Вітаємо лауреатів фестивалю дитячої та юнацької творчості «ТОРОНТО 2021»!

 У травні підведені підсумки канадсько-українського фестивалю дитячої та юнацької творчості «ТОРОНТО 2021», в якому у березні дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

За результатами конкурсу юні музиканти посіли наступні місця:

 Диплом лауреата І ступеня - Влада Гаркун (викладач Олена Шаригіна, концертмейстер Катерина Козлова);

Подробнее...

Вітаємо учасників фестивалю мистецтв «Хвиля талантів»!

 Наприкінці квітня хореографічні колективи  Новодружеської дитячої школи мистецтв «Восторг» та «Сюрприз» дистанційно взяли участь у ІІІ міжнародному багатожанровому фестивалі мистецтв «Хвиля талантів» (м. Дніпро).

За підсумками журі, колектив «Восторг» з хореографічною композицією «Танцювальний настрій» та колектив «Сюрприз» з хореографічною композицією «Потанцюй зі мною», у номінації «Сучасний танець» нагороджені Дипломами Гран-Прі.

Подробнее...

Вітаємо юних музикантів!

 22-23 квітня учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ та Новодружеськ взяли участь у відкритому конкурсі піаністів «Прокоф’євські ігри» (м. Сєвєродонецьк).

За результатами конкурсу IІІ місце посіли учні фортепіанного відділу Лисичанської ДШМ №1 Назар Баканов (І вікова категорія, викладач Любов Штро) та Давид Лебединський (ІІІ вікова категорія, викладач Маргарита Погрібна).

Подробнее...

Вітаємо Валерія Сидоренка з перемогою в міжнародному онлайн-конкурсі «Accordion International 2021»!

 З 16 по 25 квітня відбувся перший в США міжнародний онлайн-конкурс «Accordion International 2021», в якому взяв участь викладач музичного мистецтва Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Валерій Сидоренко.

У категорії «Акордеон зірка 37+ без обмеження віку» Валерій Сидоренко увійшов до групи призерів та посів почесне ІІІ місце.

Подробнее...

Відбувся всеукраїнський турнір з бальних танців «STARDANCE 2021»

 24 квітня відбувся всеукраїнський турнір з бальних танців «STARDANCE 2021», в якому взяв участь хореографічний гурток «Starway» (Лисичанський міський Палац культури, керівник Олександр Посошко). Захід відбувся у м. Миколаївка, куди з’їхалися учасники з різних міст України.

Юні танцівники гідно представили наше місто. За результатами конкурсу учасники посіли 17 призових місць, а саме: І місць – 3; ІІ місць – 8; ІІІ місць – 6.

Подробнее...

Вітаємо юного художника Романа Рибіна з досягненням!

 У квітні відбувся І відкритий інтернет-конкурс юних художників «Муза родом з дитинства» (м. Вінниця), в якому учень Новодружеської дитячої школи мистецтв Роман Рибін посів ІІІ місце. До конкурсу долучилися учні мистецьких шкіл з різних регіонів України.

Подробнее...

Вітаємо Владу Гаркун – призера конкурсу «KING OF CREATIVITY 2021»!

 У квітні відбувся міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «KING OF CREATIVITY 2021» (м. Київ), в якому Влада Гаркун, учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2, у номінації інструментальний жанр (скрипка, ІІІ вікова категорія) посіла ІІІ місце.

Підготували переможницю викладач Олена Шаригіна та концертмейстер Катерина Козлова, які від організаторів фестивалю отримали подяки за високі професійні досягнення у вихованні креативного потенціалу учасників та їх підготовки до фестивалю.

Подробнее...

Вітаємо Гордія Мінського з творчою перемогою!

 Учень театрального класу Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 Гордій МІНСЬКИЙ, посів І місце у І всеукраїнському конкурсі читців «Театральна стрілка» (м. Харків), серед 148 учасників з різних куточків України.

Конкурс пройшов у квітні дистанційно і був присвячений 150-й річниці від дня народження Лесі Українки.

За І місце Гордій нагороджений дипломом, кубком та медаллю.

Подробнее...

Вітаємо переможців обласного огляду-конкурсу з хореографічної майстерності!

Минулого тижня учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля дистанційно взяли участь в обласному огляді-конкурсі з хореографічної майстерності (м. Сєвєродонецьк).

Конкурс проводився з метою збереження і розвитку народних традицій хореографічного мистецтва, виявлення і підтримки молодих талантів та розкриття їх творчого потенціалу, підвищення художнього рівня хореографічних постановок, збереження скарбів танцювального мистецтва України.

За результатами конкурсу у різних вікових категоріях колективи посіли наступні місця:

І місце - хореографічний колектив «Імпульс» (керівник Ірина Мостицька);

Подробнее...

Вітаємо переможців всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Обдарована молодь»

 16 квітня учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ та Новодружеськ взяли участь у всеукраїнському фестиваль-конкурсі «Обдарована молодь» (м. Полтава).

Оцінювання учасників проводилось за напрямками: «Музичне мистецтво», «Хореографія», «Образотворче мистецтво».

За результатами конкурсу лисичани посіли наступні місця:

Номінація «Естрадний вокал»:

Диплом ІІ ступеня - Ярослава Дайнеко, Ілона Сердюк (викладач Любов Штро).

Подробнее...

Вітаємо Олександру Шабрацьку за зайняте ІІ місце у номінації «Інструментальний жанр»!

 У квітні підведені підсумки міжнародного фестивалю талантів «WORLD STARS USA 2021» (м. Лос-Анджелес, США), в якому  дистанційно взяла участь Олександра Шабрацька, учениця Лисичанської дитячої музичної школи №2 .

Олександра змагалась у молодшій дитячій віковій категорії «Початківець» та посіла ІІ місце у номінації «Інструментальний жанр».

Подробнее...