Фильтр
 • Соціально-економічне становище міста Лисичанська у січні'березні 2019 року

  Населення

  Чисельність наявного населення міста Лисичанська, за оцінкою, здійсненою на основі наявних адміністративних даних щодо державної реєстрації народження і смерті та зміни місця проживання, на 1 квітня 2019 р. становила 110882 особи. Упродовж січня–квітня 2019 р. чисельність населення зменшилася на 122 особи, у тому числі внаслідок природного скорочення на 371 осіб і на 17 осіб – за рахунок міграційного скорочення.

  У січні–березні 2019 року в місті зареєстровано 117 осіб живонароджених та 488 осіб померлих.

 • Деякі показники соціально-економічного становища міста Лисичанська у 2018 році

  Роздрібний товарооборот підприємств (юридичних осіб), основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, у 2018 році по місту становив 934,6 млн. грн, що в порівнянних цінах на 16,9% більше від обсягу 2017 року.

  На території Лисичанської міської ради на кінець 2018 року діяло 15 закладів дошкільної освіти на 1778 місць, відвідували заклади 1994 дитини.

 • Співробітниками СБУ затримано працівника одного із правоохоронних органів області

  Співробітниками Служби безпеки України затримано працівника одного із правоохоронних органів Луганської області, який сприяв діяльності терористичній організації «ЛНР».

  Встановлено, що громадянка О., будучи працівником правоохоронного органу, на виконання поставлених завдань, передавала учасникам терористичної організації «ЛНР» інформацію, яку отримувала під час виконання своїх службових обов’язків, а також відомості про місце розташування особового складу та військової техніки ЗСУ, тощо.

 • Про основні показники соціально-економічного розвитку Луганської області

 • Міський голова Сергій Шилін зустрівся з народними депутатами України Максимом Ткаченком та Русланом Горбенком

  Проблематику підприємства ЛКСП «Лисичанськводоканал» обговорили сьогодні, 26 червня, під час зустрічі міського голови Сергія Шиліна з народними депутатами України Максимом Ткаченком та Русланом Горбенком.

  У заході також взяли участь керуючий справами (секретар) виконкому Лисичанської міської ради Олександр Савченко, депутатка міської ради Юлія Курінна, представники ЛКСП «Лисичанськводоканал» на чолі з директором Наталією Кравченко, помічники народних депутатів.

 • У Лисичанську підписали меморандум про покращення умов надання первинної медичної допомоги у амбулаторії №3 ЦПМСД №2

  Сьогодні, 26 червня, відбулось підписання меморандуму між Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ), міською радою та Лисичанською багатопрофільною лікарнею про співпрацю за субпроєктом «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у амбулаторії №3 Центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) №2».

  Підписання меморандуму стало підсумком участі у конкурсі проєктів, метою якого є оновлення амбулаторій моно/групової практики та пунктів здоров'я. Донором даного проєкту виступає Німецький уряд через банк розвитку KfW.

 • У Лисичанську відбулась робоча нарада з розробки моделі розвитку та генплану міста

  Сьогодні, 24 червня, у міській раді відбулась робоча нарада з розробки моделі розвитку та генерального плану міста Лисичанськ.

  У заході взяли участь керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, співробітники Лисичанської міської ради, керівники та фахівці управлінь та відділів міської ради, представники комунальних підприємств у галузі водопостачання та водовідведення, теплопостачання, транспорту, представники підприємств електро- та газопостачання, керівники провідних підприємств міста та профільні фахівці Державного підприємства «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст „ДІПРОМІСТО“ імені Ю.М. Білоконя».

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

  Сьогодні, 19 червня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  Під час засідання експертною комісією було розглянуто та схвалено номенклатури справ: відділу охорони здоров’я Лисичанської міської ради, комунального закладу «Лисичанська загальноосвітня школа I-III ступенів

  №5 Лисичанської міської ради Луганської області»; описи справ з кадрових питань (особового складу) та тривалого зберігання: КНП Лисичанської міської ради Луганської області «Центр первинної санітарно-медичної допомоги №1», Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради.

 • Один мільйон гривень виділили з резервного фонду міського бюджету на фінансову підтримку ЛКСП «Лисичанськводоканал»

  Сьогодні, 19 червня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Головне питання порядку денного — загроза виникнення надзвичайної ситуації у зв’язку з припиненням постачання електричної енергії на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал» з 10.00 23 червня 2020 року.

  Окреслюючи ситуацію заступник директора ЛКСП «Лисичанськводоканал» Сергій Лозниченко повідомив, що на підставі листа ТОВ «ЕНСОЛ УКРАЇНА» підприємство має намір припинити постачання електричної енергії з 23 червня 2020 року на об’єкти водоканалу, що призведе до неможливості здійснення водопостачання та водовідведення у містах Лисичанську, Новодружеську, Привілля в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 • Відбулось засідання міської комісії з питань надання соціальних послуг

  17 червня в Лисичанській міській раді під головуванням заступника міського голови Максима Головньова відбулося засідання міської комісії з питань надання безоплатних соціальних послуг та соціальних послуг із встановленням диференційованої плати.

  Під час засідання комісії було розглянуто 11 заяв від осіб похилого віку та осіб з інвалідністю про надання соціальних послуг у відділенні соціальної допомоги вдома Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 • У міській раді відбулося засідання міської комісії щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

  Вчора, 15 червня, у Лисичанській міській раді під головуванням заступника міського голови Максима Головньова відбулося засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення (далі-комісія).

  Під час засідання члени комісії були проінформовані про внесені зміни до Порядків виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 р. № 206, від 18.04.2018 р. № 280 від 28.03.2018 р. № 214, та від 19.10.2016 № 719.

 • Наркотики убивают!!!

  Наркомания, пожалуй, одно из самых страшнейших бед современности. С каждым днем все больше людей попадают в страшные сети порока, стараясь при помощи него скрыться от ежедневных проблем. Плата за подобные эксперименты над собственной жизнью безгранично велика, а результаты порой необратимы. Даже пройдя специальный курс лечения, человек не может освободиться от наркотической зависимости. По прошествии многих лет может возникнуть невыносимая тяга вновь вернуться к наркотикам. И то, что раньше казалось легким спасением от ежедневной рутинной жизни, превращается в бесконечные дни абсолютной пустоты и кошмара. Выбор человека — его шаг, но выбрать из двух возможных вариантов «за» и «против» наркотики — это непростительное и пагубное решение для любого.

 • Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради

  Сьогодні, 16 червня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому розглянули та затвердили рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

  Інформацію про надання житлових субсидій протягом 2019-2020 років мешканцям м.м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля та про підсумки роботи з реформування центрів первинної медико-санітарної допомоги №1 та №2 в м. Лисичанську взяли до відома, а також погодили організацію профільної середньої освіти в закладах загальної середньої освіти міста в умовах освітньої реформи члени виконкому.

 • 14 июня - Всемирный день донора крови

  Донор происходит от латинского «donare» - «дарить». В случае с донорами крови подарком часто является жизнь другого человека. Каждый третий житель Земли хотя бы раз в жизни нуждается в переливании крови. При этом существуют отдельные категории людей, которые не могут обойтись без донорской крови.

 • Директором Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №12 обрано Олену Дуфнік

   10 червня під головуванням заступника голови Лисичанської міської ради Ігоря Ганьшина відбулося засідання конкурсної комісії з визначення кандидата на посаду директора КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Лисичанської міської ради Луганської області».

  За результатами конкурсного відбору переможцем на зайняття вакантної посади директора обрано Дуфнік Олену Миколаївну.

 • Обережно! Отруйні гриби!

  Гриби - один з улюблених нами компонентів для приготування страв. Чимало українців полюбляють збирати їх особисто або купувати свіжозібрані гриби з рук. Однак не всі з них є безпечними. Управління Держпродспоживслужби нагадує правила поводження з грибами.

 • Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

  Сьогодні, 11 червня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

  Під час засідання члени комісії, розглянувши питання про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, про внесення змін у структуру служби у справах дітей міської ради та про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, вирішили винести дані питання на розгляд виконавчого комітету міської ради.

 • Про роботу комісії з контролю за реалізацією виконання Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки

   Сьогодні, 5 червня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання комісії з контролю за реалізацією виконання Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Лисичанської міської ради Олександра Савченка.

  Одне з головних питань порядку денного - впровадження в закладах освіти, культури, охорони здоров’я систем тривожного виклику поліції. Наразі відділом освіти спрямовано на розгляд міської ради відповідний проєкт з оснащення вказаними системами 37 освітніх закладів міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля.

  Під час роботи комісії було розглянуто питання недопущення продажу та придбання малолітніми алкогольних напоїв та тютюнових виробів, а також розповсюдженню наркотиків. Свої доповіді з даного питання надали представники Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області, відділу освіти, відділу у справах сім’ї, молоді і спорту, служби у справах дітей, Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді. Отримані звіти комісією взяті до уваги, а виконавцям програми рекомендовано продовжувати виконувати в плановому режимі передбачені програмою заходи.

 • У міській раді відбулось чергове засідання виконавчого комітету

  Сьогодні, 2 червня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому внесли зміни до Переліку невідкладних адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП у період дії карантину, до Плану заходів щодо наповнення міського бюджету, ефективного і раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни та до складу деяких міських комісій у зв’язку з кадровими змінами.

 • Щодо заторів каналізаційної мережі і, як наслідок, зростання екологічної небезпеки міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля

   Щотижня працівники ЛКСП «Лисичанськводоканал» ліквідують кілька десятків каналізаційних засмічень. У більшості випадків споживачі порушують правила користування каналізацією.

  Нагадуємо, що не можна викидати у каналізацію:

  -залишки їжі: кістки від риби та м’яса, залишки жиру, зіпсовані овочі та фрукти, недогризки, кісточки від вишні та інших плодів, шкірку від кавунів та динь тощо;

  - засоби особистої гігієни, підгузки;

  - чайну та кавову заварку;

  - ганчірки, мочалки, губки для миття посуду;

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за май 2014 года

   

   

   

   

 • В добру путь, випускники 2021 року!

   Сьогодні, 30 червня, в закладах загальної середньої освіти Лисичанської територіальної громади відбулися урочисті вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти. Документ про освіту отримали 480 випускників. Срібний та золотий фонди закладів освіти поповнили 9 срібних та 34 золотих медалісти.

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за май 2011 года

   

   

   

   

 • Відбулося наметове таборування в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

   Одним з етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») є підсумкове наметове таборування. Цього року команди, які зареєстрували свої курені на Всеукраїнському рівні, самостійно організували походи з ночівлею.

  22-23 червня першими провели дводенне наметове таборування юні джури куреня імені Самійла Кішки Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 26 та їх виховники. Протягом двох днів 14 юнаків та дівчат демонстрували вміння та навички, набуті під час підготовки й участі в грі. Цей захід став підсумком роботи протягом всього навчального року роїв куреня імені Самійла Кішки.

 • Вітаємо Олександру Ващук — призера Всеукраїнського конкурсу «Молоді авіатори України»

   Вихованка Лисичанського центру науково-технічної творчості учнівської молоді  Олександра Ващук посіла ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі «Молоді авіатори України» у номінації «Малюнок». У конкурсі взяли участь понад 300 учасників з усіх регіонів України.

  Олександра стала учасницею церемонії нагородження переможців, призерів і найактивніших учасників конкурсу у Національному авіаційному університеті у м. Києві.

  Вітаємо Олександру з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за 5 месяцев 2011 года

   

   

   

   

 • Олімпійський день у міських таборах з денним перебуванням

   23-24 червня вихованці міських таборів з денним перебуванням стали активними учасниками «Олімпійського дня — 2021», ініційованого Національним олімпійським комітетом. В заході взяли участь понад 1670 учнів, вчителів та тренерів-викладачів.

  Олімпійський день розпочався урочистим відкриттям з веселими руханками. В окремих закладах до дітей завітали боги Олімпу.

 • У Лисичанську відзначили переможців всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів та турнірів

   Цьогоріч традиційне нагородження учнів-переможців та призерів всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів та їх наставників відбулося он-лайн. 39 найталановитіших учнів та 22 найуспішніших педагога закладів освіти отримали грошові винагороди та премії від Лисичанської міської військово-цивльної адміністрації.

  Серед нагороджених — 23 учня-переможця у II (міському) етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з трьох та більше дисциплін; 17 — обласного та всеукраїнського етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів МАН та 10 — в обласних етапах всеукраїнських конкурсів учнівської творчості.

 • Золота медаль «Авторської «Школи успіху» Світлани Бєлухи»

   Результати інноваційної діяльності «Авторської «Школи успіху» Світлани Бєлухи» разом з іншими авторськими школами України були представлені на Дванадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2021» й виставці освіти за кордоном «World Edu». У номінації «Створення і впровадження інноваційних моделей, концепцій, систем і програм для підвищення якості освіти» авторська школа отримала золоту медаль.

 • Проведено перерахунок розміру соціальних допомог з 1 липня 2021 року

  З 1 липня 2021 року відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» підвищено прожитковий мінімум.

  Прожитковий мінімум з розрахунку на місяць з 1 липня становитиме:

  • - для дітей віком до 6 років – 2013 грн.;
  • - для дітей віком від 6 до 18 років – 2510 грн.;
  • - для працездатних осіб – 2379 грн.;
  • - для осіб, які втратили працездатність – 1854 грн.;
  • - загальний показник – 2294 грн.
  • Проєкт «Енергоефективні школи: нова генерація»

  • Щодо правил пожежної безпеки під час експлуатації електрообігрівальних приладів

   Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області ще раз нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки під час експлуатації електрообігрівальних приладів, а саме:

   — перед увімкненням обігрівального пристрою переконайтесь, що він не має механічних ушкоджень;

   — не вмикайте одночасно багато електроприладів у подовжувач, адже електромережа може не витримати перевантаження;

  • Щодо отримання послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб у 2021 році

    Управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА (далі —УСЗН) в 2021 році до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб, які відповідають Вимогам до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затвердженим наказом Міністерства у справах ветеранів України від 28.12.2020 № 245 «Про затвердження Вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації» включено:

   • Дочірнє підприємство «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт» за місцем знаходження: вул. Гагаріна 1а, смт. Сергіївка, м. Білгород-Дністровський, Одеська область, 67780;
   • Товариство з обмеженою відповідальністю «Примор’я» на базі санаторію ім. Сергія Лазо, за місцем знаходження: вул. Набережна, 3, смт. Сергіївка, м. Білгород-Дністровський, Одеська область, 67780;
   • Товариство з обмеженою відповідальністю «Новопсковський санаторій «Перлина», за місцем знаходження: вул. Українська, 218, смт. Новопсков, Луганська область, 92302.
  • Пришкільні табори розпочали свою роботу

   Сьогодні, 7 червня, в закладах загальної середньої освіти Лисичанської територіальної громади розпочали роботу 22 літніх пришкільних табори з денним перебуванням, які працюватимуть протягом 1 зміни в період з 7 по 25 червня. Змістовним дозвіллям заплановано охопити 1600 дітей соціально вразливих категорій. Кожен день перебування буде насиченим на ігри, розваги, пригоди, спортивні змагання тощо.

   Перший день роботи таборів розпочався з відкриття табірної зміни — «Ласкаво просимо!», продовжився на ігрових галявинах — «Нумо познайомимось», і весь день діти приймали участь у розважальних програмах — «Хай сонцю і квітам всміхаються діти».

  • Щодо пожеж у природних екосистемах

   Причинами виникнення пожеж в природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на відкритих територіях, прилеглій до лісових масивів, іскри з вихлопних труб автотранспорту, блискавки, самозаймання промасленого обтирального матеріалу, ефект фокусування сонячних променів на склі та консервних бляшанках, залишених людьми на природі.

  • «Мій татусь — найкращий!»

    Під такою назвою, 18 червня, в управлінні соціального захисту населення проведено інформаційно-просвітницький захід з нагоди відзначення Дня батька.

   Мета святкування — підвищення батьківського виховного потенціалу та пропаганда сімейних цінностей.

   Заступник начальника управління Вікторія Яковлєва привітала 21 гостя: багатодітних батьків, які самостійно виховують трьох і більше дітей та батьків багатодітних сімей, де виховуються п’ять і більше дітей. «Батьківство, як і материнство, щоденно вимагає зусиль, терпіння та самовіддачі. На знак вдячності тим представникам сильної статі, хто відповідально виконує свій батьківський обов’язок не шкодуючи сил та душевного тепла, є надійною опорою для близьких, і засновано це свято», — наголосила Вікторія Яковлєва, вітаючи присутніх.

  • У Лисичанську відбулося ЗНО з історії України

   У п’ятницю, 4 червня, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання продовжилася тестуванням з історії України.

   П’ять пунктів ЗНО нашого міста (Лисичанський багатопрофільний ліцей, КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8, 12, 14», та КЗ «Навчально-виховний комплекс школа І-ІІ ступенів — ліцей «Гарант») очікували 1085 майбутніх абітурієнтів. Явка учасників склала 58,3%, серед яких — 346 випускників закладів загальної середньої освіти.

  • Щодо дій при виникненні пожежі

   Пожежі — це стихійне лихо, вогонь, який вийшов з під контролю людини. При пожежі потрібно остерігатися: високої температури, задимленості і загазованості, обвалу конструкцій будинків і споруд, вибухів технологічного обладнання і приладів, падіння обгорілих дерев і провалля.

   При рятуванні із палаючих будинків і при гасінні пожежі, дотримуйтесь наступних правил:

  • Діяльність Лисичанського міського відділу кримінально - виконавчої інспекції

   Кримінально-виконавча інспекція являє собою державний орган, який виконує покарання, не пов’язані з позбавленням волі, а також адміністративні стягнення у вигляді громадських та виправних робіт.

   Весь свій трудовий день працівник інспекції проводить у роботі з такою категорією осіб, яким необхідна найбільша увага, опіка та допомога. Йдеться про виправно-виховну роботу серед засуджених, яка є головним призначенням кримінально-виконавчої інспекції. Саме через якісну виправно-виховну роботу ми можемо повернути злочинця до законослухняного та загальноприйнятого способу життя.

  • О работе коммунальных предприятий города за январь-май 2012 года

   За 5 месяцев 2012 г. коммунальными предприятиями города выполнены следующие работы:

   КП «Лисичанский Дорремстрой»

   • по содержанию дорог на сумму 325,2 тыс. грн.
   • по содержанию тротуаров на сумму 219,3 тыс.грн.
   • по капитальному ремонту дорог на сумму 291,9 тыс.грн.
   • Зразки заяв про призначення житлових субсидій

    Національна соціальна сервісна служба надає зразки заповнення заяв про призначення та надання житлових субсидій та Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії за новими формами.

   • Сергій Гайдай нагородив обдарованих учнів міста Лисичанськ

     Вчора, 3 червня, вісімнадцять учнів закладів освіти нашого міста та їх наукові керівники стали учасниками урочистої зустрічі голови Луганської обласної державної адміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая з обдарованими учнями закладів освіти області з, переможцями та призерами Всеукраїнських та обласних конкурсів.

    Дмитро Лесной, Станіслав Синявський і Владислав Хащенко — переможці III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково — дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2020-2021 році, а також учні, що стали призерами обласного етапу конкурсу, нагороджені дипломами та цінними подарунками. Подяками за плідну роботу відзначено і наукових керівників переможців.

   • День захисту дітей в Лисичанському МВ КВІ

    Міжнародний день захисту дітей в Україні та світі святкують 1 червня. Це свято встановлене Указом Президента України від 1998 року за ініціативи Міністерства України в справах сім’ї, молоді та спорту, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей «Україна — дітям» та інших суспільних організацій. За роки незалежності Україні вдалось розробити та прийняти законодавство про охорону дитинства, що відповідає європейським стандартам, Конвенції ООН про права дитини. Для одних це можливість мати власну точку зору в різних масштабах, для інших — головною проблемою є безвідповідальність дорослих.

   • Відповіді на запитання щодо призначення субсидій

    З 1 травня 2021 року надання житлових субсидій в Україні відбувається по-новому. Міністерство соціальної політики України продовжує надавати відповіді на найбільш поширенні запитання громадян з приводу нового порядку призначення і нарахування субсидій.

    Якщо у мене у власності є квартира, а тітка залишила у спадщину 1/4 частину будинку в місті (не в селі), то чи зможу я оформити субсидію?

    Отримання частки нерухомого майна Вами у спадщину не вплине на рішення структурного підрозділу з питань соціального захисту населення щодо призначення (відмову у призначенні) житлової субсидії Вашому домогосподарству. Адже при призначенні субсидій не враховуються житлові приміщення, які перебувають у спільній частковій або сумісній власності (або розташовані у сільській місцевості) і отримані як спадщина.

   • У Лисичанську відбулося наймасовіше ЗНО з української мови та літератури

     Вчора, 1 червня, відбулося наймасовіше зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та української мови і літератури.

    У місті Лисичанськ для майбутніх абітурієнтів було підготовлено 86 аудиторій в шести пунктах тестування. В Лисичанському багатопрофільному ліцеї та КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8» учасники складали українську мову, тестування з української мови та літератури відбувалося в КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12, 13, 14» та КЗ «Навчально-виховний комплекс школа І-ІІ ступенів – ліцей «Гарант».

   • Щодо виплати державних допомог за рахунок коштів з державного бюджету

     Сьогодні, 18 червня, управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації перераховані в повному обсязі кошти у загальній сумі 2 463,5 тис. грн, які надійшли з державного бюджету на виплату одержувачам за червень 2021 року, а саме:

    — другої частини допомоги на дітей одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям — 933,1 тис. грн.;

    — щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг — 1 530,4 тис. грн.

    Виплата вищезазначених допомог здійснюється у спосіб визначений одержувачем, тобто на рахунок в банківській установі або на поштове відділення за місцем проживання.

    УСЗН Лисичанської міської ВЦА

   • Лисичанські школярі знялись у кліпі групи «Океан Ельзи»

     У грудні 2020 року учні загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. №№ 26 та 30 м. Лисичанська долучились до участі у культурно-освітньому проекті «Жовтий автобус», який ініційовано та розроблено ГО «ГЕРОЇ.ЮЕЙ».

    Метою проекту «Жовтий автобус» є творча освіта та створення практичних умов для інтелектуального і творчого розвитку дітей, насамперед дітей сходу України.

    Команда «Жовтого автобуса», в рамках спільного благодійного проекту з групою «Океан Ельзи», за підтримки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, провела зйомки дітей в місті Лисичанськ та створила музичний проєкт під назвою «Країна дітей», присвячений Дню захисту дітей.

   • В управлінні соціального захисту населення створені віддалені робочі місця

     Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 717-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Луганської області» до Лисичанської міської територіальної громади увійшли 4 селищних ради Попаснянського району (Білогорівська, Вовчоярівська, Малорязанцевська, Мирнодолинська).

    З метою забезпечення належної організації надання соціальної підтримки мешканцям новоствореної територіальної громади, управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі — управління), створені віддалені робочі місця та організований прийом громадян з питань призначення всіх видів державної соціальної допомоги, житлової субсидії та надання пільг на житлово-комунальні послуги.

   • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за май 2013 года

     

     

     

     

     

   • День батька — свято найголовніших чоловіків у сім’ї!

     Щороку у третю неділю червня в Україні святкується День батька, офіційне святкування якого започатковано Указом Президента України від 18 травня 2019 року № 274/2019 «Про День батька».

    Батьківство, як і материнство, щоденно вимагає зусиль, терпіння та самовіддачі. На знак вдячності тим представникам сильної статі, хто відповідально виконує свій батьківський обов’язок не шкодуючи сил та душевного тепла, є надійною опорою для близьких, і засновано це свято.

    Шановні батьки! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня батька. Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, любові та терпіння, щоб навчати та пояснювати, бути прикладом для сина та добрим чарівником для доньки!

    Управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА

     

     

     

   • Про порядок отримання залишків коштів на облікових записах одержувачів житлової субсидії в АТ «Ощадбанк»

    Громадяни, які отримували протягом 2020-2021 років житлову субсидію в безготівковій формі, та споживали комунальні послуги на суму меншу за розмір субсидії, мають можливість в червні 2021 року отримати готівкою залишок субсидії, який сформувався на рахунку в АТ «Ощадбанк».

    Залишки коштів на рахунку для виплати житлової субсидії, які утворилися станом на 1 червня 2021 року, виплачуються одержувачам житлових субсидій АТ «Ощадбанк» шляхом перерахування таких коштів на поточні рахунки одержувачів житлової субсидії, про що АТ «Ощадбанк» інформує одержувачів субсидії шляхом надсилання смс-повідомлення.

   • Щодо отримання послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб у 2021 році

     Управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі —УСЗН) повідомляє, що у 2021 році до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб, які відповідають Вимогам до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затвердженим наказом Міністерства у справах ветеранів України від 28.12.2020 № 245 «Про затвердження Вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації» включено:

    — дочірнє підприємство «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт» за місцем знаходження: вул. Гагаріна 1а, смт. Сергіївка, м. Білгород-Дністровський, Одеська область, 67780;

    — товариство з обмеженою відповідальністю «Примор’я» на базі санаторію ім. Сергія Лазо, за місцем знаходження: вул. Набережна, 3, смт. Сергіївка, м. Білгород-Дністровський, Одеська область, 67780.

   • Щодо виплат окремим категоріям населення за рахунок коштів державного бюджету

     Управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації станом на 04.06.2021 року перераховані в повному обсязі кошти у загальній сумі 10 486,2 тис. грн., які надійшли з державного бюджету на виплату одержувачам за червень:

    • державних соціальних допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення — 10354,2 тис. грн.;
    • компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи — 119,3тис. грн.;
    • допомоги на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи — 12,7 тис. грн.
   • УСЗН інформує про зміни в законодавстві

     01 червня 2021 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 № 362, згідно з якою в новій редакції викладено Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 № 321.

    Ці зміни спрямовані на спрощення механізму забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, окремих категорій громадян технічними та іншими засобами реабілітації.

    Відтепер, функції з опрацювання заяв та наданих до неї документів, прийняття рішень (формування електронних направлень), укладення договорів покладаються на Фонд соціального захисту інвалідів та його територіальні відділення. Запроваджується ведення електронного документообігу. Передбачена можливість подати заяву для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, скориставшись електронним кабінетом особи з інвалідністю або Єдиним державним вебпорталом електронних послуг.

   • В УСЗН відбулося засідання Опікунської ради

    Вчора, 02 червня, під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області Євгена Наюка відбулося засідання Ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду (далі — Опікунська рада).

    В ході засідання розглянуті питання щодо:

    — визнання особи недієздатною та призначення їй опікуна;

    — продовження дії рішення суду про визнання особи недієздатною;

   • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за май 2012

     

     

     

     

     

   • Вітаємо Сергія Кошарного з зайнятим І місцем за програмою КМС

     16-20 червня в місті Генічеськ пройшли відкриті Всеукраїнські змагання серед вікових груп зі стрибків на акробатичній доріжці.

    Вихованець міської ДЮСШ Сергій Кошарний виборов І місце за програмою КМС та нагороджений грамотою та медаллю.

    Підготував спортсмена Андрій Лифар.

    Відділ молоді та спорту Лисичанської міської ВЦА

   • У Лисичанську пройшов чемпіонат міста з Айкідо, присвячений Дню Конституції України

     25 червня в змаганнях взяли участь 62 спортсмена — вихованця КЗ «ЛМДЮСШ» та айкідоки клубу «Марубасі», які провели понад 90 поєдинків.

    Айкідоки змагалися за номінаціями: «Сінай» -меч, «Сінай нітто рю» — 2 меча, «Ярі »- спис, «Танто Тай сабакі» , «Кокарі гейку» — робота проти озброєної танто — ножем людини, «Хайшитцу» і «Понітеру» — змагання в спритності та робота вільної техніки в номінаціях «Тосю рандорі», «Опен ката».

   • Информация о работе коммунальных предприятий города за 5 месяцев 2010 года

    За 5 месяцев 2010 г. за средства, выделенные из городского бюджета коммунальными предприятиями города, выполнены следующие работы:

    КП «Лисичанский Дорремстрой»

    - по содержанию дорог на сумму 434,0 тыс. грн.

    - по содержанию тротуаров на сумму 188,4 тыс. грн.

    - по текущему ремонту дорог в объеме 5,8 тыс. м2 на сумму 656,1 тыс. грн.

    - по дорожной разметке на сумму 21,0 тыс грн.

    КП «Лисичанскгорсвет»

    - по содержанию линий наружного на сумму 505,1 тыс. грн.

    - по содержанию светофоров на сумму 43,0 тыс. грн.

    КП «Лисичанскзеленстрой»

    - по содержанию и текущему ремонту зеленых насаждений на территории города на сумму 216,0 тыс. грн. (в том числе выполнена формовочная обрезка 51 дерева, удалено 187 аварийных, посажено 1 673 м2 цветников, восстановлено 3 603 м2 газонов, произведен покос на площади более 66,8 тыс. м2 ).

    ЛКАТП № 032806

    - по содержанию городских туалетов – 14,3 тыс. грн.

    - вывезено от населения ТБО в объеме 66,9 тыс. м3, в том числе от жителей частного сектора – 9,3 тыс. м3.

    - по ликвидации 20 несанкционированных свалок на сумму 87,4 тыс. грн. (вывезено 2 374 м3 мусора, очищено 5 690 м2 территории города).

    КП «Лисичанская ритуальная служба»

    - по содержанию и благоустройству кладбищ на сумму 142,4 тыс. грн. (в том числе вывезено 591,2 м3 мусора с 55 несанкционированных свалок, расположенных на территории действующих кладбищ города).

    - по захоронению безродных и доставке трупов в морг 140,7 тыс.грн.

   • У Лисичанській ДЮСШ відбулося спортивне свято «Тато, мама і я — спортивна сім’я»

     19 червня в дитячому оздоровчому таборі з денним перебуванням зі спортивним ухилом «Рекорд» при КЗ «ЛМДЮСШ» відбулося спортивне свято «Тато, мама і я — спортивна сім’я», присвячене Дню батька.

    Для батьків та дітей проведені спортивні змагання, спортивно-розважальні естафети, розваги та конкурси. Діти переглянули фільми та мультики про важливість ролі батька та чоловіка у сім’ї, відповідальність за себе та своїх близьких та формування розуміння родинних цінностей.

   • Відбулися відкриті чемпіонати Луганської області

    11-12.06.2021 в місті Кремінна відбулася низка змагань, в яких взяли участь 90 спортсменів Луганської області, у тому числі і лисичани.

    У відкритому чемпіонаті Луганської області серед юніорів, молоді та дорослих посіли І місце:

    • — Михайло Касьянов (біг 1500м, 3000м),
    • — Христина Забоєва (біг 100м, стрибки у довжину, потрійний стрибок).
   • Вихованки міської ДЮСШ у змаганнях з веслування на байдарках і каное посіли ІІІ місце

     09-13.06.2021 в місті Ковель пройшов відкритий чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2005-2006 рр.н. та 2007-2008 рр.н. з веслування на байдарках і каное. В змаганнях взяли участь 640 спортсменів з усіх регіонів країни.

    Вихованки міської ДЮСШ — Марія Костіна, Анастасія Пастухова, Яна Піменова та Софія Даниленко вибороли ІІІ місце в категорії К4 на дистанції 200м.

   • Лисичанські спортсмени змагалися з акробатичного рок-н-ролу

     В місті Запоріжжя 12 червня пройшов Кубок України та Всеукраїнські змагання з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 350 спортсменів з Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської та Київської областей.

    Володарями Кубка України в категорії Юніори-Акробатика стала пара — Олександр Косолапов-Софія Бондаренко

    ІІ місце — Олександр Красніков-Ірина Ткаченко

    Категорія Юнаки Дует

    І місце — Марта Уразовська-Вероніка Артюшенко

   • Пройшов відкритий чемпіонат міста «Лисичанська весна» пам’яті Володимира Матліна

    3-5 червня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста «Лисичанська весна» пам’яті Володимира Матліна з гімнастики спортивної. В змаганнях взяли участь 62 спортсмени з Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Бахмута та Слов’янська. Лисичанські гімнастки показали наступні результати:

    Програма КМС:

    • І місце — Христина Сик

    2 дорослий розряд

    • ІІ місце — Анна Данько

    3 дорослий

    • І місце — Анастасія Кокорєва
    • ІІ місце — Марія Чернявська
   • Веслувальники на байдарках та каное змагались на СКОБ «Лисичанець»

     05 червня на СКОБ «Лисичанець» пройшов чемпіонат Луганської області з веслування на байдарках та каное.

    Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх категоріях :

     

     

    К-1 200м Юнаки 2003-2004.р.н.

    • І місце — Єгор Даниленко
    • ІІ місце — Євген Пушкарьов
    • ІІІ місце — Євген Кафтанов
   • Вихованці міської ДЮСШ — переможці змагань з самбо

     02-05.06.2021 в с. Кароліно-Бугаз Одесської області пройшла низка змагань з самбо, в яких взяли участь 604 спортсмена з 21 регіону країни.

    У чемпіонаті України зі спортивного самбо вихованка Лисичанської міської ДЮСШ Альона Базік (47 кг) виборола ІІІ місце.

    У чемпіонаті України з пляжного самбо спортсмени з м. Лисичанськ Зарина Гусакова (59 кг) та Олександр Худолій (65 кг) посіли ІІ місце.

    Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями. Підготував спортсменів Геннадій Тростянський.

    Відділ молоді та спорту Лисичанської міської ВЦА

   • О работе коммунальных предприятий города за 5 месяцев 2011 года

    За 5 месяцев 2011 г. за средства, выделенные из городского бюджета, коммунальными предприятиями города выполнены следующие работы:

    КП «Лисичанский Дорремстрой»

    • по содержанию дорог на сумму 531,1 тыс. грн.
    • по содержанию тротуаров на сумму 217,3 тыс. грн.
    • по текущему ремонту дорог в объеме 7,9 тыс.м2 на сумму 632,9 тыс.грн.
    • Відбувся чемпіонат Луганської області з бадмінтону серед юнаків та дівчат

      5 червня, в спортивній залі Лисичанської ЗОШ № 13, пройшов чемпіонат Луганської області з бадмінтону серед юнаків та дівчат. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     Одиночна категорія

     • І місце — Артур Сергієнко;
     • ІІ місце — Валентин Меденцов;
     • ІІІ місце — Максим Зарайський.
    • Информация о поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за 5 месяцев 2010 года

       ЖЭК 1 ЖЭК 3 ЖЭК 5 ЖЭК 6 ЖЭК 8 Итого по ЖЭКам Горсвет КАТП Итого
     Кол-во лицевых счетов 8483 7158 11024 4745 2493 33903 10695 31535 76133
     Начислено (тыс. грн.)                  
     Квартирная плата 1227,70 975,00 1507,80 601,00 281,50 4593,00 417,20 879,70 5889,90
     Льготы 65,90 62,90 55,20 26,70 14,20 224,90 0,00 60,30 285,20
     Субсидии 112,80 76,00 161,20 9,40 36,70 396,10 42,80 54,20 493,10
     Всего начислено 1406,40 1113,90 1724,20 637,10 332,40 5214,00 460,00 994,20 6668,20
     Оплачено (тыс. грн.)                  
     Населением деньгами 1152,40 718,00 1205,50 489,40 245,30 3810,60 411,30 664,00 4885,90
     Населением всего 1163,00 913,20 1337,10 531,00 245,30 4189,60 411,30 664,00 5264,90
     Льготы 74,30 35,10 26,00 27,40 8,40 171,20 3,50 24,50 199,20
     Субсидии 63,60 61,90 99,00 7,40 21,00 252,90 18,70 25,90 297,50
     Всего оплачено 1300,90 1010,20 1462,10 565,80 274,70 4613,70 433,50 714,40 5761,60
     % оплаты населением 95% 94% 89% 88% 87% 91% 99% 75% 89%
     % оплаты всего 92% 91% 85% 89% 83% 88% 94% 72% 86%
     Задолженность населения 1387,40 994,60 2739,30 675,00 301,80 6098,10 387,30 804,90 7290,30
     Задолженность по льготам 43,20 38,80 60,50 25,40 18,60 186,50 1,80 59,90 248,20
     Задолженность по субсидиям 82,70 33,60 120,00 6,30 27,10 269,70 73,20 40,90 383,80
    • Команда СК "Лідер" - срібний призер відкритого турніру з панкратіону та грепплінгу

      29 травня в місті Рубіжне пройшов відкритий турнір з панкратіону та грепплінгу, присвячений Дню захисту дітей. В змаганнях взяли участь 120 спортсменів з Рубіжного, Лисичанська, Сєвєродонецька та Старобільська. Лисичанські спортсмени спортивного клубу «Лідер» показали наступні результати:

     Панкратіон

     • І місце – Матвій Северин, Єгор Бугайов, Олександр Демченко, Назар Васильєв, Данило Панчеко, Максим Бейлов, Артем Івченко, Максим Банченко, Кирило Климонтов;
     • ІІ місце – Назар Дудников, Дем’ян Демченко, Данило Гончаров, Ярослав Харитонов, Володимир Центарадзе;
     • ІІІ місце – Кирило Лапчевський, Іван Шереметьєв, Марія Щиголева.

     Грепплінг

    • Вітаємо Дарину Степаненко з перемогами!

      02-05.06.2021 в мсті Івано-Франківськ пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2006-2007 р.н. В змаганнях взяли участь 470 спортсменів з усієї країни.

     Вихованка Лисичанської міської ДЮСШ Дарина Степаненко виборола І місце на дистанції біг 100м, ІІ місце на дистанції біг 200м та нагороджена грамотами і медалями.

    • Информация о поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за май 2010 года

       ЖЭК 1 ЖЭК 3 ЖЭК 5 ЖЭК 6 ЖЭК 8 Итого по ЖЭКам Горсвет КАТП Итого
     Кол-во лицевых счетов 8483 7158 11024 4745 2493 33903 10695 31535 76133
     Начислено (тыс. грн.)                  
     Квартирная плата 267,10 210,60 334,20 121,40 63,80 997,10 85,50 265,90 1348,50
     Льготы 13,00 12,60 11,00 5,20 2,80 44,60 0,00 17,30 61,90
     Субсидии 0,10 0,00 -0,20 0,00 0,00 -0,10 7,40 0,00 7,30
     Всего начислено 280,20 223,20 345,00 126,60 66,60 1041,60 92,90 283,20 1417,70
     Оплачено (тыс. грн.)                  
     Населением деньгами 233,70 172,60 245,10 90,20 53,30 794,90 79,60 151,30 1025,80
     Населением всего 236,40 176,20 270,60 104,40 53,30 840,90 79,60 151,30 1071,80
     Льготы 4,20 3,80 10,30 1,00 2,60 21,90 0,00 7,10 29,00
     Субсидии 8,70 4,10 15,60 0,20 3,20 31,80 2,80 5,40 40,00
     Всего оплачено 249,30 184,10 296,50 105,60 59,10 894,60 82,40 163,80 1140,80
     % оплаты населением 88% 84% 81% 86% 83% 84% 93% 57% 79%
     % оплаты всего 89% 82% 86% 83% 89% 86% 87% 58% 80%
     Задолженность населения 1387,40 994,60 2739,30 675,00 301,80 6098,10 387,30 804,90 7290,30
     Задолженность по льготам 43,20 38,80 60,50 25,40 18,60 186,50 1,80 59,90 248,20
     Задолженность по субсидиям 82,70 33,60 120,00 6,30 27,10 269,70 73,20 40,90 383,80
    • В терцентрі святкували День Конституції України

     В Лисичанському територіальному центрі сьогодні, 29 червня, відбувся святковий концерт за участю народного ансамблю народної пісні «Вишиванка», присвячений Дню Конституції України. 25 років тому, наша країна отримала найважливіший для кожного громадянина документ – Конституцію України. Це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України.

    • Завершився відкритий чемпіонат міста Лисичанськ зі стрибків на батуті

      29 травня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанськ зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці), присвячений Дню захисту дітей.

    • Душею завжди молоді

      В Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбувся розважальний захід до Дня молоді. День молоді люди різних поколінь чекають і відзначають з особливим настроєм. У цей день кожен забуває про те, скільки йому років, адже молодість — це не просто певний період у житті людини, а скоріше особливий стан душі.

    • Анонс заходів з 29 червня по 4 липня (оновлено)

     29 червня о 14.00 в молодіжному хабі GC-HUB міського ПК розпочнеться інформаційна година «Маски булінгу».

     1 липня о 18.00 ПК ім.В.М. Сосюри запрошує взяти участь в ігровому атракціоні та змаганнях «Барви сонячного літа».

     4 липня об 11.00 в бібліотеці для дітей № 1 відбудеться бібліомультиплекс — перегляд мультфільмів за книгами «Книжковий шлягер в кадрі».

      

      

      

    • Мирослава Савченко – срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів та юніорок з боротьби самбо

      26-29.05.2021 в місті Лімассол (Кіпр) пройшов чемпіонат Європи серед юніорів та юніорок з боротьби самбо.

     Лисичанська спортсменка Мирослава Савченко виборола бронзову нагороду.

    • До Дня скорботи в територіальному центрі пройшла літературно-музична зустріч

      22 червня, до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв в Україні, в Лисичанському територіальному центрі пройшла літературно-музична зустріч з місцевим поетом Михайлом Лисицьким.

     Присутні підкреслили, що це одна з найсумніших дат в історії всього пострадянського простору, яка трагічною сторінкою увійшла у життя мільйонів українців.

     Разом з Михайлом Миколайовичем учасники зустрічі згадували про трагічні події та тяжкі випробування, що випали на долю нашого народу в повоєнні роки. Ветерани уважно слухали розповідь та вірші автора і, разом з ним. виконували пісні воєнних років.

    • Підсумки відкритої першості КЗ «МДЮСШ» з тхеквондо

      29 червня пройшла відкрита першість КЗ «МДЮСШ» з тхеквондо. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

    • Підопічні Лисичанського територіального центру відсвяткували день Святої Трійці

      Напередодні дня святкування Святої Трійці в Лисичанському територіальному центрі відбулася лекція щодо духовного збагачення літніх людей та осіб з інвалідністю, яку провів Ієромонах Олексій.

     Отець Олексій розповів присутнім що Трійця — це свято духовного очищення, морального відродження, примирення та любові. Також розповів про традиції та історію Святої Трійці, як проходить служба в храмі, які особливості цієї служби та яке значення це свято має для православних людей.

    • Представники лисичанських HUB взяли участь у тренінгу, що відбувся у Івано-Франківську

      З 16 по 18 червня 12 найактивніших представників BIBLIO HUB, GENERATION CENTR HUB та FREEDOM HUB, в рамках проєкту USAID Демократичне врядування у Східній Україні, взяли участь в навчальному тренінгу в Івано-Франківську, де познайомилися з представниками ГО «Молодіжна організація «СТАН» та її головою — Ярославом Мінкіним.

     Під час навчання учасники удосконалили знання про соціальну згуртованість та соціальну інклюзію. Ознайомилися з методами залучення різних верств населення до процесів прийняття рішень, про партисипативний підхід та картування громади. Вчилися самостійно проводити заходи з картування громади та обговорювали міжрегіональне партнерство Лисичанськ — Івано-Франківськ в сфері культури, освіти та молодіжної участі.

    • У м. Лисичанську проведено лекцію за темою: «Профілактика алкогольної та наркотичної залежності»

      17 червня фахівцями із соціальної роботи Лисичанського міського центру соціальних служб проведено лекцію за темою: «Профілактика алкогольної та наркотичної залежності» для військовослужбовців Луганського прикордонного загону ім. Героя України полковника Євгена Пікуса.

     Мета лекції — надання інформації щодо впливу наркотиків та алкоголю на організм людини, неприпустимість їх вживання. Учасники уважно слухали доповідачів та задавали питання, які їх цікавили.

    • «Перша допомога» — курс лекцій для підопічних Лисичанського терцентру

      Курс лекцій «Перша допомога», який проводять волонтери загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України для підопічних відділення денного перебування Лисичанського терцентру, надає можливість літнім людям та особам з інвалідністю придбати знання, вміння і навички, необхідні для надання першої допомоги, зміцнити впевненість у собі і в своїх діях в екстремальних ситуаціях, бути готовими запобігти нещасним випадкам, травмам та хворобам, які можуть трапитися раптово.

    • Конференція до 25-ї річниці Конституції України та 30-ї річниці Незалежності України

     16 червня в Лисичанському міському краєзнавчому музеї у співпраці з Лисичанським державним гірничо-індустріальним коледжем відбулася практична конференція, присвячена 25-й річниці Конституції України та 30-й річниці Незалежності України.

     Студенти коледжу, на чолі з викладачем Іриною Гудковою, підготували виступи про становлення української Незалежності, досягнення держави в державотворенні, економічній, культурній та спортивній сферах.

    • Анонс культурних та спортивних заходів з 14 по 20 червня

      14 червня о 10.00 в парку біля міського ПК розпочнеться розважально-ігрова програма «ClownFest».

     З 15 по 20 червня в молодіжному хабі «GC HUB» міського ПК проходитиме тиждень перегляду українського кіно «Сім вечорів».

     16 червня о 12.00 в міському краєзнавчому музеї відбудеться конференція, присвячена 25-й річниці Конституції України та 30-й річниці незалежності України, у співпраці з Лисичанським державним гірничо-індустріальним коледжем.

     18 червня о10.30 міський ПК запрошує на розважально-ігрову програму «Весела п’ятниця», а о 18-00 ПК ім. В.М. Сосюри — на концерт танцювального колективу «Star kids».

     20 червня об 11.00 бібліотека для дітей № 1 пропонує відвідати майстер-клас «Літні ідейки», а о 16.00 міський ПКтеатралізоване дійство «Літом не сумуємо — Трійцю шануємо».

    • «Казковий світ дитинства»

      9 червня в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відкрилася виставка творчих робіт учнів мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля — учасників міського конкурсу з образотворчого мистецтва «Казковий світ дитинства», присвяченого 30-річчю незалежності України.

     Всі конкурсні роботи цікаві в своєму виконанні, а діти, наче добрі чарівники, дають нам можливість побачити і згадати щасливий світ дитинства!

    • В терцентрі відзначили День журналіста

      Щороку, 6 червня, в Україні святкується День журналіста. Це свято тих, хто обрав надзвичайно відповідальну справу — день за днем занурюватись у вир подій, першими дізнаватися про їхній перебіг і створювати об’єктивну картинку нашого життя.

     В Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбулася зустріч з майстром слова — членом Національного союзу журналістів Тетяною Сильванович.

    • Звернення Державної служби з надзвичайних ситуацій!!!

     Шановні громадяни!

     Не випалюйте суху траву, не розводьте багаття у лісі, не створюйте смітників на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх. Нагадуємо, що самовільне випалювання рослинності або її залишків, розпалювання вогнищ та застосування відкритого вогню в лісових масивах суворо забороняється діючим законодавством.

    • Примусового переведення на картки не буде: Укрпошта продовжить виплату пенсій та соціальної допомоги

      Чому відмінили обов’язкове переведення пенсії на картки?

     Не всі літні люди мають досвід користування картками, а ті, хто проживає в сільській місцевості, не мають навіть доступу до банкоматів, щоб зняти з картки готівку. Тому, відсутність доступу до терміналів і банкоматів стала основною причиною відтермінування переходу на банківські картки. По суті, Укрпошта єдина компанія, яка на сьогодні може забезпечити пенсіонерам в селах доступ до готівки.

     Постанова КМУ від 26.05.2021 № 546 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» передбачає, що умови видачі пенсій будуть змінені в 2023 році — до того часу доставкою пенсій буде займатися Укрпошта.

    • «Кубок Святогір’я 2021»

      5 червня учасники хореографічного колективу «Starway» міського Палацу культури (керівник Олександр Посошко) та студії бального танцю «Ever dance» Палацу культури «Діамант» (керівник Владислав Лисків) взяли участь у змаганнях зі спортивних бальних танців «Кубок Святогір’я 2021» (м. Миколаївка).

     В різних вікових категоріях та програмах лисичани показали високий рівень підготовки, посівши 17 призових місць, а саме: І місць — 1; ІІ місць — 8; ІІІ місць — 8.

    • Анонс культурних та спортивних заходів з 7 по 13 червня

     8 червня Палаци культури запрошують відвідати:

     — о 10.30 виставу «Добро починається з тебе» — ПК «Діамант»;

     — о 14.00 тренінгове заняття «Увага — фантазія!» — молодіжний хаб «GC HUB» міського ПК;

     — о 15.00 живу бібліотеку за участю журналістки Аліни Кравченко — молодіжний хаб «GC HUB» міського ПК.

    • ДСНС попереджає про правила безпеки під час літнього відпочинку

     Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду. Батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок маленького бешкетника, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуацій за участю дітей.

    • В терцентрі відсвяткували 83-ю річницю Луганщини

     Вчора, 3 червня, в Лисичанському територіальному центрі для клієнтів відділення денного перебування відбувся святковий захід до 83-го Дня народження Луганщини.

     В ході зустрічі ветерани ознайомилися з історією виникнення і заселення Луганської області та з творчістю талановитих літераторів нашої громади. В своїх творах поети-земляки Алла Проневич, Валентина Голубицька, Валентина Коміна та Михайло Лисицький розповідають про любов до своєї Батьківщини, про трудівників шахтарів та про мальовничість нашого краю. Зустріч пройшла в теплий, дружній атмосфері, а особливою її окрасою стало виконання українських пісень Віктором Лопатою.

    • Погода відмінила свято!

    • Лисичанські рятувальники разом з патрульною поліцією та представниками Товариства Червоного Хреста України навчають громадян безпечно відпочивати на водоймах

     З метою навчання громадян правильної поведінки під час відпочинку біля водойм рятувальники разом з представниками патрульної поліції та інструктором з першої допомоги Лисичанської міської організації Товариства Червоного Хреста України провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з відпочивальниками на водоймах міста Лисичанська.

    • 5 червня – обласний фестиваль «Луганщина – це Україна!»

     Уже цієї суботи відбудеться масштабний фестиваль «Луганщина – це Україна!», приурочений 83 річниці від Дня утворення нашої області!

    • Об'єкти підвищеної небезпеки, які підлягають обладнанню системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій

     Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області повідомляє керівникам об’єктів підвищеної небезпеки міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, що на підставі ст.53 Кодексу цивільного захисту України, регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Луганської облдержадміністрації протоколом № 38 від 19.12.2018 року затверджено перелік об’єктів підвищеної небезпеки Луганської області, що підлягають обладнанню автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

    • Лисичанське міське управління ДСНС повідомляє: необережне поводження з вогнем - це основна причина пожеж!

     З початку 2019 року у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля зафіксовано 102 випадки пожеж. У вогні загинуло 3 людей та 5 отримали опіки різного ступеню.

     Випадки загоряння сміття та сухої трави на відкритій території складають 33,4% відсотки від загальної кількості пожеж з початку року.

    • Лисичанська міська рада оголошує КОНКУРС

     на заміщення вакантних посад управління праці та соціального захисту населення:

    • День юного рятівника

     На початку червня в дитячому пришкільному таборі розташованому у КЗ «Лисичанська cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8» відбулося свято День юного рятівника. На святі були присутні та приймали активну участь у організації співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області та особовий склад чергового караулу ДПРЧ № 9 м. Лисичанська.

    • Лисичанська міська рада оголошує КОНКУРС

     на заміщення вакантних посад управління економіки:

    • Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» у місті Лисичанську

     Співробітниками Лисичанського міського управління ГУ ДСНС спільно з відділом освіти Лисичанської міської ради, співробітниками Національної поліції, волонтерами Лисичанської міської організації Товариства Червоного Хреста України на початку червня було проведено свято присвячене Дню захисту дітей. Дійство пройшло біля  Центру позашкільної роботи з молоддю та школярами.

    • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у травні 2020 року

     Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року № 768), управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради в травні 2020 року проведена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій.

     Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради 

    • Пробне ЗНО-2020: не йдіть до пункту проведення – пройдіть його вдома

     Український центр оцінювання якості на своєму офіційному сайті https://testportal.gov.ua повідомляє, що 15 та 17 червня 2020 року пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводитися не буде відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року №480.

     Просимо учасників пробного ЗНО та персонал, що був залучений до його проведення, 15 червня та 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО у м. Лисичанськ: Лисичанський багатопрофільний ліцей та Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14.

     Також інформуємо, що учасники можуть пройти тестування вдома:

    • В Лисичанську нагороджено учнів - переможців олімпіад, конкурсів та турнірів та педагогів, які працюють із ними

     Щорічно на початку червня проходять зустрічі керівництва міста з учнями - переможцями та призерами Всеукраїнських олімпіад, конкурсів та турнірів та педагогами, які працюють із ними. Але цього року пандемія COVID-19 внесла корективи в плани подібних заходів. Учнів та вчителів було заочно нагороджено цінними подарунками та грошовими винагородами, на що з міського бюджету було виділено 60 тисяч гривень.

     Відзначено 64 найталановитіших учнів та 48 найуспішніших працівників освіти Лисичанська, серед яких:

    • Участь педагогів дошкілля міста у форумі «Дошкільна освіта Луганщини: рух до інновацій»

      29 травня педагоги дошкілля міста взяли участь у роботі обласного форуму «Дошкільна освіта Луганщини: рух до інновацій», що проходив у онлайн-режимі. Захід, організатором якого був Луганський ОІППО, проводився з метою обговорення питань щодо реформування дошкільної освіти в контексті ідей Нової української школи, забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками, професійного розвитку педпрацівників і поширення інноваційних практик організації освітнього процесу.

     У форумі взяли участь спеціалісти Міністерства освіти і науки України, наукові та науково-педагогічні працівники установ НАПН України й закладів вищої та післядипломної освіти регіону та України, керівництво й представники Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, працівники методичних служб регіону, керівники, вихователі-методисти, вихователі, практичні психологи, учителі-логопеди, музичні керівники, фізичні інструктори закладів дошкільної освіти (усього – понад 250 осіб).

    • Дитяче серденько, живи!

      15 років поспіль в Україні проходять акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Лисичанська освітянська спільнота завжди долучається до такої благородної справи.

     Цього року життя внесло свої корективи. Та дистанційний формат не став завадою, і ми гідно впоралися з найскладнішим викликом в історії проведення акції.

     Традиційно під гаслом: «Дитяче серденько, живи!» 1 квітня розпочався збір коштів онлайн на обладнання для порятунку життя та здоров’я маленьких українців з вадами серця, який продовжився до 1 червня.

     Спільними зусиллями школярів, їх родин, волонтерів, педагогів та усіх зацікавлених небайдужих лисичан було зібрано та перераховано на банківський рахунок ВБФ «Серце до серця» 13 213 грн. 70 коп.

    • Про проведений перерахунок розміру соціальних допомог з 1 липня 2020 року

     Статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» з 1 липня встановлено прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі 2118 грн., а для основних соціальних груп населення прожитковий мінімум встановлено у розмірі:

     - для дітей віком до 6 років – 1859 грн.;

     - для дітей віком від 6 до 18 років – 2318 грн.;

     - для працездатних осіб – 2197 грн.;

     - для осіб, які втратили працездатність – 1712 грн.

    • До уваги отримувачів державних соціальних допомог та житлової субсидії

      Соціальний захист населення – один із найважливіших напрямків політики держави. Дуже важливо, щоб соціальна підтримка потрапляла тим, хто найбільше її потребує. Надання деяких видів державної соціальної допомоги та житлових субсидій зумовлене рядом обставин та залежить, зокрема, від доходів членів сім’ї та їх майнового стану.

     Контроль за правильністю надання державної соціальної допомоги, житлових субсидій та використання коштів Державного бюджету України здійснює управління праці та соціального захисту населення безпосередньо та через державних соціальних інспекторів.

     Так, в січні-травні 2020 року було здійснено 785 перевірок достовірності наданих відомостей про доходи та майновий стан отримувачів державної соціальної допомоги та членів сім’ї.

    • Виплата щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни у 2020 році

     Щороку до 5 травня управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради здійснюється виплата щорічної разової грошової допомоги до Дня Перемоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».

     Розмір разової грошової допомоги залежить від категорії ветерана війни або жертви нацистських переслідувань і у 2020 році, відповідно до Постанови КМУ від 19.02.2020 № 112, становить:

     — особам з інвалідністю внаслідок війни I групи — 4120 грн., II групи — 3640 грн., III групи — 3160 грн.;

    • Щодо надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги

     З метою надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги за місцем проживання, згідно з затвердженим графіком, на території управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради (далі – управління) здійснюється прийом громадян спеціалістами Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі – Харківський КЕПОП). Підприємство безкоштовно забезпечує осіб з захворюваннями опорно-рухового апарату протезами нижніх і верхніх кінцівок, ортопедичним взуттям, ортезами різного функціонального призначення. Крім того, підприємство здійснює ремонт протезно-ортопедичних виробів.

     Так, 11 червня 2020 року відбувся плановий виїзд до м. Лисичанська. За результатами прийому 18 жителів нашого міста отримали наступні послуги:

    • Управління власності Лисичанської міської ради інформує про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок

     Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості земельних ділянок за адресами:

     м. Лисичанськ, вул. П. Осипенко, 1, площею 0,1030 га;

     м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 245-б, площею 0,0061 га;

    • Управління власності Лисичанської міської ради інформує про підсумки конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об'ктів комунальної власності

     Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості об’єкта для розрахунку орендної плати.

     За результатами конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності, який відбувся 31.05.2016 р, конкурсна комісія прийняла рішення визначити переможцями:

    • Дорогі земляки!

     Вітаю вас із державним святом, яке засвідчує демократичний поступ та незалежність нашої держави, — Днем Конституції України!

     Поєднавши багатовікові конституційні традиції українського народу і кращий міжнародний досвід, Основний Закон став правовим дороговказом розвитку держави і суспільства.

     На рідній нам Луганщині, що разом із Донеччиною перебуває у зоні воєнного конфлікту, у мужньому спротиві зовнішній агресії захищаються базові конституційні принципи державного суверенітету і територіальної цілісності України.

     Там, де за право жити у незалежній, демократичній державі заплачено кров’ю військових і мирних жителів, де на собі відчули сваволю й беззаконня, народжується нова філософія. Це повага до прав і свобод людини, держави і закону, довіра один до одного і влади.

     Упевнений, нам вистачить сил і мудрості відновити мир на рідній землі.

     Хай у ваших родинах панує спокій і злагода, так само, як і на нашій прекрасній і неповторній, одній у світі Луганщині!

     З повагою,

     Голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз

    • Управління власності Лисичанської міської ради інформує про підсумки конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою

     За результатами розгляду конкурсних пропозицій конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою, який відбувся 24.05.2016 р., конкурсна комісія з відбору виконавців робіт із землеустрою, землеоціночних робіт та виконавців земельних торгів прийняла рішення визначити переможцем приватне підприємство «Обласний центр впровадження «АГРОЦЕНТРНАУКА» для розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 89,3673 га в районі вул. Брестської.

     Управління власності Лисичанської міської ради

    • Міжнародний день біженців, на жаль, став актуальним і для нашої країни, - Юрій Гарбуз

     На цьому акцентував увагу голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз під час сьогоднішньої зустрічі з керівником Регіонального офісу Агентства ООН зі справ біженців Мулусеу Мамо та представниками польового офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) Іваном Салєєвим і Олександрою Литвиненко.

    • Підвищення цифрових компетентностей населення на порталі «Дія. Цифрова освіта»

      Шановні громадяни! Міністерство цифрової трансформації України запрошує долучитися до освітньої платформи на порталі «Дія. Цифрова освіта» для підвищення цифрових компетентностей за шістьма сферами за посиланням — https://osvita.diia.gov.ua/digigram:

     • — основи комп’ютерної грамотності
     • — інформаційна та медіаграмотність — вміння працювати з даними;
     • — створення цифрового контенту;
     • — комунікація і взаємодія у цифровому суспільстві;
     • — безпека у цифровому середовищі;
     • — вирішення технічних проблем — навчання впродовж життя у цифровому суспільстві.
    • Зі Львівщини до Кремінського району прибула група вчителів та дітей

     Триває реалізація Угоди про торгово-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між облдержадміністраціями Луганщини та Львівщини.

     Так, за проектом «Змінимо країну разом», ініційованим головою Луганської обласної державної адміністрації — керівником військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом, до КУ «Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія» прибули львівські вчителі та діти.

    • В Лисичанске отметили День Конституции

     ТРК “Акцент”

    • Керівникам підприємств, установ та організацій — споживачам теплової енергії

      Для організації належної та своєчасної підготовки енергетичного господарства підприємств, установ та закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, Управління Держенергонагляду у Луганській області звертає Вашу увагу на те, що тільки своєчасно розпочата та організаційно забезпечена робота може гарантувати його стале функціонування в зимовий період.

    • В України створені додаткові можливості вступу до вишів абітурієнтів з непідконтрольних територій, - брифінг

     Також на брифінгу для ЗМІ, 20 червня, йшлося про діяльність на Луганщині освітніх центрів «Донбас-Україна».

     Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Юрій Стецюк сказав, що учні, які за підсумками ЗНО подолали поріг «склав/не склав», зможуть стати студентами ВНЗ Луганщини та інших областей України.

    • Флаги над мемориалом "Танк" в Лисичанске

     ТРК “Акцент”

    • Оголошено конкурс по Програмі стажування молоді у Верховній Раді України

     alt

     Верховна Рада України

     Програма сприяння Парламенту України (II)

     Асоціація випускників

     Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади

     «Ліга інтернів»

     Запрошують Вас взяти участь у конкурсі на участь у

     Програмі стажування молоді у Верховній Раді України (2011 — 2012)

    • Про тимчасове припинення водопостачання з наступним хлоруванням

      Шановні мешканці територіальної громади! Нагадуємо!

     Просимо зробити необхідний запас води!

     У зв’язку з плановими ремонтними роботами та чищенням резервуарів на ВНС «Білогорівська» та ВНС «Лисичанська» з 00.00 29 червня 2021 до 24.00 01 липня 2021 буде обмежено водопостачання центральної та північної частини міста Лисичанськ та міст Новодружеськ і Привілля.

     Після проведення планових ремонтних робіт на ВНС «Білогорівська» та ВНС «Лисичанська» з 00.00 до 24.00 1 липня 2021 будуть виконуватися роботи з промивки та дезінфекції підвищеною дозою хлору резервуарів чистої води ВНС «Білогорівська», «Лисичанська» та водоводів подачі питної води до ВНС «Лисичанська» та міст Новодружеськ і Привілля.

    • Підбиті перші підсумки зовнішнього незалежного оцінювання на Луганщині

     20 червня про результати ЗНО випускників 11-х класів, абітурієнтів Луганської області на брифінгу для ЗМІ в облдержадміністрації розповів директор Департаменту освіти і науки ОДА Юрій Стецюк.

     Він нагадав, що основна сесія ЗНО тривала з 23 травня по 16 червня. Усі 22 пункти тестування, що працювали на території Луганщини, відповідали вимогам Українського центру оцінювання якості освіти та Міністерства освіти і науки України. Успішно зі своїми обов’язками впоралися і педагогічні працівники, які працювали на цих пунктах.

    • Новое поколение лисичанского футбола. Матч на стадионе "Шахтер" (видео)

     ТРК “Акцент”

    • Увага! Розпочато демонтаж мосту!

      Шановні учасники дорожнього руху! Сьогодні, 17 червня, розпочато демонтаж мосту на км 182+933 автомобільної дороги загального користування державного значення Р-66 Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» — Сватове — Лисичанськ — Луганськ у Луганській області. У зв’язку з цим, дорожній рух буде здійснюватись по відокремленому об’їзду тимчасової схеми відповідно до 150420-04-ОДР.

     Нагадаємо, що капітальний ремонт мосту проходить в рамках проєкту «Велике будівництво».

     Місця проведення робіт огороджені, техніка безпеки суворо дотримується, люди працюють у спецодязі, організовано реверсний рух, встановлені знаки та огорожа.

     ТОВ «УКРБУД-ПРОЕКТ-РЕКОНСТРУКЦІЯ»

    • Дорогі медики!

     Щиросердно вітаю вас із професійним святом!

     Благородство, жертовність і служіння – слова, якими можна охарактеризувати працю медиків.

     Ви супроводжуєте людей від першого до останнього подиху, приходите на допомогу у найскрутніші хвилини, зберігаєте найцінніше – здоров’я і життя. У ваших руках щодня опиняються десятки людських доль, які залежать не тільки від вашого рівня кваліфікації і призначеного лікування, але й від вашої психологічної підтримки і проявленого милосердя.

     На передовій неоголошеної війни поруч із військовими – наші мужні і патріотичні медики, віддані обраному фаху й Батьківщині.

     Сьогодні в області нами багато зроблено у сфері охорони здоров’я. Але багато роботи ще попереду. Найбільше пишаюся модернізованою дитячою обласною лікарнею. Адже йдеться про врятовані життя маленьких луганчан. Нами відкрито нові відділення лікувальних закладів, придбано сучасне обладнання, оновлено санітарний автопарк. Наразі працюємо над масштабними проектами обласної лікарні та онкодиспансеру.

     Як людина, життя якої вже декілька разів рятували люди у білих халатах, низько вклоняюся перед вами. Дякую за щоденну благородну справу, за глибокі знання і добрі серця! Зичу вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, незмінного щастя, достатку і мирного неба над головою!

     Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз

    • В Лисичанске обсудили критическое положение шахт "Лисичанскугля" (видео)

     ТРК “Акцент”

    • До 30-річчя незалежності України — «ВЛАСНА МАРКА» від Луганської дирекції АТ «Укрпошта»

     Луганська дирекція Акціонерного товариства «Укрпошта» (м. Сєвєродонецьк) з нагоди 30-річчя незалежності України запланувала ряд заходів та пропонує скористатися ексклюзивним продуктом «ВЛАСНА МАРКА»:

     • випуск конверта з оригінальною маркою;
     • проведення урочистого спецпогашення, присвяченого 30-й річниці незалежності України;
     • випуск власного конверта і марки із зображенням логотипу «квітка» Луганська область.

     «ВЛАСНА МАРКА» — це привабливий іміджевий подарунок до ювілеїв, висвітлення міських та обласних видатних пам’ятних дат. Для відзначення пам’ятної дати країни є чудова нагода розмістити та зберегти на згадку на поштовій марці пам’ятні місця та краєвиди рідної країни, області, міста .

    • Уточнення часу акредитації

     18839662_1480702708667088_5421712486069436248_oШановні журналісти, прохання надати ваші дані щодо відвідування репетиції та участі у брифінгу для ЗМІ лідеру гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука.

     Дані на акредитацію надсилайте на електронну пошту [email protected] до 12:00 четверга, 8 червня (підтвердження та інформацію щодо місця отримання бейджів «преса», часу прес-брифінгу та інше, буде розіслано акредитованим ЗМІ по завершені прийому заявок).

    • Фестиваль Червона рута ищет таланты на Луганщине

     ТРК “Акцент”

    • Увага! Строк прийому документів для участі в програмі підготовчих курсів для молоді з ТОТ продовжено до 29 червня

      Для забезпечення реінтеграції молоді з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя (далі — молодь), яка у поточному році завершила здобуття повної загальної середньої освіти, держава передбачає можливість разово скористатися правом на безоплатне навчання зі стипендіальним забезпеченням на підготовчих курсах закладів вищої освіти (далі — ЗВО) з наступним вступом до відповідних закладів.

    • Будьте пильними до підозрілих предметів!

     Пам’ятайте, що розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів займаються тільки підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт.

     При виявленні вибухонебезпечного пристрою:

     • — негайно повідомте чергові служби органів внутрішніх справ, ДСНС (за тел. 101);
     • В Лисичанске поздравили медработников (видео)

      ТРК “Акцент”

     • VIII Міжнародний фестиваль «Музика Шопена просто неба»

      17 та 18 липня у мальовничому історико-культурному комплексі «Замок-музей Радомисль» (м. Радомишль, Житомирська область) відбудеться VIII Міжнародний фестиваль «Музика Шопена просто неба».

      Фестиваль проходитиме за підтримки компанії «In-Jazz» — офіційного представника Yamaha в Україні, та за участі піаністів — лауреатів міжнародних конкурсів та артистів національної філармонії України.

       

     • До відома всіх бажаючих потрапити на концерт гурту "Океан Ельзи" у Лисичанську

      9 червня рух автобусів на приміських та міжміських (внутрішньообласних) автобусних маршрутах загального користування буде здійснюватися в повному обсязі з автостанцій, а також із зупинок, передбачених розкладом руху.

      За інформацією Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження ОДА, у разі потреби буде залучено додаткові автобуси та виконуватися додаткові рейси.

      Луганська обласна державна адміністрація

     • Памяти почетного жителя Лисичанска Петра Скорохода

      ТРК «Акцент»

     • Увага! 14 червня буде призупинено рух тролейбусів

       Шановні мешканці та гості міста!

      14 червня з 12.00 до 14.00 буде припинено рух тролейбусів у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на лінії контактної мережі по вул. Першотравневій від зупинки «Канатна» до зупинки ПК «Діамант».

      Просимо з розумінням віднестися до тимчасових незручностей.

      Управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської ВЦА

     • Легендарний гурт "Океан Ельзи" 9 червня завітає до Лисичанська

      Концерт відбудеться о 20.00 на лисичанському стадіоні «Шахтар».

      Вхід до стадіону розпочнеться о 18:00.

      Відвідувачі концерту мають дотримуватись правил поведінки під час проведення масових заходів.

      Так, суворо забороняється:

      • — вхід до стадіону у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння;
      • — вживання алкогольних напоїв або наркотичних речовин на території стадіону;
      • — пронесення скляних пляшок, піротехнічних приладів та вибухонебезпечних предметів, вогнепальної або холодної зброї.

      На території стадіону буде здійснюватися продаж безалкогольних напоїв та продуктів харчування.

     • Обучение и отдых: пришкольные лагеря в Лисичанске

      ТРК “Акцент”

     • Щодо своєчасної сплати рахунків за природний газ

      Шановні споживачі!

      Лисичанське міжрайонне управління з експлуатації газового господарства звертається до вас із наполегливим проханням — терміново погасити існуючу заборгованість за газопостачання та послугу з розподілу природного газу!

      Підприємство закінчило надзвичайно складний і напружений опалювальний сезон 2020/2021 років і наразі розпочало підготовку до нового опалювального сезону.

      У міжопалювальний період реалізовується комплекс заходів по модернізації та ремонту устаткування та обладнання для забезпечення безаварійної роботи газорозподільної системи у зимовий період.

     • 9 червня у Лисичанську буде змінено рух транспорту

      У зв’язку із проведенням концерту гурту «Океан Ельзи» до його закінчення буде обмежено рух легкового та вантажного автотранспорту з 07.00 по вул. Сосюри від вул. Кронштадтської до Гарібальді, а також по проспекту Перемоги від вул. Гарібальді до стадіону «Шахтар».

      Також, з 12.00 у зазначених напрямках буде обмежено рух громадського транспорту.

      Об’їзд здійснюватиметься по вулицям Кронштадтській, Волгоградській та Канатній або по вулицям Кронштадтській та Карла Маркса.

      Сподіваємось на розуміння за тимчасові незручності.

     • Выставка собак в Лисичанске (видео)

      ТРК “Акцент”

     • Про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, що надаються ЛКАТП 032806

      Керуючись п.4 Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» Лисичанське комунальне автотранспортне підприємство 032806 повідомляє про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами.

      Шановні абоненти! У додатках 1, 2, 3 наведені розрахунки загального розміру планованих тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами та їх структура (планові витрати за елементами, прибуток, податок на додану вартість).

     • Шановні друзі!

      Від щирого серця вітаю вас із професійним святом — Днем журналіста!

      Свобода слова стала одним з головних надбань незалежної України. Непорушність цього базового принципу демократії залежить не лише від дотримання законності, але й від вимогливості журналіста до самого себе, від його відповідальності перед країною, суспільством.

      В умовах відкритої інформаційної війни проти нашої держави саме від вас залежить перемога у битві за свідомість та душі наших земляків.

      За можливість писати правдиво і об’єктивно вам часом доводиться ризикувати своїми життями.

      Сьогодні Луганщина — символ праведної боротьби українців за свою незалежність. Від наших спільних зусиль залежить, як нашу Батьківщину сприйматимуть завтра.

      Саме тому суспільство чекає від вас об’єктивного, пильного та небайдужого погляду на події у регіоні та вболівання за долю рідного краю.

      Тож, прийміть слова щирої поваги та вдячності за Вашу самовіддану працю. Бажаю Вам невтомного творчого пошуку у роботі, натхнення та журналістського чуття. Злагоди та добробуту Вашим родинам!

      Голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз

     • День защиты детей и итоги фотоконкурса в Максим-парке

      ТРК «Акцент»

     • Дотація за бджолосім’ї

      Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 (редакція від 12.05.2021 № 517) органи місцевого самоврядування є учасниками впровадження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції за напрямком «Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї».

     • В Лисичанському терцентрі відновив свою роботу оздоровчий клуб «Тонус»

      В Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування після пом’якшення карантинних обмежень відновив свою роботу оздоровчий клуб «Тонус», бо людям похилого віку вкрай необхідні фізичні навантаження та спілкування.

      Невеликі групи літніх людей, що займаються дивовижною ходьбою, можна зустріти у парку, біля озера та інших місцях. В руках — дві палиці, на ногах — зручне взуття, а в очах — молодий блиск. Підопічні терцентру залюбки займаються скандинавською ходьбою, бо прогулянки по парку допомагають оздоровити не тільки тіло, а й душу. Невимушені заняття на лоні природи дарують здоров’я, спокій та чудовий настрій.

     • Дорогі земляки!

      Рідна Луганщина підходить до святкування свого Дня народження у надскладних умовах. Територія розділена лінією зіткнення, населення дезорієнтоване і дезінформоване, відсутні візії майбутнього краю. Проте період кризи — це також період нових можливостей.

      Мої діди і прадіди поховані на цій землі, тут народилися мої діти. Тому я до останнього подиху буду боротися за єдність і добробут малої батьківщини.

      Успіх ввіреної мені в керівництво території, розбудова мирного життя на її теренах є найкращою контрпропагандою і запорукою об’єднання Луганщини.

      Ми обрали шлях консолідації зусиль влади і громадськості. На зміну політичним гаслам має прийти фахова дискусія. Голос тих, хто кожного дня своєю працею демонструє справжній патріотизм, має бути почутим.

      З вітальним словом та щирими побажання добра і миру звертаюся до кожного жителя області від Троїцького до Антрацита, від Мілового до Сватового. Луганщина у нас одна! І в наших силах змінити долю рідного краю, забезпечити гідну старість батькам і дати майбутнє дітям! Сподіваюся, що 80-ту річницю створення області ми святкуватимемо єдиним родинним колом в українському Луганську!

      Разом ми відновимо єдність Луганщини і змінимо країну! З Днем області!

      Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз

     • Постраждалі через карантинні обмеження можуть отримати короткострокову багатоцільову грошову допомогу

     • Мультидисциплінарна команда відновила роботу

      Після тривалих карантинних обмежень свою роботу відновила мультидисциплінарна команда Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). На запрошення голови Ради ветеранів війни та праці ЗАО «Лисичанський склозавод «Пролетарій» Тетяни Галенко команда завітала до мешканців даного району, які за станом здоров’я, через похилий вік та територіальну віддаленість не в змозі відвідати перукаря або поліклініку.

     • Увага! Тимчасове припинення водопостачання

      Сьогодні, 8 червня 2021 року з 15.00 припинено подачу питної води до населених пунктів смт. Малорязанцеве та с. с/х Лисичанський у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт по усуненню витоків на магістральному водоводі Ду 1200 мм №1 «н/ст ЗФС-2 - н/ст. ЗФС-З».

      Після закінчення аварійно-ремонтних робіт водопостачання буде відновлено.

      Просимо з розумінням віднестися до тимчасових незручностей.

      КП «Попаснянський районний водоканал»

     • Уважаемые жители и гости города Лисичанска!

      В июне резко возросло количество случаев отравления грибами. Количество пострадавших достигло критической точки. Так, в период с 10.06.2018 по 14.06.2018 было зафиксировано 15 случаев госпитализации людей (2 из них это дети) в реанимационные отделения лечебных учреждений города Лисичанск. 14 июня умер мальчик 2009 года рождения! За 2 дня до этого, 12 июня, умер мужчина 1960 года рождения!

     • До уваги суб'єктів малого і середнього підприємництва

      Міністерством економічного розвитку і торгівлі України в рамках реалізації економічних реформ розроблено проект Концепції державної економічної програми розвитку малого і середнього підприємництва на період до 2020 року(додається).

      З метою удосконалення вітчизняного законодавства Лисичанська міська Рада звертається з проханням надати проблемні питання у сфері розвитку і діяльності підприємництва та шляхи їх вирішення на державному рівні для розгляду можливості включення їх в остаточний варіант проекту Концепції.

     • До уваги споживачів природного газу!

       Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз» повідомляє, що у зв’язку з проведенням ремонтно-будівельних робіт ТОВ «ЛЕО» з 08.06.2021 по 18.06.2021, буде тимчасово припинено прийом населення в абонвідділі за адресою: м. Лисичанськ, вул. Газовиків, буд.22.

      Телефони абонвідділу Лисичанського МРУЕГГ для довідок:

      +38 (067) 467 32 47

      +38 (067) 467 66 48

     • У Лисичанську рятувальники проводять профілактичні рейди

      З метою попередження виникнення пожеж у екосистемах та підвищення рівня обізнаності населення в питаннях небезпеки пов’язаної с вживанням дикорослих грибів, протягом червня щонеділі особовим складом Лисичанського міського управління ГУ ДСНС проводяться профілактичні рейди у зелених зонах міста, де перебування людей найймовірніше.

      Під час рейду співробітники спілкуються з громадянами про дотримання правил пожежної безпеки у побуті та під час перебування у лісових масивах, адже виникнення пожеж легше попередити. Також знайомлять населення зі статистикою пожеж, основними причинами їх виникнення та нагадують про правила поведінки при виникненні пожежі.

     • У дитячому оздоровчому таборі «Рекорд» відбувся інформаційно-розважальний захід за участі рятувальників

      Для всіх дітей дитячого оздоровчого табору «Рекорд», який працює на базі міської ДЮСШ, 19 червня, пройшов незвичайний інформаційно-розважальний захід. Організували свято для дітей керівництво міської ДЮСШ та співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області.

      У цей день до вихованців табору завітали головний спеціаліст відділу цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області майор служби ЦЗ Оксана Тамашевська, заступник начальника відділу ЗНС Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області майор служби ЦЗ Олександр Пільтенко та особовий склад 4 чергової зміни ДПРЧ-9.

     • Увага! 7 червня буде призупинено рух тролейбусів

      Шановні мешканці та гості міста!

      7 червня з 09.00 до 14.00 буде призупинено рух тролейбусів у зв’язку з проведенням ремонтних робіт по заміні аварійних опор контактної мережі в районі заводу «Пролетарій».

      Просимо з розумінням віднестися до тимчасових незручностей.

      Управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської ВЦА

     • Рішенням місцевої комісії з питань ТЕБ та НС призупинено купання в ставку по вул. Клубна в районі склозаводу «Пролетарій»

      Сьогодні, 26 червня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови комісії — начальника відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради Володимира Агафонова.

     • Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

      Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду під час літніх канікул!

      Особливо у літній період, пильнуйте за дитиною біля водних об’єктів! Виховуйте у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

      Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих! Біда може статися саме тоді, коли діти залишаються самі, адже небезпека чатує на кожному кроці. Тому дуже важливим є постійно навчати підростаюче покоління правилам безпеки.

      Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

     • 23 червня - позачергова сесія міської ради

      Засідання позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 23 червня 2020 року об 14.00 у залі засідань міської ради.

      На розгляд міської ради виноситься питання про поновлення Едуарда ЩЕГЛАКОВА на посаді секретаря Лисичанської міської ради.

      Розпорядження міського голови від 22.06.2020 №313

     • Про роботу спостережної комісії при Лисичанській міській раді

      Сьогодні, 26 червня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання спостережної комісії при Лисичанській міській раді. Захід відбувся під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Олександра Савченка.

      Під час засідання члени комісії розглянули питання паспортизації осіб, які звільнені з місць позбавлення волі та втратили паспорти громадянина України, оформлення звільненими особами статусу внутрішньо-переміщеної особи, а також питання надання звільненим з місць позбавлення волі особам послуг з працевлаштування.

     • Типичные ошибки, затрудняющие профилактику аутоагрессивного поведения

      Заблуждение 1. Аутоагрессия характерна в основном психически ненормальными людьми.

      Изучение обстоятельств аутоагрессивного поведения показало: большинство из лишивших себя жизни или желающих нанести себе вред — это практически здоровые люди, попавшие в острые психотравмирующие ситуации. Они никогда не лечились у психиатров, не обнаруживали каких-либо поведенческих отклонений, позволяющих отнести их к категории больных. По данным многих авторов, на учете в психоневрологических диспансерах состояло лишь около 20% суицидентов и только 8-10% нуждались в специализированной медицинской помощи.

     • Увага! Тимчасове припинення водопостачання

      З 21.00 1 червня 2021 року буде припинено подачу питної води у населених пунктах с. Лоскутівка та с. Підлісне у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт по усуненню витоків на магістральному водогоні Ду1200мм № 1 «Насосної станції (н/ст) ЗФС-3 — н/ст ЗФС-4» комунального підприємства «Попаснянський районний водоканал».

      Після закінчення аварійно-ремонтних робіт водопостачання буде відновлено.

      Шановні абоненти вищевказаних населених пунктів, зробіть резервний запас питної води на час проведення аварійно-ремонтних робіт.

      Управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської ВЦА

     • Анонс загальноміських заходів з 22 по 28 червня 2020 року

       23 червня о 19.00 на базі культурно-оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар» відбудеться товариська матчева зустріч з футболу між футбольною командою «Будівельник» та збірною України з міні-футболу.

      25 червня о 10.00 на спортивній культурно-оздоровчій базі «Лисичанець» розпочнеться обласний турнір з шахів серед осіб з інвалідністю до Дня Конституції України.

      26 червня о 10.00 на базі культурно-оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар» відбудеться урочистий захід до Дня молоді в Україні. 

      26 червня о 16.00 та 27 червня о 06.00 на річці Сіверський Донець (район Лисичанського медичного коледжу) проходитиме відкритий кубок ЛО ФСТ «Україна» та ЛМ ФСТ «Спартак» зі спортивного рибальства до Дня Конституції України.

     • Про роботу експертної комісії архівного відділу

      Сьогодні, 20 червня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

      В ході засідання були розглянуті наступні питання:

      — зведена номенклатура справ на 2019 рік Окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 107;

     • Роль стрессоустойчивости на работе

      Стрессоустойчивость представляет собой комплекс личных качеств человека, который позволяет без вреда для здоровья переносить серьезные нервные нагрузки. Стрессоустойчивость определяется способностью спокойно переносить конфликтные ситуации с руководством, клиентами и коллективом в целом.

     • 20 червня - позачергова сесія міської ради

      Засідання позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 20 червня 2020 року об 11.30 у залі засідань міської ради.

      На розгляд міської ради виноситься питання про поновлення Едуарда ЩЕГЛАКОВА на посаді секретаря Лисичанської міської ради.

      Розпорядження міського голови від 19.06.2020 №308

     • Засідання виконкому відбулось в Лисичанську

      DSC09446Вчора, 18 червня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Андрія Шальнєва.

      Під час засідання було розглянуто питання про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

     • День юного рятівника

      Минулого тижня в дитячому пришкільному таборі у Лисичанській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 8 пройшов День юного рятівника. На святі були присутні гості: головний спеціаліст відділу цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області Оксана Тамашевська, провідний спеціаліст відділу цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області Данило Ткач, командир відділення ДПРЧ № 9 (м. Лисичанськ), старший прапорщик служби ЦЗ Віталій Горобинській та його бойовий караул, волонтери загону швидкого реагування Луганської обласної організації «Червоний Хрест».

     • 25 червня о 14.00 - засідання чергової сесії Лисичанської міської ради (оновлено)

      Засідання чергової 85-ої сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 25 червня 2020 року о 14.00 годині.

      На розгляд міської ради виносяться наступні питання:

      1. Про звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2020 року.

      2. Про внесення змін до міського бюджету м. Лисичанська на 2020 р.

     • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

      Минулої п’ятниці, 14 червня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

      Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги №1, які входять до складу комісії.

     • ДСНС попереджає про правила безпеки дітей під час літнього відпочинку

      Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду. Батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок маленького бешкетника, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуацій за участю дітей.

      У зв’язку з цим, Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду! Особливо у літній період, пильнуйте за дитиною біля водних об’єктів!

     • Афіша кінотеатру «Дружба» з 12 по 17 червня

      З 12 червня кінотеатр «Дружба» готовий приймати глядачів, дотримуючись усіх необхідних карантинних заходів!

      Афіша кінотеатру «Дружба» з 12 по 17 червня:

      — о 12. 00 та о 16.00 — 3D мультфільм «Троль історія з хвостом»;

      — о 14.00 — пригоди «Поклик пращурів»;

      — о 18.00 — драма «Сенсація»;

      — о 20.10 — комедія, екшн «Стволи Акімбо».

     • У Лисичанську обговорили питання відкритих даних

      Минулої п’ятниці, 14 червня, у Лисичанській міській раді відбулась робоча нарада з питань відкритих даних.

      У заході взяли участь керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Савченко, начальники та відповідальні за оприлюднення та оновлення наборів даних у формі відкритих даних виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств.

      Під час наради начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язку з громадськістю та ЗМІ Олена Романюк доповіла про набрання чинності Постановою КМУ від 17.04.2019 № 409 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відкритих даних» (далі — Постанова КМУ № 409) та зауважила на необхідності розміщення на офіційному сайті міської ради розпорядчих документів про визначення відповідальних осіб за оприлюднення інформації.

     • Шановні мешканці міста Лисичанська!

      З настанням теплих днів люди вже масово вирушають у ліс на «тихе полювання». Разом з тим, різко зросла і кількість випадків отруєння громадян грибами. Так, в місті Лисичанськ в період з 10 по 12 червня було виявлено 7 випадків госпіталізації людей до лікарень. Зважаючи на вкрай невтішну ситуацію, Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області звертається до громадян з проханням дотримуватись правил збирання, приготування та вживання грибів, а саме:

     • Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

      VwKIX81A0Zc-300x290Сьогодні, 11 червня у міській раді відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини під головування заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

      Під час засідання члени комісії, розглянувши питання про призначення опікуна над малолітньою дитиною, про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про надання неповнолітній дитині повної цивільної дієздатності, про призначення опіки над малолітньою дитиною. По всіх питаннях було прийнято рішення винести на розгляд виконавчого комітету міської ради.

     • Шановні громадяни!

      Зважаючи на різке збільшення кількості загорянь сухостою та лісових масивів, а також з метою попередження виникнення трагічних наслідків Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає кожного громадянина суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах! В першу чергу, не випалюйте стерню на полях, суху траву та сміття на відкритих ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку, поля, узбіччя доріг. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем.

      В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!

      Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

     • ТОВ «ЛЕО» повідомляє про планові знеструмлення (оновлено)

       Для сталого та безаварійного проходження осіннє-зимового періоду 2020-2021 рр. згідно «Правил про охоронні зони повітряних ліній електропередач» та «Кодексу про розподіл електроенергії» у термін:

      - 22, 23, 24 та 25 червня 2020 року з 09-00 до 15-00 для безпечного виконання відновлювальних робот (виконання підрізки дерев в охоронній зоні ПЛ) буде знеструмлена ПЛ 6кВ ПС Черноморка - РП Очисні споруди вв1, 2.

      - 26, 30 червня та 1, 2 липня 2020 року з 09-00 до 15-00 для безпечного виконання відновлювальних робот (виконання підрізки дерев в охоронній зоні ПЛ) буде знеструмлена ПЛ 6кВ ТП 76 - ТП 151 - ТП 152.

     • В міській раді презентували ідею проекту щодо забезпечення житлом ВПО

      Сьогодні, 5 червня, в міській раді представники Міжнародної організації з міграції (МОМ), Представництво в Україні, презентували ідею проекту щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

      В заході взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступник Андрій Якимчук, керівники та співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, представники МОМ: голова Відділу з розробки та підтримки проектів Сікару Салуд, координатор Відділу з надзвичайних ситуацій та стабілізації Стефано Пес, юридичний радник Відділу з розробки та підтримки проектів Олена Луканюк та спеціаліст програми Відділу з надзвичайних ситуацій та стабілізації Тетяна Курінська.

     • Лекція для медпрацівників Лисичанської міської стоматологічної клініки

      23 травня співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС у Луганській області провели навчальні лекції з працівниками Лисичанської міської стоматологічної клініки.

      На заході були присутні: начальник відділу запобігання НС, полковник служби ЦЗ Тимченко С.В. та заступник начальника відділу запобігання НС, майор служби ЦЗ Пільтенко О.В.

     • В Лисичанську створено ще один дитячий будинок сімейного типу

      Вчора, 4 червня, під час чергового засідання виконавчого комітету було ухвалено рішення про створення дитячого будинку сімейного типу сім’ї Гюрджян. Зазначимо, що це вже 4-й будинок сімейного типу у нашому місті.

      В 2018 році сім’я Гюрджян взяла на виховання під опіку 3 хлопчиків. Опікуни створили належні умови для задоволення найкращих потреб своїх підопічних дітей.

     • Навчання студентів Донбаського державно - технічного університету правилам безпеки життєдіяльності

      23 травня співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області спільно з працівниками Національної поліції провели профілактичні бесіди зі студентами перших курсів Донбаського державно — технічного університету на теми : «Правила пожежної безпеки в природних екосистемах» та «Дії при виявленні ВНП».

     • Директор Державного архіву Луганської області провела виїзний прийом у Лисичанську

      Сьогодні, 5 червня, в архівному відділі Лисичанської міської ради особистий виїзний прийом провела директор Державного архіву Луганської області Катерина Безгинська за участю начальника архівного відділу Лисичанської міської ради Олени Гайдук та завідувача трудового архіву Лисичанської міської ради Інни Соловей.

     • Рятувальники провели заняття з працівниками Центра надання адміністративних послуг

      17 травня співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичні бесіди с робітниками Центра надання адміністративних послуг м. Лисичанська на теми: «Дотримання ППБ», «Дії при виявленні ВНП», «Дотримання ППБ в природних екосистемах».

     • Відбулося чергове засідання виконкому Лисичанської міської ради

      Сьогодні, 4 червня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

      Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

     • У міській раді пройшло засідання комісії з питань аналізу платіжної спроможності та фінансового стану ЛКСП "Лисичанськводоканал"

      В п’ятницю, 31 травня, у міській раді пройшло засідання комісії з питань аналізу платіжної спроможності та фінансового стану ЛКСП «Лисичанськводоканал». Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

      На порядку денному засідання стояли такі питання як вжиття заходів щодо реструктуризації заборгованості підприємства за спожиту електроенергію, корегування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення до економічно обґрунтованого рівня, позовна робота підприємства з боржниками з приводу стягнення заборгованості, оснащення вузлами комерційного обліку води будівель і приміщень міста Лисичанська.

     • Пора відпусток: як відпочити платнику єдиного податку 1 та 2 групи

      ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», нагадує: фізичні особи-підприємці, платники єдиного податку 1 та 2 групи, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку один раз на рік на час відпустки протягом одного календарного місяця.

     • ФОП одночасно є найманою особою: чи є право на податкову знижку

      ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: порядок застосування податкової знижки визначено статтею 166 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі — ПКУ).

     • За порушення правил сплати податків податковим законодавством передбачена відповідальність

      ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: відповідно до п.126.1 ст.126 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі — ПКУ) у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання (крім випадків, передбачених п.126.2 ст.126 ПКУ) протягом строків, визначених ПКУ, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

      — при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;

     • Нерухоме майно, яке перебуває у власності релігійних організацій, не є об'єктом оподаткування податком на нерухомість

      ДПІ у м. Лисичанську інформує: Законом України від 14.05.2015 року № 420-VIII «Про внесення зміни до статті 266 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі — ПКУ) щодо звільнення від оподаткування нерухомості релігійних організацій» внесено зміни щодо оподаткування нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, які набрали чинності з 1 липня 2015 року.

     • Реєстр РРО оновлено

      ДПІ у м. Лисичанську інформує: Державна фіскальна служба України наказом від 6 червня 2018 року № 362 затвердила новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

      Наказ ДФСУ від 20.02.18 р. № 79, яким затверджено попередній реєстр, втратив чинність.

     • Розмір ставок земельного податку: як дізнатися

      ДПІ у м.Лисичанську інформує: підпункт 12.3.3 Податкового кодексу України викладено в новій редакції та передбачено, що копія прийнятого рішення про встановлення місцевих податків чи зборів або про внесення змін до них надсилається в електронному вигляді у десятиденний строк з дня прийняття до контролюючого органу, в якому перебувають на обліку платники відповідних місцевих податків та зборів, але не пізніше 1 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів або змін до них.

     • Конституція України - основний закон життя держави

      Під таким гаслом сьогодні, 14 червня, пройшло засідання круглого столу вчителів суспільствознавчих дисциплін освітніх закладів міста.

      В ході проведення заходу присутні наголосили, що Конституція — безпосередній чинний акт держави України. Для кожного громадянина Конституція України є фундаментальною цінністю, яку важливо зберегти і охороняти в ім’я забезпечення національних інтересів, стабільності державного ладу, верховенства прав і свобод людини та громадянина.

     • Понад 2 млрд грн. податків і зборів перерахували платники Луганщини до зведеного бюджету держави

      За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області, у січні-травні 2018 року платники Луганської області сплатили до зведеного бюджету країни 2 млрд 15 млн грн. Це на 79,6 млн грн більше, ніж в аналогічному періоді 2017-го року. Зокрема, до державної скарбниці надійшло 950 млн грн. У порівнянні з показниками за cічень-травень минулого року надходження зросли на 81,8 млн грн.

     • Участь освітян Лисичанська у круглому столі з питань формування медіа-освіти

      13 червня працівники освіти м. Лисичанська стали учасниками круглого столу «Впровадження медіа-освіти у вітчизняну педагогічну практику», що відбувся на базі Антикризового медіа-центру в м. Краматорську. Захід пройшов за сприяння заступника начальника штабу ОС зі стратегічних комунікацій полковника Руслана Мирошниченка.

      У форумі взяли участь керівники Департаментів масових комунікацій і Департаментів освіти і науки Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій, керівники відділів освіти, методичних кабінетів Краматорської та Лисичанської міських рад, директори та вчителі шкіл, які беруть участь у експерименті з упровадження медіа грамотності в освітній процес.

     • Про набрання чинності змін до Положення про ведення касових операцій

      ДПІ у м. Лисичанську повідомляє, що з 01.06.2018 року вступили у дію зміни до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148 (далі — Положення № 148).

      Згідно внесених змін суб’єкти господарювання мають право до 30 червня 2018 року (включно) використовувати в своїй діяльності форми бланки та форми касових документів попереднього зразку, встановлені Положенням про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженим постановою Правління Нацбанку України від 15 грудня 2004 року № 637.

     • Розпочали роботу літні пришкільні табори з денним перебуванням

      Сьогодні, 6 червня, в закладах загальної середньої освіти міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля розпочали роботу 19 літніх пришкільних таборів з денним перебуванням. Табори працюватимуть протягом 1 зміни в період з 6 червня по 26 червня 2019 року. Змістовним дозвіллям буде охоплено 1600 дітей соціально вразливих категорій. Кожен день перебування буде насиченим на ігри, розваги, пригоди, спортивні змагання тощо.

     • Увага! З 2 липня 2018 року діятимуть нові бюджетні рахунки

      У Головному управлінні ДФС у Луганській області звертають увагу. Змінено реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів та обов’язкових платежів. Так, з 02.07.2018р., у зв’язку зі зміною порядку відкриття дохідних рахунків, зарахування всіх податків і зборів (на ЄСВ не розповсюджується) буде проводитися виключно через МФО 899998 центрального апарату Державної казначейської служби України, назва банку — Казначейство України (ЕАП). Діючі бюджетні рахунки будуть повністю закриті. Крім того, на виконання Пріоритетних напрямів діяльності Державної казначейської служби України на 2018 р. щодо запровадження централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів внесено зміни до наказів Мінфіну України: — від 22.06.2012 р. № 758, яким затверджено Порядок відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Держказначейства України; — від 29.01.2013 р. № 43, яким затверджено Порядок казначейського обслуговування доходів та інших надходжень держбюджету; — від 23.08.2012 р. № 938, яким затверджено Порядок казначейського обслуговування місцевих бюджетів.

      З оновленими рахунками можна ознайомитися в Центрах обслуговування платників за місцем обліку та на субсайті Головного управління ДФС у Луганській області у банері «Бюджетні рахунки» або за посиланням: http://lg.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     • Тестуванням з історії України завершили роботу пункти ЗНО м. Лисичанська

      4 травня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, в якому взяло участь 720 майбутніх абітурієнтів. Для 228 випускників 11-х класів історія України стала також предметом державної підсумкової атестації.

      Пункти проведення ЗНО цього дня працювали на базі 3-х закладів загальної середньої освіти: Лисичанський багатопрофільний ліцей, Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8, Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14. Роботу пунктів тестування забезпечувало 125 залучених педпрацівників.

     • Майже 9 мільйонів гривень спрямовано до місцевого бюджету платниками єдиного податку Лисичанського регіону

      «За січень-травень поточного року, юридичні та фізичні особи — підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 8 млн 816,5 тис грн. єдиного податку. — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Приріст надходжень у порівнянні до відповідного періоду минулого року складає 466,2 тис. грн.».

     • Лисичани відрахували зі своїх доходів понад 131 мільйона гривень ПДФО

      «Упродовж січня-травня 2018 року від доходів жителів Лисичанського регіону до бюджетів усіх рівнів надійшло 131 млн 290,6 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб (ПДФО). За 5 місяців поточного року надходження ПДФО до відповідних бюджетів збільшились на 29 млн 832,6 тис. грн., або на 29,4% проти відповідного періоду минулого року. — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Так місцеві бюджети Лисичанська, Новодружеська та Привілля отримали 78 млн 774,4 тис. грн. від зазначеної суми. Приріст цьогорічних надходжень податку в порівнянні з аналогічним періодом минулого року складає 17 млн 899,6 тис. грн., або 29,4%».

     • З 2 липня змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів

      ДПІ у м. Лисичанську повідомляє, що з 2 липня 2018 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів.

      За довідками звертатися за тел. 7-12-88, 7-11-81.

      Реквізити бюджетних рахунків додаються

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     • Розміри торгового приміщення та реалізація алкогольних напоїв

      ДПІ у м.Лисичанську нагадує: Законом України від 19.12.1995 № 481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнями визначено, що місце торгівлі — місце реалізації товарів, у тому числі на розлив, в одному торговому приміщенні (будівлі) за місцем його фактичного розташування, для тютюнових виробів та пива — без обмеження площі, для алкогольних напоїв, крім пива, — торговельною площею не менше 20 кв. метрів, обладнане реєстраторами розрахункових операцій (незалежно від їх кількості) або де є книги обліку розрахункових операцій (незалежно від їх кількості), в яких фіксується виручка від продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів незалежно від того, чи оформляється через них продаж інших товарів.

     • За 5 місяців 2018 року лисичани сплатили до місцевого бюджету понад 366 тисяч гривень податку на нерухомість

      «З початку 2018 року платники податків, які перебувають на обліку у ДПІ м.Лисичанська, сплатили до місцевого бюджету 366,6 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з яких: 239,0 тис.грн сплатили юридичні особи та 127,6 тис. грн — фізичні. Це на 166,6 тис.грн або на 120,0 відсотка, більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ Ніна Кравченко.

     • З початку 2018 року працездатним населенням Лисичанського регіону сплачено понад 161 мільйона гривень ЄСВ

      «За 5 місяців поточного року, платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, сплачено 161 млн. 339,4 тис.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), що на 99 млн. 555,1 тис. грн. більше відповідного періоду минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

     • Меню «Листування з ДФС» Електронного кабінету дозволяє надіслати лист до ДФС

      ДПІ у м. Лисичанську інформує: меню «Листування з ДФС» приватної частини Електронного кабінету дозволяє надіслати лист (запит тощо) до відповідного органу ДФС. Вхід до Електронного кабінету здійснюється або через офіційний веб-портал ДФС, або за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua.

      Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням електронного цифрового підпису, отриманого у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів.

     • Увага! ДПІ у м. Лисичанську повідомляє про режим роботи у святкові та вихідні дні

      23 червня — робочий день з 09.00 до 16.45;

      27 червня — робочий день з 09.00 до 17.00;

      30 червня — працює Центр обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську у режимі чергування — з 09.00 до 13.00;

     • Конфлікт Луганської обласної військово-цивільної адміністрації з Луганським енергетичним - єднанням вийшов на критичний рівень

      Про це керівник Луганської ОВГА Юрій Гарбуз розповів кореспондентові Укрінформу.

      «Я вчора відправив досить жорстку телеграму Прем’єр-міністру та Президенту України. З вівторка я буду в Києві, тому що ситуація загострюється все більше і більше. Сьогодні були спроби відключення не тільки комунальних підприємств, але вже і гуртожитку. Слава Богу, протягом години вдалося відновити подачу електроенергії. Для мене, як для губернатора, це серйозна проблема, але, на жаль, вона вирішується не на території області, а в Києві», — зазначив Юрій Гарбуз.

     • Поточний рахунок фізичні особи-підприємці повинні використовувати за призначенням

      ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: пунктом 1.3 глави 1 Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12 листопада 2003 року № 492 із змінами та доповненнями, передбачено, що фізичні особи мають право відкривати рахунки для здійснення підприємницької, незалежної професійної діяльності та для власних потреб.

     • У зоні АТО дозволено змінювати керівників та склад засновників

      Як відомо, згідно із Законом України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» від 02.09.2014 № 1669-VII було заборонено змінювати керівників та склад засновників на території проведення антитерористичної операції у Луганській, Донецькій областях, м. Ізюмі, Ізюмському районі Харківської області.

