В територіальному центрі навчають підопічних цивільному захисту

Відповідно до Положення про консультаційний пункт з питань цивільного захисту в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проводиться просвітницько-інформаційна робота, пропаганда знань з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності непрацюючого населення.

Головним завданням консультаційного пункту є сприяння розвитку громадської свідомості щодо особистої та колективної безпеки. З цією метою для підопічних проводяться лекції, консультації, перегляд спеціальних відеоматеріалів та інші заходи.

Один із таких заходів для відвідувачів відділення денного перебування територіального центру було проведено в мультимедійній кімнаті управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА.

Майстри виробничого навчання Лисичанських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Ірина Гордієнко та Ірина Ільїнська провели відеоурок на теми: «Чадний газ» та «Вогонь — друг чи ворог».

Під час заняття слухачі дізналися, як поводитись у побуті, щоб уникнути отруєння чадним газом, як надати першу допомогу постраждалим та інше. А також повторили правила пожежної безпеки у побуті та правила користування електроприладами.

Окрім того, викладачі кожному учаснику заходу надали інформаційні пам’ятки.

Сподіваємося, що знання, які набули слухачі на відео-занятті, стануть їм у нагоді в разі надзвичайної ситуації.

Лисичанський територіальний центр