31,90 17,60 280,10 0,00 78,30 358,40
    Субсидии 113,40 76,30 161,30 9,40 36,70 397,10 42,80 54,50 494,40
    Всего начислено 1696,30 1336,60 2067,10 763,40 398,80 6262,20 550,90 1274,90 8088,00
    Оплачено (тыс. грн.)                  
    Населением деньгами 1417,40 718,00 1480,40 587,60 312,60 4516,00 497,20 850,60 5863,80
    Населением всего 1428,90 1124,10 1657,70 641,60 312,60 5164,90 497,20 850,60 6512,70
    Льготы 96,90 52,00 39,10 42,10 19,70 249,80 3,50 36,60 289,90
    Субсидии 95,30 68,40 99,00 11,10 24,10 297,90 18,70 25,90 342,50
    Всего оплачено 1621,10 1244,50 1795,80 694,80 356,40 5712,60 519,40 913,10 7145,10
    % оплаты населением 96% 95% 90% 89% 91% 92% 99% 74% 90%
    % оплаты всего 96% 93% 87% 91% 89% 91% 94% 72% 88%
    Задолженность населения 1386,50 993,60 2746,10 685,50 297,50 6109,20 392,30 880,70 7382,20
    Задолженность по льготам 35,30 34,40 57,20 15,90 10,70 153,50 1,80 65,80 221,10
    Задолженность по субсидиям 51,60 27,40 120,10 2,60 24,00 225,70 73,20 41,20 340,10
   • Співробітники ДСНС та відділу поліції проводять навчання громадян з правил безпечного відпочинку на водоймах

    З метою навчання громадян правильної поведінки під час відпочинку біля водойм співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області разом зі співробітниками Лисичанського відділу поліції ГУ Національної поліції 4 липня провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з відпочивальниками на водоймах міста Лисичанська.

   • ЗСУ поважають права військовополонених!

   • Довіряй ЗСУ!

   • Представництво Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) в Украйні запрошує організації та компанії до участі у тендері у центральній частині Луганської області

    В рамках проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та постраждалого населення в Україні» за підтримки Європейського союзу та проекту «Підтримка стабілізації громад на Донбасі» за підтримки Уряду Японії, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні оголошує тендер на проведення ремонтних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури у центральній частині Луганської області.

   • Конкурс идей

    HelpAge International объявляет конкурс идей и проектов среди партнеров на Востоке.

    HelpAge International (HAI) - это всемирная сеть неправительственных организаций. Миссия организации – это работа, направленная на достижение стабильного улучшения качества жизни обездоленных людей по всему миру.

    HAI реализует гуманитарный проект, цель которого - защита населения, пострадавшего от военного конфликта на Востоке, в особенности, пожилых людей, детей, внутренне перемещенных женщин и мужчин.

   • До уваги платників податків!

    ДПІ у м. Лисичанську нагадує, що з 2 липня 2018 року змінилися реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів.

    За довідками звертатися за телефонами (06451) 7-12-88 та 7-11-81.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • До уваги платників єдиного внеску!

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську, у зв’язку із публікацією в Офіційному віснику України від 06.07.2018 № 51 Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 (далі — Наказ № 435) у редакції наказу Міністерства фінансів України від 15.05.2018 № 511, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.06.2018 № 692/32144, який набуває чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування, повідомляє, що звітність за новими формами подаватиметься платниками єдиного внеску, починаючи з 01.09.2018 року. Звітність за липень 2018 року у серпні п.р. подається за старими формами звітності, затвердженими Наказом № 435.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • Понад 434 тисячі гривень податку на нерухомість сплачено до місцевого бюджету платниками Лисичанського регіону за 6 місяців 2018 року

    «За перше півріччя 2018 року платники податків, які перебувають на обліку у ДПІ м. Лисичанська, сплатили до місцевого бюджету 434,5 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 257,4 тис. грн. або на 145,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ Ніна Кравченко.

   • Платники міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля спрямували до державного бюджету понад 12 мільйонів гривень військового збору

    За словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніни Кравченко, за перше півріччя поточного року платники податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля спрямували до Державного бюджету України 12 млн 304,7 тис. грн. військового збору, що на 4 млн 248,2 тис. грн. або 52,7% відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року.

    «Стабільні надходження збору на підтримку армії, це прояв справжнього патріотизму бізнес — спільноти регіону» — переконана Ніна Кравченко.

   • Понад 257 тисяч гривень екоподатку перерахували до бюджету платники Лисичанського регіону

    «За січень-червень поточного року платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля було перераховано до бюджету 257,3 тис. грн екологічного податку», — повідомила в.о. начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніна Кравченко.

   • Майже 7 мільйонів гривень плати за землю сплатили з початку року платники Лисичанського регіону

    «За шість місяців поточного року до місцевого бюджету надійшло 6 млн 825,8 тис. грн плати за землю, що на 439,5 тис.грн, або на 6,9 % більше, ніж за аналогічний період минулого року, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко, — із загальної суми 5 млн 399,9 тис. грн надійшло від платників податків — юридичних осіб та 1 млн 425,9 тис. грн — від фізичних».

   • До уваги громадян!

    8 серпня 2018 року з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. у ДПІ м.Лисичанська буде здійснювати виїзний особистий прийом громадян заступник начальника ГУ ДФС у Луганській області Ткачов І.В. Попередній запис громадян на особистий прийом здійснюється за телефоном: (06451) 7-11-81.

    Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

   • "Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій"

    Впровадження інноваційної електронної системи е-Receipt (електронний чек) дозволить:

    — створити умови для застосування платниками податків для реєстрації розрахункових операцій (РРО) пристроїв широкого вжитку (персональних комп’ютерів, планшетів, смартфонів);

    — спростити процедуру реєстрації;

   • Платникам податків, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, необхідно подати декларацію

    ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: відповідно до п. 179.3 ст.179 Податкового кодексу України (ПКУ) платники податку-резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи (Декларація) не пізніше 60 днів до виїзду за кордон.

   • ДФС інформує про можливість подання звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації в електронному вигляді

    ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: у Державній фіскальній службі України (ДФС) на виконання вимог законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» функціонують електронні адреси для подання звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації.

    Електронні звернення громадяни можуть надсилати на електронну адресу [email protected] у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника.

   • Електронний кабінет пропонує сервіси платникам як допомогу при реєстрації податкових накладних

    ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: Державна фіскальна служба України (ДФС) розширює можливості Електронного кабінету (Е-кабінет) платника. Платники податку на додану вартість мають змогу скористатися новими сервісами в Е-кабінеті під час реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування.

    Так, в Електронному кабінеті є можливість подати письмові пояснення та копії документів до декількох податкових накладних/розрахунків коригування, якщо вони складені на одного отримувача за одним і тим самим договором або якщо в таких податкових накладних відображені однотипні операції.

   • Запит на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів ДФС - по-новому

    ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: 26 червня 2018 набрав чинності Порядок організації роботи та взаємодії між структурними підрозділами органів Державної фіскальної служби при складанні, поданні та опрацюванні запитів на отримання публічної інформації та Форми для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 04.05.2018 № 468 (далі — Наказ).

    Наказом удосконалено Форму для подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби, в якій передбачено можливість обрання запитувачем способу отримання інформації (документів) на запит на отримання публічної інформації шляхом проставлення у такому запиті відмітки «ознайомлення з документами в спеціальному місці розпорядника інформації».

   • Майже 8 мільйонів гривень отримали місцеві бюджети Луганщини від ліцензування алкоголю та тютюну

    За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області — за січень-червень 2018 року казна Луганської області поповнилася на 7 млн 712 тис. гривень від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, що на 199 тис. грн більше надходжень за січень-червень 2017 року.

   • Увага! З 1 липня 2018 року підвищено прожитковий мінімум

    З 1 липня 2018 року встановлено нові розміри прожиткового мінімуму на одну особу у розрахунку на місяць: з 1 липня − 1777 грн, з 1 грудня − 1853 гривні.

    Для основних соціальних і демографічних груп населення встановлюються такі показники:

   • Право платника ПДВ на бюджетне відшкодування

    ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: пунктом 200.1 ст.200 Податкового кодексу України (далі-ПКУ) встановлено, що сума податку, яка підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов’язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду. При цьому, нормою п.200.4 ст.200 ПКУ зазначено, що при від’ємному значенні суми, розрахованої згідно з п. 200.1 цієї статті, така сума:

    а) враховується у зменшення суми податкового боргу з податку, що виник за попередні звітні (податкові) періоди (у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до цього Кодексу) в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до п. 200 1.3 ст. 200 1 цього Кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації, а в разі відсутності податкового боргу;

   • Майже 1 млн 800 тисяч гривень рентної плати спрямували до бюджету Лисичанські платники

    «За шість місяців поточного року від платників Лисичанського регіону, до бюджету надійшло 830,0 тис.грн за спеціальне використання водних ресурсів та 945,4 тис.грн — за користування надрами» — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

   • Майже на 24 мільйона гривень ПДВ поповнили державний бюджет Лисичанські платники

    За словами в.о. начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніни Кравченко: «За січень — червень поточного року до державного бюджету було спрямовано 23 млн 274,0 тис. грн податку на додану вартість, з яких 387,1 тис. грн перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями».

   • До уваги платників податків!

    ДПІ у м.Лисичанську нагадує, що з 2 липня 2018 року змінилися реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів. За довідками звертатися за тел.: 7-12-88, 7-11-81.

    Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

     

   • Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій

    ДПІ у м. Лисичанську інформує: новітня модель програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначена для реєстрації розрахункових операцій — технологічне рішення для реєстрації розрахункових операцій у сфері торгівлі (у тому числі торгівлі з використанням Інтернету), громадського харчування, купівлі-продажу іноземної валюти, торгівлі через автомати з продажу (надання) товарів (послуг), надання послуг з приймання готівки для подальшого переказу, перевезення пасажирів та інших послуг, що не впроваджене в області застосування реєстраторів розрахункових операцій.

   • За перше півріччя 2018 року 74 лисичанських «єдинника» скористалися правом на відпочинок

    «За 6 місяців 2018 року 74 фізичні особи — підприємця, які обрали спрощену систему оподаткування міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля скористалися своїм правом на відпустку», — повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

   • З початку року до зведеного бюджету Лисичанські платники спрямували майже 230 мільйонів гривень

    «За січень-червень 2018 року платниками Лисичанського регіону до бюджетів усіх рівнів спрямовано 229 млн 994,6 тис. грн, — повідомила голова комісії з реорганізації, заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова. — До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 86 млн 548,3 тис. грн, що на 20 млн 350,6 тис. грн або на 30,7 відсотків більше, ніж у відповідному періоді минулого року. До місцевого бюджету надійшло 143 млн 446,3 тис. грн, що перевищує показник відповідного періоду минулого року на 21 відсоток».

   • Срочно нужна помощь Елене Пастуховой (обновлено)

    Пастухова Елена Алексеевна с 24 июля 2017 года по настоящее время находится на лечении в отделении анестезиологии и интенсивной терапии ЦГБ г. Лисичанска и нуждается в срочной операции.

    Диагноз: ОНМК по типу субарахноидального ренхиматозного кровоизлияния в бассейне левой СМА при ГБ ІІІ. Мозговая кома І. Правосторонний гемипарез.

   • ДПІ відповідає на запитання

    Особливості обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Порядок обчислення та сплати податку на нерухомість у разі продажу об’єкта нерухомості.

    Запитання: Які особливості обчислення та сплати податку на нерухомість у разі продажу нерухомого майна?

   • До уваги платників податків!

    ДПІ у м. Лисичанську повідомляє, що з 2 липня 2018 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів. За довідками звертатися за тел. (06451) 7-12-88, 7-11-81.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     

   • Подолання корупції - спільна мета

    Повідомити про корупційні діяння або неправомірні дії працівників податкових органів можна по телефону (044) 284-00-07 («Пульс»).

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     

   • «Пульс» - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

    «Пульс» — це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), що працює за принципом call-back — фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • Економте свій час - обирайте електронну звітність!

    За консультаціями з питань надання податкової звітності в електронному вигляді, укладання договорів та отримання програмного забезпечення платники податків можуть звертатися до Державної податкової інспекції у м. Лисичанську за адресою: вул. ім. В.Сосюри, 347; каб. 2, 40 або за телефоном: (06451) 4-27-47.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • В Лисичанську пройшла акція «Я - не товар. Стоп торгівлі людьми!»

     

    Сьогодні, 30 липня, світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

    Так, з метою підвищення інформованості громадськості про проблему торгівлі людьми, привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину, відділом сім’ї, молоді та спорту спільно зі службою у справах дітей, КЗ «Лисичанський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» у місті Лисичанську проведена акція «Я – не товар. Стоп торгівлі людьми!».

   • Особливості надання в оренду майна фізичною особою-підприємцем-платником єдиного податку

    ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: фізична особа, якій належить нерухоме майно (житлового або нежитлового призначення), загальна площа якого не перевищує норми, встановлені підпунктом 291.5.3 Податкового кодексу України (ПКУ), не має права надавати одну частину нерухомого майна в оренду як фізична особа — не суб’єкт господарювання, а іншу частину як фізична особа-підприємець (ФОП) на спрощеній системі оподаткування. Така фізична особа може надавати нерухоме майно (житлового або нежитлового призначення) в оренду як ФОП на спрощеній системі оподаткування або як фізична особа — не суб’єкт господарювання.

   • 19 серпня - громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану частини території в межах вул. 9-го Травня та К. Маркса

    Повідомлення про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації: детальний план для індивідуальної житлової забудови частини території в межах вул. 9-го Травня та К. Маркса міста Лисичанськ.

    На виконання статті 21Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», враховуючи рекомендації архітектурно-містобудівної ради міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, згідно з рішенням Лисичанської міської ради від 27.02.2020 № 84/1216, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Лисичанська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення містобудівної документації.

   • Обережно сарана!

    12 липня 2019 року було отримано повідомлення про заліт зграї сарани на територію Валуйської сільської ради Станично-Луганського району. Згідно проведених ентомологічних досліджень, висновку фітосанітарної експертизи № ФЛ12/000735-В від 15.07.2019 Державної установи «Луганська обласна фіто санітарна лабораторія» Держпродспоживслужби, комах ідентифіковано як вид — сарана перелітна.

   • Фізична особа, яка зареєстрована у Державному реєстрі, має право отримати наявні у Державному реєстрі відомості про себе

    ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: відповідно до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків, затвердженого наказом МФУ від 29.09.2017 № 822, відомості з Державного реєстру є документом, який безоплатно надається контролюючим органом за зверненням фізичної особи (представника) щодо отримання відомостей про себе.

   • Створення екосистеми політики у молодіжній сфері

    В Україні реалізується багато чудових та ефективних інструментів для роботи з молоддю. З метою забезпечення ефективної політики у молодіжній сфері, зокрема на обласному та місцевому рівні, Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з ЮНІСЕФ та Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні створює перелік ефективних інструментів для роботи з молоддю. Проект реалізується у рамках ініціативи «Створення екосистеми політики у молодіжній сфері», яка складається з трьох основних елементів: політика, аналітика, практика, та відповідає на такі основні питання:

   • Заповнюємо платіжку: поповнення рахунку в СЕА ПДВ

    ДПІ у м. Лисичанську інформує: при заповненні реквізитів отримувача у платіжних дорученнях у разі перерахування коштів з власного поточного рахунка на електронний рахунок у Системі електронного адміністрування (СЕА) ПДВ:

    — у полі «Отримувач» зазначається найменування платника ПДВ;

   • До уваги споживачів природного газу!

    Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз» повідомляє, що відповідно до постанови КМУ України від 05.06.2019р. № 485 «Зміни, що вносяться до постанови КМУ України від 03.04.2019 р. № 293» та у зв’язку з встановленням з 01.07.2019 року ціни продажу/постачання природного газу на кожний газовий місяць, з 01 липня 2019 року діють наступні тарифи на оплату природного газу.

   • Подайте уточнюючу декларацію для реалізації свого права на податкову знижку, якщо виявили невраховані суми

    ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: якщо були виявлені документально підтверджені суми, що не були враховані при поданні річної податкової декларації, для реалізації свого права на податкову знижку платник податку може подати уточнюючу декларацію до 31 грудня включно наступного за звітним податкового року, оскільки право на податкову знижку надається лише за наслідками звітного податкового року.

   • У Лисичанську пройшов черговий тренінг для осіб, які засуджені до покарань без позбавлення волі

    15 липня в приміщенні Лисичанського міського відділу філії ДУ «Центр пробації» фахівцями із соціальної роботи КЗ «Лисичанський міський ЦСССДМ» було проведено черговий тренінг з особами, які перебувають на обліку в Лисичанському МВ філії ДУ «Центр пробації». Головну увагу на цей раз було зосереджено на інформуванні учасників заходу про дотримання людиною здорового способу життя. Під час заняття чоловіки отримали необхідні знання про ВІЛ/СНІД. По завершенні тренінгу учасники заходу отримали засоби контрацепції безкоштовно.

   • До штрафних санкцій можуть призвести помилки у звітності

    ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: приватні підприємці при заповненні декларацій платників єдиного податку третьої групи допускають помилки, які можуть привести до донарахування податкового зобов’язання та застосування штрафних санкцій під час проведення камеральних перевірок контролюючими органами. Так, поширеною помилкою є подання декларацій, в яких невірно зазначається звітний податковий період, за який подається податкова декларація. Наприклад: якщо фізична особа-підприємець-платник єдиного податку 3 групи (ставка 5 відсотків) подає декларацію за місяць, а не за квартал, як це визначено п. 294.1 ст. 294 Податкового кодексу України (далі — ПКУ), то така декларація не вважається поданою, оскільки не відповідає звітному періоду.

   • Шановні жителі міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!!!

    Міська рада нагадує, що у зв’язку з визнанням Лисичанською міськрайонною філією ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» води в ставку по вул. Клубна, район 2-го виробництва ПАТ Лисичанський склозавод «Пролетарій» небезпечною за мікробіологічними показниками, тому купатись у ставку ризиковано.

   • Органи для обліку платників податків-юридичних осіб, місце розташування офісу та виробничих приміщень яких знаходяться у різних районах

    ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: згідно з п.63.3 ст.63 Податкового кодексу України (далі — ПКУ), платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік в контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку).

   • Щодо здійснення сезонної виїзної торгівлі

    До уваги суб’єктів господарювання та мешканців міста!

    Виїзна (виносна) торгівля може здійснюватися на ринках, ярмарках, або в інших дозволених для цього місцях.

   • Чарівний світ поезії

    Поезія надихає, звеличує, штовхає на подвиги. Через поезію людина має можливість спілкуватися на мові, яку розуміють усі — і дорослі і діти. Через римовані рядки можна передати любов, сум та радість, бо поети відчувають світ набагато тонше, ніж будь-хто інший

    10 липня у стінах Лисичанського територіального центру зібрались шанувальники поетичного слова Валентини Коміної, людини, яку природа і батьки обдарували неоціненним багатством — багатогранним талантом.

   • Фізичні особи мають право звернутись до контролюючого органу для проведення звірки даних щодо обчислення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

    ДПІ у м. Лисичанську нагадує: фізичні особи — власники об’єктів житлової та нежитлової нерухомості у 2018 році сплачують податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2017 рік.

    До 1 липня контролюючий орган надсилає платнику податку за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) податкове повідомлення-рішення про сплату суми податку та відповідні платіжні реквізити.

   • «На Івана, на Купала»

    В середині літа українці відзначають загадкове і містичне — Івана Купала. В цей день рослини отримують від сонця і землі велику силу, чистіше сльози стає вода та дарує здоров’я. День Івана Купала дуже гарне та романтичне свято, його святкують весело і завзято.

   • У ДПІ м. Лисичанська створено всі умови для того, щоб кожен громадянин отримав швидке та зручне обслуговування

    «У Центрі обслуговування платників (ЦОП) фахівцями Лисичанської ДПІ, з початку поточного року, надано 5533 різноманітні послуги» — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ м. Лисичанська Ольга Богдан. За її словами: «До найбільш затребуваних послуг входять: видача довідок про доходи громадян — 2232; видача реєстраційних номерів облікової картки платника податків (ідентифікаційних номерів) — 2071; реєстрація платника єдиного податку — 224; надання витягу з реєстру платників єдиного податку — 224.

   • Консультує Міністр юстиції України

    Доброго дня, пане Міністре! Так трапилося в моєму житті, що потребую звернутися до адвоката за консультацією. Я сирота, працюю, але отримую мінімальну зарплату і платити за послуги адвоката не в змозі. Знайомі розповіли мені про те, що можна отримати державну безкоштовну правову допомогу. Розкажіть, будь ласка, що це і чи маю я право на таку допомогу? - Катерина Прибережна

    Право на безоплатну правову допомогу – гарантована Конституцією України можливість отримати в повному обсязі безоплатну первинну правову допомогу, а також можливість для певної категорії осіб отримати безоплатну вторинну правову допомогу, у випадках передбачених Законом України «Про безоплатну правову допомогу»

    Що таке безоплатна правова допомога?

    Це правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел, які не заборонені законом. Безоплатна правова допомога може бути первинною або вторинною.

   • Якість води водоймища, розташованого по вул. Клубна, не відповідає вимогам санітарних норм

    Лисичанська міськрайонна філія ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» на виконання Протоколу засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26.06.2019 № 15 повідомляє, що фахівцями філії, після виявлення відхилень, були повторно відібрані проби води водоймища, розташованого по вул. Клубна район 2-го виробництва ПАТ «Лисичанський склозавод «Пролетарій».

   • Оригамі: світ, створений з паперу

    3 липня у Лисичанському територіальному центрі для підопічних пройшов майстер-клас з виготовлення оригамі.

    Оригамі – паперові фігурки, отримані з допомогою техніки складання. Історія виникнення цього мистецтва сягає своїм корінням у часи винаходу паперу в Стародавньому Китаї. Багато століть китайці зберігали секрет його виготовлення і тільки в VII столітті один монах, потрапивши до Японії, розкрив заповітну таємницю. Саме в японських монастирях техніка складання паперу отримала назву оригамі (офіційний термін з’явився в 1880 році).

   • Про повідомну реєстрацію колективних договорів у березні-червні 2019 року

    Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013 р. № 115, та делегованих повноважень в сфері соціального захисту населення управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом березня-червня 2019 року здійснена повідомна реєстрація 15 колективних договорів між керівництвом підприємств, установ, організацій та професійними спілками (трудовими колективами) та 18 змін та доповнень до колективних договорів.

   • Про онлайнкурс із протидії домашньому насильству

    Координатором проєктів ОБСЄ в Україні та студією онлайносвіти EdEra створено новий онлайнкурс із протидії домашньому насильству, який є доступним для користувачів із 18 липня. Цей курс розрахований на широку аудиторію і має на меті сприяти поширенню обізнаності як фахівців, так і пересічних громадян, що таке домашнє насильство і як його подолати.

   • Відбувся черговий виїзд до Лисичанська спеціалістів з протезування нижніх кінцівок

    16 липня відбувся черговий виїзд до м. Лисичанська спеціалістів з протезування нижніх кінцівок ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд». Підприємство здійснює обслуговування осіб з інвалідністю за місцем проживання вдома (за бажанням особи) та надає послуги:

    — консультація щодо підготовки кукси до протезування;

   • Вихованці «Атлантіс» вибороли 28 призових місць

    Протягом тижня, з 20 по 27 липня, у м. Полтава було проведено онлайн Чемпіонат Полтавської області та відбірковий тур на Чемпіонат України в якому взяли участь 10 солісток зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Палацу культури ім. В.М.Сосюри, а саме: Аліна Паладі, Дарина Лугова, Поліна Холод, Софія Сергєєва, Олександра Соколова, Уляна Федоренко, Олександра Ісаєва, Марія Чужикова, Ольга Осадча, Карина Лазуренко та танцювальний дует у складі Софії Сергєєвої та Уляни Федоренко.

    На онлайн Чемпіонаті були представлені танцювальні клуби та колективи із різних міст України: Полтави, Львова, Дніпра, Ізмаїла, Запоріжжя та інших.

   • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    Вчора, 17 липня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Порядку призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1098.

   • Стартує V Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2020»

    З метою сприяння розвитку сільських територій та регіональної економіки, підвищення привабливості життя у селі, онлайн-виданням AgroPortal оголошено V Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2020» (далі Конкурс).

    Конкурс проводитиметься з 13 липня по 15 грудня 2020 року за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні, подача заявок на конкурс- з 13 липня по 31 серпня 2020, його призовий фонд складає 100 тис. грн.

   • У Лисичанську відбувся Регіональний турнір зі швидких шахів

    19 липня, до Міжнародного дня шахів, у центральній бібліотеці відбувся Регіональний турнір зі швидких шахів.

    Турнір зібрав за шаховими дошками 12 гравців. Серед них лисичани, учасники шахового клубу «Шах і Мат», що діє при центральній бібліотеці, та гості з м. Сєвєродонецька.

    Турнір проходив за коловою системою з контролем часу — п’ять хвилин кожному гравцю на партію.

   • Про перерахунок державної соціальної допомоги з 1 липня 2019 року

    Відповідно до ст.7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 липня 2019 року збільшується розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць — 1936 грн., а для основних соціальних груп населення прожитковий мінімум встановлено у розмірі:

    • — для дітей віком до 6 років — 1699 грн.;
    • — для дітей віком від 6 до 18 років — 2118 грн.;
    • — для працездатних осіб — 2007 грн.;
    • — для осіб, які втратили працездатність — 1564 грн.
    • Хронічна втома: простий відпочинок не допоможе

     Хронічна втома відрізняється від простої як небо від землі. За нею стоїть не тільки фізичне, а й емоційне, нервове, інтелектуальне виснаження резервів організму. Відпочинок і позитивні емоції, звичайно, поліпшать самопочуття, але ненадовго. А потім знову кожне зусилля дається важко. Приблизно визначити синдром можна так: якщо ви протягом півроку відчуваєте часте або постійне нездужання і при цьому практично нічим не хворі, значить, пора лікуватися.

     Як лікувати це захворювання?

    • Про підвищення фахового рівня

     Навчально-науковий інститут менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України (м. Київ) висловлює свою глибоку повагу та надає таку інформацію.

     Відповідно до чинного законодавства державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, голови місцевих державних адміністрацій, їх перші заступники та заступники мають можливість реалізовувати своє право на професійне навчання (на навчання в магістратурі за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування») за рахунок коштів державного бюджету.

     У 2020 році прийом слухачів на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» за рахунок коштів державного бюджету в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» здійснюється:

    • Вітаємо вокальні ансамблі Лисичанської ДМШ № 2 з перемогою у Міжнародному конкурсі!

     У червні вокальні ансамблі Лисичанської ДМШ № 2 «Краплинки» і «Акварель» дистанційно взяли участь у XII Міжнародному конкурсі «DIGI-TALENTY. Lato 2020» (Польща).

     За результатами конкурсу ансамблі посіли І місця та нагороджені дипломами лауреата І ступеня і сертифікатами на участь у Міжнародному Фестивальному проекті «Калейдоскоп талантів».

    • Робота міської комісії з питань призначення соціальних виплат ВПО

     В червні 2019 року в Лисичанській міській раді відбулося 3 засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісію очолює заступник міського голови Ігор Ганьшин. До складу комісії входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

     Під час засідання комісії розглянуто 282 звернення внутрішньо переміщених осіб щодо призначення їм різних видів соціальних виплат. Зокрема, 207 звернень про призначення адресної грошової допомоги на покриття витрат на проживання, 34 звернення про призначення пенсійних виплат, 5 — страхових виплат, 13 — про надання пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, 9 — про надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 5 — про допомогу на дітей одиноким матерям, 9 — інших видів соціальної допомоги.

    • Запам'ятайте як діяти при виникненні пожежі

     Пожежі — це стихійне лихо, вогонь, який вийшов з під контролю людини. При пожежі потрібно остерігатися: високої температури, задимленості і загазованості, обвалу конструкцій будинків і споруд, вибухів технологічного обладнання і приладів, падіння обгорілих дерев і провалля.

     При рятуванні із палаючих будинків і при гасінні пожежі, дотримуйтесь наступних правил:

     — якщо у разі евакуації необхідно пройти через палаюче приміщення, накрийтесь мокрим покривалом, пальтом, плащем, щільною тканиною;

     — двері в задимлене приміщення відкривайте обережно, щоб уникнути займання вогню від великого притоку свіжого повітря;

    • Годовщина со дня рождения генерала В.Потапенко (видео)

     Сюжет ТРК Акцент. Возложение приурочено к 120-й годовщине со дня рождения Владимира Потапенко — командира 279-й Гвардейской Лисичанской стрелковой дивизии, первого Почетного гражданина Лисичанска.

    • ДСНС попереджає

     Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду. Батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок малечі, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуації за участю дітей.

     Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області вкотре звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду! Особливо у літній період, пильнуйте за дитиною біля водних об’єктів. Виховуйте у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на серйозну розмову з дітьми. А щоб неждана мить не стала початком великої біди — потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

     Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих! Біда може статися саме тоді, коли діти залишаються самі, адже небезпека чатує на кожному кроці. Тому дуже важливим є постійно навчати підростаюче покоління правилам безпеки.

     Лисичанське міське управління Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області

    • Новое оборудование для медицины Лисичанска (видео)

     ТРК “Акцент”

    • Програма менторської підтримки проєктів ветеранів і ветеранок рівний рівному

     Ви учасник чи учасниця бойових дій з Донецької, Луганської (підконтрольні уряду України території), Дніпропетровської, Житомирської, областей? У вас є ідея проєкту, або план професійної реалізації? Чи може задум по покращенню життя у своїй громаді, але потребуєте консультацій з конкретних питань і підтримки у реалізації своїх ідей? Тоді запрошуємо вас до програми з менторської підтримки проєктів ветеранів і ветеранок!

     Ми пропонуємо тісну взаємодію з індивідуальним консультантом чи консультанткою з нашої команди менторів, що складається з учасників збройного конфлікту, які водночас є фахівцями в бізнесі, юриспруденції, менеджменті, освітніх та громадських проєктах.

    • Профілактика пожеж в екосистемах триває

     Щонеділі співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС проводять рейди з метою профілактики виникнення пожеж в природних екосистемах.

     Під час рейдів співробітники проводять профілактичні бесіди з мешканцями міста про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах, про правила безпечного відпочинку в лісах, про небезпеку необережного поводження з відкритим вогнем на відкритих територіях, про заборону спалювання сухої рослинності, а також нагадують громадянам, що в лісі і біля нього не можна кидати недопалки, склотару підпалювати траву або сміття.

     Окрім того, співробітники ДСНС в черговий раз нагадують людям дії у разі виявлення вибухонебезпечного предмету.

     Лисичанське міське управління Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області

    • Какие дороги отремонтируют в Лисичанске (видео)

     ТРК “Акцент”

    • Указом Президента України була затверджнена Річна національна програма під егідою Комісії Україна - НАТО на 2020 рік

     1001212026 травня 2020 року Указом Президента України №203/2020 була затверджнена Річна національна програма під егідою Комісії Україна – НАТО на 2020 рік.

     Програма була розроблена з метою забезпечення виконання пріоритетних завдань інтеграції України до Організації Північноатлантичного договору, на виконання домовленостей, досягнутих за підсумками засідання Комісії Україна – НАТО в рамках візиту Північноатлантичної ради НАТО в Україну 30 – 31 жовтня 2019 року, та відповідно до пунктів 1, 3 і 17 частини першої статті 106 Конституції України.

     Указ Президента України від 26 травня 2020 року №203/2020

    • Звернення ДСНС до населення

     Увага! В черговий раз у м. Лисичанськ, 4 липня, були знайдені вибухонебезпечні предмети, а саме: постріли осколкові гранатометні ВОГ-17 калібром 30 мм у кількості 37 одиниць та детонатори миттєвої дії до них. На протязі доби були проведені відповідні заходи по їх знешкодженню.

     У разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкайтеся та не піднімайте його. Відійдіть назад своїми ж слідами на безпечну відстань! Негайно телефонуйте в службу порятунку за номером 101.

     Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України в Луганській області

    • Из-за вмешательства жителей в работу водовода Лисичанск мог остаться без воды

     ТРК “Акцент”

    • Щодо програми стимулювання економіки, яка допоможе подолати негативні наслідки пандемії COVID-19

      Сьогодні Україна, як і весь світ, зіткнулася з новим викликом - пандемією гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - COVID-19), яка змусила значно скоригувати пріоритети державної політики, аби не допустити поширення захворювання та врятувати життя людей. Для цього Кабінетом Міністрів України було впроваджено жорсткі обмежувальні заходи, спрямовані насамперед на мінімізацію поширення COVID-19 шляхом уникнення масових скупчень людей (далі - обмежувальні заходи), які дали можливість державі доволі успішно впоратися з поширенням захворювання.

    • Правила поведения на воде

     В разгаре жаркое лето! Вы собираете чемоданы и ждете с нетерпением летнего отдыха. Где бы вы ни были: на море, речке и т.д., но собираясь на пляж, вы должны помнить правила безопасного поведения на воде. А умение хорошо плавать, знание и соблюдение этих правил — гарантия вашей безопасности и хорошего отдыха!

     Запомните правила поведения на воде:

    • Новшества в оплате налога на недвижимость

     ТРК “Акцент”

    • Щодо проєкту «Мережа агентів соціального підприємництва»

     Громадська організація «Сєвєродонецка молодіжна рада» запрошує представників громадських організацій, молодіжних центрів, рад, хабів до участі у реалізації проєкту «Мережа агентів соціального підприємництва» (МАСП).

     МАСП — мережа громадських організацій Луганської області, яка сприяє розвитку та підтримці економіки через значущу соціальну складову — абсолютно новий підхід (для Луганської області) до розбудови бізнесу та надання представникам громадських організацій механізмів та інструментів для започаткування соціального підприємства.

    • Купание на воде с летальным исходом!

     С наступлением жаркой погоды возникла тревожная ситуация с гибелью людей на водных объектах. С мая 2018 года и сегодняшний день только в городе Лисичанск зарегистрировано трое погибших на воде. Так, 3 июля, с разницей в 30 минут в Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС поступило 2 тревожных сообщения о погибших на водных объектах. На место происшествия прибыли сотрудники ГСЧС, полиции и скорой помощи. В обоих случаях тела погибших доставались силами спасателей. Летальный исход наступил мгновенно и, к сожалению, помощь медработников скорой помощи мужчинам 1981 г.р. и 1986 г.р. уже не понадобилась.

    • Управління власності Лисичанської міської ради інформує про проведення конкурсу на право оренди нерухомого комунального майна

     Найменування об’єкта: нежитлове вбудоване приміщення основною площею 16,0 кв. м, розташоване за адресою: м. Лисичанськ, вул. Менделєєва, 53.

     Основні умови проведення конкурсу:

     • цільове призначення — для здійснення діяльності у сфері права;
     • найбільший запропонований розмір місячної орендної плати відносно до стартової.
     • Актуально! Налог на недвижимость в 2016 году

      ТРК “Акцент”

     • Про проєкт «Групи самодопомоги як каталізатор соціальних змін для згуртування громади»

      Упродовж червня 2020 року — січня 2021 року Ресурсний центр ГУРТ — інноваційний акселератор суспільних перетворень — за фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізовує проєкт «Групи самодопомоги як каталізатор соціальних змін для згуртування громади». Мета якого впровадження методології груп самодопомоги для підтримки процесу мобілізації у цільових громадах Донецької, Луганської та Запорізької областей.

