Шановні працівники харчової промисловості!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом!

Завдяки вашій невтомній праці харчова галузь постійно розвивається і удосконалюється, займає домінуючу роль в економічному житті нашої територіальної громади. Від ваших дбайливих рук залежить розмаїття та якість продуктів, які щодня вживають споживачі. Від вашої щоденної наполегливої праці та професіоналізму безпосередньо залежить добробут і якість життя громадян.

Пишаюся тим, що у харчовій галузі нашої громади плідно працюють справжні майстри своєї справи, забезпечуючи продовольчу стабільність та відсутність дефіциту харчової продукції.

Сподіваюся, що ви і надалі будете спрямовувати свої зусилля і вміння для покращення роботи та повноцінного задоволення потреб жителів нашої громади.

Бажаю вам, працівники харчової промисловості, міцного здоров’я та родинного благополуччя, задоволення від роботи та нових трудових звершень, надійних партнерів та виробничих успіхів на благо рідної громади та розквіту нашої України!

Зі святом вас, шановні харчовики!

Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр ЗАЇКА

У Лисичанську відбувся святковий концерт до Дня захисників і захисниць України

 Низка святкових урочистостей у Лисичанську продовжилася біля пам’ятника добровольцям АТО, де очільник громади Олександр Заїка разом з військовим комісаром Лисичанського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майором Віталієм Косманом поклали корзину з квітами до підніжжя пам’ятника. Присутні вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

Після чого у глядацькій залі Лисичанського міського Палацу культури відбувся святковий концерт. Зі сцени керівник Лисичанської міської ВЦА привітав захисників і захисниць зі святом, подякував за мужність, стійкість та захист нашої держави.

Подробнее...

Олександр Заїка взяв участь в обласних урочистих заходах з нагоди Дня захисників і захисниць України (фоторепортаж)

Ранкові урочистості продовжились участю делегації Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації на чолі з керівником Олександром Заїкою в обласних заходах з нагоди Дня захисників і захисниць України та Дня Українського козацтва.

Лисичани взяли участь у першому в нашій області військовому параді. Урочистою ходою у супроводі воєнної техніки по головній площі Сєвєродонецька пройшли бійці усіх військових частин, що боронять Луганщину.

Подробнее...

Лисичанська територіальна громада відзначає День захисників і захисниць України

Сьогодні, 14 жовтня, Лисичанська територіальна громада разом з усією Україною відзначає День захисників і захисниць. Зранку керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка разом із співробітниками ВЦА поклали квіти до підніжжя меморіальної дошки воїнам, загиблим при звільненні міста Лисичанська.

Подробнее...

Шановні захисники та захисниці незалежної України!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди потрійного свята: Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Споконвіку українці зверталися до Пресвятої Богородиці за заступництвом і вважали її своєю небесною покровителькою, а козацька слава, що є нашою національною гордістю й історичним спадком, завжди надихає нас рухатися лише вперед до перемоги. Тому вочевидь, що цей день для вшанування захисників України обраний не випадково.

Це свято уособлює дух боротьби за Українську державу в різні періоди історії та сьогодення. Свято захисників і захисниць - це данина пам’яті нашим предкам, які боролися за сильну та незалежну Україну. І, на превеликий жаль, сьогодні, у ХХІ столітті, вже сьомий рік поспіль наші воїни змушені відстоювати суверенітет та територіальну цілісність Батьківщини.

Дуже гордий тим, що ми, звичайні українці, здивували і вразили весь світ готовністю стати на захист своєї країни, власною відвагою та внутрішньою силою.

Військовослужбовці, добровольці, волонтери, медики, ви всі - герої сьогодення! Незважаючи на будь-які труднощі, ви продовжуєте стояти на захисті нашої держави. Завдяки вам ми можемо творити завтра та розвивати країну для наших дітей, їх щасливого та головне - мирного майбутнього.

Дякую всім, хто своєю роботою, професіоналізмом, волонтерською діяльністю сприяє обороні нашої держави та робить її успішною та сильною. Низько схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав за Україну найдорожче - своє життя. Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про цих героїв.

Дорогі захисники і захисниці, бажаю вам сили і твердості духу, енергії, оптимізму та благополуччя, міцного здоров’я та надійного тилу!

А нашій Батьківщині – перемоги та мирного неба. Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій державі.

Слава Україні! Героям слава!

Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка

Олександр Заїка привітав працівників харчової промисловості

 Сьогодні, 13 жовтня, напередодні професійного свята, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка привітав працівників харчової промисловості та побажав гарного настрою та сімейного добробуту, успіхів та нових виробничих здобутків!

«Ваше уміле поєднання найновіших технологій і передового досвіду розширює асортимент, забезпечує високу конкурентоспроможність та сприяє визнанню вашої продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках», - зазначив очільник громади.

Подробнее...

У Лисичанську відбулося засідання громадської комісії з житлових питань

 Вчора, 12 жовтня, відбулося засідання громадської комісії з житлових питань при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації.

Під час засідання комісія ухвалила рішення про зарахування на квартирний облік у загальноміську загальну чергу дві родини, зняття з квартирного обліку одну особу та про відмову у постановці на квартирний облік одній родині. Також громадська комісія погодила внесення зміни до двох облікових справ.

Подробнее...

Про роботу комісії з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання

 Сьогодні, 12 жовтня, відбулося засідання комісії з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам (далі — комісія).

Комісією розглянуто питання про взяття внутрішньо переміщеної особи на облік громадян, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання, та рекомендовано зарахувати її на облік з внесенням змін в облікову справу ВПО.

Подробнее...

Відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 Сьогодні, 12 жовтня, відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам під головуванням заступника голови комісії, начальника управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА Олени Бєлан.

На комісії розглянуто 73 заяви та прийнято рішення щодо призначення соціальних виплат 72 заявникам, відмовлено – одному.

Подробнее...

У Лисичанську відбулися навчальні семінари з керівниками вуличних комітетів міста

Під час навчальних семінарів з керівниками вуличних комітетів, які пройшли у Лисичанську з 6 по 8 жовтня, тривала відверта розмова між представниками структурних підрозділів Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації, керівниками комунальних підприємств міста та виконавчих органів державної влади. 147 керівників органів самоорганізації населення (далі —ОСН) взяли активну участь в обговоренні актуальних питань.

Під час семінару керівники вуличних комітетів обмінялися досвідом роботи, розглянули можливість залучення громадськості до участі у вирішенні питань соціально-економічного, культурного розвитку нашого міста, спроможності громади до життєзабезпечення та благоустрою міста.

Подробнее...

Лисичанські спортсмени взяли участь у відкритті Всеукраїнських змагань «Спортивна надія України»

Сьогодні, 8 листопада, на базі Льодового палацу комплексної дитячо- юнацької спортивної школи (далі — КДЮСШ) № 4 що у місті Сєвєродонецьк, відбулося урочисте відкриття Всеукраїнських змагань серед школярів «Спортивна надія України».

В заході взяла участь начальник відділу з питань внутрішньої політики та організаційної роботи Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олена Романюк.

Продемонструвати свої здібності зібралося понад 500 спортсменів з 11 областей України та м. Київ, які візьмуть участь у змаганнях на базі спортивних споруд міст Сєвєродонецька і Кремінної з 7 по 10 жовтня.

Подробнее...