Фильтр
 • Шановні лисичани!

  Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

  Рік, що минає був насичений важливими подіями та змінами, приніс нові виклики та надії, подарував чимало добрих хвилин, пов’язаних з новими звершеннями та успіхами.

  Дякую усім, хто протягом року робив добрі справи та своєю невтомною працею й досягненнями творив сьогодення та намагався зробити рідне місто краще.

  Переконаний, що завдяки щоденній наполегливій спільній роботі ми не тільки подолаємо усі випробування, але й неодмінно примножимо здобутки.

  Нехай прийдешній рік принесе усім нам мир, спокій, впевненість у майбутньому та додасть сил для втілення найзаповітніших мрій.

  Нехай новий 2021 увійде у кожну оселю зі злагодою та достатком, з надією і натхненням, а найголовніші зимові свята, як і всі дні наступного року, будуть щедрими на любов і добро, взаєморозуміння та повагу.

  Бажаю вам віри та оптимізму. Здоров’я вашим близьким, тепла вашим серцям!

  З Новим роком та Різдвом!

  Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр ЗАЇКА

 • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у грудні 2020 року

  Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768), управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області в грудні 2020 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій.

 • До уваги мешканців міста Лисичанськ, керівників підприємств, установ, організацій різних форм власності, фізичних осіб - підприємців

   Управлінням житлово-комунального господарства розроблено проєкт розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області «Про організацію благоустрою на території м. Лисичанська», який наразі оприлюднено на офіційному сайті ВЦА м. Лисичанська в розділі «Військово-цивільна адміністрація» - «Проєкти розпоряджень».

  Шановні мешканці міста Лисичанськ, керівники підприємств, установ, організацій різних форм власності, фізичні особи - підприємці!

  Просимо ознайомитись із пропонованим проєктом та надати управлінню житлово-комунального господарства свої зауваження або пропозиції в термін до 15.01.2021 року на електронну адресу [email protected] .

  УЖКГ ВЦА м. Лисичанська

 • «Арт-Денс» - призер VIII Міжнародного багатожанрового фестиваль-конкурсу мистецтв «Talent Fest»

   У грудні хореографічний колектив «Арт-Денс» Лисичанського міського Палацу культури (керівник Дар’я Коваленко) дистанційно взяв участь у VIII Міжнародному багатожанровому фестиваль-конкурсі мистецтв «Talent Fest» (м. Переяслав–Хмельницький).

  За результатами конкурсу колектив посів ІІ місце з хореографічною композицією «Дівчата та рок-н-рол».

  Вітаємо колектив та керівника і бажаємо нових творчих досягнень!

  Відділ культури ВЦА м. Лисичанська

 • Лисичанка Альона Бльосткіна посіла І місце на Всеукраїнському фестивалі з хореографічного мистецтва

  19 грудня солістка хореографічного колективу «Арт-Денс» Лисичанського міського Палацу культури Альона Бльосткіна (керівник Дар’я Коваленко) взяла участь у дистанційному Всеукраїнському фестивалі з хореографічного мистецтва «Free dance» (м. Львів).

  Загалом до конкурсу долучились більш ніж 1000 конкурсантів зі всієї України.

  За результатами конкурсу Альона посіла І місце у номінації «Сучасна хореографія» з композицією «Kamon».

 • «Наша надія - мир на Донбасі»

   Під такою назвою у м. Сєвєродонецьк з 23 листопада по 19 грудня проходив міський відкритий конкурс-фестиваль, в якому дистанційно взяли участь творчі колективи міста.

  До участі були запрошені аматори, вихованці та учні загальноосвітніх шкіл, учні професійно-освітніх навчальних закладів, вищих навчальних закладів, закладів культури та мистецтв віком від 5 до 75 років.

  За результатами конкурсу колективи та солісти нашого міста вибороли 16 призових місць, а саме: І місць – 5, ІІ місць - 5, ІІІ місць – 6.

 • Вітаємо любительське об'єднання «Shine» з зайнятим ІІІ місцем на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв!

  26 грудня учасниці любительського об’єднання «Shine» Лисичанського міського Палацу культури (керівник Дар’я Коваленко) дистанційно взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «FEST MUSIC — CHRISTMAS STAR» «Різдвяна зірка» (м. Одеса).

  За результатами конкурсу дівчата посіли ІІІ місце з хореографічною композицією «Hate date».

 • «Поліський вернісаж»

  25-27 грудня учні Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 та дитячої музичної школи №2 дистанційно взяли участь у ІХ Всеукраїнському конкурсі виконавців на народних інструментах «Поліський вернісаж» (м. Семенівка), які змагались з конкурсантами з 13 областей України. До складу журі увійшли представники з 5-ти областей України, серед яких і викладач вищої категорії Лисичанської дитячої музичної школи №2 Вікторія Буданцева.

  За результатами конкурсу лисичани посіли наступні місця:

  Диплом І ступеня

  - Богдан Йолкін (номінація: баян-акордеон – солісти до 12 років, викладач Олександр Могильніков);

  - Злата Бабакіна (номінація: струнні інструменти – солісти до 12 років, викладач Олена Шаригіна, концертмейстер Вікторія Буданцева);

 • Безпечна Лисичанська громада заради майбутнього

  Сьогодні, 30 грудня, заступник керівника військово-цивільної адміністрації (ВЦА) міста Лисичанськ Євген Наюк, начальник відділу комп’ютерного забезпечення ВЦА Олена Ракова та головний спеціаліст відділу мобілізаційної роботи та цивільного захисту ВЦА Дмитро Зайцев взяли участь у форумі «Безпечна Лисичанська громада заради майбутнього», що пройшов у міському краєзнавчому музеї.

  Форум відбувся в рамках проєкту «Взаємодія заради безпечного майбутнього: підвищення рівня безпеки громади Лисичанська через впровадження (оновлення) міської програми профілактики злочинності», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів та за ініціативи громадських організацій «Східна варта» та «Жіноча правозахисна група».

 • У Лисичанську відбулося засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

   Сьогодні, 30 грудня, у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку — першого заступника голови комісії Станіслава Мосейка.

  Під час засідання члени комісії розглянули питання про попередження виникнення надзвичайної ситуації через припинення з 01.01.2021 розподілу природного газу та електричної енергії бюджетним установам та організаціям Лисичанської територіальної громади Луганської області.

 • «Проти Голіафа»

  Під такою назвою сьогодні, 29 грудня, у Лисичанському міському краєзнавчому музеї відкрилася плакатна виставка про діячів ОУН-УПА.

  Експозиція підготовлена Українським інститутом національної пам’яті та Центром дослідження визвольного руху, присвячена жінкам та чоловікам з УПА, які кинули виклик двом тоталітарним режимам. Виставка розповідає про вибір та рішення восьми осіб, які мали вплив на історію українського визвольного руху: Степана Бандери, Романа Шухевича, Василя Галаса, Василя Кука, Євгена Грицяка, Катерини Зарицької, Ірини Тимочко-Камінської та Іллі Оберишина.

 • Вітаємо призерів обласного огляду-конкурсу любительських об'єднань та клубів за інтересами

   З 9 листопада по 25 грудня любительські формування Палаців культури міста дистанційно взяли участь в обласному огляді-конкурсі любительських об’єднань та клубів за інтересами (м. Сєвєродонецьк).

  За висновками журі учасники посіли наступні місця:

  ІІ місце - клуб за інтересами «Vерхня межа» (ПК ім. В. М. Сосюри, керівник Олексій Беркут);

  ІІІ місце - клуб за інтересами «Time dance» (ПК ім. В. М. Сосюри, керівник Світлана Кутковська).

 • У Лисичанську привітали дітей з прийдешніми святами

   Напередодні новорічних свят служба у справах дітей Луганської ОДА та служба у справах дітей ВЦА м. Лисичанська привітали вихованців Лисичанського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та дітей-вихованців дитячих будинків сімейного типу міста.

  Дітям вручені солодкі подарунки та іграшки.

  Служба у справах дітей ВЦА м. Лисичанська

 • У ВЦА відбулось засідання громадської комісії з житлових питань

  Сьогодні, 28 грудня, у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська відбулось засідання громадської комісії з житлових питань під головуванням заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку Станіслава Мосейка.

  До складу комісії входять спеціалісти структурних підрозділів ВЦА м. Лисичанськ, а також представники профспілкових та громадських організацій міста й трудових колективів.

 • У Лисичанську відбулось засідання адміністративної комісії

   При військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ утворено адміністративну комісію, до повноважень якої віднесено розгляд справ, визначених ст. 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

  Сьогодні, 28 грудня, відбулось засідання адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації (далі - ВЦА) міста Лисичанськ Луганської області під головуванням заступника голови комісії Світлани Шенькарук.

  На засіданні комісії було розглянуто 11 протоколів про адміністративні правопорушення, складені Лисичанським ВП ГУНП, відділом споживчого ринку ВЦА м. Лисичанська, Сєверодонецьким УБЗПТЛ в Луганській області за скоєння правопорушень, передбачених Кодексом України про адміністративні правопорушення: ст.ст.152, 159,180,181¹, 182,183.

 • У Лисичанську відбулось засідання міської комісії з питань надання соціальних послуг

   Сьогодні, 28 грудня, у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ відбулося чергове засідання міської комісії з питань надання соціальних послуг під головуванням заступника голови комісії, заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Вікторії Яковлєвої. Також у роботі комісії взяв участь заступник керівника ВЦА м. Лисичанська Євген Наюк.

  Під час засідання членами комісії було розглянуто 8 первинних заяв від осіб похилого віку та осіб з інвалідністю про надання їм соціальних послуг у відділенні соціальної допомоги вдома Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та 6 заяв про продовження надання соціальних послуг.

 • Щодо наміру здійснити встановлення двоставкового тарифу на комунальну послугу з постачання теплової енергії для бюджетних установ в 2020-2021рр.

  ТОВ «Лисичанська енергосервісна компанія» має намір здійснити встановлення двоставкового тарифу на комунальну послугу з постачання теплової енергії в 2020-2021 році, згідно вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги (наказ Мінрегіонрозвитку від 05.06.2018р. № 130).

  Розрахунок тарифу на комунальну послугу з постачання теплової енергії для бюджетних установ в повній мірі відповідають вимогам постанови Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011р.

 • З Днем контррозвідки СБУ

 • 25 грудня - Різдво Христове

 • У Лисичанську проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

  комісСьогодні, 24 грудня, під головування заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Євгена Наюка службою у справах дітей військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні розглянуто дев’ять питань щодо реалізації прав дітей, які потребували колегіального вирішення.

  За результатами ухвалених рішень підготовлено наступні проєкти розпоряджень:

  - про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування (7 малолітніх дітей);

  - про влаштування малолітньої дитини до обласного будинку дитини (1 дитина);

  - про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя (1 дитина);

 • У військово-цивільної адміністрації відбулось засідання міської комісії з розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

  Сьогодні, 24 грудня, у будівлі військово-цивільної адміністрації (ВЦА) м. Лисичанськ під головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Бєлан відбулось засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення. У засіданні комісії взяв участь заступник керівника ВЦА м. Лисичанськ Євген Наюк.

 • До уваги внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

  В Україні продовжує діяти державна програма спрямована на поліпшення житлових умов внутрішньо переміщених осіб, з числа учасників АТО/ООС, визнаних учасниками бойових дій або особами з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи, які відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» мають право на позачергове забезпечення житлом.

  Забезпечення житлом здійснюється шляхом виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення (далі — грошова компенсація).

 • У Лисичанську сімʼї, діти з яких знаходяться в інтернатних закладах, отримали зимові ковдри та електропростирадла

   У Лисичанському міському центрі соціальних служб фахівці із соціальної роботи привітали сімʼї, діти з яких знаходяться в інтернатних закладах, з наступаючим Новим роком.

  Напередодні зимових свят вони побажали батькам, щоб 2021-й дарував безліч позитивних емоцій, а дітям - радісних ситуацій та приємних сюрпризів.

 • Шановні працівники архівних установ!

  Вітаю вас із професійним святом!

  Збираючи документальні матеріали, ви робите неоціненну справу, оскільки зберігаєте свідчення історичної пам’яті нашого міста та єднаєте її з сьогоденням та майбутнім.

  Висловлюю вам найщирішу вдячність за невтомну працю, наполегливість та сумління, особистий внесок у справу збереження соціально-економічних, історико-культурних надбань нашого краю.

  Бажаю творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, нових успіхів у досягненні професійної мети.

  Керівник військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська Олександр ЗАЇКА

 • «Святковий передзвін»

   Під такою назвою 19-20 грудня у м. Харків проходив І Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод, в якому дистанційно взяв участь учень фортепіанного відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Захарій Лебединський.

  До складу журі конкурсу увійшли провідні викладачі вищих спеціальних навчальних закладів, діячі хореографічних асоціацій України, медійні обличчя у галузі культури і мистецтва, Заслужені та Народні артисти України.

  За результатами конкурсу Захарій посів І місце.

  Підготувала лауреата викладач фортепіанного відділу Ольга Погорєлова.

  Бажаємо натхнення, нових перемог та здійснення заповітних мрій!

  Відділ культури ВЦА м. Лисичанська

 • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності

  Сьогодні, 23 грудня, відбулось засідання Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності (далі — Рада) під головуванням заступника керівника військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ Євгена Наюка.

  Розпочалось засідання Ради з нагородження тренерів за результатами спортивних підсумків 2020 року. Так, відповідно до розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ від 08.12.2020 № 836 подяками за багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері фізичної культури та спорту в регіоні, популяризацію здорового способу життя відзначені:

  — тренер з хортингу та карате спортивного клубу «Лідер» Олександр Каменюка;

 • Учні та викладачі Лисичанської ДШМ № 1 отримали відзнаки Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Барви Полтави»

  У грудні учні та викладачі Лисичанської дитячої школи мистецтв (ДШМ) № 1 дистанційно взяли участь у Всеукраїнському відкритому фестиваль-конкурсі виконавської майстерності гри на народних інструментах «Барви Полтави» (м. Полтава). Переможців конкурсу визначали професійне журі: народні артисти України, заслужені працівники культури, професори музичних академій, університетів, кандидати музикознавства, директори та викладачі музичних навчальних закладів.

  За результатами конкурсу лисичани посіли наступні місця:

 • До Дня працівників архівних установ

  Щорічно, 24 грудня, в Україні відзначається День працівників архівних установ.

  Це свято було встановлено 30 жовтня 1998 року Указом Президента України на підтримку ініціативи працівників архівних установ та враховуючи значний внесок архівних установ України в розвиток вітчизняної науки та культури, інші сфери життя суспільства, необхідність подальшого вдосконалення архівної справи.

  Архіви — це душа нації, її культурна скарбниця, пам’ять кожного з нас! Архівні матеріали — це безцінне джерело інформації про минуле і сьогодення нашого краю, України, про життя людини, суспільства і держави, яке має унікальний вплив на формування національної свідомості наших громадян та засвідчує вагомий внесок українців у суспільно-політичний та економічний розвиток. Справа працівників архівних установ надзвичайно важлива для всього суспільства. Саме вони продовжують вік документів, зберігаючи їх для наших нащадків, чим сприяють пізнанню історії та усвідомленню людського буття.

 • У Лисичанську відбувся перший тренінг робочої групи з питань розробки Стратегії розвитку системи соціального захисту

  Сьогодні, 22 грудня, у військово-цивільній адміністрації (ВЦА) м. Лисичанська відбувся перший тренінг робочої групи з питань розробки Стратегії розвитку системи соціального захисту на 2021-2026 роки та відповідного Плану дій на 2021 рік на території Лисичанської територіальної громади. Захід проходив в рамках реалізації Проєкту «Стратегічні, цифрові та партитисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей», що реалізується місцевою Асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація учасниць кого розвитку громад» в рамках проекту «Спеціальна програма підтримки Східної України (підконтрольні Уряду території)», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

 • У Лисичанську відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

   Сьогодні, 22 грудня, у м. Лисичанську відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми (далі-Координаційна рада) під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська Євгена Наюка.

  Під час засідання Координаційної ради розглянуто низку актуальних питань.

  Так, головним спеціалістом відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Інною Шпаковською винесено на розгляд засідання Координаційної ради проєкт нагородного листа для представлення кандидатури Бондаренко Світлани Олександрівни до відзначення державною нагородою України «Мати-героїня». У результаті обговорення членами Координаційної ради, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей було вирішено порушити клопотання перед головою Луганської обласної державної адміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Сергієм Гайдаєм про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Бондаренко Світлані Олександрівні.

 • Вітаємо Анастасію Тхоренко - лауреата ІІ ступеня Міжнародного багатожанрового фестиваль-конкурсу «Зореграй»

   У грудні учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Анастасія Тхоренко взяла участь у дистанційному Міжнародному багатожанровому фестиваль-конкурсі «Зореграй» (м. Запоріжжя).

  За результатами конкурсного прослуховування Анастасія нагороджена дипломом лауреата ІІ ступеня у номінації «Інструментальна музика», у ІІІ віковій категорії.

  Викладач Любов Ковура отримала від журі конкурсу Подяку за збереження і розвиток культури регіонів України, творчі здобутки, відданість обраній справі, злагоджену спільну співпрацю, спрямовану на розвиток талановитих дітей та обдарованої молоді.

 • У Лисичанському міському краєзнавчому музеї пройшли майстер-класи з виготовлення новорічних сніжинок

   Здавна в Україні День Святого Миколая та Новий рік є улюбленими святами не тільки дітей, а і дорослих. Ці свята мають свої неповторні традиції, пов’язані з сімейним затишком, миром та любов’ю.

  Саме до цих чарівних свят в Лисичанському міському краєзнавчому музеї майстрині декоративно-ужиткового мистецтва Лариса Лисицька та Олена Кислякова для учнівської молоді міста провели майстер-класи з виготовлення новорічних сніжинок. Кожна дитина змогла зробити власноруч для себе чудову ніжну сніжинку.

 • До уваги споживачів послуг ЛКСП «Лисичанськводоканал»

  ЛКСП «Лисичанськводоканал» доводить до відома споживачів, що Постановою НКРЕКП № 2499 від 16.12.2020 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2021 рік з 1 січня 2021 року вводяться в дію нові тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

  Вид послуги

  Тариф (грн. за 1 м3) без ПДВ

  Тариф (грн. за 1 м3) з ПДВ

  централізоване водопостачання

  17,22 грн.

  20,664 грн.