      У межах проєкту планується запуск навчальної програми, яка включатиме онлайн-навчання, супервізійні та інтервізійні сесії, а також менторську підтримку. Учасники/учасниці, які успішно пройдуть навчання та створять життєздатні групи самодопомоги у цільових громадах проєкту, матимуть змогу отримати сертифікат компетентності, долучитися до спільноти практиків самодопомоги в Україні, а також претендуватимуть на фінансову підтримку своїх мікропроєктів.

     • Во избежание пожаров в экосистемах

      Каждый, кто в эти теплые летние дни собирается на природу, непременно хочет, чтобы отдых оставил только приятные впечатления. Но, к сожалению, не все во время отдыха соблюдают элементарные правила пожарной безопасности.

      С начала 2018 года в г. Лисичанск возникло больше 110 пожаров. В эти жаркие летние дни сотрудники ГСЧС практически ежедневно выезжают на тушение пожаров лесопосадок, полей, свалок и т.п.

     • Управління власності Лисичанської міської ради інформує

      Про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки:

      Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості земельної ділянки за адресою: м. Лисичанськ, вул. Сосюри, 65, площею 0,0755 га.

      Запланована дата оцінки — 30.06.2016 р.

     • Фестиваль "З країни в Україну" в Лисичанске (видео)

      ТРК “Акцент”

     • Шахрайські дії під час карантину

      З метою убезпечити українців від потрапляння в руки шахраїв Національний банк України запускає Всеукраїнську інформаційну кампанію з протидії картковому шахрайству #ШахрайГудбай.

      Карантин та поширення #коронавірусу, добре демонструють, хто чого вартий. Одні люди допомагають тим, хто їх оточує, інші намагаються їх ошукати. На жаль, навіть зараз шахраї не збавили оберти.

      Шахраї масово розсилають SMS від імені банків, Нацбанку чи Кабміну із пропозицією отримати нібито «державну допомогу». Для цього вони вимагають повідомити номер своєї платіжної картки, термін її дії та іншу платіжну інформацію.

     • Обновление магистрального Белогоровского водовода(видео)

      ТРК “Акцент”

     • Телефонне шахрайство (Соціальна інженерія)

      Телефонне шахрайство — це найпоширеніший вид шахрайства. І дуже часто від нього страждають люди поважного віку.

      Зловмисник входить в довіру до клієнта банку та домагається, щоб потенційна жертва переказала йому гроші або передала дані своєї картки. Сценаріїв такого шахрайства є десятки. Приводимо найпопулярніші із них:

      Сценарій «Мамо, я в поліції або у лікарні»

      Дзвінок серед ночі від співробітника поліції або лікаря із повідомленням, що ваша дитина потрапила в халепу і потрібно перерахувати гроші на певний рахунок.

     • Лисичанск: капремонт школы № 2 и погоня за "сенсациями"

      ТРК “Акцент”

     • До уваги виробників продуктових товарів та товарів народного вжитку!

      Для вирішення проблеми реалізації товаровиробниками Луганської області своєї продукції, як продуктів харчування так і товарів народного вжитку, Луганська обласна спілка споживчих товариств пропонує місцевому товаровиробнику здійснювати реалізацію своєї продукції на центральних ринках міст Кремінна, Рубіжне, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Попасна, Старобільськ. На ринках будуть створені максимально прийнятні умови, як для розміщення продуктових товарів і товарів народного вжитку так і у вигляді зменшення вартості торгових місць, що буде сприяти збільшенню кількісної та якісної реалізації товарів.

     • Онлайн-покупки

      Будьте обережними під час розрахунків у мережі Інтернет. Шахраї створюють вебсервіси, які пропонують фейкові послуги (поповнення мобільного, грошовий переказ, покупку авіаквитка). Візуально такі сайти схожі на легітимні сервіси. Вони залучають клієнтів за допомогою дуже вигідних пропозицій (наприклад, обіцяючи дуже низькі ціни на послуги, нульову комісію тощо).

      Мета злочинців — змусити клієнта залишити конфіденційні дані своєї картки в платіжній формі на сайті.

      Що робити?

      Важливо не здійснювати операції онлайн при підключенні до громадського Wi-Fi, якщо не хочете, щоб дані вашої картки потрапили в руки шахрая. Краще це робити в захищеній домашній мережі. Якщо необхідно здійснити оплату або зробити покупку поза домом, скористайтеся мобільним інтернетом.

     • Жительнице Лисичанска исполнилось 100 лет (видео)

      Сюжет ТРК Акцент. 100-летний юбилей со дня рождения отметила жительница Лисичанска Сима Минайленко.

     • Мобільне шахрайство (Фінансовий номер)

      Ми звикли вказувати свій номер телефону всюди: в анкетах-опитувальниках, різноманітних сервісах, при реєстрації на сайтах, оформлюючи покупки, підписуючись на розсилки, навіть, як код доступу при реєстрації в якійсь системі.

      Ваш фінансовий номер телефону не є секретним, а даремно, бо шахраї, на жаль, можуть легко цим скористатись, якщо не дотримуватись певних правил.

      Як же шахраї можуть викрасти фінансовий номер телефону?

     • Чернобыльцы провели акцию протеста у Луганской ОГА

      Сюжет ТРК “Акцент”

     • Випадково перейшов за посиланням на шахрайський сайт?

      Покупець так наполегливо хотів купити в тебе товар, що вмовив надати свої повні реквізити картки та банківський SMS-код?

      Що робити? Зберігати спокій та негайно заблокувати картку!

      Як це зробити? Зателефонувати на гарячу лінію банку, вказану на звороті платіжної картки!

     • А ти полюбляєш купувати онлайн?

      Звичайно так, бо це зручно та швидко! Але, щоб покупки були безпечними, дотримуйся простих правил!

      Тримай лайфхаки онлайн покупок:

      1. Завжди тримай в секреті:

      • - трьохзначний номер на звороті картки;
      • - коди банків та мобільних операторів;
      • - паролі в інтернет-банкінг.
      • Про намір здійснити встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії для населення, бюджетних установ та інших споживачів в IІІ кварталі 2020 року

       КП «Лисичанськтепломережа» інформує про намір здійснити встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії в IІІ кварталі 2020 року, згідно вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги (наказ Мінрегіонрозвитку від 05.06.2018р. № 130).

       Інформаційні матеріали про плановані тарифи розміщені на офіційному сайті підприємства https://www.lts.lg.ua/ в розділі «Новини» та на інформаційному стенді в абонентському відділі комунального підприємства «Лисичанськтепломережа».

      • До ОТГ із адміністративним центром у Лисичанську увійшли сім територіальних громад

       На Урядовому порталі опубліковані розпорядження Кабінету Міністрів України «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад».

       Ознайомитися з текстом розпорядження від 12.06.2020 № 717-р можна за посиланням: Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Луганської області

       До об’єднаної територіальної громади із адміністративним центром у Лисичанську Луганської області увійшли селища Білогорівка, Вовчоярівка, Малорязанцеве (Попаснянський район), смт Мирна Долина, с. Біла Гора, с-ща Лоскутівка та Підлісне, с. Рай-Олександрівка та Устинівка (Попаснянський район), Новодружеськ та Привілля.

      • Щодо навчальної програми «Академія можливостей»

       Громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада» оголошує набір на навчальну програму «Академія можливостей» в рамках проєкту «Академія можливостей» за фінансуванням Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) через проєкт «Демократичне врядування у Східній Україні».

       До участі у конкурсі запрошуються молоді лідери у віці 18 — 24 років з 12 районів Луганської області та трьох міст обласного значення Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне в кількості 30 осіб (по 2 особи від кожного району та 3-х міст).

      • Відбулось засідання чергової 68-ї сесії Лисичанської міської ради

       Вчора, 27 червня, відбулось засідання чергової 68-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням секретаря міської ради Едуарда Щеглакова. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

       На початку сесії Едуард Щеглаков повідомив присутніх про вихід депутата Геннадія Бадаєва з фракції «Новий курс». Також зачитав особисту заяву про дострокове припинення повноважень секретаря Лисичанської міської ради та запропонував внести розгляд даного питання до порядку денного.

      • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

       Сьогодні, 23 липня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

       В ході засідання були розглянуті наступні питання:

       — акти про перевіряння наявності та стану справ (документів) КЗ «Лисичанський медичний коледж» та Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу;

      • Чергове засідання виконкому відбулось у Лисичанську

       Сьогодні, 16 липня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Андрія Шальнєва.

       Під час засідання було розглянуто питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

      • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

       10 липня у приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

       Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги №1, які входять до складу комісії.

      • Попередження виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру у Лисичанську

       Сьогодні, 9 липня, відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням першого заступника голови комісії — начальника відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Володимира Агафонова.

       Під час засідання члени комісії розглянули питання про недопущення виникнення надзвичайної ситуації внаслідок руйнування будівлі житлової призначеності.

       Зазначимо, що сьогодні, 9 липня о 04.05 до чергового диспетчера ДПРЧ — 9 (м. Лисичанськ) ГУ ДСНС України у Луганській області надійшло повідомлення про тріск та руйнування за адресою: Луганська область, місто Лисичанськ, вул. Гора Попова, буд. 15. За вказаною адресою було встановлено, що обрушення відбувається у 3-х поверховому однопід’їзному будинку 1944 року будівництва загальним розміром 15×30×12. Покриття та перекриття у будинку дерев’яні, стіни цегляні, покриття шиферне.

      • У Лисичанську відбулась робоча нарада з питань відкритих даних

       Вчора, 8 липня, у Лисичанській міській раді відбулась робоча нарада з питань відкритих даних.

       У заході взяли участь заступник міського голови Ігор Ганьшин, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Савченко та начальники та відповідальні за оприлюднення та оновлення наборів даних у формі відкритих даних виконавчих органів міської ради.

      • Засідання чергової 67-ї сесії Лисичанської міської ради пройшло сьогодні у Лисичанську

       Сьогодні, 4 липня, відбулось засідання чергової 67-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням депутата міської ради Едуарда Щеглакова. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

       Перед початком пленарного засідання було надане слово мешканцю міста Віктору Нєнашеву, який закликав депутатів та присутніх допомогти своїй онуці Меланії Камленок, котра потребує термінової операції по трансплантації кісткового мозку.

      • У міській раді пройшло чергове засідання виконкому

       Сьогодні, 2 липня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Андрія Шальнєва.

       Під час засідання було розглянуто питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

      • Про затвердження переліку історичних державних найменувань

       Розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 липня 2016 року № 479-р «Про затвердження переліку історичних державних найменувань»

       Відповідно до частини п’ятої статті 16 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» затвердити перелік повних та скорочених історичних державних найменувань, які забороняється використовувати у найменуваннях юридичних осіб приватного права, згідно з додатком.

      • В міській раді пройшло засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

       Вчора, 1 липня, відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням першого заступника голови комісії — начальника відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Володимира Агафонова.

       Під час засідання члени комісії розглянули питання про недопущення виникнення надзвичайної ситуації на шахтах ПАТ «Лисичанськвугілля» через припинення електропостачання.

      • Алгоритм дій для абітурієнтів

       Які мають атестат про повну загальну середню освіту державного зразка, але не проходили зовнішнє незалежне оцінювання у 2016 році

       Подати документи до приймальної комісії ВНЗ з 11.07.2016 до 26.07.2016 р. (для вступу на денну форму навчання за кошти держбюджету), до 18.09.2016 р. (для навчання за кошти фізичних або юридичних осіб).

      • Особливості подання документів до освітнього центру "Донбас - Україна"

       Документи треба подавати особисто.

       Факт проживання на території, де здійснюється АТО, підтверджується штампом в паспорті про місце реєстрації в населеному пункті відповідно до затвердженого переліку.

      • Інформація про роботу освітніх центрів "Донбас - Україна" в Луганській області

       Роботу освітніх центрів «Донбас — Україна» в Луганській області організовано у наступних вищих навчальних закладах:

       1. Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля — приймальна комісія та освітній центр «Донбас — Україна» працюють у м. Сєвєродонецьку на базі університету та середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11.

       2. Луганський національний університет імені Тараса Шевченко — приймальна комісія та освітній центр «Донбас — Україна» працюють у м. Старобільську на базі університету та Старобільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.

      • Чи необхідно забудовнику у разі залучення субпідрядників отримувати ліцензію?

       Держпідприємництво, на прохання підприємців, інформує

       На сьогодні підприємець зобов’язаний отримувати ліцензію тільки на виконання будівельних робіт із будівництва об’єктів архітектури IV та V категорій складності.

       Разом з цим, будівництво об’єктів, які виконуються будівельними компаніями для інших суб’єктів або на їх замовлення, здійснюється на умовах підряду.

      • До уваги випускників із зони АТО, які не мають атестата про середню освіту державного зразка та не складали ЗНО - 2016

       Випускники 2016 року та минулих років, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції та населені пункти, які розташовані на лінії зіткнення, згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місце проживання яких є територія проведення антитерористичної операції» мають можливість отримати документ про повну загальну середню освіту за спрощеною процедурою на базі освітнього центру «Донбас — Україна» при обраному вищому навчальному закладі та вступити на обрану спеціальність до вищого навчального закладу без сертифікатів ЗНО за результатами вступних іспитів.

      • Телефонна "гаряча лінія" для суб’єктів господарювання діє у м. Лисичанську

       З початку року на телефонну «гарячу лінію» від суб’єктів господарювання надійшло 55 звернень, протягом 2 кварталу — 25, а саме:

       з питань отримання документів дозвільного характеру, декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, декларації про початок виконання будівельних робіт,декларації про готовність об’єкта до експлуатації, декларації про утворення відходів та декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки.;

       з питань здійснення державної регуляторної політикистосовно порядку проведення відстеження результативності регуляторного акту та офіційного оприлюднення прийнятих регуляторних актів.

      • На Луганщині триває вступна кампанія - 2016

       11 липня 2016 року на Луганщині стартувала вступна кампанія. На території області, підконтрольній українській владі, здійснюють освітню діяльність 17 вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації та 7 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

      • Затверджено показник середньої зарплати за травень 2016 року

       Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу у сумі 4370 гривень 92 копійки, який буде застосовуватись при визначенні коефіцієнта заробітної плати за травень 2016 року при призначенні пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

       Посилання на офіційний сайт Урядового порталу http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=249188728&cat_id=244277212

      • Інформація щодо державної допомоги інвалідам за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів

       Назва державної допомоги Призначення Отримувач Розмір допомоги
       Фізкультурно-спортивна реабілітація

       Створення умов для занять фізичною
       культурою і спортом

       Луганський регіональний центр з фізичної культури та спорту «Інваспорт» для проведення заходів фізично-спортивної реабілітації Фактична вартість курсу фізкультурно-спортивної реабілітації
      • Інформація від Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів щодо механізмів заохочення роботодавців до створення робочих місць для людей з інвалідністю

       Назва державної допомоги Призначення Отримувач Розмір допомоги
       Безвідсоткова цільова позика (строк повернення до 3-х років) Постанова КМУ № 70 від 31.01.2007р. Створення робочих місць для працевлаштування інвалідів. Робоче місце не може бути скорочено протягом 3-х років з дати завершення виконання умов договору про надання позики Роботодавці (підприємства, організації, фізичні особи), які виконали норматив працевлаштування інвалідів (сплатили адміністративно-господарську санкцію) Визначає відділення Фонду на підставі наданих роботодавцем техніко-економічних обґрунтувань. Обов’язкова наявність ліквідної застави. Строк повернення до 3-х років
      • Головне територіальне управління юстиції у Луганській області повідомляє

       На даний час згідно із законодавством зареєструвати громадські формування можливо лише в Головних територіальних управліннях юстиції, що ускладнює процес реєстрації громадських формувань.

       Для створення доступних умов для реєстрації громадських формувань Міністерством юстиції України прийнято рішення збільшити точки доступу для реєстрації громадських формувань та наділити місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги повноваження з прийняття та видачі документів для державної реєстрації громадських формувань, про що зазначено в наказі Міністерства юстиції України від 17.06.2016 № 1717/5 «Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 червня 2016 р. за № 876/29006.

      • Роз'яснення законодавства щодо взяття на облік внутрішньо переміщених осіб малолітніх, неповнолітніх дітей, які переміщуються без супроводу батьків

       Порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб».

       Зміни, які 08.06.2016 внесено до зазначеного Порядку постановою КМУ № 352, дозволяють повноцінно реалізувати права та свободи неповнолітніх та малолітніх дітей, які переміщуються без супроводження законних представників.

      • 0 800 505 107 - безкоштовна телефонна "гаряча лінія" голови Луганської обласної держадміністрації

       Державна установа «Луганський обласний контактний центр», яка забезпечує роботу «гарячої лінії», відкрила номер 0 800 505 107. Відтепер всі дзвінки з мобільних та стаціонарних телефонів в межах України — безкоштовні.

       Мешканцям м. Сєвєродонецька обласний контактний центр надає можливість звертатись на «гарячу лінію» за міським номером 700-007.

      • До уваги пенсіонерів з числа внутрішньо переміщених осіб

       Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 року № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» (зі змінами) призначення та продовження виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам здійснюється за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 р. № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб», виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України».

      • Інформація щодо діяльності Лисичанської місцевої прокуратури за 1 півріччя 2016 року.

       Керівництвом місцевої прокуратури вжито низку організаційно-практичних заходів, спрямованих на забезпечення ефективного виконання визначених законом функцій і завдань з урахуванням законодавчих змін.

       Всього протягом 2016 року проведено 3 спільні оперативні наради керівників правоохоронних органів з питань стану запобігання та протидії корупції, створено 3 міжвідомчі робочі групи з метою покращення організації роботи правоохоронних органів з вказаних питань, проведено 1 спільне семінарське заняття з питань розкриття та розслідування корупційних злочинів.

