Майже 9000 мешканців Лисичанського регіону звернулись до державної податкової інспекції за отриманням адміністративних послуг

Основним напрямком роботи Лисичанської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Луганській області є сервісне обслуговування платників податків.

За 11 місяців 2020 року до Центру обслуговування платників Лисичанської державної податкової інспекції звернулось 8767 платників податків, отримано 8577 адміністративних послуг, в тому числі 227 в електронній формі. Найбільш запитуваними із них є такі:

— послуги з видачі реєстраційного номера облікової картки платника — 4051;

— реєстрація книг обліку розрахункових операцій — 382;

— видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків — 1578;

— реєстрація книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку — 487;

— реєстрація платників єдиного податку — 620;

— видача довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи — 442;

— надання витягів з реєстру платників єдиного податку — 587 послуги.

Нагадуємо, що кожен платник податків має можливість отримати повний комплекс адміністративних послуг за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В.Сосюри, 347, а також скориставшись персональним робочім місцем в «Електронному кабінеті платника».

За допомогою цього сервісу можна сформувати та надіслати до органів ДПС електронні документи, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками окремих податків. Також платник може у режимі реального часу отримати доступ до особистої інформації, а саме отримати відомості про суми отриманих доходів і утриманих податків, стан поданої звітності тощо.

Нагадаємо, вхід до «Електронного кабінету платника» здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua з використанням електронного цифрового підпису будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів. У разі виникнення питань з приводу користування Електронним кабінетом, платники податків мають можливість звернутися до ДПС за телефоном: 0-800-501-007.

Сектор організації роботи Лисичанської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Луганській області