Відбулося засідання комісії УСЗН

 Вчора, 2 червня, під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка відбулося засідання комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

В ході засідання члени комісії ознайомлені з наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 20.05.2021 № 119 «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України».

Також зазначено, що у разі зміни опосередкованої вартості спорудження 1 кв. метра загальної площі житла, розмір розрахованої грошової компенсації підлягає перерахунку комісією, за умови, що на день такої зміни грошову компенсацію не виплачено чи виплачено не в повному обсязі (п.5, 17 Порядку, затвердженого постановою КМУ від 18.04.2018 № 280 (далі — Порядок) та п.6,19 Порядку, затвердженого постановою КМУ від 19.10.2016 № 719).

За результатами роботи ухвалені рішення:

— про призначення грошової компенсації відповідно до умов п.5 та п.17 Порядку;

— щодо здійснення перерахунку раніше призначеної грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення 62 особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, у зв’язку зі зміною показника опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України з 01.04.2021, згідно наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 20.05.2021 № 119 «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України».

На сьогодні грошова компенсація за належні для отримання жилі приміщення призначена 63 особам на загальну суму 75388,7 тис. грн.

Окрім того, у зв’язку з нововиявленими обставинами, відповідно до умов п.5 Порядку переглянуто два раніше прийняті комісією рішення.

Під час засідання розглянуто заяву внутрішньо переміщеної особи, яка визнана учасником бойових дій з числа учасників АТО/ООС, щодо призначення грошової компенсації та додані до неї документи.

Управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА