Дружба та братство - найбільше багатство

У 2011 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про заснування нової пам’ятної дати — Міжнародного дня дружби. 30 липня цього року свято відзначить свій десятирічний ювілей.

Великі мислителі минулого стверджували, що життя без дружби — ніщо, а виключити її з життя — все одно, що позбавити світ сонячного світла. Кожен із нас шанує та цінує дружні стосунки, бо відшукати людину, з якою можна розділити всі печалі і радості — справжня удача.

У Лисичанському терцентрі склалась багаторічна дружба між підопічними установи та фахівцями відділення денного перебування. Саме вона допомагає людям похилого віку та особам з інвалідністю долати труднощі, отримувати заряд позитивної енергії. Завдяки організації дозвілля та спільним інтересам ветерани знайшли нових друзів в терцентрі і тепер мають змогу спілкуватися й поза його межами.

Незважаючи на карантинні обмеження, співробітники установи продовжують підтримувати дружні стосунки з підопічними у телефонному режимі. Вітають зі святами та іменинами, надають роз’яснення щодо змін у законодавстві, у разі потреби, відвідують на дому.

Напередодні Міжнародного дня дружби маємо змогу привітати усіх зі святом. Бажаємо, щоб у вашому житті завжди поруч були друзі, які разом розділять радість і перемогу, які підбадьорять та додадуть впевненості в собі. Бажаємо міцної дружби і взаєморозуміння з людьми.

Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)