До уваги власників пасік

 Для сприяння розвитку галузі бджільництва та підвищення рівня обізнаності суб’єктів господарювання всіх форм власності повідомляємо, що наказом Мінекономіки від 19.02.2021 № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва», (далі – Наказ), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 04.03.2021 за № 282/35904 затверджено:

- План породного районування бджіл;

- Порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

Подробнее...

У Києві з 27 по 30 квітня проходитиме комплексний виставковий захід

З метою демонстрації найкращих досягнень науки, техніки й технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України, а також сприяння встановленню ділових, економічних і торгових зв’язків між вітчизняними підприємствами та країнами близького та далекого зарубіжжя з 27 по 30 квітня у Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує виставки:

— XIII Міжнародну спеціалізовану виставку «Київський технічний ярмарок — 2021»

Подробнее...

Внесено зміни до Податкового кодексу України та інші закони України щодо соціальної підтримки платників податків

Верховною Радою України прийнято Закон України від 4 грудня 2020 року №1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2» (далі - Закон №1072-ІХ), який 08.12.2020 підписано Президентом України та 09.12.2020 опубліковано в офіційному виданні «Голос України» №228.

Згідно з пунктом 1 розділу II «Прикінцеві положення» Закону №1072-ІХ цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, але не раніше дати набрання чинності Законом України від 04.12.2020 №1071-IX «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2», який також 09.12.2020 опубліковано в офіційному виданні «Голос України» №228, тобто - 10.12.2020.

Подробнее...

Шановні підприємці територіальної громади! (оновлено)

Без названия (2)Відділ економіки Лисичанської міської ВЦА повідомляє, що на офіційному вебсайті в розділі «Регуляторна політика» — «Оприлюднення проектів регуляторних актів» оприлюднено проєкти регуляторних актів, зокрема:

— проєкт розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»;

— проєкт розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації «Про встановлення ставок єдиного податку»;

Подробнее...

Всеукраїнські вебінари для представників бізнесу

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Радою бізнес-омбудсмена заплановано проведення низки Всеукраїнських вебінарів для представників бізнесу з найбільш болючих питань, а саме: податкові та митні питання; дії правоохоронних органів, державних регуляторів та місцевих органів влади (графік додається).

Цільовою аудиторією є суб’єкти підприємництва, бізнес-асоціації, працівники місцевих органів влади до повноважень яких належать питання розвитку бізнесу.

Приєднатись до участі у вебінарах можливо заповнивши реєстраційні форми за посиланнями:

10.02.2021 — https://forms.gle/xN9xEoSJUZ9HN1Ai9

Подробнее...

До уваги суб'єктів господарювання!

 16 січня 2021 року набула чинності стаття 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Вона говорить, що мовою обслуговування споживачів в Україні є державна мова. Відповідно до статті 10 Конституції України державною мовою в Україні є українська. Тому інформація про товари та послуги на території України має надаватися у першу чергу українською.

Також виробники, виконавці і продавці зобов'язані, відповідно до закону, надавати споживачам інформацію про свої товари, роботи чи послуги державною мовою. Українською має подаватися інформація на цінниках, в інструкціях, технічних характеристиках, маркуванні, меню тощо.

Подробнее...

Щодо неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин

Офіційне оформлення працевлаштування – це гарантія соціальної захищеності працівника, кадрової стабільності та налагодженої роботи всіх учасників трудового процесу.

З метою запобіганню порушенням законодавства про працю та зайнятість населення відділ споживчого ринку ВЦА м. Лисичанська вкотре звертає увагу всіх суб’єктів господарювання, як юридичних осіб так і фізичних осіб - підприємців на неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин та закликаємо належним чином оформлювати трудові відносини та дотримуватися діючих норм законодавства України про працю та охорону праці.

Подробнее...

Про надання фінансової державної підтримки з метою стимулювання розвитку агросектору сільськогосподарським підприємствам пропонується кредитування за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9 %»

 Державна програма «Доступні кредити 5-7-9 %» була запроваджена за ініціативи Президента України та Кабінету Міністрів України з метою підтримки інвестиційних проєктів мікро- та малих підприємств, також кредитування агросектору, що сприяє створенню нових робочих місць, легалізації та розширенню діяльності бізнесу, імпортозаміщенню та поверненню трудових мігрантів.

 

Подробнее...

До уваги суб'єктів господарювання!

Прийнято Закон України від 17.12.2020 № 1113 «Про внесення змін до Закону України „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення“ щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Відповідно до змін, які внесені до частини другої ст. 46 та частини другої ст. 47 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», до юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців застосовується штраф у розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 — 5100 гривень) за:

— допуск особи у громадські будинки, споруди, де здійснюється обслуговування населення, та громадський транспорт у період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 без попередження, донесеного в будь-якій формі та в будь-який спосіб, про необхідність одягнути засіб індивідуального захисту органів дихання, зокрема респіратор або захисну маску, що закриває ніс та рот, у тому числі виготовлений самостійно, та/або відсутність реагування на перебування в таких місцях осіб без вдягнутих засобів індивідуального захисту (усне зауваження про необхідність одягнути засіб індивідуального захисту, припинення обслуговування, виклик представника Національної поліції з повідомленням про адміністративне правопорушення);

Подробнее...

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності

 За інформацією листа Департаменту економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської обласної військово-цивільної адміністрації (далі – Департамент) про інвестиційний потенціал відділ економіки військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська Луганської області повідомляє, що з 2018 року працює база даних інвестиційних ресурсів Луганської області «Зручно.INVESTBASE», яка розміщена на головній сторінці офіційного веб-сайту Луганської облдержадміністрації. Розділи зазначеної бази містять актуальну та корисну інформацію наявного інвестиційного потенціалу області, який представляється на міжнародних заходах, зустрічах з потенційними інвесторами тощо.

Вложения:
Скачать этот файл (Komercijna_propozuciia.docx)Komercijna_propozuciia.docx[ ]

Подробнее...

Щодо розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв

26 січня набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 13 січня 2021 року № 17 «Про внесення змін до постанови КМУ від 30 жовтня 2008 р. № 957 «Про встановлення розміру мінімальних оптово—відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв».

Рішенням Уряду врегульовано питання мінімальних роздрібних цін на окремі види виноробної продукції і приведення їх опису у відповідність до Податкового кодексу.

В цілому зміни стосуються вин у скляній тарі місткістю 0,7 л та 0,75 л. У додатку до постанови Кабінету міністрів України від 30.10.2008 № 957:

Подробнее...