Міський голова Сергій Шилін відвідав благодійний концерт Вільнюського камерного оркестру

Вчора, 14 березня, міський голова Сергій Шилін разом з першим заступником Андрієм Шальнєвим та керуючим справами Олександром Савченком відвідали благодійний концерт Вільнюського муніципального камерного оркестру Святого Христофора (художній керівник і диригент Модестас Баркаускас), що відбувся у Сєвєродонецьку. Запрошення на захід керівництво міста отримало від Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса.

Почався концерт з виконання державних гімнів України та Литви. Під час заходу лунали твори як українських, так і литовських композиторів. Окрім того, соліст оркестру виконав пісню з репертуару «Океану Ельзи», що стало особливим подарунком для всіх глядачів. Щирими аплодисментами дякували присутні за справжнє свято музики, що влаштували музиканти з Литовської Республіки.

Зазначимо, що Вільнюський муніципальний камерний оркестр Святого Христофора прибув до Лисичанська 12 березня. Візит музикантів на Луганщину ініційований адміністрацією оркестру за підтримки Міністерства культури Литовської Республіки, за сприянням Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса, на запрошення Новодружеської міської ради та ряду громадських організацій України. Благодійні концерти оркестру приурочені до 100-річчя Відновлення Литовського Держави.