Ведуться ремонтні роботи по відновленню водопостачання

Шановні мешканці громади! 30 листопада 2021 року о 21.30 сталося пошкодження ЛЕП 6 Кв Лисичанського РЕМ, у зв’язку з чим знеструмлена ВНС «Сумішена» та обмежено водопостачання південної частини м. Лисичанськ.

Наразі ведуться ремонтні роботи. Після усунення аварійної ситуації водопостачання буде відновлено.

ЛКСП «Лисичанськводоканал»

Оперативне усунення пориву водопровідної мережі

Аварійна бригада ЛКСП «Лисичанськводоканал», сьогодні, 24 листопада, оперативно усунула порив водопровідної мережі по вулиці ім. Д.І. Менделєєва.

ЛКСП «Лисичанськводоканал»

Подробнее...

Автопарки комунальних підприємств Лисичанська поповнились новим обладнанням

Управлінням житлово-комунального господарства Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі — ВЦА) придбано 2 тракторних причіпа 2ПТС-4 для забезпечення ефективного обслуговування прибудинкових територій багатоквартирного житлового фонду.

Окрім того, в місті з’явились 2 навісних розкидачі піску PS250M для організації безпечного пересування мешканців міста в зимовий період. Техніку планується передати на баланс житлово-експлуатаційних підприємств міста.

Подробнее...

Комунальники міста усунули наслідки негоди

Минулої суботи, 20 листопада, внаслідок негоди, на проїжджу частину по вулиці ім. В. Сосюри впало велике дерево, розірвавши контактну мережу електротранспорту, зруйнувавши опору та перегородивши рух для автотранспорту.

Співробітники ЛКАТП-032806 оперативно усунули затор руху, розпиливши повалене дерево та прибравши його з проїжджої частини. Знеструмлений тролейбус було відбуксовано в депо. Рух автотранспорту та електротранспорту було відновлено протягом двох годин того ж дня. Наразі вирішується питання ремонту опори контактної мережі.

Подробнее...

Проблему витоку води через пошкоджений пожежний гідрант ліквідовано

Сьогодні, 18 листопада, працівниками ЛКСП «Лисичанськводоканал» були виконані роботи з ліквідації наслідків аварії, спричинених несправністю пожежного гідранту за адресою кв. Центральний, б. 19.

Як зазначив головний інженер підприємства, ремонтні роботи були вимушено перенесені з жовтня поточного року у зв’язку з заповненням систем опалення теплоносієм.

Наразі проблему витоку води усунуто, встановлено новий пожежний гідрант.

Подробнее...

Щодо обрізки дерев

 На численні звернення мешканців міста Лисичанськ управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації повідомляє, що наразі Лисичанським РЕМ ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» проводиться обрізання гілок дерев в охоронній зоні повітряних ліній електропередач.

За інформацією Лисичанського РЕМ роботи з прибирання проводитимуться після 13 вересня 2021 року.

Управління ЖКГ Лисичанської міської ВЦА

Щодо тимчасового припинення руху тролейбусів

 Шановні мешканці територіальної громади!

Керівництво комунального підприємства «Електроавтотранс» повідомляє, що 28 жовтня з 12.00 до 13.00 будуть проводитися роботи по спилюванню дерев по вулиці Першотравневій, міста Лисичанськ, у зв’язку з чим буде знеструмлена контактна мережа та тимчасово припинено рух тролейбусів.

Після закінчення робіт рух тролейбусів буде відновлено.

УЖКГ Лисичанської міської ВЦА

У Лисичанську презентують Комунікаційну кампанію «Від ОСББ до креативного простору твого міста»

 19 серпня у Лисичанську відбудеться презентація Комунікаційної кампанії: «Від ОСББ до креативного простору твого міста» з перетворення громадського простору Лисичанська, як одного з цільових міст ініціативи «Добрі сусіди — одна країна», в унікальний урбаністичний артоб’єкт, з використанням об’єднувального потенціалу ОСББ.

Початок презентації о 13.00 за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М.Грушевського, 7, Лисичанська міська ВЦА, зала засідань, 1-й поверх.

Подробнее...