Щодо зміни тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для бюджетних організацій, що обслуговуються ТОВ "ДЕМ І К"

Відповідно до постанови Національної комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг від 30.06.2015 р. № 1886, враховуючи положення Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 30.07.2012 №390 ТОВ «ДЕМ І К» доводить до відома споживачів (бюджетних організацій) інформацію про зміну розміру тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії в наступних розмірах:

В одноставкому виразі діючий тариф складає 1652,37 грн.

Зауваження та пропозиції направляти ТОВ «ДЕМ І К» на адресу: м. Старобільськ, вул. Леніна, 33, протягом 14 днів з моменту публікації на офіційному веб-сайті Лисичанської міської ради.

Телефон (06461) 2-23-99, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  

Директор  ТОВ «ДЕМ І К» К.О. Щепетильникова