В облдержадміністрації презентували додаток «Увага Луганщина»

Перший заступник голови облдержадміністрації Олексій Смирнов та директор Департаменту з питань цивільного захисту та територіальної оборони Олександр Чалий презентували журналістам мобільний додаток «Увага Луганщина», який було розроблено для оперативного оповіщення та інформування населення про надзвичайні ситуації та події на території Луганської області.

Метою мобільного додатку «Увага Луганщина» є надання своєчасної інформації у випадку стихійних лих, розширення кола охоплених інформацією осіб, захищення людей, оскільки вони краще розумітимуть план дій у надзвичайній ситуацій.

Додаток було розроблено в рамках проекту «Зменшення Ризику Катастроф та вразливості населення в Східній Україні», що реалізується Консорціумом Зменшення Ризику, який очолює французька неурядова гуманітарна організація ACTED. Додаток було розроблено у партнерстві з Луганською обласною державною адміністрацією спільно з Головним управлінням ДСНС України у Луганській області за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

За матеріалами Луганської ОДА