Бережіть ліс – своє майбутнє!

 Ліси Луганщини – це «легені» нашої області, що наповнюють атмосферу киснем. Також ліс сприяє підтриманню нормального водного режиму річок, регулює клімат на величезних територіях, захищає ґрунти від ерозії, сприяє підвищенню врожайності полів та слугує середовищем існування безлічі рослин і тварин.

Особливо великої шкоди завдають лісам пожежі. Це страшне лихо не тільки для деревної рослинності, але й для всього живого. Гинуть не лише дерева, а й птахи, звірі, вигоряє лісова підстилка і верхній родючий шар ґрунту. Враховуючи значні лісові пожежі, які трапилися у 2020 році, забезпечення пожежної безпеки в природних екосистемах є не лише найважливішою частиною діяльності державних лісогосподарських підприємств, а й свідомим обов’язком кожного мешканця Луганщини.

 

Вирощування лісу – надзвичайно важка та тривала праця. Тому, шановні громадяни, закликаємо вас неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки. Пам’ятайте: джерелом пожежі у лісі може стати навіть необережно кинутий недопалок або залишена на сонячній галявині порожня скляна пляшка чи уламок скла.

Ліс – наше багатство, тому берегти його мусимо якнайпильніше, особливо від пожеж. Нехай ні ми, ні наші дії не стануть причиною страшного лиха.

Відділ агропромислового розвитку