У Лисичанську привітали співробітників Національної поліції з професійним святом

Сьогодні, 4 липня, у Лисичанському відділі поліції відбувся урочистий захід з нагоди Дня Національної поліції України.

Привітати правоохоронців з професійним святом від імені Лисичанської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто завітали міський голова Сергій Шилін та керуючий справами Олександр Савченко.

Звертаючись до присутніх Сергій Іванович подякував за високий професіоналізм, за честь та мужність в боротьбі зі злочинністю та в забезпеченні громадського порядку, а також підкреслив, що міська влада і надалі буде сприяти, допомагати і підтримувати діяльність правоохоронних органів міста Лисичанська.

«Наше місто повинне буди комфортним та безпечним для громадян, а права та свободи лисичан надійно захищеними», — зазначив міський голова.

За сумлінне виконання службових обов’язків щодо охорони публічної безпеки, забезпечення реалізації прав і свобод мешканців м. Лисичанська очільник міста вручив Подяки виконавчого комітету Лисичанської міської ради 50-ти співробітникам поліції. Розпорядження міського голови від 03.07.2019 № 331

DSC07595Окрім того, міський голова Сергій Шилін, керуючий справами Олександр Савченко та начальник відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради Володимир Агафонов були відзначені Подяками Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області за відданість справі та активну громадську позицію, допомогу та підтримку працівників поліції, що захищають Україну.

Вітаємо з професійним святом! Бажаємо професійних звершень та визнання, невичерпної енергії, мирного неба та злагоди. Хай у ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок.