Шановні отримувачі житлової субсидії

Нагадуємо Вам, що відповідно до п. 20 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою КМУ № 848 від 21.10.1995, надання раніше призначеної субсидії припиняється за поданням організацій, що надають житлово-комунальні послуги, якщо громадянин, якому призначено субсидію, не сплачує вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії, за винятком випадків, пов’язаних із затримкою виплати заробітної плати, пенсії тощо, яка підтверджується відповідними документами, — з місяця, в якому надійшло таке подання.

Право на призначення субсидії на наступний період настає після подання документів, що підтверджують погашення заборгованості, яка виникла за період отримання субсидії.

Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля — отримувачі житлової субсидії! Для недопущення випадків припинення надання житлової субсидії вчасно сплачуйте обов’язкову плату за спожиті житлово-комунальні послуги, зазначену в повідомленні про призначення субсидії.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради