У Лисичанську відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги

 Сьогодні, 16 липня, відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги під головуванням начальника управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олени Бєлан.

Під час засідання розглянуто 21 заяву щодо надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів бюджету Лисичанської міської територіальної громади та прийнято рішення про надання допомоги всім заявникам на загальну суму 17,5 тис. грн. (відповідно до Порядку надання одноразової грошової допомоги мешканцям Лисичанської територіальної громади, затвердженого розпорядженням керівника Лисичанської міської ВЦА від 20.04.2021 № 239 (далі — Порядок).

Нагадаємо: одноразова грошова допомога є одним із видів адресної соціальної допомоги для підтримки осіб, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують додаткового соціального захисту. Складними життєвими обставинами в діючому Порядку є: непередбачені та незалежні від особи обставини (пожежа, повінь, стихійне лихо, бойові дії, терористичний акт, збройний конфлікт, смерть близьких родичів, довготривала хвороба, необхідність проведення лікування). Допомога не надається: на санаторно-курортне лікування, на ремонт побутової техніки, на ремонт житла, на придбання товарів, робіт та послуг. Допомога надається один раз на рік виходячи з можливостей бюджету Лисичанської міської територіальної громади. Розмір допомоги одному заявнику (сім’ї) не може перевищувати 1000 грн.

Сума допомоги визначається комісією в кожному окремому випадку. При розгляді звернення комісією обов’язково приймаються до уваги такі обставини: вік, стан здоров’я заявника або членів його сім’ї, його матеріальний та сімейний стан, наявність родичів або опікунів, які зобов’язані згідно із законодавством утримувати заявника.

Управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА