•  

Медичні брати та сестри можуть отримати ваучер та безкоштовно пройти спеціалізацію "Фізична та реабілітаційна медицина"

Луганський обласний центр зайнятості пропонує сестрам медичним/братам медичним отримати ваучер та безкоштовно пройти спеціалізацію "Фізична та реабілітаційна медицина".

Навчання починається 01 квітня 2024 р.

За інформацією звертайтеся за телефоном +380505874302.

Отримати ваучер та безкоштовно здобути нову професію або спеціальність

Шановні мешканці Луганщини!

Луганський обласний центр зайнятості запрошує  Вас скористатися можливістю отримати ваучер та безкоштовно здобути нову професію або спеціальність. На Ваш вибір 79 професій та 45 спеціальностей. Звертаємо Вашу увагу на те, що в Перелік професій та спеціальностей для навчання за якими може бути виданий ваучер, додали нову професію – «Сапер (розмінування)». Обирайте те, що цікавить саме Вас та звертайтеся до нас!

Подробнее...

Вже півтора роки в Україні працюють гуманітарні хаби, які наразі перетворилися в мультифункціональні центри

Окрім стандартних послуг для переселенців, тут працюють спеціалісти ЦПАП, медичні працівники, представники пенсійного фонду та Луганської обласної служби зайнятості.

У 21 хабі, розташованих у 12 регіонах, можна звернутися до фахівців служби зайнятості, які інформують переселенців про наявні ресурси для пошуку роботи, актуальні вакансії в регіонах, зокрема з наданням житла, умови реєстрації та розмір виплати матеріальної допомоги по безробіттю, можливості перенавчання за допомогою ваучерів, надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО, грантові програми, спрямовані на підтримку підприємницької діяльності.

Подробнее...

Чи зараховується до страхового стажу період участі безробітного в громадських роботах?

Так, зараховується.

Питання обчислення страхового стажу при призначенні допомоги по безробіттю врегульовані нормами Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”. Зокрема, статтею 21 цього Закону передбачено, що страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягала страхуванню на випадок безробіття та за який щомісяця сплачено нею та роботодавцем страхові внески у сумі не менш як мінімальний страховий внесок.

Статтею 31 Закону України “Про зайнятість населення” передбачено, що з особами, які беруть участь у громадських роботах, укладаються строкові трудові договори. Оплата праці таких осіб здійснюється за фактично виконану роботу у розмірі, що не може бути меншим, ніж мінімальний розмір заробітної плати. Відповідно до заробітної плати цих осіб здійснюється нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Подробнее...

Жителі Луганщини можуть отримати ваучер для навчання за 79 професіями та 45 спеціальностями

Обласний центр зайнятості пропонує отримати ваучер та безкоштовно здобути нову професію або спеціальність. На вибір 79 професій та 45 спеціальностей.

До переліку професій та спеціальностей для навчання, за якими може бути виданий ваучер, додали нову - "Сапер (розмінування)".

Категорії осіб, які можуть отримати ваучер, та порядок видачі тут.

Повний перелік професій, спеціальностей для навчання, за якими може бути виданий ваучер:

Подробнее...

Луганська обласна служба зайнятості пропонує ВПО низку послуг у сфері зайнятості

Луганська обласна служба зайнятості пропонує внутрішньо переміщеним особам низку послуг у сфері зайнятості: сприяння у працевлаштуванні, набуття нових професійних навичок або відкриття власного бізнесу.

З 1 березня 2024 року змінився порядок призначення соціальної допомоги людям зі статусом внутрішньо переміщеної особи. Уряд ухвалив рішення, яке стосується ключових інструментів підтримки внутрішніх переселенців та малозабезпечених сімей.

Водночас забезпечуючи підтримку таких людей, держава запроваджує механізми стимулювання громадян до пошуку роботи,  здобуття нових професійних навичок або ж  започаткування власної справи.

Які ж послуги можуть отримати внутрішньо переміщені особи (ВПО) в службі зайнятості?

Подробнее...

Учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни

Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, та подальшого працевлаштування

ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ пропонує навчання учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості

- На вибір 95 професій та 365 освітніх програм для навчання, які розміщені на сайті Державного центру зайнятості.

- Компенсація витрат на проїзд до місця навчання та у зворотньому напрямку, а також надання місця проживання на період навчання.

Подробнее...

Співпраця служби зайнятості із "Затишно space Вінниця/Схід SOS"

Мешканка Лисичанська Марина Махницька, соціальний працівник за фахом, у січні поточного року відкрила власну справу в м.Вінниця. Свою діяльність вона здійснює, доєднавшись до команди Безпечного простору для жінок і дівчат "Затишно space Вінниця/Схід SOS", що існує за підтримки благодійних фондів.

В такому центрі психологічної, соціальної та юридичної допомоги безоплатно допомагають жінкам і дітям, які постраждали внаслідок війни чи опинилися у складних життєвих обставинах.

Подробнее...

Фахівці обласної служби зайнятості допоможуть із пошуком роботи дистанційно

Луганська обласна служба зайнятості допоможе з працевлаштуванням, професійним навчанням, пошуком необхідних співробітників.

Спеціалісти надають послуги онлайн.

Телефонуйте за номерами «гарячих ліній»: 098-875-48-95, 099-491-20-86.

Також можна заповнити форму за посиланням http://surl.li/invaz

Чи зобов'язані фізичні особи-підприємці подавати до центрів зайнятості інформацію про вакансії?

Так, зобов’язані.

Відповідно до вимог Порядку подання форми звітності № 3-ПН “Інформація про попит на робочу силу (вакансії)”, затвердженого наказом Міністерства економіки України від 12 квітня 2022 р. № 827-22, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25 травня 2022 р. за № 565/37901, форму звітності № 3-ПН мають подавати до центрів зайнятості юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які в межах трудових відносин використовують працю фізичних осіб, за наявності попиту на робочу силу.

 

Подробнее...

Який розмір штрафу за невикористання нормативу робочих місць для осіб з інвалідністю

Роботодавці, де середньооблікова чисельність працівників — осіб з інвалідністю менша, ніж установлено нормативом, передбаченим статтею 19 Закону № 875, щороку сплачують відповідним відділенням ФСЗО адміністративно-господарські санкції.

Сума штрафу визначається в розмірі середньої річної зарплати на відповідному підприємстві за кожне робоче місце, призначене для працевлаштування особи з інвалідністю і не зайняте особою з інвалідністю.

Подробнее...