      17.05.2016 Верховною Радою України прийнято Закон України № 1365-VIII «Про внесення змін до Закону України „Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції“ щодо безперешкодної діяльності органів місцевого самоврядування», який набрав чинності 08.06.2016.

     • Особливості подання повідомлення за ф. № 20-ОПП при наданні в оренду нерухомого майна

      ДПІ у м. Лисичанську інформує: у разі надання в оренду об’єкта нерухомого майна або його частини повідомлення за ф. № 20-ОПП подається до контролюючих органів як власником нерухомого майна — орендодавцем, так і орендарем у порядку та строки, визначені п. 8.3-8.5 розділу VIII Порядку обліку платників податків, затвердженого наказом МФУ від 09.12.2011 № 1588.

     • Особи, які проживають на територіях, тимчасово не підконтрольних українській владі, або у населених пунктах, що розташовані на лінії розмежування, отримали право вступу до вищих навчальних закладів області без проходження ЗНО

      В Україні набули чинності зміни до законодавства, згідно з якими особи, які проживають на територіях, тимчасово не підконтрольних українській владі, або у населених пунктах, що розташовані на лінії розмежування, отримали право вступу до вищих навчальних закладів області без проходження ЗНО.  Для того, щоб стати студентом, особам, які мають атестат про повну загальну середню освіту, необхідно просто приїхати з 1 по 24 липня до університету та скласти один іспит відповідно до обраної спеціальності.

     • Порядок взяття на облік платника податків за неосновним місцем обліку

      ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: Податковим кодексом України встановлено обов’язок платників податків обліковуватись у контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку) (п. 63.3. ст. 63 ПКУ).

     • Конкурс з регулярних перевезень пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування відбудеться 27 липня

      10 червня заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко провів нараду щодо питань взаємодії з підприємством Укртрансбезпека, у якій взяли участь керівники відповідних підрозділів облдержадміністрації і представники підприємств з перевезення пасажирів і вантажів на території Луганської області.

      Учасниками наради ухвалено рішення, що 17 червня буде оголошено новий конкурс з регулярних перевезень пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Луганської області, що відбудеться вже 27 липня поточного року.

     • Чи потрібно платити туристичний збір під час відрядження?

      ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: відповідно до ст.168 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) платниками туристичного збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на який діє рішення сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади про встановлення туристичного збору, та отримують послуги з тимчасового проживання із зобов’язанням залишити місце перебування у зазначений строк.

     • Луганська область презентувала свою продукцію на ХХVIII Міжнародній агропромисловій виставці "Агро - 2016"

      8 червня відбулося відкриття ХХVIII Міжнародної агропромислової виставки «Агро — 2016» одного з найбільших та найпрестижніших заходів у сфері агропромислового комплексу.

      У церемонії відкриття взяв участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман і Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

     • Туристичний збір: платники та ставки податку

      ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: Туристичний збір — місцевий збір, який встановлюється місцевою радою. Платники — громадяни, які на території місцевої ради отримують послуги з тимчасового проживання. Водночас, від сплати туристичного податку звільняються громадяни, які знаходяться у відрядженні; діти до 18 років; інваліди та особи, які супроводжують інвалідів I групи. Окрім того, платниками збору не є особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів. Однак, такі заклади повинні мати ліцензію на медичну практику та акредитацію МОЗ України.

     • FYI программа подготовки Frontend-специалистов среди переселенцев

      В рамках проекта ПРООН «Быстрое реагирование на социальные и экономические проблемы внутренне перемещенных лиц в Украине» при финансовой поддержке правительства Японии реализуется программа подготовки Frontend-специалистов среди переселенцев.

      Программа рассчитана на 4 месяца. Учиться можно онлайн из любой точки Украины.

      Старт обучения 14 июня 2016 года.

     • Громадяни України мають право на внесення інформації про реєстраційний номер облікової картки платника податків до паспорта громадянина України

      ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: будь-яким контролюючим органом Державної фіскальної служби України на прохання фізичної особи до паспорта у формі книжечки можуть бути внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків (п.70.10 ст.70 Податкового кодексу України та наказу Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822).

     • Програма святкових заходів до 78-ї річниці утворення Луганської області "ЛУГАНЩИНА - ЦЕ УКРАЇНА"

      04 червня 2016 року на площі Перемоги у місті Сєвєродонецьк відбудуться святкові заходи, присвячені відзначенню 78-річниці від дня утворення Луганської області.

      Святкові заходи розпочинаються о 7:00 святковим ярмарком на майданчику біля Льодового палацу спорту.

      О 12:00 у Льодовому палаці спорту відбудеться турнір зі змішаних єдиноборств «Територія сили».

     • Порядок зняття з обліку фізичної особи - підприємця як платника податків та ЄСВ

      ДПІ у м. Лисичанську інформує: зняття з обліку у контролюючих органах фізичних осіб — підприємців здійснюється на підставі відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР) про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця. (стаття 67 Податкового кодексу України та ст. 5 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 р. № 2464-VI).

     • Як повідомити фіскальну службу, якщо прийняли на роботу нового працівника

      ДПІ у м. Лисичанську нагадує: відповідно до норм постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» (далі — Постанова № 413) повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою-підприємцем до територіальних органів ДФС за місцем обліку за формою згідно з додатком до Постанови № 413, до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

      — засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

     • Платники міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля спрямували до державного бюджету понад 10 мільйонів гривень військового збору

      военный зборЗа словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніни Кравченко, за п’ять місяців поточного року платники податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля спрямували до Державного бюджету України 10 млн 22,8 тис. грн. військового збору, що більше, ніж за відповідний період минулого року на 3 млн 444,3 тис. грн. або на 52,4%.

     • Відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

      21 червня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

      Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги № 1, які входять до складу комісії.

     • З початку року до зведеного бюджету Лисичанські платники спрямували майже 190 мільйонів гривень

      «За січень-травень 2018 року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 189 млн 86,5 тис. грн, — повідомила виконуюча обов’язки начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету було перераховано податків та зборів у сумі 70 млн 669,1 тис. грн., що на 15 млн 671,2 тис. грн або на 28,5% більше, ніж у відповідному періоді минулого року та 118 млн 417,4 тис. грн. — до місцевого бюджету, що перевищує показник відповідного періоду минулого року на 23,3%».

     • У Лисичанську засуджено злочинця, який вчинив розбійний напад

      Вироком Лисичанського міського суду визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст.187 ч.2 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров`я особи, яка зазначала нападу) та призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі із конфіскацією частини майно, що перебуває у приватній власності.

      Так, у грудні 2013 року, обвинувачений, який раніше вже був засуджений за вчинення аналогічних злочинів, перебуваючи у стані алкогольного сп`яніння, знаходячись на одній із вулиць міста Лисичанська, у вечірній час, погрожуючи застосуванням зброї, заволодів мобільним телефоном потерпілого, спричинивши останньому майнову шкоду.

     • Управління праці та соціального захисту населення інформує

      З початку року з метою надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги за місцем проживання регулярно, згідно з графіками, в будівлі управління праці та соціального захисту населення здійснюється прийом громадян спеціалістами ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд» та Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — ХКЕПОП).

     • 446 млн грн. доходу, отриманого у минулому році, задекларували жителі Луганщини

      За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області, станом на 02.05.2018 громадянами подано понад 16 тис. податкових декларацій про майновий стан і доходи, що на 353 декларації більше, ніж за відповідний період минулого року. Загальна сума задекларованого доходу становить 446 млн грн. Це на 75 млн грн або на 20% більше, ніж у минулому році.

      Задекларовано до сплати податку з доходів фізичних осіб 23 млн грн, що на 3 млн грн, або на 15% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору, задекларована платниками податків самостійно до сплати, становить 2,6 млн грн.

     • Засідання комісії з розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

      6 червня у Лисичанській міській раді під головуванням заступника міського голови Максима Головньова відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

      Під час засідання члени комісії розглянули документи трьох внутрішньо переміщених осіб, які визнані учасниками бойових дій з числа учасників АТО/ООС та ухвалили рішення щодо призначення грошової компенсації.

     • Понад 4 млн грн. нараховано за порушення в сфері готівкових розрахунків на Луганщині

      За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області, за січень-квітень 2018 року проведено 110 перевірок в сфері готівкових розрахунків, за результатами яких платникам донараховано 4 млн 294 тис. грн. штрафів і пені. В регіоні на сьогоднішній день зареєстровано 2867 реєстраторів розрахункових операцій. Загальна сума виторгу за 4 місяці поточного року склала 1 млрд 630 млн грн., у т.ч. за квітень — 405 млн грн.

     • До уваги платникам ПДВ: декларація з ПДВ зазнала змін

      ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: 04 травня 2018 року у бюлетені «Офіційний вісник України» № 35 опубліковано наказ Міністерства фінансів України від 23.03.2018 № 381 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2016 року № 21» (далі — Наказ № 381).

     • Час сплатити податок за «елітний» автомобіль наближається

      ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: податковим кодексом України платниками транспортного податку визначено фізичних та юридичних осіб, в тому числі нерезидентів, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

     • Підприємці на загальній системі оподаткування мають здійснювати продаж власної продукції через РРО

      ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО (реєстратори розрахункових операцій) з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених Законом України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі-ЗУ № 265/95-ВР), із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок (РК).

     • Сума соціальної допомоги по вагітності та пологах - без військового збору

      ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: відповідно до п.163.1 ст.163 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі-ПКУ) об’єктом оподаткування військовим збором резидента є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід, до складу якого включаються доходи, перелік яких визначено пп.164.2.1 — 164.2.18 п.164.2 ст.164 ПКУ.

      Крім того, до зазначеного вище переліку включаються інші доходи, крім зазначених у ст.165 ПКУ, що передбачені пп.164.2.20 п.164.2 ст.164 ПКУ.

     • З 1 липня будуть запроваджені нові зразки марок акцизного податку

      ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: постановою Кабінета Міністрів України від 04.04.2018 року № 257 «Деякі питання маркування тютюнових виробів» (далі-Постанова № 257) додатково до діючих зразків марок акцизного податку для сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок вітчизняного та імпортного виробництва затверджено нові зразки марок акцизного податку для інших тютюнових виробів вітчизняного виробництва і для інших тютюнових виробів імпортного виробництва.

      Нові зразки будуть запроваджені з 1 липня 2018 року.

     • Майже 222 тисячі гривень екоподатку перерахували до бюджету платники Лисичанського регіону

      «За січень-квітень поточного року платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля було перераховано до бюджету 221,9 тис. грн. екологічного податку, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко».

     • Більше одного мільйона гривень рентної плати спрямували до бюджету Лисичанські платники

      «За чотири місяці поточного року від платників Лисичанського регіону, до бюджету надійшло 462,0 тис. грн. за спеціальне використання водних ресурсів та 629,3 тис. грн.  за користування надрами, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко».

     • Щодо отримання фінансової допомоги для створення робочих місць для працевлаштування інвалідів

      З метою сприяння працевлаштуванню інвалідів Луганське обласне відділення Фонду повідомляє наступне.

      Згідно чинних нормативно — правових актів Фонду соціального захисту інвалідів, зокрема: «Порядку використання суми адміністративно — господарських санкцій та пені за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, що надійшли до державного бюджету», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007р. № 70 «Про реалізацію статей 19 і 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів України»; «Інструкції з надання фінансової допомоги на поворотній і безповоротній основі та цільової позики за рахунок сум адміністративно — господарських санкцій та пені, що надходять до державного бюджету за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів», затвердженої наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 06.09.2010р. № 270; постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2011р. № 1234 «Про внесення змін до Порядку надання дотацій роботодавцю за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів та створення спеціальних робочих місць для інвалідів, зареєстрованих у державній службі зайнятості» у роботодавців області існує можливість отримання фінансової допомоги, позики, дотацій за рахунок коштів Фонду на створення робочих місць для працевлаштування інвалідів.

     • Урядова «гаряча лінія»

      Для забезпечення оперативного реагування на звернення суб’єктів підприємницької діяльності щодо протиправних дій посадових осіб органів виконавчої влади на Урядовому веб-порталі www.kmu.gov.ua запроваджено «Гарячу лінію» — діалог з малим бізнесом, на яку можна зателефонувати за номером: 0-800-507-309. Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються відповідно до тарифів операторів мобільного зв’язку.

      Урядова «гаряча лінія» працює крім святкових днів та неділі за наступним графіком: понеділок-п’ятниця — з 8 до 21 години, субота — з 8 до 19 години.

     • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

      на замещение вакантной должности главного специалиста - юрисконсульта юридического отдела.

      Основные требования:

      • высшее юридическое образование с образовательно-квалификационным уровнем специалиста или магистра;
      • стаж работы по специальности не менее 3 лет;
      • знание украинского языка;
      • умение работать на персональном компьютере.

      Желающие принять участие в конкурсе подают заявления на имя городского головы и следующие документы:

      • личный листок по учету кадров;
      • автобиографию;
      • копию документа об образовании;
      • декларацию о доходах;
      • медицинскую справку.

      Срок подачи заявления: до 02 июля 2010 года

      За справками обращаться по тел. 7-30-20.

      Документы подавать по адресу: г. Лисичанск, ул. Комсомольская, 10, отдел кадровой работы городского совета.

     • Лисичанский городской совет объявляет КОНКУРС

      на замещение вакантных должностей:

      - специалиста I категории отдела бухгалтерского учета и отчетности управления труда и социальной защиты населения.

      Основные требования:

      - высшее экономическое образование с образовательно-квалификационным уровнем бакалавра или специалиста;

      - знание украинского языка;

      - умение работать на персональном компьютере.

      - главного специалиста – ревизора сектора обработки заявлений и принятия решений отдела социальной помощи управления труда и социальной защиты населения.

      Основные требования:

      - высшее экономическое образование с образовательно-квалификационным уровнем специалиста или магистра;

      - опыт работы по специальности бухгалтера или экономиста не менее трех лет;

      - знание украинского языка;

      - умение работать на персональном компьютере.

      За справками обращаться по тел. 7-31-13.

      Документы подавать по адресу: г. Лисичанск, ул. Малиновского, 22-а, кабинет № 5

      Срок подачи заявления: по 17 июля 2010 года включительно.

      Желающие принять участие в конкурсе подают заявления на имя городского головы и следующие документы:

      - личный листок по учету кадров;

      - автобиографию;

      - копию документа об образовании;

      - декларацию о доходах;

      - медицинскую справку.

     • Отъезд детей Лисичанска в оздоровительный лагерь (видео)

      Репортаж ТРК «Акцент» от 20.06.2014г.

     • Возложение цветов к к братской могиле советским воинам (видео)

      Репортаж ТРК «Акцент» от 20.06.2014г.

     • Запрошуємо до участі у виставковій акції «Барвиста Україна»!

      У Національному комплексі «Експоцентр України» до Дня Незалежності України з 16 по 19 серпня 2011 року відбудеться щорічна загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна» та Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращій вітчизняний товар року».

      «Барвиста Україна» — єдиний виставковий захід, під час якого один раз на рік одночасно презентуються всі регіони України, а виробники з усіх куточків країни мають змогу продемонструвати все найкраще, що надбане за останні роки.

     • «Моя країна – Україна»

      Під такою назвою, вчора, 25 червня, у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбувся святковий концерт до 23-ї річниці Конституції України.

     • 68 сессия Лисичанского городского совета

      Репортаж от 12.06.2014г.

      По материалам сайта ТРК «Акцент»

     • Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі «Кращий вітчизняний товар року»!

      У дні святкування 20-річчя Незалежності України на території Національного комплексу «Експоцентр України» буде проведена в рамках загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна» сьомий Всеукраїнський конкурс «Кращий вітчизняний товар року» (фінал конкурсу — 16.08.2011), завданням якого є сприяння просуванню та утвердженню вітчизняних виробників, їх торгових марок та товарів (продукції, робіт та послуг)на внутрішньому та зовнішньому ринках.

     • Лисичанський терцентр висловлює подяку учасникам акції «Добро починається з тебе»

      Минають роки, змінюються покоління, а добрі стосунки, традиції, щиросердні дії, співчуття та милосердя, постійна готовність прийти на допомогу залишаються незмінними.

      У благодійній акції «Добро починається з тебе», проведеної територіальним центром, взяли участь багато підприємців, організацій та установ нашого міста.

     • В терцентрі відбувся захід до Дня скорботи

      22 червня — День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Це одна із найбільш сумних дат історії нашого народу. Саме цього дня 1941 року розпочалась війна — найбільша драма в історії людства, яка забрала життя мільйонів українців. Щороку ми згадуємо тих, хто так і не повернувся з війни, хто кров’ю і потом відстоював перемогу, хто відчув на собі страшну війну.

      Напередодні цього дня, в Лисичанському територіальному центрі відбувся захід за участі поета, письменника Михайла Лисицького.

     • У місті Лисичанську відбувся черговий тренінг для осіб, засуджених до покарань без позбавлення волі

      18 червня в приміщенні Лисичанського міського відділу філії ДУ «Центр пробації» фахівцями із соціальної роботи КЗ «Лисичанський міський ЦСССДМ» було проведено черговий тренінг з особами, які перебувають на обліку в Лисичанському МВ філії ДУ «Центр пробації».

      Головну увагу на цей раз було зосереджено на інформуванні учасників заходу про інфекції, що передаються статевим шляхом. Під час тренінгу чоловіки отримали необхідні знання про інфекційні захворювання та засоби захисту від них. По завершенні тренінгу учасники заходу отримали засоби контрацепції безкоштовно.

     • В Лисичанському терцентрі святкували Трійцю

      Для підопічних Лисичанського територіального центру соціального обслуговування 14 червня було організовано захід, присвячений Святій Трійці. Свято Трійці, або, як його ще називають, Зелені святки, святкують на п’ятдесятий день після Великодня.

      П’ятидесятниця по праву вважається одним з найкрасивіших свят, адже в цей день домівки й храми прикрашають запашними травами, пахучими квітами, ароматними гілками дерев. З давніх-давен зелень вважалася символом здоров’я, благополуччя, процвітання і була виразом радості і подяки за життя.

     • В терцентрі відбулася літературна зустріч, присвячена 81-й річниці утворення Луганщини

      У цьому році ми святкуємо 81 річницю утворення Луганської області.

      Луганщина — світанок України. Край зі славетною історією, самобутньою культурою, щедрою красивою природою, талановитими і працьовитими людьми.

      Вчора, 11 червня, в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбулася літературна зустріч, присвячена цій події. В гості завітала письменниця, поетеса, член регіональної спілки письменників — Алла Проневич.

     • Не знаючи броду - не лізь в воду!

      Настало довгоочікуване літо. Аби легше перенести пекельну спеку, всі тягнуться до води, забуваючи про власну безпеку. Багато нещасних випадків на воді трапляються з дітьми. Батьки через свою необережність та неуважність втрачають пильність. Здається, що дітлахи постійно знаходяться в полі зору дорослих, тихенько собі граються в піску біля рідних, а за мить ця малеча вже плещеться у воді.

      Схаменувшись, що дитини немає поруч, батьки в паніці кидаються на пошуки та в деяких випадках вже буває запізно. Іноді батьки дозволяють своїм дітям без нагляду дорослих йти до річок, озер, ставків, думаючи, що нічого з ними не трапиться, але не завжди така прогулянка закінчується добре.

     • Очередной жертвой пагубной привычки стал 30 летний лисичанин

      Каждый день сводка происшествий пополняется все новыми жертвами огня вследствие беспечности людей. Так, 22 июня около 18 часов на пульт пожарно-спасательной части № 9 города Лисичанск поступило сообщение о пожаре в жилом доме, по адресу ул. Дибровка, 79. По приезду пожарных к месту вызова было обнаружено, что из окна этого дома валит густой дым. В считанные минуты спасатели взломали дверь в данном жилье и в ходе разведки обнаружили в выгоревшей комнате обгоревшего человека гражданина Л.,1987 г.р. После чего ему была оказана первая медицинская помощь и отправлен в больницу каретой «Скорой помощи».

     • В терцентрі святкували День друзів

      Міжнародний день друзів — це свято, що присвячується друзям та близьким людям, які завжди підтримають і не залишать у біді. «Дружба — це найцінніший скарб», — говорить народна мудрість.

      В Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбувся захід, присвячений цій події.

     • Рятувальники провели профілактичну роботу з малечею міста Лисичанська

      З настанням спекотної погоди активно почався і пляжний сезон. Для рятувальників — це період підвищеної пильності, адже саме в цей період відбувається велика частина загибелі на водних об’єктах. Саме тому, в червні співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області проводили рейди по водним об’єктам. Почали рейд зі ставка, який знаходиться у м. Лисичанськ по вулиці Клубна (район другого виробництва заводу «Пролетарій»), в якому взяли участь 65 вихованців літнього пришкільного табору ЗОШ № 4 віком від 6 до 14 років.

     • Спека - надзвичайна пожежна небезпека

      За умов тривалої спекотної погоди рослинність, що висохла на сонці, легко спалахує від будь-якого джерела вогню. Останнім може стати непогашений недопалок, сірник, не кажучи вже про багаття.

      Зазвичай, причинами масштабних пожеж у природних екосистемах є наслідки людської легковажності. Вирушаючи на відпочинок, громадяни досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, особливо під час оголошення пожежонебезпечного періоду. Під дією відкритого сонячного проміння навіть залишена скляна пляшка може спричинити займання сухої трави чи лісової підстилки, не кажучи вже про викинутий сірник або недопалок. І цього буде достатньо для того, щоб спровокувати масштабну пожежу!

     • У місті Привілля були знайдені вибухонебезпечні предмети

      Протягом минулої доби, 14 червня, піротехнічними розрахунками Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) було перевірено 1,94 га місцевості на території Луганської області , де виявлено та вилучено 112 одиниць вибухонебезпечних предметів, а саме: 19 артилерійських снарядів, 14 ручних мін, 8 одиниць інженерних боєприпасів, 42 підривника, 11 одиниць набоїв та 18 одиниць інших вибухонебезпечних предметів.

     • «Танцювальне перехрестя»

       Під такою назвою 20 червня відбувся відкритий обласний фестиваль-конкурс, в якому дистанційно взяли участь аматорські хореографічні колективи Палаців культури міста.

      Всього у заході взяли участь 33 аматорські хореографічні колективи Луганської області.

      За результатами конкурсу учасники студії бального танцю «Ever dance» (Лисичанський ПК «Діамант»», керівник Владислав Лисків) Дар’я Конєва та Олександр Пшебіцин отримали диплом переможця ІІ ступеня у номінації «Театр танцю та/або танцювальне шоу». Всі інші колективи нагороджені дипломами за участь!

      Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

      Відділ культури Лисичанської міської ради

     • В терцентре отметили День журналиста

      В Украине 6 июня отмечают День журналиста. Именно в этот день в 1992 году в бельгийском Брюсселе в Международную федерацию журналистов был принят Национальный союз журналистов Украины. А через два года, в 1994 году, президент Леонид Кравчук подписал Указ о праздновании в Украине Дня журналиста.

      В преддверии этого события в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялась встреча подопечных с заслуженным журналистом Украины, Почетным членом национального союза журналистов, бывшим главным редактором газеты «Новый путь» Татьяной Луговой.

     • "Запобігти. Врятувати. Допомогти"

      14 червня в дитячому мовному таборі «The Sun Republic» КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8» відбулося свято в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти». На святі були присутні гості: головний спеціаліст відділу цівільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області, майор служби ЦЗ Тамашевська О.Л., начальник караулу ДПРЧ № 9 (м. Лисичанськ), капітан служби ЦЗ Мартинюк Артем Ігорович та його бойовий караул, волонтери загону швидкого реагування Луганської обласної організації «Червоний Хрест», а також гість з Америки, мешканець Північної Кароліни Алекс Гавен.

     • Шахіст Валерій Золотарьов взяв участь в онлайн-чемпіонаті світу з шахів

       16-17 червня учасник клубу «Шах і Мат» Лисичанської ЦБС, шахіст першого розряду Валерій Золотарьов взяв участь в онлайн-чемпіонаті світу з шахів серед людей з інвалідністю «IPCA World online chess championship 2020», який відбувся на міжнародній шаховій платформі Lichess.

      Чемпіонат був організований Федерацією шахів Ізраїлю спільно з Міжнародною шаховою асоціацією людей з інвалідністю «IPCA - International Physically Disabled Chess Association» та зібрав за шаховими онлайн-дошками 124 гравця з різних куточків планети: України, Росії, Білорусі, Казахстану, Вірменії, Молдови, Польщі, Франції, Хорватії, Ізраїлю, Філіппін, В’єтнаму, Чілі тощо.

      Протягом турніру Валерій змагався з досвідченими гравцями із різних країн та показав гідний рівень підготовки.

     • Автоматизовані системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення

      З метою своєчасного виявлення на об’єктах підвищеної небезпеки загрози виникнення надзвичайних ситуацій та здійснення оповіщення персоналу та населення, яке потрапляє в зону можливого ураження Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області повідомляє, що відповідно до статті 53 Кодексу цивільного захисту України на об’єктах підвищеної небезпеки передбачено створення та функціонування автоматизованих систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

     • «Атлантіс» здобув чергову перемогу!

       На початку червня учасниці зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (ПК ім. В.М. Сосюри, керівник Ірина Гончарова) взяли участь у Всеукраїнському рейтинговому онлайн фестивалі по Bellydance «Kramatorsk BELLYDANCE City- 2020».

      За результатами конкурсу учасниці посіли 15 призових місць, а саме:

      І місць – 11; ІІ місць – 3; ІІІ місць – 1. Серед переможців Поліна Холод, Уляна Федоренко, Софія Сергеєва, Олександра Ісаєва, Марія Чужикова.