  централізоване водовідведення

  10,88 грн.

  13,056 грн.

  ВСЬОГО

  28,10 грн.

  33,72 грн.

  ЛКСП «Лисичанськводоканал»

 • Мобільний додаток «Статистика в Смартфоні»

  43535Держстат презентував безкоштовний двомовний (українська та англійська) мобільний додаток «Статистика в Смартфоні», який надає можливість користувачам оперативно та зручно отримувати офіційну державну статистичну інформацію з наборів даних Держстату, розміщених на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних https://data.gov.ua (наразі доступна інформація з 2015 року).

  Зручний інтерфейс допоможе Вам візуалізувати інформацію наборів даних (лінійний графік або гістограма) за обраними параметрами: показники, класифікації, територія та період.

  Зазначений мобільний додаток Ви зможете завантажити через https://play.google.com/

  Головне управління статистики у Луганській області

 • 22 грудня - День енергетика!

  Шановні працівники енергетичної промисловості!

  Вітаю вас з професійним святом — Днем енергетика, святом мужніх людей, які віддають всю свою енергію, сили, знання та вміння заради благородної справи — дарувати світло і тепло кожній оселі нашої країни, забезпечувати стабільне функціонування всіх галузей економіки. Саме це робить професію енергетика однією з найбільш необхідних та шанованих. Сумлінна і самовіддана праця, помножена на високий професіоналізм енергетиків стали символами професії.

  Щиро бажаю міцного здоров’я, щастя, добробуту, процвітання, щедрих професійних та життєвих успіхів і нехай завжди вам світить родинний теплий вогник — вічне джерело наснаги і любові!

  Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка

 • Школи Лисичанська отримали сучасне обладнання для STEM-лабораторії, кабінетів фізики та математики

   Сьогодні, 21 грудня, відбулася передача закладам загальної середньої освіти Луганщини STEM-лабораторій, кабінетів фізики та математики, які були придбані відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.11.2019 № 1109-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2019 рік».

  Розподіл у Луганській області здійснено для 14 закладів загальної середньої освіти, список яких затверджений Міністерством освіти і науки України. Для цих шкіл придбано сучасне оснащення: 5 STEM-лабораторій, 4 кабінети фізики, 5 кабінетів математики. До списку цих закладів увійшли заклади загальної середньої освіти і міста Лисичанська.

 • З 1 січня 2021 року змінюються реквізити бюджетних рахунків

  У зв`язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України та з урахуванням оновленої інформації у Довіднику адміністративно-територіальних одиниць України (TI_terra) з 1 січня 2021 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, які відкриваються на балансі Головного управління Державної казначейської служби України у Луганській області.

  Рахунки вступають в дію з 01.01.2021.

  Реквізити відкритих рахунків буде розміщено на офіційних Вебсторінках головних управлінь Казначейства.

  Управління Державної казначейської служби України у м. Лисичанську Луганської області

 • 19 грудня - День Святого Миколая

 • У Лисичанську нагородили гравців футбольного клубу «Будівельник»

   Сьогодні, 18 грудня, у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська відбулась урочиста церемонія нагородження гравців футбольного клубу «Будівельник» за зайняте ІІ місце в І лізі Чемпіонату Луганської області з футболу - 2020.

  У заході взяли участь керівник ВЦА м. Лисичанська Олександр Заїка та його заступник Євген Наюк, радник Президента Української асоціації футболу Валентин Латипов, голова громадської спілки «Луганська обласна асоціація футболу» Ігор Шопін, Президент футбольного клубу «Будівельник» Костянтин Жалдаков та гравці команди.

  Олександр Заїка привітав спортсменів із визначними досягненнями, побажав успіхів у подальших звершеннях та пообіцяв всілякої підтримки зі свого боку. «Я особисто пишаюся тим, що в нашому місті є така команда, є футбол», - зауважив очільник міста.

 • На площі Перемоги встановлено головну новорічну ялинку міста

   Протягом трьох днів, з 16 по 18 грудня, на площі Перемоги працівники КП «Лисичанськміськсвітло» встановлювали головну новорічну красуню міста.

  Ця ялинка – подарунок керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанська Олександра Заїки. Цьогоріч за ініціативи Олександра Сергійовича було виділено із міського бюджету понад 400 тис. гривень на придбання нової 12 метрової новорічної ялинки, ілюмінації та прикрас до неї.

  Засяє новорічними вогнями міська красуня вже сьогодні увечері.

 • У Лисичанську привітали вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей із Днем Святого Миколая

  Напередодні Дня Святого Миколая, 18 грудня, керівник військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська Олександр Заїка та його заступники Ольга Венгер та Євген Наюк, а також керівник ЛЖЕК№ 6 Дмитро Працюк завітали до Лисичанського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, де отримують соціальний захист діти з усієї Луганської області, які опинилися в складних життєвих обставинах. Також Центр забезпечує утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 • Центр соціально-психологічної реабілітації дітей у Лисичанську отримав мікроавтобус

  Сьогодні, 18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая у Лисичанську починають справджуватися дива! Лисичанський центр соціально-психологічної реабілітації дітей (далі — Центр) отримав від військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська у користування пасажирський мікроавтобус марки ГАЗ.

  Відтепер підопічні Центру та персонал можуть бути самостійними у своїх пересуваннях, що значно спростить їх життя.

 • Взаємодія заради безпечного майбутнього Лисичанська

  Наприкінці листопада відбулась третя сесія з розробки та оновлення «Міської програми профілактики злочинності на 2021-2023 роки» у рамках проєкту «Взаємодія заради безпечного майбутнього: підвищення рівня безпеки громади Лисичанська через впровадження (оновлення) міської програми профілактики злочинності» (далі проєкту), який реалізується ГО «Східна Варта» в співпраці з ГО «Жіноча правозахисна група» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

 • Солістка зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Дарина Швецова виборола три перших місця на Міжнародному фестивалі з Bellydance

  У грудні солістка зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Дарина Швецова (ПК ім. В.М. Сосюри, керівник Ірина Гончарова) дистанційно взяла участь у Міжнародному фестивалі з Bellydance «MAGIC of the STARS −2020» (м. Полтава).

  Загалом організатори фестивалю отримали відеозаписи виступів танцювальних клубів та колективів з різних міст України: Полтави, Запоріжжя, Києва, Дніпра, Лисичанська, Миргорода, Житомира та інших.

 • Студенти пільгових категорій отримали подарунки до Дня Святого Миколая

  Сьогодні, 18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая відділ у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації (ВЦА) міста Лисичанськ привітав зі святом студентів пільгових категорій: діти сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти інваліди, діти з багатодітних родин, діти з малозабезпечених родин, діти учасників бойових дій, особи, зареєстровані як вимушено переміщені, особи, які проживають в населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення.

 • Вітаємо лисичанок Дарину Степанко, Маргариту Птушка та Мирославу Савченко з призначенням обласних спортивних стипендій!

  Лисичанські спортсменки Дарина Степанко (тренер з легкої атлетики Віталій Ляшенко), Маргарита Птушка та Мирослава Савченко (тренер з боротьби самбо Геннадій Тростянський) отримуватимуть іменні спортивні стипендії у першому півріччі 2021 року.

  Відповідне рішення було ухвалене 14 грудня на засіданні комісії з відбору претендентів на здобуття обласної стипендії перспективним та провідним спортсменам області в Управлінні молоді та спорту Луганської ОДА.

 • Ведуться роботи з усунення засмічень каналізаційних мереж

  Сьогодні, 17 грудня, бригадами аварійно-відновлювальних робіт центральної та південної ділянок каналізаційних мереж ЛКСП «Лисичанськводоканал» були проведені роботи з усунення засмічень за 24 адресами відповідно до заявок громадян.

  За результатами проведених робіт були вилучені з колодязів та колектору сміття, ганчір’я, пакети тощо.

  Шановні мешканці міста, звертаємо вашу увагу, що неправильна експлуатація каналізаційних мереж призводить до їх заторів та засмічень. Закликаємо вас цінувати власне житло, любити наше місто та використовувати інженерні комунікації виключно за їх призначенням.

 • У Лисичанську нагородили переможців міського онлайн-конкурсу відеороликів «Ми-різні, ми-рівні»

  Сьогодні, 17 грудня, у відділі у справах, сім’ї, молоді та спорту ВЦА м. Лисичанськ відбулось нагородження переможців міського онлайн-конкурсу тематичних відеороликів «Ми-різні, ми-рівні».

  Конкурс проводився з 25 листопада по 10 грудня з нагоди щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та з метою привернення уваги громадськості до актуальної проблеми подолання домашнього насильства, торгівлі людьми, сприяння утвердженню ненасильницької ідеології в суспільстві, а також принципів рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Учасники конкурсу - учнівська та студентська молодь Лисичанська.

 • «Велике будівництво»: Лисичанська багатопрофільна лікарня

   Для участі в проєкті в Луганській області було визначено 5 опорних лікарень. Серед них і КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня», де надається медична допомога мешканцям міста Лисичанська та прилеглих населених пунктів Попаснянського району. Необхідно було вирішити проблему недостатності площ для розміщення приймального відділення, відсутності необхідного сучасного діагностичного обладнання, яке вкрай важливе при наданні екстреної невідкладної медичної допомоги.

