Лисичанський терцентр привітав ветеранів з Днем Перемоги

 В цьому році відзначається 76-та річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми з глибокою повагою згадуємо тих, хто захищав Батьківщину, хто на своїх плечах піднімав країну з руїн у повоєнні роки. Ми віддаємо Вам нашу шану і любов, дорогі фронтовики. Прийдешні покоління мають пам’ятати ратний подвиг учасників тієї страшної війни, які ціною власного життя здобули для нас право жити під мирним небом.

В Лисичанському територіальному центрі на обслуговуванні перебувають особи з інвалідністю Другої світової війни, учасники бойових дій та діти війни. Саме цій категорії постійно приділяється найбільше уваги та піклування.

Подробнее...

Перевірка якості соціальних послуг у відділенні соціальної допомоги вдома

 У складі Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) є відділення соціальної допомоги вдома, відділення денного перебування, відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Найбільше навантаження покладається на відділення соціальної допомоги вдома, яке надає послуги 548 особам похилого віку, особам з інвалідністю, які не в змозі самостійно подолати складні життєві обставини. Відповідно до Державних стандартів догляду вдома та паліативного догляду, послуги надають 55 соціальних робітників, в тому числі 11 робітників у селах та селищах Лисичанської територіальної громади.

Подробнее...

Дзвони Чорнобиля

 Минуло 35 років від того дня, коли відбулася страшна трагедія на Чорнобильській атомній електростанції та нанесла непоправної шкоди довкіллю і здоров’ю людей. Тисячі вітчизняних рятувальників були залучені до ліквідації наслідків пожежі.

У Лисичанському територіальному центрі організовано зустріч підопічних з ліквідаторами на ЧАЕС Олександром Медведєвим та Михайлом Потьоміним. Вони розповідали про ті жахливі дні, коли доводилося діяти у важких умовах, незважаючи на небезпеку радіоактивного зараження. Під великими дозами опромінення їм вдалося зупинити невидимого і дуже підступного ворога. З честю та гідністю рятувальники виконували покладену на них місію.

Подробнее...

Мережана краса витинанки

 Українські витинанки – яскравий, своєрідний вид народної декоративної творчості, що має глибокі й багаті традиції. Їм притаманні силуетне узагальнене зображення, чіткий візерунок та обмеженість деталей. Витинанки виготовляються із паперу за допомогою ножиць, а також спеціальних дрібних пристосувань майстрів, що передаються з покоління в покоління.

Підопічні Лисичанського територіального центру відвідали захід у мультимедійній кімнаті УСЗН, під час якого Лариса Лисицька відкрила всі секрети цієї майстерності та навчила усім тонкощам вирізання.

Подробнее...

Пісня, як еліксир молодості

 З приходом весни все оживає, просинається, розквітає. Людська душа весною відчуває світ в особливих барвах, хочеться творити, співати, дарувати своє тепло, приносити радість. На занятті клубу «Заспіваймо, друзі!» підопічні Лисичанського територіального центру згадують пісні своєї молодості та із задоволенням вивчають нові. Музика – це настільки потужна сила, що ми потребуємо її значно більше, ніж уявляємо.

Подробнее...

Чи можуть пенсіонерів змусити перейти на обслуговування у банки?

 З 1 вересня поточного року змінюються правила виплати пенсій та державної допомоги, і пенсіонерів та інших отримувачів соцвиплат мають перевести на банківські картки. Лише пенсіонери, що досягли 80-річного віку, люди з інвалідністю, особи, що потребують постійного стороннього догляду та ті, хто є одержувачами соцдопомоги особам, які не мають права на пенсію, і допомоги на догляд, можуть обрати доставку виплати або в Укрпошті, або у банку.

Нині майже 3,5 млн пенсіонерів отримують пенсію через Укрпошту. А Міністерство соціальної політики та Пенсійний Фонд України хочуть перевести максимальну кількість пенсіонерів на обслуговування у банки. Тоді в Укрпошті будуть отримувати виплати лише близько 1 млн пенсіонерів декількох категорій.

Подробнее...

Електронний підпис розширює ваші можливості

Міністерство цифрової трансформації України спільно з партнерами запустили освітній серіал про електронний підпис, який доступний за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-signature

Про що цей освітній серіал?

Електронний підпис необхідний для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу та спрощення ведення бізнесу. Проте у громадян часто виникає багато запитань, на які потрібно давати відповіді. Які можливості дає електронний підпис? Як безпечно його зберігати? Де отримати? Як використовувати? Як підписати документ? Відповіді на всі ці та багато інших запитань можна почути, переглянувши освітній серіал.

Подробнее...

«Історія Бельгійської спадщини міста Лисичанська від початку до сьогодення»

Під такою назвою, вчора, 15 квітня, в мультимедійній кімнаті управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА відбулась зустріч підопічних Лисичанського територіального центру з науковим співробітником міського краєзнавчого музею Миколою Ломакою.

Під час зустрічі Микола Миколайович розповів присутнім про історичні та архітектурні пам’ятки різних епох міста Лисичанськ, а також провів фотоекскурсію світлинами, на яких зображені споруди, побудовані бельгійськими спеціалістами на території нашого міста. Більшість з них дуже добре збереглися, попри час, природні умови та військові дії.

Подробнее...

До уваги мешканців Лисичанської територіальної громади!

 Розпорядженням керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації затверджено тарифи на соціальні послуги, які надаються Лисичанським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Детальну інформацію можна отримати у Лисичанському територіальному центрі за адресою: вул. Малиновського, 22Б, м. Лисичанськ, або за телефоном (06451) 7-29-29.

Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Вложения:
Скачать этот файл (Tarufu_terTsentr.rtf)Тарифи на соціальні послуги[Тарифи на соціальні послуги]

У Лисичанську відбувся тренінг «Стежиною батьківської мудрості» для батьків із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Фахівцями Лисичанського міського центру соціальних служб на базі мультимедійної кімнати управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації організовано та проведено тренінг для батьків із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, на тему «Стежиною батьківської мудрості». Метою заходу було сприяння у підвищенні психологічної компетентності батьків шляхом усвідомлення та осмислення механізмів діалогічного спілкування, ознайомлення зі стилями батьківського спілкування з дітьми.

Під час зустрічі було опрацьовано вправи, які дали можливість батькам усвідомити важливість розвитку партнерських відносин із дітьми, сфокусувати їх увагу на корисності взаємодії без примусу та насилля, «прожити» емоційний стан дитини від неприйняття її батьками та нетолерантного спілкування з нею. Батькам було надано інформацію щодо стилів батьківської поведінки та можливих наслідків у житті дитини.

Подробнее...

В територіальному центрі навчають підопічних цивільному захисту

Відповідно до Положення про консультаційний пункт з питань цивільного захисту в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проводиться просвітницько-інформаційна робота, пропаганда знань з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності непрацюючого населення.

Головним завданням консультаційного пункту є сприяння розвитку громадської свідомості щодо особистої та колективної безпеки. З цією метою для підопічних проводяться лекції, консультації, перегляд спеціальних відеоматеріалів та інші заходи.

Подробнее...