       Вжиті заходи певною мірою сприяли забезпеченню законності та боротьбі зі злочинністю на піднаглядній території.

      • Вітаємо Вероніку Молчанову з нагородою!

       З 24 по 28 липня у місті Дніпро вихованка міської ДЮСШ Вероніка Молчанова здобула срібну медаль в командному чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н. та 2005-2006 р.н. з веслування на байдарках і каное. Спортсменка була нагороджена грамотою та медаллю.

       Підготував спортсменку Дмитро Федорчук.

       Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

      • Вероніка та Ангеліна Молчанови призери Всеукраїнських змагань східної зони з веслування на байдарках та каное «Стрімкі човни»

       З 5 по 7 липня в місті Полтава проходили Всеукраїнські змагання східної зони з веслування на байдарках та каное «Стрімкі човни» пам’яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту Юрія Бурмаки. В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів представники 23 команд з 7 областей східної України.

      • Щодо роботи «гарячої лінії» для підприємців

       За І півріччя 2012 року на телефонну «гарячу лінію» поступило 105 звернень від підприємців міста. Основні питання, які надійшли:

       1. З питань дозвільної системи:

       • Порядок подання декларації відповідності об’єкта (об’єктів) вимогам законодавства з питань пожежної безпеки;
       • Порядок отримання дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами;
       • Порядок розміщення зовнішньої реклами;
       • Порядок оформлення оренді земельних ділянок державної та комунальної власності;
       • Порядок отримання експлуатаційного дозволу операторам потужностей (об’єктів), які здійснюють в Україні діяльність з виробництва та/або обігу харчових продуктів, підконтрольних санітарній службі;
       • Порядок отримання дозволу на заходи з залученням тварин.
       • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату України з пауерліфтингу

        З 22 по 26 червня в місті Коломия пройшов чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат.

        В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з усієї країни.

       • Робота міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

        Вчора, 18 липня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

       • Про заборгованість із заробітної плати по м. Лисичанську станом на 01.06.2018р.

        За інформацією розробленою Держстатом України, загальна сума невиплаченої заробітної плати по підприємствах міста Лисичанська (без урахування статистично малих підприємств і фізичних осіб-підприємців) на 01.06.2018 року становила 43941,2 тис. грн.

        Порівняно з початком року заборгованість із заробітної плати зменшилась на 23262,0 тис. грн. або 34,6%.

       • Робота міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

        Вчора, 16 липня, у Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365. Засідання відбулось під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина за участю членів комісії — представників органів, що здійснюють соціальні виплати, внутрішньо переміщеним особам.

       • В Лисичанську відбулось чергове засідання комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

        Вчора, 11 липня, в Управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

        На Комісії було розглянуто 178 заяв, з яких:

       • С 14 по 19 августа будет прекращена подача газа в центральную часть города

        Лисичанское УЭГХ ПАО «Луганскгаз» доводит до сведения жителей центральной части города, что 14 августа 2017 года будут проводиться ремонтно-восстановительные работы по замене отключающего устройства в газовом колодце № 18 по адресу: г. Лисичанск, на пересечении улицы Соборная и проспекта Победы.

        В связи с проведением работ будет прекращена подача газа в центральную часть города Лисичанска с 00:00 часов 14 августа по 19 августа 2017 года.

       • Щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю

        07.04.2018 набрала чинності нова редакція Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 05.04.2012 № 321 (далі - Порядок), яка передбачає низку кардинальних змін, зокрема реалізацію принципу «гроші ходять за людиною» та запровадження адресного підходу у забезпеченні осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації.

       • Срочно нужна помощь Елене Пастуховой (обновлено)

        Пастухова Елена Алексеевна с 24 июля 2017 года по настоящее время находится на лечении в отделении анестезиологии и интенсивной терапии ЦГБ г. Лисичанска и нуждается в срочной операции.

        Диагноз: ОНМК по типу субарахноидального ренхиматозного кровоизлияния в бассейне левой СМА при ГБ ІІІ. Мозговая кома І. Правосторонний гемипарез.

       • Навчальний захід в Управлінні патрульної поліції

        Робочий день співробітників Управління патрульної поліції в місті Лисичанську перервав сигнал пожежної тривоги. Особовий склад покинув приміщення Управління без паніки, згідно плану евакуації та відійшов на безпечну відстань. При цьому правоохоронці встигли взяти з собою особисті речі, та документи.

       • Тренинг для волонтеров Красного Креста в Лисичанске

        ТРК «Акцент»

       • Рятувальники провели рейд з профілактики виникнення пожеж в природних екосистемах

        Минулого тижня працівники 9-ої пожежно—рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області міста Лисичанська провели рейд з профілактики виникнення пожеж в природних екосистемах.

        Співробітники проводили профілактичні бесіди з мешканцями міста про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в лісових масивах, про правила безпечного відпочинку в лісах, про небезпеку необережного поводження з відкритим вогнем на природі та про заборону спалювання сухої рослинності.

       • Актуальная тема. Интервью с первым заместителем городского головы Андреем Шальневым

        ТРК «Акцент»

       • 24 липня о 16.00 - позачергова сесія міської ради

        До уваги депутатів!

        Позачергова сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 24 липня 2017 року о 16.00 годині у залі засідань міської ради.

        На розгляд міської ради виноситься питання:

        1. Про заходи щодо забезпечення сталого водопостачання міста.

        Розпорядження міського голови від 21.07.2017р. № 243

       • У Лисичанську була виявлена мінометна міна часів Другої Світової війни

        Сьогодні, 3 липня о 10.50 ранку, громадянин міста Лисичанська під час риболовлі виявив невідомий предмет схожий на міну, що лежав на березі річки Сіверський Донець.

       • Лисичанский Пролетарий - открытие уникального цеха промпереработки стекла

        ТРК «Акцент»

       • Анонс культурно-просвітницьких заходів з 24 по 30 липня

        24 липня о 10.00 бібліотека-філія № 7 запрошує на пригодницький круїз «Час відважних лицарів».

        25 липня о 15.00 в бібліотеці-філії № 6 розпочнеться година дозвілля «Літо — відпочивай з книгою».

        26 липня о 10.00 бібліотека-філія № 7 пропонує відвідати пульс історичний «Хрещення Русі-України: легенди та факти».

       • Конференция Лисичанской городской организации ветеранов Украины

        ТРК «Акцент»

       • Анонс заходів до Дня визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань

        Нагадуємо, що по 15 серпня в міському краєзнавчому музеї працює виставка з фондів музею «Сила нескорених».

        24 липня відбудуться наступні заходи:

        — о 8.30 та 15.00 випуск радіогазети на майданчику біля будівлі Палацу культури «Діамант»;

        — о 10.00 у всіх храмах міста розпочнеться заупокійне богослужіння за загиблими під час визволення міста від незаконних збройних формувань у 2014 році;

        о 10.00 урочисте покладання квітів до меморіальної дошки воїнам Збройних Сил України, Національної Гвардії України та добровольчих батальйонів (вулиця ім. М. Грушевського,10);

       • Запрошуємо взяти участь у заходах Проекту "Холодноярська Проща"

        З 24 по 27 серпня 2017 р. у с. Стецівка Чигиринського р-ну Черкаської області на території заповідника «Козацький хутір» НІКЗ «Чигирин» відбудуться головні заходи Проекту «Холодноярська Проща».

        До участі у заходах Синодальне управління військового духовенства Української православної церкви Київського патріархату запрошує різні верстви населення усіх вікових категорій.

       • 27 липня засідання чергової сесії Лисичанської міської ради (оновлено)

         Чергова сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 27 липня 2017 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради.

        На розгляд міської ради виносяться наступні питання.
        1.Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.
        2.Про регулювання земельних відносин.

       • Анонс загальноміських заходів з 17 по 23 липня (оновлено)

        З 18 липня запрошуємо завітати на виставку «Сила нескорених» в Лисичанському міському краєзнавчому музеї. Виставка працюватиме до 15 серпня.

        19 липня відбудуться наступні заходи:

       • Графік підвозу води для населення

        Вчора, 11 липня, відбулося відключення від електропостачання низки об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал», що забезпечують питною водою близько 30 тисяч мешканців південної части міста Лисичанськ та міста Привілля.

        Ситуація, що склалася з наданням населенню послуг з водопостачання та водовідведення, була розглянута на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 11 липня 2017 року.

       • Авианалет на завод Пролетарий 2.07.2014г.

        Репортаж ТРК «Акцент»

       • #ДРУЖБАФЕСТ: завітайте на відкриття скейт-парку у кінотеатрі "Дружба"


        1 thumb15 липня з 12.00 до 21.00
        запрошуємо на відкриття та тест-драйв Першого безкоштовного критого скейт-парку на сході.

        Активності:

        12.00 — 14.00 — презентація фільму та зустріч з командою Street Culture;

       • Вестник Лисичанского городского совета (видео) от 27.06.2014г.

        Заседание 69-й сессии Лисичанского городского совета.

        Репортаж ТРК «Акцент» от 27.06.2014г.

       • Відкриття Центру неформальної атлетичної культури, паблік-арт та міський фестиваль ДружбаФест

        Команда проекту «Метамісто: Схід» з 7 по 16 липня приїздить у Лисичанськ для реалізації основних завдань — створення публічного простору та його активізації через міський фестиваль ДружбаФест, а також роботи з художником та куратором задля розкриття «Міфологеми» міста.

       • Як не стати жертвою шахраїв

        Рівень злочинності завжди прямопропорційно залежить від соціально-економічної ситуації у країні та окремому регіоні.

        Останнім часом, на території м. Лисичанська спостерігається тенденція до зростання кількості шахрайських дій відносно населення міста.

        Найпопулярнішими видами шахрайства, нині, є такі.

       • Анонс загальноміських заходів з 10 по 16 липня

        10 липня о 12.00 ПК ім. В.М. Сосюри запрошує на показ мультиплікаційних фільмів «Мультляндія».

        12 липня запрошуємо відвідати наступні заходи:

        - об 11.00 бібліо-шоу «Книжкове літо – будь зі мною» у бібліотеці-філії сімейного читання № 8;

       • До уваги громадян!

        23 липня 2015 року з 10 години у прокуратурі міста за адресою: вул. Леніна, 65 у м. Лисичанськ, буде здійснюватися особистий прийом громадян заступником прокурора Луганської області Поповим Сергієм Васильовичем.

        Прокуратура м. Лисичанська

       • 10 липня - позачергова сесія міської ради

        Засідання позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 10 липня 2017 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

        На розгляд сесії виносяться питання:

       • Відкритий конкурс на посади керівників місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників!

        Вперше участь можуть взяти всі юристи з 5-річним досвідом роботи!

        Період прийому документів: 20 липня — 2 серпня 2015 року!

        Вимоги до кандидата на посаду керівника місцевої прокуратури, першого заступника керівника та заступника керівника:

        * громадянство України;

       • Афіша кінотеатру "Дружба" з 6 по 12 липня

        - 10.00 – епічний екшин "Трансформери:останній лицар" 3D;

        - 12.30; 17.40 – мультфільм "Нікчемний Я 3" 3D;

       • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

        На замещение вакантной должности специалиста I категории архивного отдела.

        Основные требования:

       • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

        На замещение вакантной должности главного специалиста юрисконсульта юридического отдела.

        Основные требования:

       • Державна фітосанітарна інспекція Луганської області інформує

       • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

        На замещение вакантной должности главного специалиста – ревизора сектора обработки заявлений и принятия решений отдела социальной помощи управления труда и социальной защиты населения.

        Основные требования:

       • УПСЗН Лисичанської міської ради має 100% показник проведення перерахунку субсидії в автоматичному режимі без звернення громадян

        Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації проведено аналіз моніторингу з надання населенню житлових субсидій, передбачених Положенням «Про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, пічного та рідкого побутового палива», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України в редакції від 27.04.2018 №329.

        Станом на 20 липня 2018 року середній показник проведення перерахунку субсидії в автоматичному режимі без звернення громадян з травня 2018 року по області складає 66,76%.

       • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

        На замещение вакантной должности специалиста I категории сектора по назначению и выплате социальной помощи управления труда и социальной защиты населения (временно).

        Основные требования:

       • У Лисичанську пройшло чергове тренінгове заняття для дітей та молоді, засуджених до покарань без позбавлення волі

        Сьогодні, 23 липня, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Лисичанським міським відділом філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області було проведено дев’яте за рік тренінгове заняття за програмою «Сходинка до здоров’я» для дітей та молоді, засуджених до покарань без позбавлення волі.

        Під час заняття учасники отримали інформацію щодо сутності ВІЛ-інфекції та шляхів інфікування, розглянули види ризикованої поведінки щодо інфікування ВІЛ та були простимульовані до оцінки власного ризику щодо інфікування.

       • О работе наблюдательной комиссией в первом полугодии 2014 года

        В исполнительном комитете Лисичанского городского совета создана и действует наблюдательная комиссия.

        Наблюдательная комиссия в своей деятельности руководствуется Конституцией Украины, Уголовно-исполнительным кодексом Украины, Законами Украины «О местном самоуправлении в Украине», «О местных государственных администрациях», «О социальной адаптации лиц, которые отбывают или отбывали наказание в виде ограничения свободы или лишение свободы на определенный срок», Положением о наблюдательных комиссиях, утвержденным Постановлением Кабинета Министров Украины от 01.04.04 г. № 429, с внесенными изменениями к этому положению от 10.11.2010г. № 1042, Положением о наблюдательной комиссии при исполкоме Лисичанского городского совета, утвержденного решением исполкома от 15.01.2013г. № 15.

       • До уваги суб’єктів господарювання!

        Кафедра менеджменту та економічної безпеки Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля за підтримки обласної держадміністрації, Регіонального фонду підтримки підприємництва в Луганській області та ОКП «Регіональне агентство сприяння інвестиціям» проводить круглий стіл «БІЗНЕС — ОСВІТА: співпраця заради розвитку регіону».

        Круглий стіл відбудеться о 1400, 12.07.2013 за адресою: 91034, м.Луганськ, вул. ім. Тухачєвського, 11, (12 корпус Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля, аудиторія 319, контактний тел. кафедри менеджменту та економічної безпеки 050 4285864 Ладико Ігор Юрійович).

        Департамент економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації

       • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

        На замещение вакантной должности главного специалиста отдела экономического развития, экологии и регуляторной политики управления экономики.

        Основные требования:

       • Як стати патронатним вихователем над дитиною?

        Мета патронату над дитиною — забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення дитини у сім’ю.

        Патронат над дитиною — тимчасовий догляд, виховання та реабілітації дитини в сім’ї патронатного вихователя на термін до 3-х місяців (максимум до 6 місяців).

        Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

       • Отчет о работе архивного отдела Лисичанского городского совета в 2013-2014гг.

        Архивный отдел, как структурное подразделение Лисичанского городского совета, начал функционировать с декабря 1959 г.

        Работа архивного отдела строится в соответствии с основными законодательными и учетными документами: Закон Украины о «Национальном архивном фонде», «Основными правилами работы архивов», Положением об архивном отделе Лисичанского городского совета, Должностными инструкциями специалистов, Положением об экспертной комиссии.

       • Пам'ятка з електробезпеки для населення

        ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» нагадує всім мешканцям Луганської області правила поведінки в електроустановках. Дотримання цих правил допоможе Вам уберегти себе і близьких від ураження електрострумом.

        Забороняється перебувати стороннім особам на території і в приміщеннях трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв, відчиняти двері і люки цих споруд, здійснювати самовільне переключення електричних апаратів та підключення до електричних мереж.

       • «Ой на Ивана, ой да на Купала!»

        6 июля подопечные отделения дневного пребывания Лисичанского территориального центра отметили один из самых удивительно красивых и мистических праздников — Ивана Купала. Он сохранился с языческих времен и до наших дней дошел со всеми своими традициями и обрядами. В этот волшебный, летний день растения получают от солнца и земли большую силу, чище слезы становится вода, которая дарит здоровье.

        Во время празднования ветераны с удовольствием собирали травы, плели венки из различных трав и цветов, пели песни, читали стихи. Счастливые улыбки и искрящиеся радостью глаза подопечных вместо слов говорили о том, что праздник удался.

       • Угода про створення зони вільної торгівлі з ЄС як складова Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом

        Найбільш актуальним питанням співробітництва Україна — ЄС на сучасному етапі є переговорний процес щодо укладення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на заміну Угоди про партнерство та співробітництво (УПС), що міститиме також суттєву складову про створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ЗВТ) між Україною та ЄС.

        Переговори ведуться, починаючи з березня 2007 року.

        За структурою Угода про асоціацію складатиметься з таких розділів: (і) преамбула; (іі) загальні цілі та принципи; (ііі) політичний діалог та реформи, політична асоціація, конвергенція у сфері зовнішньої і безпекової політики; (іv) юстиція, свобода та безпека; (v) економічне та секторальне співробітництво, розвиток людського потенціалу; (vі) поглиблена та всеохоплююча ЗВТ; (vіі) загальні, інституційні та прикінцеві положення.

       • Насильству немає виправдання

        В рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблем ґендерно зумовленого насильства та насильства по відношенню до хлопчиків, дівчат, жінок та чоловіків в східних регіонах України», який фінансується UNICEF, вчора, 3 липня, спеціалістами мобільної бригади соціально-психологічної підтримки МБФ «Української фундації громадського здоров’я» спільно із фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради, сектору превенції Лисичанського відділу поліції було проведено відвідування сімей, в яких нещодавно мали місце факти скоєння насильства.

       • Що робити при тепловому та сонячному ударі

        Літо в розпалі, і спекотні дні стають справжнім випробуванням для тих, хто не має змоги заховатися від «пекельного асфальту і бетону». Висока температура повітря — неабияке навантаження на людський організм. У спеку зростає небезпека теплового та сонячного ударів, які стаються внаслідок перегріву. Часто лікарі прирівнюють сонячний удар до теплового, тому що у них схожі симптоми і прояви, тільки при сонячному ударі наслідки значно гірші і необхідно більше часу для відновлення організму.

