Фильтр
 • Щодо розповсюдження статистичного бюлетеня «Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності підприємств Луганської області» за 2019 рік

  3 метою задоволення потреби користувачів у статистичній інформації, фахівцями Головного управління статистики у Луганській області підготовлено для розповсюдження статистичний бюлетень «Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності підприємств Луганської області» за 2019 рік.

  Статистичний бюлетень містить дані щодо обсягів прямих інвестицій, які надійшли від нерезидентів в економіку Луганської області та внесені підприємствами-резидентами в економіку інших країн світу, станом на 1 січня та 31 грудня 2019 року.

 • Рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19

  Поширення випадків нової коронавірусної інфекції (COVID-19) в країнах Європейського союзу та країнах, що ділять спільний державний кордон з Україною, потребують підвищення рівня обізнаності, посилення та проведення додаткових профілактичних заходів при наданні транспортних послуг на всій території країни.

  Загальна інформація про захворювання

  Коронавірусна інфекційна хвороба COVID-19 була вперше виявлена в місті Ухань провінції Хубей Китайської народної республіки в грудні 2019 року.

  Станом на 2 березня 2020 року в світі зафіксовано понад 89 000 випадків в 67 країнах, в тому числі в країнах, що мають спільний державний кордон з Україною — Білорусі, Румунії та Російській Федерації.

 • Реєстр міських автобусних маршрутів загального користування

  Затверджено рішенням виконкому Лисичанської міської ради від 18.03.2016р. № 97

 • З 27 березня поїзди курсують за літнім часом

  У зв'язку з переходом 27 березня 2016 року на літній час Укрзалізниця відкоригувала графік руху пасажирських поїздів.

  З графіком руху пасажирських поїздів можна ознайомитися на офіційному сайті Укрзалізниці у Розкладі руху поїздів

  Розклад по станції Лисичанськ

 • Щодо соціально-економічного становища міста Лисичанська за 2018 рік

  Управління статистики у м. Лисичанську наводить показники соціально-економічного становища міста за 2018 рік наступні. Так за минулий рік суб‘єктами міста було виконано будівельних робіт на суму 119,7 млн. грн. Питома вага обсягу лисичанських будівельників становить 19,5 % обласного показника.

 • Про деякі статистичні показники соціально - економічного становища Лисичанська за 2017 рік

  Середньооблікова кількість штатних працівників по Лисичанську за IV квартал 2017 року становила 17 772 особи. Питома вага працюючих лисичан в обласному показнику становила 15,4%.

  Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника у IV кварталі 2017 року становила 6297 грн. По області цей показник дорівнював 6560 грн.

  Заборгованість із виплати заробітної плати станом на 01 січня 2018 року становила 67,2 млн. грн. Заборгованість з виплати заробітної плати міста становить 12,1% всієї заборгованості Луганщини.

  Управління статистики у м. Лисичанську     Т.А.Сидорчук

 • Про деякі статистичні показники соціально-економічного становища Лисичанська за 2017 рік

  За 2017 рік обсяг реалізованої промислової продукції становив 1138,3 млн. грн. Питома вага Лисичанська в обсягах Луганщини — 4,9%.

  У 2017 році освоєння капітальних інвестицій по місту становило 215,4 млн. грн. На одну особу — 1868,9 грн.

  Обсяг іноземні інвестиції у місто на 31.12.2017 року становив 119,6 млн. дол.. США.

  Управління статистики у м. Лисичанську

 • Про деякі статистичні показники соціально-економічного становища міста Лисичанська за 2017 рік

  За минулий рік суб’єктами міста було виконано будівельних робіт на суму 103,6 млн. грн.. Питома вага обсягу лисичанських будівельників становить 18% в обласному показнику.

  Вантажооборот у 2017 році по місту Лисичанську склав 4 млн. ткм, що на 45% більше показника 2016 року. Пасажирооборот склав 133,5 млн. пас. км та перевищив показник минулого року майже на 13 відсотків.

  Станом на 01.01.2018 року Єдиний Державний Реєстр Підприємств, Організацій та Установ по м. Лисичанську налічував 1462 юридичні особи.

  Управління статистики у м. Лисичанську

 • До відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ!

  Всі ми хочемо бачити своє рідне місто чистим, охайним, затишним та благоустроєним, бажаємо ходити по чистій землі, дихати свіжим повітрям і бути здоровими. А це багато в чому залежить від кожного із нас. Своєчасно виконана робота навесні — запорука того, що наше місто буде чистим та красивим протягом всього року.

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет звертається до всіх мешканців міста, керівників підприємств, організацій, установ, трудових колективів, приватних підприємців та громадських організацій з проханням взяти участь в роботах з весняного благоустрою, забезпечити постійне утримання в належному санітарному стані територій підприємств, прилеглих і закріплених територій, а також зупинок громадського транспорту з проведенням щотижневих «санітарних п’ятниць».

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за февраль 2014 года

   

   

   

   

   

   

 • 20 марта - Всемирный день здоровья полости рта

  Состояние зубов до 85-90 % зависит от того, сколько внимания человек уделяет уходу за ними. Правильная регулярная чистка является хорошей профилактикой различных стоматологических заболеваний. Исследования, посвященные здоровью полости рта, показали: 46 секунд в среднем тратят пациенты на чистку зубов вместо рекомендованных двух минут, 72% населения имеет видимый зубной налет, 73% — отложения зубного камня.

 • 21 марта - Международный день людей с синдромом Дауна

  21-martaСуществуют болезни, причина которых — генетические отклонения. Перед ними медицина пока бессильна. Она борется только с последствиями их проявления. Один из таких недугов — синдром Дауна.

  Сам день был выбран не просто так — это условное обозначение заболевания, причиной которого служит трисомия одной хромосомы: у людей, страдающих этой патологией, 21-я хромосома присутствует в 3-х копиях. Таким образом, получилось 21-е число третьего месяца, то есть марта.

 • 16 марта - Международный день здорового сна

  Всемирный день сна призван обратить внимание международного сообщества на глобальные проблемы здоровья. В последнее время медики, ученые и психологи выражают все большую обеспокоенность растущим количеством заболеваний, связанных с нарушениями ночного сна. Современный человек спит меньше, чем необходимо организму. Обусловлено такое положение многими факторами: увеличением физических нагрузок, стрессов, неврозов. Нарушения режима дня и неумение правильно организовать свое бодрствование тоже играет не последнюю роль в расстройствах сна.

 • Чергове засідання виконавчого комітету відбулось у Лисичанську

  Сьогодні, 17 березня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

  Інформацію про стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях (додається) та про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Лисичанської міської ради за 2019 рік члени виконкому взяли до відома. Звіт про хід виконання у 2019 році Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території м. Лисичанська на 2017 — 2020 роки — було взято до відома та рекомендовано для розгляду на черговій сесії міської ради.

 • Доктор сказал, что у Вас глаукома. Что дальше?

  Что такое глаукома?

  Глаукома — это хроническое прогрессирующее заболевание глаз. Глаукома проявляется повышением внутриглазного давления и приводит в конце концов к необратимой потере зрения. Глаукома является ведущей причиной слепоты во всем мире.

  Почему возникает глаукома и что способствует ее возникновению?

 • У міській раді пройшла Координаційна нарада з питань попереджувальних заходів щодо поширення коронавірусу

  Сьогодні, 17 березня, у міській раді пройшла Координаційна нарада з питань попереджувальних заходів щодо поширення коронавірусу.

  Окреслюючи ситуацію, міський голова проінформував присутніх щодо основних положень постанови Кабінету Міністрів України № 215 від 16 березня 2020 р., які потребують неухильного виконання всіма громадянами. Також міський голова зауважив, що за порушення постанови передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність, а контроль за виконанням покладено на МВС та Національну поліцію.

 • Наркотики убивают!

  9999Наркомания, пожалуй, одно из самых страшнейших бед современности. С каждым днем все больше людей попадают в страшные сети порока, стараясь при помощи него скрыться от ежедневных проблем. Плата за подобные эксперименты над собственной жизнью безгранично велика, а результаты порой необратимы. Даже пройдя специальный курс лечения, человек не может освободиться от наркотической зависимости. По прошествии многих лет может возникнуть невыносимая тяга вновь вернуться к наркотикам. И то, что раньше казалось легким спасением от ежедневной рутинной жизни, превращается в бесконечные дни абсолютной пустоты и кошмара. Выбор человека — его шаг, но выбрать из двух возможных вариантов «за» и «против» наркотики — это непростительное и пагубное решение для любого.

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

  Сьогодні, 17 березня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  Під час засідання експертною комісією було розглянуто та схвалено номенклатури справ управління адміністративних послуг Лисичанської міської ради, КНП Лисичанської міської ради Луганської області «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» та описи справ постійного зберігання і справ з кадрових питань Лисичанської міської ради Луганської області.

 • 21 марта - Международного дня людей с синдромом Дауна

  Существуют болезни, причина которых — генетические отклонения. Перед ними медицина пока бессильна. Она борется только с последствиями их проявления. Один из таких недугов — синдром Дауна.

  Сам день был выбран не просто так — это условное обозначение заболевания, причиной которого служит трисомия одной хромосомы: у людей, страдающих этой патологией, 21-я хромосома присутствует в 3-х копиях. Таким образом, получилось 21-е число третьего месяца, то есть марта.

  Синдром Дауна — заболевание, возникающее в результате генетической аномалии, при которой в организме человека появляется дополнительная хромосома (вместо двух хромосом 21 присутствует три); в результате общее количество хромосом становится равным 47, тогда как в норме оно должно равняться 46.

 • У міській раді відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2019 рік

  Відповідно до вимог бюджетного законодавства, сьогодні, 13 березня, у Лисичанській міській раді відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2019 рік, інформації про виконання бюджетних програм й досягнення цілей державної політики, реалізацію якої забезпечують головні розпорядники бюджетних коштів.

  Начальник фінансового управління міської ради Ольга Сапегина повідомила про показники міського бюджету за загальним та спеціальним фондами, порівнявши їх з аналогічними показниками за відповідний період попереднього року та зазначивши динаміку їх зміни.

 • Советы врача онкогинеколога

  stop-rakКаждому из нас, наверняка, хочется верить и надеяться, что он в достаточной мере заботится о своем здоровье. Однако ошибочное мнение, различные заблуждения или излишняя самоуверенность отдельных из нас могут резко изменить и повлиять на жизнь человека, серьезно отразиться на его здоровье. К таким заблуждениям относится и мнение о том, что различные формы и виды онкологических заболеваний, именуемых как «РАК» неизлечимы, а предупредить их развитие невозможно.

  Устоявшееся среди определенной части населения некомпетентное знание о природе рака, как о заболевании, особенно благодаря «доброжелательным» советам «знающих» людей нередко приводит к тому, что граждане, обнаружив у себя какие-то на их взгляд, проявления этого заболевания, боятся обращаться к врачу. В то же время, на сегодня современные методы профилактики и лечения в значительной степени позволяют предупредить «РАК» на начальных, безопасных стадиях, способствуют полному его излечению.

 • В Лисичанську підсумували роботу системи цивільного захисту за минулий рік

  Сьогодні, 12 березня, в Лисичанській міській раді пройшли збори керівників підприємств, установ, організацій та відповідальних осіб з питань цивільного захисту для підведення підсумків роботи місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної держаної системи цивільного захисту у 2019 році і визначення основних завдань на 2020 рік. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

  У заході взяли участь керівники підприємств, установ, організацій та відповідальні особи з питань цивільного захисту.

 • 1 марта - Всемирный день иммунитета

  Иммунитет — способность иммунной системы сохранять целостность и постоянство внутренней среды организма. Иммунная система отвечает за два важных процесса: замену поврежденных клеток различных органов тела и защиту от проникновения разного рода чужеродных агентов. Таким путем обеспечивается противоинфекционная, противоопухолевая защита и генетическая стабильность организма.

  Вокруг нас живут миллионы бактерий, вирусов, аллергенов. Сталкиваемся мы с ними ежесекундно и, тем не менее, не заболеваем. А все потому, что на страже стоит иммунная система, призванная защищать нас от «врагов». Если бы этой системы не было, человек подхватывал бы болезнь за болезнью, борясь с ними как в первый раз.

 • У міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

  Сьогодні, 12 березня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Серед питань порядку денного — відключення всіх об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал» від електричної енергії з 9.00 13 березня 2020 року.

 • У Лисичанську оголошено карантин

  З 13 березня по 3 квітня 2020 року на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля оголошено карантин. Таке рішення було прийнято сьогодні, 12 березня, під час засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання присутні розглянули питання про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19.

 • У міській раді пройшов семінар щодо змін діючого законодавства у сфері державного ринкового нагляду та податкового законодавства

  Вчора, 4 березня, у Лисичанський міській раді під головуванням першого заступника міської ради Андрія Шальнєва пройшов семінар з питань змін діючого законодавства у сфері державного ринкового нагляду та податкового законодавства. Захід відбувся в рамках взаємодії з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області та Головного управління ДПС Луганської області.

  У семінарі взяли участь начальник відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області Олександр Калмиков, начальник відділу фактичних перевірок Управління аудиту Головного управління Державної податкової служби Луганської області Світлана Прокопченко, начальник відділу споживчого ринку Лисичанської міської ради Світлана Чучук, суб’єкти господарювання, які здійснюють торгівлю технічно складними побутовими товарами та іграшками.

 • У міській раді обговорили механізми бюджетування

  Сьогодні, 4 березня, перший заступник міського голови Андрій Шальнєв, начальник фінансового управління Ольга Сапегина та її заступник Світлана Малик провели зустріч з експертами Проекту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East).

  З метою проведення оцінки та вивчення потреб у підвищенні рівня залученості громадян до бюджетного процесу присутні обговорили існуючі механізми бюджетування.

 • У міській раді відбулось перше засідання робочої групи щодо створення порталу «Лисичанськ - SmartCity»

  Сьогодні, 4 березня, у Лисичанській міській раді відбулось перше засідання робочої групи щодо реалізації проєкту зі створення єдиного міського інформаційно-пошукового порталу «Лисичанськ — SmartCity».

  У заході взяли участь секретар міської ради Едуард Щеглаков, співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ради та представники постійного надійного партнеру міста — Проекту «Демократичне врядування в Східній Україні» (DG-East), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), менеджер з виконання проєктів Олександр Войтович і фахівець з інформаційно-комунікаційних технологій Віктор Курдюков.

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за февраль 2013 года

   

   

   

   

   

 • Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради

  Сьогодні, 3 березня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі.

  Інформацію про хід виконання у 2019 році Програми розвитку системи освіти м. Лисичанська на 2016-2020 роки, а також зміни та доповнення до «Комплексної програми підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2020 році» члени виконкому погодили та винесли на розгляд чергової сесії Лисичанської міської ради.

 • Пробація - майбутнє пенітенціарної служби

  В лютому 2015 року Верховна Рада України ухвалила Закон "Про пробацію", який вступив в дію 27 серпня цього ж року, де на державному рівні визначено концептуально нові підходи у роботі із засудженими. Головною метою пробації в Україні є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.

 • Діяльність Лисичанського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції

  За 2015 рік по облікам в Лисичанському міському відділу кримінально-виконавчої інспекції пройшло 636 осіб, що в порівнянні з 2014 роком на 102 особи менше. Ця цифра включає в себе покарання не пов’язані з позбавленням волі, а також адміністративні стягнення у вигляді громадських робіт.

  На обліку в Лисичанському МВ КВІ перебувають засуджені різних вікових категорій, різних прошарків населення, багато з яких не мають офіційної работи. Тому працювати з такою категорією осіб треба дуже уважно та обережно. У 2015 року до Лисичанського міського суду було направлено 45 поданнів, стосовно 45 засуджених для скасування іспитового строку. З яких, 31 особі іспитовий строк скасовано. Якщо порівнювати з 2014 роком, то на 22 подання більше, а саме, Лисичанським МВ КВІ було направлено до Лисичанського міського суду 23 подання, з яких 14 поданнів було задоволено.

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за январь 2013 года

   

   

   

   

   

 • Информация о поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за февраль 2011 года

 • Учнів 4-х та 9-х класів звільнено від проходження ДПА у 2020/2021 навчальному році

  Учнів, які завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році. Відповідний наказ МОН від 03.03.2021 №273 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.03.2021 за №338/35960.

  Відповідне рішення ухвалили через переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації. А саме через ситуацію з коронавірусом.

 • Пожежі в природних екосистемах

  Причинами виникнення пожеж в природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на відкритих територіях, прилеглій до лісових масивів, іскри з вихлопних труб автотранспорту, блискавки, самозаймання промасленого обтирального матеріалу, ефект фокусування сонячних променів на склі та консервних бляшанках, залишених людьми на природі.

  Причиною 90% пожеж в природних екосистемах є діяльність людини. Тому, відпочиваючи на природі, дотримуйтесь таких правил:

  — не кидайте сірників, що горять, і недопалків;

 • Весняні канікули у школах міста розпочнуться з 29 березня

   Канікули у закладах загальної середньої освіти, які підпорядковані управлінню освіти Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Луганської області, розпочнуться 29 березня. Триватиме відпочинок для учнів до 4 квітня.

  Заклади дошкільної та позашкільної освіти працюють у звичному режимі з дотриманням карантинних вимог.

  Управління освіти Лисичанської міської ВЦА

 • ДСНС попереджає про основні причини пожеж у місті Лисичанськ

  Причиною виникнення пожеж у житлових помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної безпеки у побуті та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у житлових приміщеннях.

  Окрім того, часто для обігріву власних помешкань мешканці міста використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.

 • У Лисичанську відбулось засідання міської комісії з надання одноразової грошової допомоги

  29 березня під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка відбулося засідання міської комісії з надання одноразової грошової допомоги на виконання протокольних доручень за підсумками засідання робочої групи з підготовки та проведення заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи від 25 лютого 2021 року.

  За результатами розгляду клопотання громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» та заяв осіб, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС, з урахуванням Порядку надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля, затвердженого розпорядженням керівника ВЦА м. Лисичанська від 26.08.2020 № 128, комісією прийнято рішення про надання допомоги 30 особам на загальну суму 30,0 тис. грн. за рахунок коштів місцевого бюджету.

 • Учні міста взяли участь у чемпіонаті Луганської області з баскетболу

   Юні спортсмени Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 під керівництвом вчителя фізичного виховання Антона Ажипи взяли участь у чемпіонаті Луганської області з баскетболу серед юнаків та дівчат 2003-2004 року народження та молодше. Чемпіонат проводився Луганським обласним відділенням (філія) КФВС МОН України, ГО «Луганська обласна федерація баскетболу» за підтримки Луганського обласного відділення НОК України.

  За підсумками змагань команда юнаків посіла 4 місце у змаганнях. Команда дівчат стала срібним переможцем змагань та посіла 2 місце.

 • Дії при виникненні пожежі

  Пожежа — це стихійне лихо, вогонь, який вийшов з під контролю людини. При пожежі потрібно остерігатися: високої температури, задимленості і загазованості, обвалу конструкцій будинків і споруд, вибухів технологічного обладнання і приладів, падіння обгорілих дерев і провалля.

  При рятуванні із палаючих будинків і при гасінні пожежі, дотримуйтесь наступних правил:

  — якщо у разі евакуації необхідно пройти через палаюче приміщення, накрийтесь мокрим покривалом, пальтом, плащем, щільною тканиною;

 • Підведено підсумки ІІІ Регіональної інтернет-олімпіади з фізики ім.М.І.Германчука

   Закінчив роботу другий етап ІІІ Регіональної інтернет-олімпіади з фізики ім.М.І.Германчука, ініціатором якого є Лисичанський багатопрофільний ліцей. У зв’язку з карантинними обмеженнями олімпіада проходила в режимі онлайн.

  Дев’ять закладів загальної середньої освіти міста і Сєвєродонецький багатопрофільний ліцей стали учасниками цікавого пізнавального заходу, мета якого – старт для активного пізнання й можливість зацікавити учнів предметом та цілою наукою! Мозаїка питань, що не мають миттєвих відповідей, викликали азарт і пізнавальний інтерес, а командна відповідальність за результат виступу спонукала до творчої співпраці всіх учасників заходу.

  Педагогічна спільнота міста отримала вагомий досвід проведення інтелектуальних онлайн-змагань і впевненість у тому, що в умовах карантинних обмежень можна знайти застосування креативному мисленню учителів і вихід за кордони уроку й звичайної навчальної програми.

 • Про надання у 2021 році пільг та субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу

  Управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі — Управління) повідомляє, що у 2021 році виплата населенню пільг та житлових субсидій для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу здійснюється виходячи із розрахунку вартості:

  • — 1 тонни твердого палива2947,26 грн;
  • — 1 балону скрапленого газу294,73 грн.

  Постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 № 356 встановлені мінімальні норми забезпечення населення твердим побутовим паливом та скрапленим балонним газом відповідно до яких населенню надаються пільги та житлові субсидії, а саме:

  • — для надання пільг: на тверде паливо — 1 тонна, на скраплений газ — 1 балон;
  • — для надання субсидій: на тверде паливо — 2 тонни, на скраплений газ — 1 балони.
  • Шановні громадяни! Суворо дотримуйтесь правил пожежної безпеки

   З приходом весняно-літнього періоду та у зв’язку з підвищенням температури, люди масово почали прибирати присадибні ділянки, угіддя та спалювати суху тогорічну траву. Так, у березні поточного року кількість зареєстрованих пожеж в екосистемах на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля складає 65 пожеж! Згідно зі статистичними даними це найбільша кількість зареєстрованих пожеж в екосистемах у порівнянні з іншими містами Луганської області. На превеликий жаль, громадяни не розуміють, що саме їхня недбалість та необережність під час випалювання сухостою можуть стати причиною масштабних пожеж!!!

  • Щодо виплати державних допомог, компенсацій, субсидій та пільг за рахунок коштів з державного бюджету

    Управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі – Управління) у березні 2021 року перераховані в повному обсязі кошти у загальній сумі 26 570,4 тис. грн, які надійшли з державного бюджету на виплату одержувачам:

   • - державних соціальних допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення за березень 2021 року – 10 735,1 тис. грн;
   • - пільг і житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій готівковій формі за лютий 2021 року – 15 713,1 тис. грн;
   • - компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування та допомоги на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за березень 2021 року – 122,2 тис. грн.
  • Нові підходи до профорієнтаційної роботи у школах Лисичанська

   За підтримки військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ та відділу освіти в Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 Благодійним Фондом «Громадяни» проведено дводенний тренінг «Профорієнтація в стилі коучинг».

   У тренінгу взяли участь 10 старшокласників та 4 вчителі загальноосвітніх шкіл № 5 та № 26. Під час навчання тренер Наталія Ящук провела 2 модулі та познайомила учасників з новим підходом до профорієнтації в школах. Діти та вчителі стали учасниками інтерактивних занять та ігор, виконували практичні завдання, проходили тематичні тести.

  • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у лютому 2021 року

   Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768), управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області у лютому 2021 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій.

  • Відбувся міський конкурс на протипожежну тематику «Пожежі краще запобігти!»

    Сьогодні, 2 березня, в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (далі – ЦПРШМ) підбито підсумки міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!».

   Організаторами конкурсу на міському рівні стали відділ освіти ВЦА м. Лисичанська та Лисичанське міське управління ГУ ДСНС.

   Конкурс проводився серед дітей різного віку закладів загальної середньої освіти та ЦПРШМ за двома номінаціями: «Художня творчість» та «Декоративно-прикладна творчість».

  • У Лисичанську обговорили напрямки розвитку системи соціального захисту населення в громаді

    В Лисичанській територіальній громаді триває третій етап реалізації Проєкту «Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей» (далі – Проєкт), що виконується Асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація учасницького розвитку громад»в рамках проєкту «Спеціальна програма підтримки Східної України (підконтрольні Уряду території)», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

   Вчора, 2 березня, у форматі офлайн зустрічі відбулося обговорення напрямків розвитку системи соціального захисту населення в громаді, які були розроблені робочою групою, створеною розпорядженням керівника ВЦА м. Лисичанська, та експертами Асоціації протягом попередніх заходів Проєкту.

  • Информация о работе коммунальных предприятий города за январь - февраль 2010 года

   За два месяца 2010 г. за средства, выделенные из городского бюджета коммунальными предприятиями города, выполнены следующие работы:

   КП «Лисичанский Дорремстрой»

   — по содержанию дорог на сумму 260,9 тыс. грн.

   — по содержанию тротуаров в феврале 2010 г. на сумму 35,8 тыс. грн.

   КП «Лисичанскгорсвет»

   — по содержанию линий наружного на сумму 175,7 тыс. грн.

   — по содержанию светофоров на сумму 15,9 тыс. грн.

   КП «Лисичанскзеленстрой»

   — по содержанию зеленых насаждений на территории города на сумму 53,9 тыс. грн. (выполнена формовочная обрезка 10 деревьям и удалено 73 аварийных).

   ЛКАТП — 032806

   — по содержанию тротуаров в январе 2010 г. на сумму 42,1 тыс. грн.

   — по усыплению 17 бездомных животных на сумму 1,5 тыс. грн.

   — по содержанию городских туалетов — 6,5 тыс. грн.

    вывезено от населения ТБО в объеме 23,7 тыс. м3, в том числе от жителей частного сектора — 2,9 тыс. м3.

   КП «Лисичанская ритуальная служба»

   по содержанию кладбищ на сумму 30,0 тыс. грн.

   — по захоронению безродных и доставке трупов в морг — 56,2 тыс. грн.

  • Увага! Набір на військову службу за контрактом

   clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

   — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

   — жінок — віком від 18 до 50 років.

   Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

  • Коли по нас прийде Бог, ми потиснемо Йому руку

   6

  • Історія пишеться не чорнилом

   5

  • Усім чортам на зло

   4

  • Информация о поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за февраль 2010 года

     ЖЭК 1 ЖЭК 3 ЖЭК 5 ЖЭК 6 ЖЭК 8 Итого по ЖЭКам Горсвет КАТП Итого
   Кол-во лицевых счетов 8483 7158 11024 4745 2493 33903 10695 31535 76133
   Начислено (тыс. грн.)                  
   Квартирная плата 243,50 193,10 296,60 120,30 55,10 908,60 78,40 125,50 1112,50
   Льготы 13,20 12,70 11,10 5,30 2,80 45,10 0,00 8,70 53,80
   Субсидии 24,90 17,30 36,80 2,20 8,10 89,30 11,70 8,50 109,50
   Всего начислено 281,60 223,10 344,50 127,80 66,00 1043,00 90,10 142,70 1275,80
   Оплачено (тыс. грн.)                  
   Населением деньгами 211,70 179,50 197,50 91,40 47,40 727,50 76,10 114,20 917,80
   Населением всего 213,90 180,70 228,50 97,90 47,40 768,40 76,10 114,20 958,70
   Льготы 0,20 0,00 0,00 0,00 0,00 0,20 3,50 0,00 3,70
   Субсидии 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 3,00 0,00 3,00
   Всего оплачено 214,10 180,70 228,50 97,90 47,40 768,60 82,60 114,20 965,40
   % оплаты населением 87% 93% 77% 81% 86% 84% 97% 91% 86%
   % оплаты всего 76% 81% 66% 76% 72% 73% 92% 80% 75%
   Задолженность населения 1374,10 961,30 2666,70 651,50 282,50 5936,10 390,50 598,00 6924,60
   Задолженность по льготам 67,20 28,00 52,70 35,00 17,40 200,30 1,80 41,40 243,50
   Задолженность по субсидиям 97,20 53,50 144,70 9,10 30,80 335,30 67,00 34,20 436,50
  • Наперекір усім лініям долі

   3

  • Пам’ятаємо кожну сніжинку Сибіру

   2

  • Пам’ятаємо кожне зерня 33-го

   1

  • Мобілізуйся, захисти найдорожче 3

  • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у березні 2020 року

   Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013 № 115 (в редакції постанови КМУ від 21.08.2019 №768), управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради у березні 2020 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій:

  • Мобілізуйся. Захисти найдорожче 2

  • Учні Лисичанської дитячої музичної школи №2 серед переможців «Торонто – 2021»

   Підведено результати канадсько-українського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Торонто — 2021», в якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

   За результатами конкурсу юних скрипалів Ксенію Козлову, Злату Бабакіну та ансамбль скрипалів «Перлинки» нагороджено Диплом Лауреата І ступеню, а Анну Бейбу та Софію Ажипу — Диплом лауреата ІІ ступеню.

  • Лисичанські спортсмени стали переможцями та призерами відкритих Всеукраїнських змагань зі стрибків на акробатичній доріжці

    22-26 березня в місті Київ відбулись відкриті Всеукраїнські змагання серед вікових груп зі стрибків на акробатичній доріжці «Меморіал Костянтина Венгеля». У змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів із Харківської, Київської, Луганської, Запорізької та Херсонської областей. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце за програмою 1 дорослого розряду вибороли Савкова Вікторія та Савков Андрій, ІІІ місце за програмою Майстрів спорту посів Маслов Владислав.

  • Мобілізуйся, захисти найдорожче

  • Дарина Масалітіна – переможець обласної музично-теоретичній олімпіади у номінації «Сольфеджіо»

   У березні учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ та Новодружеськ дистанційно взяли участь в Обласній музично-теоретичній олімпіаді у номінаціях «Сольфеджіо» та «Музична література».

   За результатами олімпіади у номінації «Сольфеджіо» І місце посіла учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Дарина Масалітіна (середня група, викладач Вікторія Буданцева).

  • Вітаємо переможців та призерів І етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

    26 – 29 березня у місті Харків відбувався І етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів із Харківської, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської областей та міста Київ. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   Категорія Формейшн М Юнаки

  • Гідність, воля і перемога

  • У Лисичанську відбувся тренінг «Стежиною батьківської мудрості» для батьків із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

   Фахівцями Лисичанського міського центру соціальних служб на базі мультимедійної кімнати управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації організовано та проведено тренінг для батьків із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, на тему «Стежиною батьківської мудрості». Метою заходу було сприяння у підвищенні психологічної компетентності батьків шляхом усвідомлення та осмислення механізмів діалогічного спілкування, ознайомлення зі стилями батьківського спілкування з дітьми.

   Під час зустрічі було опрацьовано вправи, які дали можливість батькам усвідомити важливість розвитку партнерських відносин із дітьми, сфокусувати їх увагу на корисності взаємодії без примусу та насилля, «прожити» емоційний стан дитини від неприйняття її батьками та нетолерантного спілкування з нею. Батькам було надано інформацію щодо стилів батьківської поведінки та можливих наслідків у житті дитини.

  • Хореографічний колектив «Імпульс» - Лауреат ІІ премії І-го Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Soul of Music»

    Підведені підсумки І Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Soul of Music» (м. Одеса), в якому дистанційно взяв участь хореографічний колектив «Імпульс» (Привільська ДШМ, викладач Ірина Мостицька).

   Конкурс проводився з метою виявлення і розвитку молодих талантів, обміну творчими досягненнями та популяризації творчості талановитих виконавців. До складу журі увійшли провідні викладачі музичних навчальних закладів, композитори, відомі виконавці, представники державних органів управління художньою освітою в Україні. Фестиваль мистецтв проводився у 4 -х номінаціях: «Вокальне мистецтво», «Інструментальне мистецтво», «Авторське виконавство», «Хореографічне мистецтво».

  • Вітаємо переможців та призерів чемпіонату Луганської області з боротьби вільної!

    20 березня у спортивній залі міської ДЮСШ відбувся чемпіонат Луганської області з боротьби вільної серед молодших юнаків та дівчат до 15 років, юніорів та юніорок. У змаганнях взяли участь понад 120 спортсменів із Біловодська, Старобільська, Кремінної, Лисичанська, Попасної, Новопскову. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце – Сажина Христина (36кг), Акберова Єлизавета (46кг), Пісмарьова Анастасія (62кг), Ніколаєв Олександр (75кг), Пащенко Микита (74кг), Домарьов Ілля (79кг), Одноволов Данило (92кг), Власенко Данііл (48кг), Дутчак Жасміна (70кг);

  • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у лютому 2020 року

   Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013 року № 115 (в редакції постанови КМУ від 21.08.2019 року № 768), управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради у лютому 2020 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій:

  • Мобілізація, питання та відповіді

  • В територіальному центрі навчають підопічних цивільному захисту

   Відповідно до Положення про консультаційний пункт з питань цивільного захисту в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проводиться просвітницько-інформаційна робота, пропаганда знань з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності непрацюючого населення.

   Головним завданням консультаційного пункту є сприяння розвитку громадської свідомості щодо особистої та колективної безпеки. З цією метою для підопічних проводяться лекції, консультації, перегляд спеціальних відеоматеріалів та інші заходи.

  • «Талановиті діти України»

    Під такою назвою минулого тижня у м. Київ відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв, у якому дистанційно взяв участь молодший хор учнів Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

   Журі конкурсу високо оцінило виступ колективу. Хор отримав диплом Гран-прі, кубок та сертифікат на участь у конкурсах за кордоном. Кожен учасник хору нагороджений особистим дипломом та медаллю.

   Керівник Олена Пєхота та концертмейстер Ольга Демченко мають дипломи від організаторів конкурсу за розвиток талановитих дітей та молоді, надання їм можливість проявити свою індивідуальність, за високий професіоналізм у роботі та вагомий внесок у розвиток та збереження національного мистецтва.

  • У Лисичанську відбулись змагання з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю

    19 березня у спортивному приміщенні за адресою: вул. Європейська, 87 за підтримки Луганського регіонального центру з фізичної культури та спорту інвалідів «ІНВАСПОРТ» відбулись змагання до участі у I турі Обласної спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю (всі нозології).

   У змаганнях взяли участь 10 спортсменів, які змагалися за номінаціями біг 60м, біг 100м та стрибки в довжину. Поза конкурсом спортсмени взяли участь у поєдинках на сінях (м’яких мечах) та хайшитцу (виштовхування) за правилами змагань з Айкідо.

  • «ТриДеДенс»

    Під такою назвою 27 березня у м. Сєвєродонецьк відбувся Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва, в якому взяли участь хореографічні колективи комунальних закладів культури міста

   Фестиваль вдруге зібрав танцювальні колективи з різних міст України й об'єднав у собі всі форми танцю різних хореографічних напрямків: естрадні, сучасні, бальні, народну хореографію, вуличні танці, стилізовану народну хореографію, вільні танцювальні композиції.

  • Вітаємо переможців чемпіонатів Луганської області з дзюдо

    В суботу, 13 березня, в місті Рубіжне пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року (2001-2005р.н.), серед юнаків та дівчат до 16 років (2006-2008 р.н.) та відкрита першість «Луганської обласної федерації дзюдо» до 13 років (2009-2011р.н.). В змаганнях взяли участь понад 130 спортсменів з Луганської та Донецької областей.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце – Альона Базік (48кг), Заріна Гусакова (63кг), Сергій Стиранець (66кг), Едем Мельасанов (50кг);

  • «ALPIN TRIGLAV – 2021»

   Під такою назвою 28-29 березня у Словенії відбувся V Міжнародний мистецький фестиваль, у якому дистанційно взяли участь викладачі Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1.

   Фестиваль проводиться з метою популяризації талантів, зміцнення дружніх, творчих зв'язків та бажання більш різноманітно представити надбання культури та мистецтва різних країн на світовій арені. До складу журі увійшли представники культури зі Словенії, Хорватії, Ірландії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Сполучених Штатів Америки та України.

   За результатами конкурсу у номінації «Інструментальне виконавське мистецтво» в змішаній віковій категорії лисичани посіли наступні місця:

  • Весняний пейзаж

    Фахівці відділення денного перебування Лисичанського терцентру допомагають літнім людям урізноманітнити їх дозвілля завдяки проведенню цікавих занять та майстер-класів.

   На черговому занятті підопічним установи було запропоновано майстер-клас з паперової пластики «Весняний пейзаж».

   Паперова пластика є одним з видів декоративно-оформлювального мистецтва. Використовуючи цю техніку, можна створювати і оригінальні листівки, і фігурки, і цілі картини.

  • Вітаємо Поліну Пікуль та Мілану Коробку - призерів чемпіонату Луганської області з гімнастики спортивної

   11 та 12 березня в місті Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат Луганської області з гімнастики спортивної, присвячений пам'яті А.С.Сурової. В змаганнях взяли участь 22 спортсменки з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної.

   Вихованка міської ДЮСШ Поліна Пікуль виборола І місце (програма КМС), а Мілана Коробка – ІІ місце (програма другого дорослого розряду).

  • У Лисичанську відбулись заходи до Дня Національної гвардії України

    День Національної гвардії - це ще одна можливість привітати тих, хто завжди стоїть на захисті суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, навіть у найважчі часи.

   Минулого тижня до Дня Національної гвардії України в закладах культури міста відбулися тематичні заходи.

   В молодіжному хабі «BIBLIO HUB» центральної бібліотеки проведено годину слави «Вірні сини України», куди завітали представники Нацгвардії м.Рубіжного лейтенант Ярослав Качурін та молодший сержант Вадим Богатирьов.

  • Заспіваймо, друзі!

    Для підопічних відділення денного перебування Лисичанського територіального центру життя на пенсії не припиняється, а навпаки – оживає у нових тонах. Завдяки роботі фахівців відділення літні люди та особи з інвалідністю засвоюють нові знання, відкривають для себе нові види організації дозвілля, розширюють свій світогляд та мають можливість продовжити активне і щасливе життя.

   В установі працюють різноманітні клуби за інтересами і кожен відвідувач має змогу обрати собі корисні заняття, які б забезпечили йому самореалізацію та допомогли знайти потрібне коло спілкування.

   Наразі розповідь піде про клуб з хорового співу «Заспіваймо, друзі!».

   Спів – це найдавніше мистецтво, яке покращує самопочуття, знімає біль і навіть продовжує життя.

  • Команда Лисичанської міської ДЮСШ - переможець чемпіонату Луганської області з футзалу 2021 року

   Минулої суботи, 6 березня, вихованці Лисичанської міської ДЮСШ взяли участь у фінальних зустрічах чемпіонату Луганської області з футзалу 2021 року серед юнаків 2008-2009 року народження.

   У півфіналі команда Лисичанської міської ДЮСШ зіграла з командою ДЮСШ (Новопсков) з рахунком 5:2, а у фінальній грі перемогла команду ДЮСШ (Рубіжне) з рахунком 5:2.

   Данііла Молчанова визнано «Кращим гравцем змагань», а тренера Дениса Богового – «Кращим тренером».

  • У Лисичанському територіальному центрі відбулась зустріч з поетесою Валентиною Голубицькою

    Зробити життя насиченим і цікавим можна у будь-якому віці. Робота відділення денного перебування Лисичанського терцентру спрямована на згуртованість літніх людей та осіб з інвалідністю для задоволення їх пізнавальних і культурних інтересів, створення умов для спілкування і активного життя та збереження і підвищення інтелектуального рівня. Для підопічних відділення проводяться різноманітні святкові та урочисті заходи, літературні зустрічі, екскурсії, вечора романсів, конкурсно-розважальні програми, зустрічі з поетами та видатними людьми міста та ін.

   Вчора, 24 березня, у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбулася зустріч із членом міжнародного співтовариства письменницьких спілок Валентиною Голубицькою.

  • У Лисичанську відбувся фестиваль-конкурс «Музичне натхнення», присвячений пам'яті Григорія Арцева

    Наприкінці минулого тижня в Лисичанській дитячій школі мистецтв №1 відбувся відкритий фестиваль-конкурс «Музичне натхнення», присвячений пам'яті Григорія Арцева.

   Конкурс проводився з метою творчого розвитку та духовного збагачення підростаючого покоління, підвищення виконавської майстерності юних виконавців, виявлення та підтримки обдарованих дітей, популяризації української музики.

   У конкурсі взяли участь 37 учнів оркестрового відділу у 3-х номінаціях: «Струнно-смичкові інструменти», «Ансамблі», «Народні інструменти». За підсумками розгляду журі місця розподілились наступним чином: І місць – 22; ІІ місць – 12; ІІІ місць – 3.

  • У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області серед кадетів та дорослих з боротьби греко-римської

   6 березня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області серед кадетів та дорослих з боротьби греко-римської. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з міст та районів області.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх вагових категоріях:

   І місце — Микола Кувалда (45кг), Олексій Вісягін та Євген Грицутенко (55кг), Максим Андрєєв (60кг), Богдан Швець (63кг), Володимир Носуль (72кг), Дмитро Калганов (80кг), Владислав Кучерявий (82кг), Павло Колядін (87кг), Артур Шкодюк (97кг), Олександр Зябля (110кг) та Микита Колчанов (130кг);

  • «Весняні барви»

    Під такою назвою 14 березня у м. Чернігів відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв, в якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи №2.

   Конкурс відбувся з метою підтримки і розвитку творчих здібностей підростаючого покоління.

   За результатами конкурсу у номінації «Інструментальне мистецтво» учні показали високі результати, посівши наступні місця:

   Гран-прі - Євангеліна Голтишова, Алєся Панаїт, Єлізавета Ігнатьєва (фортепіано);

  • Вітаємо Едема Мєльасанова - переможця відкритого чемпіонату Донецької області з дзюдо серед юніорів та юніорок

   7 березня у місті Миколаївка пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року (2001-2005 р.н.), юнаків та дівчат до 16 років (2006-2007 р.н.), серед юнаків та дівчат до 13 років (2009-2010 р.н.).

   У змаганнях взяли участь 365 спортсменів з 28 команд (Донецької, Луганської та Харківської областей).

   Чемпіоном змагань в ваговій категорії 50 кг став вихованець Лисичанської міської ДЮСШ Едем Мєльасанов (U13).

  • «Spring Star»

    Під такою назвою 13 березня у м. Харків відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс, в якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

   Юні музиканти змагались у номінації «Інструментальне мистецтво». Компетентне журі відзначило високу виконавську майстерність учнів.

   За результатами конкурсу місця розподілились наступним чином:

   Гран-прі - Олександр Зарайський (гітара); Марія Лукіна і Сніжана Колісніченко (фортепіано);

  • Підопічні терцентру виготовляли весняні квіти

    Лисичанський територіальний центр продовжує розповідати про роботу клубу з технічної творчості та рукоділля – «Дивосвіт».

   Цей клуб – справжній осередок натхнення та доброти. Гурток збирає небайдужих літніх людей та осіб з інвалідністю, котрі цінують кожну мить свого життя, відкривають у собі нові грані, а ще своєю позитивною енергією створюють гарний настрій не лише собі, але й оточуючим.

   На черговому занятті підопічні терцентру виготовляли красиві та ніжні весняні квіти. Адже всім так не вистачає яскравого сонячного світла та різнобарв’я кольорів. Трохи терпіння, часу, фантазії та необхідних матеріалів - і чудові гіацинти готові.

  • Вітаємо Марію Носаль - бронзову призерку чемпіонату України із легкоатлетичного двоборства у приміщенні!

    01-03 березня в Києві відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР із легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед юнаків та дівчат 2008 р.н. та молодше.

   Вихованка міської ДЮСШ Марія Носаль виборола бронзову нагороду у двоборстві 60м + потрійний стрибок.

   Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

  • Вітаємо призерів відкритого кубку зі спортивних бальних танців «Empire Style Cup»

   20 березня учасники хореографічного гуртка «Starway» під керівництвом Олександра Посошка (Лисичанський міський Палац культури) взяли участь у відкритому кубку зі спортивних бальних танців «Empire Style Cup», який проходив у м. Краматорськ.

   Цього року до змагань долучились 438 учасників, 266 пар та 371 соло танцівників з різних міст Донецької та Луганської областей.

   В різних категоріях та програмах учасники гуртка показали високий результат та вибороли 6 призових місць (1 — І місце, 2 — ІІ місця та 3 — ІІІ місця). Серед переможців Матвій Воробйов, Марія Романенко, Софія Грібанова, Валерія Міхєєва та В’ячеслав Карпенко.

  • Підопічні терцентру виготовляли кульбабку

    У Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування організована робота клубів за інтересами, діяльність яких спрямована на розвиток творчих здібностей у літніх людей. Завдяки роботі в гуртках, їх учасники в котрий раз переконалися в тому, що життя після виходу на пенсію може бути цікавим, яскравим та насиченим.

   На черговому занятті клубу з технічної творчості та рукоділля «Дивосвіт» підопічні терцентру виготовляли кульбабку з коктейльних трубочок. Творчій процес був веселим та захоплюючим, а вироби вийшли оригінальними та красивими.

  • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області з боротьби греко-римської

    26 лютого у Старобільській дитячо-юнацької спортивної школи відбувся чемпіонат Луганської області з боротьби греко-римської серед молодших юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь спортсмени з Білолуцької, Біловодської, Марківської, Новопсковської та Старобільської об’єднаних територіальних громад, міста Лисичанськ та Кремінського району. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце – Харченко Павло (41кг), Ніколаєв Олександр (75кг), Пащенко Микита (77кг);

   ІІ місце – Самарський Володимир (60кг), Макаров Микола (72кг);

   ІІІ місце – Скрипниченко Андрій (44кг), Вдовиченко Владислав (48кг), Харченко Ілля (60кг).

  • У Лисичанську може з’явитись новий мурал. Для цього лисичанам необхідно проголосувати

   Outlook-g0kvs33oДо 6 квітня триває голосування за місто, у якому з’явиться мурал на тему медіаграмотності та боротьби з фейками в межах міжнародного проєкту ARTIFAKE. Серед п’яти претендентів — Лисичанськ.

   Голосування, участь у якому може взяти кожен, проходить на сторінках ГО «Інтерньюз-Україна» на Facebook (bit.ly/artifake_fb) та Instagram (bit.ly/artifake_insta). Мурал буде створено у тому місті, яке набере найбільшу кількість коментарів на свою підтримку. Щоб віддати свій голос за Лисичанськ, залиште під постом коментар із цифрою 3. Мурал для міста-переможця створить команда міжнародного проєкту ARTIFAKE, який креативно популяризує медіаграмотність і розвиток критичного мислення за допомогою вуличного мистецтва.

  • Підопічні терцентру побували на презентації виставки «Невідомі сторінки жіночої історії»

   Підопічні Лисичанського територіального центру соціального обслуговування побували на урочистій презентації виставки «Невідомі сторінки жіночої історії».

   Увазі присутніх була продемонстрована колекція експонатів першого та єдиного в України на пострадянському просторі та у Східній Європі гендерного музею. Музей збирає і зберігає роботи, які демонструють процес гендерного конструювання та маніпуляцій, що відбуваються у суспільстві. За словами керівника музею Тетяни Ісаєвої: «Гендерний підхід – це підхід, що враховує різність між чоловіком та жінкою і дає можливість реалізувати кожній людині, незалежно від статі, свій власний потенціал на користь собі та суспільству».

  • Лисичанські спртсмени взяли участь у Чемпіонаті Луганської області з класичного жиму лежачі та з класичного пауерліфтингу

    28 лютого у місті Попасна пройшов Чемпіонат Луганської області з класичного жиму лежачі та з класичного пауерліфтингу (жим лежачи). Лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх категоріях:

   І місце – Данько Костянтин, Стефанов Ярослав, Подстригаєв Олександр, Колмиков Дмитро;

   ІІ місце - Величко Игор, Тарасов Андрій, Роденков Микита, Перепелиця Юлія, Мариніна Марина, Стефанов Ярослав, Подстригаєв Олександр;

   ІІІ місце – Засядько Олексій, Дудніченко Віталій, Щербаков Олександр.

  • Вітаємо солістів зразкової студії східного танцю «Атлантіс» з черговою перемогою!

    20 березня солісти зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (ПК ім. В.М. Сосюри м. Лисичанськ, керівник Ірина Гончарова) взяли участь у Чемпіонаті Полтавської області по Bellydance (м. Полтава). Цього року конкурс проводився у змішаному форматі - онлайн та офлайн. На конкурс з’їхалися 28 танцювальних колективів з різних областей України.

   За результатами конкурсу колектив виборов 11 призових місць в офлайн виступах, з них: І місць – 7, ІІ місць –3, ІІІ місць – 1 та 29 призових місць в онлайн виступах, а саме: І місць – 25, ІІ місць –3, ІІІ місць – 1.

   Всі переможниці були нагороджені дипломами та медалями.

  • У Лисичанському терцентрі відбувся захід до Дня народження Тараса Шевченка

    Сьогодні, 9 березня, у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбувся захід, присвячений Дню народження видатного генія України, майстра поетичного слова, художника і мислителя – Тараса Григоровича Шевченка.

   Великий Кобзар зробив неоціненний вклад у світову духовну й літературну скарбницю людства. Його довершена творчість й досі сіє зерна добра і світла, палахкотить незгасним полум’ям проникливої мудрості та справедливості. Шевченкове слово веде нас крізь століття, осяявши шлях потужним світлом надії, промовляє мудрістю, надає сил, наснаги й мужності, наставляє і звеличує.

  • Лисичанські спортсмени - серед переможців чемпіонату Київської області з Бойового хортингу

    27 лютого в смт Баришівка пройшов чемпіонат Київської області з Бойового хортингу серед юнаків, кадетів, юніорів та дорослих у розділі «рукопашна сутичка». В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів Києва, Київської області та міста Лисичанськ.

   Спортсмени СК «Лідер» вибороли 19 медалей, посівши ІІ загальнокомандне місце. Призові місця розподілилися наступним чином:

   І місце – Сєвєрін Матвій, Ейсмонт Денис, Щиголева Марія, Лапчевський Кирило, Ісаєв Владислав, Серпокрил Іван, Шереметьєв Іван, Коряк Поліна;

   ІІ місце – Гончаров Данііл, Цимбалістов Ілля, Вишняк Софія, Панченко Данило, Бейлов Максим, Центарадзе Володимир, Безсмертний Олександр, Гуртовий Сергій, Харитонов Ярослав;

   ІІІ місце – Бугайов Єгор, Бурлуцький Тімур.

  • У «Bibliohub» відбувся культурний хакатон «Банк креативних ідей»

   17 березня в молодіжному хабі «Bibliohub» центральної бібліотеки відбувся культурний хакатон «Банк креативних ідей» в якому взяли участь здобувачі освіти, освітяни, громадські активісти та представники культури.

   На захід завітала начальник управління культури, національностей, релігій та туризму Аліна Адамчук, яка виступила з привітальним словом та протягом заходу брала активну участь у обговоренні запропонованих ідей.

   Під час хакатону учасники презентували безліч креативних, фантастичних, яскравих, соціально значущих ідей та подій, які легко втілити в життя, додавши трохи ресурсів. Яскраві емоції, щире спілкування, круті ідеї та кава зі смаколиками підтримували учасників та спонукали до подальшого розвитку та втілення найкреативніших ідей.

  • Щодо питання протидії торгівлі людьми

  • Вітаємо юних гімнасток з черговою перемогою!

    26-28 лютого в місті Бахмут Донецької області відбувався відкритий обласний турнір з гімнастики спортивної серед юнаків та дівчат, присвячений пам'яті засновника гімнастики спортивної у м. Бахмут Карягіна Леоніда. У змаганнях взяли участь понад 50 гімнасток з міст Бахмут, Краматорськ, Слов'янськ,Сєвєродонецьк, Лисичанськ. Вихованки міської ДЮСШ показали наступні результати:

   МС

   • І місце - Пікуль Поліна

   КМС

   • І місце - Сик Христина

   3 дорослий розряд

   • І місце - Коробка Мілана
   • ІІ місце - Кокарєва Анастасія
  • «Українські візерунки»

   Стали відомі результати Всеукраїнського багатожанрового фестиваль-конкурсу мистецтв «Українські візерунки» (м. Київ), в якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи №2.

   За результатами конкурсу юні музиканти у номінації «Інструментальний жанр» у різних вікових категоріях посіли наступні місця:

   І місце - Ксенія Козлова; Софія Ажипа; Дмитро Байбаков; ансамбль скрипалів «Мажорики»;

   ІІ місце - Олександра Щабрацька;

   ІІІ місце - дует скрипалів у складі Елеонори Денищенко і Софії Тимофіївої.

  • Свято квітів та гарного настрою

   З першими лагідними променями сонця, подихом талої води, дзвінким пташиним різноголоссям у наших серцях яскраво розквітають найкращі почуття та наближається ніжне свято 8 Березня.

   Напередодні свята, 3 березня, давній друг та соціальний партнер територіального центру — колектив Лисичанської дитячої музичної школи № 2 подарував для підопічних насичену святкову програму.

  • Лисичанські спортсменки - серед переможців та призерів відкритого Кубку з боротьби дзюдо

    26 та 27 лютого у місті Лиман Донецької області проходив відкритий Кубок з боротьби дзюдо - «Liman Cup Miss Judo-2021» серед дівчат 2006-2008, 2009-2010, 2011-2012 р.н. У змаганнях взяли участь 127 дівчат з 12 команд (Донецької, Луганської та Харківської областей).

   Лисичанські спортсменки показали наступні результати:

   • І місце - Базік Альона U16, 48кг
   • ІІ місце - Гусакова Заріна U16, 63кг
   • ІІІ місце - Орищук Ангеліна U11, 28кг, Гармаш Євгенія U11, 28кг.

   Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготувала спортсменів Вікторія Тростянська.

   Відділ молоді і спорту ВЦА м. Лисичанська

  • Масштабні навчання держслужб міста з відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на виборчій дільниці

   21 березня на базі Лисичанського центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю Лисичанської міської ради рятувальники спільно із поліцейськими та працівниками екстреної медичної допомоги провели навчання з відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на виборчій дільниці.

  • Вітаємо лауреатів Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зимове сяйво»

   Підведено підсумки VІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Зимове сяйво», в якому дистанційно взяли участь учні та колективи Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

   За результатами конкурсу Дипломами лауреатів І ступеню нагороджено Аріна Яковлева та Анастасія Головня, вокальні ансамблі «Краплинки», «Натхнення», «Акварель»; Дипломом лауреата ІІ ступеню нагороджений Олександр Зарайський.

   Підготували учасників Олена Пєхота, Ольга Демченко, Ольга Семидоцька та Ігор Дерев’янко.

  • Знайомство з птахами нашого краю

   IMG_8924Вчора, 3 березня, відбулась зустріч співробітника міського краєзнавчого музею Марини Вопілової з підопічними Лисичанського територіального центру.

   Захід відбувся у форматі офлайн зустрічі на базі мультимедійної кімнати, яка створена в УПСЗН у рамках реалізації проєкту «Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей».

   Увазі присутніх була запропонована пізнавальна лекція з відеообзором про птахів нашого краю. Під час зустрічі підопічні дізнались багато цікавих фактів про життя і звички пернатих та їх роль у навколишньому середовищі.

   Мешкаючи у містах і перебуваючи в постійних клопотах, ми майже не звертаємо уваги на те, що поряд з нами співає, гомонить, вирує багатий пташиний світ.

  • Вітаємо переможців та призерів чемпіонату України-2020 з акробатичного рок-н-ролу!

    27 лютого у місті Харків пройшов чемпіонат України-2020 з акробатичного рок-н-ролу. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів із Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Полтавської, Київської та Луганської областей. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   Категорія Юнаки DD

   І місце - Уразовська Марта - Артюшенко Вероніка;

   Категорія Формейшн М юнаки

   І місце - Литвинова Єлизавета, Коваленко Тетяна, Буйновська Альбіна, Рудова Олександра, Бешенко Анастасія, Литвинова Валерія;

   ІІІ місце - Бондаренко Софія, Ткаченко Ірина, Серебрянська Карина, Шульжинська Дар'я, Блага Яна, Красильникова Мирослава;

  • Пам'ятка про заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях

   I. Загальні положення.

   У даній пам’ятці визначено вимоги пожежної безпеки до виборчих дільниць у період проведення виборчої кампанії.

   Відповідальність за протипожежний стан приміщень виборчих дільниць покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, яким належать ці приміщення, а за додержання протипожежного режиму – на голів комісій.

  • «Тарас Шевченко – провідник долі України»

   Сьогодні, 17 березня, учні молодших класів завітали до Лисичанського міського краєзнавчого музею на історичний калейдоскоп «Тарас Шевченко – провідник долі України». У березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу - Тараса Шевченка. 207 років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово.

   Під час заходу учні ознайомились з життям та творчістю поета, а також переглянули слайд-презентацію про долю відомого поета.

  • Вітаємо лисичанських легкоатлеток із перемогою на чемпіонаті України!

    26-28 лютого в Києві пройшов чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006-2007 р.н.

   Вихованка міської ДЮСШ Степаненко Дарина виборола золоту нагороду на дистанції 60 м, також Шеховцова Олександра та Степаненко Дарина завоювали бронзові нагороди в естафетному бігу.

   Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

  • Професіографічна екскурсія в ДСНС

   15 березня на професіогрфічну екскурсію до співробітників ДПРЧ-9 завітали учні закладів загальної середньої освіти № 6, 7, 25, 26 та гімназії міста Лисичанська.

   Учні отримали цікаву і корисну інформацію від рятівників про справжні пожежні машини новітнього зразка, спецодяг рятувальників та знаряддя праці.

  • «Тепло рідного дому»

   Під такою назвою, наприкінці минулого тижня, в молодіжному хабі «Bibliohub» центральної бібліотеки відбулася творча зустріч лисичан з поетом, членом Національної спілки письменників України Сергієм Кривоносом.

   Народився поет на Луганщині, у м. Сватове. Сергій Іванович є автором 13 поетичних збірок, серед яких «Живые голоса», «Пусть любовь оживет», «Цветенье вишен», «У чувств моих нежности есть два крыла», «Родниковая сила любви», «Не добавляйте боли матерям» та 2 поетичних збірок для дітей. Його вірші також друкувалися у колективних збірках, альманахах та журналах.

  • ЗВЕРНЕННЯ ДСНС

   Увага! В черговий раз у м. Привілля по вул. Левадна (в районі кар’єру) був знайдений вибухонебезпечний предмет, а саме: мінометна міна калібру 82 мм часів 2-ї Світової війни. На протязі доби були проведені відповідні заходи по знешкодженню міни.

   У разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкайтеся та не піднімайте їх. Відійдіть назад своїми ж слідами на безпечну відстань! Негайно зателефонуйте в службу порятунку за номером 101.

  • Вітаємо призерів Всеукраїнських відкритих змагань «Sport and Dance Cup»

    14 березня учасники студії бального танцю «Ever dance» (ПК «Діамант», керівник Владислав Лисків) взяли участь у Всеукраїнських відкритих змаганнях зі спортивних бальних танців «Sport and Dance Cup» (м. Харків).

   За результатами змагань лисичани вибороли 5 призових місць. Серед переможців Вероніка Роскошна, Спиця Вадим, Каміла Спиця, Анастасія Рябченко.

  • Лисичанські спортсмени взяли участь у чеміонаті Донецької області з Косікі карате

    27-28 лютого у місті Селідове проходив чеміонат Донецької області з Косікі карате. У змаганнях взяли участь понад 110 спортсменів із Донецької, Луганської, Київської, Дніпропетровської та Луганської областей.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   • - 5 років

   ІІІ місце – Якимчук Кирило

   • - 8-9 років
  • ЗНО обов'язково відбудеться

   Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, що станом на 30 березня 2020 року, за повідомленням Міністерства освіти і науки України, розроблено два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

   ПЕРШИЙ СЦЕНАРІЙ: КАРАНТИН ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ДО 1 ТИЖНЯ ЧЕРВНЯ

   Усі учні, окрім 11-го класу, закінчують навчальний рік наприкінці червня. Після карантину для них організовується коригуюче навчання: вчитель ідентифікує теми, за якими є пробіли у знаннях, відчитує ті, які є критичними для класу, вказує, які теми необхідно додатково доопрацювати вдома.

  • Майбутні лисичанські рятівники

   12 березня у в Лисичанському Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (далі ЦПРШМ) пройшов 25-й Фестиваль дружин юних пожежних-рятувальників. Організаторами конкурсу традиційно стали: міський відділ освіти, Лисичанське міське управління ГУ ДСНС у Луганській області, дитяча громадська організація ЦПРШМ «Доля».

  • Юні лисичани–серед лауреатів VI Міжнародного фестивалю образотворчого мистецтва «SOLOVIOV ART»

    Стали відомі результати VI Міжнародного фестивалю образотворчого мистецтва «SOLOVIOV ART» (Краків-Київ), учасниками якого стали 9 учнів художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв №1.

   За результатами конкурсу у номінації «Живопис» у різних вікових категоріях лисичани посіли наступні місця:

   Лауреат І премії - Валерія Міхєєва;

   Лауреат ІІ премії - Олександра Дубина, Анастасія Сухорська, Софія Камишникова, Мірослава Камінська;

   Лауреат ІІІ премії - Анастасія Моісеєва, Дар'я Невінчана, Владислава Бутенко, Марія Баєва, Владислава Бутенко.

  • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з Айкідо

    27-28 лютого у міській ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з Айкідо. У змаганнях взяли участь 5 команд, 102 спортсмени: спортсмени міської ДЮСШ (Лисичанськ) та СК «Зеніт» (Рубіжне), айкідоки клубів «Марубасі» (м. Лисичанськ) та «Енсо» (м. Сєвєродонецьк) та команда Донецької області.

   Айкідоки змагалися за номінаціями: «Сінай» -меч, «Сінай нітто рю» - 2 меча, «Ярі»- палка, «Танто Тай сабакі», «Кокарі гейку» та «Танто рандорі» - робота проти озброєної танто- ножем людини, «Хайшитцу» і «Понітеру» - змагання у спритності та робота вільної техніки в номінаціях «Тосю рандорі», «Опен ката», «Ніні дорі».

  • У Лисичанську визначені претенденти на заняття вакантної посади директора ЗОШ №12

   Сьогодні, 12 березня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Лисичанської міської ради Луганської області».

   Комісія вирішила допустити до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Лисичанської міської ради Луганської області» трьох кандидатів: Олену Дуфнік, Івана Фастова та Ганну Бондар.

  • Вікторія Круміна – лауреат І ступеня VII Міжнародного фестиваль-конкурсу мистецтв «Зимове свято»

    Підведені підсумки VII Міжнародного дистанційного фестиваль-конкурсу мистецтв «Зимове свято» (м. Харків), в якому дистанційно взяла участь учениця театрального класу Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 Вікторія Круміна.

   У номінації «Театральне мистецтво: художнє слово» у середній віковій категорії Вікторія представила патріотичний вірш Катерини Деєвої «Моє місто».

   За результатами конкурсу Катерина отримала Диплом I ступеня та кубок. Підготувала учасницю викладач Ірина Кабанова, яка нагороджена Подякою за вагомий внесок у справу розкриття творчого потенціалу дітей та молоді та розвиток культурної спадщини країни.

  • Вітаємо Гордія Мінського з перемогою у Всеукраїнському багатожанровому фестиваль-конкурсі мистецтв «Українські візерунки»

    У березні підведені підсумки Всеукраїнського багатожанрового фестиваль-конкурсу мистецтв «Українські візерунки», який розпочався наприкінці лютого (м. Київ). Столиця України зібрала талановитих учасників, серед яких вперше спробував свої сили Гордій Мінський – учень театрального класу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1.

   Зворушлива казка Надії Кир’ян «Котики» у виконанні Гордія не залишила байдужими членів журі. За результатами конкурсу у номінації «Театральний жанр» у І віковій категорії Гордій Мінський посів І місце. Підготувала учня викладач Ірина Кабанова.

   Вітаємо з перемогою та бажаємо подальшої творчої наснаги!

   Відділ культури Лисичанської міської ВЦА

  • «Невідомі сторінки жіночої історії»

   Під такою назвою 12 березня в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки від Музею жіночої та гендерної історії (м. Харків). Подія відбулася за сприянням Хабу жіночого лідерства ГО «Жіноча правозахисна група».

   Під час презентації директорка Музею жіночої та гендерної історії м. Харків Тетяна Ісаєва розповіла, що цей музей є першим, і на сьогодні єдиним в Україні, на пострадянському просторі та в Східній Європі гендерним музеєм.

  • Вітаємо фіналістів Міжнародного дитячого конкурсу «Малюємо літо»

   20210310_111340

   На початку березня у м. Вінниця відбулося урочисте відкриття виставки та нагородження фіналістів Міжнародного дитячого конкурсу «Малюємо літо».

   За результатами конкурсу до фіналу увійшло 100 кращих робіт з різних країн світу, серед яких і 7 робіт талановитих учнів Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Стефанії Логвінової, Анастасії Зейналової, Діани Пільщикової, Валерії Гришко, Валерії Рогожкіної, Вероніки Степанової та Ганни Терехової.

   Підготували учасників викладачі: Євгенія Золенко, Вікторія Козій, Анжеліка Горбачик, Ольга Агафонова та Анна Петухова.

  • «Підводні фантазії»

    З 1 по 7 березня відбувалась підсумкова виставка 32 Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Підводні фантазії», в якій взяли участь учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ та Привілля.

   Фестиваль проводиться з метою розвитку та популяризації дитячої творчості у всьому світі. Щорічно у конкурсі беруть участь близько 5-8 тисяч учасників із різник країн світу.

   За результатами конкурсу у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» учениця Привільської ДШМ Ксенія Мініна посіла почесне ІІІ місце з роботою «Нерозлучні подружки».

  • «Поезія міського або сільського пейзажу»

    У березні відбулось підбиття підсумків виставки-конкурсу художньої творчості серед викладачів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв на тему: «Поезія міського або сільського пейзажу».

   Цьогоріч на конкурсі було представлено 59 робіт викладачів із 18 мистецьких шкіл області серед яких і викладачі мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля. Учасники змагались у трьох номінаціях: живопис, графіка та декоративно-прикладе мистецтво.

   За результатами конкурсу у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» III місце посіла викладач Лисичанської ДШМ № 1 Вікторія Козій з роботою «Зимова казка» (шовк, акрил).

  • У Лисичанську відбулися святкові концерти, присвячені Міжнародному жіночому дню

    8 березня – це свято весни і краси, яскравих квітів і щирих привітань. У дні весняного пробудження й оновлення вшановують жінку, берегиню родинного вогнища, мудру наставницю.

   Саме тому, протягом тижня в закладах культури міста відбулися святкові концерти, присвячені Міжнародному жіночому дню.

   Весняний настрій та свою творчість глядачам дарували учасники художньої самодіяльності та учні мистецьких шкіл міста.

  • Вітаємо Сергія Мєніна із перемогою у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зірковий драйв»!

    У лютому викладач музичного мистецтва Новодружеської ДШМ Сергій Мєнін взяв участь у дистанційному Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Зірковий драйв», який відбувся у м. Запоріжжя в рамках творчого проєкту «Зі злагодою у серці, з Україною у душі!».

   За результатами конкурсу у номінації «Інструментальна музика» у VІ віковій категорії Сергій Мєнін посів І місце. Переможця нагороджено дипломом Лауреата I ступеня та пам`ятною статуеткою.

  • «GRAND PRIX-2021»

    Під такою назвою 28 лютого у м. Харків відбулись Всеукраїнські змагання, в яких взяли участь хореографічні колективи міста Лисичанськ.

   Змагання проводились з метою виявлення нових талановитих виконавців, підвищення художньої майстерності учасників, збереження і розвитку хореографічної культури, встановлення творчих контактів між учасниками та обміну досвідом роботи.

   Серед шаленої конкуренції лисичани гідно представили наше місто виборовши 69 призових місць, а саме:

   ІІ місце - хореографічний колектив «Задоринки» (Лисичанський міський ПК, керівник Лідія Науменко);

   2 перших та 1 друге місце - хореографічний колектив «Веселка» (Лисичанська ДШМ № 1, керівник Юлія Небрачна);

  • Театральний капусник, присвячений Міжнародному дню театру пройшов у Лисичанську

   27 березня учасники та керівники зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» (кер. І. Кабанова) і народного театру юного глядача «Лімпопо» (кер. Н. Бражнікова) Палацу культури ім. В.І. Леніна організували та провели театральний капусник, присвячений Міжнародному дню театру.

   Під час проведення заходу відбулось посвячення до юних театралів зовсім маленьких учасників театральної студії. Також не обійшли стороною постійних учасників-акторів, які внесли часточку себе до життєдіяльності колективу.

  • До уваги учасників АТО/ООС

    Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради в 2020 році до переліку суб'єктів надання послуг з психологічної реабілітації учасникам Революції Гідності, учасникам АТО/ООС, які відповідають Вимогам до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затвердженим наказом Міністерства соціальної політики України від 27.04.2018 № 597, включено:

   - Дочірнє підприємство «Південь-Курорт-Сервіс» за місцем знаходження: вул. Гагаріна 1а, смт. Сергіївка, Білгород-Дністровський район, Одеська область, 67780;

   - Товариство з обмеженою відповідальністю «Новопсковський санаторій «Перлина» за місцем знаходження: вул. Українська, буд. 218, смт. Новопсков, Луганська область, 92303.

  • Щодо проведеного перерахунку житлових субсидій

   У зв’язку з встановленням з 01.01.2020 тарифів на послуги з розподілу природного газу, в лютому управлінням праці та соціального захисту населення автоматично (без звернення громадян) здійснено перерахунок житлової субсидії з урахуванням нової послуги з розподілу природного газу за січень і лютий 2020 року.

   Субсидію з лютого розраховано з урахуванням встановленої ціни на постачання природного газу — 5,00503 грн. за 1 м. куб. та проведено перерахунок субсидії за січень 2020 року у зв’язку зі зміною розміру тарифу по газопостачанню, який становить 5,86849 грн. за 1 м. куб. (замість 6,91399 грн. за 1 м. куб.).

  • Пільги на житлово-комунальні послуги у готівковій формі

   З 1 жовтня 2019 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373, в Україні запроваджено надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі. Пільги розраховує управління праці та соціального захисту населення, виходячи з розміру знижки на яку пільговик має право та з урахуванням встановлених цін, тарифів і державних соціальних нормативів споживання послуг.

   Виплата пільг здійснюється у готівковій або безготівковій формі.

   Для отримання пільги в грошовій готівковій формі на опалювальний (неопалювальний) період пільговику необхідно було подавати відповідну заяву тільки до 15 жовтня та до 15 травня.

  • Щодо надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги

   З метою надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги за місцем проживання, згідно з затвердженим графіком, в управлінні праці та соціального захисту населення здійснюється прийом громадян спеціалістами Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — Харківський КЕПОП).

   Підприємство безкоштовно забезпечує осіб з захворюваннями опорно-рухового апарату протезами нижніх і верхніх кінцівок, ортопедичним взуттям, ортезами різного функціонального призначення. Крім того підприємство здійснює ремонт протезно-ортопедичних виробів.

   Так, 6 березня, відбувся плановий виїзд до м. Лисичанська спеціалістів медико-технічної бригади Харківського КЕПОП.

  • Оголошено конкурс! Космос. Людина. Духовність

   Згідно з планом роботи управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації протягом березня — травня 2012 року буде проводитися обласний конкурс «Космос. Людина. Духовність».

   До участі запрошуються всі учні загальноосвітніх шкіл та вихованці позашкільних закладів.

   Положення про конкурс – переходячи за наступним посиланням http://lcnttum.ucoz.ua/pologenie/dodatok.doc

   Роботи надавати в ЛЦНТТУМ до 20.04.2012 р.

   За матеріалами сайту Лисичанського центру науково-технічної творчості

  • До уваги учасників АТО/ООС

    Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради в 2020 році до переліку суб'єктів надання послуг з психологічної реабілітації учасникам Революції Гідності, учасникам АТО/ООС, які відповідають Вимогам до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затвердженим наказом Міністерства соціальної політики України від 27.04.2018 № 597, включено

   Дочірнє підприємство «Південь-Курорт-Сервіс» за місцем знаходження: вул. Гагаріна 1а, смт. Сергіївка, Білгород-Дністровський район, Одеська область, 67780.

   Для отримання послуг з психологічної реабілітації необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради (далі – управління) за адресою вул. Малиновського 22А, каб. № 4 та надати наступні документи:

  • Шановні ветерани війни!

   56565Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 112 від 19.02.2020 «Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», якою встановлено розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертвам нацистських переслідувань.

  • До уваги одержувачів державних виплат

    З метою підвищення адресності державних виплат, забезпечення ефективного використання бюджетних коштів 3 грудня 2019 року прийнято Закон України «Про верифікацію та моніторинг державних виплат».

   Верифікація передбачає перевірку достовірності поданих заявником відомостей для призначення усіх видів соціальної допомоги, в тому числі житлової субсидії.

   Невідповідності, що надходять від Міністерства фінансів України за результатами верифікації отримувачів державних виплат, опрацьовуються управлінням праці та соціального захисту населення.

   Перевіркою виявлено випадки надання громадянами недостовірної інформації при зверненні за призначенням житлової субсидії, на підставі якої було призначено державну виплату.

  • До уваги зацікавлених осіб!

   Управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської обласної військово-цивільної адміністрації інформує про проведення конкурсу Проекту Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ) та Агентства ООН з промислового Розвитку (ЮНІДО) «Підвищення енергетичної ефективності та стимулювання використання відновлюваних джерел енергії в агро-харчовій промисловості та інших малих та середніх підприємствах (МСП) в Україні».

   Конкурс пілотних проектів по впровадженню енергоефективних заходів та використанню відновлювальних джерел енергії відкрито до 25 березня 2016 року.

  • Оголошення про проведення конкурсу адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, у Луганській області

   З метою відбору претендентів для включення їх до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі за контрактом, та Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі на підставі договору, на виконання наказу Міністерства юстиції України від 15.03.2012 № 409/5 «Про проведення конкурсу адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги», оголошується конкурс адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, у Луганській області.

  • Внимание! Объявлен конкурс на лучший сценарий!

   Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье!

   В связи с празднованием 70-летнего юбилея освобождения города Лисичанска от немецко-фашистских захватчиков объявляется конкурс на лучший сценарий.

   Цель конкурса: изучение истории родного края, выявление талантливых сценаристов, внедрение новых форм досуговой деятельности. Для участия в конкурсе приглашаются авторы, творческие коллективы, работники культуры. Конкурс проходит с 01.03.2013 по 31.05.2013 гг. Обращаться по адресу: г. Лисичанск, ул. Красная-30, тел. (06451) 7-46-86, e-mail: [email protected]

   С текстом положения и заявкой на участие можно ознакомиться перейдя по следующей ссылке ПОЛОЖЕНИЕ

   Отдел культуры Лисичанского городского совета

  • Объявлен конкурс на создание бренда Луганской области!

   Ты творческая личность, художник или просто любишь Луганщину? Для тебя не проблема придумать яркую запоминающуюся символику? Предлагаем покреативить!

   Прояви себя! Пусть твоим новым творческим шедевром будет оригинальный бренд Луганской области.

   С 15 марта по 15 сентября 2012 года присылай свои варианты логотипа и слогана в управление по вопросам внутренней политики и связям с общественностью облгосадминистрации: 91016, г. Луганск, пл. им. Героев ВОВ, 3, каб. 435 или на e-mail: [email protected].

  • Підопічні терцентру відвідали виставку живопису і графіки

   У виставковій залі міського краєзнавчого музею, 11 березня, відкрилась експозиція живопису і графіки «Простір мистецтва». Талановиті студенти Брянківського коледжу Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка представили на розсуд глядачів свої роботи.

   Підопічні Лисичанського територіального центру були запрошені на відкриття виставки, де мали змогу оглянути картини, виконані у різних видах і жанрах образотворчого мистецтва.

  • Великий Кобзар

   В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім’я і у нашого народу — Тарас Григорович Шевченко. Цього року ми вшановуємо 206-у річницю від дня його народження, чия безсмертна спадщина — одна з найбільших вершин людства.

  • Свято краси, любові та ніжності!

   Весна — прекрасна пора пробудження природи, тепла, аромату і гомінкого пташиного співу. З настанням весни приходить і свято самої вродливої, самої доброї половини людства — Міжнародний жіночий день.

   Напередодні свята, 5 березня, у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбувся захід, присвячений чарівним, лагідним, ніжним, берегиням родинного вогнища — жінкам.

  • Артем Супрунов - срібний призер чемпіонату Луганської області з шахів серед юнаків та дівчат

   З 7 по 9 березня у місті Сєвєродонецьк, за участі спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне та Кремінна, пройшов чемпіонат Луганської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 18 років.

   Учасниками турніру стали вихованці шахових секцій ДЮСШ та гуртків при школах та центрах позашкільної роботи зі школярами та молоддю. Загалом, у змаганні взяли участь 12 хлопців та 6 дівчат, які мали різну кваліфікацію — від 1 розряду до любительського рівня.

  • Команда Лисичанська виборола 41 нагороду у відкритому чемпіонаті міста Попасна з косікі карате

   7 березня на базі Попаснянського міського спортивного закладу «Відродження» пройшов відкритий чемпіонат міста Попасна з косікі карате. В змаганнях взяли участь близько 70 спортсменів з Попасної та Лисичанська.

   Команду Лисичанська представили 35-ть спортсменів, яких підготували тренери федерації Косікі карате Луганської області та тренери міської ДЮСШ Данііл Молотов, Володимир Кранін, Тетяна Галяпа та Наталія Потопа.

  • У Лисичанську пройшли відкриті чемпіонати міста та області з боротьби самбо

   7 березня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшли відкриті чемпіонати міста Лисичанськ та області з боротьби самбо. До змагань долучились понад 150 найсильніших спортсменів з Луганської, Донецької та Харківської областей.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати в чемпіонат області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок:

   І місце — Мирослава Савченко (48 кг), Катерина Тростянська (60 кг), Маргарита Птушка (80 кг), Станіслав Синявський — спортивне, бойове (52 кг), Едуард Алексєєв — спортивне, бойове (62 кг), Станіслав Тростянський — спортивне, бойове (82 кг), Владислав Бондаренко — бойове (90 кг);

  • Команда Лисичанська стала бронзовим призером відкритого чемпіонату Луганської області з гімнастики спортивної

   З 5 по 7 березня в місті Рубіжне проходили змагання відкритого чемпіонату Луганської області з гімнастики спортивної, присвяченого пам’яті Алли Сурової. В змаганнях взяли участь 40 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце — Марія Перепелиця;

  • Вихованці міської ДЮСШ - призери І етап Чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

   7 березня в місті Харків пройшов І етап Чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу. У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з Харківської, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської та Полтавської областей.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   Категорія «Формейшн Дівчата Дорослі»

   • І місце — Марія Науменко, Каріна та Софія Якимови, Ганна Грицутенко, Маргарита Золотарь, Ксенія Косман, Олеся Сидоренко, Анастасія Чернікова, Катерина Осіташвілі, Дарина Отченашенко, Ярошенко Валерія та Дар’я Ларіонова;
  • У Лисичанську відбувся чемпіонат області з акробатичного рок-н-ролу

   29 лютого в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю пройшов чемпіонат області з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з міст Лисичанськ та Сєвєродонецьк.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   • Діти
   • І місце — Матвій Медик, Єлізавета Курбатова;
   • ІІ місце — Єгор Калашніков, Вероніка Торопенко;
   • Лисичанські спортсмени отримали відзнаки на чемпіонаті з косіки карате

    29 лютого вихованці міської ДЮСШ взяли участь у відкритому чемпіонаті міста з косіки карате в місті Новогродівка. Загалом до змагань долучились участь понад 200 спортсменів з міст та районів Донецької та Луганської областей.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    І місце — Микита Долгій, Богдан Боженко, Олександр Стародубцев, Олексій Стародубцев, Матвій Андрющенко;

   • Лисичанські спортсмени - переможці та призери відкритого чемпіонату Сєвєродонецька з боротьби самбо

    29 лютого лисичанські спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2007 р.н. та молодше, присвяченому пам'яті МС СРСР В.П. Потапову в місті Сєвєродонецьк

    Загалом до змагань долучились понад 70 спортсменів з міст та районів Луганської та Донецької областей.

   • В Україні офіційно оприлюднено Закон України "Про ліцензування видів господарської діяльності"

    Верховна Рада України прийняла нову редакцію Закону «Про ліцензування видів господарської діяльності».

    Закон регулює суспільні відносини у сфері ліцензування видів господарської діяльності, визначає вичерпний перелік видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, встановлює уніфікований порядок їх ліцензування, нагляд і контроль у сфері ліцензування, відповідальність за порушення законодавства у сфері ліцензування видів господарської діяльності.

   • У спортивній залі міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста з греко-римської боротьби

    29 лютого в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста з греко-римської боротьби серед юнаків 2007 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів.

    Переможцями стали наступні вихованці міської ДЮСШ: Артем Булатов, Олександр Вісягін, Андрій Скрипниченко, Ілля Проскурін, Владислав Вдовиченко, Микита Бутов, Микита Гончаров, Іван Дударь, Артем Белянський, Богдан Шилін, Євген Добров, Максим Лисий, Олександр Зябля.

   • Запрошуємо до участі у Форумі міжрегіонального співробітництва та інвестицій

    Лисичанська міська рада повідомляє, що 26 березня 2015 року в м. Вінниці пройде Форум міжрегіонального співробітництва та інвестицій.

    Мета форуму надати можливість для діалогу представникам бізнесу із зон конфлікту та Вінницької області. Форум буде сприяти вирішенню питань пошуку нових ринків збуту, залучення інвестицій, виробничої кооперації при реалізації спільних проектів та створення нових робочих місць. Запланована участь представників близько 150 компаній.

    Додаткову інформацію щодо умов проведення форуму та участі у ньому можна отримати в організаційному комітеті за телефонами: +38(063)223-95-63,+38(0432)509-103 або е-mail: [email protected].

   • Лисичанка Дарина Степаненко виборола І місце у чемпіонаті України з легкоатлетичного двоборства

    З 29 лютого по 3 березня лисичанські спортсмени взяли участь у чемпіонаті України з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2005 р.н. та молодше в місті Київ.

    Загалом до змагань долучились понад 600 спортсменів з усіх областей країни.

   • Про проведення Міжнародного Бізнес Форуму "SUBF 2015"

    20-23квітня 2015 року в м. Кошице, Словаччина, ЄС, буде проведений Міжнародний Бізнес Форум «SUBF 2015». На форумі очікуються гості з десятків країн. Питання підтримки форуму було піднято Прем’єр-міністром Словаччини під час зустрічей з Президентом та Прем’єр-міністром України. Наразі вже є офіційні листи про підтримку від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства закордонних справ України. Форум є першою українською площадкою для вітчизняних експортерів на терені ЄС, що дозволяє зібрати велику кількість закордонних інвесторів та замовників без галузевого обмеження.

    Враховуюче важливе значення Форуму та можливі перспективи для українського бізнесу, пропонуємо всім зацікавленим суб’єктам господарювання взяти участь у заході.

   • Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2»

     

     Відповідно до статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 (зі змінами) далі - Порядок, розпоряджень керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 22.03.2021 № 74 «Про введення посади генерального директора у КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» та від 23.03.2021 № 93 «Про внесення змін до розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 22.03.2021 № 74», керуючись Положенням про відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, затвердженого розпорядженням керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 15.03.2021 №37, відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі - відділ охорони здоров’я) оголошує про початок формування складу комісії для проведення конкурсу на заняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» (далі - КНП «ЦПМСД № 2»).

   • Аукціон в електронній торговій системі «ProZorro.Продажі»

    1 квітня о 13.42 в електронній торговій системі «ProZorro.Продажі» розпочнеться аукціон з умовами з продажу об’єкта малої приватизації: будівля загальною площею 104.2 кв.м. в м. Лисичанськ Луганської області.

    Інформація про об’єкт приватизації: об’єкт приватизації у складі будівлі та убиральні, загальною площею 104,2 кв.м, розміщується на околиці міста Лисичанськ. Будівлі потребують капітального ремонту. Об’єкт приватизації не використовується. Мережі водопостачання, водовідведення, централізованого газопостачання та опалення відсутні. Тверде покриття на земельній ділянці об’єкта приватизації відсутнє. Загальний відсоток зносу будівлі — 60%; убиральні — 85%.

    Стартова ціна: 56 600,00 грн.

   • Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка»

     

     Відповідно до статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 (зі змінами) далі - Порядок, розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 22.03.2021 № 75 «Про введення посади генерального директора у КНП «Міська стоматологічна поліклініка», керуючись Положенням про відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, затвердженого розпорядженням керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 15.03.2021 №37, відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі - відділ охорони здоров’я) оголошує про початок формування складу комісії для проведення конкурсу на заняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка» (далі - КНП «МСП»).

   • Європейський тиждень цифрової грамотності

    З 22 по 26 березня в Україні проводиться Європейський тиждень цифрової грамотності.

    Цей щорічний захід покликаний надихнути та навчити людей цифрових навичок, а також зробити користування електронними інструментами буденною, усвідомленою та зручною справою для українців.

    Асоціація відкритих міст долучається до ініціативи Міністерства цифрової трансформації України щодо впровадження комунікаційної та освітньої кампанії з цифрової грамотності.

    Запрошуємо вас взяти участь у спільному з ГО «Електронна республіка» онлайн-семінарі «Кібербезпека для кожного: основні принципи цифрової гігієни».

   • Глибоко сумуємо з приводу непоправної втрати - передчасної смерті нашої колеги ОЛЕЙНІЧЕНКО Олени Анатоліївни

    Колектив Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області на чолі з керівником Олександром Заїкою глибоко сумують з приводу непоправної втрати — передчасної смерті ОЛЕЙНІЧЕНКО Олени Анатоліївни, заступника начальника управління будівництва та архітектури, начальника відділу архітектури та містобудування, головного архітектора міста.

    У нашій пам’яті Олена ОЛЕЙНІЧЕНКО назавжди залишиться доброю, порядною, доброзичливою людиною, професіоналом своєї справи. Чуйна, уважна і позитивна, принципова — вона виявляла життєдайну енергію та світло.

    Передчасна смерть Олени Анатоліївни — це справжнє горе для її рідних, близьких, друзів і колег.

    Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлої.

    Вічна пам’ять!

   • Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Лисичанська багатопрофільна лікарня»

    Відповідно до статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 (зі змінами) далі - Порядок, керуючись Положенням про відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області, затвердженого розпорядженням керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 15.03.2021 №37, відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі - відділ охорони здоров’я) оголошує про початок формування складу комісії для проведення конкурсу на заняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Лисичанська багатопрофільна лікарня» (далі - КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня»).

   • Уряд схвалив Порядок зарахування частини акцизного податку з пального до місцевих бюджетів та затвердив частки акцизу на І півріччя 2021 року

    clip_image00117 березня на засіданні Уряду прийнято постанову «Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду відповідних бюджетів місцевого самоврядування» (проєкт), якою затверджено:

    ► Порядок (завантажити проект) зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду відповідних бюджетів місцевого самоврядування. Розподіл частини акцизного податку (13,44 %) між бюджетами місцевого самоврядування  відбуватиметься щодня у день надходження акцизного податку. Розподіл акцизного податку, що надійшов з початку кожного півріччя буде здійснений у двотижневий строк з дня набрання чинності постанови, якою будуть визначені частки для зарахування на відповідне півріччя.

   • Щодо проєкту інвестиційної програми КП «Лисичанськтепломережа» на 2021 рік

    Комунальним підприємством «Лисичанськтепломережа» розроблено проєкт інвестиційної програми на 2021 рік, відповідно до вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачаня (наказ Мінрегіонрозвитку від 19.08.2020 № 191).

    Інформаційні матеріали проєкту інвестиційної програми розміщено на офіційному сайті підприємства https://www.lts.lg.ua/ в розділі «Новини».

    Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб щодо проєкту інвестиційної програми КП «Лисичанськтепломережа» приймаються підприємством по 16 березня 2021 року (включно) за адресою: 93113, м. Лисичанськ, Луганської обл., вул. Тепла, 17, приймальня КП «Лисичанськтепломережа».

    Адміністрація КП «Лисичанськтепломережа»

   • 12 березня - публічне представлення звіту про виконання бюджету міста Лисичанськ за 2020 рік

    12 березня о 14-00 у Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації за адресою: вул. ім. М.Грушевського, 7 відбудеться публічне представлення звіту про виконання бюджету міста Лисичанськ за 2020 рік та інформації про виконання бюджетних програм.

    Публічне представлення буде проводитися з дотриманням протиепідемічних заходів.

    Фінансове управління

   • «Академія громадського активізму»

    Фонд Східна Європа та Інтерньюз-Україна за підтримки Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» розпочинають набір на річну комплексну програму «Академія громадського активізму».

    Програма має на меті посилити навички лідерів громадського сектору та активістів через навчання, професійний обмін та менторський супровід.

    Програма розрахована на мешканців підконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей та міста Херсон, які займаються громадською чи соціальною діяльністю, а саме:

   • Сессия Лисичанского горсовета: обращение к президенту и проблемы дома №17

    ТРК «Акцент»

   • Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

    ТОВ «Інтеройл Сервіс» за ініціативою Департаменту житлово-комунального господарства Луганської ОДА та за фінансової підтримки Програми розвитку ООН в Україні, проводить оцінку впливу на довкілля планової діяльності, яка передбачає будівництво Центрального об’єкта поводження з відходами в Луганській області.

   • Несанкционированный рынок в районе РТИ

    ТРК «Акцент»

   • О ситуации на шахтах Лисичанскугля

    ТРК «Акцент»

   • До уваги суб'єктів господарювання!

    З метою підвищення рівня ефективності взаємодії територіальних підрозділів Держпідприемництва України з місцевою владою та підприємцями, на території Луганської області створено та діє Сектор представництва у Луганській області, який є самостійним підрозділом у структурі Держпідприємництва України.

    Сектор представництва розміщується за адресою: 91000, місто Луганськ, вул. Лермонтова, 1б, к. 514, тел./факс (0642) 58-50-39, e-mail: [email protected].

   • Проверка переселенцев - получателей пенсий и соцвыплат

    ТРК «Акцент»

   • Навчання у рамках Програми "Українська ініціатива"

    Регіональною робочою групою Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва продовжено до 05.04.2014 черговий набір на навчання за Програмою у 2014 році на базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

    Перепідготовка спеціалістів фінансується як за рахунок державного бюджету, так і власних коштів, або коштів підприємств, які направляють спеціаліста. Орієнтовна вартість навчання складає 5,5 тис. грн. Форма навчання очно-заочна, термін — 10 місяців. Випускники отримують диплом спеціаліста про вищу освіту державного зразка за напрямом «Менеджмент» та спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування» і матимуть змогу пройти стажування на підприємствах Німеччини.

   • Фестиваль детского творчества в Лисичанске (ВИДЕО)

    ТРК “Акцент”

   • Проводится аукцион по продаже здания ремонтно-строительного цеха

    К сведению субъектов хозяйствования!

    Сообщаем, что в ходе процедуры ликвидации предприятия-банкрота ОАО «Лисичанский завод РТИ» проводится аукцион по продаже здания ремонтно-строительного цеха (площадь земельного участка под зданием – 3546,1 кв.м.).

    Здание расположено по адресу: Луганская обл., Лисичанск, ул. Орджоникидзе, 128.

   • До відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ!

    Всі ми хочемо бачити своє рідне місто чистим, охайним, затишним та благоустроєним, бажаємо ходити по чистій землі, дихати свіжим повітрям і бути здоровими. А це багато в чому залежить від кожного із нас. Своєчасно виконана робота навесні — запорука того, що наше місто буде чистим та красивим протягом всього року.

    Військово-цивільна адміністрація міста Лисичанськ звертається до всіх мешканців міста, керівників підприємств, організацій, установ, трудових колективів, приватних підприємців та громадських організацій з проханням взяти участь в роботах з весняного благоустрою, забезпечити постійне утримання в належному санітарному стані територій підприємств, прилеглих і закріплених територій, а також зупинок громадського транспорту з проведенням щотижневих «санітарних п’ятниць».

    Тож не будемо байдужі, налаштуймося на плідну працю, вийдемо всі разом зі своїми сім’ями на вулицю і, подаючи приклад своїм дітям, спільними зусиллями наведемо такий порядок, в якому усім нам хотілося б жити!

   • "Цивільний захист в закладах дошкільної освіти"

    23 березня в рамках «Тижня безпеки дитини» на базі КЗ «Лисичанський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 3 «Дюймовочка» відбувся обласний захід для осіб, відповідальних за цивільний захист в дитячому садку на тему «Цивільний захист в закладах дошкільної освіти», який було організовано за двома частинами: інформаційно-теоретична та практично-презентаційна. Завідувач ДНЗ № 3 «Дюймовочка» Дьоміна О. В. відкрила захід, привітала всіх учасників та представила гостей — завідувача обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області Нетребенко А.Ю., завідувача Лисичанських курсів ЦЗ Сивака О.М., майстрів виробничого навчання Лисичанських курсів ЦЗ Гальченко А.О., Гордієнко І.М.

   • Мнение. О проблемах угольной отрасли

    ТРК «Акцент»

   • До уваги суб’єктів господарювання, які провадять діяльність з виробництва та/або реалізації соціально значущих продовольчих товарів

    Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2007 № 1222 здійснюється декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари. З метою отримання висновків щодо розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат під час формування оптово-відпускних цін на продовольчі товари необхідні матеріали слід надавати Державній інспекції України з контролю за цінами (адреса: 01011, м. Київ, вул.Арсенальна,9/11, тел.: 044-500-86-20,044-500-86-21).

   • Лисичанский городской совет объявляет КОНКУРС

    на замещение вакантной должность главного специалиста управления архитектуры и градостроительства (временно).

   • 12 березня - публічне представлення звіту про виконання бюджетних програм за 2020 рік

    12 березня о 14.00 у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення інформації Управління житлово-комунального господарства ВЦА м. Лисичанська про виконання бюджетних програм за 2020 рік.

    Управління житлово-комунального господарства ВЦА м. Лисичанська

   • Безпека дітей - справа дорослих

    Навчання діям у разі небезпечних ситуацій слід прищеплювати починаючи з дитячого садочку.

    Щорічно в дошкільних навчальних закладах міста проводяться заходи «Тижня безпеки дитини». У цьому році 23 березня на базі ДНЗ «Дюймовочка» було проведено показовий захід з питань цивільного захисту в рамках «Тижня безпеки дитини».

   • Новые выставки в музее Лисичанска

    ТРК «Акцент»

   • Запрошуємо на службу в Державну службу України з надзвичайних ситуацій

    Проводиться набір на вакантні посади в Частину піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Луганській області в м. Лисичанськ:

    • - начальник групи піротехнічних робіт,
    • - начальник відділення групи піротехнічних робіт,
    • - старший сапер,
    • - сапер,
    • - водій-сапер,
    • - старший водолаз-сапер,
    • - водолаз-сапер,
    • - фельдшер,
   • Мнение. О компенсации за разрушенное жилье

    ТРК «Акцент»

   • Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду!

    Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

    Виховуйте в дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть кілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди — потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

   • Масленица 2016. Лисичанск

    ТРК «Акцент»

   • В Лисичанську проведений рейд з питань пожежної безпеки

    З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та підвищення рівня обізнаності населення в питаннях безпеки, 6 березня особовим складом Лисичанського міського управління ГУ ДСНС був проведений профілактичний рейд на об’єкті з масовим перебуванням людей, а саме на автостанції м. Лисичанськ, яка розташована на вул. Сосюри. Співробітники спілкувались з громадянами з питань дотримання правил безпеки у побуті, адже виникнення пожеж в оселях легше попередити. Людей ознайомили зі статистикою пожеж, основними причинами їх виникнення та нагадали правила поведінки при виявленні пожежі.

   • Субботник в Лисичанске

    ТРК “Акцент”

   • Шановні жінки!

    Вітаємо вас зі святом 8-го березня! Бажаємо вам жіночого щастя! Щоб весна подарувала вам ще більше краси, молодості, здоров`я, чудового настрою, душевної гармонії, багато кохання та більше вільного часу для себе. Нехай всі ваші мрії збуваються!

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС в Луганській області

   • Актуальная тема. ЖКХ Лисичанска

    ТРК “Акцент”

   • Інформація для осіб, що отримують матеріальне забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, які приїхали для тимчасового перебування з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь

    Для вирішення питання одержання матеріального забезпечення Вам необхідно звернутися до найближчого органу Фонду з тимчасової втрати працездатності за місцем Вашого тимчасового перебування.

    Основні документи, які необхідно мати при собі:

    • — паспорт;
    • — довідка про присвоєння ідентифікаційного коду;
    • ДСНС та патрульна поліція відвідали школи міста Лисичанськ

     На минулому тижні співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області разом зі співробітниками управління патрульної поліції в Луганській області провели профілактичні бесіди зі школярами шкіл № 28 та № 4 міста Лисичанська на теми: «Дотримання правил пожежної безпеки» та «Дії при виявленні ВНП». Учні дуже уважно слухали доведену до них інформацію та задавали багато цікавих питань, на які із задоволенням отримували відповіді.

     Лисичанське міське управління ГУ ДСНС в Луганській області

    • Планы по благоустройству ставка в Лисичанске

     ТРК «Акцент»

    • Інформація для працюючих

     Лисичанська міська виконавча дирекція Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляє, що застраховані особи та члени їх сімей, які є постраждалими учасниками масових акцій громадського протесту позачергово забезпечуються санаторно-курортним та відновлювальним лікуванням у санаторно-курортних закладах та дитячих закладах оздоровлення.

     Для отримання даних послуг необхідно звернутися в Лисичанську міську виконавчу дирекцію: м. Лисичанськ, пр. Леніна, 127 або за телефонами: 41281, 41283.

     Директор Лисичанської міської ВД ЛОВ ФСС з ТВП В. В. Масуліс

    • Рятувальники відвідали дитячий садочок у місті Лисичанськ

     Тема безпеки життя та здоров’я дітей є найбільш актуальною проблемою сучасності. Саме тому 3 березня співробітники Лисичанського МУ ГУ ДСНС у Луганській області та патрульної поліції відвідали місцевий дитячий садочок «Красна шапочка».

     Співробітники прийшли ознайомити малечу з основними правилами безпечної життєдіяльності та пояснити, що таке вогонь і яку він може нести загрозу. Також розповіли дітям про основні причини виникнення пожеж, можливі наслідки пустощів з сірниками, запальничками та іншими небезпечними предметами й речовинами. Рятувальники у доступній формі розповіли дітям про небезпеку, пов’язану з водоймами взимку, первинні дії при виявленні вибухонебезпечних предметів.

    • Выдача свидетельств о рождении в роддоме

     ТРК «Акцент»

    • Порядок заповнення листка непрацездатності в медичному закладі

     Правильне заповнення листка непрацездатності (далі — ЛН) має важливе значення, оскільки підтверджує поважність причини відсутності працівника на роботі і дає підстави для отримання ним допомоги по тимчасовій непрацездатності або допомоги по вагітності та пологах.

     Відповідно до абзацу 2 частини 3 статті 50 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 р. № 2240-ІІІ (далі — Закон), комісія (уповноважений) із соціального страхування розглядає підставу і правильність видачі ЛН.

    • О водоснабжении Лисичанска

     ТРК «Акцент»

    • Щодо порядку видачі довідки для одержання путівки на санаторно-курортне лікування та застосування її для прийняття рішення про виділення путівки застрахованій особі

     Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» Виконавчою дирекцією Фонду здійснюється забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей послугами із санаторно-курортного лікування. Надання послуг застрахованим особам, пов’язаних із санаторно-курортним лікуванням, здійснюється за наявності медичних показань.

    • Интервью с народным депутатом Украины Сергеем Дунаевым

     ТРК «Акцент»

    • Бюджет Лисчанської міської ВД ЛОВ ФСС з ТВП

     БЮДЖЕТ Лисчанської міської виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на 2014 рік

     Затверджено постановою правління Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 29.01.2014 р. № 02.

    • Власна фірма учнів ЗОШ № 12 - перше шкільне підприємство в Україні

     Протягом трьох місяців команда учнів КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 12» була учасником проекту «Розвиток шкільного підприємництва» від школи свідомого підприємництва «School of ME» у рамках програми Фонду Східна Європа в партнерстві з німецькою громадською організацією Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland, за фінансової підтримки Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

     Ідея щодо запуску власного шкільного підприємства виникала у цього колективу ще під час створення креативного дитячого простору DRUZI_hub, коли самотужки облаштовували інтер’єр та виготовляли меблі, штори та предмети декору, використовуючи вторинну переробку вживаних речей, зокрема, джинсу. Але для втілення ідеї на той момент не вистачало інформації та професійної підтримки, адже тема шкільного підприємництва зовсім нова для України.

    • 23 березня - пробне ЗНО з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземних мов

     У суботу, 23 березня, в Донецькій і Луганській областях відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

     Лисичанський методичний центр

      

    • У Лисичанську відбувся фінал І Регіональної інтернет-олімпіади з фізики імені М.І. Германчука

     Вчора, 14 березня, на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею відбувся фінал І Регіональної інтернет-олімпіади з фізики, у якому взяли участь понад 50 учнів закладів освіти м. Лисичанська.

     Зазначимо, що олімпіада заснована колективом багатопрофільного ліцею, в знак пам’яті відмінника освіти, Заслуженого вчителя України Миколи Івановича Германчука.

    • У Лисичанську засуджено чергового учасника незаконного збройного формування

     Вироком Лисичанського міського суду Луганської області засуджено мешканця міста Лисичанська за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 260 КК України (участь у діяльності не передбачених законом збройних формувань).

     Встановлено, що у травні 2014 року місцевий мешканець на добровільній основі увійшов до лав структурного підрозділу не передбаченого законом збройного формування, яке на той час діяло на території міста Лисичанська, та брав участь у його діяльності: ніс службу на мосту через річку Сіверський Донець біля склозаводу «Пролетарій», здійснював контрольно-пропускний режим громадян та спостереження за прилеглою територією.

    • 16 березня відбудеться пробне ЗНО з української мови

     У суботу, 16 березня, в Донецькій і Луганській областях відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з української мови та літератури.

     Участь у тестуванні допоможе його учасникам ознайомитись із процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування, робочого місця, іншими особливостями тестування.

     Цього року взяти участь у пробному тестуванні з української мови та літератури виявили бажання понад 166 тисяч осіб.

    • Лисичанською місцевою прокуратурою перевірено Лисичанську обласну психіатричну лікарню

     Відповідно до ст. 121 Конституції України та ст.2 Закону України «Про прокуратуру» на органи прокуратури покладено функцію нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

     В рамках наданих законом повноважень, Лисичанською місцевою прокуратурою проведено перевірку додержання вимог Закону України «Про психіатричну допомогу» при наданні психіатричної допомоги у примусовому порядку Лисичанською обласною психіатричною лікарнею, у тому числі забезпечення режимних вимог, охорони, умов тримання та лікування.

    • Вітаємо команду ЛСШ № 27 з перемогою у щорічному міському фестивалі ДЮП!

     Вчора, 12 березня, Лисичанський позашкільний центр по роботі зі школярами та молоддю гостинно зустрічав усіх, хто якимось чином пов’язаний зі службою порятунку «101». Щорічний фестиваль Дружин юних пожежників (ДЮП) об’єднав 8 шкільних команд, їх наставників та почесних гостей свята.

     Учасники фестивалю змагалися в одному лише конкурсі — «Домашнє завдання» за єдиною визначеною тематикою: «Хай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває!». Діти з завзяттям демонстрували свої міні-постановки, танцювальні та вокальні здібності, знання та практичні навички правил безпеки життєдіяльності. Лейтмотивом виступів усіх без винятку команд було одне — правила безпеки треба знати і завжди пам’ятати.

    • В Лисичанській місцевій прокуратурі продовжує працювати прийом електронних звернень та телефон "Гарячої лінії"

     У зв’язку із внесенням змін та доповнення до Закону України «Про звернення громадян», запроваджуються додаткові можливості для звернення до органів державної влади та місцевого самоврядування.

     Відтепер усне звернення може бути подане громадянином не лише на особистому прийомі, а й за допомогою засобів телефонного зв’язку через телефони «Гарячих ліній». Такі звернення реєструються й записуються посадовою особою, та розглядаються в загальному порядку, передбаченому для розгляду звернень громадян.

    • Про повідомну реєстрацію колективних договорів у січні-лютому 2019 року

     Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013 р. № 115, та делегованих повноважень в сфері соціального захисту населення управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом січня-лютого 2019 року здійснена повідомна реєстрація 1 колективного договору між керівництвом підприємств, установ, організацій та професійними спілками (трудовими колективами) та 11 змін та доповнень до колективних договорів.

    • Приймання запитів та надання інформації

     Відповідно до вимог статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідуальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.

     Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться у спеціально відведеному місці — кабінеті «Доступу до публічної інформації», що знаходиться в приміщенні Лисичанської місцевої прокуратури за адресою: 93100, Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Менделєєва, (вул. Леніна), 65.

    • До уваги одержувача житлової субсидії!

    • У ЛКСП «Лисичанськводоканал» новий директор

     Сьогодні, 29 березня, під час апаратної наради у Лисичанській міськраді Сергій Шилін представив нового директора ЛКСП «Лисичанськводоканал» — Олександра Юрійовича Батукова.

    • Пройшло чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

     Вчора, 27 березня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги під головуванням заступника міського голови Максима Головньова, за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, які входять до складу комісії.

     Під час засідання членами комісії було розглянуто 47 заяв, з них:

    • Опалювальний сезон у Лисичанську закінчиться 31 березня

     Сьогодні, 27 березня, пройшло позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

     Члени виконавчого комітету ухвалили рішення про закінчення опалювального сезону 2018 — 2019 років у м.м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля та доручили керівникам підприємств, установ та організацій, що мають на балансі опалювальні котельні та керівникам бюджетних установ, що фінансуються з місцевого бюджету та мають опалювальні котли, закінчити опалювальний сезон протягом 31 березня 2019 року.

    • Шановні ветерани війни! Виплата щорічної разової грошової допомоги проводиться по 5 травня 2019 року

     Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 237 від 20.03.2019 «Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» ы «Про жертви нацистських переслідувань». Ухваленим документом встановлюються розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертвам нацистських переслідувань.

    • На позачерговій сесії міської ради депутати виділили кошти на поповнення статутного капіталу ЛКСП «Лисичанськводоканал»

     Сьогодні, 26 березня, відбулось засідання позачергової 63-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів міської ради, ЗМІ.

     Під час засідання депутатським корпусом було виділено кошти на поповнення статутного капіталу ЛКСП «Лисичанськводоканал» та збільшення його розміру на суму 2 161 657 грн, внесені зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Лисичанська на 2019 рік та до міського бюджету на 2019 рік.

    • Про надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги

     15 березня відбувся черговий плановий виїзд до міста  Лисичанськ спеціалістів медико-технічної бригади Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — ХКЕПОП).

     Під час якого близько 50 жителів нашого міста та довколишніх населених пунктів отримали наступні послуги: огляд і консультація лікарів-ортопедів, зняття мірок спеціалістами, оформлення замовлень, проведення примірки виробів та видача готової продукції.

    • Новий Проект USAID покликаний поліпшити економічну ситуацію в нашому місті

     Вчора, 25 березня, у міській раді обговорили напрямки участі Лисичанська у першому етапі реалізації Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується компанією DAI Global LLC(DAI).

     В заході взяли участь керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, представники малого та середнього бізнесу, громадських організацій, а також представники Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України»: заступник директора Проекту Валері Райт, менеджер з розвитку громад Анатолій Соловйов, експерт з стратегічного планування місцевого розвитку Галина Васильченко, спеціаліст з розвитку громад Юлія Чикунова.

    • В Лисичанську відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

     13 березня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

    • Про своєчасну сплату за спожиті водопостачання та водовідведення йшлося сьогодні у міській раді

     Сьогодні, 21 березня, у Лисичанській міській раді відбулися збори керівників вуличних комітетів, управляючих будинками з міським головою Сергієм Шиліним, начальником управління з виконання політики Лисичанської міської в галузі ЖКГ Віталієм Саханем та представниками комунальних підприємств міста: начальником відділу збуту ЛКСП «Лисичанськводоканал» Світланою Сафроновою, заступником директора зі збуту КП «Лисичанськтепломережа» Оленою Поповою.

    • Щодо виплати житлових субсидій готівкою

     Урядом удосконалено систему виплати громадянам-споживачам житлово-комунальних послуг житлових субсидій.

     Відповідно до прийнятої постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», з березня 2019 року запроваджується надання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі, тобто субсидія виплачуватиметься грошима безпосередньо громадянам.

    • В Лисичанську підсумували роботу системи цивільного захисту за 2018 рік і визначили завдання на 2019 рік

     Сьогодні, 20 березня, в Лисичанській міській раді пройшли збори відповідальних осіб з питань цивільного захисту. Понад 40 представників підприємств, організацій та установ міста взяли участь у підведенні підсумків роботи місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної держаної системи цивільного захисту у 2018 році та визначенні основних завдань на 2019 рік. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

     «21 лютого в Луганській обладміністрації на зборах керівного складу територіальної підсистеми єдиної держаної системи цивільного захисту було проаналізовано роботу місцевих органів влади у 2018 році в забезпеченні цивільного захисту населення і територій. До міста Лисичанськ загалом суттєвих зауважень не було. Сьогодні ми проводимо подібні збори на місцевому рівні», - відзначив Сергій Іванович.

    • У міській раді відбулось чергове засідання виконкому

     Вчора, 19 березня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

     Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

    • У Лисичанську відбулось публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік

     Відповідно до вимог бюджетного законодавства, 15 березня, у Лисичанській міській раді відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік та інформації про виконання бюджетних програм.

     Начальник фінансового управління міської ради Ольга Сапегина надала інформацію про показники міського бюджету за загальним та спеціальним фондами по доходам та видаткам за основними групами програмної класифікації видатків та кредитування бюджету, порівнявши їх з аналогічними показниками за відповідний період попереднього року та зазначивши динаміку їх зміни.

    • Золотое ретро 2015 (видео)

     ТРК «Акцент»

    • У Лисичанську відбулось позачергове засідання експертної комісії архівного відділу

     15 березня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося позачергове засідання експертної комісії архівного відділу.

     В ході засідання були розглянуті наступні питання:

     — описи справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу), акт про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду Лисичанської міської ради;

    • Відбулася презентація проекту будівництва відкритого університету на Донбасі

     У Східноукраїнському університеті імені Володимира Даля відбулася презентації проекту будівництва відкритого університету Східної України, де взяла участь заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик, а також педагоги та студентська молодь Луганщини.

     Проект представив генеральний директор німецької фірми INTERCON Ігор Спиридонов. До речи, саме з цією фірмою проведено переговори щодо генеральної реконструкції автодороги Кремінна-Гірське протяжністю 7,2 км.

     Він розповів, що вже проведено перемовини з можливими інвесторами майбутнього будівництва університету.

    • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

     На замещение вакантной должности “Специалиста I категории отдела социальной помощи управления труда и социальной защиты населения”

     Основные требования:

    • В Лисичанську відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

     Сьогодні, 15 березня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці. Очолив засідання заступник міського голови Максим Головньов.

    • Підготувати звернення до Прем'єр-міністра України про термінове виділення коштів мешканцям зруйнованого будинку у м. Лисичанську доручив очільник ДСНС України Микола Чечоткін

     Відбулося засідання міжвідомчого оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна.

     Під час засідання розглядалися питання про стан аварійно-рятувальних та відновлювальних робіт у постраждалих містах Донецької та Луганської областей. Було зазначено, що сьогодні дуже гостро стоїть питання щодо допомоги мешканцям зруйнованого дев’ятиповерхового житлового будинку у м. Лисичанську.

    • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

     На замещение вакантной должности “Главного специалиста отдела финан­сов и экономического анализа финансового управления”.

     Основные требования:

    • У міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

     Сьогодні, 13 березня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яке очолив міський голова Сергій Шилін.

     Засідання було скликано у зв’язку з черговим попередженням від ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» про часткове припинення постачання електричної енергії з 9.00 години 14 березня у зв’язку з існуючою заборгованістю ЛКСП «Лисичанськводоканал» за спожиту електричну енергію.

    • Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області відзвітувало про роботу у 2015 році

     Про підсумки роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області про у 2015 році на апаратній нараді, що відбулась 15 березня в Луганській обласній державній адміністрації, розповіла начальник Головного управління Ольга Шарунова.

     За 12 місяців 2015 року до бюджету Фонду з усіх джерел фінансування надійшло 9 863,4 млн грн. З Державного бюджету на фінансування пенсійних програм для виплати пенсій надійшло 3 237,09 млн грн що складає 32,8% від загальної суми надходжень.

     В порівнянні з минулим роком, надходження власних коштів зросли на 49,9 млн грн або на 166,8% і складають 124,5 млн грн.

    • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

     На замещение вакантной должности специалиста I категории – юрис­консульта юридического отдела.

     Основные требования:

    • Чергове засідання виконавчого комітету відбулось у Лисичанську

     Сьогодні, 5 березня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

     Під час засідання були розглянуті питання про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

    • Підсумки економічного форуму "ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ: перспективи розвитку, виклики та можливості"

     15 березня 2016 року в рамках проведення Днів Луганщини в м. Києві у Торгово-промисловій палаті України відбувся економічний форум «Луганська область: перспективи розвитку, виклики та можливості».

     У рамках виставкових заходів Луганською обласною державною адміністрацією були представлені тематичні інфраструктурно-інвестиційні майданчики за основними напрямками розбудови регіону:

     · «Відновлення інфраструктури автодоріг»,

     · «Розвиток інфраструктури та енергозбереження»,

     · «Відбудова соціальної та житлової інфраструктури»,

    • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

     images27 лютого у приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

    • Про ситуацію навколо призупинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам в області йшлося на брифінгу для ЗМІ в облдержадміністрації

     Про ситуацію навколо призупинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам в області йшлося на брифінгу для ЗМІ в облдержадміністрації. Розповіли про це заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик, директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Елеонора Поліщук та начальник головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Ольга Шарунова.

     Ольга Лішик наголосила на тому, що Кабінет Міністрів України дав доручення посилити контроль щодо соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Міністр соціального захисту населення України Павло Розенко поставив завдання взяття під контроль громадян, які внесені до списків єдиної бази переселенців Мінсоцполітики, порівняти їх зі списками прикордонників, де внесені особи, які перетинають лінію розмежування та контролювати їх знаходження на підконтрольній українській владі території.

    • У міській раді пройшло засідання чергової сесії

     28 лютого та 1 березня пройшло засідання чергової 61-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови міст Новодружеськ та Привілля, керівники і співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

     Під час пленарного засідання депутати затвердили звіт щодо виконання міського бюджету за 2018 рік, внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік та ухвалили низку питань щодо регулювання земельних відносин.

    • Напередодні Міжнародного жіночого дня Єлизавета Пушко-Цибуляк відвідала лисичанську швейну фабрику

     Напередодні Міжнародного жіночого дня перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Єлизавета Пушко-Цибуляк разом з директором Департаменту регіонального розвитку промисловості, інфраструктури та енергозбереження ОДА Максимом Шаховим відвідали швейну фабрику ТОВ виробничо-торгова фірма «Шарм» у місті Лисичанську. Під час перебування на підприємстві вони ознайомилися з його роботою та нагальними проблемами, обговорили шляхи їх вирішення.

     Директор «Шарму» Тетяна Олійник розповіла, що вони власними силами відновили будівлю підприємство після обстрілів, зберегли обладнання в нормальному робочому стані.

    • В Лисичанську ліквідовано ситуацію, пов'язану із захворюваністю на кір

     Сьогодні, 1 березня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яке очолив міський голова Сергій Шилін.

     На порядку денному засідання стояли питання про ліквідацію надзвичайної ситуації об’єктового рівня, пов’язаної із захворюваністю на кір в містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля та про складну ситуацію, яка склалася в Територіальному медичному об’єднанні (ТМО) м. Лисичанська.

    • На колегії облдержадміністрації презентували "Регіональну програму про будівництво доріг" і "Регіональну цільову програму енергозбереження в бюджетній сфері Луганської області на 2016-2020 роки"

     Перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Єлизавета Пушко-Цибуляк провела засідання колегії ОДА, де, зокрема, розглядалися «Регіональна програма про будівництво доріг» і «Регіональна цільова програма енергозбереження в бюджетній сфері Луганської області на 2016-2020 роки», запропоновані директором Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження Максимом Шаховим. Участь у роботі колегії також взяли заступники голови облдержадміністрації Юрій Клименко та Сергій Хлякін.

     Максим Шахов підкреслив, що дороги в області і раніше були не в найкращому стані, а, враховуючи наслідки бойових дій, ситуація місцями просто жахлива. Тому перед Департаментом стоїть складне завдання щодо вирішення цієї складної проблеми.

    • У Сєвєродонецьку вшанували переможців ХХІІ обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Луганської малої академії наук учнівської молоді

     На базі Сєвєродонецької міської дитячої музичної школи № 1 відбулася зустріч керівництва Луганської обласної державної адміністрації з переможцями ХХІІ обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та відкриття музейної експозиції «Народна війна». У заході взяли участь більш ніж 200 учнів-членів Луганської обласної малої академії наук, їх педагоги, наукові керівники та гості з 9 міст і районів Луганщини.

     Привітати переможців прийшли заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик, заступник директора Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації — начальник управління освіти та науки Тетяна Ткачова, директор Національного центру «Мала академія наук України», лауреат Державної премії в галузі освіти, кандидат філософських наук Оксен Лісовий.

    • На Луганщині відбувся семінар, присвячений Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній гри "Сокіл" ("Джура")

     У Сєвєродонецьку 25 лютого 2016 року відбувся обласний семінар-практикум «Про організацію та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл“ („Джура“)» для керівників та членів обласних, міських та районних штабів гри. Організаторами виступили Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації спільно з Луганським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти провів.

     Методист кафедри педагогіки та психології ЛОІППО, член обласного штабу гри «Сокіл» («Джура») Геннадій Малашенко розповів про нормативно-правові та методичні засади розвитку Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри в закладах освіти області.

    • У Луганській області можуть ліквідувати єдиний слідчий ізолятор, який залишився на підконтрольній українській владі території

     Заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко з робочим візитом відвідав Управління Державної пенітенціарної служба України в Луганській області.

     Разом із керівництвом управління — начальником управління ДПтС України в Луганській області, підполковником, внутрішньої служби Сергієм Олейніковим, Юрій Клименко відвідав Старобільський слідчий ізолятор. В ході відвідування заступнику голови облдержадміністрації було запропоновано оглянути службові та житлові приміщення об’єкта, а саме: кімнату емоційного розвантаження співробітників установи, каплицю рівноапостольного князя Володимира, яка знаходиться на території житлової зони, їдальню, лазні, спортивну залу, житлові приміщення у режимних корпусах, де утримуються ув’язнені.

    • Керівники облдержадміністрації обговорили питання заборгованості із заробітної плати, зносу обладнання на ПАТ "Лисичанськвугілля" та недостатню підтримку підприємства з боку держави

      

     Відбулася робоча поїздка першого заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Єлизавети Пушко-Цибуляк на шахту ім. Мельникова за участю директора Департаменту регіонального розвитку промисловості, інфраструктури та енергозбереження Максима Шахова. Під час поїздки Єлизавету Михайлівну супроводжував в.о. генерального директора ПАТ «Лисичанськвугілля» В’ячеслав Теросипов.

     Перший заступник голови ОДА ознайомилася з поточними проблемами підприємства, зокрема заборгованістю із заробітної плати, зносом обладнання, недостатньою підтримкою підприємства з боку держави.

    • У Луганській області створена Координаційна рада з надання шефської допомоги військовим частинам

     Відповідно до Указу Президента України від 11.02.2016 № 44/2016

     «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України» та з метою розв’язання соціально-побутових проблем, задоволення культурних і духовних потреб військовослужбовців, піднесення престижу військової служби й налагодження ефективного цивільно-військового співробітництва розпорядженням голови Луганської обласної державної адміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туки в області створена координаційна рада з надання шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України.

    • У Луганській обласній ВЦА затвердили регіональну програму залучення інвестицій, розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва на 2016-2017 роки

     У Луганській обласній ВЦА відбулось засідання колегії. Під час засідання розглядалося питання про затвердження Регіональної цільової програми «Залучення інвестицій, розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Луганській області на 2016-2017 роки».

     «Програма економічного і соціального розвитку Луганської області на 2016 рік, це дуже важливий документ, який зачіпає інтересі кожного мешканця області. У 2015 році в складних умовах працювали підприємства всіх галузей економіки. На 15 підконтрольних українській владі територіях області, ситуація повністю стабілізована та вживаються всебічні заходи для забезпечення їх безпечного функціонування та розвитку», — повідомив доповідач, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської облдержадміністрації Андрій Скубак.

    • Щодо етикетування харчових продуктів

     До уваги суб’єктів господарювання!

     На прохання Луганської обласної державної адміністрації виконавчий комітет Лисичанської міської ради звертається до Вас з нагадуванням, що відповідно до Законів України «Про захист прав споживачів», «Про безпечність та якість харчових продуктів», Наказів Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28.10.2010 № 487 «Про затвердження Технічного регламенту щодо правил маркування харчових продуктів» зареєстрованого в Мінюсті 11.02.2011 за № 183/18921, «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами» від 11.07.2003 № 185 зареєстрованого в Мінюсті 23.07.2003 за № 628/7949 забороняється реалізація харчових продуктів, етикетування яких не відповідає діючому законодавству та відповідним технічнім регламентам.

    • Лисичанські поліцейські затримали жінку, яка підозрюється в розбійному нападі

     Працівниками Лисичанського відділу поліції затримано 25-річну місцеву мешканку, яка підозрюється у скоєнні розбійного нападу на 86-річного дідуся. Жінка затримана у порядку статті 208 КК України. Їй загрожує позбавлення волі на термін від трьох до семи років.

    • К сведению субъектов хозяйствования!

     12.03.2012 г. на официальном сайте Лисичанского городского совета — http://lis.gov.ua в разделе «Регуляторная политика» — «Проекты регуляторных актов» обнародован проект регуляторного акта — решение исполнительного комитета «Порядок размещения внешней рекламы, платы за временное пользование местами размещения специальных рекламных конструкций, порядок демонтажа, учета и хранения специальных конструкций, установленных в местах, находящихся в коммунальной собственности г.Лисичанска» и анализ его регуляторного влияния.

     Все предложения и замечания к указанному документу принимаются в письменном виде на протяжении 30 дней с момента опубликования проекта в управлении архитектуры и градостроительства Лисичанского городского совета по адресу: 93100, г.Лисичанск, ул. Северодонецкая, 62, каб. 30.

    • Громадяни, які добровільно здадуть зрою, звільняються від кримінальної відповідальності

     Лисичанський відділ поліції вкотре нагадує громадянам, що добровільна здача зброї, бойових припасів або вибухових речовин, згідно ч. З ст. 263 Кримінального кодексу України, звільняє їх власника від кримінальної відповідальності. А особам, які продовжують незаконно їх зберігати, загрожує кримінальна відповідальність включно до позбавлення волі.

    • Лисичанські оперативники по "гарячих слідах" затримали 32-річну раніше судиму місцеву жінку, яка пограбувала похилу жінку

     24 березня до чергової частини Лисичанського відділу надійшло повідомлення від місцевої жительки, про те, що до її 76-річної знайомої за адресою мешкання (м. Лисичанськ, кв. Дружби Народів) зайшла невідома дівчина, яка назвалася працівницею житлово-комунальної контори та повідомила, що їй потрібні гроші в сумі 50 грн. на домофон. Жінка дала гроші дівчині, а та, побачивши у неї в руках мобільний телефон, штовхнула стареньку та вирвавши телефон, збігла.

    • Увага! Будьте пильні та обережні! Не дайте себе обдурити шахраям

     Працівники поліції закликають громадян бути обачними. Не довіряйте особам, які намагаються під будь-яким приводом заволодіти вашими коштами.

     Ніколи не повідомляйте по телефону відомості особистого характеру, ким би не представився той, хто телефонує. Навіть якщо вам телефонують нібито співробітники банку, в якому зберігаються ваші заощадження.

    • Запрошуємо до співпраці суб’єктів господарювання!

     З метою розвитку та активізації співробітництва суб’єктів господарської діяльності в рамках транскордонного формування «Єврорегіон «Донбас» Луганська регіональна торгово — промислова палата (далі — палата), в межах компетенції, здійснює заходи щодо аналізу та збалансованості зовнішньоекономічних зв’язків бізнес — структур.

    • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

     Лисичанский городской совет объявляет конкурс на замещение вакантной должности главного специалиста отдела информационного обеспечения деятельности городского совета (временно).

    • Жінки в чоловічій професії

     У березні співробітники Лисичанського відділу поліції завітали до ПК ім. В.М. Сосюри на годину патріотизму та провели відкритий урок на тему «Жінки в чоловічій професії» для учнів 10-х класів загальноосвітньої школи № 4.

     Старший інспектор сектору ювенальної превенції Лисичанського відділу поліції капітан поліції Анастасія Тарасова розповіла підліткам, що бути жінкою в пагонах це не просте завдання. Жінки-поліцейські в антитерористичній зоні намагаються ні в чому не поступатися чоловікам та готові брати на себе будь-які обов’язки.

    • О ходе выполнения городской программы социальной защиты детей на 2012-2016 годы

     Службой разработана и реализуется Городская программа социальной защиты детей на 2012–2016 годы, утвержденная решением 27 сессии 6 созыва Лисичанского городского совета 27.02.2012г. № 27/463. Задания программы направлены на обеспечение прав, свобод и законных интересов детей.

     Одним из основных направлений деятельности службы по делам детей Лисичанского городского совета является социальная защита детей-сирот, детей, лишенных родительского попечения, детей, оказавшихся в сложных жизненных условиях.

    • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

     Лисичанский городской совет объявляет конкурс на замещение вакантных должностей:

     1. Главного специалиста управления по осуществлению энергетической политики городского совета в сфере коммунальной собственности.

    • 23 березня - виїзний прийом громадян

     23 березня з 10.00 до 13.00 в Лисичанському відділі поліції буде здійснювати виїзний прийом громадян заступник начальника Головного управління Національної поліції в Луганській області — начальник кримінальної поліції полковник поліції Віктор Радак.

     Додаткова інформація з питань організації особистого прийому громадян надається за телефоном: 7-13-44 та 7-05-11.

     Лисичанський відділ поліції ГУНП в Луганській області

    • Замещение вакантной должности главного специалиста

     Лисичанский городской совет объявляет конкурс на замещение вакантной должности главного специалиста отдела по вопросам мобилизационной и режимно-секретной работы.

    • Правоохоронці Лисичанського відділу поліції під час відпрацювання вилучили у місцевих жителів боєприпаси

     В ході комплексного оперативно-профілактичного відпрацювання міста поліцейські вилучили у місцевих мешканців гранату та 52 патрони різних калібрів.

     У 42-річного місцевого мешканця під час особистого огляду виявили гранату РГД-5 та запал до неї. Для чого він носив із собою небезпечний боєприпас, чоловік так і не зміг пояснити поліцейським.

    • Вакансия на должность главного специалиста контрольно-ревизионного отдела финансового управления

     Лисичанский городской совет объявляет конкурс на замещение вакантной должности главного специалиста контрольно-ревизионного отдела финансового управления (временно).

    • Прокуратура міста на захисті дітей-переселенців

     Захист прав дітей є одним з пріоритетних напрямків у діяльності органів прокуратури, тому права та свободи дітей завжди перебувають під особливою увагою прокурора міста.

     В умовах сьогодення особливого значення набули представницькі повноваження прокурора, адже вживаючи заходи цивільного-правового характеру, він представляє інтереси дитини, яка не може самостійно захистити порушені або оспорюванні права.

    • Акценты дня № 16 (видео)

     - Конкурс «Одна на миллион»
     - В Лисичанске обнаружили могилы двух монахинь
     - Выставка в городском музее

    • В прокуратурі міста Лисичанська відбувся виїзний прийом громадян прокурором Луганської області

     Прокурор Луганської області Бєсєда Сергій Володимирович 12 березня 2015 року провів особистий прийом громадян у прокуратурі м. Лисичанська.

     Люди звернулись до прокурора області з наболілими проблемами, зокрема, щодо незаконних дій органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів, порушення законодавства в сфері житлово-комунального обслуговування. Переважно скаржились на факти формально-бюрократичного відношення до вирішення їх звернень, ігнорування законних інтересів, формальних відписок з боку органів місцевої влади та правоохоронних органів, що обумовило їх звернення за захистом до прокурора області.

     Під час прийому Бєсєда С.В. вислухав всіх громадян, які прийшли на прийом, прийняв заяви для подальшого розгляду, а в окремих випадках, надав роз’яснення вимог чинного законодавства.

     Заступник прокурора міста Є.І. Мацегора

    • Акценты дня № 15 (видео)

     Выпуск № 15 от 03.03.2014 г.

     По материалам сайта ТРК «Акцент»

    • Графік прийому громадян у прокуратурі м. Лисичанська

     До уваги громадян!

     Прийом здійснюється з 09.00 до 18.00 у прокуратурі м. Лисичанська за адресою: 93100, м. Лисичанськ, вул. Леніна, 65; тел./факс (06451) 7-34-21

     ПОНЕДІЛОК

    • Акценты. Итоги недели № 8 (видео)

     Выпуск №8 от 28.02.2014г.

     По материалам сайта ТРК «Акцент»

    • До уваги громадян!

     12 березня 2015 року з 10.00 до 13.00 години у прокуратурі м. Лисичанська буде здійснюватися особистий прийом громадян прокурором Луганської області Бєсєдою Сергієм Володимировичем.

    • Вестник Лисичанского городского совета от 28.02.2014 (видео)

     По материалам сайта ТРК «Акцент»

    • На Луганщині п’яна сварка закінчилася кривавим вбивством

     Прокуратурою м. Лисичанська Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).

     Так, у ніч з 28 лютого на 1 березня мешканець м. Лисичанська, перебуваючи в гостях у знайомих, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, наніс своєму товаришу у ділянку серця 2 ножових поранення, що спричинили смерть. Винуватця було затримано в порядку ст.208 КПК України за підозрою у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України, на місці вчинення злочину.

    • Увага! Вибухонебезпечні предмети

     clip_image001У разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкайтеся та не піднімайте його. Негайно телефонуйте в службу порятунку за номером 101.

     Лисичанське міське управління ГУ ДСНС

    • Про виконання заходів контролю за дотриманням правил торговельного та побутового обслуговування населення

     Про виконання заходів контролю за дотриманням правил торговельного та побутового обслуговування населення, законодавства щодо захисту прав споживачів підприємствами торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування у м. Лисичанську за 2012 рік

     В межах повноважень відповідно до ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», посадовими особами відділу розвитку споживчого ринку управління економіки та відділу захисту прав споживачів протягом 2012 року було проведено 57 планових та позапланових (за зверненнями громадян) обстежень діяльності суб’єктів господарювання, щодо дотримання правил торговельного та побутового обслуговування населення, законодавства щодо захисту прав споживачів.

     За результатами обстежень керівникам об’єктів було видано 41 припис по усуненню виявлених порушень. В переважній кількості суб’єкти господарювання здійснювали відповідні заходи, щодо усунення виявлених у ході обстеження порушень вимог законодавства. Разом з тим, за фактами виявлених порушень та невиконання приписів до адміністративної відповідальності притягнуто 15 осіб за статтею 155 КУпАП України «Порушення правил торгівлі та надавання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які займаються підприємницькою діяльністю» та 16 осіб за статтею 159 КУпАП України «Порушення правил торгівлі на ринках».

     Начальник управління економіки О.Ю. Лєснов

    • У Лисичанську тривають перевірки захисних споруд

     Реалії сьогодення примушують співробітників ДСНС приділяти посилену увагу питанню утримання захисних споруд цивільного захисту.

     Впродовж лютого-квітня поточного року згідно затвердженого графіку проводяться комплексні перевірки захисних споруд, які розташовані на території Лисичанської міської ради. До складу комісії включено співробітників Лисичанського міського управління ГУ ДСНС, представників Лисичанської міської ради та балансоутримувачів підприємств на території яких знаходяться споруди. Взагалі, на території міста знаходяться 58 захисних споруд. Станом на 27 березня 2017р. у місті Лисичанськ перевірено 42 захисні споруди.

    • Психічна атака: симптоми і лікування

     Про існування нападів раптової тривоги люди дізналися не так давно. А значить, зовсім не дивно, що багато хто не знають причин, за якими може виникнути панічна атака, а також способи боротьби з нею. І це незважаючи на те, що до таких нападів схильні до 10% населення, тобто кожен десятий! Тому варто більш детально розглянути питання, що собою являє психічна атака, симптоми і лікування цього захворювання.

     Психічна атака — це раптовий напад сильного страху. Він виникає несподівано для людини, дуже швидко розвивається і вже протягом декількох хвилин досягає свого піку. При цьому такий напад може статися не тільки вдень, але і вночі, навіть під час сну. Сила подібного явища не залежить від навколишніх обставин.

    • Як спілкуватися з гіперактивною дитиною

     Що таке гіперактивність?

     У перекладі з латинського «активний» - означає «діяльний, дієвий», а «гіпер» - «перевищення норми». Дитяча гіперактивність проявляється невластивою для віку неуважністю, імпульсивністю, підвищеною руховою активністю. Їх в основному характеризують словами «рухливий», «імпульсивний», «спритний», «вічний двигун», «ураган», «непосида». За статистикою, кількість гіперактивних дітей по всьому світу з кожним роком неухильно зростає. Якщо дитина гіперактивна, то труднощі відчуває не тільки він сам, але і ті, хто його оточує: батьки, друзі, вчителі. Так як часто поведінка такої дитини супроводжується проблемами у відносинах з однолітками, труднощами в навчанні. Виправитися гіперактивній дитині не допомагають ні вмовляння, ні погрози. Не тому, що він не хоче цього робити, а тому, що фізіологічно не здатен вести себе інакше - йому важко довго сидіти без руху, не розмовляти. Втім, фахівці відзначають, що надмірна фізична активність, як правило, не впливає на рівень інтелектуального розвитку гіперактивних дітей.

     Про гіперактивності кажуть, коли дитині виповнюється 6-7 років. До цього віку надмірна активність - норма.

    • Корисна інформація: податкова соцпільга по роках

     ДПІ у м.Лисичанську нагадує: Податкова пільга дозволяє зменшити нараховану місячну суму зарплати на суму податкової соцпільги. Тобто з суми нарахованої зарплати вираховується сума податкової соцпільги, а вже після цього зарплата оподатковується ПДФО.

     Податкова пільга надається за певних умов. Так, застосовується вона лише до заробітної плати і не стосується інших доходів, наприклад, доходів підприємців, а також отриманих від проведення незалежної професійної діяльності, гонорарів нотаріусів, адвокатів та ін.

     Пільга надається роботодавцем з дня отримання від платника заяви і документів, які підтверджують право на пільгу. Якщо платник одночасно з зарплатою отримує виплати з бюджету у вигляді стипендії, грошового або майнового забезпечення учня, студента, аспіранта, ординатора та ін., то у цьому випадку пільга не застосовується.

    • 28 марта - сеанс телефонной "горячей линии"

     28 марта с 10.00 до 11.00 состоится сеанс телефонной «горячей линии» с начальником Лисичанского городского управления ГУ ГСЧС Украины в Луганской области полковником службы гражданской защиты Сергеем Мазаловым.

     Позвонив по номеру телефона (06451) 7-12-86, Вы сможете получить ответы на все вопросы касающиеся работы подразделений ГСЧС.

     Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС Украины в Луганской области

    • Один з об'єктів надається в оренду: чи застосовуються пільги з податку на нерухомість?

     ДПІ у м.Лисичанську інформує: база оподаткування житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичної особи — платника податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, зменшується:

     а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості — на 60 кв. метрів;

     б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості — на 120 кв. метрів;

    • Пожежа на підстанції у м. Лисичанськ

     Вчора, 13 березня, о 13 год. 54 хв. до ПЗП ДПРЧ-9 надійшло повідомлення від старшого механіка підстанції, про те, що за адресою: м. Лисичанськ, вул. Станціонна, р-н залізничної дороги, горить електрична підстанція.

    • Податковий номер для дитини - як отримати

     ДПІ у м.Лисичанську повідомляє, що фізособа незалежно від віку (як резидент, так і нерезидент), яка не включена до Держреєстру фізосіб — платників податків, зобов’язана особисто або через представника подати до відповідного контролюючого органу облікову картку фізособи — платника податків за формою № 1ДР, яка є водночас заявою для реєстрації у Держреєстрі, та пред’явити документ, що посвідчує особу, який містить необхідні для реєстрації реквізити (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, місце народ­ження, місце проживання, громадянство).

    • ДСНС запрошує на навчання

     10 березня у м. Лисичанськ відбувалася зустріч робітників ДСНС з учнями 11-х класів загальноосвітньої школи № 8 та учнями Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею. Учні прослухали лекцію на тему: «Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС України», у якій були розкриті питання щодо умов навчального процесу та проживання курсантів, правил вступу до Національного університету цивільного захисту України (м. Харків), Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Національного університету цивільного захисту України та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Співробітники ДСНС надали учням буклети в яких знаходилася інформація по вступу до ВНЗ ДСНС України.

    • Податкова адреса подання податкової декларації про майновий стан і доходи та сплати ПДФО у випадку, коли фізична особа зареєстрована в одному місці, а дохід отримує в іншому

     ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу, що відповідно до ст.67 Конституції України, кожен громадянин зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Усі громадяни щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

     Статтею 29 Цивільного кодексу України визначено, що місцем проживання фізичної особи є житловий будинок, квартира, інше приміщення, придатне для проживання в ньому (гуртожиток, готель тощо), у відповідному населеному пункті, в якому фізична особа проживає постійно, переважно або тимчасово.

    • З початку року платники Лисичанського регіону сплатили понад 2 мільйона гривень плати за землю

     «З початку 2018 року до місцевого бюджету надійшло 2 млн 168,1 тис. грн плати за землю, що на 128,6 тис.грн, або на 6,3% більше, ніж за аналогічний період попереднього року» — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова. — Із загальної суми 1 млн 656,4 тис. грн надійшло від платників податків — юридичних осіб та 511,7 тис. грн — від фізичних. http://kh.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/print-217920.html

    • Лисичанські платники з початку року поповнили державний бюджет майже на 8 мільйонів гривень ПДВ

     За словами в.о. начальника ДПІ у м.Лисичанську Ірини Філімонової: «За січень — лютий поточного року до державного бюджету було спрямовано 7 млн 710,9 тис. грн податку на додану вартість, з яких 160,2 тис. грн перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями».

     За її словами, такі показники були досягнуті завдяки сумлінності платників податків Лисичанського регіону, які усвідомлюють всю важливість своєчасної, повної, а головне добровільної сплати податків.

     Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

    • Безпека під час весняних канікул

     З початком весняних канікул у школярів з’являється багато вільного часу. Але, щоб весняні канікули пройшли весело та незабутньо, необхідно зробити їх безпечними. З метою попередження нещасних випадків, травматизму нагадуємо основні правила безпечної поведінки під час весняних канікул:

     — постійно дотримуйтесь правил дорожнього руху. Ніколи не порушуйте їх, це небезпечно для життя. Переходьте вулицю тільки у відведених місцях. Не влаштовуйте ігри на проїжджій частині вулиці. Правильно користуйтеся міським транспортом;

     — не грайтеся сірниками та іншими легкозаймистими предметами. Будь обережні з газом. Не вмикайте його без дозволу батьків та без потреби;

     — не чіпайте невідомі предмети. При виявленні вибухонебезпечних предметів, повідомте дорослих;

    • Деклараційна кампанія-2018

     ЗАПИТАННЯ: У який термін подається декларація про майновий стан та доходи?

     ВІДПОВІДЬ: Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2017 році, подається до 1 травня 2018 року.

     ЗАПИТАННЯ: В який термін треба сплатити податок?

     ВІДПОВІДЬ: Податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб та з військового збору, зазначені в поданій річній декларації, фізичні особи зобов’язані сплатити самостійно до 1 серпня 2018 року — це визначено п.179.7 ст.179 Податкового кодексу України.

    • «Весеннее настроение»

     Под таким названием, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялся концерт, подготовленный учащимися — волонтерами общеобразовательной школы № 5 во главе с заместителем директора по учебно-воспитательной работе Натальей Меруцой.

     Ребята представили увлекательную праздничную программу. В исполнении школьников прозвучали стихи и песни, которые до глубины души затронули подопечных терцентра. Яркие, зажигательные танцевальные номера не оставили равнодушным никого из присутствующих. Благодарные зрители аплодисментами встречали и провожали каждый номер концертной программы.

    • УВАГА! Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

     Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля! До 1 травня задекларуйте свої доходи!

     Декларації приймаються за адресою: м.Лисичанськ, вул.ім.В.Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45.

    • Подопечные терцентра осваивают скандинавскую ходьбу

     Если ваш путь на работу проходит мимо «Максим парка», то утром вы можете увидеть необычную группу людей с лыжными палками. Это подопечные терцентра занимаются скандинавской ходьбой, чтобы получить заряд бодрости на целый день.

     Участниками подобного вида спорта может стать каждый. Ведь скандинавская ходьба снимает лишнюю нагрузку с коленей и позвоночника, способствует укреплению сердечно-сосудистой и дыхательной систем, помогает исправить осанку, развивает чувство баланса и равновесия, повышает выносливость.

    • Увага! Державна податкова інспекція у м. Лисичанську інформує

     3 квітня об 11.00 у приміщенні ДПІ у м. Лисичанську (м.Лисичанськ, вул. ім. В.Сосюри, 347, 1 поверх, актова зала) відбудеться безкоштовний семінар-практикум (тренінг) на тему: «Застосування РРО при продажу складної побутової техніки. Декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році».

    • До уваги громадян міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

     СнимокЛисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надає громадянам похилого віку та особам з інвалідністю соціально-побутові послуги на платній та безоплатній основі.

     Відповідно до чинного законодавства на надання безоплатних соціальних послуг у територіальному центрі мають право:

     — громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ, не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд та допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані особами з інвалідністю в установленому порядку;

    • Ставки, які застосовуються до задекларованих доходів, отриманих у 2017 році

     ДПІ у м.Лисичанську доводить до відома, що ставки податку на доходи фізичних осіб, які застосовуються до доходів, отриманих у 2017 році, наступні:

     18 відсотків бази оподаткування щодо доходів, нарахованих (виплачених, наданих) (крім випадків, визначених у пунктах 167.2 — 167.5 Податкового кодексу України (ПКУ)) у тому числі, але не виключно у формі: заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами;

    • Шановні споживачі!

     У відповідності до Законодавства України кожен споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, зокрема щодо вивезення твердих побутових відходів, підготовлений виконавцем на основі Типового договору, та оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.

     Відповідно до ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (в редакції чинній на час виникнення спірних правовідносин), до комунальних послуг, серед інших, належить вивезення побутових відходів.

    • Коли декларування доходу від надання земельного паю в оренду є обов'язковим

     ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: громадяни обов’язково подають податкову декларацію про майновий стан і доходи, зокрема, у разі отримання доходів від надання в оренду майна, в тому числі земельного паю, фізичній особі, яка не є суб’єктом господарювання. Тобто, власнику земельного паю, який надає його в оренду фізичній особі, яка не є суб’єктом господарювання необхідно самостійно нараховувати та сплачувати в бюджет податок на доходи фізичних осіб.

     Крім того, громадяни, які самостійно обробляють земельні ділянки, надані їм у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення особистого селянського господарства, та земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких перевищує 2 гектари, повинні декларувати дохід від продажу власної сільськогосподарської продукції.

    • Віктор Лазуренко: "Про стан законності у 2013 розі та заходи щодо її зміцнення"

     27 лютого 2014 року, прокурором міста Лисичанська Віктором Лазуренком, на сесії Лисичанської міської ради, відповідно до п. 5 ст. 6 Закону України «Про прокуратуру» проінформовано державні органи та громадськість про стан законності та заходи щодо її зміцнення.

     Прокурор міст зазначив, що правоохоронними та іншими державними органами, у взаємодії з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування, вжито заходів, спрямованих на забезпечення законності і правопорядку в регіоні.

    • Подопечные Лисичанского территориального центра осваивают новый вид рукоделия

     И после выхода на заслуженный отдых жизнь может быть наполненной и приносить радость каждый день. Этому содействуют всевозможные виды досуга. Творческая активность дарит людям преклонного возраста самое важное — жизненные силы и желание жить. Увлечение интересным занятием помогает пожилым людям с пользой проводить время и сохранять на достойном уровне интеллектуальную и физическую форму.

     Самый простой и, вместе с тем, интересный способ разнообразить свой досуг — это рукоделие. Существует много направлений, в которых себя пробовали подопечные Лисичанского территориального центра социального обслуживания.

    • При отриманні іноземного доходу - подайте декларацію!

     ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: платниками податку на доходи фізичних осіб згідно з чинним законодавством є фізичні особи — резиденти, які отримують доходи як з джерела їх походження в Україні, так й іноземні доходи.

     Порядок оподаткування іноземних доходів визначено ст. 13, п. 162.1.1, ст. 162, п. 170.11, ст. 170 Податкового кодексу України. Якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, то сума такого доходу включається до загального річного оподатковуваного доходу платника податку — отримувача, який зобов’язаний подати річну податкову декларацію.

    • «Простір мистецтва»

     Під такою назвою, вчора, 11 березня, у виставковій залі Лисичанського міського краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки творчих робіт студентів Брянківського коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

     Виставка – це творчий звіт за навчальний рік студентів коледжу – творчо обдарованої молоді Луганщини, майбутніх художників та декораторів, викладачів та дизайнерів, діячів культури та завзятих майстрів своєї справи. До експозиції увійшли близько 50 робіт, виконаних в різних жанрах живопису і графіки: пейзажі, портрети, натюрморти.

    • Поэзия - музыка души

     Невозможно представить нашу жизнь без поэзии... Без поздравлений к праздникам, без песен. Насколько бесцветнее стала бы наша жизнь без магии и музыки поэтического слова.

     Поэзия — это особый мир, это то, что окрыляет читателя, касается самых сокровенных струн души, дарит ощущение легкости, невесомости и наслаждения. В этом убедились участники литературной встречи, посвященной Всемирному дню поэзии, которая прошла в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания.

    • Якщо надавали в оренду автомобіль - задекларуйте доходи!

     ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: дохід від надання майна в лізинг, оренду або суборенду включається до оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (п.п.164.2.5 п.164.2 ст.164 ПКУ).

     Обов’язок платника ПДФО щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо платник ПДФО отримував доходи, зокрема, виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу.

    • Софія Родкіна здобула звання «Суперчитач міста»

     Вчора, 11 березня, в бібліотеці для дітей №1 відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія 2020». Переможці І етапу конкурсу Софія Родкіна, Рената Сагадієва, Олександра Кірпіченко, Ілля Ширяєв та Марія Назарук змагалися за титул «Суперчитач міста».

     За умовами конкурсу, кожному учаснику ІІ етапу потрібно було прочитати 8 книг українських та зарубіжних авторів, написати відгуки на прочитані книги у Читацькому щоденнику та виступити перед журі з презентацією однієї з прочитаних книг.

    • «Життєві цінності»

     Під такою назвою, 18 березня, в приміщенні Лисичанського міського відділу філії ДУ «Центр пробації» фахівцями із соціальної роботи Лисичанського міського ЦСССДМ було проведено черговий тренінг з особами, які перебувають на обліку в Лисичанському МВ філії ДУ «Центр пробації».

     Головну увагу було зосереджено на розумінні ролі життєвих цінностей у формуванні характеру людини, її рішень та дій. Чоловіки виконали два завдання: вибрали із зазначеного переліку ті життєві цінності, які мають значення в їхньому житті, та заповнили таблицю «Колесо життя», в якій було видно ступінь задоволеності тією, чи іншою цінністю. Чим рівніше було колесо в таблиці, тим більш гармонійним було їхнє життя.

    • Необхідність застосування РРО під час продажу складних побутових товарів

     Постановою Кабінета Міністрів України від 16.03.2017 № 231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій» (Постанова № 231) затверджено відповідний перелік.

     Звертаємо увагу: відповідна норма щодо обов’язкового застосування РРО всіма суб’єктами господарювання при продажу технічно складних побутових товарів регламентована Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 року № 265/95-ВР (Закон про РРО) та діє ще з 1 січня 2017 року.

    • У Лисичанську виступив литовський дует разом з українською співачкою Уляною Горбачевською

     6 та 7 березня Новодружеська дитяча школа мистецтв та Лисичанський міський Палац культури зустрічали дует з Литви — Вероніку Повільонєне та Пятраса Вішняускаса разом з українською співачкою Уляною Горбачевською.

     Гості представили святкову концертну програму «Музика на перетині фрі-джазу та фольклору», присвячену 30-й річниці відновлення незалежності Литовської Республіки.

    • В Лисичанському терцентрі пройшов показ документального фільму «Добровольці»

     Починаючи з 2017 року в Україні відзначається День українського добровольця — свято справжніх патріотів, людей, котрі свідомо, за покликом серця, в скрутний для держави час, стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності.

    • Куди слід подавати декларацію про майновий стан і доходи переселенцю

     Податковим кодексом України передбачено, що у разі необхідності фізичні особи — платники податків зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання відповідної заяви за формою та у порядку, визначеними центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

     Відповідно до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017р. № 822, фізичні особи — платники податків зобов’язані інформувати контролюючі органи про зміну даних шляхом подання заяви за формою № 5ДР. Таким чином, платник податку — переселенець, який вніс відомості про зміну місця проживання відповідно до Закону України від 11 грудня 2003 року N1382-IV «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», із змінами і доповненнями, подає декларацію про майновий стан і доходи до контролюючого органу за місцем його реєстрації як тимчасового переселенця за умови подання заяви за формою № 5ДР.

    • Хореографічний колектив«Starway» - серед переможців відкритого турніру «Кубок Серпантина - 2020»

      29 лютого хореографічний колектив «Starway» Лисичанського міського ПК (керівник Олександр Посошко) взяв участь у відкритому турнірі «Кубок Серпантина – 2020», який відбувся у м. Краматорськ.

     За результатами турніру пари посіли наступні місця:

     - Говдуненко Артем та Фатьянова Софія у різних категоріях посіли 2 перших та 1 друге місце;

     - Зозуля Назар та Янголенко Вероніка 2 других місця;

     - Матвійчук Володимир та Борзило Єва – 2 місце;

     - Метьолкін Ігор та Чабанна Аліна - 1місце.

    • С любовью к женщине...

     С наступлением долгожданной весны приходит время поздравлять прекрасную половину человечества с Международным женским днём. Ведь женщины наполняют мир своей красотой и жизненной энергией, согревают его нежностью, душевной щедростью и беззаветной преданностью.

     В актовом зале детской музыкальной школы № 2 города Лисичанска вчера, 6 марта, для подопечных терцентра состоялось праздничное мероприятие.

    • За 2 місяці 2018 року лисичани сплатили до місцевого бюджету понад 123 тис. грн. податку на нерухомість

     «З початку 2018 року платники податків, які перебувають на обліку у ДПІ м.Лисичанська, сплатили до місцевого бюджету 123,1 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з яких: 104,2 тис.грн сплатили юридичні особи та 18,9 тис. грн — фізичні. Це на 54,4 тис.грн або на 79,2 відсотка, більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ Ніна Кравченко.

    • Зіркові гості у Всесвітній день письменника в бібліотеці Лисичанська

      3 березня у Всесвітній день письменника бібліотека для дітей №1 Лисичанської ЦБС разом із читачами, учнями шкіл міста, вчителями радо зустрічали сучасних українських письменників, літературних критиків, блогерів Сергія Жадана, Сашка Дерманського, Машу Сердюк та Марію Артеменко.

     Гості презентували конкурс відгуків на книжки, написані українською мовою «Читай-пиши», розповідали як писати й знімати відгуки, мотивували дітей читати і критично осмислювати прочитане.

     Під час зустрічі говорили про життя і літературу, про те, як читати з захватом, аналізувати прочитане та вміти розповідати про це іншим.

    • Широкая масленица

     • Масленица, Масленица,
     • Дай блинком полакомиться.
     • Прогони от нас метели,
     • Прокати на карусели.
     • Растопи холодный лед,
     • Пусть весна скорей придет!

     Веселые проводы зимы, озаренные радостным ожиданием близкого тепла, весеннего обновления природы отмечаются празднованием масленицы. Это один из самых долгожданных и радостных праздников. Его очень ждут и любят не только дети, но и взрослые.

      

    • З початку 2018 року працездатним населенням Лисичанського регіону сплачено понад 60 мільйонів гривень ЄСВ

     «За 2 місяці поточного року, платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, сплачено 60 млн. 250,5 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), що на 28 млн. 119,2 тис. грн. більше відповідного періоду минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

    • Відбулась обласна олімпіада з історії мистецтв

      29 лютого учні Лисичанської ДШМ № 1 та Новодружеської ДШМ взяли участь в обласній олімпіаді з історії мистецтв серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв на тему «Образотворче мистецтво України другої половини ХХ століття».

     Цього року в олімпіаді взяли участь 15 учнів з 4-х мистецьких шкіл області.

     За результатами творчих змагань учні викладача художнього відділу Лисичанської ДШМ № 1 Євгенії Золенко посіли наступні місця:

    • УВАГА! Шановні громадяни! Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

     Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля! До 1 травня задекларуйте свої доходи!

     Декларації приймаються за адресою: м.Лисичанськ, вул.ім.В.Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45.

    • У Новодружеській ДШМ відбувся конкурс «Юний музикант»

      Наприкінці лютого в Новодружеській ДШМ відбувся конкурс «Юний музикант» на краще виконання твору українського композитора серед учнів школи.

     У репертуарі прозвучала музика відомих українських композиторів: Платона Майбороди, Якова Степового, Кирила Стеценка, Ігоря Шамо, Людмили Шукайло та ін.

     Під час заходу учні грали на різних інструментах – фортепіано, синтезатор, гітара, скрипка, акордеон, баян, блок флейта, тромбон.

    • Увага! Декларувати доходи, отримані протягом 2017 року слід за новою формою!

     ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: з 1 січня 2018 року декларація про майновий стан і доходи подається за новою формою, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859».

     Державна податкова інспекція у місті Лисичанську

    • «Gold Star Fest»

      Під такою назвою 1 березня у м. Києв відбувся VII Міжнародний фестиваль талантів, у якому взяли участь учениці Новодружеської ДШМ Дар’я Федотова та Ірина Бакай.

     За результатами конкурсу дівчата посіли наступні місця:

     ІІ місце - Дар`я Федотова з піснею «Буду Я» у номінації «естрадний вокал», III вікова категорія;

     ІІІ місце - Ірина Бакай з піснею «Молитва за Україну» у номінації «естрадний вокал», IV вікова категорія.

    • «Барви рідного слова»

     Під такою назвою, 26 березня, в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся міський конкурс поетів та читців-декламаторів. Конкурс проводиться щорічно з метою вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка, розвитку аматорського мистецтва художнього читання, збагачення репертуару виконавців, виявлення обдарованих дітей.

    • Декларувати доходи, отримані протягом 2017 року слід за новою формою!

     ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: з 1 січня 2018 року декларація про майновий стан і доходи подається за новою формою, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 р. № 556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859».

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

      

    • Акценты дня № 9

     Выпуск №9 от 07.03.2014

     По материалам сайта ТРК «Акцент»

    • Щодо спрощення механізму державної реєстрації припинення суб’єктів господарювання та внесення відомостей до ЄДР

     До уваги юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців!

     Доводимо до вашого відома що 03.03.2011 р. набрав чинності Закон України Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» щодо спрощення механізму державної реєстрації припинення суб’єктів господарювання.

    • У Лисичанську пройшов ХІІ Регіональний турнір юних математиків

     Дванадцятий рік поспіль, традиційно, на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею проводиться турнір юних математиків пам`яті Заслуженого учителя України Г.Г. Євграфова. Цього року у заході взяли участь учні 3-10 класів міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк і Рубіжне.

     174 учні виборювали звання найсильнішого знавця математики у своїй віковій категорії. Активну участь в організації заходу взяли й учні Лисичанського багатопрофільного ліцею. Старшокласники разом з вчителями підбирали завдання, здійснювали консультативну допомогу учасникам турніру та входили до складу журі, отримуючи позитивний досвід організаційної роботи.

    • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

     Увага! Державна податкова інспекція у м. Лисичанську інформує: Шановні громадяни!

     Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

     Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля! До 1 травня задекларуйте свої доходи!

    • Увага! Дні відкритих дверей в Університеті митної справи та фінансів

     Університет митної справи та фінансів чекає Вас на Дні відкритих дверей о 10 годині:

     — 17.03.2018р.;

     — 21.04.2018р.;

     — 19.05.2018р.

    • Шкільна ліга Лисичанська з шахів зібрала школярів міста

     У місті Лисичанську відбулась шкільна ліга з шахів «Юні шахові королі», організована відділом освіти за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради. Змагання юних спортсменів відбулись у загальноосвітній школі №18. Боротьба була цікава і безкомпромісна.

     Переможцями та призерами стали наступні школи.

    • Національний податковий форум: «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ.»

     Журнал «Вісник. Офіційно про податки» запрошує головних бухгалтерів і бухгалтерів компаній з різних секторів економіки, фінансових директорів, керівників фінансових служб підприємств експортерів та імпортерів, міжнародних компаній, юристів та всіх зацікавлених осіб взяти участь у роботі Національного податкового форуму «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ.»

     У центрі уваги форуму будуть: підготовка звітності та документації з ТЦУ; перевірки контрольованих операцій: підстави,порядок,штрафи,практика; зміни у процесі попереднього узгодження ціноутворення; строки реєстрації ПН/РК. Відображення коригувань у звітності; мінімізація ризиків з податку на прибуток; — правові інструменти врегулювання податкових спорів.

    • Лисичанські вчителі взяли участь у Міжнародному семінарі з питань організації допризовної підготовки молоді

     1 та 2 березня в м. Кремінна відбувся Міжнародний семінар з питань організації допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання молоді в закладах освіти за участі військових Національної гвардії України, представників Кадетских сил Латвії та Збройних Сил Латвії.

     На базі Луганського обласного кадетського корпусу ім. Молодої гвардії вчителі та керівники гуртків військово-патріотичної спрямованості обговорювали теми патріотичного виховання підростаючого покоління.

    • На офіційному порталі ДФС функціонує Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

     Шановні громадяни та платники податків! ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу!

     На офіційному порталі Державної фіскальної служби України функціонує Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР), який допоможе знайти відповіді на запитання щодо оподаткування, державної митної справи, ЄСВ, електронного цифрового підпису та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДФС, та мінімізувати витрати часу на отримання інформації.

     Скористуватися ЗІР можна через офіційний веб-портал ДФС або безпосередньо в Інтернет мережі за адресою zir.sfs.gov.ua. Доступ до інформації не обмежений.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

      

      

      

    • Застосування касової техніки при реалізації технічно складних побутових товарів стає обов'язковим

     Платники єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, з 8 травня 2017 року повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО) незалежно від обсягу отриманого доходу від продажу, згідно вимог Закону України від 20.12.2016 № 1791-VIII та постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 № 231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій».

    • Шановні отримувачі житлової субсидії

     Нагадуємо Вам, що відповідно до п. 20 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою КМУ № 848 від 21.10.1995, надання раніше призначеної субсидії припиняється за поданням організацій, що надають житлово-комунальні послуги, якщо громадянин, якому призначено субсидію, не сплачує вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії, за винятком випадків, пов’язаних із затримкою виплати заробітної плати, пенсії тощо, яка підтверджується відповідними документами, — з місяця, в якому надійшло таке подання.

    • За 30 хвилин в Електронному кабінеті можна отримати довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків

     В рамках компанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців для фізичних осіб в Електронному кабінеті функціонує електронний сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді».

     Інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків можна отримати у приватній частині (особистий кабінет) Електронного кабінету з використанням електронного цифрового підпису фізичної особи будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів.

    • Льготы на оплату жилищно-коммунальных услуг

     С 2015 года действует Порядок предоставления льгот отдельным категориям граждан с учетом среднемесячного совокупного дохода семьи, утверждённый Постановлением КМУ от 04.06.2015 № 389 (далее Порядок).

     Согласно данному Порядку льготы отдельным категориям граждан не предоставляются, если среднемесячный совокупный доход семьи в расчёте на одного человека за последние шесть месяцев превышает 1,4 прожиточного минимума. В 2018 году это 2470,00 грн.

    • Понад півмільйона гривень рентної плати спрямували до бюджету Лисичанські платники

     кравченко-1«За 2 місяці поточного року від платників Лисичанського регіону, до бюджету надійшло 458,0 тис. грн за спеціальне використання водних ресурсів та 263,0 тис.грн - за користування надрами» - повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

     Вона нагадала, що у разі несплати рентної плати або сплати її не в повному обсязі на протязі 6 місяців, контролюючі органи подають інформацію про платників рентної плати до органів, які видають дозволи на спеціальне водокористування з метою вжиття до них відповідних заходів згідно діючого законодавства.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    • Місячник добровільної здачі зброї та боєприпасів

     З метою стабілізації оперативної обстановки на території Луганської області, активізації роботи щодо вилучення з обігу зброї, що незаконно зберігається, розкриття злочинів, пов’язаних з використанням зброї, на території м. Лисичанська, Новодружеська та Привілля з 01 по 31 березня 2016 року проводиться «Місячник добровільної здачі зброї та боєприпасів, а також вибухових матеріалів».

     Нагадуємо, що незаконне зберігання зброї, боєприпасів і вибухівки — це злочин, за який законом передбачена кримінальна відповідальність за статтею 263 КК України.

     Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, газової, холодної зброї та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

    • Льготы на приобретение твердого топлива и сжиженного баллонного газа

     Уважаемые ветераны войны, ветераны воинской службы, ветераны органов внутренних дел, вдовы (вдовцы) ветеранов войны, жертвы нацистских преследований, многодетные семьи, граждане, пострадавшие вследствие Чернобыльской катастрофы 1 и 2 категорий, пользующиеся печным отоплением, а также ветераны войны и многодетные семьи, использующие баллонный сжиженный газ для приготовления пищи.

    • З початку року мешканці Лисичанську вже задекларували статків майже на 3 млн грн.

     «В рамках деклараційної кампанії, що розпочалася 1 січня поточного року, про свої статки, отримані у 2017 році, прозвітував 101 громадянин. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 2 млн 837,6 тис. грн, — повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко, — Впродовж січня — лютого 2018 року громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля задекларували податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб у сумі 115,0 тис. грн, сума військового збору до сплати складає 24,4 тис. грн.».

    • Лисичанский отдел полиции информирует

     Встречи жителей Лисичанска с начальником Лисичанского отдела полиции Николаем Топольсковым в марте 2016 года состоятся согласно следующего графика:

     - 12.03.2016 в 11.00 – КУ «Центр по внешкольной работе с учениками и молодежью, по адресу: ул. Молодежная, 78;

     - 19.03.2016 в 11.00 – в помещении Профессионального строительного лицея (ПТУ № 56), по адресу: кв. Дружбы Народов, 33;

     - 26.03.2016 в 11.00 – в помещении Лисичанского городского Дворца культуры, по адресу: ул. Красная, 30.

     Лисичанский отдел Главного Управления Национальной полиции в Луганской области

    • Шановні ветерани війни!

     Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 № 170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» виплата разової грошової допомоги до Дня Перемоги здійснюється у таких розмірах:

    • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

     Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

     До 1 травня задекларуйте свої доходи!

     Декларації приймаються за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім.В.Сосюри, 347, I поверх,

     Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45.

     ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    • До зведеного бюджету за 2 місяці поточного року спрямовано майже 75 мільйонів гривень

     «За січень-лютий 2018 року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 74 млн 522,0 тис. грн., — повідомила виконуюча обов’язки начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету було перераховано податків та зборів у сумі 27 млн 596,3 тис. грн., що на 6 млн 752,4 тис. грн. або на 32,4% більше, ніж у відповідному періоді минулого року та 46 млн 925,7 тис. грн. — до місцевого бюджету, що перевищує показник відповідного періоду минулого року на 34,9 відсотка».

    • У Лисичанську відбувся прийом медико-технічної бригади

     В управлінні праці та соціального захисту населення регулярно відбуваються прийоми осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю спеціалістами-ортопедами медико-технічних бригад протезно-ортопедичних підприємств міста Харкова.

     Так, 27 лютого відбувся позачерговий виїзд до м. Лисичанська спеціалістів Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — Харківське КЕПОП). Метою позачергового виїзного прийому стала видача особам з захворюваннями опорно-рухового апарату протезів, ортопедичного взуття та інших протезно-ортопедичних виробів.

    • Деклараційна кампанія - 2018

     ЗАПИТАННЯ: Кому в обов’язковому порядку слід подавати декларацію про майновий стан і доходи?

     ВІДПОВІДЬ: Обов’язок щодо декларування статків виникає у випадку отримання громадянами у минулому році доходів, які не оподатковувались в момент їх отриманні. Зокрема, до таких доходів належать: вартість успадкованого чи отриманого у дарунок майна; кошти від надання майна в лізинг, оренду (суборенду) чи житловий найм; кошти одержані за межами України (іноземні доходи); доходи від операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомого або рухомого майна та отримані у вигляді інвестиційного прибутку; сума нецільової благодійної допомоги, що перевищує 2240 грн тощо.

    • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

     Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

     До 1 травня задекларуйте свої доходи!

     Декларації приймаються за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім.В.Сосюри, 347, I поверх,

     Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45.

     ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    • Увага! Державна фіскальна служба України повідомляє!

     Зміни в оподаткуванні податком на прибуток підприємств у 2018 році

     Державна фіскальна служба України повідомляє про зміни в оподаткуванні податком на прибуток підприємств, внесені до Податкового кодексу України (далі — Кодекс) Законом України від 7 грудня 2017 року № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» (далі — Закон № 2245) та Законом України від 7 листопада2017 року № 2176-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні» (далі — Закон № 2176), які набули чинності 1 січня 2018 року.

     Уточнено та доповнено поняття, визначені ст. 14 Кодексу.

    • Хто повинен подавати декларацію про майновий стан і доходи та які доходи підлягають обов'язковому декларуванню?

