У Лисичанську відбувся щорічний міський благодійний ярмарок

 Вчора, 14 березня, в рамках 16 Всеукраїнської акції «Серце до серця», головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для дитячих лікарень області, фахові передвищі заклади освіти та професійні ліцеї міста Лисичанськ долучились до щорічного міського благодійного ярмарку, який відбувся на міській площі Перемоги під час проведення загальноміського культурно-масового заходу «Широка Масляна».

На ярмарку були представлені поробки, виготовлені студентами, які символізували свято «Масляної» та зміст Всеукраїнської акції «Серце до серця».

 Окрім того, під час заходу представники та студенти фахових передвищих закладів освіти та професійних ліцеїв міста Лисичанськ проводили презентації своїх навчальних закладів.

Відділ молоді та спорту висловлює подяку керівництву Лисичанського педагогічного коледжу ЛНУ ім. Тараса Шевченка, Брянківського коледжу ЛНУ ім. Тараса Шевченка, Лисичанського фахового медичного коледжу, Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею, Привільського професійного ліцею та Вищого професійного училища № 94 за якісну підготовку та активну участь у благодійному ярмарку.

Відділ молоді та спорту ВЦА м. Лисичанська