Напередодні 23-ї річниці прийняття Конституції України у міській раді відбувся урочистий захід

Сьогодні, 27 червня, напередодні 23-ї річниці прийняття Конституції України відбувся урочистий захід. У великому залі Лисичанської міської ради зібралися керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представники структурних підрозділів міської ради, закладів культури, освіти та спорту, підприємств, установ, організацій різних форм власності та громадських організацій.

Програма заходу була сповнена вокальними творами з українським колоритом у виконанні солістів та вихованців Палацу культури «Діамант» та Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1.

Міський голова Сергій Шилін привітав присутніх з державним святом та зазначив, що на порозі 23-й річниці прийняття Основного Закону, ми повинні пам’ятати та шанувати всі його основні положення, усвідомлювати себе часткою українського народу як єдиного джерела влади. Конституція підкреслює абсолютну цінність людини, його життя і здоров’я, честі і гідності, недоторканності і безпеки, є визначальним чинником забезпечення консолідації українського суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Також Сергій Іванович побажав учасникам заходу миру і добробуту, успіхів і плідної роботи на благо України. «Нехай демократичні засади, які закріплені в ньому, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності буде присутній в серці кожного громадянина. Сподіваймось на краще майбутнє. Будуймо разом міцну європейську державу. Нехай це свято додасть сил і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини», — підкреслив очільник міста.

До привітань приєднався голова громадської організації «Луганська обласна спілка учасників бойових дій АТО Луганщини» Артем Коваленко.

Окрім того, листом Подяки Луганської обласної державної адміністрації за високі професійні досягнення, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток регіону та зразкове виконання службових обов’язків був відзначений керуючий справами Олександр Савченко.