      Крім того, за підсумками журі Поліна Холод стала найактивнішою учасницею фестивалю.

     • Рятувальники забезпечують мешканців міста водою

      Рятувальники завжди небайдужі до людей, котрі потрапили у складну життєву ситуацію. Так, з 29 травня і по теперішній час у деяких районах м. Лисичанськ припинено водопостачання у житлові будинки міста.

      У зв’язку з цим бійці Державної пожежно-рятувальної служби м. Лисичанськ щоденно починаючи з 31 травня забезпечують мешканців міста водою.

     • Графік прийому запитувачів публічної інформації у прокуратурі м. Лисичанська

      ПОНЕДІЛОК

      Ст. прокурор прокуратури

      Сичов Володимир Миколайович

      Ст. прокурор прокуратури

      Дергачов Максим Сергійович

      Прокурор прокуратури

      Можняков Роман Валерійович

      Прокурор прокуратури

      Коробейник Євгенія Юріївна

      Прокурор прокуратури

      Пухкало Ольга Олександрівна

     • Вітаємо переможців Міжнародного online-конкурсу «Симфонія кольорів - Самоцвіти»!

       На початку червня викладачі та учениця художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 взяла участь у Дистанційному Міжнародному online-конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Симфонія кольорів – Самоцвіти».

      За результатами конкурсу Дипломами за зайняте І місце у номінації: «Образотворче мистецтво» (VI вікова категорія) нагороджені викладачі Євгенія Золенко, Анжеліка Горбачик, Ольга Агафонова та Дипломом за зайняте ІІ місце учениця Єлизавета Голтишова у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» (ІI вікова категорія).

      Від організаторів фестивалю всі переможці конкурсу були нагороджені медалями, дипломами та блокнотами з емблемою фестивалю, а також викладачеві Євгенії Золенко було висловлено Подяку за активну участь у підготовці та проведенні Дистанційного Міжнародного конкурсу «Симфонія кольорів - Самоцвіти».

     • ДСНС попереджає про правила безпеки під час літнього відпочинку

      Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду. Батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок маленького бешкетника, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуацій за участю дітей.

     • Внимание, пожары!

      Нынешнее лето с самого своего начала держит Украину в непривычно жаркой атмосфере. Температурные рекорды, которые сменяют друг друга чуть ли не каждый день, заставляют украинцев жить в некомфортных условиях. Однако такая погода таит в себе еще большую опасность, чем просто жара — лесные пожары и стихийные возгорания!!!

      Основным виновником лесных пожаров является человек — его неосторожность при пользовании в лесу огнем во время работы и отдыха. Большинство пожаров возникает в местах пикников, во время охоты, от брошенной горящей спички и непотушенной сигареты, а также разведенного костра. Результатом подобной безответственности становятся гектары выгоревшего леса.

     • Артем Супрунов - переможець Всеукраїнського турніру «Онлайн Кубок України – 2020»

      Минулої неділі, 7 червня, юний учасник клубу «Шах і Мат» Лисичанської централізованої бібліотечної системи Артем Супрунов взяв участь у фінальному етапі Всеукраїнського турніру «Онлайн Кубку України — 2020», який проводився для шахістів молодше 18 років на шаховому порталі «Chess.com» у категорії «2 розряд».

      У турнірі змагалися 20 учасників з різних регіонів України. Артем за результатами перших трьох етапів здобув І місце (53 бали). Потім зіграв дві партії внічию, набравши 6 очок із 7 можливих. Не програв жодної партії.

     • ДСНС попереджає. Будьте обережні на воді!

      Пам’ятайте!

      • 1. Не запливайте за обмежувальні буйки.
      • 2. Не пірнайте з берегу в невідомих вам місцях (глибина може бути недостатньою для пірнання).
      • 3. Не допускайте переохолодження тіла у воді, при появі судом негайно вийдіть з води.
      • 4. Стримуйте оточуючих від необережних вчинків.
      • 5. Не залишайте дітей без нагляду старших. Забороняйте самостійно заходити у воду.

      Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

       

     • Представництво інтересів громадянина в суді з урахуванням нового Закону України "Про прокуратуру" від 14.10.2014 р.

      Функціональне спрямування сучасної прокуратури України визначається двома напрямами її діяльності: участь прокурора у сфері кримінальної юстиції та діяльність, що здійснюється поза межами кримінальної юстиції, з метою захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних і юридичних осіб, а також суспільства та держави, що узгоджується із європейськими стандартами.

      Новим Законом України «Про прокуратуру» встановлено вичерпний перелік громадян (громадяни України, іноземці та особи без громадянства), інтереси яких прокурор має право представляти в суді. Це, зокрема, неповнолітні, недієздатні та обмежено дієздатні.

     • Дар’я Персій та Олеся Позднякова лауреати Міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановиті діти України»

      У травні учні фортепіанного відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Дар’я Персій та Олеся Позднякова дистанційно взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі музики, пісні, танцю та декоративно-прикладного мистецтва «Талановиті діти України».

      За результатами конкурсу Дар’я у середній віковій категорії стала лауреатом ІІ ступеню, а Олеся у молодшій віковій категорії — лауреатом ІІІ ступеню.

     • Оголошено прийом абітурієнтів до Національної академії прокуратури України

      Національна академія прокуратури України (далі — Академія) оголошує прийом до Інституту підготовки кадрів на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» спеціальністю «Правознавство» (код спеціальності 8.03040101) в межах ліцензованого обсягу на денну форму навчання (за рахунок видатків державного бюджету) 150 місць.

      На денну форму навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра приймаються:

     • Дует «Мюзет» отримав диплом Лауреата I ступеня на Міжнародному багатожанровому фестивалі

      Наприкінці травня дует «Мюзет» у складі Сергія Мєніна та Марини Милокост Новодружеської ДШМ дистанційно взяли участь у II Міжнародному багатожанровому фестивалі «Перлина Дніпра» (м. Запоріжжя).

      За результатами конкурсу дует отримав диплом Лауреата I ступеня у номінації «Інструментальна музика», V вікова категорія.

     • Працівники прокуратури відвідали вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей

      У зоні АТО, попри загрози, які несе у собі життя на лінії фронту, прокурори не забули і про звичайні якості характеру: людяність, вміння співчувати тим, кого доля вдарила найболючіше, зокрема, про діточок, яких війна зробила найбільш ураженими та нещасними.

     • Фотоконкурс «Вікі любить Землю»

      З 1 по 31 липня проходитиме українська частина Міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи України. Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а найкращі конкурсні фото природи України будуть змагатися на міжнародному рівні.

      Конкурс «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth) має на меті створення бази фото об’єктів природно-заповідного фонду на території України під вільною ліцензією для ілюстрування Вікіпедії та інших проектів, а також привернення уваги до стану навколишнього середовища. Цього року конкурс проходить у 32 країнах світу.

     • Вітаємо переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу «STELLA FUTURA-ОНЛАЙН»

      Минулого понеділка, 1 червня, хореографічні колективи «Зоряночка» (керівник Ганна Зилікова) та «Імпульс» (Ірина Мостицька) Привільської дитячої школи мистецтв дистанційно взяли участь у Міжнародному фестиваль-конкурсі «STELLA FUTURA-ОНЛАЙН».

      За результатами конкурсу колективи посіли наступні місця:

      І місце — середня група хореографічного колективу «Зоряночка» у номінації «Сучасна хореографія» (ІV вікова категорія (9-12 років);

     • Вітаємо переможців І Всеукраїнського дистанційного фестиваль-конкурсу «Творча весна»!

       З 26 по 31 травня учні фортепіанного та вокально-теоретичного відділів Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 взяли участь І Всеукраїнському дистанційному фестиваль-конкурсі під загальною назвою «Творча весна». До конкурсу долучились 985 учасників з 24 областей України.

      Юні лисичани змагалися в інструментальному та вокальному жанрах у різних вікових категоріях. За результатами конкурсу:

      І місце – Дар’я Зилікова, Євгенія Суббота;

      ІІ місце - Ксенія Дубовик, Софія Берегова;

     • «Soul of VOICE»

      Під такою назвою наприкінці травня у м. Одеса відбувся дистанційний І Всеукраїнський фестиваль-конкурс творчості, у якому взяв участь учень фортепіанного відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 Назар Курінний.

      Конкурсне змагання проходило в номінаціях: вокальне мистецтво (естрадний, народний, авторська пісня); інструментальне мистецтво (виконання під «-», крім фортепіано); театральне мистецтво.

      До складу журі увійшли видатні музиканти, викладачі, члени журі конкурсів різних рівнів, лауреати Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів з різних куточків України.

     • «Читають діти, читають дітям»

      На початку червня зразкова дитяча театральна студія «Арлекін», народна театр-студія «Лімпопо» Лисичанського міського Палацу культури та учні відділу мистецтв Лисичанської ДШМ № 1 взяли участь у IV Всеукраїнському on-line конкурсі майстрів художнього слова «Fest DO!» під назвою «Читають діти, читають дітям».

      Організаторами та членами журі конкурсу було переглянуто біля 150 відео від більш ніж 50-ти колективів з різних областей України.

      За результатами конкурсу учасники народної театр-студії «Лімпопо» (керівник Надія Бражнікова) Антон Травніков нагороджений дипломом І ступеню та Дипломом ІІІ ступеню нагороджена Альона Голод.

      Всі інші учасники отримали дипломи за участь!

     • Вітаємо переможців обласного відкритого фестивалю-конкурсу української культури та фольклору «Байбак-fest»

      Наприкінці травня дистанційно відбувся весняний цикл обласного відкритого фестивалю-конкурсу української культури та фольклору «Байбак-fest». У заході взяли участь учасники художньої самодіяльності ПК ім. В.М. Сосюри та клубу «Райдуга талантів» Лисичанської централізованої бібліотечної системи.

      За результатами конкурсу лисичани посіли наступні місця:

      І місце — Олена Ростягаєва у номінації «Народна пісня» та Марина Толочко у номінації «Народне декоративно-ужиткове, образотворче мистецтво»;

     • «Творча весна»

       Під такою назвою у м. Київ наприкінці травня відбувся Всеукраїнський фестиваль, в якому дистанційно взяли участь учні та викладачі Привільської ДШМ. Захід відбувся з метою розкриття таланту, індивідуальності та творчого потенціалу дітей та молоді України.

      До конкурсу долучились понад 985 учасників з різних куточків України.

      За результатами фестивалю:

      ІІ місце - Ігнат Демченко в номінації «Хореографія» у категорії 8-11 років;

      ІІ місце - Катерина Дурицька в номінації «Хореографія»12-17 років;

      ІІ місце - викладач музичного мистецтва Катерина Зав’ялова в номінації «Інструментальний жанр» у категорії 18-25 років;

      ІІІ місце - Орина Прокопенко в номінації «Образотворче мистецтво» у категорії 8-11 років.

     • Вітаємо переможців ІX відкритого регіонального конкурсу пленерного живопису «Весняна палітра Рубіжного»

      1 червня учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ та Новодружеськ дистанційно взяли участь ІX відкритий регіональний конкурс пленерного живопису «Весняна палітра Рубіжного» на тему: «Пейзаж за моїм вікном».

      За результатами конкурсу серед юних переможців Валентина Макагон, Євгенія Легенька, Аліна Мірошниченко, Алла Подоляка та Альбіна Посохова.

     • Іван Лисенко та Леонід Матушкін переможці у номінації «Саксофон альт» Міжнародного дистанційного онлайн конкурсу

      Наприкінці травня учні Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 взяли участь у Міжнародному дистанційному онлайн конкурсі юних виконавців на духових та ударних інструментах «Львівські фанфари карантин 2020».

      Зазначимо, що до участі в конкурсі долучились талановиті діти з різних куточків світу, які змагалися у п’яти вікових категоріях.

      За результатами конкурсу серед переможців у номінації «Саксофон альт» Іван Лисенко — І місце (ІІ вікова категорія) та Леонід Матушкін — ІІ місце (ІІІ вікова категорія).

     • Вітаємо переможців V Всеукраїнського фестивалю талантів і краси!

       З 27 по 31 травня учениця образотворчого мистецтва Єлизавета Панаіт, викладач образотворчого мистецтва Тетяна Кравцова і викладач музичного мистецтва Катерина Зав’ялова Привільської ДШМ дистанційно взяли участь у V Всеукраїнському фестивалі талантів і краси «Весна 2020» у м. Київ.

      За результатами конкурсу:

      І місце

      - Єлизавета Панаіт у номінації «Художня творчість» в ІІІ віковій категорії;

      - Катерина Зав’ялова у номінації «Вокал» в IV віковій категорії;

     • Тріо «Елегія» переможці дистанційного Міжнародного конкурсу-фестивалю «Зоряні мости»

      Минулої суботи, 30 травня, тріо «Елегія» у складі викладачів Новодружеської дитячої школи мистецтв Сергія Мєніна, Марини Милокост та Людмили Вороніної- Дерев’янко дистанційно взяли участь у Міжнародний конкурс — фестивалі «Зоряні мости», присвяченому Дню захисту дітей. Конкурс відбувся у м. Київ за підтримки Міністерства культури, Національної спілки композиторів України.

      За результатами конкурсу тріо «Елегія» посіли І місце. Вітаємо та бажаємо подальших творчих успіхів!

      Відділ культури Лисичанської міської ради

     • Лисичанин Богдан Йолкін - лауреат І ступеню Міжнародного фестиваль-конкурсу «Таланти України»!

      Наприкінці травня учень Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Богдан Йолкін дистанційно взяв участь у Міжнародному фестиваль-конкурсі «Таланти України», м. Харків.

      Захід відбувся за підтримки творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України».

     • Ксенія Декіна посіла ІІІ місце на ІІІ Всеукраїнському музично-теоретичному конкурсі

      У травні учениця вокально—теоретичного відділу Лисичанської ДШМ № 1 Ксенія Декіна дистанційно взяла участь у ІІІ Всеукраїнському музично-теоретичному конкурсі «Оdesa Music Olymp».

      До участі у конкурсі були запрошені учні та студенти мистецьких закладів усіх рівнів освіти в Україні. Конкурс проводився за наступними номінаціями: фортепіано, струнно-смичкові інструменти, народні інструменти, духові інструменти, вокал, композиція, сольфеджіо. Оцінювали конкурсантів заслужені діячі мистецтв України.

     • Всеукраїнський конкурс відео-робіт "Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям"

      З метою популяризації професій авіаційної галузі, діяльності Національного авіаційного університету, у червні-вересні 2018 року відбудеться Всеукраїнський конкурс відео-робіт «Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям» (далі — Конкурс).

     • Співпраця проекту "Генерація UA" та школи №12

      Протягом всього навчального року команда проекту «Генерація UA» допомагала Лисичанській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 у багатьох різних напрямках.

      Проект «Генерація UA» — це 4 центри соціально-психологічної підтримки дітей в Харкові, Одесі та на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей.

     • Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

      Лисичанський відділ поліції попереджає: марихуана, всупереч розповсюдженій в народі думці про її «легкість», все ж таки, є повноцінним наркотиком, як з медичної, так і з юридичної точки зору.

      За вживання та зберігання, а тим паче, розповсюдження вказаної наркотичної речовини, законодавством України передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність, а саме: за ст. 44 КУпАП, ст.ст. 307, 309 КК України.

     • Підсумкова очна сесія для вчителів Нової української школи

      Завершилася ІІІ очна сесія підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які у 2018-2019 навчальному році навчатимуть першокласників за новим Державним стандартом.

      Під час сесії педагоги познайомилися з методикою «Шість цеглинок» (LEGO), опрацювали модулі «Інтеграція», «Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів», «Основи інклюзивної освіти». Зазначимо, що ця сесія була заключною у підготовці вчителів початкових класів та заступників директорів з НВР до роботи в умовах Нової української школи.

     • До уваги жителів міст: Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ

      Зустрічі населення з керівництвом Лисичанського відділу поліції в червні поточного року відбудуться за наступним графіком:

      15.06.2016 о 12.00 в приміщенні адміністративної будівлі шахти «Привільнянська», яка знаходиться за адресою: м. Привілля, вул. Мінжинського, 53.

      28.06.2016 о 12.00 в приміщенні адміністративної будівлі ПАТ «Лисичанськвугілля» за адресою: м. Лисичанськ , вул. Малиновського, 1.

      Лисичанській відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Луганській області

     • Успішних та талановитих лисичанських школярів вшанувало обласне керівництво

      Вчора,14 червня, відбулася зустріч керівництва Луганської області з учнями-переможцями та призерами Всеукраїнських олімпіад, конкурсів та турнірів. На заході були присутні губернатор Луганщини Юрій Гарбуз, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Ольга Лішик, директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Стецюк, керівництво Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді, працівники ЛОІППО.

     • До уваги отримувачів держаної соціальної допомоги

      Відповідно до ЗУ «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та ЗУ «Про допомогу сім`ям з дітьми» управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради здійснює нарахування та виплату допомоги одиноким матерям та допомоги малозабезпеченим сім`ям. Право на отримання зазначених видів допомог та їх розмір залежить від середньомісячного сукупного доходу сім`ї, складу сім`ї, майнового стану.

      Вищезгаданими законами врегульовано порядок отримання державної соціальної допомоги, зокрема подання заявником декларації про доходи та майно осіб, які входять до складу сім’ї.

     • Про заборгованость із виплати заробітної плати по місту Лисичанськ

      За останніми статистичними даними, станом на 01.05.2018 року, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по м. Лисичанську становила 35586,0 тис. грн.

      Порівняно з 01.01.2018 року заборгованість по місту зменшилась майже на половину (47,1% ).

      Як і у попередні місяці, найбільший обсяг невиплаченої заробітної плати припадає на економічно активні підприємства і становить 32762,2 тис. грн. або 92,1% від загального боргу.

     • Планові прийоми осіб з інвалідністю в Лисичанську

      8 червня відбувся черговий виїзд до міста Лисичанська спеціалістів Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — Харківське КЕПОП). Підприємство безкоштовно забезпечує осіб з інвалідністю протезами нижніх і верхніх кінцівок, засобами для особистого догляду і захисту, ортопедичним взуттям, ортезами різного функціонального призначення, а також здійснює ремонт протезно-ортопедичних виробів.

     • Про повідомну реєстрацію колективних договорів

      Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013р. № 115, та делегованих повноважень в сфері соціального захисту населення Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради у квітні-травні 2018 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій:

     • Суб’єктам господарювання м. Лисичанська!

      alt

      alt

       

       

       

       

       

       

       

      До вашої уваги пропонується перелік продукції та послуг підприємств виправних колоній Луганської області.

      На теперішній час до складу управління ДПтС України в Луганській області належать 16 установ, з яких 10 — промислові.

     • До уваги отримувачів житлової субсидії!

      Шановні мешканці міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля!

      Згідно з п. 18 Порядку призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. № 848 (зі змінами), після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу та постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт/г електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.

     • До відома суб'єктів господарювання!

      Запрошуємо всіх суб’єктів підприємницької діяльності прийняти участь у 10-му ювілейному Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України» у 2013 року.

      Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України» (далі Конкурс) проводиться відповідно до:

      • Указу Президента України від 13 липня 2005 року № 1105/2005 «Про заходи щодо вдосконалення діяльності у сфері технічного регулювання та споживчої політики»;
      • Указу Президента України від 23 лютого 2001 року № 113 «Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції»;
      • Постанови Кабінету міністрів України від 16.11.2001 р. № 1502 «Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості»;
      • Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 89-р від 11.02.2013 «Про затвердження переліку виставок і ярмарок, що проводитимуться в Україні у 2013 році, яким надається статус міжнародних та національних».
      • Що робити, якщо Вам потрібні кошти для започаткування та ведення власної справи.

       Для отримання фінансової підтримки (мікрокредиту) Ви можете звернутися до банківської установи та Українського фонду підтримки підприємництва за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, к. 311, тел. (044) 286-11-81.

       Український фонд підтримки підприємництва надає на конкурсній основі мікрокредити за рахунок коштів Державного бюджету України на поворотній основі за умови забезпечення виконання зобов’язання щодо їх повернення та сплати відсотків за користування бюджетними коштами на рівні 1,5 облікової ставки Національного банку, яка діє на дату укладення договору про мікрокредитування, в розмірі:

      • До Всеукраїнського Олімпійського дня в Лисичанську провели низку заходів

       На початку червня в освітніх та спортивних закладах Лисичанська з метою розвитку олімпійського руху в Україні, поширення ідей олімпізму серед громадян області, пропаганди здорового способу життя та з нагоди Всеукраїнського Олімпійського дня була проведена низка заходів.

       Під гаслом «Sport in our life», 11 червня, в пришкільному мовному таборі «Wonderland», що діє в ЛСШ І-ІІІ ст. № 8 пройшло урочисте відкриття Малих Олімпійських Ігор.

      • У Лисичанську пройшов відкритий Чемпіонат міста з Айкідо

       22 червня у м. Лисичанську пройшов відкритий Чемпіонат міста з Айкідо, присвячений Дню Конституції України, в якому взяли участь 42 спортсмени.

       Змагання проходили послідовно на 2 татамі. Загалом було проведено 128 поєдинків з Номінацій: Сінай та Сінай нітто рю (2 меча), Понітеру та Хайшитцу, Ярі та Танто тайсабакі (уход від ножа), а також поєдинки з Кокарі гейку и Опен ката.

      • Що робити, якщо до Вас прийшли з перевіркою

       1. З’ясуйте, хто до Вас прийшов і з якої причини:

       • вимагайте посадових осіб органу державного нагляду (контролю) пред’явити службове посвідчення та посвідчення (направлення) на проведення перевірки.

       Відповідно до ст. 7 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» посадова особа органу державного нагляду (контролю) без посвідчення (направлення) на здійснення заходу та службового посвідчення не має права здійснювати державний нагляд (контроль) суб’єкта господарювання.

      • Про роботу оздоровчого табору зі спортивним ухилом «Рекорд»

       З 3 по 18 червня в дитячому оздоровчому таборі зі спортивним ухилом «Рекорд» з денним перебуванням відпочили та оздоровились 68 найкращих вихованців міської ДЮСШ. Зміна пройшла дуже насичено та весело. Діти спілкувались, тренувались та відпочивали.

      • Кирило Поджарий - призер всеукраїнських змагань серед вікових груп зі стрибків на акробатичній доріжці

       З 11 по 15 червня в Генічеську пройшли всеукраїнські змагання серед вікових груп зі стрибків на акробатичній доріжці. В змаганнях взяли участь 310 спортсменів.

       Вихованець міської ДЮСШ Кирило Поджарий виборов бронзову нагороду та був нагороджений грамотою та медаллю.

      • Затверджені Ліцензійні умови для охоронної діяльності

       МВС видало наказ від 15.04.2013 р. № 365, яким затверджуються ліцензійні умови провадження охоронної діяльності, які визначають організаційні та кваліфікаційні вимоги у даній сфері.

       Для отримання ліцензії суб'єкт охоронної діяльності особисто або через уповноважений ним орган чи особу звертається до органу ліцензування із заявою про її видачу (зразок заяви наведено у додатку 1 до Ліцензійних умов).

      • Вітаємо Дарину Степаненко за перемогою!

       13 та 14 червня в місті Кропівницький пройшов чемпіонат України з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з усієї країни.

       Лисичанська спортсменка Дарина Степаненко виборола І місце та стала чемпіонкою у дисципліні біг 100 м.

      • Затверджено акти перевірки дотримання вимог санітарного законодавства

       Міністерство охорони здоров’я видало наказ від 10.04.2013 № 287 «Про затвердження уніфікованих форм актів, які складаються за результатами перевірок суб’єктів господарювання у частині дотримання вимог санітарного законодавства».

       Так, документом затверджено уніфіковані форми актів:

      • Вихованцям табору «Рекорд» провели лекцію щодо небезпеки дикорослих грибів

       5 червня для вихованців табору з денним перебуванням «Рекорд», що працює на базі Лисичанської міської ДЮСШ, була проведена бесіда-лекція щодо недопущення збирання та вживання у їжу дикорослих грибів.

       Під час заходу працівники табору розповіли дітям про харчові отруєння та причини їх виникнення, про гриби як окрему групу організмів та їх значення в житті людей, про види отруйних грибів та їх вплив на організм людини, про правила збирання грибів, про небезпечні отруйні рослини, їхнє насіння та надання першої допомоги при таких отруєннях.

      • Вітаємо лисичанських самбістів з нагородами!

       З 29 травня по 2 червня в селищі Кароліно-Бугаз Одеської області пройшов чемпіонат України серед підлітків до 14 років з боротьби самбо.

       В змаганнях взяли участь понад 600 спортсменів майже з усіх регіонів України. Лисичанська самбістка Альона Базік виборола ІІ місце в ваговій категорії 40 кг, а Єгор Нікітенко посів ІІ місце в ваговій категорії 46 кг в змаганнях з пляжного самбо.

      • В Лисичанську пройшла першість міста з футболу

       1 червня на стадіоні «Шахтар» пройшла першість міста Лисичанська з футболу до Міжнародного дня захисту дітей. В змаганнях взяли участь 4 команди вихованців відділення футболу міської ДЮСШ.

       Наприкінці змагань команди учасників були нагороджені грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради та футбольними м’ячами від Лисичанського ФК «Будівельник» (президент клубу Костянтин Жалдаков).

      • Лисичанский ГО ГУМВД принимает на службу

       Лисичанский ГО ГУМВД принимает на службу в органы внутренних дел Украины в подразделение патрульной службы милиции особого назначения «Луганск-1» мужчин с полным средним или высшим образованием, в наличии имеют военный билет, не привлекались к административной, криминальной ответственности, годны по состоянию здоровья к работе в системе МВД, а также имеют хорошую физическую подготовку. За справками обращаться по телефонам 095-421-53-73, 099-464-53-28.

       Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

      • В Лисичанську пройшли змагання з Косікі карате

       1 червня на базі Лисичанської міської ДЮСШ пройшли міські змагання з Косікі карате, присвячені Міжнародному дню захисту дітей. У змаганнях взяли участь понад 30 спортсменів першого року занять.

       Місця розподілились таким чином:

       І місце — Анастасія Сємьонова, Олександр Солошенко, Кирило Зайцев, Микита Харченко, Іван Богданов;

      • Лисичанский ГО ГУМВД Украины информирует

       10 июня 2015 года на базе Лисичанского ГО ГУМВДУ в Луганской области (г. Лисичанск, ул. Ленина, 71), в период с 14.00 до 17.00 будет проводить выездной прием граждан заместитель начальника ГУМВД Украины в Луганской области – начальник криминальной милиции Шовиков И.И.

       Предварительная запись на прием осуществляется по телефону в Лисичанском ГО ГУМВДУ (050) 526-51-91

       Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

      • Лисичанські спортсмени - переможці та призери турніру з кікбоксингу WAKO «Кубок Донбасу»

       1 та 2 червня в місті Курахове лисичанські спортсмени у складі збірної команди Луганської області взяли участь у відкритому турнірі з кікбоксингу WAKO «Кубок Донбасу». В змаганнях взяли участь 36 команд — представники Луганської, Донецької, Кіровоградської та Київської областей.

      • Лисичанские оперативники задержали группу угонщиков автомобилей

       Оперативники Лисичанского горотдела милиции задержали группу лиц, которые совершали угоны автомобилей. В течение мая месяца воры завладели шестью автомобилями, часть из которых сожгли. Относительно похитителей открыто уголовное производство. Их ожидает наказание в виде лишения свободы на срок от 5 до 8 лет.

       В течение мая месяца текущего года в дежурную часть Лисичанского горотдела милиции поступали сообщения от местных жителей о совершении с их гаражей краж автомобилей.

      • Вітаємо вихованців відділення футболу міської ДЮСШ та тренера Миколу Кравця з перемогою!

       2 червня у місті Сєвєродонецьк пройшли фінальні ігри чемпіонату Луганської області з футболу серед юнаків 2004-2005 р.н.

       Вихованці відділення футболу міської ДЮСШ у матчі за 1-е місце зіграли з командою смт Новопсков з рахунком 1:0.

      • ДСНС попереджає про правила безпеки під час літнього відпочинку.

       Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду. Батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок маленького бешкетника, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуації за участю дітей.  У зв’язку з цим, Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду!

      • В Лисичанске правоохранители задокументировали факт получения взятки врачом

       Сотрудники сектора противодействия преступлениям в сфере экономики Лисичанского горотдела милиции разоблачили врача, который за взятки выдавал фальшивые справки.

       21 мая Лисичанские оперативники задокументировали факт получения врачом городской больницы неправомерной денежной выгоды в сумме 2000 гривен за предоставление местному жителю справки о непригодности к несению военной службы. Врача задержали на основании ст. 208 УПК Украины.

      • Вихованці міської ДЮСШ - призери обласного турніру з боротьби греко-римської

       1 червня у місті Старобільськ пройшов обласний турнір з боротьби греко-римської. Вихованці міської ДЮСШ в своїх вагових категоріях показали наступні результати:

       ІІ місце — Олексій Вісягін, Віталій Мухутдінов, Микола Макаров;

       ІІІ місце — Данііл Гаврилов, В’ячеслав Зубков, Микита Бутов, Артур Лигін, Олександр Ніколаєв, Олексій Ладік.

      • ДСНС повідомляє!

       Останнім часом на території міст Лисичанськ ,Новодружеськ ,Привілля зросла кількість випадків пожеж в житлового сектору. Згідно зі статистичними даними з початку 2016 року зареєстровано 83 пожеж, внаслідок яких загинуло — 3 та травмовано 3 особи, прямі матеріальні збитки склали 897 тис. 200 гривень.

      • На Луганщине отважная женщина-милиционер задержала грабителя на "горячем"

       21 мая в городе Лисичанске в аллее возле городской больницы капитан милиции Ладыченко Юлия задержала вора, который пытался ограбить пожилую женщину.

       73-летняя женщина, которая находится на стационарном лечении в центральной городской больнице им. Титова города Лисичанска, днем прогуливалась по аллее возле больницы. Неожиданно на нее напал мужчина, стал выкручивать ей руки и вырывать кошелек. Женщина начала кричать и звать на помощь.

      • Вітаємо лисичанських спортсменів з нагородами!

       1 червня у місті Рубіжне пройшов чемпіонат Луганської області з жиму лежачи серед чоловіків та жінок, класичного жиму лежачи серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок з пауерліфтингу.

       Лисичанські спортсмени в своїх вагових категоріях показали наступні результати:

      • ДСНС закликає громадян!

       Співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку в екосистемах міста,а саме на природі, в скверах, парках та зелених зонах відпочинку, на водних об’єктах:

       · не розпалюйте вогонь в парках і скверах та зелених зонах;

      • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери відкритого чемпіонату Донецької області з айкідо

       1 та 2 червня у місті Слов’янськ пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з айкідо.

       Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

       І місце:

       • — номінація «Сінай»: Поліна Гєрасєва, Олег Харченко, Дмитро Решетняк;
      • ДСНС міста Лисичанська нагадує!

       У місті Лисичанськ у червні 2016 року будуть проведенні заходи з відзначення Дня Святої Трійці та Дня Конституції України.

       Керівництво Лисичанського міського управління Головного управління ДСНС України у Луганській області акцентує увагу керівникам об’єктів з масовим перебуванням людей м. Лисичанська щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки об’єктів під час проведення свят, а саме:

      • Відпочинок на воді повинен бути безпечним

       У місті Лисичанськ 28.05.2016р. до Державної пожежно-рятувальної частини № 9 ГУ ДСНС України у Луганській області надійшло повідомлення, що 700 метрів вверх по руслу річки Сіверський Донець від лодочної станції потонув хлопчик 2004 р. н. мешканець м.Лисичанська.

       До місця події негайно виїхав черговий караул ДПРЧ- 9 ГУ ДСНС України, а також представники обласної рятувально-водолазної служби. Прибувши до місця події, рятувальники спільно з водолазами приступили до пошуків дитини. 31 травня 2016 р. співробітниками Лисичанського МУ ГУ ДСНС України у Луганській області, за допомогою надувного човна та 2-х зв’язаних між собою палиць, транспортували потонулого до берега.

      • Перший випуск парамедиків у Лисичанську отримав сертифікати та ключі від 24 нових реанімобілів

        Сьогодні, 30 червня, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай вручив 24 комплекти ключів від автомобілів швидкої допомоги. У заході також взяли участь керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка та його заступник Євген Наюк.

      • ДСНС міста Лисичанська попереджає!

       До міської лікарні ім. Тітова міста Лисичанськ 30.05.2016 року та 03.06.2016 року у реанімаційне відділення госпіталізовано двох жінок мешканців м. Лисичанська з діагнозом — отруєння грибами.

       ДСНС міста Лисичанська попереджає! Шановні громадяни, ніколи не збирайте грибів: яких Ви не знаєте, поблизу транспортних магістралей, на пустирях, колишніх смітниках, з ушкодженою ніжкою гриба, старих, в’ялих червивих або ослизлих, пластинчатих грибів. Не куштуйте сирі гриби на смак. Ні в кому разі не пригощайте грибами дітей, літніх людей та вагітних жінок. Цінуйте життя, бережіть своє здоров’я!

      • Ремонтні роботи по вул. Генерала Потапенка тривають

        Вже другу добу поспіль тривають роботи з заміни 103 метрів магістрального водоводу діаметром 400 мм по вул. Генерала Потапенка.

       Вчора вночі під час розкриття магістрального водоводу, робітники зіткнулися із врізками газових магістралей низького тиску. І для того, щоб в темну пору доби не пошкодити їх, було прийнято рішення перенести роботи на 04.00 ранку.

       На теперішній час розкрито всю заплановану до ремонту частину магістрального водоводу та виконано 90% демонтажу старих труб.

      • День захисту дітей та акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти" у м. Лисичанськ

       День захисту дітей — то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі, якою опікується держава, це справжнє і так потрібне оздоровлення майбутнього української нації.

       Цього дня 1 червня на святково прибраному майданчику школи № 30 м. Лисичанська зібралися школярі шкіл № 30, 27, 13 та 12, а також вихованці дитячого садочку «Світлячок» з батьками і небайдужими гостями до майбутнього цієї малечі, а це заступник начальника державної пожежно-рятувальної частини № 64 Перепелицин О.А., заступник начальника Лисичанського міського управління ГСЧС Тимченко С.В., головний фахівець відділу ЦЗ Лисичанського міського управління ГСЧС Гриценко О.Л., представник групи піротехнічних робіт Чернявський С.П., завідуючий Лисичанських міських курсів цивільного захисту Сивак О.М., які вже традиційно відвідують навчальні заклади, щоб літо зустріти та День захисту дітей урочисто відсвяткувати, бо кажуть в народі: «Як справу розпочнеш з гарними людьми — то і успіх не забариться!». Свято розпочалося з вітальних слів гостей звернених до діточок.

      • У Лисичанську по вул. Генерала Потапенка буде замінено 103 метри магістрального водоводу

        В рамках ремонтно-планових робіт ЛКСП «Лисичанськводоканал» планується заміна 103 метрів магістрального водоводу діаметром 400 мм по вул. Генерала Потапенка. Слід зазначити, що дані ремонтні роботи є основними і їх виконання перебуває на контролі керівника Лисичанської міської ВЦА Олександра Заїки та директора ЛКСП «Лисичанськводоканал» Юрія Явтушенко.

      • Пожежі в природних екосистемах

       Причинами виникнення пожеж в природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на території, прилеглій до лісових масивів, іскри з вихлопних труб автотранспорту, блискавки, самозаймання промасленого обтирального матеріалу, ефект фокусування сонячних променів на склі та консервних бляшанках, залишених людьми на природі.

       Причиною 90% пожеж в природних екосистемах є діяльність людини. Тому, відпочиваючи на природі, дотримуйтесь таких правил:

       • — не кидайте сірників, що горять, і недопалків;
       • Планові ремонтні роботи на ВНС «Лисичанська»

         В рамках запланованих ремонтних робіт ЛКСП «Лисичанськводоканал» на ВНС «Лисичанська» відбувається чистка двох резервуарів чистої води, ремонт запорних арматур Ду-200 та Ду-600, що регулюють рівні на резервуарах, ремонт 7-го агрегату насосу для подачі води, здійснюється заміна триходових кранів, монометрів, встановлюються ультразвукові расходоміри.

       • У Лисичанську відбуваються планові ремонтні роботи на ВНС «Білогорівська» та ВНС «Лисичанська»

         Сьогодні, 29 червня, розпочалися планові ремонтні роботи на ВНС «Білогорівська» та ВНС «Лисичанська». У зв’язку з чим було обмежено водопостачання центральної та північної частини міста Лисичанськ та міст Новодружеськ і Привілля.

        На теперішній час на ВНС «Білогорівська» зусиллями електриків були замінені розрядники на лініях електропередач скважин 6 кВ, ремонтуються осередки частотних перетворювачів, що здійснюють управління насосною станцією.

       • У Лисичанську відсвяткували День Конституції України (фоторепортаж)

        Вчора, 28 червня, у рамках святкування на площі Перемоги відбулися наступні заходи:

        - виставка декоративно-прикладного мистецтва, алея майстер-класів, патріотичний аквагрим, ігрова локація для дітей;

        - виступ народного духового оркестру ім. Ф. Тітаренка;

        - флешмоб, патріотична акція «Співаймо Гімн України разом» та святковий концерт «Квітуй, Україно, та слався в віках».

        Детальніше у фоторепортажі.

       • Свято молодості та енергії. Як відзначили День молоді в Лисичанську

        Щорічно, в останню неділю червня, українці відзначають день молоді. В цей день кожен з нас забуває про те, скільки йому років, тому що молодість — це не просто певний період в житті людини, а скоріше — особливий стан душі.

        Вчора, 27 червня, на центральній площі міста, під час міського фестивалю «Вуличних культур» та святкового концерту «Ми молоді, а значить вільні», панувала атмосфера позитиву і драйву.

       • Лисичани взяли участь в урочистих заходах з нагоди 25-ї річниці Конституції України

         Сьогодні, 25 червня, делегація з Лисичанська на чолі з заступником керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олегом Калініним взяла участь в урочистих заходах з нагоди 25-ї річниці Конституції України.

        Урочистості пройшли в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі у м.Сєвєродонецьку, де гостей свята зустрів академічний симфонічний оркестр Луганської філармонії під управлінням диригента Богдана Івахіва.

       • Шановні жителі Лисичанської територіальної громади!

        Двадцять п’ять років тому, 28 червня 1996 року, Верховна Рада прийняла Конституцію України. Ця подія стала епохальною в новітній історії молодої суверенної держави та дала новий поштовх до її подальшої розбудови.

        Проте Основний Закон лише визначає шлях, яким треба йти. Решта залежить від нас, від нашої консолідації, злагодженості рішень та дій. Тому, вкрай важливо, щоб Основний Закон, його постулати були для кожного з нас не лише правовою декларацією з найвищою юридичною силою, а й нормою повсякденного життя. Бо Конституція України є основою єдності українського суспільства, його життя та формування свідомої нації.

        Упевнений, що запорукою розквіту України є суспільна злагода, громадянське порозуміння, єдність українців, а Конституція завжди залишатиметься гарантією незворотності системних і демократичних перетворень у нашій державі.

        Вітаю всіх, хто вкладає в розбудову рідного міста свою працю та інтелект, хто боронить і захищає Батьківщину від ворога, хто примножує її багатства і славу.

        Бажаю всім миру і злагоди, міцного здоров’я і щастя, родинного затишку і добра, впевненості у світлому і мирному майбутньому. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками.

        Давайте разом будувати сильну державу, частиною якої є наша рідна Лисичанська територіальна громада!

        Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр ЗАЇКА

       • Любі друзі! Від щирого серця вітаю вас з чудовим святом - Днем молоді!

        Це свято близьке і молодим, і цілком зрілим людям, тому що молодість – не тільки певний відрізок життя, але, перш за все, стан душі. Молодість це коли відчуваєш в собі величезний резерв творчих сил, будуєш сміливі плани і віриш, що все заплановане здійсниться.

        Не бійтеся труднощів, відповідальності і перешкод. Завжди йдіть вперед до наміченої мети, не зупиняйтеся на досягнутому, і тоді - все у вас вийде! Я вірю в вас, в ваші добрі помисли і допитливий розум!

        Від успішної самореалізації кожної молодої людини, від її впевненості в завтрашньому дні залежить майбутнє нашої рідної Лисичанської територіальної громади та України в цілому.

        Бажаю всім успіхів у справах і починаннях. Нехай прекрасний стан молодості не залишає вас протягом усього життя, завжди оточують справжні віддані друзі, а кожен день наповнюється світлом пізнання та радістю творення!

        Оптимізму, творчого натхнення і невгамовної сили духу!

        Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр ЗАЇКА 

       • А ви знали?

       • Діалогова зустріч посередників ГІСМАОВК відбулась у Лисичанську

        22 червня 2021 року відбулась діалогова зустріч посередників ГІСМАОВК в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації. Обговорювали проблеми доступності інклюзивного транспорту в місті, незадовільного стану електротранспорту в місті, якості перевезень за маршрутом Лисичанськ — Сєвєродонецьк, замепінгованих на вебресурсі ГІСМАОВК https://dialog-ua.org/.

       • У Лисичанській міській ВЦА відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги

         Сьогодні, 24 червня, відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка.

        Під час засідання розглянуто 34 заяви щодо надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів бюджету Лисичанської міської територіальної громади та прийнято рішення про надання допомоги заявникам на загальну суму 28,1 тис. грн.

        Нагадаємо, Порядок надання одноразової грошової допомоги мешканцям Лисичанської територіальної громади затверджений розпорядженням керівника Лисичанської міської ВЦА № 239 від 20.04.2021 (далі — Порядок).

       • «Є Конституція, є права, є надія»

        З нагоди 25-ї річниці Конституції України архівний відділ Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації підготував документальну онлайн-виставку. У виставці використані документи архівних фондів «Привільська міська рада та її виконавчий комітет», «Новодружеська міська рада та її виконавчий комітет», «Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет» та матеріали газетного фонду.

        Фото 1: Стаття «Шаг за шагом». Газета «Новий путь» від 28.06.2006 № 70. Газетний фонд, 22.

       • Олександр Заїка вручив медалі «Мати-героїня» Ірині Сваволі та Світлані Бондаренко

         Сьогодні, 23 червня, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка та його заступник Євген Наюк привітали та вручили медалі «Мати-героїня» Ірині Сваволі та Світлані Бондаренко.

        «Ви завжди можете розраховувати на підтримку Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації», — зазначив очільник міста та побажав жінкам добробуту і родинного тепла, любові та поваги дітей.

        Зазначимо, що почесне звання присвоєно лисичанським жінкам напередодні Дня матері відповідно до Указу Президента України «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

       • Авторалі «Drag Racing» у м. Новодружеську

         Минулої неділі, 20 червня, у м. Новодружеську, під патронатом керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександра Заїки пройшли змагання І етапу Луганської області по «Drag Racing».

        У змаганнях взяли участь 20 екіпажів з Луганської та Донецької областей. Автомобілі виступали в декількох класах відповідно до їх оснащення — повний або монопривід, потужність двигуна тощо. Серед гостей були автомобілісти з Харківської та Дніпропетровської областей.

       • У Лисичанську відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу

         Сьогодні, 22 червня, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

        Пі час засідання комісія розглянула зведені номенклатури справ на 2021 рік наступних організацій: управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації, КУ «Трудовий архів Лисичанської територіальної громади».

        Крім того, вивчила описи справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу) Приватного акціонерного товариства «Лисичанська нафтова інвестиційна компанія», Білогорівської, Вовчоярівської та Малорязанцівської селищних рад Попаснянського району Луганської області, управління Державної казначейської служби у м. Лисичанську Луганської області.

       • Олександр Заїка: Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу

        Сьогодні, 22 червня, в Лисичанську пройшли заходи, присвячені Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Адже, 22 червня 1941 року — одна з найсумніших дат в історії України — день початку війни. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Горем і болем вона увірвалася в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

        Цього дня колектив Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації на чолі з керівником Олександром Заїкою, представниками громадської організації «Лисичанська міська організація ветеранів України» та мешканцями міста пройшли до братської могили «Вічний вогонь», де поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

       • 22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

       • Шановні працівники та ветерани галузі охорони здоров'я!

        Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника! Це свято усіх, хто стоїть на варті здоров’я населення — лікарів, парамедиків, медичних сестер, лаборантів, санітарок.

        Ваше покликання — це, дійсно, дар Божий, без якого неможливо рятувати людські життя. Ми від самого народження довіряємо вам найдорожче — своє життя і здоров’я. І ви, в будь-який час дня і ночі, приходите нам на допомогу: змушуєте хворобу відступити, повертаєте надію та життя.

        Справжнім випробуванням для всього людства стала пандемія коронавірусу. А для вас це стало ще й випробуванням на мужність та відданість покликанню. Сьогодні ви перебуваєте на передовій боротьби з COVID-19, рятуючи наші життя.

        Низький уклін вам за світлий розум, умілі і надійні руки, що дарують радість одужання, за вашу відданість обраній назавжди професії. Велике вам спасибі за те, що не зачерствіли душею, за те, що вистачає сили і витримки творити добро.

        Бажаю вам міцного здоров’я та щастя, миру та спокою, тепла та розуміння від близьких, мудрості та терпіння, благополуччя у ваших родинах, невичерпної енергії та людської пошани.

        І нехай зроблене добро повертається до вас сторицею! Зі святом!

        Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр ЗАЇКА

       • В Лисичанську привітали зі святом медичних працівників

        Сьогодні, 18 червня, напередодні Дня медичного працівника, у Лисичанську вітали працівників галузі охорони здоров’я.

        Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка подякував великому медичному колективу за умілі і надійні руки, що дарують радість одужання, за велику душу, в який вистачає сили і витримки творити добро та за відданість обраній професії.

       • Лисичанську багатопрофільну лікарню відзначено Національним дипломом та званням «Краще підприємство України 2021»

         Напередодні професійного свята — Дня медичного працівника, Лисичанську багатопрофільну лікарню нагороджено Національним дипломом і почесним званням «Краще підприємство України 2021», а також орденом «Лідер України».

        Таке рішення прийняла Генеральна дирекція Всеукраїнського науково-дослідного центру ефективного управління спільно з Радою експертів Міжнародної іміджевої програми «Лідер 21 століття», оцінюючи динамічний розвиток діяльності Лисичанської багатопрофільної лікарні, надання високоякісних медичних послуг хворим з COVID-19.

        «Наполегливо працюючи на благо України, ви впевнено плануєте перспективи подальшого розвитку та вдосконалення. Сподіваємося, що ці нагороди відкриють, як для керівника, так і для колективу перспективу нових можливостей, сконцентрують потенціал та конкурентні переваги», — зазначено у супровідному листі до зазначених нагород.

         

         

       • Для громад Луганщини проведуть тренiнги з належного врядування та громадської участi

         22 - 23 липня та 27 - 28 липня поточного року в приміщенні Лисичанської міської ради з 10-00 до 16-00 Луганське регіональне відділення Асоціації міст України (АМУ) за підтримки проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) проведе тренінг «Підвищення обізнаності щодо реформ та процесів врядування на основі громадської участі» для Лисичанської міської громади.

        Два дводенних тренінги будуть проведені у співпраці із Луганською обласною військово-цивільною адміністрацією та направлені на підвищення обізнаності громад щодо реформ, громадської участі в процесах прийнятті рішень, ефективності комунікацій та формування команд проектного менеджменту та стратегічного планування в органах місцевого самоврядування.

       • Ігоря Бондаренка нагороджено медаллю «За заслуги перед містом Лисичанськ»

         За багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у роботу з реформування медичної галузі міста, сприяння у впровадженні ефективних заходів з реалізації програми «Велике будівництво», забезпечення стабільної роботи лікувальних закладів міста медаллю «За заслуги перед містом Лисичанськ» нагороджено начальника відділу охорони здоров’я Лисичанської міської ВЦА Ігоря Бондаренка.

        Почесну нагороду вручено Ігорю Валерійовичу відповідно до розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександра Заїки від 04.06.2021 № 480.

         

       • Укрзалізниця інформує

        Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів», протокольних рішень з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Донецької і Луганської областей з 1 червня 2020 року відновлено перевезення пасажирів залізничним транспортом у всіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та дальньому) між регіонами.

       • Відбулася спільна робоча нарада з питань роботи інформаційно-консультаційної служби «гаряча лінія»

         Вчора, 17 червня, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації проведено спільну робочу нараду начальника управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області та спеціалістів відділу споживчого ринку.

        Під час наради обговорені питання щодо сфери захисту споживачів та шляхів їх вирішення при роботі консультаційно-інформаційної служби «гаряча лінія».

        Розглянуті найгостріші проблеми, які виникають при вирішенні звернень, що стосуються захисту прав споживачів, наведені приклади розв’язання типових ситуацій, наданні відповідні роз’яснення по суті порушених у зверненнях питань.

       • Правління АМУ категорично не підтримує пропоноване Урядом укрупнення районів

        Правління Асоціації міст України категорично не підтримує пропоноване Урядом укрупнення районів, оскільки таке рішення знищує результати децентралізаційної реформи, розбудови ОТГ та призведе до вилучення з бюджетів міст і громад значної частини доходів, необхідних для надання життєво-необхідних послуг їх мешканцям.

        Процес формування спроможних громад не завершено ні в конституційному, ні в економічному, ні в адміністративному сенсі, і тому неможливо переходити до наступного кроку — формування нового районного поділу.

       • Анонс культурних заходів з 3 по 9 липня

        З 3 по 14 липня ПК ім. В.М. Сосюри запрошує на перегляд мультиплікаційних фільмів «Мультляндія».

        4 липня о 10.00 на дитячому майданчику біля бібліотеки-філії № 6 розпочнеться бібліо-огляд «Книга у садочок», а об 11.00 у бібліотеці-філії № 10 — конкурс дитячих малюнків «Чарівний світ казок».

        5 липня у бібліотеці-філії № 2 працюватиме книжково-ілюстрована виставка «Ні — торгівлі людьми».

       • У Лисичанську відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини

        Вчора, 17 червня, відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олега Калініна.

        На засіданні розглянуто 8 питань щодо соціального захисту та реалізації прав дітей, які потребували колегіального вирішення, та підготовлені відповідні проєкти розпоряджень, а саме:

       • Державна підтримка молодих митців? Так!

        Річні стипендії Президента України для молодих (з 14 до 35 років) авторів та митців в одній з перелічених сфер — література, музика, театр, образотворче мистецтво, хореографія, естрада чи цирк, а також кіно.

        Минулого року 238 здобувачів стипендій отримали можливість реалізовувати свої творчі мрії, купувати матеріали для роботи, оплачувати внески в мистецьких конкурсах, брати участь в майстер-класах та відкривати для себе багато інших опцій професіонального зростання.

       • У Лисичанську пройшла нарада з питань дотримання законодавства у сфері захисту прав споживачів

         Сьогодні, 17 червня, в рамках взаємодії відділу споживчого ринку Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації з Управлінням захисту споживачів Головного Управління Держпродспоживслужби в Луганській області, відбулася спільна робоча нарада з питання дотримання законодавства у сфері захисту прав споживачів за участю суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю непродовольчою групою товарів, а саме одягом та взуттям.