       • Брянківська міська рада запрошує товаровиробників міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля прийняти участь у ярмарку - виставці

        Реалізуючи ініціативу губернатора Луганської області В. М. Пристюка з виконання Регіональної програми внутрішньообласної кооперації, виконком Брянківської міської ради організовує ярмарок-виставку, присвячену 75-річчю Луганській області, яка відбудеться 17-18 серпня 2013 року у міському парку.

        На даному заході буде представлено різноманітну продукцію підприємств міст та районів області, які проводять свою господарську діяльність на території регіону. Також на ярмарку буде проведено виставку птахів.

        Телефони для довідок: (06443) 5-01-64, 5-14-47, 5-03-37, 5-23-56.

        E-mail: [email protected]

        Будемо ради Вас бачити на нашій брянківській землі!

        Брянківська міська рада

       • Державна підтримка суб’єктам інвестиційної діяльності

        До уваги керівників підприємств та організацій міста!

        Повідомляємо, що згідно закону України «Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць» надається державна підтримка суб’єктам інвестиційної діяльності, які реалізують інвестиційні проекти у важливих для держави галузях економіки.

        Закон визначає основи державної політики в інвестиційній сфері протягом 2013-2032 років щодо стимулювання залучення інвестицій у пріоритетні галузі економіки. Закон спрямований на створення умов для активізації інвестиційної діяльності шляхом концентрації ресурсів держави на пріоритетних напрямах розвитку економіки з метою запровадження новітніх та енергозберігаючих технологій, створення нових робочих місць, розвитку регіонів.

       • О работе управления труда и социальной защиты населения за 2012 год и 1 полугодие 2013 года

        Управление труда и социальной защиты населения является одним из наиболее крупных структурных подразделений Лисичанского городского совета и в пределах своих полномочий обеспечивает в городе реализацию государственной политики в сфере труда, социальной защиты и социального обеспечения жителей нашей громады.

        В структуру управления входят 10 функциональных отделов. Управление координирует работу Территориального центра социального обслуживания (предоставления социальных услуг) и осуществляет организационное обеспечение работы 10 городских комиссий, осуществляет контроль за выполнением 4 городских комплексных программ:

       • О работе наблюдательной комиссии в первом полугодии 2013 года

        В исполнительном комитете Лисичанского городского совета создана и действует наблюдательная комиссия.

        Наблюдательная комиссия в своей деятельности руководствуется Конституцией Украины, Уголовно-исполнительным кодексом Украины, Законами Украины «О местном самоуправлении в Украине», «О местных государственных администрациях», «О социальной адаптации лиц, которые отбывают или отбывали наказание в виде ограничения свободы или лишение свободы на определенный срок», Положением о наблюдательных комиссиях, утвержденным Постановлением Кабинета Министров Украины от 01.04.04 г. № 429, с внесенными изменениями к этому положению от 10.11.2010г. № 1042, Положением о наблюдательной комиссии при исполкоме Лисичанского городского совета, утвержденного решением сессии горсовета от 15.01.2013г. № 15.

       • В текущем году на Луганщине увеличились на 75 млн грн отчисления налога на доходы физических лиц

        В местные бюджеты поступило 1 млрд 232 млн грн налога на доходы физических лиц. Об этом на встрече с представителями малого и среднего бизнеса рассказал начальник Главного управления Миндоходов в Луганской области Александр Антипов. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Миндоходов в Луганской области.

       • О результатах деятельности наблюдательной комиссии в первом полугодии 2012 года

        В исполнительном комитете Лисичанского городского совета создана и действует наблюдательная комиссия.

        Наблюдательная комиссия в своей деятельности руководствуется Конституцией Украины, Уголовно-исполнительным кодексом Украины, Законами Украины «О местном самоуправлении в Украине», «О местных государственных администрациях», «О социальной адаптации лиц, которые отбывают или отбывали наказание в виде ограничения свободы или лишение свободы на определенный срок», Положением о наблюдательных комиссиях, утвержденным Постановлением Кабинета Министров Украины от 01.04.04 г. № 429, с внесенными изменениями к этому положению от 10.11.2010г. № 1042.

       • На Луганщине разоблачили «серую» схему с НДС на сумму более 2 млн грн.

        Директор и главный бухгалтер Алчевского угледобывающего предприятия в бухгалтерскую и налоговую отчетности вносили заведомо ложные данные — необоснованно показывали операции по приобретению угля по искусственно завышенным ценам. Об этом сообщили в пресс-службе ГУ Миндоходов в Луганской области. Как выяснили в следственном управлении ГУ Миндоходов в Луганской области, фирмы, у которых руководители «покупали» уголь, — фиктивные. Фактически же «черное золото» импортировали в страну российские и американские нерезиденты. Таким образом, предприятию удалось уклониться от уплаты более 2 млн грн. налога на добавленную стоимость. Досудебное расследование этого дела продолжается.

        Информационно-коммуникационный сектор ГНИ в г. Лисичанске ГУ Миндоходов в Луганской области, по материалам пресс-службы Главного управления Миндоходов в Луганской области

       • О результатах деятельности наблюдательной комиссии в первом полугодии 2011 года

        В исполнительном комитете Лисичанского городского совета создана и действует наблюдательная комиссия.

        Наблюдательная комиссия в своей деятельности руководствуется Конституцией Украины, Уголовно-исполнительным кодексом Украины, Законами Украины «О местном самоуправлении в Украине», «О местных государственных администрациях», «О социальной адаптации лиц, которые отбывают или отбывали наказание в виде ограничения свободы или лишение свободы на определенный срок», Положением о наблюдательных комиссиях, утвержденным Постановлением Кабинета Министров Украины от 01.04.04 г. № 429, с внесенными изменениями к этому положению от 10.11.2010г. № 1042.

       • Про проведення повідомної реєстрації колективних договорів у червні 2017 року

        Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом червня 2017 року проведена повідомна реєстрація 6 колективних договорів між керівництвом підприємств, установ, організацій усіх форм власності та професійними спілками (трудовими колективами) і 4 змін та доповнень до них.

       • Щодо працевлаштування осіб з інвалідністю ІІ і ІІІ групи

        До уваги осіб з обмеженими фізичними можливостями!

        Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради повідомляє, що ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» має наявні вакантні робочі місця контролерів енергонагляду в м. Лисичанськ, для працевлаштування осіб з інвалідністю ІІ і ІІІ групи, які не мають протипоказань пов’язаних з тривалою ходьбою і перебуванням на відкритих майданчиках при підвищених і знижених температурах.

       • До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

        З метою виконання заходів регіональної цільової програми «Розвиток та підтримка малого підприємництва в Луганській області на 2010-2012 роки» та ефективного використання коштів обласного бюджету, що спрямовуються на фінансову підтримку суб`єктів малого і середнього підприємництва, Луганською обласною радою прийняті рішення:

       • До уваги отримувачів житлової субсідії міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля

        948595Шановні громадяни, управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради продовжується прийом заяв для отримання монетизованої суми субсидії.

        Оскільки строк подачі заяв здійснюється тільки до 1 вересня поточного року, з метою запобігання великих черг, пропонуємо заздалегідь звернутись з відповідною заявою до нашого управління.

        Начальник управління праці та соціального захисту населення Олена Єздакова

       • До уваги керівників закладів ресторанного господарства та ринків міста Лисичанська!

        У зв’язку із пожежею, що сталася 10 липня 2011 р. у Дубровицькому районному територіальному центрі надання соціального обслуговування та з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов'язаних з пожежною безпекою і оперативного реагування на них, виконавчий комітет Лисичанської міської ради звертається до Вас з проханням:

        • строго дотримуватися вимог пожежної безпеки, санітарних норм і правил на Вашому підприємстві;
        • привести до відповідності встановленим вимогам обладнання, що використовується на Вашому підприємстві, систем протипожежної автоматики, евакуаційних виходів, та дотримуватися правил і норм використання електричних мереж.
       • На території Луганської області очікується надзвичайна пожежна небезпека 5 класу

        Шановні мешканці м. Лисичанська, м. Привілля та м. Новодружеська

        Згідно листа Українського гідрометеорологічного центру у період з 14.07.2016 по 17.07.2016 на території Луганської області очікується надзвичайна пожежна небезпека (5 класу).
        З метою попередження виникнення пожеж на території міст Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ, просимо Вас не порушувати правила поведінки під час відпочинку на природі і недопущення випалювання сухої трави, залишків рослинності, побутових відходів та дотримуватись вимог пожежної безпеки при проведені робіт із застосуванням відкритого вогню.

        Лисичанське МУ ГУ ДСНС України у Луганській області

       • Уважаемые родители!

        Не оставляйте детей без присмотра! Заботьтесь о безопасности своих детей, придерживаясь правил безопасного поведения в быту. Воспитывайте у детей навыки культуры безопасного поведения, демонстрируя на собственном примере осторожность в обращении с огнем, газом, водой, бытовой химией, лекарствами.

        Выделите несколько минут на откровенный разговор с детьми. Помните, эти минуты будут измеряться ценой жизни. А чтобы нежданное мгновение не стало началом большой беды — нужно давать детям четкие знания и умения, как действовать в той или иной ситуации.

        Помните, что жизнь ваших детей зависит только от вас самих!

        Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС Украини в Луганской области

       • Стане радісним тобі відпочинок на воді!

        Шановні мешканці м.м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Державна служба надзвичайних ситуацій звертає вашу увагу на необхідність дотримання правил поведінки біля води та на воді. Той хто не вміє плавати, завжди наражається на певну небезпеку, тому у житті діє сувора закономірність: найчастіше потерпають ті, хто нехтує правилами безпеки на воді, особливо в незнайомій водоймі.

       • Лисичанське місіке управління ДСНС України інформує!

        25.06.2016 року у місті Привілля, по вулулиці Ломоносова у квартирі 4-х поверхового житлового будинку виникла пожежа. Причина пожежі короткого замикання в результаті пожежі загинув чолові 1966 р.н.

       • ГСЧС предупреждает

        Взрывоопасные предметы представляют смертельную угрозу для жизни человека. С целью своевременного выявления взрывоопасных предметов необходимо усердно осматривать местность вокруг детских площадок, туристических баз, садов, домов отдыха. Во избежание несчастных случаев нужно помнить, что внешний вид боеприпасов от продолжительного пребывания в грунте или в воде изменяется. Они под влиянием влаги деформируются, ржавеют и от самого прикосновения могут взорваться.

        ДЕЙСТВИЯ В СЛУЧАЕ ВЫЯВЛЕНИЯ ПОДОЗРИТЕЛЬНЫХ ПРЕДМЕТОВ:

        • Ни в коем случае не прикасаться к ним!
        • Организовать ограждение или охрану места находки!
        • Срочно сообщить в службу спасения — 101, милицию или в военкомат!
        • Удалить всех посторонних от места нахождения боеприпасов!

        РОДИТЕЛИ, УЧИТЕЛЯ, ВЗРОСЛЫЕ!

        БЕРЕГИТЕ ЖИЗНИ ДЕТЕЙ,

        УЧИТЕ ИХ НИКОГДА НЕ ПРИБЛИЖАТЬСЯ

        К НЕИЗВЕСТНЫМ ПРЕДМЕТАМ.

        Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС Украини в Луганской области

       • 14 серпня – конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкту комунальної власності

        Відділ освіти Лисичанської міської ради інформує про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкту комунальної власності.

        Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення площею 65,1 кв.м., розташованої за адресою м. Лисичанськ кв-л. Центральний, 26.

        Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: відділ освіти Лисичанської міської ради.

        Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати.

        Подібні до об’єкта оцінки об’єкти — приміщення, частини будівель.

        Замовник послуг з оцінки: відділ освіти Лисичанської міської ради, телефон: (806451) 7-32-28, 7-32-54 електронна адреса: [email protected]

       • Запрошуємо до участі у молодіжному військово-патріотичному наметовому таборі «Холодноярщина»

        Увага! Розпочалася реєстрація на молодіжний військово-патріотичний наметовий табір «Холодноярщина»! Табір відбудеться з 16 по 20 серпня в урочищі Холодний Яр.

        «Холодноярщина» — це 5-денний наметовий табір з насиченою програмою для активної молоді. Організатори підготували лекції та заняття на всі випадки життя.

        У програмі:

       • Щодо підвищення тарифу на проїзд в міському тролейбусі

        На виконання п. 4 Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус) затвердженого наказом Міністерства Інфраструктури України від 25.11.2013 р. № 940, з метою публічного обговорення, міська рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення тарифу на проїзд в міському електричному транспорті (тролейбусі)», розрахований КП ЛМР «Електроавтотранс» в розмірі 4,00 грн.

       • Вітаємо Сніжану Колісніченко з нагородами Міжнародного фестиваль-конкурсу культури та мистецтв!

        З 28 по 30 червня учениця Привільської дитячої школи мистецтв Сніжана Колісніченко (викладач Марина Шинкаренко) взяла участь в Міжнародному фестиваль-конкурсі культури та мистецтв «ЗІРКОВІ ХВИЛІ ТАЛАНТІВ 2019», що проходив в одному з найпрекрасніших міст Україні — місті Львів на базі Львівського державного Палацу естетичного виховання учнівської молоді.

       • Запрошуємо до співпраці з питань залучення інвестицій

        Шановні підприємці міста!

        Луганською облдержадміністрацією, Регіональним фондом підтримки підприємництва в Луганській області та Регіональним агентством сприяння інвестиціям розпочато системну роботу з питань залученні інвестиційного капіталу для реалізації проектів підприємств та організацій Луганської області.

        На першому етапі пропонується надати Ваші інвестиційні пропозиції у формі анкети “Анкета інвестиційного проекту” (56 Кб, doc.) до Регіонального фонду підтримки підприємництва в Луганській області для систематизації інвестиційних потреб підприємств області та оцінки можливостей залучення необхідного інвестиційного капіталу.

       • Лисичанськ - учасник проекту Безпечний перехід

        В рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру з метою зміцнення особистої та громадської безпеки, ГО «Фонд правової ініціативи» та громада міста Лисичанськ бере участь у проекті «Безпечний перехід».

        В рамках цього проекту у м. Лисичанську необхідно встановити 8 опор освітлення з установкою знаків пішохідний перехід 5.35.1 та 5.35.2, з автономними світильниками для додаткового освітлення самого знаку та пішохідного переходу, стробоскопом (унікальна розробка, яка дозволяє привернути увагу учасників дорожнього руху до пішохідного переходу), кнопкою активації стробоскопа, світловим і звуковим оповісником (для мешканців з обмеженими можливостями слуху та зору та інших категорій громадян).

       • Ганна Рясна - випускниця Академії культурного лідера

        Наприкінці червня заступник Лисичанського міського голови Ігор Ганьшин та директорка Лисичанського міського Палацу культури" Ганна Рясна взяли участь в підсумковій конференції та урочистій сертифікації учасників Академії культурного лідера в м. Києві.

        Протягом двох років Ганна Рясна вивчала наступні напрямки: «Соціальні зміни та роль культурної роботи», «Культурне управління: розробка стратегії», «Культурне управління: оперативне впровадження», «Поточні теми розвитку культури», підсумком чого стала розробка програми розвитку культурної політики та галузі культури в місті.

       • В Лисичанске правоохранители изобличили грабителя

        Сотрудники милиции изобличили ранее судимого местного жителя, который совершил кражу имущества из квартиры по ул. Г. Потапенко г. Лисичанска.

        21 июля в горотдел милиции обратился 51-летний местный житель с заявлением о том, что из его квартиры похищены телевизор и DVD-плеер.

        В ходе проведения оперативно-розыскных мероприятий сотрудники милиции изобличили 22-летнего ранее судимого местного жителя.

        Данный факт внесен в ЕРДР и квалифицирован по ч. 2 ст. 186 УК Украины «Грабеж». Изъяты вещественные доказательства. Продолжается досудебное расследование.

        Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

       • Рубрика: Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса

        Краткая презентация проекта

        Краткая презентация системы продаж

        Выпуск 1. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

        Выпуск 2. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

        Выпуск 3. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

        Выпуск 4. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

        Выпуск 5. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

        Выпуск 6. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

        Выпуск 7. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

        Выпуск 8. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

        Выпуск 9. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

        Выпуск 10. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

        Выпуск 11. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

        Выпуск 12. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

        Выпуск 13. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

        Выпуск 14. Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса в вопросах и ответах

       • 4 августа 2015 года - выездной прием заместителя начальника ГУМВД Украины в Луганской области - начальника криминальной милиции Шовикова И.И

        4 августа 2015 года на базе Лисичанского ГО ГУМВДУ в Луганской области (г. Лисичанск, ул. Ленина, 71), в период с 11.00 до 13.00будет проводить выездной прием граждан заместитель начальника ГУМВД Украины в Луганской области — начальник криминальной милиции Шовиков И.И.

        Предварительная запись на прием осуществляется по телефону в Лисичанском ГО ГУМВДУ 7-05-11.

        Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

       • Внимание! Телефон доверия!

        Уважаемые граждане, с целью обеспечения защиты прав и свобод граждан, общества и государства от противоправных посягательств, Главным управлением Министерства внутренних дел Украины в Луганской области открыто прямую «горячую телефонную линию» для сообщений о коррупционных проявлениях и других правонарушениях со стороны сотрудников милиции, которые несут службу на блокпостах, других служебных злоупотреблениях со стороны должностных лиц, о нарушении прав и законных интересов граждан и для сообщения представителям правоохранительных органов о любых подозрительных действиях лиц, обострение ситуации совершения правонарушения. Телефон «горячей линии», которая работает круглосуточно: (06472) 4-02-03, 095-520-22-54, 098-519-72-42.

        Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

       • Робота «гарячої лінії» для підприємців!

        З метою усунення перешкод в реалізації законних прав та інтересів підприємців, а також оперативного вирішення актуальних питань, які стосуються підприємницької діяльності, розпорядженням міського голови від 20.10.2009р. № 312 створена та діє «гаряча лінія» для суб’єктів господарювання.

        Станом на 01.07.2010 р. надійшло 326 звернень від підприємців міста (у другому кварталі - 140).

       • Лисичанский ГО ГУМВД принимает на службу

        Лисичанский ГО ГУМВД принимает на службу в органы внутренних дел Украины в подразделение патрульной службы милиции особого назначения «Луганск-1» мужчин с полным средним или высшим образованием, в наличии имеют военный билет, не привлекались к административной, криминальной ответственности, годны по состоянию здоровья к работе в системе МВД, а также имеют хорошую физическую подготовку. За справками обращаться по телефонам 095-421-53-73, 099-464-53-28.

        Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

       • Внимание! Дети выпадают из окон!

        Сейчас лето, и многие родители забывают о том, что открытое окно может быть смертельно опасно для ребенка. В рамках проведения оперативно-профилактических мероприятий «Лето-2015» сотрудники сектора криминальной милиции по делам детей Лисичанского городского отдела милиции предупреждают родителей, что в последнее время в государстве стали частыми случаи травматизма или гибели малолетних детей в результате падения с высоты собственных жилых помещений, а именно при опоре на москитную сетку открытого окна.

        По результатам анализа обстоятельств указанного факта установлено, что в органах внутренних дел зарегистрировано 22 случая падения малолетних детей с балкона или окна квартиры по месту жительства, 6 из которых со смертельным исходом.

       • До відома суб’єктів господарювання!

        Обласною державною адміністрацією оголошено конкурсний відбір суб’єктів малого та середнього підприємництва Луганської області, яким за рахунок коштів обласного бюджету в 2010 році буде надано фінансову підтримку для реалізації інвестиційних проектів (далі – конкурсний відбір).

        Конкурсний відбір проводиться в рамках реалізації регіональної цільової програми «Розвиток та підтримка малого підприємництва в Луганській області на 2010-2012 роки» та на виконання рішення обласної ради від 29.05.2010 № 36/17 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету та проведення конкурсного відбору суб’єктів малого та середнього підприємництва області, яким за рахунок коштів обласного бюджету у 2010 році буде надано фінансову підтримку для реалізації інвестиційних проектів» (далі – Порядок).

       • Запрошуємо взяти участь у щорічному обласному конкурсі «Кращий підприємець року»!

        У рамках реалізації регіональної цільової програми «Розвиток та підтримка малого підприємництва в Луганській області на 2010-2012 роки» оголошується щорічний обласний конкурс «Кращий підприємець року» (далі — конкурс).

        Конкурс спрямовано на відзначення найкращих представників малого і середнього бізнесу та підвищення іміджу малого підприємництва області.

        Конкурс проводиться за такими номінаціями:

       • ПОРЯДОК розгляду проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок членами комісії з розгляду питань пов’язаних з погодженням документацій із землеустрою

        Затверджено протоколом комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою № 24 від 12 червня 2012р.

        1. Засідання комісії проводяться щовівторка в приміщенні Управління Держкомзему у м. Лисичанськ , по вул.Сеєвєродонецька,62/54 об 11 годині 10 хвилин.

        2. Документація із землеустрою на розгляд комісії приймається: через єдиний дозвільний офіс (Лисичанська міська рада, вул. Сєвєродонецька ,62, кабінет № 22).

        Понеділок-четвер з 8-00 до 17- 00 години, у п’ятницю з 8-00 до 16-00 години . Матеріали, надані до офісу у вівторок на розгляд комісії не приймаються ( виносяться на наступне засідання комісії).

       • Збірка пам'яток з питань цивільного захисту населення

        Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області спільно з управлінням з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації розроблено збірку пам'яток з питань цивільного захисту населення. Збірка розроблена з ціллю надання допомоги місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування у проведенні інформаційної роботи серед населення стосовно дій у найбільш вірогідних надзвичайних ситуаціях в умовах проведення в регіоні антитерористичної операції.

        Ознайомитись із збіркою можна за наступним посиланням: ЗБІРКА ПАМ'ЯТОК З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ.

        Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

       • У Новотошківському з'явиться логістичний центр

        Днями заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко відвідав населенні пункти на лінії розмежування з метою визначення місця для розміщення логістичних центрів.

        Під час поїздки було попередньо обрано смт Новотошківське неподалік від Бахмутської траси.

        «У зазначеному логістичному центрі працюватимуть магазин, ринок, аптека та відділення „Ощадбанку“. В разі погодження даного питання з Радою національної безпеки і оборони України відкриття може відбутися до вересня поточного року, — відзначив Юрій Клименко. Цей центр наддасть змогу громадянам, які проживають на окупованій території, у пішому порядку відвідувати територію України та здійснювати закупівлю товарів по цінам українських виробників».

       • До відома інвалідів та інших осіб, що потребують забезпечення протезами нижніх кінцівок

        27.07.2016 в управління праці та соціального захисту населення відбувся плановий виїзд медико-технічної бригади ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд».

       • У Луганській обласній ВЦА пройшло засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги

        У Луганській обласній військово-цивільній адміністрації за участю заступника голови Луганської облдержадміністрації Ольги Лішик відбулося засідання комісії з надання одноразової допомоги з обласного бюджету постраждалим від проведення бойових дій.

        Комісією розглянуто 90 справ про надання одноразової грошової допомоги пораненим військовим і мирним мешканцям, сім’ям загиблих.

        «Комісія веде свою роботу ще з початку року. Усього на ці потреби з обласного бюджету виділено 380 000 грн. Максимальний розмір допомоги — 5 000 грн», — відзначила заступник голови Луганської облдержадміністрації.

        Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

       • Литературная встреча с Аллой Проневич состоялась в терцентре

        DSCN42468 июля, в Лисичанском территориальном центре состоялась литературная встреча подопечных с членом Международного сообщества писателей, членом литературного общества «Исток» Аллой Александровной Проневич.

        Алла Проневич — известная и всеми любимая поэтесса, пленившая сердца многих слушателей и читателей своими проникновенными стихами и песнями. Гостья рассказала присутствующим о своем творческом пути и планах на будущее. В исполнении автора звучали произведения о родном городе, шахтерском крае, природе и любви.

       • Відтепер продуктові ярмарки-продажі у Сєвєродонецьку будуть проходити двічі на тиждень

        Відтепер ярмарки-продажі сільськогосподарської продукції та продуктів її переробки будуть проводитися у Сєвєродонецьку не тільки по суботах, а й кожної середи, починаючи з 18 липня. Жителям області буде представлено широкий асортимент виробів підприємств харчової та переробної промисловості з усіх територій області. Місце проведення залишається незмінним: вул. Маяковського, 28, поблизу Льодового палацу. Початок о 6:00.

        Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

       • У міській раді пройшло черове засідання комісії з питань захисту прав дитини

        Сьогодні, 31 липня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому були розглянуті наступні питання:

        — про вирішення способу участі батьків у вихованні дітей;

        — про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування;

       • "На Ивана, на Купала"

        Сегодня, 7 июля, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания ветераны и люди с ограниченными физическими возможностями отмечали всеми любимый летний праздник Иван Купала.

       • Створена конкурсна комісія з визначення суб'єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів у 2015 році

        Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє, що згідно з розпорядженням керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 07.07.2015 № 285 «Про створення конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів у 2015 році» (далі — Комісія) створено відповідну Комісію.

        Порядок роботи Комісії здійснюється згідно з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 № 300.

       • У міській раді пройшло засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

        Сьогодні, 27 липня, у Лисичанській міській раді пройшло засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

        В роботі Координаційної ради взяли участь начальники та спеціалісти управлінь, відділів та служб Лисичанської міської ради, директори центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Лисичанського міського центру зайнятості, представники Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області.

       • Если Вы не можете обойтись без посторонней помощи

        Забота о ветеранах города — одно из приоритетных направлений в работе Лисичанского городского совета. Не оставить без внимания и поддержки ветеранов войны и труда, инвалидов, помочь им справиться с повседневными бытовыми нуждами — вот основная задача, возложенная на территориальный центр социального обслуживания.

        Лисичанский территориальный центр — бюджетное учреждение, которое предоставляет более 50 видов услуг людям, которые оказались в сложной жизненной ситуации, на платной и бесплатной основе.

       • Луганська обласна клінічна лікарня отримала апарат ультразвукового дослідження

        30 червня благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Амікус Україна» за участю заступника керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Ольги Лішик та заступника директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Єгора Маслова передала Луганській обласній клінічній лікарні апарат ультразвукового дослідження, де він буде встановлений для діагностики захворювань. Апарат не новий, але цілком працездатний і він стане в нагоді лікарям. Ольга Лішик зазначила, що і в подальшому адміністрація має намір співпрацювати із цією благодійною організацією.

        Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

       • У міській раді пройшло засідання чергової 48-ї сесії

        Сьогодні, 26 червня, пройшло засідання чергової 48-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова Новодружеська, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

        Депутатським корпусом були внесені зміни до міського бюджету на 2018 рік та ухвалена низка питань щодо регулювання земельних відносин.

       • У Лисичанську відбулось чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

        Вчора, 25 липня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

       • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

        Вчора, 24 липня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

        В ході засідання були розглянуті наступні питання:

        — описи справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу), акт про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, Лисичанського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області;

       • В Лисичанській міській раді розглянуто питання дуальної форми навчання

        Вчора, 19 липня, в Лисичанській міській раді пройшла спільна нарада щодо впровадження елементів дуальної форми навчання у закладах професійно-технічної освіти під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина. В нараді взяли участь заступник директора Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею Алла Терновська та керівники закладів ресторанного господарства міста.

       • У Лисичанську відбулось засідання міської опікунської ради

        16 липня у Лисичанській міській раді відбулося засідання міської ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду (далі — опікунська рада), створеної на підставі Цивільного Кодексу України та Закону України «Про психіатричну допомогу». Засідання відбулося під головуванням заступника голови ради Світлани Шенькарук за участі членів опікунської ради — представників виконавчих органів міської ради, закладів охорони здоров’я, соціального захисту населення, Новодружеської та Привільської міських рад.

       • В Лисичанській міській раді відбулась зустріч з представниками Українського фонду соціальних інвестицій

        Сьогодні, 19 липня, у Лисичанській міській раді відбулась зустріч заступника міського голови Андрія Якимчука з представниками Українського фонду соціальних інвестицій щодо початку реалізації проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який фінансується Урядом Німеччини через Німецький державний Банк Розвитку KfW. У заході також взяли участь начальники структурних підрозділів Лисичанської міської ради.

       • Мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля можуть залишитись без питної води

        17 липня в Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку очолив міський голова Сергій Шилін.

        На порядку денному важливе питання — загроза зупинки ЛКСП «Лисичанськводоканал» через припинення постачання рідкого хлору, внаслідок того, що припиняється діяльність єдиного в Україні виробника рідкого хлору АТ «Дніпроазот», ТОВ «Агрогазсервіс», а альтернативного виробника в України наразі немає. Таким чином, мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля можуть залишилися без питної води.

       • В міській раді пройшло чергове засідання виконкому

        Сьогодні, 17 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

        Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

        Члени виконавчого комітету заслухали, взяли до відома та винесли на розгляд чергової сесії Лисичанської міської ради інформацію про хід виконання міської програми «Мистецька освіта Луганщини» на 2017-2019 роки.

       • Комиссию не допускают к проверке финансово-хозяйственной деятельности ЛКСП «Лисичанскводоканал»

        В связи с частыми перебоями водоснабжения в городе, большой задолженностью ЛКСП «Лисичанскводоканал» перед ООО «Луганское энергетическое объединение» по оплате за электроэнергию и по требованию депутатов Лисичанского городского совета, городским головой Сергеем Шилиным издано распоряжение от 12.06.2018 г. № 210 «О проведении проверки финансово-хозяйственной деятельности ЛКСП «Лисичанскводоканал» и КП «Лисичансктеплосеть». Согласно распоряжению была создана комиссия по проверке финансово-хозяйственной деятельности ЛКСП «Лисичанскводоканал» за период с 01.01.2016 г. по 31.05.2018 г. Комиссия должна обеспечить проведение проверки на срок до 31.07.2018 г. и результаты проверки предоставить на рассмотрение городскому голове. Членам комиссии директор ЛКСП «Лисичанскводоканал» Евгений Лысенко, согласно распоряжению, должен предоставить информацию и материалы о финансово-хозяйственной деятельности предприятия, а именно: о движении денежных средств, расчетов с дебиторами и кредиторами, претензионно-исковой работе предприятия.

       • У міській раді обговорили питання легалізації найманої працї

        Вчора, 4 липня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці, яке очолив Максим Головньов.

       • Робота міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

        9 липня в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365. До складу комісії увійшли представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам. Очолив комісію заступник міського голови Ігор Ганьшин.

       • Стане радісним тобі відпочинок на воді!

        Шановні мешканці м.м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Державна служба надзвичайних ситуацій звертає вашу увагу на необхідність дотримання правил поведінки біля води та на воді. Той хто не вміє плавати, завжди наражається на певну небезпеку, тому у житті діє сувора закономірність: найчастіше потерпають ті, хто нехтує правилами безпеки на воді, особливо в незнайомій водоймі. Часто трапляються трагічні випадки, які виникають через невміння людини повестися у доволі нескладних ситуаціях.

       • Процес надання адміністративних послуг у м.Лисичанську продовжує вдосконалюватися

        В Центрі надання  адміністративних послуг у м. Лисичанську з’явилося нове обладнання у вигляді  карт-ридерів, яке дозволяє зчитувати дані з електронних паспортів громадян України і за допомогою спеціальної  програми  перевіряти правильність  біометричних даних власника  ID-карти, коригувати їх у електронному реєстрі територіальної громади, доповнювати тощо.

       • ГСЧС информирует

        В связи со сложившейся пожароопасной обстановкой в природних экосистемах Луганской области, Лисичанское городское управление ГСЧС обращается к Вам с просьбой воздержаться от посещения лесных массивов и лесопосадок. Не потушенный костер, как следствие, значительно повышает вероятность возникновения пожаров, может привести к возникновению масштабного пожара, для ликвидации которого потребуется много сил и средств ГСЧС.

        Также, особое внимание обратите на своих детей — как и где они проводят свое свободное время. Запомните, в случае возникновения пожара, дети прячутся от огня, но не убегают от него. А это прямая угроза их жизни. И еще раз напоминаем, в случае пожара звоните по телефону «101».

        Ведущий инспектор ВДНК ПТБ и ЦЗ ЛМУ ГУ ГСЧС Украины в Луганской области М.И. Грибков

       • Питання забезпечення дотримання житлових прав дітей на контролі у міській раді

        Вчора, 3 липня, під час чергового засідання виконкому начальник відділу з обліку, розподілу, обміну та приватизації житла Тетяна Перепелиця доповіла про хід виконання рішення виконкому «Про забезпечення дотримання житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування».

       • Державна служба України з надзвичайних ситуацій надає роз'яснення

        Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 травня 2015 р. № 476-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2015 рік», затверджений план основних заходів цивільного захисту на 2015 рік, яким, зокрема, передбачено заходи щодо державного нагляду та контролю у сфері техногенної і пожежної безпеки (далі — розпорядження). Підставою для проведення перевірок додержання (виконання) вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців, враховуючи вимоги пункту 3 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 28 грудня 2014 р. № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (далі − Закон).

       • У Лисичанську затвердили Бюджетний регламент

        Сьогодні, 3 липня, під час чергового засідання виконкому Лисичанської міської ради члени виконавчого комітету затвердили Бюджетний регламент. Даний документ визначає організаційно-процедурні питання щодо складання, розгляду, затвердження, виконання, внесення змін, контролю та звітності міського бюджету міста Лисичанська, — про це доповіла начальник фінансового управління Ольга Сапегіна.

        Зі статтями Бюджетного регламенту можна ознайомитись нижче.

         

       • Відбулось чергове засідання виконкому Лисичанської міської ради

        Сьогодні, 3 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

        Під час засідання були розглянуті питання про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

        Члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома інформацію про хід виконання рішення про забезпечення дотримання житлових прав дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, а також заслухали та затвердили Бюджетний регламент, який визначає організаційно-процедурні питання щодо складання, розгляду, затвердження, виконання, внесення змін, контролю та звітності міського бюджету міста Лисичанська.

       • У Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії щодо виплати грошової компенсації для отримання житла

        Минулого тижня у Лисичанській міській раді відбулося перше засідання комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, яку очолив заступник міського голови Максим Головньов.

       • 28 липня - День хрещення Київської Русі - України

       • У Лисичанську вшанували пам'ять загиблих патріотів України

        Сьогодні, 24 липня, у шосту річницю звільнення Лисичанська від незаконних збройних формувань керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представники військового комісаріату, прикордонники та поліцейські вшанували героїзм відданих патріотів України.

       • 24 липня - шоста річниця звільнення Лисичанська від незаконних збройних формувань

        24 липня 2014 року над Лисичанською міською радою знову замайорів український прапор. Національна гвардія і Збройні сили України в рамках антитерористичної операції звільнили наше місто від незаконних збройних формувань.

        Того дня, шість років тому, радість мирного неба в серці кожного мимоволі поєдналася із скорботою за загиблими.

        Посмертна шана військовим, які поклали свої життя в боротьбі за мир.

        Вічна пам’ять мирним жителям, чиї життя обірвалися від уривків снарядів.

        Щиро дякуємо усім, хто своєю мужністю та героїзмом повернув спокій до нашого міста і подарував надію на мир в Україні.

        Шановні лисичани! Здоров’я і благополуччя, злагоди і мирного неба. І нехай добрі думки і справи, взаємоповага та єдність йдуть на благо рідного міста та України!

        Міський голова Сергій Шилін,

        Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

       • 26 липня - День працівників торгівлі

       • 16 липня - День бухгалтера

       • 15 липня - День українських миротворців!

