У Лисичанській ЗОШ № 13 відбувся чемпіонат міста з бадмінтону

15 жовтня у Лисичанській загальноосвітній школі № 13 пройшов чемпіонат міста з бадмінтону присвячений Дню захисників та захисниць України. У змаганнях взяли участь 18 спортсменів.

Серед вихованців міської ДЮСШ в одиночній категорії серед дівчат І місце виборола Валерія Яснюк, ІІ місце у Анастасії Ташиєвої, на ІІІ місці – Поліна Панченко.

В одиночній категорії серед юнаків І місце посів Максим Зарайський, ІІ місце – Артур Сергієнко, ІІІ місце здобув Дмитро Пудов.

Подробнее...

Вітаємо переможців Відкритого чемпіонату Луганської області з легкоатлетичного кросу

15 та 16 жовтня у місті Старобільськ пройшов Відкритий чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат 2002-2012 р.н. та молодше, в якому взяли участь 110 спортсменів з міст Лисичанськ, Кремінна, Сєвєродонецьк, Старобільськ, Станиця Луганська.

Лисичанські спортсмени у своїх вікових категоріях показали наступні результати:

І місце — Микола Ляшенко (500 м), Заріна Лавринович (500 м), Ігор Корінний (500 м), Микита Литвінов (3000 м), Олеся Сидоренко (3000 м);

У Лисичанську відбувся Відкритий чемпіонат міста з боротьби греко-римської

16 жовтня в Лисичанській міській ДЮСШ пройшов Відкритий чемпіонат міста з боротьби греко-римської, в якому взяли участь 78 спортсменів.

В своїх вагових категоріях І місце вибороли: Андрій Рохман, Гліб Гончаров, Микита Гончаров, Іван Дудар, Артем Білянський, Максим Лисий, Олександр Зябля, Олександр Вісягін, Андрій Дехтярьов, Андрій Скрипниченко, Даніїл Власенко та Микита Бутов.

«Суперкозак-2021»

Під такою назвою сьогодні, 12 жовтня, напередодні Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва, у Лисичанській спеціалізованій школі №8 відбулось міське спортивне свято.

У змаганнях взяли участь учні 10-11 класів школи та студенти ВСП «Лисичанський педагогічний коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Вітаємо переможців Відкритого чемпіонату Луганської області з легкої атлетики у чотириборстві

9 жовтня у м. Кремінна пройшов Відкритий чемпіонат Луганської області з легкої атлетики у чотириборстві серед юнаків та дівчат 2008-2009 р.р.н. + 2010 р.н. і молодше. У змаганнях взяли участь 90 спортсменів з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної, Старобільська, Щастя та Станиці Луганської.

Спортсменка з лисичанська Марія Носаль, у категорії  дівчата 2008-2009 р.н., відзначилася і здобула І місце у стрибках у довжину та ІІ місце – у чотириборстві, бігу на 60 м, метанні м’яча та бігу на 500 м.

Лисичанські боксери посіли І загальнокомандне місце

З 8 по 10 жовтня у місті Сєвєродонецьк пройшов Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів - «Спортивна надія Україна». У змаганнях взяли участь 82 спортсмени з Харківської, Донецької та Луганської областей.

За результатами змагань призові місця серед лисичанських спортсменів розподілилися наступним чином:

І місце вибороли: Дмитро Суходулов, Іван Богданов, Владислав Гранковській та Максим Веретенніков. ІІ місце посіли Борис Плигач, Богдан Лазарєв та Владислав Авілов. ІІІ місце - у Михайла Сергєєва, Ярослава Мєльнікова, Володимира Кравченка, Юрія Маргієва, Сергія Коцаря та Назара Грєчаного.

«Спортивна надія України»

Під такою назвою 8 жовтня у м. Кремінна пройшов Відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби греко-римської, в якому взяли участь 165 спортсменів з Луганської, Донецької, Київської, Харківської, Миколаївської та Запорізької областей.

Серед лисичанських спортсменів І місце вибороли Олександр Вісягін (51кг) та Дмитро Колганов (71кг). На II місці опинилися Ілля Проскурін (41кг) та Олександр Зябля (75кг). За результатами змагань ІІІ місце посів Ярослав Ярко (44кг).

Лисичанські кікбоксери змагалися у Харкові

З 30 вересня по 3 жовтня у м. Харків пройшли Кубок України з кікбоксингу «ІСКА» серед дорослих та Всеукраїнські змагання з кікбоксингу «ІСКА» серед юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, дітей старшого віку.

У змаганнях взяли участь 517 кікбоксерів з 17 регіонів України.

Переможцем Кубка України став 21-річний Артур Чернов, тренер Школи гун-фу «Дракон і Тигр» Міського клубу східних бойових та оздоровчих систем, з двома золотими нагородами (семі-контакт та фул-контакт), однією срібною (лоу-кік) та бронзовою медаллю (К-1-лайт).

У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо

У суботу, 2 жовтня, у місті Лисичанськ пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед кадетів та підлітків, в якому прийняли участь 132 учасника з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Сватове, Троїцьке, Бахмут, Добропольє, Слов’янськ та Рубіжне.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

• І місце – Євгенія Гармаш, Зоріна Гусакова, Едем Мєльсанов, Данило Ткач, Єгор Нікітенко;
  • ІІ місце – Ганна Зубкова, Тимур Давидов;
  • ІІS місце – Ангеліна Орищук, Катерина Труш, Даниїл Столбовий, Ярослав Кальськов, Назар Ігнатович.

Лисичанські спортсмени – золоті призери Відкритого чемпіонату Луганської області з Айкідо

З 2 по 3 жовтня у м. Рубіжне проходив Відкритий чемпіонат Луганської області з Айкідо серед різних вікових груп. Айкідоки змагалися за номінаціями: «Сінай»-меч, «Сінай нітто рю»-2 меча, «Ярі», «Танто Тай сабакі», «Тосю рандорі», «Опен ката», «Ніні дорі», «Кокарі гейку», «Хайшитцу» і «Понітеру».

Найбільш результативними серед лисичанських спортсменів, виборовши  по три золоті нагороди, стали Михайло Мєсьянінов, Катерина Горела та Савелій Біловольченко.

Вітаємо переможців Всеукраїнських змагань з акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі

Минулої суботи, 2 жовтня, у м. Запоріжжя пройшли Всеукраїнські змагання з акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі серед пар та команд «Формейшн». У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з Харківської, Дніпропетровської, Київської, Запорізької та Луганської областей.

Лисичанські спортсмени посіли призові місця в декількох категоріях. Так, в категорії «Формейшн міні Юнаки» І місце виборола команда «Rock Girls» у складі: Альбіни Буйновської, Ірини Тюкало, Марії Михайленко, Валеріяї Литвинової, Єлизавети Верминічевої та Анастасії Бешенко.