  Фінансування проєкту «Реконструкція частини 1-го поверху будівлі хірургічного корпусу КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня» для розміщення приймального відділення здійснюється за рахунок виділених коштів з державного бюджету в розмірі 10 млн. грн. та виділених військово-цивільною адміністрацією м. Лисичанська коштів місцевого бюджету в розмірі 2,97 млн. грн.

  Будівництво приймального відділення має важливе значення для міста, адже забезпечить доступність до всіх медичних послуг та створить комфортні умови для пацієнтів.

 • «Велике будівництво»: Лисичанська загальноосвітня школа №14

  У Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 14 завершується реалізація національного проєкту «Велике будівництво». Реконструкція заснована на принципах енергоефективності та, відповідно, економії коштів громади, високої якості, інклюзивності та націленості на кожного учня та працівника закладу.

  Протягом 2020 року в закладі освіти виконано роботи із заміни вікон та дверей, здійснено заходи із зовнішнього утеплення, проведено благоустрій шкільного подвір’я, реконструйована вхідна група із заміною дверей та обладнанням пандусів, що роблять будівлю легко доступною для людей з проблемами опорно-рухового апарату. На даний час триває монтаж вентиляційної системи закладу освіти.

 • Святкові дні та їх безпека

   Багато хто з нас не уявляє собі Новорічні та Різдвяні свята без салютів, феєрверків, хлопавок та бенгальських вогнів, адже вони створюють особливий святковий настрій.

  Але, купуючи піротехнічні іграшки, ми часто не замислюємося про небезпеку, яку несе необережне поводження з ними.

  Щоб не травмувати ні себе, ні оточуючих, треба чітко дотримуватися інструкцій, якими повинні бути забезпечені всі піротехнічні вироби. Інструкція має бути українською мовою! В іншому разі – не купуйте. Це означає, що виріб – не сертифікований і користуватися ним небезпечно.

  Купуйте лише ліцензовані піротехнічні вироби тільки в спеціалізованих магазинах!

 • Шановні керівники підприємств, організацій, установ, суб'єкти господарювання у сфері торгівлі!

  Щорічна традиція святкового оформлення фасадів будівель та прилеглої території, інтер’єрів торгових залів, вітрин, вхідних зон підприємств є запорукою прекрасного настрою і відчуття новорічного свята. Святкове оформлення міста вносить в наше повсякденне життя частинку краси, радості та гарного настрою.

  З метою створення мешканцям та гостям міста новорічного настрою, підвищення культури обслуговування в переддень Нового року і Різдва Христового в рамках проведення загальноміських новорічних заходів просимо Вас провести святкове оформлення своїх підприємств з використанням новорічної тематики.

  Зробимо наше місто яскравим і красивим, подаруємо жителям святковий настрій.

  Військово-цивільна адміністрація міста Лисичанськ

 • Тривають ремонті роботи на насосній станції «Лісова дача»

  Для запобігання аварійній ситуації на напірному водоводі ділянки трубопроводу насосної станції «Лісова дача» 2-го підйому працівниками Лисичанськводоканалу проводяться роботи по заміні ділянки труби з заміною запірної арматури.

  Через проведення ремонтних робіт наразі залишаються без водопостачання частина населення району від залізничної станції «Переїзна» і Гори Попова, до стадіону «Шахтар».

  Після ліквідації аварії водопостачання буде відновлено.

 • У ВЦА м. Лисичанська передали подарунки дітям загиблих військовослужбовців

   Сьогодні, 17 грудня, перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Ольга Венгер зустрілася із представниками Луганського прикордонного загону.

  За час війни на сході України Луганський прикордонний загін втратив чотирнадцять військовослужбовців, які виконували свій обов’язок по захисту суверенітету та територіальної цілісності нашої держави, мужністю та відвагою вписали славетну сторінку в історію України. Але, нажаль, їхні діти залишилися без батьківської любові та турботи.

  Саме тому, напередодні Дня Святого Миколая, за ініціативи керівника ВЦА м. Лисичанська Олександра Заїки, Ольга Василівна зустрілася з прикордонниками та передала святкові листівки й подарунки для дітей загиблих військовослужбовців.

 • У Лисичанську проведено комісійне обстеження території міста з виявлення несанкціонованих сміттєзвалищ

   З метою організації здійснення заходів із санітарного очищення території міста Лисичанськ, враховуючи повідомлення громадян в соціальних мережах про факти виявлення несанкціонованих місць розміщення відходів, 7 грудня комісією з питань поводження з безхазяйними відходами було проведено комісійне обстеження території міста Лисичанська.

  В результаті обстеження виявлено 6 несанкціонованих сміттєзвалищ по вулицям вул. Генерала Потапенка (район повороту на крейдовий кар’єр), вул. Гора Попова (район будинку 22), вул. Карла Маркса (район Свято-Митрофанівського храму), вул. Бориса Полевого (район гаражів) та на перехрестях вул. Московська - провулок Декабристів, вул. Ушакова та вул. Малиновського.

 • «Soloviov-Art-V»

  Під такою назвою 15 грудня відбувся V Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв, у якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1.

  У вік сучасних інтернет-технологій з’являються все нові й нові можливості для демонстрації своїх талантів. При чому зовсім необов’язково бути присутнім особисто. Саме тому, йдучи в ногу з часом Організаційний комітет арт проекту Soloviov-Art надає нові можливості участі у Міжнародних конкурсах для всіх творчих колективів та солістів, незалежно від віку і місця проживання. Журі цього фестивалю складається з відомих артистів та визначних особистостей України, Європи та інших країн світу.

 • Місцевий акциз на пальне збережено - парламент ухвалив зміни до Бюджетного кодексу

  15 грудня Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому проєкт Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» № 4100-д від 05.11.2020.

  Одним з найголовніших бюджетних питань, які відстоювала Асоціація міст України, було збереження зарахування до бюджетів місцевого самоврядування частини (13,44%) акцизного податку на пальне.

 • У Лисичанську відбулося засідання спостережної комісії

  Сьогодні, 16 грудня, у військово-цивільній адміністрації (ВЦА) міста Лисичанськ відбулося підсумкове засідання спостережної комісії під головуванням заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку Станіслава Мосейка.

   Під час засідання члени комісії розглянули питання виявлення та ведення обліку осіб, які звільнились з місць позбавлення волі й проаналізували роботу з неблагополучними сім’ями та з соціальної адаптації підлітків, які звільнились з виховних закладів і перебувають на обліку. Ще одним питанням порядку денного була робота протягом року суб’єктів соціального патронажу щодо соціальної адаптації осіб, які відбули покарання у виді позбавлення волі, зокрема, в частині надання таким особам медичної допомоги, послуг із працевлаштування та інших соціальних послуг.

 • Спільна робоча нарада з питань роботи інформаційно-консультативної служби «гаряча лінія»

   Сьогодні, 16 грудня, у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська під головуванням першого заступника керівника ВЦА Ольги Венгер та за участю начальника управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області Людмили Бутрименко було проведено спільну робочу нараду зі спеціалістами відділу споживчого ринку щодо обговорення проблемних питань у сфері захисту споживачів та шляхів їх вирішення при роботі консультаційно-інформаційної служби «гаряча лінія».

  Під час наради були обговорені питання, які виникають при розгляді звернень, що стосуються захисту прав споживачів, наведені приклади розв’язання типових ситуацій, надані відповідні роз’яснення по суті порушених у зверненнях питань.

 • У Лисичанську відбувся міський конкурс творчих робіт «Новорічна композиція»

  Сьогодні, 16 грудня, в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (далі — ЦПРШМ) відбулось підведення підсумків конкурсу творчих робіт міського етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

  Творчі роботи закладів загальної середньої освіти міста та ЦПРШМ були представлені у номінаціях: «Стилізована ялинка», «Новорічний букет», «Новорічна композиція», «Новорічний вінок», «Сюжетна композиція», «Новорічна картина чи колаж», «Новорічний подарунок», «Український сувенір», «Подарунок захиснику».

  Конкурс охопив майже все різноманіття прикладних жанрів та технік, а саме: квілінг, м’яка іграшка, вироби з тіста, деревини, природних матеріалів, декоративний розпис, бісероплетіння.

 • Автопарк спецтехніки Лисичанська поповнився двома тракторами

  Управлінням житлово-комунального господарства військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області придбано дві одиниці комунальної техніки для КП «ЛЖЕК №1» та КП «ЛЖЕК № 5» – колісні трактори «Білорус-82.1».

  Зазначена техніка призначена для виконання різних господарських робіт з навісними, напівнавісними і причіпними машинами та знаряддями вантажно-розвантажувальних робіт.

  Трактори будуть залучені до виконання робіт із підвищення рівня благоустрою міста та приведення прибудинкових територій багатоквартирного житлового фонду в належний санітарний стан.

 • Поліна Подкуйко та Вікторія Краснопольска - призери обласного конкурсу художньої творчості з графіки

  На початку грудня учні Лисичанської та Новодружеської дитячих шкіл мистецтв дистанційно взяли участь в обласному конкурсі художньої творчості з графіки на тему «Світ квіткової фантазії Катерини Білокур».

  За результатами конкурсу учениця Лисичанської ДШМ № 1 Поліна Подкуйко з роботою «Квітковий рай» (викладач Наталія Мельникова) посіла ІІ місце, а учениця Новодружеської ДШМ Вікторія Краснопольска з роботою «Квітковий сон» (викладач Олена Пельчонок) — III місце.

