• Лисичанська Державна Податкова Інспекція (Лисичанська ДПІ)
 • Головного управління ДПС у Луганській області
 • Адреса: вул. ім. В.Сосюри, 347, м. Лисичанськ, Луганської обл., 93113
 • Телефон/факс: (06451) 7-11-81
 • E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 • Начальник Лисичанської ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області Пупишева Галина Олександрівна
 

Щодо сплати податку на майно

 Головне управління ДПС у Луганській області нагадує, що платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за своєю податковою адресою (за місцем розташування земельної ділянки) для проведення звірки даних щодо:

 • – розміру площі;
 • – права на користування пільгою із сплати податку;
 • – розміру ставки податку;
 • – нарахованої суми податку.

  Подробнее...

До Лисичанської ДПІ за отриманням адміністративних послуг у січні – квітні 2021 року звернулись майже 3000 платників податків

Кожен платник податків має можливість отримати повний комплекс адміністративних послуг. Основним напрямком роботи Лисичанської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Луганській області є сервісне обслуговування платників податків.

За 4 місяці 2021 року до Центру обслуговування платників Лисичанської ДПІ звернулось 2958 платників податків зареєстрованих у Лисичанській міській територіальній громаді Сєвєродонецького району та Луганській міській територіальній громаді Луганського району. Ними отримано 2874 адміністративні послуги в тому числі 241 в електронній формі. Найбільш запитуваними із них є такі:

Подробнее...

Про оподаткування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Головний державний ревізор-інспектор територіального відділу податків і зборів з юридичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування юридичних осіб Головного управління ДПС у Луганській області Ірина Бацманова під час онлайн-семінару для платників податків розповідала учасникам про зміни у сплаті майнових податків юридичними особами, про новації в справлянні податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, передбачені Законом України від 16.012020 № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві».

Так, починаючи з 23.05.2020 з переліку об’єктів оподаткування податком на нерухомість виключені будівлі промисловості, які віднесені до групи:

— «Будівлі промислові та склади» (код 125) Державного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000, що використовуються за призначенням у господарській діяльності суб’єктів господарювання, основна діяльність яких класифікується у секціях В — F КВЕД ДК 009:2010, та не здаються їх власниками в оренду, лізинг, позичку;

Подробнее...

«Гаряча лінія» з Галиною Пупишевою: Актуальні питання декларування доходів громадян

 Днями відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником Лисичанської ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області Галиною Пупишевою на тему: «Актуальні питання декларування доходів громадян. Порядок отримання податкової знижки у 2021 році».

Відповіді на найбільш актуальні питання.

1. Питання: Якщо подано декларацію для податкової знижки та самостійно виявлено помилку, як виправити? Чи можна подати уточнюючу?

Подробнее...

Актуальні питання застосування РРО та ПРРО під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія»

 Днями, за участі головного державного інспектора Лисичанської ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області Євгена Касатова, відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Актуальні питання застосування РРО та ПРРО».

Наводимо деякі запитання та відповіді на них.

Питання: Яким чином скасовується помилково проведена сума розрахунків через ПРРО?

Відповідь: Скасування суб’єктом господарювання помилково проведеної суми через програмний реєстратор розрахункових операцій здійснюється шляхом формування розрахункового документу повернення товару (фіскальний касовий чек видачі коштів) або шляхом сторнування попереднього чеку та проведення операції продажу повторно.

Подробнее...

Галина Пупишева: у І кварталі 2021 року зафіксовано майже 2500 звернень до Центру обслуговування платників м. Лисичанська щодо отримання адміністративних послуг

 У січні-березні 2021 року до Центру обслуговування платників Лисичанської ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області щодо отримання адміністративних послуг надійшло 2356 звернень. Водночас, кількість наданих адміністративних послуг становить майже 2300, що охоплює видачу довідок, свідоцтв, ліцензій та інше. Про це повідомила начальник Лисичанської податкової Галина Пупишева.

Подробнее...

Декларування 2021: власники земельних паїв повинні задекларувати доходи

Як пояснює начальник Лисичанської ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області Галина Пупишева, власники земельних паїв площею понад 2 га, у разі надання їх в оренду, повинні задекларувати доходи.

Також, подати річну податкову декларацію зобов’язані мешканці громад, які минулого року отримали доходи від надання в оренду сільськогосподарської техніки чи від обробітку землі власною технікою на оплатній основі.

Для подання декларації Лисичанська ДПІ рекомендує декларантам скористатися можливостями Електронного кабінету.

Подробнее...

Податківці розповіли про Електронні сервіси для платників податків

Лисичанська державна податкова інспекція (далі — ДПІ) Головного управління ДПС у Луганській області провела зустріч з платниками податків.

Під час зустрічі фахівці Лисичанської ДПІ роз’яснили платникам податків про електронні сервіси від ДПС України та звернули увагу на можливість зручного, дистанційного, актуального спілкування з податковою службою.

Також розповіли платникам податків, що найпопулярнішим сервісом і засобом для співпраці з Податковою службою є «Електронний кабінет платника», який поєднує у собі ряд можливостей (сплата податків, подання звітності, заяв, декларацій в режимі онлайн, недопущення помилок тощо). Сервіс знаходиться у відкритому доступі, його легко знайти за допомогою пошукових систем, задавши запит «Електронний кабінет ДПС», або перейти за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/.

Подробнее...

Еще статьи...

 1. Звітуйте за новою формою об’єднаної звітності із ПДФО та ЄСВ
 2. За два місяці громадянами Лисичанської міської територіальної громади Сєвєродонецького району задекларовано 1 млн. 353 тис. грн. доходів за минулий рік
 3. Лисичанською ДПІ проведено сеанс телефонного зв'язку «гаряча лінія»
 4. До Лисичанської ДПІ за отриманням адміністративних послуг у 2021 році звернулись майже 1,5 тисяч платників податків
 5. Лисичанська ДПІ інформує про право на податкову знижку
 6. У Лисичанську відбулася спільна нарада з питань погашення заборгованості з ЄСВ
 7. Щодо списання податкового боргу за заявою платника
 8. Платникам податків міста Лисичанськ списано податковий борг 12682 СГ на загальну суму 3,5 млн гривень
 9. Граничні строки реєстрації податкових накладних в ЄРПН у вихідні, святкові або неробочі дні
 10. У Лисичанську пройшла зустріч з представниками бізнес-спільноти щодо лібералізації застосування касових апаратів