У Лисичанську розглянули питання щодо відключення споживачів від систем централізованого опалення

 30 липня у Лисичанську відбулося засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання).

Під час засідання членами комісії надано дозвіл шести заявникам на встановлення систем газового індивідуального опалення у квартирах, які були відключені від мереж централізованого теплопостачання у попередніх роках.

Крім того комісія погодила відключення від мереж ЦО квартир 73 заявникам, а 28 – відмовлено.

Подробнее...

Відбулося засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем централізованого опалення

 Минулого тижня відбулося засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) (далі — Комісія).

Під час засідання членами комісії було прийнято рішення надати 3 заявникам дозвіл на встановлення систем газового індивідуального опалення у квартирах, які були відключені від мереж централізованого теплопостачання у попередніх роках.

Подробнее...

Про роботу постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) ЦО та ГВП

Минулої п’ятниці, 10 липня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) (ЦО) та постачання гарячої води (ГВП) (далі — Комісія), утвореної відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2019 №169 «Про затвердження Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води» (далі – Порядку).

Під час засідання члени Комісії надали дозвіл на влаштування індивідуального опалення у квартирах, які були відключені від мереж централізованого теплопостачання у попередніх роках за адресою: кв. 40 років Перемоги, 13/***.

Подробнее...

У Лисичанську відбулось засідання комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання)

 15 квітня 2021 року відбулось засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання), утвореної відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07. 2019 №169 «Про затвердження Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води».

Під час засідання комісії були розглянуті звернення громадян щодо погодження відключення квартир від мереж ЦО та надання дозволу на встановлення індивідуального газового опалення у квартирах, які на даний час є без централізованого опалення.

Вложения:
Скачать этот файл (Perelik_gutlovuh_bydunkiv.docx)Perelik_gutlovuh_bydunkiv.docx[ ]

Подробнее...

У Лисичанську відбулось засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) ЦО та ГВП

Минулого четверга, 25 червня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) (ЦО) та постачання гарячої води (ГВП) (далі — Комісія) під головуванням заступника міського голови Андрія Якимчука, утвореної відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2019 № 169 «Про затвердження Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води».

Після обговорення питань порядку денного Комісія прийняла наступні рішення:

1. Надати дозвіл на влаштування індивідуального опалення у квартирах, які були відключені від мереж централізованого теплопостачання у попередніх роках за наступними адресами: кв. Дружби народів, 28/***, кв. Центральний, 30/***, вул. ім. В.Сосюри, 293/***.

Подробнее...

У Лисичанську відбулось засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) ЦО та ГВП

 30 вересня відбулось засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) (далі – ЦО) та постачання гарячої води.

Під час засідання членами комісії були прийняті наступні рішення:

1. Надати дозвіл на влаштування індивідуального газового опалення у квартирах за наступними адресами: кв.Східний,31/**, кв.Східний,28/**, м. Привілля,Ломоносова,1а/**, м. Новодружеск,Мира,53/***;

2. Погодити рішення про відключення квартири від мереж ЦО та надати дозвіл на влаштування індивідуального електричного опалення у квартирі за наступним адресом: вул.Першотравнева,24/**;

Подробнее...

У Лисичанську відбулось перше засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) ЦО та ГВП

Минулого четверга, 2 квітня, у Лисичанській міській раді відбулось перше засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) (ЦО) та постачання гарячої води (ГВП) (далі — Комісія) під головуванням заступника міського голови Андрія Якимчука, утвореної відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2019 № 169 «Про затвердження Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води».

Зазначимо, що Комісія діє відповідно до Положення, ухваленого рішенням виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 03.03.2020 № 110 «Про створення постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води».

Подробнее...

Порядок відокремлення (відключення) квартир та нежитлових приміщень багатоквартирних будинків від мереж ЦО та ГВП

Питання відключення від мереж централізованого опалення регулюється Порядком відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26 липня 2019 року № 169 (далі — Порядок).

Відповідно до п.1 розділу ІІІ Порядку, власники квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку, приєднаного до ЦО та ГВП, мають право відокремити (відключити) свою квартиру чи нежитлове приміщення від ЦО та ГВП у разі, якщо на день набрання чинності Законом України «Про житлово-комунальні послуги» не менше як половина квартир та нежитлових приміщень цього будинку відокремлена (відключена) від ЦО та ГВП, та влаштувати систему індивідуального теплопостачання (опалення та/або гарячого водопостачання) у такій квартирі чи нежитловому приміщенні.

 

Подробнее...

Правила відключення споживачів від мереж централізованого тепло- постачання та влаштування індивідуального опалення

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» зі змінами та доповненнями (далі-Правила) та наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.11.2005 №4 «Про затвердження порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання» зі змінами і доповненнями (далі-Порядок), керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Лисичанської міської ради 05.08.2016 прийняв рішення про створення міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення (ЦО) і гарячого водопостачання ГВП (далі-Комісія).

Положення про Комісію розроблено відповідно до Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян» та з урахуванням вимог інших нормативних актів.

Основними завданнями Комісії є:

— розгляд заяв громадян з питань отримання дозволу на відключення від мереж централізованого опалення та встановлення індивідуального опалення;

— прийняття рішень та підготовка протоколів засідань Комісії; —  здійснення контролю за виконанням поставлених завдань.

На теперішній час чинним законодавством України передбачено відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води не у квартирах багатоквартирних будинків з ініціативи споживача, а відключення багатоквартирних будинків з ініціативи споживачів.

Відповідно до пункту 2.1 Порядку для вирішення питання відключення житлового будинку (будинків) від мереж централізованого опалення його власник (власники) повинен (повинні) звернутися до Комісії з письмовою заявою про відключення від мереж ЦО і ГВП. У заяві про відключення від мереж ЦО і ГВП власник (власники) будинку зазначає причини відключення. До заяви додається копія протоколу загальних зборів мешканців будинку щодо створення ініціативної групи з вирішення питання відключення від мереж ЦО і ГВП та прийняття рішення про влаштування у будинку системи індивідуального або автономного опалення. Рішення про відключення будинку від системи централізованого опалення з улаштуванням індивідуального опалення повинно бути підтримане всіма власниками (уповноваженими особами власників) приміщень у житловому будинку. На підставі пункту 2.2 Порядку Комісія розглядає надані документи лише за наявності затвердженої органом місцевого самоврядування в установленому порядку оптимізованої схеми перспективного розвитку систем теплопостачання населеного пункту та у відповідності до неї. Комісія, після вивчення наданих власником (власниками) документів, у місячний строк приймає рішення щодо відключення від мереж ЦО і ГВП, улаштування індивідуальної (автономної) системи теплопостачання та збір вихідних даних і технічних умов для виготовлення проектної документації. При цьому обов’язково враховуються технічні можливості існуючих мереж газопостачання, водопостачання та електропостачання даного населеного пункту або окремого мікрорайону щодо забезпечення живлення запропонованої власником (власниками) системи теплопостачання. Згідно п. 26 Правил відключення споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води здійснюється у разі, коли технічна можливість такого відключення передбачена затвердженою органом місцевого самоврядування відповідно до Закону України «Про теплопостачання» схемою теплопостачання, за умови забезпечення безперебійної роботи інженерного обладнання будинку та вжиття заходів щодо дотримання в суміжних приміщеннях вимог будівельних норм і правил з питань проектування житлових будинків опалення, вентиляції, кондиціонування, будівельної теплотехніки, державних будівельних норм з питань складу, порядку розроблення, погодження та затвердження проектної документації для будівництва, а також норм проектування реконструкції та капітального ремонту в частині опалення.

Підставою для відмови у наданні дозволу на відключення від мереж ЦО і ГВП є невиконання умов, визначених у пунктах 2.1 та 2.2 Порядку (абзац перший підпункту 2.2.2 у редакції наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 06.11.2007  №169).

Якщо заявником є власник, наймач (орендар) окремого приміщення, Комісія має право не розглядати його заяву до прийняття рішення про відключення від мереж централізованого теплопостачання всього будинку.

Більш детальнішу інформацію можливо отримати в управлінні з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства, за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. Д.І. Менделєєва, 49.