Вітаємо переможців обласного огляду-конкурсу з хореографічної майстерності

25 березня у місті Сєвєродонецьк відбувся обласний огляд-конкурс з хореографічної майстерності серед учнів шкіл естетичного виховання, в якому прийняли участь вихованці Лисичанської ДШМ № 1, Привільської ДШМ та Новодружеської ДШМ. Конкурс проводиться один раз на два роки управлінням культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації. Метою конкурсу є популяризація дитячого хореографічного мистецтва, активізація творчої діяльності керівників хореографічних колективів та виявлення і підтримка обдарованих дітей та молоді.

Конкурс проводився у двох вікових категоріях за наступними номінаціями: народний танець; сюжетний танець; сучасний/естрадний танець; номер за вибором; сольний танець. Журі оцінювало виступи конкурсантів за дванадцятибальною шкалою за наступними критеріями: артистизм; відповідність музичного матеріалу; відповідність сценічного костюму до хореографічного образу; відповідність репертуару до дитячої творчості; техніка виконання.

За результатами конкурсу колективи посіли наступні місця:

— три І місця та одне ІІ місце — зразковий хореографічний колектив «Барвінок» (Лисичанська ДШМ № 1, керівник Валентина Самбурова);

ІІ місце — хореографічний колектив «Веселка» (Лисичанська ДШМ № 1, керівник Юлія Перепелиця);

— два ІІІ місця — хореографічний колектив «Зоряночка» (Привільська ДШМ, керівник Ганна Зилікова);

ІІІ місце — танцювальна пара Катерина Бородіна та Ярослав Борисов (Новодружеська ДШМ, керівник Світлана Іванова-Зубрицька).

Урочисте нагородження переможців відбудеться 20 травня під час гала-концерту в Сєвєродонецькому обласному музичному училище ім. С.С. Прокоф’єва.

Відділ культури Лисичанської міської ради