Поет землі з найменням Україна

 У Лисичанську вже стало щорічною традицією в січні проводити заходи, присвячені дню народження видатного поета-земляка, найніжнішого лірика XX століття Володимира Миколайовича Сосюри.

З цієї нагоди члени Клубу «Білі акації» Літературного музею ім. В.М.Сосюри Лисичанської гімназії №26 провели триденний квест «Поет землі з найменням Україна» в соціальній мережі Facebook.

Щодня організатори публікували завдання: за поданими фото назвати членів родини Сосюри або друзів поета, знайти правильні відповіді в тестах про маловідомі факти його біографії, з'ясувати назву поезій В.М.Сосюри, уривки з яких декламували учні гімназії. Користувачі мережі в коментарях писали свої відповіді.

Подробнее...

Мінінтеграції організувало в школах Лисичанської міської територіальної громади навчання з протимінної безпеки

 В рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії про небезпеку від мін та вибухонебезпечних предметів заклади загальної середньої освіти Лисичанської міської територіальної громади отримали від Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України посібники, призначені для учнів 5-9 класів «Мінна безпека – небезпека» та стенди «Міни та вибухонебезпечні предмети» для використання під час тематичних занять з мінної безпеки.

Раніше представники Міністерства провели серію лекцій з використанням відповідних наочних матеріалів у Білогорівському, Мирнодолинському ліцеях, ліцеї с. Лисичанського, Вовчоярівській гімназії.

Подробнее...

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу міжнародних конкурсів

 Шістнадцять учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти Лисичанської міської територіальної громади здобули 12 призових місць за підсумками ІІІ (обласного) етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Так, у ХХІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика І місце посіли: Альохін Артем, 4 клас, ліцей № 14; Альохіна Аліна, 6 клас, ліцей № 17 та Щеглакова Дар’я, 10 клас, ліцей № 17.

Подробнее...

У Лисичанському ліцеї № 7 встановлені сучасні металопластикові вікна

Адміністрація, батьки та учні Лисичанського ліцею № 7 висловлює подяку керівнику Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександру Заїці за підтримку та сприяння у виділенні коштів з місцевого бюджету для проведення ремонтних робіт із заміни аварійних склоблоків на сучасні металопластикові вікна.

Подробнее...

Якісна освіта — успішний старт кожної дитини

 Cьогодні, 23 грудня, у Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся семінар для керівників закладів освіти Лисичанської територіальної громади, організований командою управління Державної служби якості освіти у Луганській області.

Зустріч відкрила Тетяна Худоба, начальник управління освіти Лисичанської міської територіальної громади та наголосила на важливості цієї зустрічі.

Подробнее...

«СПІЛЬНО 2. Соціальні послуги для сімей у громаді»

 Лисичанський ліцей № 13 за результатами конкурсного відбору потрапив до другого туру проєкту ООН (ЮНІСЕФ) «СПІЛЬНО 2. Соціальні послуги для сімей у громаді».

Минулого тижня, 16 грудня, на базі ліцею відбулася перша зустріч із представниками дитячого фонду ЮНІСЕФ Жидковим Андрієм та Стукало Світланою.

Подробнее...

«Новорічна композиція»

 Під такою назвою сьогодні, 6 грудня, в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (далі — ЦПРШМ) почала працювати виставка новорічних та різдвяних композицій.

Авторами творчих робіт стали учні закладів загальної середньої освіти Лисичанської міської територіальної громади та вихованці ЦПРШМ.

Подробнее...

Школярі привітали військових з Днем Збройних Сил України

З нагоди Дня Збройних Сил України школярі Лисичанської міської територіальної громади привітали військовослужбовців.

В закладах освіти відбулася низка заходів за участі військових та ветеранів. Це були спортивні змагання, виставки малюнків, виховні години тощо.

Подробнее...

Благодійний захід «Наш бренд — «Волонтер!»

 Сьогодні, 3 грудня, напередодні Міжнародного Дня волонтера, зроблено підсумки одного з найтриваліших благодійних заходів — «Наш бренд – «Волонтер!», який проходив онлайн з 1 по 30 листопада.

Понад півсотні благодійних програм і проєктів, шкільних масових акцій та особистих добрих вчинків представили «виконавці-доброчинці» з 26-и шкільних дитячих організацій Лисичанської міської територіальної громади.

Подробнее...

Разом ми можемо зробити світ милішим, а кожен день року - щедрим на добро!

Сьогодні, 30 листопада, у Всеукраїнський день добрих справ — «Щедрий вівторок» волонтери, волонтерські загони закладів освіти Лисичанської міської територіальної громади, представники Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю, долучилися до акції та провели низку благодійних заходів.

Варто сказати, що вибір добрих справ для юних доброчинників був необмежений, наповнений креативом та творчістю. Тож, «розфарбована добром» скретч-мапа волонтерської допомоги цього дня мала такий вигляд:

— збір коштів для Мишка Малікова, який важко хворіє та потребує тривалого лікування та дорогих ліків https://www.facebook.com/groups/MalikovMisha;

Подробнее...