Луганські поліцейські розповіли школярам про булінг у дитячому середовищі

В рамках реалізації проекту «Шкільний офіцер поліції» старший інспектор сектору ювенальної превенції Лисичанського відділу поліції капітан поліції Анастасія Тарасова зустрілась зі школярами майже всіх шкіл Лисичанська.

Темами профілактичних бесід з учнями навчальних закладів міста стали проблеми подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, підвищення обізнаності учнів та формування у них нетерпимого ставлення до будь-яких проявів насильства.

Анастасія Тарасова нагадала дітям їх права та обов’язки, а також наголосила на відповідальності, яка наступає в разі порушення вимог законодавства у сфері захисту прав та свобод людини.

Ще однією темою, що розглянули поліцейські з дітьми став «Булінг» — насмішки, цькування, бойкот, приниження дитини. Мотивацією до цього стають заздрість, помста, відчуття неприязні, прагнення відновити справедливість, боротьба за владу, потреба підпорядкування лідерові, нейтралізації суперника та самоствердження.

Учні долучились до обговорення теми: «Попередження булінгу у шкільному середовищі». Тематика заняття зацікавила школярів. Вони висловлювали свої думки щодо вирішення порушеної проблеми.

Лисичанський відділ поліції ГУНП у Луганській області