Залучення громади до прийняття рішень на місцевому рівні з використанням інформаційно-комунікаційних технологій

За такою темою, 1 та 2 липня, делегація з Лисичанська взяла участь у воркшопі, що відбувся у рамках компоненту Програми ООН з відновлення та розбудови миру «Громадська безпека та соціальна згуртованість». До складу делегації увійшли співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ради та представники громадськості міста.

Також у заході взяли участь партнери Програми ООН — працівники Луганської обласної державної адміністрації, спеціалісти з міст Сєвєродонецьк, Кремінна, Щастя, Золоте, Біловодської ОТГ, Станично-Луганського та Новоайдарського районів.

Під час заходу його головний спікер — Юрій Місніков — експерт Європейської комісії з питань цифрових ринків, професор Каунаського Університету технологій з Литви представив аналіз українського та міжнародного досвіду в області взаємодії з громадянами за допомогою засобів електронної демократії.

Також під час воркшопу присутні обговорили стан справ в області взаємодії з громадянами за допомогою використання інформаційних технологій, поділились власним досвідом у цій сфері, провели системну самооцінку взаємодії з громадянами за допомогою інструменту МЕТЕР, сформулювали соціальні проблеми і виклики у своїх громадах, обговорили можливі ініціативи та інструменти, які могли б допомогти вирішити ці проблеми.

За результатами проведеної роботи було представлено систематизовані результати самооцінки та презентовано кожною робочою групою перспективний план по зміцненню взаємодії з громадянами з використання ІТ-інструментів.

Делегація із Лисичанська дякує організаторам — компоненту Програми ООН з відновлення та розбудови миру «Громадська безпека та соціальна згуртованість», зокрема Емілю Корнєву, за можливість взяти участь у заході, здобути новий досвід, поспілкуватися з колегами з інших куточків області тощо.