Лисичанин взяв участь у навчальному проєкті «Школа фермерства»

 Завершився навчальний проєкт «Школа фермерства», одним із партнерів якого виступив Луганський обласний центр зайнятості разом із ДНЗ «Луганський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості». Сьогодні, 28 липня керівництво ЛОЦЗ долучилося до фінального круглого столу щодо результатів ініціативи «Школи фермерства».

Модератор проєкту Галина Посвалюк розповіла, що усього на участь у «Школі фермерства» було подано 128 анкет, повністю пройшли двотижневе навчання 80 осіб.

 

 Курс був спеціально розроблений для невеликих сільгоспвиробників-початківців, які планують займатися птахівництвом, бджільництвом, овочівництвом та садівництвом. Один з чотирьох модулів був присвячений веденню фермерського бізнесу, також слухачі дізналися про інноваційні сільгосптехнології.

Через карантинні обмеження навчання проводилося онлайн: слухачі мали можливість дистанційно спілкуватися з експертами і тренерами, ставити питання і отримувати консультації.

 Під час Круглого столу учасники і тренери поділилися своїми враженнями від «Школи фермерства», а також розповіли про історії успіху. Так, лисичанин Артем Ткачук спочатку планував вирощувати томати в теплицях, але після консультації експертів обрав сферу птахівництва: почав розводити перепілок та бройлерів. Навчанням та своєю новою діяльністю чоловік дуже задоволений!

Нагадаємо, навчання жителів Луганщини у «Школі фермерства» відбулось за ініціативи Агенції регіонального розвитку області за підтримки Уряду Німеччини, в рамках проєкту GIZ «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб».

За інформацією Луганського обласного центру зайнятості