У Лисичанську відбулись заходи до 124-ї річниці з дня народження Володимира Сосюри

6 січня, до 124-ї річниці з дня народження видатного поета-лірика та нашого земляка Володимира Сосюри в закладах культури пройшли заходи.

Так, у міському краєзнавчому музеї відбулась історична година «Наш великий земляк — Володимир Сосюра». Під час заходу фахівці музею розповідали присутнім про дитячі та юнацькі роки Володимира Сосюри, які пройшли на лисичанській землі. Біографічний матеріал переплітався з віршованими рядками, спогадами сина та друзів. Все говорило про неймовірну любов поета до рідної землі, до своєї малої батьківщини.

Подробнее...

Вітаємо лауреатів Міжнародного конкурсу «Сузір’я Золотої осені — Таллінн 2021»

Минулого тижня, 22 грудня, учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 та Привільської дитячої школи мистецтв взяли дистанційну участь у Міжнародному багатожанровому конкурсі «Сузір’я Золотої осені — Таллінн 2021».

У номінації «фортепіано» лауреатами І ступеня стали: Анастасія Ільїнська (І вікова категорія); Артем Міщенко, Гліб Саріков та Олексій Джафаров (ІІ вікова категорія), Софія Ажипа (ІІІ вікова категорія).

Подробнее...

Вітаємо Олександру Шабрацьку з перемогою у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Різдвяне диво 2021»

 Минулого тижня, 25 грудня, учениця по класу скрипки Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Олександра Шабрацька дистанційно взяла участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Різдвяне диво 2021» (м. Париж, Франція).

Олександра змагалася у номінації «Інструментальний жанр» у І віковій категорії та посіла ІІ місце.

Подробнее...

Вітаємо переможців фестивалю-конкурсу мистецтв «Новорічні дива»

 Учні класу образотворчого мистецтва Новодружеської дитячої школи мистецтв взяли участь у дистанційному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Новорічні дива», який відбувся з 16 по 19 грудня у м. Київ.

За результатами конкурсу у різних вікових категоріях учні посіли наступні місця:

  • I місце — Кіра Клапіна;
  • II місце — Марія Махова та Михайло Востріков.
  • Подробнее...

Вітаємо переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу «Super star fest»

Минулої неділі, 26 грудня, учениці вокального класу Новодружеської дитячої школи мистецтв Катерина Малетич та Олександра Зубкова взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Super star fest» у місті Київ.

За підсумками конкурсу у II віковій категорії Катерина Малетич посіла I місце, Олександра Зубкова — ІІ місце.

Подробнее...

«Щаслива дитина — квітуча Україна»

 Під такою назвою пройшов Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка у м. Кропивницький, в якому взяли участь 11 учнів Новодружеської дитячої школи мистецтв.

За результатами конкурсу Вікторія Капінус з роботою «Новий друг» та Христина Шетілова з роботою «Ангел миру» стали переможцями.

Юні талановиті художники нагороджені дипломами та подарунками від організаторів, а викладачі Дар’я Карзіна та Олена Сєльчонок — подяками.

Подробнее...

Олександра Шабрацька лауреат Міжнародного фестивалю талановитої молоді «Миколайські зірки – 2021»

Учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Олександра Шабрацька отримала Диплом лауреата ІІІ ступеня Міжнародного фестивалю талановитої молоді «Миколайські зірки — 2021».

Захід відбувся дистанційно. Підготували учасницю викладач Олена Сергєєва та концертмейстер Ольга Демченко.

Вітаємо та бажаємо нових успіхів!

Відділ культури Лисичанської міської ВЦА

Хореографічний колектив «Задоринки» посів ІІ місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі

Хореографічний колектив «Задоринки» Лисичанського міського Палацу культури під керівництвом Лідії Науменко з композицією «Дівчина весна» посів ІІ місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного та вокального мистецтва «Новорічний зорепад».

Учасники нагороджені грамотами, медалями та сертифікатом на участь у літньому фестивалі, а керівник колективу Лідія Науменко — Диплом за професійну плідну працю та вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва.

Подробнее...

Відбувся ХІІ відкритий конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах ім. В.М. Панфіла

У неділю, 19 грудня, учні мистецьких шкіл м. Лисичанська дистанційно взяли участь у ХІІ відкритому конкурсі виконавців на струнно-смичкових інструментах серед учнів шкіл естетичного виховання ім. В.М. Панфіла, який проходив у м. Сєвєродонецьк.

За результатами конкурсу І місце посіли — Олександра Воєвудська (Лисичанська ДШМ №1, викладач Валентина Вяземська, концертмейстер Вікторія Матушкіна) та Злата Бабакіна (Лисичанська ДМШ №2, викладач Олена Шаригіна, концертмейстер Катерина Козлова).

Подробнее...

«Мої улюблені казки»

Під такою назвою 17 грудня в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки робіт учнів художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1. Увазі відвідувачів представлено близько 30 творчих робіт на теми відомих казок.

Подробнее...

Відбулося танцювальне шоу «Сяйво «Престижу»

 Учора, 16 грудня, в Лисичанському Палаці культури «Діамант» відбулося танцювальне шоу «Сяйво «Престижу» від хореографічного колективу «Престиж» під керівництвом Інни Узлякової.

Разом із своїми вихованцями пані Інна підготувала для глядачів справжнє свято, під час якого танцівники показали свої найкращі шоу-номери з акробатичного рок-н-ролу.

Подробнее...