Лисичанські спортсменки — призери Всеукраїнських зональних змагань «Стрімкі човни»

02-04.07.2021 в місті Запоріжжя пройшли Всеукраїнські зональні змагання «Стрімкі човни» з веслування на байдарках і каное (східна зона), в яких взяли участь 255 спортсменів.

Лисичанські спортсменки Анастасія Пастухова та Марія Костіна вибороли ІІІ місце в категорії К2 на дистанціях 200м та 500м.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями. Підготував спортсменок Дмитро Федорчук.

Подробнее...

Вітаємо легкоатлетку Дарину Степаненко з перемогою!

У Львові з 03 по 05 липня пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з усіх регіонів країни. Вихованка міської ДЮСШ Дарина Степаненко виборола І місце (біг 100м) та нагороджена медаллю, грамотою та пам’ятним сувеніром.

Переможцями футбольного турніру стала команда з Новодружеська

27 червня у селищі Шипилівка пройшов футбольний турнір присвячений 25-й річниці Конституції України та Дню молоді.

У змаганнях взяли участь команди: ЗСУ «Гвоздика», м.м. Привілля, Новодружеська та селищна команда.

Переможцем турніру стала футболісти м. Новодружеська, ІІ місце у команди міста Привілля, на ІІІ місці — ЗСУ «Гвоздика», у господарів змагань, команди селища Шипилівка — ІV місце.

Вітаємо Сергія Кошарного з зайнятим І місцем за програмою КМС

16-20 червня в місті Генічеськ пройшли відкриті Всеукраїнські змагання серед вікових груп зі стрибків на акробатичній доріжці.

Вихованець міської ДЮСШ Сергій Кошарний виборов І місце за програмою КМС та нагороджений грамотою та медаллю.

Підготував спортсмена Андрій Лифар.

Відділ молоді та спорту Лисичанської міської ВЦА

У Лисичанську пройшов чемпіонат міста з Айкідо, присвячений Дню Конституції України

25 червня в змаганнях взяли участь 62 спортсмена — вихованця КЗ «ЛМДЮСШ» та айкідоки клубу «Марубасі», які провели понад 90 поєдинків.

Айкідоки змагалися за номінаціями: «Сінай» -меч, «Сінай нітто рю» — 2 меча, «Ярі »- спис, «Танто Тай сабакі» , «Кокарі гейку» — робота проти озброєної танто — ножем людини, «Хайшитцу» і «Понітеру» — змагання в спритності та робота вільної техніки в номінаціях «Тосю рандорі», «Опен ката».

У Лисичанській ДЮСШ відбулося спортивне свято «Тато, мама і я — спортивна сім’я»

19 червня в дитячому оздоровчому таборі з денним перебуванням зі спортивним ухилом «Рекорд» при КЗ «ЛМДЮСШ» відбулося спортивне свято «Тато, мама і я — спортивна сім’я», присвячене Дню батька.

Для батьків та дітей проведені спортивні змагання, спортивно-розважальні естафети, розваги та конкурси. Діти переглянули фільми та мультики про важливість ролі батька та чоловіка у сім’ї, відповідальність за себе та своїх близьких та формування розуміння родинних цінностей.

Відбулися відкриті чемпіонати Луганської області

11-12.06.2021 в місті Кремінна відбулася низка змагань, в яких взяли участь 90 спортсменів Луганської області, у тому числі і лисичани.

У відкритому чемпіонаті Луганської області серед юніорів, молоді та дорослих посіли І місце:

• — Михайло Касьянов (біг 1500м, 3000м),
  • — Христина Забоєва (біг 100м, стрибки у довжину, потрійний стрибок).

Вихованки міської ДЮСШ у змаганнях з веслування на байдарках і каное посіли ІІІ місце

09-13.06.2021 в місті Ковель пройшов відкритий чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2005-2006 рр.н. та 2007-2008 рр.н. з веслування на байдарках і каное. В змаганнях взяли участь 640 спортсменів з усіх регіонів країни.

Вихованки міської ДЮСШ — Марія Костіна, Анастасія Пастухова, Яна Піменова та Софія Даниленко вибороли ІІІ місце в категорії К4 на дистанції 200м.

Лисичанські спортсмени змагалися з акробатичного рок-н-ролу

В місті Запоріжжя 12 червня пройшов Кубок України та Всеукраїнські змагання з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 350 спортсменів з Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської та Київської областей.

Володарями Кубка України в категорії Юніори-Акробатика стала пара — Олександр Косолапов-Софія Бондаренко

ІІ місце — Олександр Красніков-Ірина Ткаченко

Категорія Юнаки Дует

І місце — Марта Уразовська-Вероніка Артюшенко

Пройшов відкритий чемпіонат міста «Лисичанська весна» пам’яті Володимира Матліна

3-5 червня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста «Лисичанська весна» пам’яті Володимира Матліна з гімнастики спортивної. В змаганнях взяли участь 62 спортсмени з Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Бахмута та Слов’янська. Лисичанські гімнастки показали наступні результати: