Про намір зміни тарифів на комунальну послугу з централізованого водопостачання

КП «Комунальник» повідомляє про намір змінити тарифи на комунальну послугу з централізованого водопостачання, на виконання п.3 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності».

Загальний розмір планового тарифу на комунальну послугу з централізованого водопостачання для всіх споживачів — 29,89 грн. з ПДВ за 1 м3.

Структура тарифу (планові витрати за елементами, прибуток, податок на додану вартість) наведена у Додатку 1.

За час дії затверджених тарифів на послуги з централізованого водопостачання рівень мінімальної заробітної плати збільшився на 30,5%, вартість електроенергії збільшилась на 34,9%, вартість проведення досліджень питної води на 29,4%, вартість електронного обслуговування банківськими установами на 25%, вартість обслуговування електронного програмування 50%.

Періодичність надання послуги з водопостачання для всіх споживачів — цілодобово.

Обґрунтування причин зміни тарифів за час дії :

Діючі тарифи були затверджені на послуги з централізованого водопостачання рішенням сесії Білогорівської селищної ради від 14.12.2018 № 92/18 та введені в дію з 01.02.2019.

У зв’язку з тим, що тариф на послуги з централізованого водопостачання не є економічно обґрунтований та приносить збитки підприємству встановлюємо новий тариф з централізованого водопостачання розрахований згідно з постановою від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги».

В результаті затвердження запропонованого тарифу на послуги з централізованого водопостачання, діючий тариф збільшиться на 46,3% для населення, а для бюджетних установ та інших споживачів зменшиться на 21,0%.

КП «Комунальник» приймає письмові зауваження та пропозиції щодо наміру здійснити повну зміну тарифів на послугу з централізованого водопостачання від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення цієї інформації на офіційному вебсайті Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації, за адресою: 93310, Луганська обл., Попаснянський район, смт. Білогорівка, вул. Центральна, 1.

Орган, уповноважений встановлювати тарифи на послуги з централізованого водопостачання — Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області, адреса: 93100, Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. ім. М.Грушевського, 7.