Урочисті заходи з нагоди 7-ї річниці визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань тривають

Наступною зупинкою учасників автопробігу став пам’ятний знак загиблим військовослужбовцям 24-ї механізованої бригади — майору медичної служби Сергію Рокицькому, солдату Павлу Лейбі та підполковнику військової частини А1008, начальнику протиповітряної оборони тоді 51-ї, а тепер 14-ї окремої механізованої бригади Василю Спасьонову.

В урочистому заході біля пам’ятного знаку взяли керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка, керівництво та військовослужбовці Збройних Сил України, представники громадських організацій, засобів масової інформації, мешканці та гості міста.

Заупокійне богослужіння за загиблими провели військовий капелан Луганського прикордонного загону імені Героя України полковника Євгена Пікуса Отець Володимир та настоятель Храму Покрови Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви отець Сергій.

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти.

Ось і сьогодні, на знак пошани та вічної пам’яті за загиблими тричі пролунав салют та присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку.

Герої творять дійсність, герої формують обличчя світу — вчора, сьогодні і завтра, бо вони готові віддати все, і в тому числі своє життя.

Цього дня привітання лунали від командира 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила, полковника Сергія Поступальського та командира зенітного ракетного полку полковника Віталія Твардовського.

До привітань також долучилися учні загальноосвітніх шкіл № 8 та № 24.

Денна низка запланованих заходів продовжилася урочистим покладанням вінка у води ріки Сіверський Донець.