До Лисичанської ДПІ за отриманням адміністративних послуг у 2021 році звернулись майже 1,5 тисяч платників податків

Кожен платник податків має можливість отримати повний комплекс адміністративних послуг. Основним напрямком роботи Лисичанської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Луганській області є сервісне обслуговування платників податків.

За 2 місяці 2021 року до Центру обслуговування платників Лисичанської ДПІ звернулось 1488 платників податків зареєстрованих у Лисичанській міській територіальній громаді Сєвєродонецького району та Луганській міській територіальній громаді Луганського району. Ними отримано 1455 адміністративних послуг в тому числі 121 в електронній формі. Найбільш запитуваними із них є такі:

  • - послуги з видачі реєстраційного номера облікової картки платника – 625;
  • - реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 104;
  • - видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків – 405;
  • - реєстрація реєстратора розрахункових операцій – 23;
  • - реєстрація платників єдиного податку – 100;
  • - видача довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи – 25;
  • - надання витягів з реєстру платників єдиного податку – 115 послуг.

Також повідомляємо, що кожен платник податків має можливість отримати повний комплекс адміністративних послуг за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В.Сосюри, 347, та скористатись персональним робочім місцем в «Електронному кабінеті платника». Нагадаємо, що вхід до «Електронного кабінету платника» здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua з використанням електронного цифрового підпису будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів.

За допомогою цього сервісу можна сформувати та надіслати до органів ДПС електронні документи, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками окремих податків. Також платник може у режимі реального часу отримати доступ до особистої інформації, а саме отримати відомості про суми отриманих доходів і утриманих податків, стан поданої звітності тощо.

У разі виникнення питань з приводу користування Електронним кабінетом, платники податків мають можливість звернутися до ДПС за телефоном: 0-800-501-007.

Лисичанська ДПІ