Вітаємо призерів чемпіонату України з кікбоксингу Wako!

 22-25 квітня в місті Бровари пройшов чемпіонат України з кікбоксингу Wako. В змаганнях взяли участь понад 1100 спортсменів з 23 областей України. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

ІІ місце – Данило Скріпник (80кг), Назар Козинський (95кг+);

Подробнее...

Вітаємо переможців з кікбоксингу WPKA!

 22-25 квітня в місті Харків пройшов Чемпіонат України з кікбоксингу WPKA серед дорослих, юніорів, старших юнаків та юнаків, а також Чемпіонат України WPKA серед студентів. Лисичанські спортсмени, учні Школи гун-фу «Дракон і Тигр» міського клубу східних бойових та оздоровчих систем, показали наступні результати: золота нагорода у Владислави Зенькової, а дві срібні нагороди виборов Олег Бурачок.

Подробнее...

Вітаємо трійку переможців Лисичанської міської ДЮСШ з легкоатлетичного чотириборства!

 24-25 квітня в місті Кремінна пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків та дівчат 2008р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 35 дівчат та 20 юнаків з 6 міст та районів області.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

І місце – Марія Носаль;

Подробнее...

Вітаємо юних легкоатлетів!

24-25 квітня в місті Кремінна пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006-2007р.н. В змаганнях взяли участь 110 спортсменів з 6 міст та районів області. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

І місце – Дарина Степаненко (біг 100м, стрибки у довжину, біг 200м), Каміла Габєєва, Марія Носаль, Аліна Божко, Дарина Степаненко (естафета 100м+200м+300м+400м), Демид Соснін (потрійний стрибок);

Подробнее...

Вітаємо призерів чемпіонату області з акробатичного рок-н-ролу!

 24 квітня в місті Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат області з акробатичного рок-н-ролу. У змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

Категорія «Діти»:

І місце – Денис Марченко - Аліса Шарай.

Категорія «Юнаки»:

І місце – Матвій Медик - Єлизавета Курбатова;

Подробнее...

Юні переможці чемпіонату Луганської області зі стрибків на батуті

 18 квітня в спортивній залі КЗ «ЛМДЮСШ» пройшов чемпіонат Луганської області зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці) серед юнаків та дівчат. В змаганнях взяли участь 30 спортсменів. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

І місце – Владислав Маслов, Іван Шатрук, Андрій Савков, Дар’я Белянська, Кирило Нікіфоров;

Подробнее...

Вітаємо переможців та призерів чемпіонату Луганської області з боротьби греко-римської

 17 квітня в спортивній залі КЗ «ЛМДЮСШ» пройшов чемпіонат Луганської області серед дітей (2008-2009р.н.) з боротьби греко-римської. В змаганнях взяли участь 70 спортсменів з Білолуцька, Старобільська, Кремінної та Лисичанська. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

І місце – Антон Антонов (66кг);

ІІ місце – Кирило Архіпов (38кг), Юрій Рощин (42кг), Арсеній Захаренко (47кг), Владислав Вдовиченко (53кг), Микита Бутов (73кг), Михайло Лактіонов (85кг);

Подробнее...

Вітаємо Івана Богданова – призера зонального чемпіонату України з боксу серед юнаків

 13-17 квітня в місті Селідове пройшов зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків 2007-2008р.н. Запорізької, Донецької та Луганської областей. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів. Вихованець міської ДЮСШ Іван Богданов посів ІІ місце (80кг).

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями.

Підготував спортсмена тренер Андрій Чернишов.

Відділ молоді та спорту Лисичанської міської ВЦА

Юні спортсмени з Лисичанська вибороли ІІ загальнокомандне місце

17-18 квітня 2021 року в місті Кремінна пройшов чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з міст та районів Луганської області. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

І місце – Віктор Титарев (біг 400м, метання списа, біг 200м), Дарина Степаненко (біг 200м, 400 м), Демид Соснін (потрійний стрибок), Марія Носаль (потрійний стрибок), Микита Литвинов (стрибки у довжину), Марія Носаль, Дарина Степаненко, Олександра Шеховцова (естафета 100м+200м+300м+400м);

Подробнее...

Лисичанські спортсмени – учасники чемпіонату Луганської області з боротьби вільної

 10 квітня в місті Кремінна пройшов чемпіонат Луганської області з боротьби вільної серед кадетів та кадеток (2004-2005р.н.). В змаганнях взяли участь близько 50 спортсменів з Лисичанська, Старобільська, Кремінної.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

ІІ місце – Іван Михайлов (71кг), Микита Пащенко (80кг);

Подробнее...

Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Луганської області з легкоатлетичного кросу

 10 квітня в місті Кремінна пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного кросу. В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів Луганської та Донецької областей. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

І місце – Микола Ляшенко (біг 500м), Ігор Корінний (біг 500м), Лілія Богова (біг 500м), Олеся Сидоренко (біг 3000м)), Данііл Федоренко, Марія Носаль, Микита Литвинов, Дарина Степаненко (естафета 4х500м);

Подробнее...