Вітаємо зразковий хореографічний колектив «Барвінок» з черговими перемогами!

 У жовтні зразковий хореографічний колектив «Барвінок» Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 під керівництвом викладача хореографічного мистецтва Катерини Бушуєвої дистанційно взяв участь у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі «Світ мистецтва!» та Міжнародному багатожанровому конкурсі мистецтва «Talants-2021».

За результатами конкурсів колектив з сучасною танцювальною композицією «Нова школа» виборов другі місця.

Подробнее...

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу мистецтв «В ритмі осені»

Минулої суботи, 16 жовтня, учениці класу естрадного співу Новодружеської дитячої школи мистецтв взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу мистецтв «В ритмі осені».

Марія Ярошева, Дар’я Федотова, Вікторія Шкабура зробили свої певні кроки на великій сцені Києва, показали свою майстерність, артистизм, яскраві та оригінальні сценічні образи.

За результатами конкурсу дівчата посіли наступні місця:

Лауреат І ступеня — Дар’я Федотова (ІІ вікова категорія);

Подробнее...

Хореографічний гурток «Starway» отримав на танцювальному турнірі 13 нагород

 17 жовтня танцівники хореографічного гуртка «Starway» (Лисичанський міський палац культури, керівник Олександр Посошко) взяли участь у Всеукраїнському турнірі зі спортивних бальних танців «Autumn Dance Party» у місті Харків.

В різних категоріях та програмах учасники показали високий результат та вибороли 13 призових місць, а саме: І місць два, ІІ місць шість, ІІІ місць п’ять.

Серед переможців Олександра Шабрацька, Марія Васильєва, Кіра Бойко, Марія Романенко, Аліса Діденко, Анастасія Макогон, Мирослава Кириченко, Ярослав Рясний, Іван Кур’янов та Даніїл Чуняк.

Подробнее...

У закладах культури Лисичанської міської територіальної громади святкували День захисників та захисниць України та День українського козацтва

 14 жовтня в закладах культури Лисичанської міської територіальної громади відбулася низка святкових заходів, присвячених вшануванню мужності та героїзму захисників і захисниць України.

Так у Лисичанському міському Палаці культури відбувся урочистий концерт, на якому керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка привітав присутніх зі святом. Очільник громади нагородив Почесними грамотами та висловив Подяку Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації найкращим військовослужбовцям та поліцейським.

Подробнее...

Вітаємо переможців Всеукраїнського чемпіонату танцю «Hard dance show»

 16 жовтня хореографічний колектив «Арт-Денс» та любительське об’єднання «Смішарики» комунального закладу Лисичанський міський Палац культури (керівник Дар’я Коваленко) взяли участь у Всеукраїнському чемпіонаті танцю «Hard dance show», який відбувся у м. Слов’янськ.

За результатами конкурсу колектив «Арт-Денс» посів два перших місця та одне друге. Також одне перше місце – у «Смішариків».

Подробнее...

«SOZVEZDIYЕ - EUROPE-ASIA 2021»

У жовтні дистанційно відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль «SOZVEZDIYЕ - EUROPE-ASIA 2021», в якому взяли участь учні з фортепіанного, оркестрового відділів та відділу мистецтв Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1.

Щорічний багатожанровий конкурс-фестиваль охоплює різні країни світу. Конкурс проводиться з метою визначення і підтримки нових молодих талантів.

За результатами конкурсу учні посіли наступні місця:

Подробнее...

«Мальовнича Луганщина»

 Під такою назвою на початку жовтня проходив обласний пленер молодих художників, в якому взяли участь учні Лисичанської та Новодружеської дитячих шкіл мистецтв.

Попри те, що пленер відбувся дистанційно за умов карантину, це не стало перешкодою для участі та перемог. Цього року у пленері взяли участь 50 учасників з 10 мистецьких шкіл Луганської області, а також студенти коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв.

Подробнее...

Вітаємо студію бального танцю «Ever dance» із перемогою у Всеукраїнських змаганнях зі спортивних танців «Star dance»

 10 жовтня вихованці студії бального танцю «Ever dance» Лисичанського Палацу культури «Діамант» під керівництвом Влада Лисківа взяли участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивних танців «Star dance» (м. Миколаївка).

За результатами конкурсу юні танцюристи посіли 7 призових місць, а саме: І місце – 5; ІІ місце – 1; ІІІ місце – 1.

Серед переможців – Каміла Спиця, Софія Ковальова, Тетяна Кулагіна, Вероніка Роскошна, Георгій Кулагін.

Подробнее...

Луганщина - світанок України

9 жовтня Лисичанський міський краєзнавчий музей яскравою феєрією талантів гостинно зустрів обласну комісію в рамках огляду-конкурсу «Луганщина — світанок України».

Оцінити майстерність митців Лисичанської територіальної громади завітали представники Луганського обласного центру народної творчості: директор Луганського обласного центру народної творчості Ірина Дячук, провідний методист з декоративно-ужиткового мистецтва та традиційних видів ремесел Наталія Стрєльцова, провідний методист з розвитку фольклорного мистецтва та нематеріальної культурної спадщини Надія Лебедєва.

Також на заході були присутні начальник відділу культури Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Людмила Ткаченко, керівники комунальних закладів культури та творча інтелігенція громади.

Подробнее...

Вітаємо Дар’ю Персій з перемогою у конкурсі «Талановиті діти України»

 10 жовтня, на Міжнародному фестивалі — конкурсі «Талановиті діти України», учениця фортепіанного відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 — Дар’я Персій (викладач Людмила Василенко) у номінації «Фортепіано» в середній віковій категорії посіла І місце.

За особистий внесок у розвиток талановитих дітей та молоді, надання їм можливості проявити свою індивідуальність, за високий професіоналізм у роботі та вагомий внесок у розвиток і збереження національного мистецтва нагороджено дипломом викладача Людмилу Василенко.

Подробнее...

Команда BIBLIO HUB з Лисичанська взяла участь у тренінгу

 Минулими вихідними команда BIBLIO HUB центральної бібліотеки м. Лисичанська взяла участь у тренінгу «Idea.Action.Innovation – Ідея.Дія.Інновація», який проходив у Святогірську. Лисичани увійшли до 10-и команд із Луганської та Донецької областей, які пройшли конкурсний відбір на навчання.

BIBLIO HUB-івці, як і інші учасники тренінгу, пропонували свої інноваційні рішення для різних сфер життя громади. Під час тренінгу команди навчалися під керівництвом досвідчених менторок та тренерок з різних організацій. Учасники отримали абсолютно новий досвід взаємодії, а головне – дізналися, як зробити свої проєкти дійсно інноваційними та унікальними.

Подробнее...