До відома суб’єктів господарювання!

Обласною державною адміністрацією оголошено конкурсний відбір суб’єктів малого та середнього підприємництва Луганської області, яким за рахунок коштів обласного бюджету в 2010 році буде надано фінансову підтримку для реалізації інвестиційних проектів (далі – конкурсний відбір).

Конкурсний відбір проводиться в рамках реалізації регіональної цільової програми «Розвиток та підтримка малого підприємництва в Луганській області на 2010-2012 роки» та на виконання рішення обласної ради від 29.05.2010 № 36/17 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету та проведення конкурсного відбору суб’єктів малого та середнього підприємництва області, яким за рахунок коштів обласного бюджету у 2010 році буде надано фінансову підтримку для реалізації інвестиційних проектів» (далі – Порядок).

Пріоритетними для фінансової підтримки є інвестиційні проекти суб’єктів підприємницької діяльності, які спрямовані на:

- створення нових робочих місць та збереження існуючих;

- упровадження енерго- та ресурсозберігаючих технологій;

- упровадження екологічно безпечних технологій;

- упровадження інноваційних технологій, виробництво інноваційної продукції;

- виробництво товарів широкого споживання, надання послуг та виконання робіт.

Визначення суб’єктів підприємницької діяльності, яким за рахунок коштів обласного бюджету в 2010 році буде надано фінансову підтримку для реалізації інвестиційних проектів, здійснюється за критеріями, встановленими Порядком.

Прийом заявок на участь у конкурсі та документів, що додаються до них, розпочинається з дня публікації оголошення у газеті «Наша газета» (19.06.2010 № 65 (3192) та закінчується 18.07.2010.

Інформацію про місце та дату проведення конкурсного відбору буде розміщено на сайтах Регіонального фонду підтримки підприємництва в Луганській області (http://rfpp.lg.ua) та Головного управління економіки (http://economy.loga.gov.ua, розділ «Підприємництво», підрозділ «На допомогу підприємцю»).

Прийом документів здійснюється конкурсною комісією за адресою: 91055,м. Луганськ, вул. Дзержинського, 35, оф. 110 (Регіональний фонд підтримки підприємництва в Луганській області). Телефони для довідок: (0642) 58 00 77, 58 15 77.

З умовами участі в конкурсному відборі та переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайтах Регіонального фонду підтримки підприємництва в Луганській області (http://rfpp.lg.ua) та Головного управління економіки (http://economy.loga.gov.ua, розділ «Підприємництво», підрозділ «На допомогу підприємцю»).

Начальник відділу підприємництва та регуляторної політики-адміністратор В.І. Ярова