Увага! Тимчасове призупинення газопостачання

 Лисичанське МРУЕГГ повідомляє, що 02 та 03 серпня 2021 року у зв’язку з проведенням ремонтних робіт ШРП № 33 (заміни ШРП), яке розташоване за адресою: м. Лисичанськ, вул. Харківська, тимчасово буде відключено 110 абонентів, які мешкають за адресами: м. Лисичанськ, вул. Харківська, Бахмутська, Кримська та П’ятигорська.

Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз»

 

Про намір зміни тарифів на комунальну послугу з централізованого водопостачання

КП «Комунальник» повідомляє про намір змінити тарифи на комунальну послугу з централізованого водопостачання, на виконання п.3 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності».

Загальний розмір планового тарифу на комунальну послугу з централізованого водопостачання для всіх споживачів — 29,89 грн. з ПДВ за 1 м3.

Подробнее...

Щодо старту ринку землі

 З 1 липня 2021 року набирав чинності Закон України № 552-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення», яким передбачено, що набувати право власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення зможуть:

  • - громадяни України;
  • - юридичні особи України, учасниками (акціонерами, членами) яких є лише громадяни України та/або держава, та/або територіальні громади;
Вложения:
Скачать этот файл (Аудіоролик.wav)Аудіоролик.wav[ ]

Подробнее...

Про тимчасове обмеження водопостачання

Шановні мешканці Лисичанська!

У зв’язку з аварійною ситуацією на водоводі Д250мм ВНС 2 підйому «Лісова Дача» сьогодні, 29 липня, з 9.30 обмежено водопостачання центральної частини міста Лисичанськ (від вул. Машинобудівельників до стадіону «Шахтар» та район Гори Попової).

Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

ЛКСП «Лисичанськводоканал»

Увага! Тимчасове призупинення газопостачання!

 Лисичанське МРУЕГГ повідомляє, що 28 липня призупинено постачання газу за адресами: м. Лисичанськ, пр. Перемоги, 94, та вул. Європейська, 54, у зв’язку з проведенням аварійно-відновлюваних робіт через виток газу на запірній арматурі засувок Ду 100 та Ду 80.

Пуск газу споживачам буде відновлено сьогодні, 28 липня, з 14.00 при наявності мешканців.

Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз»