Щодо фінансування адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам у жовтні 2021 року

 Вчора, 19 жовтня, на рахунок управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації в повному обсязі надійшло фінансування з державного бюджету у загальній сумі 1513,3тис. грн. на виплату щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам. Отримані кошти призначені для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг за жовтень.

Виплата грошової допомоги буде здійснена в установлені строки, у спосіб визначений одержувачем – на банківські (поточні) рахунки, відкриті в АТ «Ощадбанк», або на поштові відділення за місцем проживання.

Подробнее...

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

 Вчора, 18 жовтня, в місті Лисичанську відбулася вулична інформаційно-просвітницька акція «Людина – НЕ ТОВАР» присвячена Європейському дню протидії торгівлі людьми, який започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Цього дня спеціалістами управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА, фахівцями із соціальної роботи та психологом комунального закладу «Лисичанський міський центр соціальних служб», соціальним працівником Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) розповсюджено інформаційні листівки, кишенькові календарі.

Подробнее...

Про порядок надання грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

 Відповідно до Порядку та умов реалізації пілотного проєкту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020-2021 роках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744, у разі неотримання отримувачем одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», управлінням виплачується грошова компенсація вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (далі – грошова компенсація).

Грошова компенсація призначається у розмірі трьох прожиткових мінімумів для дітей віком до шести років, установленого законом на дату подання заяви про призначення цієї грошової компенсації, і з 01.07.2021 становить 6039,00 грн.

Подробнее...

Робота зі зверненнями є пріоритетною у повсякденній діяльності управління соціального захисту населення

Робота зі зверненнями є пріоритетною у повсякденній діяльності управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі — Управління).

Впродовж 9 місяців 2021 року до Управління надійшло 1326 звернення громадян, з них: 2 депутатських звернення, 1 колективне звернення, 575 звернень на Урядову «гарячу лінію» та обласну «гарячу лінію», 428 звернень від відділу по роботі з листами та зверненнями громадян, 320 звернень безпосередньо до управління (311 — поштою, 9 — електронною поштою).

Подробнее...

Щодо виплати адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам та інших державних допомог за рахунок коштів з державного бюджету

Станом на 17.09.2021 в повному обсязі профінансовано з державного бюджету, відповідно до поданих заявок щодо потреби в коштах, на виплату у вересні 2021 року:

— щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг — 1 507,2 тис. грн;

Подробнее...

У Лисичанську презентували соціальну гру - «Бути жінкою»

 8 жовтня в управлінні соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА відбулася презентація соціальної гри «Бути жінкою» громадською організацією «Сєвєродонецька молодіжна рада».

До заходу долучилися представниці служби у справах дітей, управління освіти, управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА, комунального закладу «Лисичанський міський центр соціальних служб», Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Лисичанського міського центру зайнятості та ГО «Жіноча правозахисна група».

Зазначимо, що це настільна соціальна гра з категорії так званих «серйозних» ігор. За задумом авторів, вона має стати доступним та зрозумілим для людей інструментом перевтілення в одну з восьми унікальних героїнь гри. Ці жінки мають магічні супер-сили, але потрапляють в ситуації з реального життя, борються за рівні права і будують своє щастя. Головна мета гри – зібрати достатньо ресурсів (енергія, час та підтримка), аби досягнути своїх цілей. Основними перешкодами на шляху до досягнення мети стають різноманітні стереотипи та дискримінації.

Подробнее...

Про надання у 2021 році пільг та субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу

Управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі управління) продовжує у 2021 році виплату населенню пільг та житлових субсидій для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу виходячи із розрахунку вартості:

однієї тонни твердого палива – 3117,67 грн.;

одного балону скрапленого газу - 311,77 грн.

Подробнее...

Щодо фінансування соціальних допомог, компенсаційних виплат, пільг і житлових субсидій у жовтні 2021 року

На рахунок управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації 06.10.2021 надійшло фінансування з державного бюджету в повному обсязі, у загальній сумі 14588,5 тис. грн., для виплати одержувачам соціальних допомог, компенсаційних виплат, пільг і житлових субсидій у жовтні 2021 року, а саме:

— державних соціальних допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення — 11719,1 тис. грн за жовтень;

Подробнее...

До уваги ветеранів війни

На виконання Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації здійснює нарахування та виплату у 2021 році щорічної разової грошової допомоги до 5 травня.

Для здійснення виплати зазначеної допомоги у 2021 році до бюджету Лисичанської територіальної громади надійшли кошти з державного бюджету у сумі 6,2 млн. грн., яку отримали 4057 ветеранів війни.

Шановні ветерани війни! Звертаємо вашу увагу, що відповідно до статті 17-1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» особи, які не отримали разової грошової допомоги до 5 травня, мають право звернутися за нею та отримати її до 30 вересня відповідного року, в якому здійснюється виплата допомоги.

Подробнее...

Управлінням соціального захисту населення проведено низку виїзних прийомів громадян

 Управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації в період з 20 по 24 вересня проведено виїзні прийоми громадян у смт. Малорязанцеве, Білогорівка, Мирна Долина та Вовчоярівка.

В ході прийомів отримано14 заяв про призначення та надання житлової субсидії, надано консультацій та роз’яснень 64-ом громадянам.

Подробнее...

Про виплати соціальних допомог, компенсаційних виплат, пільг та житлових субсидій у вересні 2021 року

Управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації станом на 07.09.2021 перераховано в повному обсязі кошти у загальній сумі 13 851,7 тис. грн, які надійшли з державного бюджету на виплату одержувачам соціальних допомог, компенсацій, пільг у вересні 2021 року, а саме:

— державних соціальних допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення — 10 450,3 тис. грн за вересень 2021 року;

Подробнее...

Еще статьи...

  1. Діти з багатодітних малозабезпечених сімей отримають по 2000 гривень до навчального року
  2. Внутрішньо переміщені особи отримають адресну допомогу своєчасно
  3. У Лисичанську здійснили соціальні виплати за рахунок коштів державного бюджету
  4. 30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми 30 липня
  5. Про продовження строку виплати щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг в період карантину
  6. Відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам
  7. Щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям
  8. Проведено автоматичне призначення житлових субсидій з травня 2021 року без звернення громадян
  9. Щодо виплати державних допомог, компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування та допомоги на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, за рахунок коштів державного бюджету
  10. Оздоровлення та відпочинок дітей у 2021 році