До уваги представників бізнесу та громадських організацій!

 28 жовтня з 10.30 до 12.10 відбудеться онлайн вебінар на тему: «Gwara BACK: революційний сервіс цифровізації благодійності для бізнесу та неприбуткових організацій»

В межах ініціативи проєктною командою створено сервіс автоматизації корпоративної благодійної пільги для бізнесу, неприбуткових громадських об’єднань та громадян (сайт — https://back.gwaramedia.com). Семінар буде проведено у співпраці з #depmtd з метою презентації платформи GWARA BACK, обговорення можливостей та форматів співпраці, а також залучення влади, бізнесу, громадського сектору до партнерства, Громадською організацією «Гвара Медіа».

Подробнее...

«Челендж «Навчай українською»: безкоштовний онлайн-курс по вивченню та удосконаленню володіння українською мовою

 З 29 жовтня по 30 листопада 2021 року громадською організацією «Українська гуманітарна платформа» за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України буде реалізовуватись проєкт «Челендж «Навчай українською» (далі - Проєкт).

Проєкт спрямований на підвищення ролі української мови як національної цінності та важливого атрибута національної ідентичності, подолання мовнокультурної меншовартості українців.

В рамках Проєкту з 5 листопада 2021 року впродовж трьох тижнів відбудеться безкоштовний онлайн-курс по вивченню та удосконаленню володіння українською мовою (7 вебінарів та 15 практикумів).

Подробнее...

Про намір здійснити встановлення двоставкового тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для бюджетних установ у 2021-2022рр.

 ТОВ «Лисичанська енергосервісна компанія» інформує про намір здійснити встановлення двоставкового тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії в 2021-2022 році, згідно вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги (наказ Мінрегіонрозвитку від 05.06.2018р. № 130).

Розрахунок тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для бюджетних установ в повній мірі відповідають вимогам постанови Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011р.

Нижче наведений діючий тариф на теплову енергію для споживачів ІІ групи (бюджетних установ) який був затверджений розпорядженням керівника ВЦА м. Лисичанська № 81 від 27.01.2021р., та тариф на виробництво, транспортування та постачання теплової енергію, який планується ввести в дію (з урахуванням ПДВ).

Одноставковий:

Подробнее...

До уваги агровиробників

 Всеукраїнська асоціація громад на потребу малих та середніх агровиробників у отриманні додаткових знань та навиків щодо протидії проявам рейдерства в аграрній сфері (незаконного протиправного заволодіння земельними ресурсами та похідними благами), що стало надзвичайно актуальним у зв'язку з децентралізацією повноважень та активізацією ринку земель сільськогосподарського призначення, пропонує ефективну експертну підтримку та допомогу в рамках реалізації проєкту з підтримки діяльності Громадської антирейдерської платформи, що впроваджується в рамках «Програми USAID з аграрного та сільського розвитку».

Для посилення інституційної спроможності та підвищення кваліфікації в галузі застосування земельного законодавства щодо протидії аграрному рейдерству, ВАГ пропонує представникам малих та середніх агровиробників Луганської області взяти участь в онлайн-тренінгу.

Подробнее...

Про обмеження водопостачання

 Шановні мешканці територіальної громади!

У зв’язку з пошкодженням дюкеру Білогорівського магістрального водоводу Ду-600мм з 08.00 26 жовтня 2021 року буде обмежено водопостачання центральної та північної частини міста Лисичанськ та міст Новодружеськ і Привілля.

Подробнее...