       • Лисичанськ приєднався до ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання»

         За повідомленням Секретаріату Ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання» наше місто стало чинним членом європейської мережі «Мери за економічне зростання». Це ініціатива ЄС, суть якої полягає в наданні підтримки органам місцевого самоврядування і громадам у місцевому економічному зростанні та створенні нових робочих місць.

        Ініціатива ЄС «Мери за економічне зростання» – велика програма, яка охоплює шість країн, Україна є одним з активних учасників програми. Один із компонентів програми – грантовий, який, напевно, найцікавіший для громад. Ключовими аспектами перемоги є якість написання програм для фінансування та їх інноваційність.

       • Лисичанськ отримав три апарати ШВЛ від Фонду Ріната Ахметова

        Сьогодні, 13 липня, біля Лисичанської багатопрофільної лікарні відбулася урочиста передача трьох апаратів штучної вентиляції легенів від Фонду Ріната Ахметова спільно з SCM в рамках проєкту «Боротьба з COVID-19 в Україні».

        У заході взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступник Максим Головньов, голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай та його заступник Катерина Безгинська, головний лікар Лисичанської багатопрофільної лікарні Григорій Старченко та медичні працівники закладу, представники Фонду Ріната Ахметова.

       • 8 липня - День родини!

        Щорічно 8 липня в Україні відзначається День родини, святкування якого встановлено Указом Президента України від 30 грудня 2011 року №1209 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят».

        Це свято сім’ї, любові та вірності. Також воно пов’язане з Днем пам’яті святих Петра і Февронії, які вважаються покровителями сім’ї і любові в православ’ї. Хочемо звернути вашу увагу на важливість виховання та піклування про дітей, а також рівномірного розподілу домашніх обов’язків.

        Разом з тим, дозвольте особливо привітати 386 багатодітних родин міста Лисичанська, в яких виховується 1263 дитини.

       • 4 липня - День Національної поліції України

       • Профілактика гострих кишкових інфекцій

        З настанням літа змінюється наш спосіб життя. Ми намагаємося більше часу проводити на природі, їдемо за місто, на дачі. Істотно змінюється і харчування. Велику частину складають овочі, зелень, фрукти, причому зазвичай термічно не оброблені. З огляду на теплу погоду, терміни зберігання продуктів скорочуються, особливо це стосується м’ясних і молочних продуктів. Все це створює сприятливі умови для збереження і розмноження збудників кишкових інфекцій у воді, харчових продуктах і в інших об’єктах зовнішнього середовища. При вживанні інфікованих продуктів може розвинутися гостра кишкова інфекція.

       • Шановні працівники державної податкової служби!

        Щиро вітаємо з професійним святом!

        Прозорість вашої роботи та чітке дотримання законодавства є запорукою наповнення державного бюджету, вирішення важливих соціально-економічних завдань, що стоять перед державою. Тому кожен з вас має виконувати свою роботу із знанням справи та залишатися вірним громадському обов’язку працівника податкової служби. Адже від сумлінності виконання вашої роботи певною мірою залежить благополуччя працівників бюджетної сфери, пенсіонерів, малозабезпечених сімей.

        В цей святковий день бажаємо вам здоров’я, миру, натхнення та сімейного благополуччя, а вашими незмінними супутниками на професійній ниві нехай завжди будуть удача та професіоналізм.

        Міський голова Сергій Шилін

        Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

       • Пам'ятка «Що робити під час евакуації»

       • 1 липня - День архитектора України

       • Пам'ятка «Вміст тривожної валізи»

       • Пам'ятка «Якщо вас взяли у заручники»

       • Пам"ятка «Як поводити себе у натовпі»

       • Пам"ятка «Ваша поведінка при виявленні підозрілого предмету»

       • Пам'ятка «Ваші дії при захопленні автобуса (тролейбуса, трамвая)»

       • Пам'ятка «Дії під час артилерійського обстрілу»

       • ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

        17 липня 2013 року на базі Лисичанського МВ ГУМВСУ у Луганській області (м. Лисичанськ, вул. Леніна,71), в період ибуде здійснювати виїзний прийом громадян заступник начальника УДАІ ГУМВС України у Луганській області Дурнєв Олександр Миколайович.

        Попередній запис на прийом здійснюється за телефоном Лисичанського МВ ГУМВСУ (06451) 7-05-11

        Керівництво Лисичанського МВ ГУМВСУ

       • Пам’ятка «Як діяти, якщо ви потрапили в перестрілку?»

       • Віталій Захарченко: «Міліція повинна йти назустріч людям»

        Принципово реагувати на порушення вимог службової дисципліни і законності, а також йти на зустрічі до людей та сприяти представникам мас-медіа у висвітленні роботи міліції — такі завдання Міністр внутрішніх справ поставив на засіданні колегії МВС, що відбулося 12 липня.

        Віталій Захарченко зазначив, що протягом своєї каденції він зосереджував увагу керівників регіональних підрозділів внутрішніх справ на кадровій політиці, повноті реєстрації повідомлень про злочини, ефективному реагуванні на них, а також на спілкуванні з населенням.

       • Вітаємо Ангеліну Молчанову з призовими місцями на Всеукраїнських змагання з веслування на байдарках та каное!

        З 6 по 8 липня в місті Полтава пройшли Всеукраїнські змагання східної зони з веслування на байдарках та каное «Стрімкі човни» пам’яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту Юрія Бурмаки. В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з 7 областей східної України.

        Лисичанська спортсменка Ангеліна Молчанова виборола ІІ місце на дистанції 200 м та ІІІ місце на дистанції 5000 м.

       • 30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

        30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має економічні, соціальні, педагогічні, так і психологічні причини.

        Останнім часом у нашій країні багато робиться для запобігання торгівлею людьми. Слід визначити, що Україна (як на міжнародному, так і на національному рівні) застосовує багатовекторний підхід до проблем боротьби з торгівлею людьми. Як правило, це проявляється у поєднанні стратегій боротьби з торгівлею людьми як такою, боротьби з нелегальною міграцією та боротьби із міжнародною організованою злочинністю.

       • Подяка депутату Лисичанської міської ради Дмитру Карауланову

        Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради продовжує направляти дітей пільгових категорій на оздоровлення до Українських дитячих центрів відпочинку та оздоровлення.

        На шосту зміну з 21 червня по 11 липня 2018 року до УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) направлено 2 дітей пільгових категорій, поміж яких 1 дитина з категорії діти-сироти, мала змогу поїхати завдяки матеріальній допомозі депутата Лисичанської міської ради Дмитра Карауланова.

       • Пам'ятка «Дії населення за попереджувальним сигналом «Увага всім!»

       • Пам'ятка «Виживання в зоні воєнного конфлікту»

       • Акценты. Итоги недели № 27 (видео)

        Выпуск№ 27 от 19.07.2013г.

        • Запуск дополнительной печи на «Пролетарии».
        • Лисичанский исполком: работа с обращениями граждан.
        • Центру социально-психологической реабилитации необходима помощь.
        • ЧП со смертельным исходом в г. Рубежное.
        • Вахта Памяти. Привольнянский плацдарм.

         

        По материалам сайта ТРК «Акцент»

       • Пам'ятка «Поки бойові дії далеко від вашого міста»

       • Актуальное интервью. Водоканал (видео)

        По материалам сайта ТРК «Акцент»

       • УВАГА! 5 клас пожежної небезпеки!

        За даними Луганського обласного центру з гідрометеорології починаючи з 20 липня 2017 року очікується надзвичайно висока (5 клас) пожежна небезпека. Це означає, що через спеку та засуху збільшується ймовірність виникнення пожежі.

       • В Лисичанском терцентре проходят занятия по арт-терапии

        В отделении дневного пребывания Лисичанского территориального центра социального обслуживания постоянно проводится работа, направленная на формирование и развитие социальных навыков и умений, психоэмоционального комфорта и активной жизненной позиции у людей преклонного возраста и инвалидов.

       • Уроки правовой грамотности для подопечных терцентра

        Одна из главных задач, поставленных государством перед отделением дневного пребывания Лисичанского территориального центра социального обслуживания — адаптация людей преклонного возраста и инвалидов старше 18 лет к социальной независимости, сохранению и продолжению их социальной активности, восстановлению знаний, умений и навычек, развитию разносторонних интересов.

       • Про необхідність знищення карантинного бур'яну - амброзії полинолистої

        Шкідливість даного бур’яну виключно велика. Розвиваючи потужну надземну масу і кореневу систему, амброзія сильно висушує грунт і пригнічує культурні рослини, позбавляючи їх не тільки вологи, але і поживних речовин. Шкідливість амброзії полинолистої цим не вичерпується. У період цвітіння її пилок викликає алергічне захворювання — поліноз, який проявляється в підвищенні температури, запаленні слизових, сильних нежиті, сльозотечі, головних болях.

       • Правила поведінки при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів

        Нажаль, у населених пунктах на території проведення антитерористичної операції небезпечні знахідки можливі скрізь: в лісі, в полі, на власному городі, біля річки і навіть на вулицях міст і селищ. Тому необхідно суворо дотримуватися правил поведінки при виявленні таких предметів.

        У разі виявлення підозрілого (пакунок, сумка, чемодан, портфель тощо) або вибухонебезпечного предмета необхідно:

       • День фотографа в Лисичанском терцентре

        Сегодня, 12 июля, в день фотографа в Лисичанском территориальном центре состоялась встреча с фотохудожником Олегом Олексеюком.

        Фотоснимки – это уникальное явление, ведь на них можно запечатлеть интересные моменты, красивые места, важные события, которые никогда, возможно, больше не повторятся. Благодаря фотографиям мы можем вернуться в прошлое, увидеть любимые лица родных и близких людей.

       • Необережне поводження з вогнем - основна причина виникнення пожеж!

        Надзвичайні ситуації завдають чимало лиха людям та навколишньому середовищу, несучи з собою значні матеріальні, екологічні збитки, а часто й людські жертви. Найбільш поширеними надзвичайними ситуаціями з усіх існуючих категорій є пожежі.

        Більшість наших громадян, коли чують інформацію про пожежі, думають, що пожежі відбуваються десь, у когось, а зі мною, мовляв, цього ніколи не станеться. Але, як свідчить статистика, пожежа — це реальна небезпека.

       • Кукла-мотанка - оберег своими руками

        В Лисичанском территориальном центре социального обслуживания психолог отделения дневного пребывания проводит занятия по арт-терапии для подопечных. Это течение психологии, которое подразумевает под собой поддержание оптимального психоэмоционального уровня творческим путем. Данный метод нашел широкое применение среди людей преклонного возраста. Арт-терапия для пожилых людей помогает сохранить хорошее настроение, продолжать радоваться жизни, получать новые положительные эмоции и не попасть в состояние «жизнь без цели».

       • Щоб сонце не стало ворогом

        Літо у розпалі — і особливо щедре воно на ультрафіолетові промені. Але його «ласки та дотиків» треба уникати, аби не отримати опіків шкіри та сонячного удару. Слід подбати про своє здоров’я, щоб час, проведений на сонці був не лише приємним, але й безпечним і корисним для організму.
        Усі мають знати, що тепловий, сонячний удар виникає під час тривалого перебування на сонці, коли наш організм перегрівається. Це може статися у походах, на городі чи на дачній ділянці, на пляжі біля річки чи на морі.

       • ТОВ "Новомосковський посуд" запрошує працівників

        3 липня в Лисичанському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за допомогою скайп-зв’язку на замовлення ТОВ «Новомосковський посуд» (місто Новомосковськ Дніпропетровської області). Всього в заході взяли участь 22 шукача роботи.

        Підприємство звернулось до центру зайнятості за допомогою в укомплектуванні кадрів — 39 вакансій, серед яких — емалювальник, завальцовщик, випалювач емалі, налагоджувальник холодно-штампувального обладнання, слюсар механосбірних робіт, слюсар-ремонтник, пресувальник виробів із пластмасу, вантажник та інші.

       • До уваги осіб з особливими потребами

        Кафедра менеджменту соціального забезпечення Навчально-наукового інституту праці та соціальних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля інформує щодо співпраці у питаннях освітньо-професійної підготовки осіб з особливими потребами.

        Кафедра університету має акредитацію з підготовки фахівців навчально-освітнього рівня бакалавр за спеціальністю «Соціальна допомога» й «Соціальна робота» та освітньої кваліфікації магістр за фахом «Управління соціальним закладом» та «Соціальна робота».

        Освітня діяльність для людей, які в силу обставин не можуть відвідувати заняття, проводиться у дистанційному режимі за допомогою системи МООDLE.

       • Компенсація підприємствам і організаціям в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом у період мобілізації, на особливий період

        Відповідно до статті 119 Кодексу законів про працю України щодо гарантій для працівників на час виконання державних або громадських обов’язків, якщо за чинним законодавством України ці обов’язки можуть здійснюватись у робочий час, працівникам гарантується збереження місця роботи (посади) і середнього заробітку.

       • Щодо погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська

        За статистичними даними станом на 01.06.2015р. загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська становила 45802,8 тис. грн., що на 3275,8 тис. грн. більше, ніж на 01.05.2015р.

        В обсязі загальної заборгованості 88,1 % (або 40354,3 тис. грн.) боргу сформували економічно активні підприємства, з нього більше ніж половину (56,0 % або 22584,7 тис. грн.) — підприємства, які перемістилися в м. Лисичанськ з території Луганської області, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження; на підприємства-банкрути припадає 10,8 % (або 4960,1 тис. грн.) заборгованої зарплати та 1,1 % (або 488,4 тис. грн.) — борг економічно неактивних підприємств.

       • Новый порядок предоставления населению льгот на оплату жилищно-коммунальных услуг

        С 01 июля 2015 года вступил в силу Порядок предоставления льгот отдельным категориям граждан с учетом среднемесячного совокупного дохода семьи, утверждённый Постановлением КМУ от 04.06.2015 № 389 (далее Порядок). Печатался в газете «Новый Путь» от 24.06.2015 № 25.

       • До відома інвалідів, що потребують забезпечення протезно-ортопедичними виробами нижніх кінцівок

        07 липня 2015  з 9-00 до 12-00  у м. Лисичанську медико-технічна бригада Центра протезування «ІНВАЛТРУД» буде здійснювати обслуговування інвалідів, які потребують протезування нижніх кінцівок. Бажаючі замовити протези нижніх кінцівок можуть звернутися за телефоном (050)9081959, (097)7837493, (057)7242838(Алла Олександрівна) для запису на обслуговування НА ДОМУ.

        (Обслуговування здійснюється на дому БЕЗКОШТОВНО!!!)

        Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради

       • Моторок & ролл в Лисичанске (видео)

         

        По материалам сайта ТРК «Акцент»

       • Про проведення контрдиверсійної операції «Арбалет-Лисичанськ»

        У зв’язку із проведенням превентивних заходів з протидії терористичній та диверсійній загрозам в районі м. Лисичанська, Служба безпеки України закликає мешканців міста, які безпосередньо проживають у вказаному районі, не покидати без нагальної потреби своїх домівок, дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухонебезпечними речовинами і т.і. У разі необхідності пересування в інші райони міста, з метою уникнення непорозумінь, просимо обов’язково мати при собі документи що посвідчують особу (паспорт, посвідчення водія, довідка про навчання та інш.).

        Усі дії відбуваються у рамках чинного законодавства.

       • Щодо конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків

        Відповідно до Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150, управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства — організатор конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків — повідомляє, що конкурсною комісією прийнято рішення про визнання конкурсу таким, що не відбувся в частині об’єкту конкурсу (групі будинків) № 3 та об’єкту конкурсу (групі будинків) № 5 згідно з протоколом № 5 засідання конкурсної комісії від 25.07.2018 року.

        Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства

       • До уваги мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, юридичних та фізичних осіб!

        З метою збереження пам’яті про живих і полеглих воїнів — учасників АТО, вшанування їх подвигу, поповнення джерельної бази історії України періоду незалежності, архівний відділ Лисичанської міської ради повідомляє про початок збирання документів для формування відповідних фондів і колекцій.

       • Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

        ЛКСП «Лисичанськводоканал» інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

       • Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье!

        В городе возникла сложная ситуация с обеззараживанием питьевой воды и стоков, поскольку единственный в Украине производитель жидкого хлора АО «ДНЕПРАЗОТ» с 15.06.2018 года полностью остановил производство и отгрузку жидкого хлора в связи со значительным ростом цен на природный газ. Запасы хлора, имевшиеся на ЛКСП «Лисичанскводоканал» исчерпаны. Однако руководителю предприятия и поставщику хлора удалось достичь договоренности о частичной (от плановой заявки) поставке импортируемого хлора, что позволит проводить полное обеззараживание воды и стоков до 23.07.2018 включительно с последующим подвозом хлора.

       • Веб-портал «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ»

        До відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ!

        В 2016 році Кабінет Міністрів України запустив сервіс «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ» на якому Мінприроди збирає реальну інформацію з усієї країни. Метою створення електронного сервісу є проведення оперативного реагування на всі наявні несанкціоновані сміттєзвалища та стихійні засмічення та нанесення інформації про них на інтерактивну мапу з геолокаційною прив’язкою.

       • Акценты. Итоги недели № 24 (видео)

        • Выпуск № 24 от 28.06.2013г.
        • Авария на Белогоровском водозаборе.
        • 49 очередная сессия Лисичанского горсовета.
        • «Пролетарий» осваивает новые технологии.
        • В регионе появился новый конный клуб.

         

        По материалам сайта ТРК «Акцент»

       • 31 липня закінчується строк сплати

        — податку на доходи та військового збору за податковою декларацією про майновий стан і доходи за 2016 рік фізособами та особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

        Державна податкова інспекція в м. Лисичанську

       • Акценты. Итоги недели № 25 (видео)

        • Выпуск № 25 от 05.07.2013 г.
        • Детское инфекционное отделение: проверка анонимной информации.
        • Молодежный фестиваль: богатыри, BMX-шоу, «Рухи тіла: URBAN».
        • День молодежи в Лисичанске.
        • В байк-тур по Европе.
        • Заезд на велосипедах.

        По материалам сайта ТРК «Акцент»

       • Першолипневі зміни для платників ПДВ

        ДПІ у м.Лисичанську інформує: Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 567, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16.06.2017 за № 753/30621 (далі — Критерії).

        Платник податку при отриманні квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, а в перехідний період (з 01.04.2017 до 01.07.2017) при отриманні квитанції про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН має право подати на розгляд Комісії ДФС інформацію у вигляді Таблиці даних платника податків за встановленою формою J(F)1312301 (далі — Таблиця).

       • ДПІ у м. Лисичанську гарантує громадянам конституційне право на звернення

        «З початку поточного року до ДПІ у м. Лисичанську ГУ ДФС у Луганській області від громадян Лисичанського регіону надійшло 1 письмове звернення. Запитуваною була інформація щодо перевірки діяльності громадянина» - про це повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан.

        На відповідне звернення громадянину було надано письмову відповідь у встановлений діючим законодавством термін та в повному обсязі.

       • Лисичанські платники поповнили бюджет рентною платою майже на 2 мільйона гривень

        «За перше півріччя поточного року, від платників Лисичанського регіону, до бюджету надійшло 1 млн 100,8 тис. грн. за спеціальне використання водних ресурсів та 700,5 тис. грн. - за користування надрами» - повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

        Вона нагадала, що у разі несплати рентної плати або сплати її не в повному обсязі на протязі 6 місяців, контролюючі органи подають інформацію про платників рентної плати до органів, які видають дозволи на спеціальне водокористування з метою вжиття до них відповідних заходів згідно із законом.

        Державна податкова інспекція в м. Лисичанську

       • ДПІ відповідає на запитання

        ЗАПИТАННЯ: Фізична особа-підприємець платник єдиного податку реалізує через мережу Інтернет будівельні матеріали, одяг, взуття, меблі. Чи потрібно встановлювати реєстратор розрахункових операцій (РРО)

        ВІДПОВІДЬ: До досягнення межі доходів в 1 млн. грн. в календарному році фізична особа-приватний підприємець на єдиному податку, котрий займається інтернет-торгівлею будівельними матеріалами, одягом, взуттям, меблями, може працювати без використання РРО (п.296.10 ст. 296 Податкового кодексу України (ПКУ) та п.6 ст.9 ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995р. № 265/95-ВР (закон про РРО).

       • «Пульс» - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

        «Пульс» — це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), який працює за принципом call-back — фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07.

        Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

         

       • Подолання корупції - спільна мета

        Повідомити про корупційні діяння або неправомірні дії працівників податкових органів можно по телефону (044) 284-00-07 («Пульс»).

         

        Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

       • Економте свій час - обирайте електронну звітність!

        За консультаціями по питанню надання податкової звітності в електронному вигляді, укладення договорів та отримання програмного забезпечення платники податків можуть звертатись до податкової інспекції м. Лисичанська, за адресою: вул. ім. В.Сосюри, 347; каб.2, 40 або за телефоном: 4-27-47.

        Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

         

       • Увага: затверджено Перелік кодів товарів для здійснення моніторингу відповідності ПН критеріям оцінки ступеня ризиків

        Наказом Державної фіскальної служби України від 30.06.2017р. № 461 «Про затвердження Переліку товарів згідно з УКТ ЗЕД» затверджено Перелік кодів товарів, які застосовуються для здійснення автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування Критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН).

       • 28 июля 2017року закінчується строк сплати:

        — єдиного внеску за червень 2017р. гірничими підприємствами;

        — юрособами авансового внеску з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за II кв-л 2017р.;

       • До уваги платників ПДВ!

        З 1 липня запрацювала електронна система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеням ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (п.74.2 ст.74 та п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України).

        Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

         

       • До уваги СГД, що реалізують технічно складні побутові товари

        Постановою КМУ від 16.03.2017р. № 231 визначено Перелік груп технічно складних побутових товарів, продаж яких здійснюється із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

       • У Лисичанську з початку 2017 року 68 «єдинників» використали своє право на відпустку

        «За 6 місяців поточного року 68 фізичних осіб — підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля скористалися своїм правом на відпустку» — повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

       • Лисичанські бізнесмени активно застосовують касові апарати для продажу складної побутової техніки

        «Станом на 1 липня поточного року реєстратори розрахункових операцій (РРО) застосовуються на 20 об’єктах Лисичанського регіону, в яких реалізується складна побутова техніка» — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан.

       • «ДПІ відповідає на запитання»

        Підприємець реалізує складну побутову техніку: РРО не уникнути

        Запитання: чи застосовують реєстратори розрахункових операцій (РРО) фізичні особи-приватні підприємці-платники єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту?

       • До уваги суб'єктів господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів

        ДПІ у м.Лисичанську повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2017р № 231 Уряд визначив Перелік груп технічно складних побутових товарів, продаж яких здійснюватиметься із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Положеннями п.296.10 ст.296 Податкового кодексу України та ст.9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» передбачено обов’язковість застосування РРО суб’єктами господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

       • 20 липня 2017 року закінчується строк подання:

        — декларації з ПДВ за червень 2017р. платниками, у яких податковий період дорівнює календарному місяцю;

        — Звіту про суми нарахованої зарплати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за червень 2017р.;

        — декларації з плати за землю (земподаток та/або орендна плата за земділянки державної або комунальної власності) за червень 2017р. платниками, які обрали місячний період звітування;

       • 20 липня 2017 року закінчується строк сплати:

        — авансових платежів з єдиного податку платниками єдиного податку I і II груп за липень 2017р.;

        — доплати (при необхідності) податкового зобов’язання з акцизного податку на тютюнові вироби, розрахованої з урахуванням авансових платежів, здійснених під час придбання марок акцизного податку;

        — єдиного внеску (крім гірничих підприємств) за червень 2017р.

        Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

       • До уваги платників ПДВ: для розблокування ПН виробники можуть подати Таблицю даних

        ДПІ у м. Лисичанську інформує: механізм зупинення реєстрації податкових накладних, передбачений п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України, з 01.07.2017р. почав діяти у звичайному робочому режимі. Причиною може стати відповідність податкової накладної/розрахунку коригування (ПН/РК) сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення її реєстрації в ЄРПН. Такі критерії затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017р. № 567.

        Якщо платник отримає квитанцію про зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, то він управі подати Комісії Державної фіскальної служби (ДФС) інформацію у вигляді Таблиці даних платника податків за встановленою формою J (F) 1312301 (Таблиця). Її подають в електронному форматі, зокрема, через особистий електронний кабінет з електронними цифровими підписами відповідальних осіб.

       • До уваги виїжджаючих за кордон на постійне місце проживання

        ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: відповідно до вимог пункту 179.3 статті 179 Податкового кодексу України платники податку – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до органу державної податкової служби податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду. Орган державної податкової служби протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку і видати довідку про таку сплату та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку, що подається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур. Форма такої довідки затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 11.12.2013 року № 795.

       • Неподання або невчасне подання Звіту про пільги тягне за собою накладання штрафних санкцій

        ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: з 1 січня 2017 року перелік податкової звітності доповнено звітами, у т.ч. тими, що подають платники податків до контролюючих органів із відображенням обсягів операції (-й), щодо якої (-их) податковим і митним законодавством передбачено звільнення платника податку від обов’язку нарахування та сплати податків і зборів (у т.ч. акцизного податку).

        Таким чином, неподання або невчасне подання Звіту про пільги тягне за собою накладання штрафних санкцій у розмірі 170 грн, а повторне таке порушення протягом звітного року — 1020 грн (п.120.1 ст.120 Податкового кодексу України).

        Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

       • До уваги платників земельного податку

        ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: фізичні особи (громадяни) несуть відповідальність за не своєчасне та не повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов’язання з плати за землю.

        У разі не сплати протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення відповідної (узгодженої) суми грошового зобов’язання, такі платники податків притягуються до відповідальності у вигляді штрафу у наступних розмірах:

       • Підприємець реалізує б/в техніку без гарантії: чи потрібен РРО?

        ДПІ у м. Лисичанську інформує: при роздрібній торгівлі технікою, яка була раніше у використанні (зокрема, мобільними телефонами) використання реєстратора розрахункових операцій (РРО) фізичною особою-підприємцем на єдиному податку є обов’язковим.

       • Лисичанські платники з початку року поповнили державний бюджет майже на 17 мільйонів гривень ПДВ

        Як повідомила в.о. начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніна Кравченко: «За січень — червень поточного року до державного бюджету було спрямовано 16 млн 744,8 тис. грн податку на додану вартість, з яких 242,8 тис. грн перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями».

       • Тим, хто виїжджає за кордон на постійне місце проживання

        Як повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко: «З початку поточного року фахівцями ДПІ у м. Лисичанську було видано 9 довідок про сплату податку резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання (про відсутність податкових зобов’язань з цього податку) після проведення відповідних перевірок податкових декларацій запитувачів».

       • ДПІ відповідає на запитання

        ЗАПИТАННЯ: Що слід зазначити у рядку 7 «Місце провадження господарської діяльності» заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, якщо фізична особа-підприємець – платник єдиного податку здійснює діяльність із надання послуг у заздалегідь не визначених місцях?

       • Акценты №8 (видео)

        • Капремонт кровли аварийного дома.
        • Уборка химических отходов в с. Метелкино.
        • Закон Украины о коррупции.

         

       • 19 липня 2017 року закінчується строк сплати:

        — єдиного внеску фізособами-підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування, за II квартал 2017р.;

        — авансових платежів з податку на доходи фізособами-підприємцями, які працюють на загальній системі оподаткування, за II квартал 2017р.

        Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

       • 19 липня 2017року закінчується строк подання:

        — декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать спільному підприємству з іноземними інвестиціями-резиденту України і знаходяться за її межами, за II квартал 2017р.

        Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

       • Внимание! Фотоконкурс!

       • У Лисичанську пройшов звітний концерт Валерія Сидоренко та інструментального дуету «Русь»

        29 липня на площі біля Палацу культури ім. В.М.Сосюри м. Лисичанська відбувся звітний концерт Валерія Сидоренко та інструментального дуету «Русь» у складі Валерія Сидоренко та Максима Апухтіна.

        Яскраві, цікаві виступи дуету не залишили байдужим жодного глядача. Виконавці із задоволенням демонстрували віртуозне володіння акордеонами, виконували найулюбленіші твори інструментальної музики в обробці Валерія Сидоренко.

       • 17 липня 2017 року закінчується строк подання:

        - звіту про використання КОРО (РК) за червень 2017р.;

        - фінансової звітності розпорядниками коштів державного і місцевих бюджетів за II квартал 2017р.

        Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

       • Майстри клубу "Райдуга талантів" взяли участь у фестивалі Української гри та іграшки

        6 липня майстри клубу «Райдуга талантів», що діє при центральній бібліотеці КЗ «Лисичанська ЦБС», взяли участь в обласному фестивалі Української гри та іграшки, який відбувся у м. Кремінна на березі річки Красна.

        Фестиваль української народної іграшки та гри направлений на відродження стародавніх українських традицій і ще глибше занурення в українську культуру та народну творчість, та це не лише підтримка та розвиток народних традицій, а й своєрідна мистецька терапія за допомогою поринення в ігри та фольклор.

       • До уваги платників ПДВ

        З 20.06.2017 набрали чинності накази Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 566 «Про затвердження Порядку роботи комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації» (далі — Наказ № 566) та № 567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі — Наказ № 567). Зазначені накази прийнято відповідно до вимог п.74.2 ст.74, п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України (далі — ПКУ).

       • "Адвокація у стилі ЕТНО"

        З 25 по 29 червня завідувач Інтернет-центром центральної бібліотеки КЗ «Лисичанська ЦБС» Марина Бутенко взяла участь у VI Всеукраїнській літній школі адвокації для бібліотекарів «Адвокація у стилі ЕТНО», яка проходила у м. Полтава та інших містах області – Гадячі, Диканьці, Опішні, Решетилівці. Організатором школи виступила Секція Української бібліотечної асоціації з адвокації.

       • Право на доступ до публічної інформації гарантовано законом

        «З початку року, до ДПІ у м. Лисичанську, від платників податків надійшло 4 запити на отримання публічної інформації. Запити надійшли від юридичних осіб та від представника ЗМІ. Відповіді запитувачам було надано своєчасно» — про це повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан.

       • "Open fest вихідного дня"

        7 липня на території ВПУ № 94 відбувся святковий захід «Open fest вихідного дня». Це вже п’яте свято вихідного дня, організоване в рамках співпраці КЗ «Лисичанський міський Палац культури», ВПУ № 94, ВПУ № 92 м. Сєвєродонецька, та ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей».

        Захід відбувся за підтримки міжнародної організації з міграції, міжнародного фонду Terredeshommes, кондитерського цеху «Кураж» та міської організації Червоного хреста.

       • З початку року від платників Лисичанського регіону в бюджет надійшло майже 185 млн грн.

        «За перше півріччя поточного року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 184 млн 744,7 тис. грн, — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 66 млн 197,7 тис грн, що на 9 млн 566,4 тис грн або на 16,9 % більше, ніж надходжень за відповідний період минулого року та 118 млн 547 тис грн — до місцевого бюджету».

       • Лисичани взяли участь у III літній Міжнародній театральній школі

        З 24 по 30 червня керівник народної театр-студії «Лімпопо» Надія Бражнікова та керівник зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» Ірина Кабанова (Лисичанський міський ПК) взяли участь у III літній Міжнародній театральній школі «ТЕАТРОН», яка проходила у м. Миколаїв.

       • ДПІ відповідає на запитання

        ЗАПИТАННЯ: Чи застосовуються пільги у вигляді зменшення бази оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в т.ч. їх часток, при сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за садовий та дачний будинки?

        ВІДПОВІДЬ: Пільги у вигляді зменшення бази оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, при сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, застосовуються до садового та дачного будинків з урахуванням норм, визначених п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України.

       • Регіональний трикутник №159

        • Рынок на РТИ. - Теплосеть готовится к отопительному сезону.
        • Продолжается ремонт дорог в Лисичанске.
        • Вручение удостоверений юным парашютистам.
        • Онкобольных становится больше.

       • До уваги платників ПДВ

        З 1 липня 2017 року запрацювала електронна система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеням ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (п.74.2 ст.74 та п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України).

        Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

       • Щодо запровадження системи автоматизованого моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких ПН/РК в ЄРПН (СМ КОР)

        ДПІ у м. Лисичанську інформує: пунктом 74.2 статті 74 Кодексу з квітня 2017 року запроваджено систему автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН (далі — СМ КОР).

        СМ КОР побудовано з використанням критеріїв, визначених наказом МФУ від 13.06.2017 № 567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 16.06.217 за № 753/30621 (далі — наказ).

       • Порядок зняття з обліку в органах Державної фіскальної служби

        ДПІ у м. Лисичанську інформує: для зняття з обліку в органах Державної фіскальної служби (ДФС) підприємцю на загальній системі оподаткування необхідно:

        — подати декларацію про майновий стан і доходи до органу ДФС за місцем обліку за останній базовий звітний період (у якій мають відображення вийнятково доходи від проведення підприємницької діяльності) протягом 30 календарних днів із дня проведення державної реєстрації припинення (п. 177.11 ст.177 Податкового кодексу України (ПКУ));

       • Акценты № 9 (видео)

        • 2012 год, это год переписи населения.
        • В России найдены останки нашего земляка.
        • Борьба с амброзией.

       • У Лисичанську відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

        Без названия

        Вчора, 27 липня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

        Під час засідання комісією були розглянуті питання про визначення порядку участі батька у вихованні дітей; про встановлення дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування; про втрату дитиною статусу; про призначення опікунів над дитиною; про припинення опіки над малолітніми дітьми; про зміну прізвища малолітній дитині; про позбавлення батьківських прав; про дозвіл на придбання житла.

         

       • У Лисичанську відбулось засідання чергової 35-ї сесії міської ради

        Вчора, 27 липня, в Лисичанську відбулось засідання чергової 35-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники державних органів влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

       • В Лисичанске обсудили внедрение системы контроля за качеством пищевой продукции

        Вчера, 26 июля, в Лисичанском городском совете обсудили внедрение и применение постоянно действующих процедур, основанных на принципах анализа опасных факторов и контроля в критических точках (НАССР — Hazard Analysis and Critical Control Points).

       • «Складання описів з кадрових питань та актів про вилучення для знищення документів»

        За такою темою, вчора, 26 липня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулось засідання у форматі «круглого столу» під головуванням начальників архівного відділу Олени Гайдук та трудового архіву Інни Соловей. У засіданні взяли участь відповідальні за архіви комунальних підприємств ЛЖЕК №№ 1, 3, 5, 6, 8.

       • У Лисичанську відбулось засідання позачергової сесії міськради

        24 липня відбулось засідання позачергової 34-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

        У засіданні сесії також взяли участь заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Юрій Клименко, директор департаменту житлово-комунального господарства Луганської облдержадміністрації Віталій Сурай, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та ЗМІ.

       • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

        Сьогодні, 20 липня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

        В ході засідання були розглянуті описи справ постійного зберігання, з кадрових питань, акт про вилучення для знищення документів, строки зберігання яких закінчилися, Комунального закладу «Лисичанський міський краєзнавчий музей», а також акт перевіряння наявності та стану документів ДВАТ шахта «Чорноморка» ДП ЛХК «Лисичанськвугілля».

       • В Лисичанську відбулося чергове засідання виконкому

        Вчора, 17 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання секретар міської ради Едуард Щеглаков.

        Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули питання про опіку та піклування, про будівництво та архітектуру та про облік та розподіл житлової площі.