 • Водопостачання відновлено

  Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

  Повідомляємо, що сьогодні, 15 грудня, внаслідок пошкодження магістрального водоводу Ду 800 мм за адресою: м. Лисичанськ, вул. Шолохова, 75, було обмежено водопостачання центральної та північної частини міста Лисичанськ та міст Новодружеськ і Привілля.

  Незважаючи на погодні умови та важкодоступність до місця аварії, ремонтна бригада ЛКСП «Лисичанськводоканал» впоралась з поставленим завданням та усунула порив.

 • У Лисичанську відбулося засідання міської комісії з надання одноразової матеріальної допомоги

  Сьогодні, 15 грудня, у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ (ВЦА) відбулося чергове засідання міської комісії з надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Бєлан.

  Також у роботі комісії взяла участь перший заступник керівника ВЦА м.Лисичанська Ольга Венгер.

 • Передноворічний благодійний ярмарок

   Доброю традицією напередодні новорічних свят стало проведення благодійного ярмарку Лисичанським центром науково-технічної творчості учнівської молоді (далі – ЛЦНТТУМ). От і сьогодні, 15 грудня, біля ринку «Джаміля» можна було купити подарунки та новорічні прикраси, виготовлені власними руками педагогів та вихованців центру.

  Кожного року у листопаді-грудні керівники гуртків та їх вихованці виготовляють святкові сувеніри саме до ярмарку. Крім того, всі школярі міста та їхні батьки долучаються до благої справи. На ярмарок були виставлені поробки, надані на міський конкурс «Зимові фантазії».

  Перехожі залюбки купували вироби, зроблені власноруч, з душею. До речі, сувеніри hand made дуже цікаві, сучасні, ексклюзивні та завжди модні.

 • Учні мистецьких шкіл Лисичанська отримали відзнаки ХІ Відкритого конкурсу виконавців на струно-смичкових інструментах

  13 грудня учні дитячої школи мистецтв (ДШМ) № 1 та дитячої музичної школи (ДМШ) № 2 м. Лисичанськ дистанційно взяли участь у ХІ Відкритому конкурсі виконавців на струно-смичкових інструментах серед учнів шкіл естетичного виховання ім. В.М. Панфіла.

  Загалом до заходу долучились вихованці мистецьких шкіл Луганської та Донецької областей.

  За результатами конкурсу лисичани посіли наступні місця:

 • Насмітив! Прибери за собою!

  Упродовж тривалого часу ТОВ «ЛЕО» здійснювало обрізку дерев задля очищення ліній електромереж. І, нібито, «добру» справу робили, але після цих дій компанія залишила після себе купи обрізаного гілля. Тим самим засмічуючи наше місто та створюючи стихійні звалища.

  Усі роботи із очищення територій стихійних сміттєзвалищ та вивозу сміття після обрізки дерев виконувалися і продовжують виконуватися виключно силами комунальних підприємств міста, зокрема ЛКТП 032806 на чолі з директором Тетяною Корженко.

 • АМУ підтримує ініціативу Мінрегіону щодо повернення архітектурно-будівельного контролю на місця

  Міністерство розвитку громад і територій України підготувало проєкт постанови, яка має на меті відновлення дії постанови Кабінету Міністрів України № 553 «Про порядок здійснення державного архітектурно-будівельного контролю». Проєкт планується винести на найближче засідання Уряду, його вже отримали на погодження центральні органи виконавчої влади.

  Ініціатором відновлення дії постанови № 553 виступив Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.

  «Через відсутність держконтролю, зокрема, зі сторони органів місцевого самоврядування, в українських містах виник будівельний колапс. Наразі, місцева влада жодним чином не може впливати на самочинне будівництво, що вже призводить до трагічних наслідків. Така ситуація, на жаль, відбувається по всій країні», — сказав Міністр.

 • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату України з косіки карате

   12 грудня в місті Попасна відбувся чемпіонат України з косіки карате. У змаганнях взяли участь 120 спортсменів із Київської, Донецької, Луганської, Харківської та Січеславської областей.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  Розділ Куміте

  І місце – Дубініна Катерина, Сидоренкова Варвара, Олійник Віталій, Удоденко Юлія, Набойченко Анастасія;

  ІІ місце – Фьодоров Родіон, Губанов Віктор, Безбожна Вікторія,Фоменко Наталія, Чурюмов Володимир, Пунтус Денис, Демченко Олександр, Голубєв Богдан, Стоволос Денис;

  ІІІ місце – Долгій Микита, Стародубцев Олексій, Лисенко Дар'я.

 • Лисичанські спортсмени - серед переможців 4 етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

   13 грудня в місті Харків відбувся 4 етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з Харківської, Луганської, Січеславської, Запорізької, Київської областей.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  Категорія Формейшн Дівчата Дорослі

  І місце - команда Scream:

  Науменко Марія, Якимова Софія, Якимова Карина, Калінікова Еда, Золотар Маргарита, Косман Ксенія, Гонтарева Аліна, Чернікова Анастасія, Осіташвілі Катерина, Отченашенко Дарина, Ярошенко Валерія, Ларіонова Дар'я;

 • 15 грудня - День працівників суду

 • У Лисичанську відбулося засідання громадської комісії з житлових питань

  Вчора, 14 грудня, у військово-цивільній адміністрації (ВЦА) м. Лисичанськ відбулося засідання громадської комісії з житлових питань під головуванням заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку Станіслава Мосейка.

  До складу комісії входять спеціалісти структурних підрозділів ВЦА м. Лисичанськ, а також представники профспілкових та громадських організацій міста й трудових колективів.

 • У Лисичанську поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Землякам-чорнобильцям»

   Сьогодні, 14 грудня, у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська Ольга Венгер, голова громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» Ігор Хричов та її представники поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Землякам-чорнобильцям» та вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання.

  Спомин про трагічні події найбільшої техногенної катастрофи за весь час існування людської цивілізації та шана великому вчинку ліквідаторів як прикладу справжнього патріотизму, мужності і відданості Батьківщині – священний обов’язок.

 • 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

  Щороку 14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який встановлений згідно з Указом Президента від 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня 1986 року було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.

  Одна з найбільших катастроф в історії людства, як відомо, сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильської атомній електростанції, розташованій поблизу міста Прип’ять Київської області. Лише завдяки самопожертві ліквідаторів, багато з яких заплатили за це власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.

 • У Лисичанську придбано машину дорожню комбіновану

   Сьогодні, 11 грудня, керівник військово-цивільної адміністрації м. Лисичанськ Олександр Заїка оглянув придбану для КП «Лисичанський Шляхрембуд» машину дорожню комбіновану МДКЗ на базі самоскида МАЗ зі змінним устаткуванням (з піскорозкидальним, поливомийним обладнанням та поворотним відвалом).

  Машина призначена для прибирання і очищення доріг та розрахована для експлуатації при безгаражному зберіганні. Устаткування призначено для очищення проїзної частини автомобільних доріг від снігового покриття і подальшої обробки очищеного покриття протиожеледним матеріалом у зимовий період року та прибирання доріг у літній період року.

  Зазначимо, що спецавтомобіль було придбано за кошти місцевого бюджету.

 • Відкрите Звернення Голови АМУ Віталія Кличка до Президента України, Голови Верховної Ради України, Голів депутатських фракцій та груп

  НАДУ Національна академія державного управління при Президентові УкраїниУкраїнські громади — села, селища, міста — занепокоєні тим, що у нещодавно прийнятих Верховною Радою України законах про підтримку підприємців на 2021 рік така підтримка передбачена за рахунок коштів місцевих бюджетів. Зокрема, з наступного року припиняється зарахування до місцевих бюджетів частини (13,44%) акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального. Внаслідок такого рішення громади втратять 7,5 млрд гривень. В той же час держава втратить ефективний інструмент боротьби з тінізацією у сфері обігу пального.

 • Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

  Вчора, 10 грудня, службою у справах дітей військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

  На засіданні розглянуто 10 питань щодо реалізації прав дітей, із них: 4 питання щодо реалізації майнових прав при вчиненні правочинів за участю малолітніх та неповнолітніх дітей, 6 питань, які потребували колегіального вирішення.

 • Моніторингові перевірки тривають!

   З метою контролю за дотриманням санітарного законодавства та організацією протиепідемічних заходів, вчора, 10 грудня, мобільною групою, до складу якої увійшли представники відділу споживчого ринку військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ, Лисичанського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області та Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області було обстежено 25 закладів торгівлі та 1 заклад ресторанного господарювання.

  Під час проведення рейду перевірялося дотримання карантинних обмежень та організації протиепідемічних заходів. Зокрема забезпечення персоналу закладів засобами індивідуального захисту, проведення дезінфекційних заходів, обмеження кількості відвідувачів у торговельному залі, наявність обмежувальних стрічок, дотримання принципу соціального дистанціювання, наявність інформаційних матеріалів тощо.

 • «Grand Fest Art»

  У грудні відбулося підбиття підсумків Всеукраїнського дистанційного фестиваль-конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Grand Fest Art» (м. Львів), в якому взяли участь учні та викладачі мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

  Конкурс проводився у трьох номінаціях: образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво та графічне мистецтво.

  Метою конкурсу були – популяризація дитячої та юнацької творчості в Україні; розвиток та підвищення професійної майстерності учасників конкурсу; прагнення до досягнення високих результатів в діяльності, в тому числі викладацької; виявлення кращих і оригінальних особистостей.

