Анонс культурних заходів з 2 по 8 серпня

 2 серпня о 12.00 у глядацькій залі клубу с. Вовчоярівка пройде літературний калейдоскоп «Подорож країною Читалією».

3 серпня о 10.00 у бібліотеці-філії сімейного читання №14 розпочнеться ігрова пізнавальна програма «Вивчай, відгадуй, фантазуй».

Подробнее...

Забіг пам’яті «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

 28 серпня, напередодні Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність, в Києві відбудеться щорічний Всеукраїнський патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України».

На спортивному заході кожен учасник має пробігти обрану ним дистанцію: 2, 5 або 10 км, із закріпленим на футболці іменем знайомої або незнайомої людини, яка віддала життя в боротьбі за територіальну цілісність України. Можна повідомити ім’я родича чи друга, або ж номер з іменем і прізвищем воїна буде присвоєно бігунові при реєстрації.

Реєстрація для участі триватиме до 15 серпня.

Подробнее...

Щодо основних заходів боротьби з амброзією

 Шкідливість даного бур’яну виключно велика. Розвиваючи потужну надземну масу і кореневу систему, амброзія сильно висушує ґрунт і пригнічує культурні рослини, позбавляючи їх не тільки вологи, але і поживних речовин. Шкідливість амброзії полинолистої цим не вичерпується. У період цвітіння її пилок викликає алергічне захворювання — поліноз, який проявляється в підвищенні температури, запаленні слизових, сильних нежиті, сльозотечі, головних болях.

Щоб запобігти поширенню амброзії, боротьбу з нею необхідно проводити щорічно до цвітіння і утворення насіння.

Подробнее...

Анонс культурних заходів з 26 липня по 1 вересня

 26 липня

- о 13.00 у клубі с. Біла Гора пройде спортивно-розважальна програма для дітей «Великі перегони»;

- о 14.00 у клубі с. Вовчоярівка розпочнеться майстер-клас «Моя улюблена іграшка з пластиліну».

Подробнее...

Родина 3-річного Єгора Тамашевського потребує допомоги!

 

 Два роки тому, коли синочку Олександри та Володимира Тамашевських Єгору був 1 рік, малечі діагностували страшну хворобу – Гострий лімфобластний лейкоз.

Родина весь час впевнено йшла до перемоги! Два роки активної поліхіміотерапії, ускладнень, тривог, поганого самопочуття та хвилювань. Та, коли до закінчення лікування залишився місяць, хвороба повернулася з новою силою.

Подробнее...