У Лисичанську обговорили знеструмлення ясел-садка «Калинка»

Вчора, 4 березня, під час засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС) було розглянуто питання відключення від постачання електроенергії КЗ «Лисичанський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 15 «Калинка», про що ТОВ «ЛЕО» попередило відділ освіти військово-цивільної адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ Луганської області.

Нагадаємо, що ясла-садок № 15 «Калинка», утворений відповідно до розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області від 01.03.2021 № 220 «Про утворення закладу дошкільної освіти».

Начальник відділу освіти ВЦА м. Лисичанська Тетяна Худоба зазначила, що відділом з метою забезпечення безперебійного постачання та послуг з розподілу електроенергії у переданому в комунальну власність громади міста цілісному майновому комплексі, здійснюються переговорні процедури з ТОВ «ЕНЕРА СХІД» та ТОВ «ЛЕО».

Зі своєї сторони, відділ освіти військо-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області гарантує оплату фактично спожитої електроенергії компаніям, які будуть постачати енергоносії з моменту прийняття закладу дошкільної освіти у комунальну власність, а саме, з 02.03.2021. За борги перед постачальниками електроенергії, які були накопичені впродовж попереднього періоду державним підприємством АТ «Лисичанськвугілля», відділ освіти відповідальності не несе.

За підсумками обговорення відділу освіти ВЦА м. Лисичанська було доручено укласти договори на постачання електроенергії з компаніями постачальниками у найкоротші терміни.