Про початок формування комісії для проведення конкурсного відбору на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094, на виконання рішення Лисичанської міської ради від 23.01.2020 № 83/1190 «Про організаційні заходи з питань діяльності КНП «Міська стоматологічна поліклініка» та відповідно до наказу відділу охорони здоров’я Лисичанської міської ради від 10.03.2020 № 21 «Про проведення конкурсу на посаду керівника КНП «Міська стоматологічна поліклініка», відділ охорони здоров’я Лисичанської міської ради оголошує про початок формування складу комісії для проведення конкурсного відбору на заняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка».

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 кількість членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівників комунальних закладів охорони здоров’я територіальної громади м. Лисичанськ становить шість осіб.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

— представники відділу охорони здоров’я Лисичанської міської ради Луганської області (дві особи);

— делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умовами реєстрації таких громадських об’єднань не менше як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління (дві особи);

— представники трудового колективу КНП «Міська стоматологічна поліклініка», обрані на загальних зборах трудового колективу (дві особи).

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

— наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

— накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення — протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

— наявність конфлікту інтересів згідно з Законом України «Про запобігання корупції».

Під час виникнення у члена конкурсної комісії вищевказаних обставин, такий член конкурсної комісії зобов’язаний невідкладно самостійно подати відділу охорони здоров’я Лисичанської міської ради письмову заяву про самовідвід.

У разі неподання зазначеної інформації член конкурсної комісії несе відповідальність згідно із законодавством.

Документи, які подаються до відділу охорони здоров’я Лисичанської міської ради:

— витяги з протоколів загальних зборів трудового колективу відповідних закладів про обрання зазначених кандидатур.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються разом з вищевказаною інформацією до відділу охорони здоров’я Лисичанської міської ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення (по 24 березня 2020 року включно) за адресою: 93100, м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 10 (2 поверх, понеділок — четвер з 08:00 до 17:00, у п’ятницю з 8.00 до 16.00).

Телефон для довідок: (06451) 7-32-52.

Відділ охорони здоров’я Лисичанської міської ради