       • USAID та «З країни в Україну» запрошують на перший у світі онлайн-форум громадянського суспільства

         USAID та «З країни в Україну» запрошують на онлайн-форум нової доби «На кордонах» для представників Донецької та Луганської областей, який відбудеться 13-14 червня. Це перша в Європі віртуальна інтерактивна подія в спеціально створеному гейміфікованому просторі для громадянського суспільства.

        Теми заходу: «персональна ідентичність»«ідентичність громад»«національна ідентичність»«бізнес та громада», «освіта, як друге народження людини»«здоров’я, як колективна відповідальність»«культура, як національна безпека».

       • Відбулося засідання громадської комісії з житлових питань при Лисичанській міській ВЦА

        Сьогодні, 17 червня, під головуванням в.о. заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Максима Черевка відбулося засідання громадської комісії з житлових питань.

        Комісією розглянуто питання взяття на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов та ухвалено включити до списку позачергового одержання жилих приміщень 2 сім’ї.

        Крім того, громадською комісією обговорено та ухвалено зняти з квартирного обліку 6 осіб.

       • АМУ оголошує конкурс на фінансування короткострокових гендерних ініціатив

         Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від громад-членів АМУ на фінансування короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

        Головною метою конкурсу є сприяння участі жінок у місцевому економічному розвитку шляхом реалізації короткострокових ініціатив в громадах-членах АМУ у співпраці органів місцевого самоврядування з неурядовими організаціями та/або підприємництвом, спрямованих на досягнення конкретних результатів щодо підвищення активності жінок в економічному житті громад та/або в процесі прийняття рішень на місцевому рівні.

       • Онлайн-виставка "Конституція України - символ незалежної держави"

        До 21-ї річниці Конституції України архівний відділ Лисичанської міської ради підготував онлайн-виставку архівних документів «Конституція України — символ незалежної держави».

        У виставці використані документи постійного зберігання фонду № 1 «Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет» (фото 201-210, опис № 1-П справ постійного зберігання за 1956-2002 роки, справа № 1206) і фонду № 8 «Новодружеська міська рада та її виконавчий комітет» (фото 102-115, опис № 1 (продовження) справ постійного зберігання за 1977-1994 роки, справа № 59).

        Матеріали виставки можна знайти за наступним посиланням Онлайн-виставка «Конституція України — символ незалежної держави»

        Архівний відділ Лисичанської міської ради

       • У Лисичанську відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

        Сьогодні, 16 червня, під головуванням заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Станіслава Мосейка відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

        У зв’язку зі змінами, внесеними до норм чинного законодавства, відповідним розпорядженням керівника Лисичанської міської ВЦА від 07.06.2021 № 493 було ліквідовано комісію з призначення всіх видів державної соціальної допомоги та створено комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

       • Офлайн послуга 2 в 1: перше оформлення паспорта та номера платника податків

        В рамках впровадження експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини, запровадженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 691, з 28 травня 2020 року у територіальних підрозділах Державної міграційної служби, центрах надання адміністративних послуг та відділах обслуговування громадян «Паспортний сервіс» ДП «Документ» особі віком від 14 до 18 років доступна офлайн послуга оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (далі — послуга ГО-14).

        Список центрів надання адміністративних послуг, які надаватимуть вказану послугу

        Міністерство цифрової трансформації України

       • 28 червня - День Конституції України

       • У Лисичанську пройшов особистий прийом громадян

        Сьогодні, 14 червня, в. о. заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Максим Черевко провів особистий прийом громадян.

        Звернення громадян, переважно, стосувалися питань комунального характеру: ремонт покрівлі над квартирою №35, будинку №119 по пр. Перемоги; відселення мешканців з аварійного будинку №24 по вул. Лісничого.

        Окрім того, піднімалося питання щодо незадовільного стану та необхідності ремонту автомобільного шляху між містами Новодружеськ та Привілля та інші.

        Також, під час особистого прийому, вирішено позитивно питання реєстрації в не приватизованій квартирі члена сім’ї заявниці.

       • Анонс загальноміських заходів до Дня Конституції України

        26 червня о 14.00 в бібліотеці-філії № 10 проходитиме історична подорож «Конституція України: із глибини віків до сьогодення», а в меморіальному музеї В.М. Сосюри — тематичне заняття «Україна у творчості В.М. Сосюри».

        27 червня відбудуться наступні заходи:

       • Шановні працівники та ветерани легкої промисловості!

        Щиро вітаю вас з професійним святом!

        Легка промисловість, безсумнівно, є однією з найближчих до споживача і покупця галузей, яка розвивається завдяки відповідальній та самовідданій праці справжніх майстрів своєї справи.

        Впевнений, що ваш професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, усвідомлення важливості своєї праці для розвитку економіки держави є запорукою подальших успіхів, налагодження нових взаємовигідних виробничих зв’язків, підвищення якості та розширення асортименту товарів народного споживання і головне — поліпшення добробуту людей.

        Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають вам на шляху до економічного зростання та процвітання галузі!

        Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр ЗАЇКА

       • Увага! Тимчасове припинення газопостачання

        Шановні мешканці міста.

        Завтра, 12 червня, з 7.30 до 19.00 буде припинено газопостачання на 27 вулицях м. Лисичанськ.

        У зв’язку з витоком газу на газопроводі середнього тиску за адресою проспект Перемоги, район будинку 109 та проведенням робіт з усунення аварійної ситуації газопостачання буде припинено на таких вулицях: Добролюбова, Залізнична, Волгоградська, Нова, Дніпровська, С. Тюленіна, Молокова, пр. Перемоги будинки з № 2 по № 60, № 109, № 111, № 113, № 115, № 119, Маріупольська, Таганрозька, Ярова, Докучаєва, П. Осипенко, Канатна, Краснодарська, Московська будинки з № 1 по № 61 та з № 2 по № 92, Карбишева будинки з № 2 по № 62 та з № 1 по № 75, Макаренка будинки з № 33 по № 115 та з № 50 по № 94, Футбольна, Ген. Потапенка будинки з № 1 по № 49 та з № 2 по № 109, Рудоремонтна, ім. В. Стуса, Декабристів, Черняхівського, ім. В. Сосюри будинки з № 218 по № 316 та з № 201 по № 241, Конгресів Яр, Карла Маркса будинки з № 2 по № 70 та з № 1 по № 57.

        Лисичанське міжрайонне управління газового господарства 

       • Щодо виплати разової грошової допомоги до Дня Перемоги

        Шановні ветерани війни!

        На виконання Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» управлінням праці та соціального захисту Лисичанської міської ради проводиться виплата разової грошової допомоги до Дня Перемоги.

       • Вітаємо з нагородою!

         Начальник та головний спеціаліст служби у справах дітей Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Світлана Логвіненко та Анжеліка Столярова нагороджені Подякою Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

        Чарівні жінки – наші колеги відзначені Міністерством за багаторічну сумлінну працю, відданість професії, повагу до прав дитини та суттєвий внесок у розвиток сімейних форм виховання.

       • Онлайн-виставка до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

        До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, який відзначається в нашій країні згідно з Указом Президента України від 17 листопада 2000 р. № 1245/2000 «Про День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні», архівний відділ Лисичанської міської ради підготував онлайн-виставку.

       • Про проведення повідомної реєстрації колективних договорів у травні 2017 року

        Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом травня 2017 року проведена повідомна реєстрація 10 колективних договорів між керівництвом підприємств, установ, організацій усіх форм власності та професійними спілками (трудовими колективами) і 7 змін та доповнень до них.

       • Увага! Тимчасове припинення газопостачання

        Шановні мешканці міста.

        Завтра, 11 червня, з 7.30 до 19.00 буде припинено газопостачання на 27 вулицях м. Лисичанськ.

        У зв’язку з витоком газу на газопроводі середнього тиску за адресою проспект Перемоги, район будинку 109 та проведенням робіт з усунення аварійної ситуації газопостачання буде припинено на таких вулицях: Добролюбова, Залізнична, Волгоградська, Нова, Дніпровська, С. Тюленіна, Молокова, пр. Перемоги будинки з №2 по №60, №109, №111, №113, №115, №119, Маріупольська, Таганрозька, Ярова, Докучаєва, П. Осипенко, Канатна, Краснодарська, Московська будинки з №1 по №61 та з №2 по №92, Карбишева будинки з №2 по №62 та з №1 по №75, Макаренка будинки з №33 по №115 та з №50 по №94, Футбольна, Ген. Потапенка будинки з №1 по №49 та з №2 по №109, Рудоремонтна, ім. В. Стуса, Декабристів, Черняхівського, ім. В. Сосюри будинки з №218 по №316 та з №201 по №241, Конгресів Яр, Карла Маркса будинки з №2 по №70 та з №1 по №57.

        Лисичанське міжрайонне управління газового господарства 

       • 25 червня - День молоді

       • Щодо отримання монетизованої суми субсидії громадянам, які вели економне домогосподарство

        До уваги отримувачів житлової субсидії міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля!

        Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради повідомляє: Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка набула чинності з 01.05.2017р., громадянам, які вели економне домогосподарство, передбачається перерахування частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо/електропостачання для індивідуального опалення.

       • Увага! Тимчасове припинення водопостачання

        Шановні мешканці міста.

        У зв’язку з погодними умовами, сьогодні, 10 червня, о 17.30 було знеструмлено ВНС першого підйому «Лісова дача», другого підйому «Лісова дача», «Суміщена» та ВНС «ГТВ». Внаслідок чого в південній та центральній частині м. Лисичанськ, від вулиці Машинобудівельників до стадіону «Шахтар», в районі вул. Красна та мікрорайну Склозаводу, було обмежено водопостачання.

        Після ліквідації аварійної ситуації водопостачання буде відновлено.

        ЛКСП «Лисичанськводоканал» 

       • Анонс загальноміських заходів до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

        22 червня відбудуться наступні заходи:

        - в музеї бойової та трудової слави Лисичанського склозаводу тематична екскурсія «Пам’ять зберігають живі»;

        - в бібліотеці-філії № 10 виставка-пам’ять «У граніті, в бронзі, у серцях»;

        - о 10.00 в бібліотеці-філії № 7 історичний набат «Найстрашніший день ХХ століття»;

       • До уваги отримувачів житлової субсидії!

        Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради інформує: відповідно до абз.11 п.14 порядку призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово—комунальних послуг,

       • У Лисичанську відбулося засідання Адміністративної комісії

         Сьогодні, 10 червня, відбулося засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (далі — Лисичанська міська ВЦА) Сєвєродонецького району Луганської області під головуванням заступника голови комісії Світлани Шенькарук.

        Під час засідання було розглянуто 4 протоколи про адміністративні правопорушення, складені відділом поліції № 3 Сєвєродонецького районного управління поліції ГУНП в Луганській області, КП «Київблагоустрій» та УМП ГУНП в Луганській області за скоєння правопорушень, передбачених ст.152, ч.1 ст.181¹ та ст.183 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів; заняття проституцією та завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

       • 19 червня - засідання позачергової сесії міськради

        Засідання позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 19 червня 2017 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

        На розгляд сесії виноситься питання

        1.Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

        Розпорядження міського голови від 16.06.2017р. № 205

       • Льготы на оплату жилищно-коммунальных услуг!

        Управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета обращает внимание получателей льгот и жилищных субсидий!

        Согласно Положению о порядке назначения и предоставления населению субсидий для возмещения расходов на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретения сжиженного газа, твердого топлива (ПКМУ от 21.10.1995 № 848) с 01.05.2016, в случае назначения субсидии, льготы на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретение твердого топлива и сжиженного баллонного газа не насчитываются.

       • Відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

         Сьогодні, 10 червня, відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — комісія) під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку — першого заступника голови місцевої комісії ТЕБ та НС Станіслава Мосейка.

        Під час засідання були розглянуті питання про загрозу виникнення надзвичайної ситуації у зв’язку з припиненням постачання електричної енергії на ЛКСП «Лисичанськводоканал» 10 червня 2021 року; про попередження руйнування системи централізованого теплопостачання КП «Лисичанськтепломережа»; про стан джерел протипожежного водопостачання Лисичанської територіальної громади та про виділення паливно-мастильних матеріалів з матеріального резерву Лисичанської територіальної громади ДПРЧ-9 для попередження виникнення пожеж в екосистемах.

       • «Как молоды мы были»

        Под таким названием, на этой неделе, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания, в теплой и дружеской атмосфере прошел праздник, посвященный Дню молодежи.

        К подопечным терцентра обратилась Зинаида Тарасовна Гонцул, в прошлом, педагог с многолетним стажем. Она пожелала своим друзьям оптимизма, бодрости духа и неиссякаемой энергии, а самое главное как можно дольше оставаться молодыми душой. Затем Зинаида Тарасовна поделилась с присутствующими историями, которые составляют основу ее новой книги. Это воспоминания о прекрасной поре юности, о песнях под гитару, о танцевальных вечерах, о работе в стройотрядах, о походах.

       • Анонс культурних та спортивних заходів з 19 по 25 червня (оновлено)

        З 19 по 25 червня в меморіальному музеї В.М. Сосюри пропонуємо відвідати цикл тематичних екскурсій «Народжені світанком України», а в музеї бойової та трудової слави Лисичанського склозаводу — цикл тематичних екскурсій «Шляхами подвигу і слави».

        19 червня о 10.00 бібліотека для дітей № 1 запрошує на літературну подорож «Казкова карусель».

        З 20 по 24 червня бібліотека-філія № 8 запрошує долучитись до акції-позитив «Життя без наркотиків».

       • Щодо забезпечення осіб з обмеженими фізичними можливостями технічними та іншими засобами реабілітації

        Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відповідно до покладених повноважень та діючого законодавства організовує роботу з забезпечення осіб з обмеженими фізичними можливостями технічними та іншими засобами реабілітації.

       • Олександр Заїка підписав Меморандум про співробітництво з Terre des hommes

         Сьогодні, 10 червня, в рамках проєкту «МОЛОДІ ГРОМАДЯНИ — Залучення громад на Сході України», керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі — ВЦА) Олександр Заїка підписав Меморандум про співробітництво між Лисичанською міською ВЦА та Відокремленим підрозділом Фонду «Terre des hommes» в Україні.

        Предметом співпраці є просування можливостей для підлітків та молоді брати активну участь у діяльності громадських організацій та органів місцевого самоврядування. Разом з тим, метою є встановлення зв’язків для реалізації спільних ініціатив, консультацій та побудова культури управління за участю громадян.

       • Вечная память павшим! Вечная слава живым!

        22 июня в Лисичанском территориальном центре состоялась литературно-музыкальная композиция ко Дню скорби и чествования памяти жертв Второй мировой войны. В мероприятии приняли участие члены литературного объединения «Исток» — Михаил Лисицкий и Олеся Козыренко, сотрудники и подопечные терцентра.

       • Щодо розрахунку розміру субсидії

        У зв’язку із закінченням опалювального періоду, управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської ради буде здійснено розрахунок розміру субсидії на літній період для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, та з жовтня місяця — на новий опалювальний сезон.

       • Волонтерський рух у Лисичанську

        Сьогодні, 9 червня, заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін зустрівся з волонтерами та молоддю міста.

        Розпочалася зустріч з презентації відеоролика, який доводить, що молодь міста знає, що таке волонтерство та має досвід у волонтерському русі.

       • До уваги громадян міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

        Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надає громадянам похилого віку та особам з інвалідністю соціально-побутові послуги на платній та безоплатній основі.

       • До відома інвалідів та інших осіб, що потребують забезпечення протезами нижніх кінцівок

        Вчора, 31 травня, в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбувся плановий виїзд медико-технічної бригади ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд».

        Наступний плановий виїзд медико-технічної бригади ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд» відбудеться 23 червня 2017 року з 8.00 до 9.00 за адресою управління праці та соціального захисту населення: вул. Маліновського, 22а, каб. 43 та з 9.00 до 12.00 - вдома згідно заявок громадян.

         

       • У Лисичанську розглянули питання національно-патріотичного виховання

         Вчора, 7 червня, заступник керівника Лисичанської міської ВЦА Олег Калінін провів робочу зустріч з представниками громадських організацій міста.

        У заході взяли участь керівники і спеціалісти структурних підрозділів Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації, представники громадських організацій «Луганська обласна спілка учасників бойових дій «Ветерани АТО Луганщини», «Міст 3.10», «Сприяння розвитку Лисичанська» та мешканці міста.

        Під час зустрічі були обговорені питання національно-патріотичного виховання молоді через Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Джура», шляхи співпраці з пошуково-рятувальним судном «Донбас» та святкування 7-ї річниці звільнення міста Лисичанськ від незаконних збройних формувань.

       • Правила поведінки на воді в літній період

        Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку. Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

       • 22 червня чергова сесія міської ради (оновлено)

        Засідання чергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 22 червня 2017 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

       • Олександр Заїка провів особистий прийом громадян

         Сьогодні, 7 червня, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка провів особистий прийом громадян, під час якого до нього звернулося 8 мешканців міста. На прийомі громадян також були присутні керівники структурних підрозділів ВЦА та комунальних підприємств міста.

        Звернення громадян, переважно, стосувалися питань комунального господарства: утримання, обслуговування та благоустрою прибудинкової території будинку по вул. ім. В. Сосюри, 345; ремонту ліфту за адресою: кв. 40 років Перемоги, 5; обмеження доступу до підвальних приміщень будинку по вул. Гетьманська, 24; відключення квартир від центрального опалення; обрізки та омолодження дерев по вулицях Люборадська, Річна, Станційна; тощо.

       • Уважаемые жители города Лисичанска!

        Лисичанский горрайонный филиал «Луганский областной лабораторный центр МОЗ Украины» информирует, что в июне 2018 года в городе Лисичанске зарегистрировано 7 случаев отравления дикорастущими грибами: пострадавших 7 человек (из них 2 ребенка). 6 случаев зарегистрировано в Попаснянском районе.

       • Проведена комплексна перевірка в управлінні соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА

         Відповідно до графіку проведення перевірок, 4 червня, архівним відділом Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації здійснено комплексну перевірку діяльності експертної комісії та служби діловодства управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА.

        Перевірка здійснювалась з метою організації і вдосконалення роботи експертної комісії, архівного підрозділу та служби діловодства, надання організаційно-методичної допомоги, своєчасного попередження, виявлення та припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства у сфері архівної справи та діловодства.

       • У Лисичанську обговорили зміни законодавства у сфері торгівлі алкогольними напоями

        Минулої п’ятниці, 22 червня, у Лисичанську пройшла спільна робоча нарада Лисичанської міської ради та Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області під головуванням першого заступника Лисичанського міського голови Андрія Шальнєва. Нарада відбулась за темою «Практичне застосування законодавства у сферах захисту прав споживачів, роздрібної торгівлі алкогольними напоями, антитютюнового законодавства в роботі об’єктів торгівлі та закладах ресторанного господарства» у рамках виконання Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 983-р.

       • Про реалізацію державної політики в сфері захисту прав дітей-сиріт

        У 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у рамках реалізації державної політики в сфері захисту прав дітей-сиріт, осіб з їх числа здійснюємо закупівлю в м. Лисичанську 1-кімнатних квартир для осіб вищезазначеної категорії.

        Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці.

        До заяви додаються:

        — письмова інформація щодо вартості, площі, та місцезнаходження квартири;

       • До уваги мешканців міста

        На території міста Лисичанськ знаходиться значна кількість аварійних та занедбаних будівель, власником яких є приватні особи та підприємства. Нажаль, такі будівлі загрожували та загрожують життю та здоров’ю мешканців міста.

        Одна з таких будівель знаходиться по вул. Глінки — це колишній клуб заводу «Рідких газів», який не належить до об’єктів комунальної власності. Тривалий час, з моменту придбання й до сьогодні, власником не було вжито дієвих заходів щодо його огородження та безпеки прилеглої території. Внаслідок чого трапився нещасний випадок.

       • В Лисичанську розпочався державний фінансовий аудит виконання бюджету міста

        Сьогодні, 25 червня, в Лисичанській міській раді представили посадових осіб Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області, які проводитимуть державний фінансовий аудит виконання бюджету міста Лисичанська.

       • К Всемирному дню донора крови

        Мы часто слышим на улицах нашего города тревожные звуки сирены скорой помощи. Значит, с кем-то случилась беда, и может быть, человеку, которого пытаются спасти, понадобится кровь — особенное, ни с чем несравнимое, «живое» лекарство, которое невозможно получить в лабораторных условиях, изготовить на фабрике или заводе. В настоящее время установлено, что часть препаратов, которые употребляют внутрь или применяют наружно, можно приготовить из крови животных. Но основная цель использования крови — переливание ее больным в цельном виде или в виде компонентов и препаратов, все же требует одного непременного и решающего условия — источником крови может быть только человек, только донор.

       • Геннадій Москаль поклав квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку

        З нагоди відзначення 19-ї річниці прийняття Конституції України на Луганщині проходять святкові заходи. У Сєвєродонецьку, 26 червня, за участю керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля, його заступників, керівників структурних підрозділів адміністрації відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. До відзначення державного свята приєдналися військовослужбовці сил АТО, керівники правоохоронних органів області.

        До заходу долучилася й небайдужа громадськість краю, яка теж поклала квіти до пам’ятника Кобзаря.

       • 6 червня – День журналіста

       • Звернення депутатів Лисичанської міської ради

        Звернення депутатів міської ради щодо недопущення техногенної катастрофи та забезпечення соціальної стабільності у регіоні, забезпечення сплати місто утворюючим підприємством ПРАТ «ЛИНІК» податків до бюджетів всіх рівнів, підтримки трудового колективу ПРАТ «ЛИНІК» та створення умов для своєчасної виплати заробітної плати і збереження робочих місць працівників.

       • Не ризикуйте своїм життям та життям близьких вам людей!

        Грибний сезон — гаряча пора і для грибників і для медичних працівників, оскільки в Україні реєструються десятки випадків отруєнь грибами. Найчастіше випадки отруєнь пов’язані з помилковим вживанням замість їстівних та умовно їстівних грибів блідої поганки. Слід також прийняти до відома можливість накопичення токсичних речовин в грибах із навколишнього середовища.

        В місті Лисичанську у 2018році тільки за два дні червня місяця зареєстровано 6 випадків отруєнь дикорослими грибами, внаслідок яких постраждало 6 людей, серед яких є двоє дітей.

       • На Луганщині по лінії розмежування вогню триває відновлення розбитих обстрілами навчальних закладів

        У трьох прифронтових районах Луганської області — Попаснянському, Новоайдарському та Станично-Луганському — триває відновлення пошкоджених обстрілами шкіл. Кошти на ремонт виділені з обласного бюджету розпорядженням керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля. Як ідуть відновлювальні роботи в Стаханівці та Золотому, Г.Москаль пересвідчився особисто під час робочої поїздки в ці населені пункти.

        Загальноосвітню школу в селищі Стаханівець обстрілювали двічі, тут вибуховими хвилями повибивані вікна, а осколками пошкоджений дах і фасад. Зараз усі вікна вже замінені на металопластикові, триває перекриття колишнього шиферного даху металочерепицею.

       • Віддалене робоче місце працівника ФСС у приміщенні ЦНАП м. Лисичанська

         Лисичанське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області та Управління адміністративних послуг Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області та, враховуючи потребу в подальшому розвитку ефективної системи надання послуг у сфері соціального захисту населення, уклали угоду про співпрацю. Це забезпечить доступність послуг Фонду соціального страхування України, впровадження обслуговування громадян на рівні територіальної громади, організацію ефективного обслуговування осіб, які звертаються до Лисичанського відділення.

       • У Лисичанську відбулось засідання чергової 47-ї сесії Лисичанської міської ради

        Сьогодні, 21 червня, пройшло засідання чергової 47-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова м. Привілля, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

       • Лисичанський територіальний центр здійснює планові виїзди

        12 червня мультидисциплінарною командою Лисичанського територіального центру соціального обслуговування здійснено плановий виїзд до міста Новодружеськ. Метою поїздки було надання соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам та пенсіонерам. Під час проведення даного заходу було обслуговано 9 громадян: бажаючим були надані інформаційно-консультативні послуги, послуги перукаря та медичної сестри.

        Громадяни висловили працівникам територіального центру щиру вдячність за турботу та приділену увагу.

       • На Луганщині цього року успішно працюють чотири дитячі оздоровчі табори у Кремінній, Сватівському та Марківському районах

        У Кремінній, 25 червня, урочисто відкрили дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія», де зараз перебуває 153 дитини з Луганської області, серед яких дітлахи з сімей пільгових категорій та 25 дітей-тимчасових переселенців. На захід завітала заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик. Вона зазначила, що завдання керівництва області — влаштувати всі умови для гарного відпочинку та оздоровлення дітей Луганщини.

       • 4 червня - День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

        Сьогодні, 4 червня, Україна вшановує пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

        День пам’яті, який відзначатиметься щороку, встановлено Верховною Радою України.

        Внаслідок збройного конфлікту, починаючи з 2014-го року, на території деяких областей, зокрема Донецької та Луганської областей, за даними різних джерел загинули більше ніж 240 дітей, ще 56 — зникли безвісти. Понад 500 малолітніх громадян України були поранені та травмовані.

        Сьогодні ми схиляємо голови перед безневинними жертвами агресії.

        Ми відповідальні перед ними за долю і майбутнє нашої держави.

       • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

        Сьогодні, 19 червня в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

        В ході засідання були розглянуті наступні питання:

        — описи справ з кадрових питань (особового складу), тривалого зберігання, акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, наступних організацій та підприємств: управління капітального будівництва Лисичанської міської ради, ЛКСП «Лисичанськводоканал», управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради;

       • В Лисичанском терцентре