Робота «гарячої лінії» для підприємців!

З метою усунення перешкод в реалізації законних прав та інтересів підприємців, а також оперативного вирішення актуальних питань, які стосуються підприємницької діяльності, розпорядженням міського голови від 20.10.2009р. № 312 створена та діє «гаряча лінія» для суб’єктів господарювання.

Станом на 01.07.2010 р. надійшло 326 звернень від підприємців міста (у другому кварталі - 140).

Основні питання, з якими зверталися підприємці, були: порядок отримання дозволу на проектування реконструкції об’єкту; порядок отримання дозволу на виконання будівельних робіт; порядок отримання дозволу на експлуатацію об’єктів поводження з небезпечними відходами; порядок отримання дозволу на розміщення малих архітектурних форм; необхідність наявності витягу з ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та порядок його отримання; порядок реєстрації змін до установчих документів юридичної особи, які пов’язані зі зміною найменування юридичної особи; порядок державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за судовим рішенням щодо визнання її банкрутом; порядок державної реєстрації фізичної особи, яка має намір стати підприємцем, та інші.

За результатами розгляду звернень підприємцям надавалися відповідні консультації та роз’яснення згідно з чинним законодавством.

Контактні номери за якими у м. Лисичанську діє телефонна «гаряча лінія»:

- Реєстрація суб’єктів господарювання – 7-33-19- заступник начальника відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців Одайник О. С.;

- Реалізація державної регуляторної політики, робота Координаційної ради з питань розвитку підприємництва – 7-32-46- начальник відділу підприємництва та регуляторної політики - адміністратор Ярова В. І.;

- Отримання документів дозвільного характеру – 7-31-72- головний спеціаліст – адміністратор відділу підприємництва та регуляторної політики Позднякова Л. І.

Також повідомляємо номер телефону «гарячої лінії» для підприємців, організованої при Головному управлінні економіки облдержадміністрації - (0642) 58-55-23.

Начальник відділу підприємництва та регуляторної політики – адміністратор Ярова В. І.