В терцентрі відбулася літературна зустріч з поетами-аматорами

 В Лисичанському територіальному центрі відбулася літературна зустріч з поетами аматорами відділення денного перебування. В актовій залі установи зібрались шанувальники поетичного слова, щоб поринути у світ прекрасної і чарівної поезії. Ветерани залюбки слухали розповіді поетес про їх життєвий шлях, про те, що надихає їх на творчість та їхні вірші.

Подробнее...

Підопічні терцентру дізналися про Бельгійську спадщину

 У мультимедійній кімнаті управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА відбулася зустріч наукового співробітника міського краєзнавчого музею Миколи Ломако з підопічними територіального центру соціального обслуговування, на якій присутні слухали про унікальну історичну «Бельгійську спадщину».

Завдяки заходу ветерани ознайомилися з історією виникнення «Бельгійської спадщини», неповторним архітектурним стилем будівель та унікальними фото і відео роботами.

Подробнее...

Щодо дотримання правил безпеки на воді

 Шановні жителі Лисичанської територіальної громади!

Нагадуємо, що купатися на водоймах можна тільки в обладнаних для цього місцях з дотриманням заходів безпеки та правил поведінки на воді. Від зневажливого ставлення до правил безпеки на воді може статися непоправне лихо. Саме такий випадок стався 14.07.2021 з 9-річною дівчинкою, яка загинула на річці Сіверський Донець поблизу залізничного вокзалу м. Лисичанська.

Ігнорування населенням правил безпеки на воді призводить до нещасних випадків. Цінуйте власне життя, бережіть життя своїх дітей!

Подробнее...

Робітнича нарада в територіальному центрі

 Сьогодні, 14 липня 2021 року у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася робітнича нарада із соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома, на якій розглянуті підсумки роботи за І півріччя 2021 року, якість соціальних послуг, виконання посадових обов’язків соціальними робітниками та інші питання, які стосуються діяльності відділення.

За І півріччя відділенням соціальної допомоги вдома надано послуги 573 особам, в тому числі 12 паліативно хворим під наглядом сестри медичної та проведено 339 перевірок роботи соціальних робітників.

Подробнее...

Ой на Івана, ой на Купала!

 Підопічні відділення денного перебування Лисичанського територіального центру долучилися до святкування одного з найдивовижніших та наймістичних свят українського народу — Івана Купала. Обряди купальського свята сповнені таємничою силою та глибоким змістом.

Підопічні відділення денного перебування весело та завзято святкували Іванів день: збирали польові квіти, плели з них вінки, співали купальські пісні та танцювали.

Подробнее...

У Лисичанську проведено профілактичний захід «Шкідливі звички»

 

 Для отримувачів послуг Лисичанського міського центру соціальних служб співробітниками центру, на базі мультимедійної кімнати УСЗН та за підтримки МВ філії «Центр пробації», проведено профілактичний захід на тему «Шкідливі звички».

Учасники обговорили небезпечні наслідки вживання алкоголю, наркотиків та тютюнопаління, які є основною причиною порушення фізичного та психологічного стану людського організму та про дбайливе ставлення до свого здоров’я. Також присутні переглянули фільм про згубний вплив на організм людини шкідливих речовин.

Подробнее...

Послуги підуть за дитиною

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти які перебувають в складних життєвих обставинах, діти з особливими освітніми потребами та діти з інвалідністю зможуть отримувати якісні соціальні послуги та інклюзивну освіту за місцем їх проживання — у територіальній громаді. Таке завдання визначають зміни до Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки (далі — Стратегія), ухвалених Урядом за ініціативи Міністерства соціальної політики України. Ці зміни були підготовлені в рамках проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення», який реалізується Мінсоцполітики за підтримки Світового банку.

Подробнее...

В терцентрі святкували День Конституції України

В Лисичанському територіальному центрі сьогодні, 29 червня, відбувся святковий концерт за участю народного ансамблю народної пісні «Вишиванка», присвячений Дню Конституції України. 25 років тому, наша країна отримала найважливіший для кожного громадянина документ – Конституцію України. Це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України.

Подробнее...

Душею завжди молоді

 В Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбувся розважальний захід до Дня молоді. День молоді люди різних поколінь чекають і відзначають з особливим настроєм. У цей день кожен забуває про те, скільки йому років, адже молодість — це не просто певний період у житті людини, а скоріше особливий стан душі.

Подробнее...

До Дня скорботи в територіальному центрі пройшла літературно-музична зустріч

 22 червня, до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв в Україні, в Лисичанському територіальному центрі пройшла літературно-музична зустріч з місцевим поетом Михайлом Лисицьким.

Присутні підкреслили, що це одна з найсумніших дат в історії всього пострадянського простору, яка трагічною сторінкою увійшла у життя мільйонів українців.

Разом з Михайлом Миколайовичем учасники зустрічі згадували про трагічні події та тяжкі випробування, що випали на долю нашого народу в повоєнні роки. Ветерани уважно слухали розповідь та вірші автора і, разом з ним. виконували пісні воєнних років.

Подробнее...

Підопічні Лисичанського територіального центру відсвяткували день Святої Трійці

 Напередодні дня святкування Святої Трійці в Лисичанському територіальному центрі відбулася лекція щодо духовного збагачення літніх людей та осіб з інвалідністю, яку провів Ієромонах Олексій.

Отець Олексій розповів присутнім що Трійця — це свято духовного очищення, морального відродження, примирення та любові. Також розповів про традиції та історію Святої Трійці, як проходить служба в храмі, які особливості цієї служби та яке значення це свято має для православних людей.

Подробнее...