«Книгоманія 2020»

Під такою назвою протягом тижня в бібліотеках для дітей Лисичанської ЦБС проходив І етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання.

Чотири тижні тому активні читачі бібліотек виявили бажання долучитись до участі в цьому конкурсі. За умовами змагання треба було прочитати по чотири книги, оформити читацькі щоденники, викласти про це пости у соцмережах, і врешті решт розповісти про прочитані та описані в читацькому щоденнику книги вже перед аудиторією та журі.

Під час творчих презентацій своїх літературних вподобань, учасники проявили уміння «входити в образ», оригінальність, артистизм та добру уяву.

За оцінками журі переможцями першого етапу конкурсу «Книгоманія-2020» стали:

— Софія Родкіна, учениця 6 класу ЗОШ № 8, яка до того ж отримала й титул «Суперчитач бібліотеки»;

— Марія Назарук, учениця 6 класу ЗОШ № 6;

— Ілля Ширяєв учень 7 класу Лисичанської багатопрофільної гімназії.

Всі переможці І етапу переходять до ІІ етапу конкурсу, а всі інші учасники серед яких, Анастасія Тхоренко, Єлизавета Лактіонова, Поліна Пікуль, Ірина Бакай, Кирило Мишанський, Іван Очерєдников, Рената Сагадієва, Арсеній Баглій та Назарій Шевченко отримали сертифікати та заохочувальні призи.

Творче змагання об’єднало шанувальників книги, ще раз підтвердивши думку про важливість читання для розвитку кожної людини.

Відділ культури Лисичанської міської ради