9 травня – День матері

 Відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99 щорічно у другу неділю травня в Україні офіційно відзначається День матері.

Жінка споконвіку асоціювалась з берегинею сім’ї. Саме матір відіграє величезну роль у вихованні та розвитку дитини та прищеплює любов до рідної землі.

Подробнее...

Виплата щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни у 2021 році

 Щороку до 5 травня управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі - Управління) здійснюється виплата щорічної разової грошової допомоги до Дня Перемоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».

Розмір разової грошової допомоги залежить від категорії ветерана війни або жертви нацистських переслідувань і у 2021 році, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2021 №325, становить:

- особам з інвалідністю внаслідок війни: I групи - 4421 грн., II групи - 3906 грн., III групи - 3391 грн.;

Подробнее...

Шановні ветерани війни!

 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №325 від 08.04.2021 «Деякі питання виплати разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» (далі - Постанова №325), якою встановлено порядок та розміри виплати у 2021 році щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертвам нацистських переслідувань.

Виплата разової грошової допомоги до 5 травня здійснюється у таких розмірах:

Подробнее...

Щодо отримання послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб

unnamedУправління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі – УСЗН) інформує.

Урядовим рішенням від 10.03.2021 № 190 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб».

Подробнее...

Щодо виплати державних допомог, компенсацій, субсидій та пільг за рахунок коштів з державного бюджету

Управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі — Управління) 7 квітня 2021 року перераховані кошти, які надійшли з державного бюджету у загальній сумі 18 959,5 тис. грн на виплату одержувачам державних допомог, компенсацій, субсидій та пільг у квітні 2021 року:

— державних соціальних допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення за квітень 2021 року (в повному обсязі) — 10 843,7 тис. грн;

Подробнее...

Щодо повного фінансування пільг та субсидій за рахунок коштів з державного бюджету за березень 2021 року

7-12Управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі - Управління) повідомляє, що 15.04.2021 отримано другу частину фінансування з державного бюджету у повному обсязі на загальну суму 94 77,8 тис. грн для виплати пільг та житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій готівковій формі за березень 2021 року.

Управлінням 16.04.2021 кошти перераховані через установи уповноважених банків на поточні рахунки одержувачів в установлені законодавством строки.

УСЗН Лисичанської міської ВЦА

Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у березні 2021 року

Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 №115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №768), управлінням соціального захисту населення у березні 2021 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій.

Подробнее...

Щодо санаторно–курортного лікування учасників АТО/ООС, постраждалих учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб

 Постановою Кабінету Міністрів України від 10.03.2021 № 190 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» затверджено зміни до порядків, що регламентують використання коштів і організацію заходів із психологічної реабілітації та забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з числа учасників АТО/ООС.

Відтак, дію Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів сімей загиблих (померлих) таких осіб санаторно-курортним лікуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200 (зі змінами) (далі - Порядок) поширено на членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та постраждалих учасників Революції Гідності.

Подробнее...

Про надання у 2021 році пільг та субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу

Управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі — Управління) повідомляє, що у 2021 році виплата населенню пільг та житлових субсидій для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу здійснюється виходячи із розрахунку вартості:

 • — 1 тонни твердого палива2947,26 грн;
 • — 1 балону скрапленого газу294,73 грн.

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 № 356 встановлені мінімальні норми забезпечення населення твердим побутовим паливом та скрапленим балонним газом відповідно до яких населенню надаються пільги та житлові субсидії, а саме:

 • — для надання пільг: на тверде паливо — 1 тонна, на скраплений газ — 1 балон;
 • — для надання субсидій: на тверде паливо — 2 тонни, на скраплений газ — 1 балони.

  Подробнее...

Вітаємо Олену Бєлан з почесною нагородою

Начальника управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олену Бєлан за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у роботу з підвищення якості надання адміністративних послуг соціального характеру жителям громади, запровадження інноваційних форм та методів роботи з громадянами, які потребують соціальної підтримки, бездоганне служіння інтересам громади та з нагоди 60-річчя з дня народження нагороджено медаллю «За заслуги перед містом Лисичанськ».

Подробнее...

Щодо виплати державних допомог, компенсацій, субсидій та пільг за рахунок коштів з державного бюджету

 Управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі – Управління) у березні 2021 року перераховані в повному обсязі кошти у загальній сумі 26 570,4 тис. грн, які надійшли з державного бюджету на виплату одержувачам:

 • - державних соціальних допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення за березень 2021 року – 10 735,1 тис. грн;
 • - пільг і житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій готівковій формі за лютий 2021 року – 15 713,1 тис. грн;
 • - компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування та допомоги на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за березень 2021 року – 122,2 тис. грн.

Подробнее...

Еще статьи...

 1. Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у лютому 2021 року
 2. У Лисичанську обговорили напрямки розвитку системи соціального захисту населення в громаді
 3. Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги
 4. Про надання у 2021 році пільг з урахуванням рівня доходів
 5. До уваги одержувачів грошових допомог
 6. До уваги отримувачів пільг та житлових субсидій, які проживають у будинках не обладнаних засобами обліку теплової енергії
 7. У Лисичанську відбулася робоча зустріч з представниками Програми ООН із відновлення та розбудови миру
 8. Про роботу міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення
 9. Щодо стану фінансування державних допомог, компенсацій, субсидій та пільг за рахунок коштів з державного бюджету
 10. Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у січні 2021 року