     У 2018 році податкову декларацію про майновий стан і доходи зобов’язані подати громадяни, які протягом звітного 2017 року отримували, зокрема:

     — доходи від особи, яка не є податковим агентом, тобто від нерезидента або фізичної особи, яка не має статусу суб’єкта підприємницької діяльності або не є особою, яка здійснює незалежну професійну діяльність;

     — іноземні доходи;

    • Платники мм.Лисичанська, Новодружеська та Привілля спрямували до державного бюджету понад 1 млн грн. військового збору

     За словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніни Кравченко, за січень поточного року сума військового збору спрямована до державного бюджету платниками податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля склала 1 млн 201,4 тис. гривень, що на 325,7 тис. грн. або на 37,2% більше, ніж за відповідний період минулого року.

    • ДПІ відповідає на запитання

     ЗАПИТАННЯ: Скільки ліцензій (одну або дві) на продаж алкоголю потрібно мати закладу громадського харчування (кафе), якщо воно орендує 2 приміщення в одній будівлі, але на різних поверхах, в кожному з яких здійснює відповідну діяльність і має касовий апарат?

     ВІДПОВІДЬ: У випадку, якщо обидва зали знаходяться за однією адресою, для реалізації алкогольних напоїв достатньо однієї ліцензії. Проте в додатку до такої ліцензії необхідно вказати всі реєстратори розрахункових операцій (РРО), задіяні при реалізації алкоголю. Також слід пам’ятати, що такий факт вплине і на вартість самої ліцензії, а саме: плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, окрім сидру і перри (без додавання спирту), складає 8000 гривень на кожен окремий, вказаний в ліцензії РРО в місці торгівлі (ст.15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» від 19.12.1995р. № 481/95-ВР). Тому, отримуючи одну алколіцензію, де вказано два касових апарати, за рік доведеться сплатити 16000 гривень.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    • В м. Луганську розпочав роботу відділ представництва Держпідприємництва України у Донецькій та Луганській областях

     Відділ представництва у Донецькій та Луганській областях

     Начальник відділу — заступник начальника управління — Ростова Олена Іванівна, т. 050-929-42-64, е-mail: [email protected], м.Донецьк

     Головний спеціаліст — Сташенко Надія Василівна, т. 050-238-38-31, е-mail: [email protected], м. Донецьк

     Головний спеціаліст — Андрєєв Олександр Олександрович, т. 050-201-77-05, е-mail: [email protected],м. Луганськ, вул. Лермонтова,1Б, 5 поверх, кімната 514

     Головний спеціаліст — Саліхов Артем Романович, т. 050-328-79-71, [email protected], м. Луганськ, вул. Лермонтова,1Б, 5 поверх, кімната 514

     Відділ представництва у Донецькій та Луганській областях у складі управління представництв у Східному та Південному регіоні є структурним підрозділом управління представництв у Східному та Південному регіонах департаменту розвитку підприємництва Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, зона діяльності якого поширюється на Донецьку та Луганську області.

    • Ответственность за нарушение тишины и покоя граждан

     С наступлением теплого времени года для сотрудников правоохранительных органов вероятную актуальность приобретает один из таких вопросов регулирования общественных отношений в сфере охраны общественного порядка, как, защита населения от вредного действия шума и соблюдения тишины в населенных пунктах и общественных местах.

     Довольно часто «веселые» компании, собирающиеся во дворах многоэтажных домов, забывают о том, что во многих квартирах проживают малолетние дети, пенсионеры, инвалиды, да и просто уставшие люди, которым мешает шум, доносящийся с улицы. Поэтому нет ничего удивительного, если в ответ на игнорирование подобными «весельчаками» установленных Законодательством Украины норм поведения в общественных местах последует жалоба в милицию от людей, привыкших ночью спать, а днем работать. И небезосновательно, потому что защита населения от вредного влияния шума регулируется статьей 24 Закона Украины «Об обеспечении санитарного и эпидемического благополучия населения» в редакции № 1745-IV от 03.06.2004. В данном Законе обозначено, что к защищенным объектам относятся:

    • Робота "гарячої лінії" для підприємців!

     З метою усунення перешкод в реалізації законних прав та інтересів підприємців, а також оперативного вирішення актуальних питань, які стосуються підприємницької діяльності, розпорядженням міського голови від 20.10.2009р. № 312 створена та діє «гаряча лінія» для суб’єктів господарювання.

     Станом на 29.03.2010 р. надійшло 206 звернень від підприємців міста (в березні - 65).

     Основні питання, з якими зверталися підприємці, були: видача документів дозвільного характеру; державна реєстрація та припинення підприємницької діяльності; оренда майна та відведення земельних ділянок; підтвердження відомостей про юридичну особу; планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів.

    • Рубрика: Управленческое консультирование для малого и среднего бизнеса

    • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату Луганської області зі стрибків на батуті

     26 березня на базі міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області зі стрибків на батуті (акробатичній доріжці) серед юнаків.

     В змаганнях взяли участь понад 40 спортсменів з Сєвєродонецька та Лисичанська. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

     І місце — Дар’я Белянська, Андрій Савков,Сергій Кошарний, Владислав Маслов;

    • "Як діяти при виникненні надзвичайної ситуації, як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів" та ще багато інших питань розглядали на лекції у Лисичанському багатопрофільному ліцеї

     Надзвичайні ситуації, пожежі, нещасні випадки на воді, випадкові та навмисні пошкодження, аварії, травмування в побуті тощо щорічно забирають життя десятків тисяч людей, і немала частина з них — діти.

     Основною причиною такого загрозливого становища є незнання чи нехтування елементарними правилами безпеки, недостатня iнформованiсть щодо поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій, вiдсутнiсть практичних навичок самодопомоги.

     Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації — одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед викладачами та рятувальниками.

    • До відома суб’єктів господарювання!

     Протягом останніх років інструментами стимулювання малого підприємництва є пільгове мікрокредитування (до 100 тис. грн. під 6% річних) громадян-членів особистих селянських господарств на розвиток дрібнотоварного виробництва сільгосппродукції. Виконавцем цих заходів – фінансовою установою «Комунальне підприємництво «Луганський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» кредитується придбання техніки, устаткування, тварин, придбання та будівництво господарських, виробничих приміщень тощо.

    • Лисичанські спортсмени - призери 2 етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

     23 березня в місті Павлоград пройшов 2 етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з Харківської, Київської, Січеславської, Полтавської та Луганської областей.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати.

    • В Лисичанске проводятся проверки помещений двойного назначения

     В Лисичанске с целью изучения реального положения дел содержания сооружений двойного предназначения, которые могут быть использованы для укрытия населения в случае возникновения чрезвычайных ситуаций техногенного и природного характера, а также ведении военных действий, сотрудниками Лисичанского городского управления ГУ ГСЧС, совместно с представителем отдела мобилизационной, режимно-секретной работы и гражданской защиты Лисичанского городского совета, сотрудниками ЖЭКов, управления ЖКХ проводятся проверки подвальных помещений жилых домов.

     В ходе проверок особое внимание обращено на наличие указателей, где находятся места для укрытия населения, непосредственное содержание самих подвальных помещений, а именно: сухость, чистота, наличие свободного пространства для входа в подвальное помещение, места для расположения укрываемых, освещение и т.д.

    • Лисичанські спортсмени - переможці та призери Всеукраїнського турніру «Весна» з боротьби самбо

     З 23 по 24 березня в місті Харків пройшов Всеукраїнський турнір «Весна» пам’яті ЗТУ Є.В.Тешера з боротьби самбо серед юнаків та дівчат.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     І місце — Єгор Нікітенко;

     ІІ місце — Альона Базік, Матвій Савченко;

    • В Лисичанске из-за любви к пагубной привычке погиб человек!

     Вчера, 9 марта, в Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС поступило сообщение о том что, по адресу: г. Лисичанск, ул. Гаршина, 17 -произошел пожар. Для установления причины пожара на место происшествия выехали сотрудники Лисичанского городского управления ГУ ГСЧС. По приезду на указанный адрес было установлено, что в результате пожара погиб мужчина, 1954 г.р. В ходе осмотра места пожара было установлено, что погибший курил в постели и заснул с непотушенным окурком. Это пагубная привычка в очередной раз забрала жизнь нашего земляка.

     На 10 марта в г. Лисичанске произошло 37 пожаров и 3 человека погибло на них.

     Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС

    • Вітаємо переможців та призерів відкритого турніру м. Попасна з вільної боротьби

     23 березня у місті Попасна пройшов відкритий турнір з вільної боротьби, присвячений видатному діячу спорту м. Попасна М.П.Терегері серед юнаків та дівчат 2004-05, 2006-07, 2008-09, 2010-2012 р.н.

     Вихованці міської ДЮСШ в своїх вагових категоріях показали наступні результати:

    • Від початку року на пожежах в Україні загинуло 11 дітей

     Щороку в Україні виникає тисячі пожеж, на яких гинуть сотні людей, у тому числі дітей. Так, від початку 2016 року на пожежах загинуло вже 11 дітей. Впродовж минулого року в Україні внаслідок пожеж загинуло 66 дітей.

     Зокрема, 24 лютого, під час ліквідації пожежі у приватному житловому будинку в селі Млинок Зарічненського району Рівненської області рятувальники виявили тіла трьох дітей (2011, 2013, 2015 рр.н). 25 лютого, в ході ліквідації пожежі у квартирі в місті Комсомольськ Полтавської області вогнеборці виявили у одній із кімнат та врятували двох малолітніх дітей: 6-ти та 4-х років, яких направлено до реанімаційного відділення міської лікарні з попереднім діагнозом «отруєння продуктами горіння».

    • Лисичанськ долучився до акції «Біла картка»

     23 серпня 2013 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію, в якій проголосила 6 квітня — Міжнародним днем спорту. Спорт є одним з інструментів освітньо-виховного процесу, залучення до здорового способу життя, фізичної та інтелектуальної активності, запорукою загального процвітання і благополуччя.

    • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату Донецької області з легкої атлетики

     23 березня в місті Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики «Шукаємо таланти» серед юнаків та дівчат 2006-2008 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 240 спортсменів з 16 міст та районів Донецької та Луганської областей.

     Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх вікових категоріях.

    • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Луганської області з класичного пауерліфтингу

     17 березня у місті Кремінна пройшов чемпіонат Луганської області з класичного пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат, присвячений воїнам АТО.

     Лисичанські спортсмени в своїх вагових категоріях показали наступні результати:

    • Акценты. Итоги недели № 9 (видео)

     Выпуск №9 от 01.03.2013г.

     • Визит Юрия Бойко в регион.
     • Очередная сессия Лисичанского горсовета.
     • На шахте «Привольнянская» погиб шахтер.
     • Пожар в Лисичанске. Есть жертвы.
     • Ремонт ортопедического отделения стоматологии.
     • Открытие новой группы в «Искорке».

     По материалам сайта ТРК «Акцент»

    • В Лисичанську пройшов чемпіонат міста з боротьби вільної

     16 березня на базі міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста Лисичанська з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2005-06 р.н. Вихованці ДЮСШ показали наступні результати в своїх вагових категоріях:

     І місце — Іван Міхайлов, Олексій Вісягін, Віталій Мухутдінов, Олександр Ніколаєв, Іван Івченко, Данііл Гаврилов, Каміла Пантюк;

    • Вихованці міської ДЮСШ - призери Міжнародного турніру з боротьби самбо

     З 15 по 17 березня у місті Кривий Ріг відбувся ХХІІ Міжнародний турнір з боротьби самбо серед юнаків 2005-2006 р.н. та дівчат 2007-2008 р.н. В змаганнях взяли участь понад 190 спортсменів. У турнірі змагалися 17 команд із різних міст України. Вперше показали свою майстерність самбісти з молдовського міста Бєльці.

     Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

     ІІІ місце – Єгор Нікітенко (вагова категорія - 38 кг), Віктор Мішанков (вагова категорія - 71 кг), Матвій Савченко (вагова категорія - 42 кг).

    • Акценты. Итоги недели № 10 (видео)

     • Выпуск №10 от 08.03.2013 г.
     • 8 марта. Торжественные мероприятия.
     • Земельная проблема в Лисичанске.
     • «Учитель года-2013». Наталья Назаренко.
     • Женский взгляд: открытие художественной выставки.

     По материалам сайта ТРК «Акцент»

    • Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ - переможці та призери обласного чемпіонату з дзюдо

     16 березня в смт Троїцьке пройшов чемпіонат Луганської області з дзюдо. В змаганнях взяли участь понад 120 спортсменів з міст та районів області.

     Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

     І місце — Кирило Синявський (66 кг);

    • Дарина Степаненко - чемпіонка України з легкоатлетичного двоборства

     З 15 по 17 березня у місті Київ пройшов чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед юнаків та дівчат 2004-2005р.н. та молодше.

     Вихованка міської ДЮСШ Дарина Степаненко стала чемпіонкою у виді двоборства 60м+200м та була нагороджена грамотою та медаллю.

    • Вітаємо переможців та призерів відкритого чемпіонату України з айкідо

     16 та 17 березня команда міста Лисичанська, у складі команди Луганської області, взяла участь у відкритому чемпіонаті України з айкідо. В змаганнях взяли участь 220 спортсменів з 8 регіонів України.

     Лисичанські спортсмени вибороли 39  І місць, 47 — ІІ місць та 37 — ІІІ місць.

    • Акценты дня № 13 (видео)

     • Выпуск № 13 от 27.03.2013г.
     • Лисичанку Яну Фокину отметил Президент Украины.
     • Проблема канализации во дворе д. 361-363 по ул. Свердлова.
     • Турнир по волейболу среди преподавателей.
     • С 27 марта Константин Козюберда восстановлен в должности мэра г. Рубежное.

     По материалам сайта ТРК «Акцент»

    • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Луганської області з акробатичного рок-н-ролу

     17 березня в місті Лисичанськ пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька. Лисичанські спортсмени показали наступні результати в категоріях.

     • Дует-юніори:
     • І місце — Карина Якімова — Софія Якімова;
    • Шановні депутати Лисичанської міської ради VII скликання!

      Закликаємо вас взяти участь у черговій сесії Лисичанської міської ради для можливості прийняття вельми важливого рішення щодо виділення коштів, які будуть направлені на здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

     Проєктом рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік» передбачено виділення коштів

     - у сумі 584,430 тис. гривень на придбання захисного одягу, миючих засобів для санітарно-гігієнічного обслуговування, експрес-тестів, виробів медичного призначення, лікарських засобів та препаратів, дезінфікуючих засобів, антисептиків;

    • Вітаємо команду Лисичанська з пауерліфтингу з перемогами

     На початку березня команда з пауeрліфтингу міста Лисичанська у складі 4 дівчат (Анастасія Воронухіна, Поліна Кочeрова, Марина Мариніна, Катeрина Кладко) взяла участь у Всeукраінському турнірі з підйому на біцeпс, станової тяги та багатоповторного жиму «Training4Top» у місті Харкові.

     У змаганнях загалом взяли участь близько 300 спортсменів з усіх областeй України.

    • Масленица (20.03.2013г. - видео)

     Масленица: городские гулянья на плошади

     По материалам сайта ТРК «Акцент»

    • Відтерміновано засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника КНП «Міська стоматологічна поліклініка»

     25 березня 2020 року о 10 годині у малій залі Лисичанської міської ради проведені збори учасників засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка».

     За результатами засідання конкурсної комісії з метою мінімізації ризиків поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом, було вирішено:

    • В Лисичанській ДЮСШ пройшов чемпіонат міста з косікі карате

     3 березня на базі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста з Косікі карате. В змаганнях взяли участь 54 спортсмени в розділі куміте та 33 в розділі ката індивідуальне. Місця серед вихованців міської ДЮСШ розподілились таким чином.

     Куміте:

    • Вітаємо Мирославу Кириченко з нагородою!

     З 28 лютого по 2 березня у місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з гімнастики спортивної серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті почесного МС А.С.Сурової.

     Вихованка міської ДЮСШ Мирослава Кириченко посіла ІІІ місце.

    • Справи міські (22.03.2013р. - відео)

     Деятельность отдела защиты прав потребителей

     По материалам сайта ТРК «Акцент»

    • Запобігання пожежам в екосистемах

      За інформацією Головного управління ДСНС України у Луганській області у період з 25.02.2020 до 10.03.2020 найбільша кількість пожеж в екосистемах виникла на території м. Лисичанська – 38 пожеж.

     За умов посушливої та вітряної погоди, навіть невеличке займання може спричинити виникнення масштабної пожежі й призвести до значних матеріальних збитків.

     За статистикою, основними причинами виникнення пожеж на відкритих територіях є людська діяльність. В теплу погоду громадяни активно впорядковують власні домогосподарства спалюючи сміття. Однак, варто пам'ятати, що достатньо навіть одного непогашеного сірника для того, щоб спровокувати масштабну пожежу на відкритій території.

    • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Харківської області з айкідо

     2 та 3 березня у місті Харків пройшов відкритий чемпіонат Харківської області з айкідо. В змаганнях взяли участь понад 300 акідоків з багатьох регіонів України.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати в наступних категоріях:

     Тимофій Бондар — 3 перших місця (види змагань: сінай, сінай нітто рю, хайшитцу);

    • Акценты. Итоги недели № 12 (видео)

     Выпуск № 12 от 22.03.2013 г.

     • Пожар на ул. Свердлова, 364.
     • Семья Богдана Обозного обратилась за помощью.
     • Премьер-министр Украины Николай Азаров про поддержку ЗАО «Лисичанский стеклозавод «Пролетарий».
     • Деятельность отдела защиты прав потребителей.
     • Выставка-конкурс «Знай и люби свой край».
     • Салон красоты «Мария-стиль», показ новой коллекции.

     По материалам сайта ТРК «Акцент»

    • До уваги студентів, викладацького та адміністративного персоналу міста Лисичанськ

     Оргкомітет проекту StudyUp Club в Україні запрошує студентів міста Лисичанськ взяти участь в конкурсі від компанії StudyUp Club. Переможець отримує стипендію (грошовий грант) на сплату навчання в 2020 році.

     Для участі студентам необхідно зареєструватися на сторінці проекту грантодавців з обраною темою та підготувати відповідну роботу. Всі деталі за посиланням: https://echizh.com.ua/grant/

    • Вихованці ДЮСШ - призери чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

     З 1 по 3 березня у місті Харків пройшов чемпіонат України з акробатичного рок-н-ролу — І етап. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з Харківської, Луганської, Київської, Запорізької, Січеславської областей.

     Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

    • 13 березня - публічне представлення інформації Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ про виконання бюджетних програм за 2019 рік

     13 березня о 14.00 в Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення інформації Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства про виконання бюджетних програм за 2019 рік.

     Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства

    • Акценты дня № 12 (видео)

     Выпуск № 12 от 20.03.13

     • Визит епископа Никодима в Лисичанск.
     • Масленица: городские гуляния.
     • Проводы зимы в детском саду «Катруся».
     • Чемпионат области по борьбе самбо.

     По материалам сайта ТРК «Акцент»

    • 13 березня - публічне представлення інформації відділу охорони здоров`я про виконання бюджетних програм за 2019 рік

     13 березня о 14.00 в Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення інформації відділу охорони здоров’я Лисичанської міської ради про виконання бюджетних програм за 2019 рік.

     Відділ охорони здоров’я Лисичанської міської ради

    • Акценты. Итоги недели № 11 (видео)

     Выпуск № 11 от 15.03.2013 г.

     • В Лисичанске отметили День работников ЖКХ.
     • Заседание комиссии по канонизации святых Северодонецко-Старобельской епархии.
     • Павел Поджаров: 100-лет со Дня рождения легендарного шахтера.
     • Масленица в школе №12.

     По материалам сайта ТРК «Акцент»

    • 13 березня - публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення

     13 березня о 14.00 в Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. Грушевського, 7 відбудеться публічне представлення управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради інформації про виконання бюджетних програм, у тому числі у сфері соціального захисту за 2019 рік.

     Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради

    • 13 березня - публічне представлення інформації відділу культури про виконання бюджетних програм за 2019 рік

     13 березня о 14-00 у малій залі Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення інформації відділу культури Лисичанської міської ради про виконання бюджетних програм за 2019 рік (на виконання наказу Міністерства фінансів України від 01.12.2010 № 1489).

     Відділ культури Лисичанської міської ради

    • Про початок формування комісії для проведення конкурсного відбору на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка»

     Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094, на виконання рішення Лисичанської міської ради від 23.01.2020 № 83/1190 «Про організаційні заходи з питань діяльності КНП «Міська стоматологічна поліклініка» та відповідно до наказу відділу охорони здоров’я Лисичанської міської ради від 10.03.2020 № 21 «Про проведення конкурсу на посаду керівника КНП «Міська стоматологічна поліклініка», відділ охорони здоров’я Лисичанської міської ради оголошує про початок формування складу комісії для проведення конкурсного відбору на заняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка».

    • 13 березня - публічне представлення інформації управління адміністративних послуг щодо використання бюджетних коштів у 2019 році

     13 березня 2020 року о 14.00 у Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. Грушевського, 7, планується публічне представлення звіту головного розпоряднику бюджетних коштів управління адміністративних послуг Лисичанської міської ради щодо використання бюджетних коштів у 2019 році.

     Управління адміністративних послуг Лисичанської міської ради

    • Щодо заборгованості із заробітної плати

     За даними Держстату України та проведеного моніторингу, станом на 01.03.2017 року заборгованість із заробітної плати на підприємствах м. Лисичанська усіх форм власності та активності склала 57417,4 тис. грн., у тому числі по суб’єктах господарювання:

     — економічно активних — 50895,2 тис. грн.;

    • 13 березня - публічне представлення інформації щодо використання бюджетних коштів у 2019 році

     13 березня о 14.00 в Лисичанській міській раді відбудеться публічне представлення інформації щодо використання бюджетних коштів 2019 році.
     Фінансове управління Лисичанської міської ради

    • Про проведення повідомної реєстрації колективних договорів

     Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом січня — березня 2017 року проведена повідомна реєстрація 14 колективних договорів (змін і доповнень) підприємств, установ, організацій міста Лисичанська:

    • Сотрудники Лисичанской милиции разыскали 9-ти летнего мальчика

     Воспитание детей это непростая, трудоемкая и ответственная обязанность каждого родителя, которая в некоторых случаях предполагает отказ от своих интересов, привычек в пользу своего ребенка. Любовь, внимание и забота — вот три основополагающих достойного воспитания и обеспечения хорошего будущего для своего дитя. И каждое проявление пренебрежительного отношения к выполнению своих родительских обязанностей по воспитанию детей, чревато последствиями.

    • К сведению внутренне перемещённых лиц

     В соответствии с Порядком, утвержденным Постановлением Кабинетом министров Украины от 01.10.2014 № 505, управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета (далее УТСЗН) производит начисление и выплату внутренне перемещённым лицам ежемесячной адресной денежной помощи для покрытия расходов на проживание, в том числе на оплату жилищно-коммунальных услуг (далее денежная помощь).

    • Лисичанский ГО ГУМВД принимает на службу в органы внутренних дел

     ВНИМАНИЕ!

     Лисичанский ГО ГУМВД принимает на службу в органы внутренних дел мужчин в возрасте до 30 лет, которые имеют полное среднее или высшее образование, прошедших службу в Вооруженных Силах, годных по состоянию здоровья, имеющих хорошую физическую подготовку. А так же осуществляет подбор кандидатов на поступление в ВУЗы МВД Украины на дневную бюджетную форму обучения с последующим трудоустройством, среди выпускников школ, училищ, техникумов, а так же лиц, имеющих полное среднее образование в возрасте до 25-ти лет.

     За справками обращаться по телефону 095-421-53-73.

    • УПСЗН припиняє виплату коштів на рахунки ПАТ "СБЕРБАНК"

     Указом Президента України від 15 березня 2017 року № 63/2017 введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

     Зазначеним Рішенням заборонено розміщення державних коштів у ПАТ «СБЕРБАНК».

    • Про деякі зміни в законодавстві з питань оплати праці

     Законом України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (далі — Закон № 1774), який набрав чинності з 1 січня 2017 року, унесено зміни до деяких законодавчих актів України, зокрема до Закону України «Про оплату праці» (статті 3, 3¹, 6,10) та Кодексу законів про працю України (статті 95, 96, 265).

     За змінами до ст. 3 Закону про оплату праці визначено, що мінімальна заробітна плата — це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці.

    • Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье - получатели жилищной субсидии

     На основании Положения о порядке назначения и предоставления населению субсидий для возмещения затрат на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретение сжиженного газа, твердого и жидкого печного бытового топлива, утвержденного постановлением Кабинета Министров Украины № 848 от 21.10.1995 года (с изменениями), в связи с плановым повышением цен на электроэнергию, в марте 2017 года будет произведён автоматический перерасчёт размера субсидии без обращения граждан и без изменения обязательного платежа.

    • Медико-технична бригада буде здійснювати виїзні прийоми за наступним графіком

     Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відповідно до покладених повноважень та діючого законодавства організовує роботу по забезпеченню осіб з обмеженими фізичними можливостями протезно-ортопедичними виробами, засобами для пересування, особистої гігієни, меблями та оснащенням.
     Щокварталу в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради проводить прийом виїзна медико-технична бригада Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства. Виїзні прийоми організовані з метою забезпечення доступності отримання особами з обмеженими фізичними можливостями послуги протезування і ранньої реабілітації.

    • В Лисичанском терцентре проходят занятия по гражданской защите

     По распоряжению Лисичанского городского головы Сергея Шилина от 20.12.2017г. № 454, в Лисичанском территориальном центре работает Консультационный пункт по вопросам гражданской защиты.

     Сегодня, 30 марта, для подопечных дневного пребывания терцентра было проведено очередное занятие. Познавательную лекцию провел волонтер Международной организации Красного Креста Петр Костыря вместе со своими юными помощниками.

    • В Лисичанском территориальном центре отметили Международный День смеха

     1 апреля Украина отмечает Международный День смеха. Этот праздник пользуется особой популярностью и любовью не только среди молодежи, но и людей старшего поколения.

     В Лисичанском территориальном центре социального обслуживания прошло мероприятие, посвященное этому дню. В зале учреждения царило веселье, радость и воодушевление. Праздник прошел в теплой, непринужденной обстановке.

    • Всеукраїнська акція "Первоцвіт-2018"

     Щовесни на території України спостерігається торгівля ранньоквітучими весняними рослинами — так званими первоцвітами. Майже всі вони відносяться до категорії рідкісних та зникаючих видів рослин, більшість з яких занесені до Червоної Книги України. Масове збирання з метою реалізації ранньоквітучих видів рослин призводить до знищення популяції їх окремих видів.

    • Подопечные терцентра посетили Лисичанский краеведческий музей

     Слушатели Университета третьего возраста Лисичанского территориального центра посетили Лисичанский городской краеведческий музей и ознакомились с персональной выставкой мастеров декоративно-прикладного искусства Светланы Новик, Марины Брыковой и Елены Немченко.

     Вниманию ветеранов было представлено более 50 работ, среди которых картины, иконы и вышиванки. Каждое изделие восхищает красотой, которая создана руками талантливых мастеров. Все представленные на выставке изделия — это возвышенный мир фантазии, который потрясает количеством удивительных, прекрасных работ, созданных при помощи вышивки.

    • В преддверье Пасхи...

     Пасха — один из самых больших православных праздников. Наибольшее количество людей в храмах нашего города соберется именно в этот праздник. Учитывая то, что во всех храмах будет использоваться открытый огонь, хотелось бы исключить вероятность возникновения пожара во время службы. В первую очередь ответственность за последствия будут нести настоятели храмов.

    • К 100-летию Красного Креста Украины

     Общество Красного Креста Украины:

     - реализовывает различные гуманитарные программы, основными из которых являются медико-социальная помощь, профилактика СПИДа, туберкулеза, Международная Чернобыльская программа, популяризация донорского движения;

     - поддерживает развитие молодежного движения в рамках своей деятельности. Становясь волонтерами Общества Красного Креста Украины, молодежь получает необходимые знания и навыки, а также воспитывается в свете идеалов гуманизма; 

    • До уваги керівників підприємств, установ та організацій міста

     З метою підвищення рівня запобігання, реагування та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Лисичанське міське управління Головного управління ДСНС України у Луганській області доводить до відома керівників підприємств, установ та організацій міста наступну інформацію:

     • — Методичні рекомендації щодо порядку складання планів реагування у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на підприємствах, установах та організаціях;
     • — Типова Інструкція щодо персоналу невеликих підприємств при загрози або виникнення надзвичайних ситуацій (з чисельністю працюючого персоналу 50 осіб і менше).

     Начальник Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області С.В. Мазалов

    • К 100-летию красного креста Украины

     18 апреля на Украине отмечается День основания Общества Красного Креста — старейшей организации, олицетворяющей милосердие, гуманизм, помощь и поддержку. История украинского Красного Креста насчитывает уже 100 лет. 15-18 апреля 1918 года в военно-революционном Киеве состоялся Съезд Общества Красного Креста Украины, а 18 апреля считается датой начала деятельности Красного Креста. Съезд был созван по инициативе Мариинской общины сестер милосердия Красного Креста, которая с 1878 года оказывала благотворительную медицинскую помощь нуждающимся столицы.

    • Стан захисних споруд у місті

     IMG_20150317_164540Реалії сьогодення примушують приділити посилену увагу захисту населення, особливо у питаннях утримання захисних споруд та інших місць можливого перебування людей з метою захисту їх життя та здоров’я.

     Уже вкотре на Луганщині проводяться перевірки готовності захисних споруд цивільного захисту на предмет їх утримання та використання за призначенням. Так, у м. Лисичанськ нещодавно були завершені перевірки захисних споруд.

     Фахівцями Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області перевірено 52 захисні споруди і встановлено, що 15 захисних споруд міста повністю готові до використання за призначенням, ще 4 захисних споруди обмежено готові, 33 — не готові до укриття населення.

    • Тепла допомога підопічним територіального центру

     Через бойові дії та важку економічну ситуацію в Україні багато людей нашого регіону опинилися у скрутному становищі. Особливо це стосується громадян похилого віку та осіб з інвалідністю. З настанням холодів таким людям становиться ще важче. Фізичні обмеження позбавляють змоги належно опалювати власний будинок.

    • Про Порядок затвердження програм навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки, організації та контролю їх виконання

     Відповідно до пункту 16 Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 р. № 444, з метою забезпечення єдиних підходів до змісту та організації навчання з питань пожежної безпеки наказом МВС № 935 від 11.09.2014 (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 7 жовтня 2014 р. за № 1204/25981) «Про Порядок затвердження програм навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки, організації та контролю їх виконання». Цей Порядок встановлює базові вимоги до структури і змісту програм навчання посадових осіб з пожежної безпеки, процедуру затвердження та контроль їх виконання.

    • К 100-летию Красного Креста Украины

     Так как наша городская организация является маленьким звеном в огромном Международном краснокрестном движении, то в связи с сегодняшними событиями на Востоке Украины и присутствием Международных организаций Красного Креста в регионе, я немного разъясню их деятельность. Когда речь заходит о Международном движении Красного Креста, обнаруживается, что в сознании людей о нем нет четкого представления. На самом же деле эти слова обозначают совокупность трех составных частей Движения. Первое — деятельность Международного Комитета Красного Креста; второе — деятельность Международной Федерации Обществ Красного Креста и Красного Полумесяца; третье — работа Национальных Обществ Красного Креста.

     Международный Комитет Красного Креста — негосударственное гуманитарное учреждение, которое является основателем краснокрестного Движения.

    • Пожежа у м. Лисичанську (фото)

     06.03.2015 о 16:35 год. на пункт зв’язку ДПРЧ-9 надійшло повідомлення від мешканців м. Лисичанськ, про пожежу за адресою: м. Лисичанськ, вул. Свердлова у багатоповерховому буднику № 345 горить кухня квартири № 416. До місця виклику був направлений черговий караул ДПРЧ-9.

     По прибуттю до місця пожежі було встановлено, що у дев’ятиповерховому житловому будинку на четвертому поверсі у двокімнатній квартирі, горить балкон, санвузол, ванна кімната, побутова техніка та меблі на кухні. Через велику пожежну навантагу, яка складалася в основному з пластику та пінопласту було сильне задимлення і дим розповсюдився на вищі поверхи. Людей з п`ятого поверху було евакуйоване.

    • Навчання населення про заходи безпеки

     В усіх дитячих дошкільних установах, професійно-технічних навчальних закладах та загальноосвітніх школах м. Лисичанська у лютому-березні були проведені виступи інспекторського складу щодо навчання населення про заходи безпеки на можливі ризики виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування.

     До закладів завітали фахівці пожежно-рятувальної справи Державної служби з надзвичайних ситуацій. Заходи були розраховані, у першу чергу на малят, учнів та студентів, проте, як показало подальше спілкування, багато питань із запропонованої програми що піднімалися в ході обговорення, цікавили не лише молоде покоління, а й педагогічний і технічний персонал закладів.

    • Анонс культурних та спортивних заходів з 3 по 9 квітня

     4 квітня о 10.00 в ПК «Діамант» відбудуться проводи призовників до лав ЗСУ.

     З 5 по 12 квітня в музеї бойової та трудової слави Лисичанського склозаводу працюватиме експозиційна виставка з показом відеослайдів «Дитинство за колючим дротом».

     6 квітня запрошуємо відвідати:

     — об 11.00 в міському краєзнавчому музеї майстер-клас з виготовлення писанок народного майстра декоративно-ужиткового мистецтва Луганщини Лариси Лисицької;

     — о 12.00 в бібліотеці-філії № 3 перегляд та обговорення документального фільму «Національна гвардія — захисники спокою та незалежності України».

    • 8-9 квітня традиційний міжрегіональний турнір з волейболу серед чоловічих команд

     8 та 9 квітня з 10.00 на базі Лисичанського донбаського гірничо-індустріального коледжу проходитиме традиційний міжрегіональний турнір з волейболу серед чоловічих команд на Кубок міського голови.

     Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

    • Громадські об'єднання повинні до 1 липня 2017 року переглянути свої статути

     Для громадських об’єднань залишилось 3 місяці, щоб переглянути свої установчі документи!

     Відповідно до вимог Податкового кодексу України, всі громадські об’єднання, які не хочуть бути виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій, повинні до 01 липня 2017 року переглянути свої статути, положення на їх відповідність Податковому кодексу України та у цей самий строк подати копії таких документів до органів Державної фіскальної служби.

    • Афіша кінотеатру "Дружба" з 30 березня по 5 квітня

     — о 10.00 — фентезі «Красуня і чудовисько» 3D;

     — о 12.15 та о 18.10 — премєра мультфільму «Смурфики: загублене містечко» 3D;

     — о 14.00 — фантастичний екшин «Могутні рейнджери»;

     — о 16.10 та о 21.40 — премьера кібер-екшину «Привид у броні» 3D;

     — о 19.50 — містичний трилер «Життя».

    • Чергова 44-а сесія міської ради розпочала свою роботу

     Вчора, 29 березня, розпочалось засідання чергової 44-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив голова міської ради Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови міст Новодружеськ та Привілля, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації. Всього у роботі сесії взяло участь 33 депутата.

     На початку сесії депутати були поінформовані про заяву депутата Олексія Ковтуна про вихід зі складу фракції політичної партії «За життя» та заяву позафракційного депутата Якова Зайцева про вхід до складу цієї фракції.

    • В Лисичанську підвели підсумки роботи системи цивільного захисту за 2017 рік і визначили завдання на 2018 рік

     Вчора, 27 березня, в Лисичанській міській раді пройшли збори відповідальних осіб з питань цивільного захисту. Понад 40 представників підприємств, організацій та установ міста взяли участь у підведенні підсумків роботи місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної держаної системи цивільного захисту у 2017 році та визначенні основних завдань на 2018 рік. Очолив засідання керуючий справами Олександр Савченко.

    • Не забудьте о переходе на летнее время!

     Уважаемы жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье!

     В 2017 году переход с зимнего на летнее время произойдет в последнее воскресенье марта, которое припадает на 26 марта. Так, 26 марта, в 3 часа по киевскому времени отменяется зимнее время с переводом часовой стрелки на 1 час вперед.

    • У міській раді обговорили заходи у рамках Міської програми профілактики злочинності

     Вчора, 22 березня, у Лисичанській міській раді пройшло засідання комісії з контролю за реалізацією виконання Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки (далі — Програма). Засідання відбулось під головуванням керуючого справами Олександра Савченка.

     В роботі комісії взяли участь члени комісії, представники правоохоронних органів, комунальних підприємств міста та громадськості.

    • Всеукраинский месячник Красного Креста

     Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье!

     С 20 марта по 20 апреля Национальным Обществом Красного Креста Украины объявлен Всеукраинский месячник Красного Креста. Акция проходит с целью улучшения условий жизни социально незащищенных слоев населения и формирования общественного мнения о необходимости постоянного внимания к проблемам одиноких граждан пожилого возраста, инвалидов разных категорий, лиц, больных туберкулезом и ВИЧ/СПИДом, детей-сирот, многодетных и неполных малообеспеченных семей, а также временно перемещенных лиц.

    • Шановні співробітники Управління Служби безпеки України в Луганській області!

     Щиросердно вітаю вас з Днем Служби безпеки України!

     Безпека завжди залишатиметься однією з найважливіших цеглин у розбудові будь-якої держави як цілісного суспільного утворення.

     Особливого, без перебільшення безпрецедентного значення набувають питання безпеки у сьогоднішню, вирішальну годину історичного існування України.

     Наша держава веде тяжку, героїчну боротьбу із зовнішнім і внутрішнім ворогом — жорстоким, підступним і віроломним. Боротьба з ним потребує від усіх нас не тільки мужності й щирого патріотизму, але й високого професіоналізму та самовідданості справі. Наше завдання — здолати супротивника не тільки ратним подвигом, але й зброєю моралі, духовності та інтелекту.

    • Чергове засідання виконкому пройшло в Лисичанську

     Сьогодні, 20 березня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

     Під час засідання були розглянуті питання про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

     Члени виконавчого комітету погодили та винесли на розгляд міської ради звіт про виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку м. Лисичанська у 2017 році та проект Програми економічного і соціального розвитку м. Лисичанська на 2018 рік, а також затвердили план проведення циклу загальноміських урочистих та культурно-мистецьких заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення, 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

    • 30 березня чергова сесія Лисичанської міської ради (оновлено)

     Засідання чергової 24-ої сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться         30 березня 2017 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

     На розгляд міської ради виносяться наступні питання.

     1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

     2. Про виконання Програми заходів економічного і соціального розвитку м. Лисичанська у 2016 році та про затвердження Програми економічного і соціального розвитку м. Лисичанська на 2017 рік.

    • Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Луганщини!

     Прийміть мої щирі вітання з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

     Цьогорічне професійне свято ви відзначаєте в складних умовах, коли в результаті військової агресії проти нашої країни система життєзабезпечення області зазнала відчутної дестабілізації. Ризикуючи власним життям і здоров’ям, ви робите все можливе для відновлення зруйнованих і знищених ворожими обстрілами об’єктів житлово-комунального господарства.

     Саме завдяки вашій наполегливій праці, сумлінному виконанню покладених на вас обов’язків у складний період оселі багатьох жителів Луганщини були забезпечені і світлом, і теплом, і газом.

     Сьогодні перед вами стоїть чимало проблем, які потребують щоденного негайного вирішення. Я впевнений, що ви впораєтеся із цим, а Луганська облдержадміністрація зробить усе від нас залежне задля подальшої відбудови об’єктів галузі.

     Бажаю вам, вашим рідним та близьким мирного неба, добробуту, сімейної злагоди!

     З повагою

     Керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль

    • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

     Вчора, 19 березня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

     В ході засідання були розглянуті питання:

     — номенклатури справ на 2018 рік наступних організацій:

     ПАТ «Лисичанськвугілля», КЗ «Лисичанський медичний коледж», ТОВ «Лисичанський пивоварний завод»;

    • Геннадій Москаль приступив до виконання повноважень керівника обласної військово-цивільної адміністрації

     5 березня 2015 року Геннадій Москаль приступив до виконання повноважень керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. Про це йдеться у відповідному розпорядженні:

     «Відповідно до пунктів 1, 3 статті 3 Закону України „Про військово-цивільні адміністрації“, пунктів 1, 2 Указу Президента України від 05.03.2015 № 123/2015 „Про утворення військово-цивільних адміністрацій“ приступаю до виконання обов’язків керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації з 05 березня 2015 року».

    • У Лисичанську закінчилось засідання 43-ї сесії міськради

     22 лютого та 16 березня пройшли перше та друге засідання чергової 43-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови міст Новодружеськ та Привілля, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

     На засіданні сесії 22 лютого, перед затвердженням порядку денного, міський голова Сергій Шилін проінформував депутатів та присутніх про заяву депутата Якова Зайцева про вихід зі складу фракції політичної партії «Опозиційний блок».

    • Дорогі жінки Луганщини!

     Щиросердно вітаю Вас з Міжнародним жіночим днем!

     Уже багато років поспіль у цей день ми, чоловіки, віддаємо данину шани, любов і визнання нашим прекрасним жінкам!

     Сьогодні вся увага прикута до вас. Бажаю, щоб квіти, подарунки, сюрпризи дарували вам не тільки у цей святковий день. Нам приємно бачити ваші посмішки та щасливі очі! Тож нехай ці відчуття залишаються з вами назавжди.

     Останнім часом на вашу долю випало чимало випробувань. Поки справжні чоловіки боронять Україну, ставши на її захист, весь тягар збереження сімейних цінностей, родинного затишку ліг на жіночі плечі. Дякую вам, українські Берегині, за чуйні серця, відкриті душі, за жертовне бажання в лиху годину та хвилини розпачу прийти на допомогу нам, чоловікам. Нам завжди потрібна ваша надійна підтримка, турбота, добрі слова та щирі вчинки.

     Ми віримо в мир та злагоду на нашій благословенній землі.

     Зі святом вас, наші рідні жінки!

     З повагою, Голова Луганської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль

    • У Лисичанську пройшло чергове засідання виконкому

     Вчора, 6 березня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

     Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

    • Афіша кінотеатру "Дружба" з 16 по 22 березня

     - о 10.00, о 12.15 та 18.30 - прем'єра сімейного фенетезі «Красуня і чудовисько»3D;

     - о 14.30 та о 22.40 - бойовик, пригоди, фентензі «Конг: Острів черепа» 3D;

     - о 16.30 та о 20.40 - прем'єра містичного трилеру «Спліт».

    • Губернатор області звернувся до Антимонопольного комітету України з приводу стрімкого підвищення цін

     Голова Луганської облдержадміністрації Москаль Г.Г. звернувся до в. о. голови Антимонопольного комітету України Бараша М.Я. з проханням розібратися в ситуації щодо стрімкого підвищення цін на основні продовольчі товари та паливно-мастильні матеріали в області.

      

      

      

      

      

      

      

      

      

     Прес-служба Луганської ОДА

    • Городской голова Сергей Шилин провел рабочую встречу с работниками сферы образования

     Вчера, 5 марта, в Лисичанском городском совете состоялось рабочая встреча городского головы Сергея Шилина с работниками сферы образования, в ходе которой присутствующие обсудили наиболее острые хозяйственные вопросы общеобразовательных, внешкольных и дошкольных учреждений города.

     Также в мероприятии приняли участие заместитель директора и начальник планово-экономического отдела Департамента образования и науки Луганской облгосадминистрации Татьяна Ткачова и Никита Чеботарев, заместитель Лисичанского городского головы Игорь Ганьшин, руководители общеобразовательных, внешкольных и дошкольных заведений города.

    • В городском краеведческом музее откроется выставка

     18 марта в 11.00 в Лисичанском городском краеведческом музее состоится открытие Юбилейной ветеранской выставки, посвященной 30-летию Лисичанской городской организации ветеранов Украины. Выставка будет работать до 10 мая. Приглашаем жителей и гостей города.

    • У міській раді пройшло позачергове засідання ТЕБ та НС

     3 березня в Лисичанській міській раді відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

     Під час засідання членами комісії розглядались питання про надзвичайний еколого-техногенний стан шахт та необхідність фінансування заходів покращення виробничо-господарської діяльності шахт ПАТ «Лисичанськвугілля» та про заходи щодо подолання наслідків кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації у період з 02.03.2018 по 07.03.2018 (включно), відповідно до Національного плану дій, затвердженого наказом Міненерговугілля від 02.11.2015 № 687.

    • ЛЦНТТУМ оголошує набір до гуртка "Робототехніка"

     За підтримки USAID в рамках проектів UCBI «Українська ініціатива з підвищення впевненості», «Прогресивна молодь в Лисичанську: підтримка науково-технічного молодіжного центру» в Лисичанському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (ЛЦНТТУМ) відкриваються нові напрямки роботи з науково-технічної творчості. Один з них — «Робототехніка».

     Записатися до гуртка можна з 13 березня з 10.00 до 16.00.

    • Про проведення архівним відділом комплексної перевірки Лисичанського міського суду

     Вчора, 1 березня, архівним відділом Лисичанської міської ради було здійснено комплексну перевірку діяльності служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу Лисичанського міського суду Луганської області.

     Перевірка здійснювалась в рамках плану проведення перевірок роботи архівних підрозділів та ведення поточного діловодства на підприємствах, в установах, організаціях з метою вдосконалення роботи служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу юридичної особи-джерела формування Національного архівного фонду, надання організаційно-методичної допомоги, своєчасного попередження, виявлення та припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства у сфері архівної справи та діловодства.

    • ЛЦНТТУМ оголошує набір до гуртка "Електронне конструювання"

     За підтримки USAID в рамках проектів UCBI «Українська ініціатива з підвищення впевненості», «Прогресивна молодь в Лисичанську: підтримка науково-технічного молодіжного центру» в Лисичанському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (ЦНТТУМ) відкриваються нові напрямки роботи з науково-технічної творчості. Один з них — «Електронне конструювання».

     Розклад занять: понеділок, середа 14.00-18.00, неділя 10.00-14.00

     Кількість місць обмежена!

    • Лисичанські школярі йдуть на додаткові канікули

     Сьогодні, 2 березня, під час позачергового засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради було вирішено рекомендувати закладам загальної середньої освіти та школам естетичного виховання встановити додаткові канікули для учнів з 3 по 10 березня 2018 року включно.

     Рішення було прийнято з метою збереження здоров`я школярів, профілактики та ефективної протидії поширенню захворювання на грип та ГРВІ.

    • Анонс культурних та спортивних міських заходів з 13 по 19 березня

     З 15 по 31 березня бібліотека-філія № 5 запрошує взяти участь у конкурсі малюнків «Мій улюблений герой».

     15 березня в центральній бібліотеці пройде День інформації «Знайомтесь — європейська література».

     15 березня о 13.00 в бібліотеці-філії № 3 розпочнеться презентація книги поетеси Наталії Афоніної «Чалий».

    • До уваги осіб, які постраждали під час Революції Гідності

     Міністерством соціальної політики України підготовлено огляд щодо надання одноразової грошової допомоги особам, які отримали легкі, тяжкі та тілесні ушкодження середньої тяжкості, побої, мордування, під час участі у масових акціях громадського протесту що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року.

     Громадяни, які отримали статус інваліда війни відповідно до п.10 ст.7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (далі -Закон), як особи що стали інвалідами внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21.11.2013 по 21.02.2014 за євроінтеграцію та проти режиму Януковича (далі- Революція Гідності), та які звернулися за медичною допомогою у період з 21.11.2013 по 30.04.2014 мають можливість отримати одноразову грошову допомогу.

    • В квартире у молодой девушки обнаружили наркотические вещества

     Почти все родители боятся, что их ребенок может попасть в «плохую» компании и начать «как все» употреблять наркотические вещества, зная о непоправимых последствиях действия наркотика на организм. Ведь самое страшное — видеть, как гибнет ребенок.

     Но не менее ужасной является ситуация, когда наркотики употребляют сами родители, избрав для себя приоритетом удовлетворения своих желаний, чем родительский долг перед детьми.

    • Афіша кінотеатру "Дружба" з 9 по 15 березня

     — об 11.00 — трилер,бойовик «Автобан»;

     — о 13.00 — епічна історія «Гіркі жнива»;

     — о 15.00, о 17.20 та о 19.40 — світова прем’єра бойовик, фентезі «Конг: острів черепа» 3D.

      

      

    • Шановні особи з обмеженими можливостями

     Департамент соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації інформує про наявність 3 вакантних місць контролерів енергонагляду для осіб з інвалідністю (ІІ та ІІІ групи) в ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».

     Особи зазначеної категорії, можуть звертатися за адресою: м. Лисичанськ, вул. О. Довженка (вул. Ворошилова), 11.

     Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради

    • Учиться лучше на чужих ошибках…

     В ассортименте мошенников уйма способов и уловок, которыми они умело пользуются в своих корыстных целях.

     Несмотря на постоянные предупреждения со стороны правоохранительных органов о выходках «нечистых на руку» людей, доверчивые граждане все же вновь и вновь попадаются на эту удочку.

     На примере одного из последних случаев, хотелось бы рассказать о наиболее распространенном в настоящее время способе завладения мошенниками чужими деньгами.

    • Льготы на приобретение твердого топлива и сжиженного баллонного газа

     Уважаемые ветераны войны, ветераны воинской службы, ветераны органов внутренних дел, вдовы (вдовцы) ветеранов войны, жертвы нацистских преследований, многодетные семьи, граждане, пострадавшие вследствие Чернобыльской катастрофы 1 и 2 категорий, пользующиеся печным отоплением, а также ветераны войны и многодетные семьи, использующие баллонный сжиженный газ для приготовления пищи.

     Минимальные нормы обеспечения льготной категории населения твердым топливом и сжиженным газом в 2016 году для предоставления льгот составляют соответственно 1 тонна и 1 баллон на домохозяйство в год.

    • Орденом княгини Ольги ІІІ степени награждена сотрудница Лисичанского ГО ГУМВД

     Согласно информации, размещенной на официальном сайте главы государства от 7 марта 2013 года, Президент Украины Виктор Янукович, в преддверии международного женского дня 8 марта отметил наградами жительниц Луганской области. Среди немногих Ордена княгини Ольги ІІІ степени была удостоена сотрудница Лисичанского горотдела ГУМВД Украины в Луганской области, старший следователь следственного отдела, подполковник милиции Яна Фокина (на фото).

     С этим знаменательным событием в торжественной обстановке 7 марта свою сотрудницу так же поздравил начальник Лисичанской милиции, полковник милиции Валерий Можняков, который выразил слова благодарности за добросовестный труд, гордость тем, что Яна с достоинством несет службу именно в его коллективе, а так же пожелал всего наилучшего .

     Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

     Пивоварова А.И.

    • Шановні ветерани війни!

     Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 141 «Деякі питання виплати у 2016 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» виплата разової грошової допомоги до Дня Перемоги здійснюється у таких розмірах:

     1) інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

     інвалідам I групи — 2975 гривень;

    • Елена Макеева: “Благодарю Бога за счастливую судьбу...”

     Эти слова мы услышали от Елены Макеевой, которой в апреле исполнится 38 лет. На службу в Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области она пришла 17 лет назад. Все эти годы она вместе с коллегами-мужчинами, не уступая им в профессионализме, несет службу в уголовном розыске. На ее хрупких плечах офицерские погоны, а в послужном списке — сотни раскрытых серьезных преступлений. Майор Макеева отлично стреляет и в совершенстве владеет приемами рукопашного боя. Но побеждать на невидимых фронтах ей помогают логика, интуиция и умение просчитывать свои действия на несколько шагов вперед.

    • Щодо погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська

     За статистичними даними станом на 01.02.2016р. загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська становила 46140,6 тис. грн., що на 9969,1 тис. грн. більше, ніж на 01.01.2016 р.

     В обсязі загальної заборгованості 92,7 % (або 42781,0 тис. грн.) боргу сформували економічно активні підприємства, з них основну частку боргу (68,6 % або 29340,9 тис. грн.) склали відокремлені підрозділи ПАТ «Лисичанськвугілля»; на підприємства-банкрути припадає 2,8 % (або 1289,5 тис. грн.) заборгованої зарплати та 4,5 % (або 2070,1 тис. грн.) — борг економічно неактивних підприємств.

    • В Лисичанске состоялся очередной прием бригады специалистов Харьковского казенного экспериментального протезно-ортопедического предприятия

     Ежеквартально в Управлении труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета ведет прием лиц с ограниченными физическими возможностями мобильно-техническая бригада Харьковского казенного экспериментального протезно-ортопедического предприятия. Учитывая физическое состояние данной категории граждан, выездные приемы с целью получения услуги протезирования и ранней реабилитации инвалидами, детьми-инвалидами и детьми возрастом до 18 лет, имеющими проблемы со здоровьем, организованы по месту проживания.

     4 марта более 100 жителей нашего города получили следующие услуги:

     — специалистами были сняты мерки;

    • Вниманию жителей южной части города

     Сегодня, 2 марта с 09.00 водоснабжение абонентов будет ограничено на время проведения ремонтных работ на канализационном коллекторе.

     КПК «Лисичанскводоканал»

    • 5 березня - майстер-клас з виготовлення листівки до 8 березня "Чарівні завитки (квіллінг)"

     5 березня о 12.00 Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді запрошує дітей разом з батьками на безкоштовний майстер-клас «Чарівні завитки (квіллінг)», який проводиться за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID).

    • У Лисичанську буде надано допомогу особам, постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС

     Здание исполкома осень 2017

     29 березня відбулося засідання міської комісії з надання одноразової грошової допомоги під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка, під час якого прийнято рішення про надання допомоги 30 особам на загальну суму 30,0 тис. грн. за рахунок коштів місцевого бюджету.

     Рішення прийняте за результатами розгляду клопотання громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» та заяв осіб, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС з метою виконання протокольних доручень за підсумками засідання робочої групи з підготовки та проведення заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи від 25 лютого 2021 року та з урахуванням Порядку надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля, затвердженого розпорядженням керівника ВЦА м. Лисичанська від 26.08.2020 № 128.

    • У Лисичанську провели призовників до лав Збройних Сил України

      Сьогодні, 31 березня, у Лисичанському міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відбулись проводи призовників до лав Збройних Сил України. Черговий весняний призов 2021 року для проходження строкової військової служби прикликав по 10 юнаків з нашого міста та Попаснянського району.

     Привітати хлопців із початком нового етапу життя прийшли заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Євген Наюк, військовий комісар – підполковник Андрій Віннік разом із представниками Лисичанського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

    • Правління АМУ закликало керівників держави забезпечити підтримку підприємців під час пандемії COVID-19 з державного бюджету

      Звернення Правління Асоціації міст України до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України

     Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та в спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Відповідно до статті 140 Конституції України місцеве самоврядування – це право територіальної громади самостійно вирішувати питання місцевого значення.

    • Відбулось засідання громадської комісії з житлових питань

        Вчора, 25 березня, відбулось засідання громадської комісії з житлових питань при військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська під головуванням заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку Станіслава МОСЕЙКА.

     Під час засідання комісії були розглянуті питання щодо взяття громадян на квартирний облік, зняття з квартирного обліку та надання жилих приміщень громадянам, які потребують поліпшенням житлових умов. Також розглянуті клопотання організацій та підприємств міста щодо виключення жилих приміщень з числа службових.

    • 26 березня - День Національної гвардії України

     День Нацгвардії

    • 25 березня - День Служби безпеки України

    • «Championship-2019»

     23 березня учасники зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (ПК ім. В.М. Сосюри, керівник Ірина Гончарова) взяли участь у Чемпіонаті Полтавської області «Championship-2019».

     Захід відбувся у м. Полтава куди з’їхалися колективи з 16 міст України. Свої таланти показали 748 учасників. Місто Лисичанськ представляли 13 учасниць зразкової студії східного танцю «Атлантіс».

    • У Лисичанську відбулася місцева комісія з питань ТЕБ та НС

      Вчора, 22 березня, відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС) під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку – першого заступника голови місце