Інформація про звернення громадян, які надійшли у травні 2021 року

Протягом травня 2021 року до відділу по роботі з листами та зверненнями громадян Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації надійшло 213 звернень громадян:

— 77 письмових (55 — поштою, 22 — електронною поштою),

— 121 — дзвінки на Урядову «гарячу лінію» та на «гарячу лінію» голови Луганської облдержадміністрації,

— 15 звернень — дзвінки на телефонну «гарячу лінію» Лисичанської міської ВЦА.

До органів влади надійшло 10 звернень громадян, в яких порушені питання житлово-комунального господарства (ремонт системи водовідведення у квартирі, скарга на сусідів щодо водопостачання, колективне звернення мешканців проти будівництва в місті сміттєпереробного заводу, відключення квартири від центрального опалення, відновлення асфальтового покриття на прибудинковій території будинків № 222 та № 224 по вул. ген. Потапенка, зріз дерев біля будинку № 224 по вул. ген. Потапенка), соціального захисту населення (призначення субсидії, відшкодування витрат на дорогу до міста Сєвєродонецьк для проведення медичної процедури — гемодіалізу) тощо.

Тематика звернень громадян підіймала питання житлово-комунального господарства (107 звернень), соціального захисту населення (56 звернень), охорони здоров’я (14 звернень), земельних відносин (14 звернень), а також питання житлової політики, декомунізації, захисту споживачів, невиплати коштів по безробіттю тощо.

Отримано 3 звернення зі скаргою на забруднення атмосферного повітря та ґрунту через діяльність ТОВ Лисичанський завод «Залізобетонних виробів».

3 скарги надійшли від мешканців щодо нападу безпритульних собак, що становить загрозу життю, особливо дітям (у 2-х випадках собаки покусали дітей).

Найбільш актуальними у зверненнях громадян залишаються питання житлово-комунального господарства, що стосуються вуличного освітлення (в тому числі освітлення вулиць с. Лоскутівка), обрізки дерев, вивезення побутових відходів, відновлення асфальтового покриття та ремонту доріг по вулицях: Жовтнева, Кольцова, Міліцейська, Гоголя, Канатна (від МРЕО до насосної станції по вул. Волгоградська), благоустрою територій, ремонту житлового фонду (ліфтів, під’їздів, покрівель, санітарно-технічного обладнання у квартирах, встановлення дверей на горищі будівлі, заміна лампочок у під’їздах), оплати за комунальні послуги (незгода з боргами), транспортного обслуговування (скарга на грубе ставлення водіїв маршрутних таксі до пасажирів), законності підвищення тарифів на комунальні послуги та ін.

Питання ліквідації поривів водоводів, проведення ремонту внутрішньо будинкової системи водопостачання та водовідведення, трубопроводів, усунення заторів у каналізаційних колодязях на прибудинкових територіях, закриття каналізаційних люків, відсутності водопостачання, відновлення водопостачання (в тому числі с. Підлісне, смт. Лоскутівка), оплати за послуги, забезпечення якісною водою, проведення безкоштовної перевірки лічильників водопостачання, планування ґрунту після проведення ремонтних робіт тощо.

Також порушувалось питання відключення квартир від центрального теплопостачання, перерахунку оплати за послугу.

З питань соціального захисту надійшли звернення, які стосувались призначення та виплати житлових субсидій, призначення соціальної допомоги одиноким матерям, малозабезпеченим та багатодітним родинам, надання матеріальної допомоги на лікування (25 звернень), гуманітарної допомоги продуктами харчування, державної допомоги ВПО та інших видів соціальних виплат, забезпечення засобами реабілітації, призначення соціального працівника, виплата компенсації за «пакунок малюка», виплати соціальної пенсії особі з інвалідністю 3 гр., оформлення до будинку для осіб похилого віку, решта — інші питання соціального захисту.

Також важливим для містян залишаються питання охорони здоров’я та медичного обслуговування, ненадання медичної допомоги, госпіталізації, пільгового зубопротезування, забезпечення медичними препаратами, правомірності стягування коштів для надання медичної допомоги дитині у КНП «Дитяча міська стоматологічна поліклініка».

Питання освіти та виховання щодо безкоштовного знаходження та харчування у шкільних таборах ЗОШ № 12 та № 30, щодо питань припинення домашнього насильства.

Питання земельних відносин щодо надання дозволу на розробку проекту щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення сільського господарства тощо.

Всі звернення взяті на контроль та передані до відповідних служб та відділів для виконання.

В поточному місяці позитивно вирішено 54 питання, по 69 надані відповідні роз’яснення, 1 направлено за належністю, решта знаходяться на розгляді.

Порушення терміну розгляду звернень відсутні.

Начальник відділу по роботі з листами та зверненнями громадян Лисичанської міської ВЦА Світлана Михайлів