«Тарас Шевченко – провідник долі України»

Сьогодні, 17 березня, учні молодших класів завітали до Лисичанського міського краєзнавчого музею на історичний калейдоскоп «Тарас Шевченко – провідник долі України». У березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу - Тараса Шевченка. 207 років минуло з дня народження поета, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово.

Під час заходу учні ознайомились з життям та творчістю поета, а також переглянули слайд-презентацію про долю відомого поета.

Нагадаємо, що з нагоди відзначення річниці від дня народження Тараса Шевченка та популяризації його творчості протягом тижня в закладах культури міста відбулися: літературний альманах «Вінок шевченківських поезій, присвячений жінкам», голосні читання «Юні кобзарики», віршована мозаїка «Безсмертне слово Кобзаря» та вечір поезії «Поетичний світ Шевченка!».

Шевченко – це душа, мудрість, сила українського народу. Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка — живе і вічне. Вивчаймо його, думаймо над його істиною, виконуймо його заповіти, які посилав він синам свого народу. Він був кріпаком, а став велетнем української культури.

Відділ культури Лисичанської міської ВЦА