 • Щодо створення з 1 січня у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ відділу контролю

  У зв’язку з Реформою децентралізації влади в Україні та формуванням нової територіальної громади з центром у м. Лисичанськ, яка об’єднає 7 територіальних громад, що значно збільшить підпорядковану територію, кількість населення, та, як наслідок, збільшить обсяги повноважень та навантаження на структурні підрозділи у військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ (далі — ВЦА), з 1 січня 2021 року у ВЦА м. Лисичанська буде створено відділ контролю, діяльність якого буде спрямована на своєчасне вжиття заходів, направлених на усунення порушень, в тому числі у сфері публічних закупівель.

 • Соціальний робітник - професія добрих справ

   Незважаючи на карантинні обмеження, Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжує виконувати свою роботу відповідно до чинного законодавства. Одним із завдань територіального центру є вжиття конкретних заходів, спрямованих на підвищення рівня соціальної захищеності самотніх людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

  Підопічні територіального центру через похилий вік та стан здоров’я більшу частину свого життя проводять у стінах власного помешкання. Тому вкрай важливо створити сприятливу та затишну атмосферу житла, бо від цього залежить фізичне і психологічне здоров’я людини.

  У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги передбачено виконання дрібного та косметичного ремонту житла. Таку допомогу надають два соціальних робітника.

 • У Лисичанську встановлено 7 нових зупинок громадського транспорту

   Управління житлово-комунального господарства військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ продовжує виконувати роботи з облаштування зупинок громадського транспорту зручними критими павільйонами, обладнаними місцями для сидіння.

  Вчора, 9 грудня, було встановлено ще 4 павільйони на автобусних зупинках «АЗС», «Дачі» по вул. Генерала Потапенка, «Автовокзал» по проспекту Перемоги, «Підвісна» по вул. 9-го Травня.

  Нагадаємо, що всього закуплено та встановлено 7 павільйонів, які будуть захищати містян під час очікування маршрутних транспортних засобів від примх природи.

 • Відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

   Вчора, 9 грудня, в режимі відеоконференц-зв’язку відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – комісія) під головуванням заступника керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Катерини Безгинської. На порядку денному – питання погашення заборгованості із заробітної плати, єдиного соціального внеску та страхових внесків до Пенсійного фонду України.

  У роботі комісії взяли участь перший заступник керівника ВЦА м. Лисичанська Ольга Венгер, заступник керівника ВЦА м. Лисичанська Максим Головньов, керівники та представники підприємств-боржників: КП «Електроавтотранс», ЛКСП «Лисичанськводоканал», КП «Лисичанський шляхрембуд», ЛКП «Кінотеатр «Дружба», ПАТ «Лисичанськвугілля» та інші.

  За даними щотижневого моніторингу станом на 8 грудня 2020 року сума боргу із заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська усіх форм власності складає 41 616,7 тис. грн., в тому числі:

 • Вітаємо учнів та викладачів Лисичанської ДШМ №1 з відзнаками ІІІ Всеукраїнського інтернет-конкурсу!

  У грудні підвели підсумки ІІІ Всеукраїнського інтернет-конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Етюдний вернісаж», у якому брали участь учні та викладачі художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1.

  Метою конкурсу є виявлення та підтримка талановитих дітей та обдарованої молоді.

 • Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   Сьогодні, 9 грудня, в управлінні праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області (далі - управління) відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

  Засідання відбулось під головуванням заступника голови комісії, начальника управління Олени Бєлан.

  Під час засідання комісії було розглянуто 49 заяв, в тому числі щодо призначення житлової субсидії – 46, внесення пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем їх фактичного проживання – 3.

  По кожній заяві рішення приймалось з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

 • Проведено чергове засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

   Сьогодні, 9 грудня, в управлінні праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області (далі - управління) відбулося засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам під головуванням заступника голови комісії, начальника управління Олени Бєлан.

  До складу комісії, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 №365, входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

  Під час засідання комісією розглянуто 58 звернень внутрішньо переміщених осіб щодо призначення їм різних видів соціальних виплат, в тому числі:

 • Колектив зразкової студії східного танцю «Атлантіс» виборов Гран-Прі на Чемпіонаті України з Bellidance!

  3 грудня учасниці зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (керівник Ірина Гончарова) Палацу культури ім. В.М. Сосюри взяли участь в онлайн Чемпіонаті України з Bellidance (м. Київ).

  Для участі у конкурсі колектив надав 42 танцювальні програми, до яких увійшли сольні, дуети та групові виступи у різних номінаціях та вікових категоріях.

 • Вітаємо вихованців мистецьких шкіл з відзнаками обласного конкурсу творчих робіт зі скульптури!

  5 грудня учні мистецьких шкіл мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля дистанційно взяли участь в обласному конкурсі творчих робіт зі скульптури на тему «Зоря поезії» за творчістю Лесі Українки (м. Сєвєродонецьк).

  Цього року на конкурс було подано 75 робіт учнів з 12 мистецьких шкіл Луганської області.

  За результатами конкурсу призові місця здобули:

 • Про роботу архітектурно-містобудівної ради міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля

  Вчора, 8 грудня, у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля за участю заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку Станіслава Мосейка, представників фахових управлінь та відділів ВЦА м. Лисичанська, управління патрульної поліції в Луганській області.

  Під час засідання членами ради були розглянуті болючі питання для мешканців та керівництва міста - самовільне розміщення тимчасових споруд на території міст без оформлення дозвільних документів, антисанітарія, відсутність благоустрою прилеглої до тимчасової споруди ділянки.

 • Вітаємо переможців міського етапу Всеукраїнського збору-змагань юних рятувальників «Школа безпеки»

   Вчора, 8 грудня, відбулось підведення підсумків міського етапу Всеукраїнського збору-змагань юних рятувальників «Школа безпеки».

  У цьому році захід був проведений дистанційно. У змаганнях взяли участь 14 команд закладів загальної середньої освіти міста Лисичанськ.

  Найкращими у різних конкурсах стали:

  - «Плакат соціальної реклами» — команда Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4;

  - «Безпека на воді» — команда Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №27;

 • Вітаємо учасників хореографічного колективу «Арт-Денс» з перемогою на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі!

  21 листопада учасники хореографічного колективу «Арт-Денс» (Лисичанський міський Палац культури, керівник Дар’я Коваленко) дистанційно взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі з хореографії «FREE Dance» (м. Дніпро).

  Майже 500 учасників зі всієї України боролися за звання найкращого виконавця. Колектив «Арт-Денс» гідно представив наше місто.

 • Щодо проведеної профілактичної роботи з розповсюдження наркоманії серед молоді

   З метою пропаганди здорового способу життя серед молоді міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля, відділ у справах сім'ї, молоді та спорту надає інформацію про виконання заходів з профілактики розповсюдження наркоманії та зловживання психотропних речовин серед підлітків та молоді протягом 2020 року Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки.

  Пріоритетним напрямком роботи у навчальних закладах I-II рівнів акредитації та професійних ліцеях міста є питання первинної профілактики зловживань психотропних речовин в молодіжному середовищі.

 • Сover-bend «Ромашка» та гурт «Vерхня Межа» посіли ІІ місце на обласному рок-фестивалі

  У листопаді учасники любительського об’єднання cover-bend «Ромашка» (Лисичанський міський Палац культури, керівник Михайло Коваленко) та гурт «Vерхня Межа» (Палац культури ім. В.М. Сосюри, керівник Олексій Беркут) взяли участь в обласному відкритому рок-фестивалі «Зі сходу до заходу».

 • Про повідомну реєстрацію колективних договорів у січні-листопаді 2020 року

   Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013 №115 (в редакції постанови КМУ від 21.08.2019 №768), управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ (далі – Управління) здійснюється повідомна реєстрація колективних угод (договорів), змін та доповнень до них (далі – колективні договори).

  Для повідомної реєстрації сторонами колективного договору подається один примірник колективного договору із додатками та супровідним листом.

  За результатами розгляду колективних договорів щодо відповідності законодавству Управлінням в межах повноважень, у разі виявлення порушень, надаються рекомендації стосовно їх усунення.

 • Про продовження виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям

  Управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ на виконання постанови КМУ від 25.11.2020 № 1171 проведено масовий перерахунок по продовженню строку виплати допомоги на дітей фізичним особам—підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку (далі — допомога на дітей) на період з 01.11.2020 по 31.12.2020 року, без подання нової заяви та необхідних документів.

 • «Квітка Душа - 2020»

  5 грудня у Лисичанському міському Палаці культури відбувся традиційний щорічний конкурс вокального сольного співу «Квітка Душа — 2020», присвячений пам’яті Ірини Томко.

  Цього року конкурс проводився у режимі онлайн, у двох номінаціях — «Естрадний вокал» та «Народний вокал» у ІV вікових категоріях (від 6 до 9 років, від 10 до 13 років, від 14 до 17 років, від 18 до 22 років). Свої відеовиступи учасники надіслали з міст Одеса, Харків, Київ, Сватово, Рубіжне, Привілля, Новодружеськ, Новопсков, Новоайдар, Станиця Луганська, Старобільськ та Лисичанськ.

 • Вітаємо вихованців ДМШ №2 з відзнаками XІІ Всеукраїнського конкурсу-фестивалю мистецтв!

  Наприкінці листопада учениці відділу оркестрових інструментів Лисичанської дитячої музичної школи № 2 взяли участь у XІІ Всеукраїнському конкурсі-фестивалі мистецтв «Осінні мелодії» (м. Харків).

  Поважне журі, до складу якого увійшли заслужені діячі мистецтв України, високо оцінили виступи лисичан.

  За результатами конкурсу у номінації «Інструментальне мистецтво (скрипка)» Елеонора Денищенко та Дар’я Шагієва нагороджені Дипломами лауреата І ступеня у різних вікових категоріях.

 • Правила поведінки на зимових водоймах

  За будь яких погодних умов зимова водойма приховує в собі небезпеку. Не тільки в період відлиг, а й у розпалі морозів крига рідко буває міцною. Як відомо, саме замерзла вода є найбільшою спокусою і, водночас, найбільшою небезпекою для рибалок та інших любителів прогулянок по замерзлій річці. Люди не вірять в небезпеку, поки вона не торкнеться їх самих.

 • У Лисичанську встановлено нові зупинки громадського транспорту

  З метою забезпечення комфортного та безпечного очікування громадського транспорту мешканцями та гостями міста управлінням житлово-комунального господарства військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ, за рахунок коштів міського бюджету, було придбано 7 павільйонів для встановлення на зупинках громадського транспорту.

  Так сьогодні, 7 грудня, було встановлено 3 павільйони на автобусних зупинках «Березове» по вул. Генерала Потапенка, «Поворот імені Д.Ф.Мельникова» по проспекту Перемоги та «Магазин «Гордій» по вул. Свободи.

 • Кирило Поджарий та Сергій Кошарний призери відкритих Всеукраїнських змагань зі стрибків на акробатичній доріжці

  З 2 по 5 грудня у м. Шостка проходили відкриті Всеукраїнські змагання зі стрибків на акробатичній доріжці, у яких взяли участь понад 100 спортсменів з Луганської, Львівської, Запорізької та Полтавської областей.

  За результатами змагань вихованці Лисичанської міської ДЮСШ стали призерами: Кирило Поджарий — І місце, а Сергій Кошарний — ІІ місце.

 • Обережно: небезпечний лід!

   Уже зараз погода нас випробовує першими морозами і снігом. А це означає, що на водоймах з’явилася крига… і небезпека для життя.

  Як відомо, саме замерзла вода є найбільшою спокусою і, водночас, найбільшою небезпекою для дітей, які із задоволенням розважаються на скутих кригою водоймах. Авжеж, можна зрозуміти, що зима асоціюється в людей зі снігом, катанням на ковзанах, риболовлею на кризі.
  Прикро, що незважаючи на постійні наполегливі нагадування і попередження про небезпеку, яку приховують у собі водойми взимку, люди не вірять у те, що з ними може щось трапитися. Найбільш небезпечна крига – перша та остання, адже така крига ще надзвичайно тонка, неміцна і не витримує ваги навіть маленької дитини. Дитина не в змозі оцінити товщину льодового покриття, а відповідно й рівень небезпеки, який їй загрожує.

  Дорогі діти, будьте обережними, не ризикуйте своїм життям! Не виходьте на кригу!

 • У Лисичанську до Міжнародного дня волонтера пройшов «ДОБРИЙ» онлайн-квест

  З 1 по 4 грудня у Лисичанську пройшов «ДОБРИЙ» онлайн-квест. Сміливу ідею проведення гри презентували міський відділ освіти, Центр позашкільної роботи за школярами та молоддю (ЦПРШМ) та підтримали юні волонтери й волонтерські загони шкіл міста.

  Основною локацією та маршрутом змагань стала офіційна сторінка соцмережі Facebook ЦПРШМ, де, власне, і розміщувались завдання. Шлях до перемоги 19 команд-учасниць був досить непростим і тривалим, але виявився напрочуд цікавим. Динамічна онлайн-гра складалася з 4 тематичних етапів. Покрокове правильне, швидке виконання завдань кожного дня надавало перепустку до наступного етапу. Щирість дитячих намірів, небайдужість до чужої біди, чуйність та співпереживання лише підсилювали жагу йти вперед, додавали сил і впевненості.

 • Вітаємо Владу Гаркун із перемогою у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Зоряна Брама»!

   У середині листопада солістка Палацу культури «Діамант» Влада Гаркун (керівник Ірина Браташ) дистанційно взяла участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Зоряна Брама»  (м. Київ). Серед великої кількості учасників журі конкурсу відзначило високий рівень виступу Влади.

  За результатами конкурсу у номінації «Естрадний спів. Соло» у віковій категорії «Ювенали» Влада посіла І місце.

  Окрім того, за відмінну підготовку та вагомий внесок у розвиток музично-естетичного виховання підростаючого покоління і збереження національної культури Подякою нагороджена керівник Ірина Браташ.

  Вітаємо з блискучою перемогою! Бажаємо впевнено йти до нових звершень!

 • Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

  Щиро вітаю вас з професійним святом!

  За плечима Збройних Сил України — славні традиції предків, великі звитяги козацтва, наших дідів та прадідів, що завоювали перемогу у Другій Світовій війні.

  На сьогодні сучасне українське військо міцне не лише зброєю та відвагою, а й потужним моральним і патріотичним духом, підтримкою всього суспільства.

  Щиро дякую всім військовослужбовцям Збройних Сил, що захищають Батьківщину від ворогів в зоні ООС за сумлінне виконання обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву.

  Ваша сміливість та самовідданість — приклад для молодого покоління. Немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній, рідній землі.

  Бажаю усім військовослужбовцям і їх родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

  Слава Україні!

  Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр ЗАЇКА

 • 5 грудня - Міжнародний день волонтера

  Дату започаткувала Генеральна Асамблея ООН в 1985-му році. У спеціальній резолюції ООН запропонувала урядам держав відзначати Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку, закликавши здійснювати заходи для спонукання людей усіх сфер діяльності пропонувати свої послуги в якості добровольців, як на Батьківщині, так і за кордоном.

  Волонтер — це покликання, спосіб життя, що ґрунтується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей. Завдяки доброчинності багато нужденних та знедолених отримують необхідну підтримку.

  Волонтерська діяльність є взірцем людяності й доброчинства. У поспіху на допомогу ви, шановні волонтери, не шкодуєте власних сил, часу, здоров’я. Милосердя — це найблагородніша із людських чеснот. Вона проросла у ваших серцях і ви повсякчас пробуджуєте її в інших.

  У цей святковий день вітаю усіх волонтерів нашого міста зі святом! Прийміть найщиріші побажання здоров’я, миру, натхнення і благополуччя.

  Висловлюю вам слова подяки за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра на землі, за допомогу і небайдужість.

  Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр ЗАЇКА

 • У Лисичанську привітали учасників та переможців конкурсів «Вихователь року-2020» та «Учитель року-2021»

   Доброю традицією, що налічує десятки років, стали конкурси фахової майстерності педагогів. Вони надають можливість учителям та вихователям заявити про себе, виявити свій інтелектуальний та творчий ресурс, поділитися відкриттями та інноваціями, перейняти досвід інших.

  Сьогодні, 4 грудня, у Лисичанській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №8 відбулися урочистості з нагоди нагородження учасників та переможців міського конкурсу «Вихователь року-2020» та І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021».

  У заході взяли участь заступник керівника військово-цивільної адміністрації (далі - ВЦА) м. Лисичанська Євген Наюк, начальник відділу освіти ВЦА м. Лисичанська Тетяна Худоба, в.о. завідувача Лисичанського методичного центру Ірина Грушевська та голова міської профспілки працівників освіти Микола Соснін та освітяни міста.

 • До уваги непобутових споживачів електричної енергії з потужністю від 50 до 150 кВт!

  До 31 грудня 2020 року згідно з положеннями пункту 13 розділу XVII Закону України «Про ринок електричної енергії» (Закон) універсальні послуги постачання електричної енергії, крім побутових та малих непобутових споживачів потужністю до 50 кВт, надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності та іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт.

  Таким чином, з 01 січня 2021 року право на отримання універсальної послуги матимуть побутові споживачі та малі непобутові споживачі з потужністю до 50 кВт.

 • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у листопаді 2020 року

  Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 року № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року № 768), управлінням праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області у листопаді 2020 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій.

 • На радіо «ПульсFM» та «СТВ» виходить цикл радіопрограм, присвячених питанням дій населення у випадку надзвичайних ситуацій

  Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області створено цикли радіопрограм, присвячених питанням дій населення у випадку надзвичайних ситуацій та подій, збереженню життя та здоров’я, запобіганню наслідків впливу негативних факторів навколишнього середовища.

  Пропонуємо Вам отримати корисну інформацію прослухавши радіопрограми.

 • Про надання пільг та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальному сезоні 2020-2021 років

  З початком осінньо-зимового періоду вкрай важливим постає питання підтримки державою населення при оплаті житлово-комунальних послуг. Забезпечення соціального захисту населення реалізується шляхом надання громадянам пільг або житлових субсидій.

  Згідно з чинним законодавством управління праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанськ (далі — Управління) здійснює нарахування пільг та житлових субсидій незалежно від грошової форми виплати (готівкової або безготівкової).

