Українсько-Польський обмін молоддю у 2022 році

Міністерство молоді та спорту оголосило прийом заявок на участь у конкурсі проєктів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2022 році.

На проведення конкурсу проєктів цього року у Державному бюджеті України передбачено 7 млн грн.

Хто може подавати заявку на участь у конкурсі?

Подробнее...

Увага! XIV обласний конкурс «Молода людина Луганщини»

З метою підтримки та визнання найбільш соціально вагомих та суспільно-корисних досягнень молоді у різних сферах життєдіяльності Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації та Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень проводять XIV обласний конкурс «Молода людина Луганщини».

До участі в конкурсі запрошуються громадяни України віком від 14 до 35 років, що проживають в Луганській області.

Подробнее...

Щодо можливості ініціювання приватизації державного майна

Приватизація – платне відчуження майна, що перебуває у державній власності, на користь фізичних або юридичних осіб.

Головні нормативні акти, що регулюють приватизацію в Україні:

- Закон України «Про приватизацію державного і комунального майна»;

- Постанова Кабінету міністрів України від 10.05.2018 №432 «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації».

Інформація про об’єкти приватизації розміщується на сайті https://privatization.gov.ua/, на сайті https://prozorro.sale/, на сайтах авторизованих майданчиків.

Подробнее...

Сергій Гайдай передав подарунки від Святого Миколая вихованцям прийомних родин

 Вчора, 20 грудня, голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай відвідав з привітаннями та подарунками центр соціально-психологічної реабілітації дітей та дитячі будинки сімейного типу у Лисичанську.

У Центрі очільник області переглянув виступи малечі та у вдячність за позитивні емоції подарував їм смаколики. Він оцінив умови проживання дітлахів у прийомних родинах, а також обговорив з очільником Лисичанської ВЦА Олександром Заїкою створення сучасного харчоблоку за стандартами HACCP.

Подробнее...

Мінмолодьспорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви

Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литви, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2015 року № 1016, та Порядку здійснення обмінів молоддю України та Литви та проведення заходів відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литви, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту від 16 листопада 2016 року № 4297, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 18 листопада 2016 року за № 1498/29628 (із змінами), Міністерство молоді та спорту України оголошує прийом заявок на участь у конкурсі проєктів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви.

На проведення конкурсу проєктів цього року у Державному бюджеті України передбачено 3 млн 700 тис. грн.

Подробнее...

Про Програму Президента України — надання допомоги «єПідтримка»

 Президентом України оголошено Програму підтримки легального бізнесу, який постраждав від запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19, шляхом стимулювання попиту серед громадян (далі — Програма).

Попередньо Програмою передбачатиметься надання державою підтримки в розмірі 1000 гривень повнолітнім громадянам, що щеплені двома дозами вакцини проти COVID-19. За ці кошти громадяни зможуть придбати абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал або купити квитки для мандрівок усередині країни — на внутрішні авіа- та залізничні рейси.

Подробнее...

Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю

Відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2015 року №1017, та Порядку здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 04 липня 2016 року №2643, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 11 липня 2016 року за № 937/29067 (із змінами), Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі проєктів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю.

На проведення конкурсу проєктів цього року у Державному бюджеті України передбачено 6 млн. 800 тис. грн.

Подробнее...

Вакциновані й відкриті. В Україні стартував національний конкурс для шкіл, колективи яких вакцинуються від COVID-19

 Міністерство охорони здоров’я спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та магазином гаджетів та аксесуарів «Цитрус» оголошують національний конкурс «Вакциновані й відкриті».

Школи можуть виграти цінні подарунки, якщо принаймні 80% їхнього колективу повністю вакциновані від COVID-19:

 • 3 суперпризи: набори з 10 комп’ютерів, 10 гарнітур та 10 роутерів для кожної школи-переможниці.
 • 15 мініпризів: набори з 10 гарнітур і роутера для кожної школи-переможниці.
 • Подробнее...

Запрошуємо до участі у конкурсі народної творчості «Слобожанський спас»

Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості аматорських колективів та виконавців «Слобожанський спас» відбудеться 28 серпня в онлайн-режимі.

Запрошуємо до участі у цьому масштабному заході аматорські колективи, окремих виконавців, майстрів самодіяльного мистецтва та художників України, які вже досягли 18 років.

Подробнее...

Оголошено конкурс відеоробіт «Луганщина очима молоді»

 З нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України оголошено конкурс відеоробіт патріотичного спрямування «Луганщина очима молоді».

До участі в конкурсі запрошуються активні школярі, лідери студентської спільноти, молоді вчені та інноватори, блогери та інші зацікавлені представники територіальних громад Луганської області, що знаходяться на підконтрольних уряду України територіях. Вік учасників – від 7 до 35 років.

Подробнее...

«Схід і Захід разом»

 До 30-ї річниці незалежності України відбудеться надмарафонський пробіг Львів - Сєвєродонецьк, який пройде дорогами 9 областей: Львівської, Тернопільської, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Донецької та Луганської.

Учасниками акції будуть 2-3 бігуни (один з яких буде з Луганської області), вони будуть по черзі змінювати один одного на дистанції, передаючи Державний Прапор України.

В містах і містечках можлива участь місцевих любителів бігу.

Дата проведення: 30 липня - 24 серпня 2021 року (26 днів).

Подробнее...

Еще статьи...

 1. Три громади Луганщини отримали субвенцію з державного бюджету на створення спеціалізованих служб підтримки постраждалим від насильства
 2. Створюй майбутнє вже сьогодні, а ми допоможемо! Шукаємо креативні ідеї від молоді Донецької та Луганської областей!
 3. Запрошуємо до участі у фандрейзинг-челенджі
 4. Створено інноваційний вебпортал Луганщини https://i-lug.gov.ua/
 5. Луганщина увійшла до пілотного проєкту за програмою Президента — в області встановлять 215 спортивних майданчиків
 6. Конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства
 7. В облдержадміністрації презентували додаток «Увага Луганщина»
 8. Продовжено попередній конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку
 9. Щодо програми «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників»
 10. Щодо недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах