Протягом тижня до міської ради надійшло 63 звернення громадян

Протягом тижня, з 13 по 19 березня, до Лисичанської міської ради надійшло 63 звернення громадян, із яких: 19 — письмових, 44 — дзвінки до Урядової гарячої лінії. На адресу вищих органів влади надійшло 2 звернення.

На сьогоднішній день найбільш актуальними у письмових та усних зверненнях громадян залишаються питання житлово-комунального господарства, водопостачання та водовідведення, електро- та теплопостачання.

Також тематика звернень порушувала питання соціального захисту та охорони здоров’я населення. Зокрема, надання матеріальної допомоги на лікування, підвищення розміру та виплати субсидій, роз’яснення щодо підвищення цін на маски та наповнення засобами індивідуального захисту аптек міста.

Окрім того, надійшли звернення від городян щодо питань торгівлі, а саме підвищення цін на продукти харчування в магазинах та відновлення роботи ринку.

Всі звернення взяті на контроль і передані до відповідних служб і відділів для виконання. Порушень термінів розгляду звернень громадян немає, всі відповіді надаються вчасно.

Окрім того, на сайті Єдиної системи електронних петицій триває збір підписів громадян з актуальних для міста питань.

За інформацією відділу по роботі з листами та зверненнями громадян Лисичанської міської ради