В Лисичанську відбулась звітно-виборча конференція міської організації ветеранів

Минулої п’ятниці в міському палаці культури відбулась 11-та звітно-виборча конференція Лисичанської міської організації ветеранів України.

У роботі конференції взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступники, секретар міської ради Едуард Щеглаков, депутати міської ради, голова Луганської обласної ради ветеранів України Микола Талдонов, голова міської організації ветеранів України Юрій Положенцев, голови первинних ветеранських організацій, представники ЗМІ.

Під час конференції Юрій Положенцев звітував перед присутніми про діяльність Лисичанської міської організації ветеранів України, розповів про напрямки роботи та досягнення, подякував всім за співпрацю та допомогу. Також він підкреслив, що всі первинні організації міста є надійною опорою та основою міської організації. Окрім того Юрій Павлович знову одноголосно був обраний очільником Лисичанської міської організації ветеранів України, яка на сьогодні нараховує понад 11 тисяч членів.

Сергій Шилін у своїй вітальній промові підкреслив: «Спасибі усім головам первинних ветеранських організацій, які ведуть кропітку роботу на території нашого міста. Ветеранів стає все менше і менше, і сьогодні спільно з міською радою проводяться зустрічі з дітьми та молоддю, щоб розповісти про ті історичні події нашого краю, та зберегти пам’ять про героїв навічно. Окремо дякую Юрію Павловичу Положенцеву, який згуртував ветеранів усіх куточків нашого регіону». Також Сергій Іванович побажав присутнім здоров’я, миру, добра і довголіття.

Міський голова вручив почесний знак і посвідчення почесного ветерана Лисичанська заслуженому журналісту України Тетяні Федорівні Луговій. Таким чином, міська влада та ветеранський актив міста відзначив 50-річчя її журналістської діяльності.

Едуард Щеглаков також привітав присутніх зі святом ветеранського руху в місті Лисичанську та підкреслив, що Лисичанська міська організація ветеранів є однією з найкращих ветеранських організацій в Україні. Також Едуард Іванович передав слова вдячності ветеранам від народного депутата України Сергія Дунаєва за активну життєву позицію, за збереження історичної пам’яті, за небайдужість та милосердя.

Під час заходу за активну громадянську позицію, плідну роботу з національно-патріотичного виховання молоді та розвитку ветеранського та волонтерського руху книгами «Квітневі зустрічі» нагороджено почесного громадянина Лисичанська, почесного ветерана Юрія Кострицю, голів первинних організацій Рафаеля Петросяна, Наталю Петрову, Надію Холодову, Валентину Дюкареву, Миколу Крупського, Валентину Семиряжко, Іну Кукленко. Також за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання підростаючого покоління на славних бойових і трудових традиціях старшого покоління і в зв’язку з 74-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пам’ятною медаллю «75 років звільнення Лисичанська від фашистських загарбників» нагороджено члена ради ветеранів Валентина Кустова та голову первинної організації Любов Лазарєву.

Зазначимо, що під час конференції Перехідний кубок кращої первинної організації вже втретє був вручений організації району содового заводу, яку очолює Михайло Цариннік. Окрім того учасники конференції розглянули низку питань, пов’язаних з подальшою плідною роботою організації.