Звітуйте за новою формою об’єднаної звітності із ПДФО та ЄСВ

 На зустрічі з платниками податків, яка днями відбулась у приміщені Лисичанської ДПІ, головний державний ревізор-інспектор Лисичанського відділу податків і зборів з фізичних осіб та камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Луганській області Вікторія Гранковська зосередила увагу платників податків, на своєчасності подання об’єднаної звітності із ПДФО та ЄСВ.

Податківець нагадала, що Наказом Мінфіну від 15.12.2020р. №773, який набув чинності з 1 січня 2021 року, викладено у новій редакції форму №1ДФ, яка тепер називається «Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків-фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску».

 

Як пояснила фахівець, податковий розрахунок подається окремо за кожний квартал (податковий період) з розбивкою за місяцями звітного кварталу протягом 40 календарних днів після закінчення звітного кварталу. Окремий податковий розрахунок за календарний рік не подається. Оновлена форма 1ДФ складається із податкового розрахунку та додатків до нього, а саме:

  • - додатку 1 (Д1) «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам»;
  • - додатку 2 (Д2), який формується та подається лише районними (міськими) управліннями праці та соціального захисту населення;
  • - додатку 3 (Д3) «Відомості про осіб, які проходять строкову військову службу»;
  • - додатку 4 (Д4) «Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору»;
  • - додатку 5 (Д5) «Відомості про трудові відносини осіб та період проходження військової служби»;
  • - додатку 6 (Д6) «Відомості про наявність підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства».

Вікторія Гранковська звернула увагу, що податковий розрахунок за новою формою вперше слід подати за 1 квартал 2021 року – граничний термін подання 11 травня 2021року.

Лисичанська ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області