  Так, за жовтень-листопад 2020 року субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого пічного побутового палива і скрапленого газу нарахована 10 107 домогосподарствам міста на загальну суму 24,1 млн. грн., в тому числі в готівковій формі — 23,2 млн. грн., в безготівковій — 0,9 млн. грн.

 • Про відновлення програми щодо виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям

  Управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ (управління) інформує, що 25.11.2020 Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 1171 «Деякі питання виплати соціальної допомоги на дітей фізичним особам — підприємцям» (постанова).

  Зазначена постанова передбачає відновлення програми виплати допомоги на дітей фізичним особам — підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку (допомога на дітей) на період з 01.11.2020 по 31.12.2020, зокрема:

 • ЛКСП «Лисичанськводоканал» придбано комбіновану машину з мулососним і каналопромивочним обладнанням

   До тепер стан комунального автомобільного транспорту ЛКСП «Лисичанськовдоканал» не давав змогу оперативно реагувати та вирішувати проблеми з очищення та відкачки рідких відходів у містах Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля. Це тягнуло за собою погіршення санітарно-епідеміологічного та екологічного стану в наших містах.

  Сьогодні, 3 грудня, керівник військово-цивільної адміністрації м. Лисичанськ Олександр Заїка оглянув придбану для ЛКСП «Лисичанськводоканал» комбіновану машину з мулососним і каналопромивочним обладнанням. Спецавтомобіль було придбано з метою надання безперебійних, своєчасних та якісних послуг з водовідведення, забезпечення та підвищення екологічної безпеки.

 • У Лисичанську відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

  Сьогодні, 3 грудня, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) м. Лисичанська відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням заступника керівника з питань безпеки та громадського порядку — першого заступника голови комісії Станіслава Мосейка.

  Під час засідання члени комісії розглянули питання про виділення паливно-мастильних матеріалів з матеріального резерву ВЦА м. Лисичанська для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій у зимовий період 2020 — 2021 років.

 • У Лисичанську тривають спільні моніторингові перевірки за дотриманням вимог протиепідемічних заходів суб'єктами господарювання

   Сьогодні, 3 грудня, з метою контролю за дотриманням санітарного законодавства та організацією протиепідемічних заходів в умовах карантину у черговий раз була проведена моніторингова перевірка об'єктів торгівлі та побутового обслуговування населення.

  У заході взяли участь спеціалісти відділу споживчого ринку військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська, фахівці Лисичанського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області, співробітники Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області. Всього було перевірено 37 об'єктів - 19 продовольчих магазинів, 17 непродовольчих магазинів, 1 перукарня.

  Під час моніторингу проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з керівниками, працівниками та відвідувачами об’єктів з питань неухильного дотримання протиепідемічних заходів щодо попередження захворювання на СOVID-19 та обмежень, визначених Постановою КМУ від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

 • Вітаємо переможців міського конкурсу юних дослідників «Українське мистецтво»

  Минулої середи, 25 листопада, в Лисичанській дитячій школі мистецтв №1 дистанційно відбувся міський конкурс юних дослідників «Українське мистецтво».

  Роботи учнів з історії та сучасності музичного та образотворчого мистецтва представлені на розсуд журі супроводжувались відеоматеріалами та тематичними мультимедійними презентаціями.

  За результатами конкурсу І місце посів Артур Отченащенко;

 • Учениця ДШМ № 1 Інна Гажинська отримала Диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському театральному конкурсі ім. Марка Ентіна

  Наприкінці листопада учениця театрального класу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Інна Гажинська взяла участь у дистанційному конкурсі читців в рамках Всеукраїнського театрального конкурсу ім. Марка Ентіна «Лимонад» (м. Харків).

  За результатами конкурсу Інна здобула Диплом ІІ ступеня у номінації «Театр одного актора».

  Підготувала ученицю викладач театрального мистецтва Ірина Кабанова.

 • 3 грудня - Міжнародний день інвалідів

  Щороку 3 грудня Україна разом із світовою спільнотою відзначає Міжнародний день інвалідів. На долю осіб з фізичними обмеженнями випали нелегкі випробування, однак долаючи труднощі, вони проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

  Дату було встановлено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року аби закликати держави проводити інтеграцію осіб із інвалідністю в життя суспільства.

 • Відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг «Школа виховників джур»

   З 27 по 29 листопада в місті Чернігові відбувся триденний Всеукраїнський семінар-тренінг «Школа виховників джур» (далі – ШВД), в якому взяли участь представники з різних куточків України: від Львова до Луганська, від Чернігова до Одеси. Захід організовано за сприяння Українського державного центру національно-патріотичного виховання (далі – УДЦНПВ) та відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту.

  Лисичанськ та Луганську область представляли виховники Лисичанської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №30 Юлія Петренко, Олена Смирнова та Володимир Сердечний.

 • Якщо ви не в змозі обійтись без сторонньої допомоги

   Соціальні робітники Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжують працювати у посиленому режимі та щоденно дбають про те, щоб в умовах карантину громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримували базові соціальні послуги. Це допомога у придбанні продуктів харчування, товарів та медикаментів, приготуванні їжі, пранні, прибиранні, здійсненні санітарно-гігієнічних заходів, оплаті комунальних послуг, звіренні платежів та ін.

  Із початку поточного року відділенням територіального центру надано соціальні послуги 1320 особам вищезазначеної категорії, в тому числі - 306 підопічним, які мають групу інвалідності і вкрай потребують допомоги або догляду.

  Шановні жителі міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля!

  Якщо ви не в змозі обійтися без сторонньої соціально-побутової підтримки або поруч з вами знаходиться людина, якій потрібна така допомога, звертайтеся до Лисичанського територіального центру за наступною адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, буд. 22Б

 • Лисичанські легкоатлети - серед переможців відкритого чемпіонату міста Сєвєродонецьк

  27 листопада в місті Сєвєродонецьк відбувся відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008-09, 2010-11, 2012-14рр.н. У змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів із Лисичанська та Сєвєродонецька. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  І місце – Микола Ляшенко (стрибки у висоту, біг 30м, стрибки у довжину), Серафіма Гребенюк (стрибки у висоту, біг 30м), Софія Гребенюк (стрибки у висоту), Марія Носаль (біг 30м, стрибки у висоту, стрибки у довжину);

  ІІ місце – Дмитро Щукін (стрибки у довжину), Аліса Кобець (стрибки у довжину), Серафіма Гребенюк (біг 30м), стрибки у довжину), Мілена Павлова (стрибки у висоту);

  ІІІ місце – Аліса Кобець – (біг 30м, стрибки у висоту), Тимур Лавренко (біг 30м), Артур Щукін (стрибки у висоту), Аліна Божко (стрибки у висоту).

 • Про проведений перерахунок розміру соціальних допомог з 1 грудня 2020 року

  З 1 грудня 2020 року відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» підвищено прожитковий мінімум.

  Прожитковий мінімум з розрахунку на місяць з 1 грудня 2020 року

 • Вітаємо Валерію Соловйову з перемогою у Міжнародному фестиваль-конкурсі!

   У листопаді учениця Новодружеської дитячої школи мистецтв Валерія Соловйова дистанційно взяла участь у Міжнародному багатожанровому фестиваль-конкурсі «Острів Злагоди» (м. Запоріжжя).

  До участі у конкурсі долучилися дитячі та юнацькі різножанрові творчі колективи, солісти та народні майстрі.

  За результатами конкурсу у номінації «Інструментальна музика», ІІI вікова категорія Валерія отримала Диплом Лауреата І ступеню (викладач Галина Сіньова).

  Вітаємо з перемогою та бажаємо нових творчих досягнень!

  Захід відбувся за підтримки уряду республіки Болгарія та благодійної організації Всеукраїнського благодійного фонду «Злагода».

  Відділ культури ВЦА м. Лисичанська

 • «Ритм-FEST»

   Під такою назвою 21 листопада у м. Сєвєродонецьк відбувся обласний конкурс естрадної та джазової музики, в якому дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 та дитячої школи мистецтв № 1. Конкурс відбувся з метою підтримки творчо обдарованої молоді, популяризації кращих зразків світової та української музики, обміну творчими досягненнями молодих джазових музикантів.

  За результатами конкурсу лисичани посіли наступні місця:

  ІІ місце - Іван Тронов (Лисичанська ДШМ № 1, викладач Любов Штро);

  ІІ місце - Влада Гаркун (Лисичанська ДМШ № 2, викладач Олена Шаригіна, концертмейстер Катерина Козлова);

  ІІІ місце - Леонід Матушкін (Лисичанська ДШМ № 1, викладач Алла Бандур);

 • Шановні працівники прокуратури!

  Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

  Прокуратурі України, як важливій складовій правової системи держави, відведена особлива роль регулювання суспільних відносин. Високий професіоналізм, безкомпромісність та чесність співробітників прокуратури, помножені на досвід і знання, сприяють забезпеченню верховенства закону, захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави.

  У цей святковий день висловлюю особливу вдячність за те, що кожен з вас стоїть на сторожі прав та інтересів громадян України, а у роботі керуєтеся виключно законом.

  Бажаю вам успіхів та професійних здобутків, миру, здоров’я та сімейного благополуччя! Нехай кожен новий день приносить добро, надію та впевненість, а віра у власні сили та підтримка колег стануть підґрунтям для нових звершень на почесній і відповідальній ниві.

  Керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр ЗАЇКА