Звіт про звернення, які надійшли на адресу військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська протягом листопада 2020 року

Протягом листопада 2020 року на адресу військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська надійшло 342 звернення громадян. На адресу вищих органів влади надійшло 8 звернень.

Тематика звернень громадян підіймала питання житлово-комунального характеру (190 звернень), соціального захисту населення (86 звернень), охорони здоров’я (21 звернення), а також питання освіти, виховання, пасажирських перевезень, захисту прав споживачів, виплати заборгованості заробітної плати тощо.

Найбільш актуальними у зверненнях громадян залишаються питання водопостачання та водовідведення у місті (відновлення послуг централізованого водопостачання, забезпечення якісного надання послуг, ліквідація поривів водопроводу, ремонту трубопроводів, прочистки каналізаційних колодязів на прибудинкових територіях, усунення заторів тощо). За результатами розгляду 66 заяв, 29 - вирішено позитивно, 19 – роз’яснено, решта знаходяться на розгляді.

Питання збереження житлово-комунального фонду (ремонти покрівель будинків, внутрішньо будинкової системи водопостачання в підвалі, каналізаційної системи в будинку; ремонту доріг та обрізки аварійних дерев, відновлення вуличного освітлення, встановлення дитячих майданчиків тощо). З 80 звернень з комунальних питань позитивно вирішено - 15, роз’яснено – 36, решта на розгляді.

Також важливими для містян залишаються питання щодо відновлення подачі теплоносія на будинки та послуги опалення у квартирах (із 44 звернень вирішено – 33, роз’яснено – 3, решта на розгляді) та питання газопостачання.

Серед інших звернень, що надійшли від городян, переважають питання соціального захисту та надання матеріальної допомоги на лікування (із 86 звернень розглянуто позитивно - 67, решта на розгляді) та питання охорони здоров’я (із 21 звернення вирішено – 4, роз’яснено – 12, на розгляді – 5).

Окрім того, мешканці міста порушували питання, щодо проблемної громадської зупинки біля Лисичанської багатопрофільної гімназії - водії не зупиняються, посадкові місця зайняті.

Усі звернення взяті на контроль і передані до відповідних служб і відділів для виконання. Порушень термінів розгляду звернень громадян немає, всі відповіді надаються вчасно.

За інформацією відділу по роботі з листами та зверненнями громадян ВЦА м. Лисичанська